Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 17:30



Hozzászólás a témához  [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 39  Következő
Nokia 6233 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Az SE-nél csak bekapcsoláskor. Itt is-is. Nekem tetszik. :)


Tegyük hozzá gyorsan, hogy teljesen logikusan, ugyanis kikapcsoláskor mi a **-nak self test... :)


pén. nov. 17, 2006 23:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
További feature-k, amiket eddig csak S60-nál tapasztaltam:
Szöveg másolás-beillesztés
Java-progik közvetlen küldése a telóra
Java-progik telepíthetősége memóriakártyára

Szóval ezután is tetszeni fog!
Ami még meglepő, hogy hihetetlenül jó minő0ségű a kihangosítás, pedig hallottam már pár telefont.
A PTT is olyan minőségű, mintha nagy hangszórón hallgatnám. A mérethez képest óriási, mekkora mélyhangtartományt képes visszaadni.

Ugyanez viszont nem mondható el a vele adott fülesről, na de egy POP-3,5mm átalakítóval még adok neki esélyt. Mielőtt beruháznék egy 1 GB-os TransFlashre.
Ha meg ne, akkor sebaj, marad zenét hallgatni a W810i-m. :)


pén. nov. 17, 2006 23:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
McLaca írta:
A gyorsasága (a grafikai felbontás ellenére) engem is meglepett. Gyakorlatilag majdnem mindent azonnal megcsinál.
Az apró betűk már annyira nem tetszenek.
Egyébként be- és kikapcsoláskor miért "moccan" meg egy másodpercre a vibra?

Üdv!


Akár az SE telóknál. Lehet, hogy egy gyors self test.
Az SE-nél csak bekapcsoláskor. Itt is-is. Nekem tetszik. :)


pén. nov. 17, 2006 23:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Macika írta:
Nos, örömmel jelentem, tegnap este óta én is beújítottam egy ilyenre.
Megdöbbentő, hogy a bekapcsológomb megnyomása után 1 mp-cel kéri a PIN-t.
Gyorsabb, mint a 6310i-m!!! :D

Egyelőre nagyon-nagyon tetszik!
További feature-k, amiket eddig csak S60-nál tapasztaltam:
Szöveg másolás-beillesztés
Java-progik közvetlen küldése a telóra
Java-progik telepíthetősége memóriakártyára

Szóval ezután is tetszeni fog!


pén. nov. 17, 2006 23:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Macika írta:
Nos, örömmel jelentem, tegnap este óta én is beújítottam egy ilyenre.
Megdöbbentő, hogy a bekapcsológomb megnyomása után 1 mp-cel kéri a PIN-t.
Gyorsabb, mint a 6310i-m!!! :D

Egyelőre nagyon-nagyon tetszik!


Szokásosan függetlenül, vagy esetleg korlátozott?

Gratula hozzá. :)
Szokásosan.
2008. októberig jó vagyok gariban a Nokiánál :)

Gondolkodtam, de nehezen tudtam volna megbarátkozni, hogy csak egyfajta színt szeret. Főleg úgy, hogy esély sincs rá, hogy más színeket is megszeressen...


pén. nov. 17, 2006 23:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
McLaca írta:
A gyorsasága (a grafikai felbontás ellenére) engem is meglepett. Gyakorlatilag majdnem mindent azonnal megcsinál.
Az apró betűk már annyira nem tetszenek.
Egyébként be- és kikapcsoláskor miért "moccan" meg egy másodpercre a vibra?

Üdv!


Akár az SE telóknál. Lehet, hogy egy gyors self test.


pén. nov. 17, 2006 22:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A gyorsasága (a grafikai felbontás ellenére) engem is meglepett. Gyakorlatilag majdnem mindent azonnal megcsinál.
Az apró betűk már annyira nem tetszenek.
Egyébként be- és kikapcsoláskor miért "moccan" meg egy másodpercre a vibra?

Üdv!


pén. nov. 17, 2006 21:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Macika írta:
Nos, örömmel jelentem, tegnap este óta én is beújítottam egy ilyenre.
Megdöbbentő, hogy a bekapcsológomb megnyomása után 1 mp-cel kéri a PIN-t.
Gyorsabb, mint a 6310i-m!!! :D

Egyelőre nagyon-nagyon tetszik!


Szokásosan függetlenül, vagy esetleg korlátozott?

Gratula hozzá. :)


pén. nov. 17, 2006 21:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nos, örömmel jelentem, tegnap este óta én is beújítottam egy ilyenre.
Megdöbbentő, hogy a bekapcsológomb megnyomása után 1 mp-cel kéri a PIN-t.
Gyorsabb, mint a 6310i-m!!! :D

Egyelőre nagyon-nagyon tetszik!


pén. nov. 17, 2006 19:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy a legstrapásabb körülményebb között egy napot kibírjon. Ilyen szempontból nem volt gondom még a 6233-mal.
Egész nap bekapcsolva a Bluetooth. Otthon kapcsolódik egyből a PC-hez. Ott szinkronizáció minden nap legalább egyszer, de van hogy többször is.
Telefonálás olyan 60 perc naponta ebból 20 perc BT headset-en. Volt olyan, hogy 180 perc Opera mini (unatkoztam és olvastam a híreket, fórumoztam).
Ezek mellett sem volt még olyan, hogy estére lemerüljön, pedig olyan 21-22:00 között szokott a töltőre kerülni.
Volt olyan telefonom (Samsung még vagy 5 évvel ezelőt), hogy sokkal kevesebb használat mellett FF képernyő mellett neccesen bírt ki egy napot.


csüt. nov. 16, 2006 18:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Az equalizer kihat a médialejátszó működésére is (tehát a videók alatt is működik), a rádióra - érthető okokból - sajnos nem.
Egyébként kicsit idegesítő, hogy jön-megy a GSM és UMTS hálózat között állandóan (és emiatt is hamarabb merül az akksi), így inkább visszaraktam GSM-re, UMTS-re csak akkor állok át, ha kell a WAP, vagy a net. Egyébként úgy vettem észre, ha van, akkor az UMTS a preferált hálózat, jelerősségtől valamennyire függetlenül.

Üdv!


csüt. nov. 16, 2006 9:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Kedves S5600!

Nem vártam el tőled semmilyen viszajelzést.

Te mégis bő öt sorban reagáltál.

Pedig egy szó is elég lett volna.

Részemről nincs harag.


szer. nov. 15, 2006 23:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Kösz, de ismerem a nokia honlapját. Azért kérdeztem rá nálad, mert én beszéltem az Erkel utca szervizzel és ott sem csinálják meg helyben ott is le kell adni 6 napra. Az hogy mit csináltak 3 éve 6310 telefonnal nem igazán jelentős. 6233ról van szó. Erről ennyit. Abban a hozzászólásodban amire én kérdeztem rá nem írtad hogy nem 6233ról van szó. Ja és bocs hogy kérdezni mertem. Nekem dolgoznom is kell napközben nincs arra időm hogy 15 oldalt végigbogarásszak. Ne félj többet nem fogok kérdezni. De ha már itt tartunk, ha nem 6233ról volt szó akkor miért írtad le ide? Félrevezetésnek jó volt másra nem. Ez 6233 topik nem 6310.
Nos, szerintem még mielőtt nagyon behergelnéd magad, állj le légyszi!

Itt segítettek Neked, ráadásul leírtak mindent, nem kéne pimaszsággal megköszönni. (De valahogyan illene).

Nem 15 oldalt, pusztán csak EGYETLENEGYET kellett volna végigbogarászni, FELTÉVE, hogy valóban vártál hasznos segítséget.

Kicsit nézz magadba légyszi!


szer. nov. 15, 2006 22:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Naughty írta:
S5600 írta:
Naughty írta:
Szétszedhetik. Meg is tették. Mint fentebb írtam a Mammutban mondták a Nokiások, hogy az Erkel prémium szerviz. Ott és csak ott hozzányúlhatnak. El is vittem hozzájuk, szétszedték, javították. Rávezették a garijegyre is, hogy miért nyitották fel.


Akkor lécci mesélj nekem erről az Erkelről. Mi a telefon száma, helyileg hol van? Azt mondták a Nokia Ügyfélszolgálaton, hogy a központi szervizbe nem mehet be ügyfél, oda csak a szervipontok küldhetik be a telefont és a 6 napot meg kell várni. Neked mennyi idő alatt csinálták meg? Kérlek válaszolj mert nagyon szeretném megoldani a problémát.


Azért nem lenne rossz, ha elolvasnád az előző hozzászólásokat, mielőtt megkérdezel nem sokkal korábban leírt dolgokat.

Kicsit görgess följebb, direkt neked belinkeltem a Nokia szervízek listáját. Ugyanabban a post-ban írtam, hogy mielőtt minket kezdesz kérdezgetni, hívd föl őket - mint a témában autentikus hírforrást - a konkrét kérdésekkel kapcsolatban.

Én kb három éve vittem be hozzájuk azt a 6310i-t és helyben cserélték az előlapot. De egyészt az nem 6233, másrészt változhattak is azóta a szabályok.

Ahogy Macika írta a hazai központi szerviz és az Erkel utcai prémium szerviz nem ugyanaz. Ha az Erkelben megcsinálják, megvárhatod helyben. Ha a központba küldik, az kb egy hét. Ha Németországba (ezzel a problémával nem valószínű) akkor úgy egy hónap.



Kösz, de ismerem a nokia honlapját. Azért kérdeztem rá nálad, mert én beszéltem az Erkel utca szervizzel és ott sem csinálják meg helyben ott is le kell adni 6 napra. Az hogy mit csináltak 3 éve 6310 telefonnal nem igazán jelentős. 6233ról van szó. Erről ennyit. Abban a hozzászólásodban amire én kérdeztem rá nem írtad hogy nem 6233ról van szó. Ja és bocs hogy kérdezni mertem. Nekem dolgoznom is kell napközben nincs arra időm hogy 15 oldalt végigbogarásszak. Ne félj többet nem fogok kérdezni. De ha már itt tartunk, ha nem 6233ról volt szó akkor miért írtad le ide? Félrevezetésnek jó volt másra nem. Ez 6233 topik nem 6310.


szer. nov. 15, 2006 18:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
S5600 írta:
Naughty írta:
Szétszedhetik. Meg is tették. Mint fentebb írtam a Mammutban mondták a Nokiások, hogy az Erkel prémium szerviz. Ott és csak ott hozzányúlhatnak. El is vittem hozzájuk, szétszedték, javították. Rávezették a garijegyre is, hogy miért nyitották fel.


Akkor lécci mesélj nekem erről az Erkelről. Mi a telefon száma, helyileg hol van? Azt mondták a Nokia Ügyfélszolgálaton, hogy a központi szervizbe nem mehet be ügyfél, oda csak a szervipontok küldhetik be a telefont és a 6 napot meg kell várni. Neked mennyi idő alatt csinálták meg? Kérlek válaszolj mert nagyon szeretném megoldani a problémát.


Azért nem lenne rossz, ha elolvasnád az előző hozzászólásokat, mielőtt megkérdezel nem sokkal korábban leírt dolgokat.

Kicsit görgess följebb, direkt neked belinkeltem a Nokia szervízek listáját. Ugyanabban a post-ban írtam, hogy mielőtt minket kezdesz kérdezgetni, hívd föl őket - mint a témában autentikus hírforrást - a konkrét kérdésekkel kapcsolatban.

Én kb három éve vittem be hozzájuk azt a 6310i-t és helyben cserélték az előlapot. De egyészt az nem 6233, másrészt változhattak is azóta a szabályok.

Ahogy Macika írta a hazai központi szerviz és az Erkel utcai prémium szerviz nem ugyanaz. Ha az Erkelben megcsinálják, megvárhatod helyben. Ha a központba küldik, az kb egy hét. Ha Németországba (ezzel a problémával nem valószínű) akkor úgy egy hónap.


kedd nov. 14, 2006 20:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 178
Hozzászólás 
A téma fájlokat PC-re másolva és .nth-ról átnevezve .zip-re könnyen lehet szerkesztgetni. Pl. havonta változó naptárháttér, stb.
(Bocs, ha már korábban volt erről szó. Az utóbbi pár oldalon nem találtam.)

Engem az zavar, hogy az esetek harmadában nem tudom a billentyűzárat feloldani, mert nem reagál a Kiold utáni * gyors megnyomására. Megjegyzem egyáltalán nem vagyok villámkezű, csak rászoktam, hogy két kézzel oldom a zárat, és ez a mozdulatsor a korábbi Nokiáknál sohasem okozott gondot.


kedd nov. 14, 2006 19:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Naughty írta:
Szétszedhetik. Meg is tették. Mint fentebb írtam a Mammutban mondták a Nokiások, hogy az Erkel prémium szerviz. Ott és csak ott hozzányúlhatnak. El is vittem hozzájuk, szétszedték, javították. Rávezették a garijegyre is, hogy miért nyitották fel.


Akkor lécci mesélj nekem erről az Erkelről. Mi a telefon száma, helyileg hol van? Azt mondták a Nokia Ügyfélszolgálaton, hogy a központi szervizbe nem mehet be ügyfél, oda csak a szervipontok küldhetik be a telefont és a 6 napot meg kell várni. Neked mennyi idő alatt csinálták meg? Kérlek válaszolj mert nagyon szeretném megoldani a problémát.
Az Erkel és a Központi szerviz nem ugyanaz.
Az egyik a IX. kerületben van, a másik meg Budán, a KFKI-nál. Oda tényleg nem mehet be senki sem.


kedd nov. 14, 2006 15:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Naughty írta:
Szétszedhetik. Meg is tették. Mint fentebb írtam a Mammutban mondták a Nokiások, hogy az Erkel prémium szerviz. Ott és csak ott hozzányúlhatnak. El is vittem hozzájuk, szétszedték, javították. Rávezették a garijegyre is, hogy miért nyitották fel.


Akkor lécci mesélj nekem erről az Erkelről. Mi a telefon száma, helyileg hol van? Azt mondták a Nokia Ügyfélszolgálaton, hogy a központi szervizbe nem mehet be ügyfél, oda csak a szervipontok küldhetik be a telefont és a 6 napot meg kell várni. Neked mennyi idő alatt csinálták meg? Kérlek válaszolj mert nagyon szeretném megoldani a problémát.


kedd nov. 14, 2006 15:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Szétszedhetik. Meg is tették. Mint fentebb írtam a Mammutban mondták a Nokiások, hogy az Erkel prémium szerviz. Ott és csak ott hozzányúlhatnak. El is vittem hozzájuk, szétszedték, javították. Rávezették a garijegyre is, hogy miért nyitották fel.


kedd nov. 14, 2006 12:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Macika írta:
392MHz írta:
Macika írta:
S5600 írta:
Csak azt nem értem, hogy az előlap cseréje miért tart hat napig a nokia márkaszervizben? Hol lehetne hamarabb megcsináltatni? Hol a központi szerviz?
Németországban. Itthon hozzá sem nyúlhatnak.


Ne hülyéskedj, még az előlaphoz sem? EZ komoly??? Miért?
Nem szedhetik szét. Ennyi.
Egy rakás BB5-ös cserekészüléket szereztek be, általában cserélik, ha indokolt, aztán majd jön refurbished-ben (gondolom) a javított készülék.


Hát akkor marad a szutyok gsm. Ott azt mondták hogy 1 óra alatt megcsinálják...


kedd nov. 14, 2006 9:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Van, akinek sikerült már 4 napnál tovább életben tartania a telefont egy töltésse (kikapcsolás nélkül)?

Üdv!


kedd nov. 14, 2006 9:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
392MHz írta:
Macika írta:
S5600 írta:
Csak azt nem értem, hogy az előlap cseréje miért tart hat napig a nokia márkaszervizben? Hol lehetne hamarabb megcsináltatni? Hol a központi szerviz?
Németországban. Itthon hozzá sem nyúlhatnak.


Ne hülyéskedj, még az előlaphoz sem? EZ komoly??? Miért?
Nem szedhetik szét. Ennyi.
Egy rakás BB5-ös cserekészüléket szereztek be, általában cserélik, ha indokolt, aztán majd jön refurbished-ben (gondolom) a javított készülék.


hétf. nov. 13, 2006 23:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Macika írta:
S5600 írta:
Csak azt nem értem, hogy az elõlap cseréje miért tart hat napig a nokia márkaszervizben? Hol lehetne hamarabb megcsináltatni? Hol a központi szerviz?
Németországban. Itthon hozzá sem nyúlhatnak.


Ne hülyéskedj, még az előlaphoz sem? EZ komoly??? Miért?


hétf. nov. 13, 2006 23:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
S5600 írta:
Csak azt nem értem, hogy az előlap cseréje miért tart hat napig a nokia márkaszervizben? Hol lehetne hamarabb megcsináltatni? Hol a központi szerviz?
Németországban. Itthon hozzá sem nyúlhatnak.


Így érthető a 6 nap, sőt még kevés is :D


hétf. nov. 13, 2006 20:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Csak azt nem értem, hogy az előlap cseréje miért tart hat napig a nokia márkaszervizben? Hol lehetne hamarabb megcsináltatni? Hol a központi szerviz?
Németországban. Itthon hozzá sem nyúlhatnak.


hétf. nov. 13, 2006 19:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Czumy írta:
S5600 írta:
Kijelző feletti ablak nem szimetrikus, jobb oldalon 1 mm-el keskenyebb a keret.



És mégis, evvel mit kezdjenek :?:
Ha új előlap kell, azt megvetetik veled!

Vagy gondolod, hogy a kijelzőt arrébb forrasztják 1 mm-rel??


Én úgy gondoltam hogy egy 70 - 80 ezer forintos telefonon egy műanyag ablakkeret két oldalát talán képesek szimetrikusan megfesteni. Tévedtem. Ha van normális keret, ami jól van megfestve, akkor azt kell rátenni. A kijelző jó helyen van, de a felette lévő ablak van hülyén megfestve.

Csak azt nem értem, hogy az előlap cseréje miért tart hat napig a nokia márkaszervizben? Hol lehetne hamarabb megcsináltatni? Hol a központi szerviz?


hétf. nov. 13, 2006 15:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
McLaca írta:
vamosip írta:
Jut eszembe! Mentett üzenetek között sincsenek?
Ott próbáltam először, a logika szerint is ott kéne lenniük, de sem ott, sem a SIM üzenetek közt nincs. Nem volt semmi fontos a kártyán, ahogy írtam korábban, csak töltelék SMS volt, de furcsa, hogy a telefon nem látja...
Az újabb típusú SIM-em 250 neves, 20 (vagy 25) SMS-es és 16 karakteres, kipróbálom azzal is.
Üdv!


Akkor nincs több ötletem :?


vas. nov. 12, 2006 10:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
HappyBoy írta:
Vagy tracklistát csinálsz, és ott rendezed a számokat sorrendbe, vagy egy foldersort.exe -t tudsz futtatni a memokártyán ha meghajtóként fel van mappelve a sorbarendezéshez.
Sajnos a teló a fájlok fat tábla szerinti sorrendje szerint teszi sorba a számokat.
Hamarosan lesz adapterem (normál SD olvasó van a notimban), szóval mehet az utóbbi megoldás is, ill. tracklistára kipróbálom az M3U-t.
vamosip írta:
Jut eszembe! Mentett üzenetek között sincsenek?
Ott próbáltam először, a logika szerint is ott kéne lenniük, de sem ott, sem a SIM üzenetek közt nincs. Nem volt semmi fontos a kártyán, ahogy írtam korábban, csak töltelék SMS volt, de furcsa, hogy a telefon nem látja...
Az újabb típusú SIM-em 250 neves, 20 (vagy 25) SMS-es és 16 karakteres, kipróbálom azzal is.

Üdv!


szomb. nov. 11, 2006 22:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
McLaca írta:
Igen, ott nézem, de üresnek jelzi.
A SIM 5 éves, még 160 (vagy hány) neves és 10 SMS-t tud, ill. nevenként 10 karaktert.
Újabb érdekesség: a zenelejátszóban a számok listájára nyomott 'opciók'/'számlista módosítása' mit is csinál tulajdonképpen? Csak a 'minden szám' az elérhető, de nem történik semmi. Illetve hiába rendezem a memóriakártyán az egy mappában lévő MP3-akat, a zenelejátszó nem veszi át a sorrendet, ill. úgy tűnik, belenéz az ID3-ba is, mert attól függ, kiírja-e nagy betűkkel az előadót.

Üdv!


Jut eszembe! Mentett üzenetek között sincsenek? Volt egyszer szervizben a 6280-as és a 6233 is, közben 6230-ast kaptam és ami közben ami jött illetve amit küldtem üzenet, hol itt, hol ott volt.

Számlista nem módosítható szerintem, de mintha az m3u számlistákat kezelte volna... Sajnos ritka az ilyen albumom, de rémlik, hogy 6280-on találkoztam ilyennel is.


szomb. nov. 11, 2006 21:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
McLaca írta:
Igen, ott nézem, de üresnek jelzi.
A SIM 5 éves, még 160 (vagy hány) neves és 10 SMS-t tud, ill. nevenként 10 karaktert.
Újabb érdekesség: a zenelejátszóban a számok listájára nyomott 'opciók'/'számlista módosítása' mit is csinál tulajdonképpen? Csak a 'minden szám' az elérhetõ, de nem történik semmi. Illetve hiába rendezem a memóriakártyán az egy mappában lévõ MP3-akat, a zenelejátszó nem veszi át a sorrendet, ill. úgy tûnik, belenéz az ID3-ba is, mert attól függ, kiírja-e nagy betûkkel az elõadót.

Üdv!


Üdv:
Vagy tracklistát csinálsz, és ott rendezed a számokat sorrendbe, vagy egy foldersort.exe -t tudsz futtatni a memokártyán ha meghajtóként fel van mappelve a sorbarendezéshez.
Sajnos a teló a fájlok fat tábla szerinti sorrendje szerint teszi sorba a számokat.


szomb. nov. 11, 2006 21:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Igen, ott nézem, de üresnek jelzi.
A SIM 5 éves, még 160 (vagy hány) neves és 10 SMS-t tud, ill. nevenként 10 karaktert.
Újabb érdekesség: a zenelejátszóban a számok listájára nyomott 'opciók'/'számlista módosítása' mit is csinál tulajdonképpen? Csak a 'minden szám' az elérhető, de nem történik semmi. Illetve hiába rendezem a memóriakártyán az egy mappában lévő MP3-akat, a zenelejátszó nem veszi át a sorrendet, ill. úgy tűnik, belenéz az ID3-ba is, mert attól függ, kiírja-e nagy betűkkel az előadót.

Üdv!


szomb. nov. 11, 2006 20:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
McLaca írta:
vamosip írta:
Én is véletlenül jöttem rá :)
Üzenetek menü - opciók - sim üzenetek.
Köszi, de nekem ott sincs... :?

Egyébként azt olvasom mindenhol, hogy a 6280-as kijelzője jobb/szebb, ehhez képest tök véletlenül (tényleg!) ebbe a képbe futottam:

http://www.gsmspain.com/foros/attach/72/72835.jpg

Most akkor mi van? Fake?



Biztos? Főmenüből belépsz az üzenetekbe és ott mindjárt opciók...

Nem tudom a kijelzőkből mi igaz, nekem volt 6280-am, utána 6233 és nem igazán tűnt fel a különbség. Elvileg a 6280 kijelzőjének nagyobb a fizikai mérete, talán ebből van a különbség, bár akkor a 6233-nak kellene kevésbé raszterosnak lennie. Vagy lehet a plexi is az oka :)


szomb. nov. 11, 2006 19:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szerimtem az előző "problémákra" az Aktív készenlét a magyarázat! Mivel én használom, így egyik dolog sem izgat!


szomb. nov. 11, 2006 1:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
vamosip írta:
Én is véletlenül jöttem rá :)
Üzenetek menü - opciók - sim üzenetek.
Köszi, de nekem ott sincs... :?

Egyébként azt olvasom mindenhol, hogy a 6280-as kijelzője jobb/szebb, ehhez képest tök véletlenül (tényleg!) ebbe a képbe futottam:

http://www.gsmspain.com/foros/attach/72/72835.jpg

Most akkor mi van? Fake?

Macika írta:
Arra valaki rájött már, hogyan lehet a balra zárt operátornevet és dátumot visszaidomítani középre?
És hogy miért kellett ezt a feature-t átvenni a Motorolától??? :(
Most akarom visszarakni a Theme Studio-t, de szerintem az sem tudja. Egyébként tényleg elég idétlen, mint egy teljesen másodlagos infó, úgy lóg a bal szélen.
Viszont ha beállítom az ébresztőórát, plusz időzítek egy profilt és lezárom a billentyűzetet, a sok - elég nagy - ikontólaz aktuális profil nevéből már semmi sem látszik. Azt a megszokott módon inkább a dátum alá kellett volna tenni.

Üdv!


szomb. nov. 11, 2006 1:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Arra valaki rájött már, hogyan lehet a balra zárt operátornevet és dátumot visszaidomítani középre?
És hogy miért kellett ezt a feature-t átvenni a Motorolától??? :(


szomb. nov. 11, 2006 0:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
http://gallery.mobile9.com/f/50629/
http://gallery.mobile9.com/f/50623/


pén. nov. 10, 2006 23:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Crick írta:
Soockit írta:
Milyen hiba pontosan?
S5600 írta:
Vagy másik kérdés: esztétikai hibát kijavítanak-e ingyenesen a garancia keretén belül? Kijelző feletti ablak nem szimetrikus, jobb oldalon 1 mm-el keskenyebb a keret. Sajna még nem volt időm eljutni a szervizbe hogy megkérdezzem ott.
Ez :?
Szerintem ez olyan hiba, ami igenis zavaró, és NEM a felhasználó általi használat alatt keletkezett. Tehát kötelesek javítani.


pén. nov. 10, 2006 23:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Soockit írta:
Milyen hiba pontosan?
S5600 írta:
Vagy másik kérdés: esztétikai hibát kijavítanak-e ingyenesen a garancia keretén belül? Kijelző feletti ablak nem szimetrikus, jobb oldalon 1 mm-el keskenyebb a keret. Sajna még nem volt időm eljutni a szervizbe hogy megkérdezzem ott.
Ez :?


pén. nov. 10, 2006 22:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Crick írta:
Szerintem nem, de attól függ miről van szó? Külső sérülést biztosan nem. Ami esetleg egyértelműen bizonyítható, hogy gyártási hiba, azt biztosan.
Nagy valószínűséggel gyártási hiba, az enyém is ilyen, pedig 3 napja bontottam fel a dobozt... :?[/quote]

Milyen hiba pontosan?


pén. nov. 10, 2006 22:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Soockit írta:
Naughty írta:
"Vagy másik kérdés: esztétikai hibát kijavítanak-e ingyenesen a garancia keretén belül?"

Szerintem nem, de attól függ miről van szó? Külső sérülést biztosan nem. Ami esetleg egyértelműen bizonyítható, hogy gyártási hiba, azt biztosan.
Nagy valószínűséggel gyártási hiba, az enyém is ilyen, pedig 3 napja bontottam fel a dobozt... :?


pén. nov. 10, 2006 22:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
McLaca írta:
Egy érdekességre lettem figyelmes:
A SIM kártyát még a régi telefonomban "kitömtem" üres SMS-ekkel, hogy csak a telefonba kerüljenek üzenetek (több kártyát használtam, ezért volt erre szükség), azonban a 6233-ba átrakva ezt a SIM-et, sehol nem látom a rajta lévő SMS-eket.
Eredetileg az "elküldött" mappába pakoltam a töltelék SMS-t, mert ott nem zavar be az érkezők közé, de most se híre, se hamva...

Üdv!


Szia!

Én is véletlenül jöttem rá :)

Üzenetek menü - opciók - sim üzenetek.


pén. nov. 10, 2006 21:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Soockit írta:
Én azt szeretném megkérdezni, hogy lehet kapni a készülékhez asztali töltőt?
Nem tudok róla.
Mert azt nem hiszem, hogy kompatibilis lenne a korábbiakkal...


pén. nov. 10, 2006 21:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Soockit írta:
Én azt szeretném megkérdezni, hogy lehet kapni a készülékhez asztali töltőt?


Ha a http://europe.nokia.com oldalon nem találsz a tartozékok között (én megnéztem most, de nem láttam, így szerintem nincs is), akkor max. utángyártottat fogsz kapni, pl. a Gyorsboltban, vagy a Gigánál.


pén. nov. 10, 2006 21:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Én azt szeretném megkérdezni, hogy lehet kapni a készülékhez asztali töltőt?


pén. nov. 10, 2006 19:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Naughty írta:
"Megoldható az hogy az ezüst telcsimből feketét csináljanak?"

Természetesen, vagy lefested, vagy veszel rá egy fekete el-/hátlapot, gombsort, akkufedelet, stb...
Naughty írta:
"Szervizbe ki tudják cserélni a teljes házat?"

Ez logikos, természetesene, cserélhető a készülékház, nincs egybeolvasztva.
Naughty írta:
"Vajon mennyiért? "

Akkufedél: 2.290 HUF
Hátlap: 4.790 HUF
Billentyűzet: 2.400 HUF
Előlap: 5.599 HUF
Antenna takaró fedél: 1.990 HUF
Kamera takaró fedél: 2.290 HUF
-------------------------------------
Összesen: 19.359 HUF

Ezek gyorsbolt árak, tehát a Nokia lehet, hogy drágábban adja. Erre a nem kevés összegre jön rá még a szerelés összege. Azt is eltudom képzelni (nagy fántáziával), hogy ha egyben veszed meg ezt az egészet akkor olcsóbb.
Naughty írta:
"Vagy másik kérdés: esztétikai hibát kijavítanak-e ingyenesen a garancia keretén belül?"

Szerintem nem, de attól függ miről van szó? Külső sérülést biztosan nem. Ami esetleg egyértelműen bizonyítható, hogy gyártási hiba, azt biztosan.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Soockit pén. nov. 10, 2006 19:42-kor.



pén. nov. 10, 2006 19:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
S5600 írta:
Kijelző feletti ablak nem szimetrikus, jobb oldalon 1 mm-el keskenyebb a keret.



És mégis, evvel mit kezdjenek :?:
Ha új előlap kell, azt megvetetik veled!

Vagy gondolod, hogy a kijelzőt arrébb forrasztják 1 mm-rel??


pén. nov. 10, 2006 18:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Én annak idején a 6310i előlapját cseréltettem náluk, és horror árat (olyan 12 ezer körül) fizettem érte. Egyébként csak az Erkelben (mint prémium szerviz) szedhetik szét, a többiek csak a központba küldik.

De ezekkel a kérdésekkel:

"Megoldható az hogy az ezüst telcsimből feketét csináljanak?"
"Szervizbe ki tudják cserélni a teljes házat?"
"Vajon mennyiért? "
"Vagy másik kérdés: esztétikai hibát kijavítanak-e ingyenesen a garancia keretén belül?"

Miért nem keresed meg őket mondjuk telefonon.

http://www.nokia.hu/clubnokia_szervizek.html

Biztosan jobban tudják nálunk, mi a dörgés nem gondolod?


pén. nov. 10, 2006 11:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Megoldható az hogy az ezüst telcsimből feketét csináljanak? Szervizbe ki tudják cserélni a teljes házat? Vajon mennyiért?

Vagy másik kérdés: esztétikai hibát kijavítanak-e ingyenesen a garancia keretén belül? Kijelző feletti ablak nem szimetrikus, jobb oldalon 1 mm-el keskenyebb a keret. Sajna még nem volt időm eljutni a szervizbe hogy megkérdezzem ott.


pén. nov. 10, 2006 9:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Egy érdekességre lettem figyelmes:
A SIM kártyát még a régi telefonomban "kitömtem" üres SMS-ekkel, hogy csak a telefonba kerüljenek üzenetek (több kártyát használtam, ezért volt erre szükség), azonban a 6233-ba átrakva ezt a SIM-et, sehol nem látom a rajta lévő SMS-eket.
Eredetileg az "elküldött" mappába pakoltam a töltelék SMS-t, mert ott nem zavar be az érkezők közé, de most se híre, se hamva...

Üdv!


pén. nov. 10, 2006 8:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nekem egyelőre nem kell. :)
Majd ha hülyeséget csinál a kicsike, akkor frissíttetem.

Üdv!


kedd nov. 07, 2006 21:23
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 39  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség