Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 23:35



Hozzászólás a témához  [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 39  Következő
Nokia 6233 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
skynet írta:
S5600 írta:
persze hogy mások is adtak be telefont javításra de én úgy gondolnám hogy aki 70 ezres vadi új telefont ad be szervizre mert a gyár elszúrta az összeszerelését az ne várjon annyit a telefonjára mint az aki egy 5 ezer forint értékű telefont ad be szervizre


aha, szóval ha te beviszed a mondeodat a szervizbe, akkor én csak várjak a fiestámmal, hiába vagyok ott már reggel 8 óta, mert az olcsóbb autó és különben is a tied vadiúj, és persze neked sürgős dolgod van, más viszont ráér. na az ilyen tapló gondolkodás viszi hátra az országot!


Teljesen igazad van. Megbotránkoztat az ilyen hozzáállás!


csüt. nov. 30, 2006 17:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Az, hogy hibásan festett előlapot raktak rá a gyárban, számomra azt jelenti, hogy a telefon rosszul lett összerakva.

Gyári hibával adták el a telefont. Be kell vinni a szervizbe és 10 napig várni rá.
NEM!

Meg kell nézni megvételkor, mit veszel. És kérni másikat, hibátlant.

Mellesleg lesz még az életben csalódásod, ha komolyan gondolod ezt a 'nekem több pénzem, nagyobb értékű valamim van, én különb vagyok' mentalitást.

Egyébként miért hiszed azt, hogy Rád más szabályok/határidők lennének érvényesek, mint másokra? A 10 nap az egy korrekt időhossz, 15 nap lehet a maximum (cserekészülék nélkül, 2x15 nap cserekészülékkel).
Tudni lehet (kell), hogy a BB5-ös készülékeket itthon (kevés kivételtől eltekintve) nem szervizelhetik, Németországba szállítják (micsoda ésszerűtlen pazarlás - szerintem).
Ám még az oda-vissza szállítással is általában a jogszabályokban leírt időn belül maradnak.

A hibásan festett előlap != rosszul összerakás.
Barátkozz meg a ténnyel!

Sima alkatrészhiba. Semmi több.
A MEO-s követett el hibát, aki továbbengedte az ellenőrzésen a készüléket.
Meg Te, mert kellő körültekintés nélkül vetted meg.


csüt. nov. 30, 2006 16:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Xanyi írta:
Macika írta:
Nem tudom, naponta hány Nokiát szoktál szétszedni.
Nálam elég sok megfordul, mondhatom nyugodtan, hogy a felső kategóriás Nokiák elég régóta elég jól össze vannak rakva.
Mint ahogy az - eddig - kezemben járt ÖSSZES 6233 is.
Hihetetlen masszív (mondjuk ez köszönhető az acélváznak is), nem recseg, nem nyaklik, stb.


Ez (acélváz, és általánosan jól összerakottság) igaz a 6234-re is???
Előre is köszi!
Én úgy tudom, hogy csak a billentyűzet(fólia) és a gombok elhelyezkedése, valamint a szoftver(brand) különbözik csak, a többi az azonos.
A 6234 az számomra két dolog miatt visszataszító:
1. Voda hálózati zár (és az is marad, BB5-ös ugyebár, csak hivatalos módon nyitható)
2. Ha függetlenített is (tehát hivatalos úton), akkor is megmarad, hogy csak és kizárólag Vodafone-os brand szoftver van rá.


csüt. nov. 30, 2006 16:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ha szerinted gyári hibás volt már átvételkor, akkor miért nem reklamáltál megvétel után rögtön?


csüt. nov. 30, 2006 16:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Macika írta:
...


Az, hogy hibásan festett előlapot raktak rá a gyárban, számomra azt jelenti, hogy a telefon rosszul lett összerakva.

Gyári hibával adták el a telefont. Be kell vinni a szervizbe és 10 napig várni rá. Aztán végül is megjavítják. Szerinted ez így rendben van?
Szerinted ettől legyen boldog egy vásárló aki leszurkolt 70 ezret?Szerintem nem. Szerintem az lenne rendben, ha a gyárból hibátlanul jött volna ki. Szerintem elszomorító, ha már annak örülni kell, hogy egy világmárka hajlandó ingyen kijavítani a gyári hibát a termékében.

Nekem aztán tök mindegy ki milyen telefont vesz, rajta, vegyetek sok 6233 telefont, mert valóban jó telefon, ha rendesen van összerakva.


csüt. nov. 30, 2006 16:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Macika írta:
Nem tudom, naponta hány Nokiát szoktál szétszedni.
Nálam elég sok megfordul, mondhatom nyugodtan, hogy a felső kategóriás Nokiák elég régóta elég jól össze vannak rakva.
Mint ahogy az - eddig - kezemben járt ÖSSZES 6233 is.
Hihetetlen masszív (mondjuk ez köszönhető az acélváznak is), nem recseg, nem nyaklik, stb.


Ez (acélváz, és általánosan jól összerakottság) igaz a 6234-re is???
Előre is köszi!


csüt. nov. 30, 2006 16:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Jó lett volna, ha jól összerakva jön ki a gyárból.
De vásárlás után a szervizben kellett összerakni rendesen.
Olyan mint a Dacia volt régen.
Nem tudom, naponta hány Nokiát szoktál szétszedni.
Nálam elég sok megfordul, mondhatom nyugodtan, hogy a felső kategóriás Nokiák elég régóta elég jól össze vannak rakva.
Mint ahogy az - eddig - kezemben járt ÖSSZES 6233 is.
Hihetetlen masszív (mondjuk ez köszönhető az acélváznak is), nem recseg, nem nyaklik, stb.
Szóval jó teló.

Ha azt írják a szervizlapon, hogy alk. csere, akkor nem tudom, hogyan jutottál arra megállapításra, hogy nem volt rendesen összerakva. Hiszen az alkatrészcsere azt jelenti (számomra, meg azok számára akik gondolkoznak, akiknek nem az érzelmeik vezérlik a cselekedeteiket), hogy hibás volt benne egy alkatrész (lehetett a kijelző, a kijelzőplexi, a rögzítőstiftek, megmégsokminden), amit ki kellett cserélni.
Ettől miért lett volna rosszul összerakva a teló???

És főleg ezek után miért kell SZÁNDÉKOSAN rossz hírét kelteni ennek - az egyébként - KIVÁLÓ típusnak?
Végülis van egy tökéletes állapotú 6233-ad, amit egy korrekten betartott garanciális teljesítés után kaptál.
Hol is a hiba?

Azt megteheted, hogy magadnak megfogadod, hogy soha többet Nokiát, ha betartod, akkor legalább abban a tudtatban élhetsz, hogy más gyártónál ez nem fordulhat elő. Ha ez Neked pluszt jelent, akkor mosolyogj, mert nyertél.
(Más kérdés, hog yszerintem fognak még komoly csalódások érni az életben ;))

De talán mások (esetleg olyanok, akik képesek elvonatkoztatni az örök haragot egy korrekten kijavított alkatrészhibától) attól még igen nagy örömüket lelhetik ebben a kiváló készülékben!


csüt. nov. 30, 2006 15:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ki kényszerített, hogy ezt a telefont vedd meg? Mostanában egyre több helyen vannak kirkava telefonok, meg lehet tapizni, nyomogatni. Valamint itt a fórumon is lehet uánaolvasni/kérdezni, ha valami nem tiszta. Ezzel gyakorlatilag úgy veheted a kezedbe a telefont, hogy már csak használnod kell, mert tudni fogsz róla olyan apróságokat, amik amúgy csak használat közben jönnének ki. Ha te ezt elmulasztottad, ez nem a mi hibánk.

Az meg szerinted kit érdekel, hogy te egy 70 ezres telefont adsz le szervizbe, más meg 5 ezreset :?: A szervizes darab-darab alapon nekiáll és megcsinálja őket sorban. Ő nem fog hasraesni ettől, mert valószínűleg volt már drágább készülék is a kezében. Neki ugyanúgy ki kell szolgálnia minden ügyfelet, akármennyit is hagy ott a kasszánál. Neked hogy esne, ha a faterod 10k-s telefonjára azt mondanák, hogy lehet érte jönni 2 hónap múlva, mivel van most leadva pár 100k-s készülék és hát azok jönnek először? ;) Gondolom, hasonlóképp fel lennél háborodva, mint most.
És mindemellett már sokszor bebizonyosodott, hogy a gazdagabb vezető rétegnek nem feltétlenül van drága és vagizós telefonja. így egy fejesnek valószínűleg sokkal fontosabb, hogy visszakapja a 10-20k-s telefonját. De valószínűleg ő nem balhézik emiatt. VAGY megfizeti az árát, hogy soron kívül foglalkozzanak vele. Ennyi.


csüt. nov. 30, 2006 15:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Czumy írta:
Czumy írta:
Ugye nem gondolod, hogy csak és kizárólag a Te telefonoddal fognak foglalkozni a szervizben, amit odaviszed?


S5600 írta:
Nem. De azt sem tartom jónak, hogy egy 20 perces munkát 10 nap alatt végeznek el.


Olvasd el újra, amit kérdeztem és próbáld meg értelmezni!
A 20 perces munkát nagy valószínűséggel 20 perc alatt végeztek el.
NEM CSAK A TE TELEFONODAT kellett szervizelni aznap, vagy azon a héten!
Lehet, hogy várni kellett az alkatrészre, mert éppen nem volt raktáron abba a Nokia Bemutatóteremben, ahova vitted...

Talán azt kellett volna csinálnia a Nokiás szerviznek, hogy kiszerelik a hibás alkatrészt a telefonból, visszaadják Neked a szétszerelt, működésképtelen telefont, Te pedig majd visszafáradsz vele akkor, amikor ott az új alkatrész és a szervizes is ráér?!

Gondolkodhatnál felnött ember módjára is (nekünk sikerült, nem megerőltető egyáltalán): napi több ezer telefont legyártanak a Nokia-nal, előfordulhat, hogy a nagyon szigorú minőségellenőrzés ellenére is kikerült egy-két kishibás darab, amit utólag szervizeltetni kell, de aztán semmi gond vele! :( Hihetetlenül naív vagy!

UGYE TE MÉG EGYSZER SEM HIBÁZTÁL?? Minden iskola dolgozatod 100%-os volt, mindig mindenre tudtál pontos választ adni, mindent elsőre és azonnal meg tudtál oldani??
Na, ugye hogy nem... :evil:



figyumigyu

telefont nem a márkaboltban szervizelték hanem a központi szervizben
tehát az elég ciki ha nincs 6233 előlap a központi szervizben
persze hogy mások is adtak be telefont javításra de én úgy gondolnám hogy aki 70 ezres vadi új telefont ad be szervizre mert a gyár elszúrta az összeszerelését az ne várjon annyit a telefonjára mint az aki egy 5 ezer forint értékű telefont ad be szervizre

képzeld el hogy én is hibáztam sokszor de még a hibámért senkitől sem kértem 70 ezer forintot és 10 nap türelmet

napi több ezer telefont gyártanak a nokiánál és ekkora számnál becsúszhat egy kis hiba? tényleg? és a sonyericsson nem gyárt több ezer telefont naponta? hogy a fenébe lehetséges az hogy vaterom 10 ezer forintos sonyericsson telefonján minden tökéletesen illeszkedik, viszont a nokia 70 ezres telefonja nincs jól összerakva? ha ezt nem találod furcsának akkor nem hiszem hogy felnőtt mód gondolkodsz!


csüt. nov. 30, 2006 15:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
bollinger írta:
czumy: lehet, hogy mindenki hibázott már a dolgozatában, de ha fizetek egy termékért (és így a szolgáltatásért is), akkor csinálják meg jól, gyorsan és még kérjenek is bocsánatot.
Nem az én dolgom sajnálni a szervizest mert esetleg még van három állása és 2 gyereke. Engem se sajnál senki amikor valamit el*ok a munkahelyemen és megkapom érte ami jár.


Nem kell sajnálni a szervizest, sokkal inkább gondolkodni kellene és megérteni a helyzetet. De mondom, ehhez gondolkodni kell - nem pedig begőzölni, hisztériázni és fröcsögni!!!

Ott is ugyanolyan emberek dolgoznak, mint Te vagy én, nem Nobel-díjas zsenik sok-sok milliós havi fizetésért!!!
Demagóg vagy Te is és a S5600 is...


csüt. nov. 30, 2006 14:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Amikor megveszel egy szoftvert (pl. oprendszer), ahhoz is szoktak kiadni javításokat. Azért is pénzt adsz. Ők meg menetközben javítanak benne ingyenesen olyan hibákat, amikre fény derül. Mivel mindent emberek terveznek és készítenek (telefon szoftja), így benne van a hibázási lehetőség.

Egészbiztosan lehetne építeni olyan gépparkot, illetve alkalmazni olyan programozókat, akik vállalják, hogy a munkájuk garantáltan 100%-os lesz. Csak akkor nem ennyibe kerülne egy telefon, mivel jóval nagyobb lenne az elkészítés költsége. így a gyár eladja a terméket, majd ha netán baj van vele, garanciában szervizeli (amit te előtte ugyanúgy megfizettél az árban ;) ). Ezzel te is jobban jársz, mivel nagy valószínűséggel kevesebbe kerül ezt megfizetned, mintha a tökéletes telefon árát kéne kicsengetned a pultnál.


csüt. nov. 30, 2006 12:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 21, 2005 16:58
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
czumy: lehet, hogy mindenki hibázott már a dolgozatában, de ha fizetek egy termékért (és így a szolgáltatásért is), akkor csinálják meg jól, gyorsan és még kérjenek is bocsánatot.
Nem az én dolgom sajnálni a szervizest mert esetleg még van három állása és 2 gyereke. Engem se sajnál senki amikor valamit el*ok a munkahelyemen és megkapom érte ami jár.


csüt. nov. 30, 2006 12:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Czumy írta:
Ugye nem gondolod, hogy csak és kizárólag a Te telefonoddal fognak foglalkozni a szervizben, amit odaviszed?


S5600 írta:
Nem. De azt sem tartom jónak, hogy egy 20 perces munkát 10 nap alatt végeznek el.


Olvasd el újra, amit kérdeztem és próbáld meg értelmezni!
A 20 perces munkát nagy valószínűséggel 20 perc alatt végeztek el.
NEM CSAK A TE TELEFONODAT kellett szervizelni aznap, vagy azon a héten!
Lehet, hogy várni kellett az alkatrészre, mert éppen nem volt raktáron abba a Nokia Bemutatóteremben, ahova vitted...

Talán azt kellett volna csinálnia a Nokiás szerviznek, hogy kiszerelik a hibás alkatrészt a telefonból, visszaadják Neked a szétszerelt, működésképtelen telefont, Te pedig majd visszafáradsz vele akkor, amikor ott az új alkatrész és a szervizes is ráér?!

Gondolkodhatnál felnött ember módjára is (nekünk sikerült, nem megerőltető egyáltalán): napi több ezer telefont legyártanak a Nokia-nal, előfordulhat, hogy a nagyon szigorú minőségellenőrzés ellenére is kikerült egy-két kishibás darab, amit utólag szervizeltetni kell, de aztán semmi gond vele! :( Hihetetlenül naív vagy!

UGYE TE MÉG EGYSZER SEM HIBÁZTÁL?? Minden iskola dolgozatod 100%-os volt, mindig mindenre tudtál pontos választ adni, mindent elsőre és azonnal meg tudtál oldani??
Na, ugye hogy nem... :evil:


csüt. nov. 30, 2006 11:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
McLaca írta:
Igen, de ő is BT adaptert emlegetett, tehát gép és telefon között produkálta. Az meg csak utólag derült ki, hogy Te telefon és telefon között próbáltad.
Sajnos nincs a közelemben másik BT-s telefon, de amint tehetem, kipróbálom a 4.52-es szofttal.

Üdv!


De nem. Én is PC-Telefon között próbáltam , de nem a Copy-Paste paranccsal, közvetlenül a telefon memóriakártyájára, hanem a küldés-bluetooth-6233 paranccsal a telefonnak! Míg az első esetben én határozom meg a célkönyvtárat addig az utóbbiban a telefon fogadó rutinja teszi ezt meg. Nekem az utóbbival van bajom.


csüt. nov. 30, 2006 10:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:
[Mint láthatod c3po olvtársnak is v3.70-es szoftja van és nála elmondása szerint működik a dolog...... ami engem nagyon meglep.
Igen, de ő is BT adaptert emlegetett, tehát gép és telefon között produkálta. Az meg csak utólag derült ki, hogy Te telefon és telefon között próbáltad.
Sajnos nincs a közelemben másik BT-s telefon, de amint tehetem, kipróbálom a 4.52-es szofttal.

Üdv!


csüt. nov. 30, 2006 10:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Meg sem nézted a munkalapot, hogy mi volt ráírva??

Munkalapot nem kaptam. Akkor hol nézzem meg?
Gari jegyre annyit írtak rá hogy ALK CSERE.

Amikor beadtad javításra, mennyit mondtak, mikorra lesz készen?
6 napot mondtak. 6 nap után felhívtam őket, akkor már azt mondták, hogy 1 hónap is lehet.

Ugye nem gondolod, hogy csak és kizárólag a Te telefonoddal fognak foglalkozni a szervizben, amit odaviszed?
Nem. De azt sem tartom jónak, hogy egy 20 perces munkát 10 nap alatt végeznek el.

És arra ki kényszerített, hogy megvedd a 6233-t??
Senki. Úgy gondoltam, hogy ha 70 ezret adok egy kib.... telefonért, akkor ennyi pénzért legalább rendesen összerakják a kib.... gyárban és nem kell rögtön szervizbe vinni a vásárlás után.
Ha mondjuk a telefon 10 ezer forintba került volna, akkor azt mondom, hogy egye fene, ennyi pénzért ennyit tudnak nyújtani.


csüt. nov. 30, 2006 9:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Macika írta:
S5600 írta:
Na, a központi szervizben megcsinálták a telefont. Kicserélték az előlapot vagy a kijelzőt vagy csak igazítottak valamin, de most már határozottan állíthatom, hogy a kijelző körül az ablak szimmetrikus. Mindez 10 napot vett igénybe. Ez egyszerűen nevetséges.

A telefon így már elviselhető látványt nyújt, de pusztuljak meg ha ezek után valaha is nokiát fogok venni ismét.
Pedig jó ez a teló, de nagyon!!!


Jó lett volna, ha jól összerakva jön ki a gyárból.
De vásárlás után a szervizben kellett összerakni rendesen.
Olyan mint a Dacia volt régen.


csüt. nov. 30, 2006 9:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
McLaca írta:
Ne menjünk bele abba, hogy mit értettél szándékosan, vagy véletlenül félre (én tudom, mit és hogy mondtam, és hogyan szántam azt), a lényeg, hogy az idézetbeni utolsó mondatodnak kellett volna az elsőnek lennie.
És igen, ebben az esetben, azzal a szoftverrel úgy tűnik, sajnos a telefonmemória kihagyása nélkül - ami ugye annyi, amennyi - nem oldható meg a dolog.

Üdv!


Jó reggelt!

Mint láthatod c3po olvtársnak is v3.70-es szoftja van és nála elmondása szerint működik a dolog...... ami engem nagyon meglep.

Most teleraktam a memóriát úgy, hogy 500kbyte szabad hely maradt.
Egy találomra kiválasztott kb. 1 megás mp3-at akartam a [jobb gomb]- küldés--bluetooth-6233 parancs segítségével rátölteni a telcsire... amikor a számláló elérte a szabad kapacitás határát (és csak akkor!!), "error copyng file" hibajelzést adott. Ugyanezt csinálta egy 8 megás fájlnál is, ergo ez is nevetséges dolog, hogy nincs, vagy hibás eredménnyel zárul az üres tárhely vigzsgálat.

szép napot!


csüt. nov. 30, 2006 8:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:
Jah, és mielőtt még belemennénk egy parttalan vitába, természetesen tudok intézőből BT-n keresztül fájlt másolni közvetlenül a telefon memóriakártyájára filetransferrel a szabad kártyakapacitás erejéig, de Én a sima küldés/fogadás funkció balfékségére szerettem volna felhívni a figyelmet. Ugyebár nem mindig van az ember zsebében PC, viszont van úgy, hogy másik telefonról lenne kedvem 6 megánál nagyobb fájlt küldeni az enyémre...... Nos attól tartok, hogy ez lehetetlen....
Ne menjünk bele abba, hogy mit értettél szándékosan, vagy véletlenül félre (én tudom, mit és hogy mondtam, és hogyan szántam azt), a lényeg, hogy az idézetbeni utolsó mondatodnak kellett volna az elsőnek lennie.
És igen, ebben az esetben, azzal a szoftverrel úgy tűnik, sajnos a telefonmemória kihagyása nélkül - ami ugye annyi, amennyi - nem oldható meg a dolog.

Üdv!


szer. nov. 29, 2006 23:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:
Zoltanfi írta:
Multkor 20 db fényképet küldtem át egy d600-ról a 6280-amra Bt-n egyszerre.
Nos 6 kép a belső memóriába, a többi 14 a kártyára mentődött automatikusan. Nem tudom, mi a probléma..
A nagy fájlok is automatikusan a kártyára mentődnek.

Amúgy meg 300Kb-ba már bőven elfér egy jobb minőségű fotó, mint amire a teló kamerája képes.


Mik azok a "nagy" fájlok? Mondom, hogy küldéskor a belső szabad memóriánál nagyobb fájlt nem bírja fogadni a készülék.
Azt Én elhiszem, hogy egy gagyi lukkamerával készült megnyomorított kép befér 300 kiló alá, de ha szabadna akkor nemá a félhülye marketinges csávó szabja meg a korlátaimat....

coltnavy írta:
Mert a W810i az telekommunikációra való. A 6233 pedig státusszimbólum.
Uram Isten. És most néztem, 60 ezer körül mozog az a 6233-mas ablakkitámasztó .


Státuscimbalom? :) Na ne.
Elméletileg munkatelefon aminek olyan igényeket kellene kiszolgálni mint például az enyémek. A 6310i volt az utólsó életképes "munkatelefon" nokiáéknál.
És mielőtt valaki symbiant kezd javasolni, NEM, nem akarok okostelefont. Legyen "buta", de ostoba korlátok nélkül!!


Miért nem adod el a Nokia 6233-at és veszel egy Nokia 6310i készüléket?


szer. nov. 29, 2006 22:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Czumy írta:
A 6233 hol is kerül 60000 Ft-ba?
A W810i-nek mennyi az ára?
Picit konkrétabban legközelebb...
Hümm...

TurkGer származású 6233-at (magyar nyelvvel, zsírújan) HÁZHOZ hoznak 58.000 Ft-ért Budapesten, 1 óra alatt.
Más kérdés, hogy a netto nagykerára ennyi nagyjából a hivatalosnak.
De LEHET kapni ennyiért, és ez volt a feladat!
W810i-t is nagyjából ennyiért lehet újítani.
Ha tudásban kicsit jobb is a Nokia (ne feledjük a sokkal jobb kijelzőt és a 3G-t!), nehezen tudnék dönteni, melyik maradjon, ha csak az egyik maradhatna...


szer. nov. 29, 2006 22:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:
Elméletileg munkatelefon aminek olyan igényeket kellene kiszolgálni mint például az enyémek. A 6310i volt az utólsó életképes "munkatelefon" nokiáéknál.
És mielőtt valaki symbiant kezd javasolni, NEM, nem akarok okostelefont. Legyen "buta", de ostoba korlátok nélkül!!
Nemcsak elméletileg, gyakorlatilag is.

Ellentétben Colnavyval én egymás mellett használom a W810i-t és a 6233-at (P/T), így NEKEM van módom és alapom összehasonlítani folyamatos használat mellett őket.
Mindkettő nagyon tetszik, zenében, rádióban a W810i SOKKAL jobb, kijelzőben és sebességben a 6233. JAVA-ban is behozta a lemaradását végre a Nokia.


szer. nov. 29, 2006 21:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
coltnavy írta:
Mert a W810i az telekommunikációra való. A 6233 pedig státusszimbólum.
Uram Isten. És most néztem, 60 ezer körül mozog az a 6233-mas ablakkitámasztó :o.


Te hülye vagy.
Ezért kár volt megszólalnod.
Használtad már mindkét telefont legalább 1-1 hétig?

A 6233 hol is kerül 60000 Ft-ba?
A W810i-nek mennyi az ára?
Picit konkrétabban legközelebb...


szer. nov. 29, 2006 21:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:
Zoltanfi írta:
Multkor 20 db fényképet küldtem át egy d600-ról a 6280-amra Bt-n egyszerre.
Nos 6 kép a belsõ memóriába, a többi 14 a kártyára mentõdött automatikusan. Nem tudom, mi a probléma..
A nagy fájlok is automatikusan a kártyára mentõdnek.

Amúgy meg 300Kb-ba már bõven elfér egy jobb minõségû fotó, mint amire a teló kamerája képes.


Mik azok a "nagy" fájlok? Mondom, hogy küldéskor a belsõ szabad memóriánál nagyobb fájlt nem bírja fogadni a készülék.
Azt Én elhiszem, hogy egy gagyi lukkamerával készült megnyomorított kép befér 300 kiló alá, de ha szabadna akkor nemá a félhülye marketinges csávó szabja meg a korlátaimat....


En most probaltam ki, nekem valami x-micro bluetooth adapterrel, t-mobilos 3.70 szoftverrel atment csont nelkul egy db. 8.5 megas mp3 fajl. Amit nalam is automatikusan a kartyara mentodott. Nem intezovel/pcsuite-tal.


szer. nov. 29, 2006 21:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Multkor 20 db fényképet küldtem át egy d600-ról a 6280-amra Bt-n egyszerre.
Nos 6 kép a belső memóriába, a többi 14 a kártyára mentődött automatikusan. Nem tudom, mi a probléma..
A nagy fájlok is automatikusan a kártyára mentődnek.

Amúgy meg 300Kb-ba már bőven elfér egy jobb minőségű fotó, mint amire a teló kamerája képes.


Mik azok a "nagy" fájlok? Mondom, hogy küldéskor a belső szabad memóriánál nagyobb fájlt nem bírja fogadni a készülék.
Azt Én elhiszem, hogy egy gagyi lukkamerával készült megnyomorított kép befér 300 kiló alá, de ha szabadna akkor nemá a félhülye marketinges csávó szabja meg a korlátaimat....

coltnavy írta:
Mert a W810i az telekommunikációra való. A 6233 pedig státusszimbólum.
Uram Isten. És most néztem, 60 ezer körül mozog az a 6233-mas ablakkitámasztó .


Státuscimbalom? :) Na ne.
Elméletileg munkatelefon aminek olyan igényeket kellene kiszolgálni mint például az enyémek. A 6310i volt az utólsó életképes "munkatelefon" nokiáéknál.
És mielőtt valaki symbiant kezd javasolni, NEM, nem akarok okostelefont. Legyen "buta", de ostoba korlátok nélkül!!


szer. nov. 29, 2006 19:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Multkor 20 db fényképet küldtem át egy d600-ról a 6280-amra Bt-n egyszerre.
Nos 6 kép a belső memóriába, a többi 14 a kártyára mentődött automatikusan. Nem tudom, mi a probléma..
A nagy fájlok is automatikusan a kártyára mentődnek.

Amúgy meg 300Kb-ba már bőven elfér egy jobb minőségű fotó, mint amire a teló kamerája képes.


szer. nov. 29, 2006 18:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
392MHz írta:
Kozmonauta írta:
A levelező részben ügyesen kivédték a 6Mbyte-os belső memória okozta korlátokat. Max 300Kbyte a letölthető emailméret :DD
Jah.. A paraszt ne emaileket töltögessen 3G-vel hanem a mónikasót nézze! :)) Üdvözletem a marketinosztálynak! :)


nem emléxem, hogy a w810-esemben lenne ilyen, 1.5 megás fotókat simán letölt..
pedig már majdnem elcsábultam a 6233 felé....


Mert a W810i az telekommunikációra való. A 6233 pedig státusszimbólum.
Uram Isten. És most néztem, 60 ezer körül mozog az a 6233-mas ablakkitámasztó :o.


szer. nov. 29, 2006 18:34
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:
A levelezõ részben ügyesen kivédték a 6Mbyte-os belsõ memória okozta korlátokat. Max 300Kbyte a letölthetõ emailméret :DD
Jah.. A paraszt ne emaileket töltögessen 3G-vel hanem a mónikasót nézze! :)) Üdvözletem a marketinosztálynak! :)


nem emléxem, hogy a w810-esemben lenne ilyen, 1.5 megás fotókat simán letölt..
pedig már majdnem elcsábultam a 6233 felé....


szer. nov. 29, 2006 18:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A levelező részben ügyesen kivédték a 6Mbyte-os belső memória okozta korlátokat. Max 300Kbyte a letölthető emailméret :DD
Jah.. A paraszt ne emaileket töltögessen 3G-vel hanem a mónikasót nézze! :)) Üdvözletem a marketinosztálynak! :)


szer. nov. 29, 2006 17:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Jah, és mielőtt még belemennénk egy parttalan vitába, természetesen tudok intézőből BT-n keresztül fájlt másolni közvetlenül a telefon memóriakártyájára filetransferrel a szabad kártyakapacitás erejéig, de Én a sima küldés/fogadás funkció balfékségére szerettem volna felhívni a figyelmet. Ugyebár nem mindig van az ember zsebében PC, viszont van úgy, hogy másik telefonról lenne kedvem 6 megánál nagyobb fájlt küldeni az enyémre...... Nos attól tartok, hogy ez lehetetlen....


szer. nov. 29, 2006 17:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
McLaca írta:
A probléma a júzerben (tehát Benned) van. :) Azaz: mi a probléma? Mi a kérdés? Milyen problémát megtoldozni-foldozni? Korábban már nyomtam át a telefonra BT-n 20 megás videoklipet, de most csak a Te kedvedért egy 14.047kB-os (tehát 14 Megás) MP3-at közvetlenül a memóriakártyára BT-n keresztül. Namost mivel ez simán átmegy, továbbra sem értem a problémát/kérdést. Azaz sejtem... Van valamilyen BT adaptered, sanszosan BlueSoleil chipes (szerintem ilyen chip nem létezik, de azt mondják... :D), avagy sokkal inkább BlueSoleil szoftveres. Utóbbiban egyes termékeknél bele van röffentve egy 5 megás korlát, amíg a szoftver regisztrálatlan.
Nekem meg tökéletesen megfelel az XP BT drivere, és a PC Suite fájlkezelője. (Szoftververzió: v4.52, független, nem sufnis teló, BT dongle: SMC BT-EDR EU )
Szerintem is "ááá hagyjuk" - csak más szemszögből. ;)

Üdv!


Nos, attól tartok kissé elhibázott lett a kioktató stílusban megírt hozzászólásod, de sebaj.
Elmondom, hogy teljesen legális BT drivert használok, igaz ugyan, hogy kicseréltem az eredeti XP meghajtóprogramot mert nem volt hajlandó felismerni a kedvenc headsetemet, de ez a jelenlegi téma szempontjából tökmindegy.
Mivel nem vagyok mazochista, így ritkán szoktam 20megás fájlokat BT-n keresztül forgalmazni a PC és a telefon között, de hidd el, hogy működik és nincsen 5 megás korlátom. Megnyugtatlak, ha 3mega hely van a belső tárhelyen, akkor már nem enged 2.8-at sem felküldeni.
Szóval arra gyanakszom, hogy a V3.70-es T-mobile-os szoft lehet a ludas a dologban.
Legközelebb ha userhibára gyanakszol előbb várj 1 kicsit és vegyél vissza.

Üdv.


szer. nov. 29, 2006 17:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
hidd el, azért tudunk mi is gondolkodni. azzal nincs nagyon kisegítve az ember, hogy a gyártónak létezik már olyan prototípusa, amin meg van oldva. így mondhatnánk, hogy a Nokia is már hónapokkal ezelőtt megoldotta, csak még nem jelentette be azt a készüléket, amiben benne van. sőt, akkor már létezik nagy felbontású OLED kijelzős telefon is. ;)
ha belegondolsz, akkor az ember életkorát is a születésétől kezdve számolják (legalábbis felénk), nem pedig a fogantatástól, vagy attól a naptól, amikor a szülők elhatározták, hogy gyereket vállalnak :)


szer. nov. 29, 2006 16:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Londelmor írta:
ez szerintem olyan "hiba", mint a Motorolák telefonkönyve és sms értesítője, vagy a Samsungok rezeg+cseng és üzemmódok/profilok hiánya, vagy a SE-k naptári riasztás megoldása. nem komoly hibák, csak más gondolkodásmód alapján programozták, és ezért nem is jut eszükbe javítani.

egyébként miért mérvadó, hogy mikor nyílt a topic? általában az első pletykáknál már valaki nyit neki külön témát, aztán csak jócskán később igazolódik be, hogy valójában miről is van szó. konkrétan a a k750 esetében 2004 decemberében jelentek meg az első press fotók, és 2005 március körül készített valaki teztfotókat a telefonnal (működőképes példány), de ennél is jóval később jelent meg a valóságban.
Mit is írtam?

Hogy az SE-nek sikerült megoldania ezt a problémát jó 2,5 éve a K750-nél (de lehet, hogy már jóval előtte a K700i-nél is, nem emlékszem már).

Nem gondoltam volna arra, hogy egy készülék megjelenésekor oldják meg a problémát, hanem némileg előtte, a tervezési fázisban.

Erre próbáltam utalni a topic indulásának idejével, hiszen ahogy elkezdenek valahol fejleszteni egy új modellt, már jönnek kifelé homályos infók róla. Onnantól lehet tudni, hogy legalább 3-4 hónapja foglalkoznak már a projecttel. :)

Persze belátom, kötözködni mindig egyszerűbb a gondolkodásnál...


szer. nov. 29, 2006 14:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Macika írta:
Na jó, de az SE miért tudja megcsinálni, hogy figyeli, melyik profilnál némítod le, és arra teszi vissza, ha már nem kell a némítás???
NEM HISZEM EL, hogy ennyire nehéz lenne megoldani...

ez szerintem olyan "hiba", mint a Motorolák telefonkönyve és sms értesítője, vagy a Samsungok rezeg+cseng és üzemmódok/profilok hiánya, vagy a SE-k naptári riasztás megoldása. nem komoly hibák, csak más gondolkodásmód alapján programozták, és ezért nem is jut eszükbe javítani.

egyébként miért mérvadó, hogy mikor nyílt a topic? általában az első pletykáknál már valaki nyit neki külön témát, aztán csak jócskán később igazolódik be, hogy valójában miről is van szó. konkrétan a a k750 esetében 2004 decemberében jelentek meg az első press fotók, és 2005 március körül készített valaki teztfotókat a telefonnal (működőképes példány), de ennél is jóval később jelent meg a valóságban.


szer. nov. 29, 2006 11:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
S5600 írta:
A telefon így már elviselhető látványt nyújt, de pusztuljak meg ha ezek után valaha is nokiát fogok venni ismét.
Szerintem akkor pár éven belül Te semmit és semmilyen márkából nem fogsz venni... :D

Macika: lehet, hogy a #-es némítás nem dedikált funkció, mert a kézikönyvben nemigen találtam sem az elején, a gyorstalpalóban, sem az üzemmódoknál...

(Egyébként a Siemens és a Motorola megtanulhatna kézikönyvet gyártani, mondjuk a Nokiától).

Kozmonauta írta:
A kedvenc 6.2Mbyte-os zeneszámomat szerettem volna feltölteni ugye gyanútlanul a kártyára, Én balga mit sem sejtve Bt-n keresztül :)
Oké, van kártyaolvasóm, van transflash adapterem, tehát nem gond a transzfer ha PCközelben vagyok, de azért megint sikerült a Nokia marketing osztályának (ki másnak ugye??) belesz@rni az egyszerű user életébe ezzel a hülye korlátozással.
Szerintetek van rá esély, hogy esetleg Siemenses mintára itt-ott megtoldozzák-foldozzák az ügyes kóderek ezeket a problémákat?
A probléma a júzerben (tehát Benned) van. :) Azaz: mi a probléma? Mi a kérdés? Milyen problémát megtoldozni-foldozni? Korábban már nyomtam át a telefonra BT-n 20 megás videoklipet, de most csak a Te kedvedért egy 14.047kB-os (tehát 14 Megás) MP3-at közvetlenül a memóriakártyára BT-n keresztül. Namost mivel ez simán átmegy, továbbra sem értem a problémát/kérdést. Azaz sejtem... Van valamilyen BT adaptered, sanszosan BlueSoleil chipes (szerintem ilyen chip nem létezik, de azt mondják... :D), avagy sokkal inkább BlueSoleil szoftveres. Utóbbiban egyes termékeknél bele van röffentve egy 5 megás korlát, amíg a szoftver regisztrálatlan.
Nekem meg tökéletesen megfelel az XP BT drivere, és a PC Suite fájlkezelője. (Szoftververzió: v4.52, független, nem sufnis teló, BT dongle: SMC BT-EDR EU )
Szerintem is "ááá hagyjuk" - csak más szemszögből. ;)

Üdv!


szer. nov. 29, 2006 9:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
guni. írta:
Macika írta:
Az SE-nél sikerült, 2,5 éve a K750-nél...
És hát a Motorola és a Samsung sem mond csődöt...
Az csak másfél éve volt. 8) A Siemenseket már a múlt században is egy gombbal lehetett halkítani, igaz a *-gal. Na jó befejeztem... :lol:

Guni


Hehe :) Sőt Gunikám a múlt évezredben!! :))
Ólvan Én sem sirdogálok, mert végül is egy igazán korrekt készülék ez a 6233 úgy a nagy átlaghoz képest, de........ áááá hagyjuk...


szer. nov. 29, 2006 8:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hali!

Már megint elkövettem azt az amatőr hibát, hogy nem olvastam el a Terminal fórumán a vonatkozó információs topikot :))
Úgy meglepődtem ezen a 6Mbyte-os cache-en (mert miért ne nevezhetnénk tulképpen cache-nek ezt a minimál belső tárat?)
A kedvenc 6.2Mbyte-os zeneszámomat szerettem volna feltölteni ugye gyanútlanul a kártyára, Én balga mit sem sejtve Bt-n keresztül :)
Oké, van kártyaolvasóm, van transflash adapterem, tehát nem gond a transzfer ha PCközelben vagyok, de azért megint sikerült a Nokia marketing osztályának (ki másnak ugye??) belesz@rni az egyszerű user életébe ezzel a hülye korlátozással.
Szerintetek van rá esély, hogy esetleg Siemenses mintára itt-ott megtoldozzák-foldozzák az ügyes kóderek ezeket a problémákat?

Koz


szer. nov. 29, 2006 8:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
Macika írta:
Az SE-nél sikerült, 2,5 éve a K750-nél...
És hát a Motorola és a Samsung sem mond csődöt...
Az csak másfél éve volt. 8) A Siemenseket már a múlt században is egy gombbal lehetett halkítani, igaz a *-gal. Na jó befejeztem... :lol:

Guni
Csak mondom, hogy a K750-es topic 2004. augusztusban nyílt.
Csak azért mondom, mert az utóbbi pár hozzászólásomba élből kötöttél bele...
Talán nem kéne következetesen, elképzelhető, hogy van, amikor nem tévedek...


szer. nov. 29, 2006 4:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Londelmor írta:
ez nem S60-ból átvett dolog? ott van az, hogy a # az a néma és az általános profil közt vált (legalábbis gondolom mindegyiken így van)
Na jó, de az SE miért tudja megcsinálni, hogy figyeli, melyik profilnál némítod le, és arra teszi vissza, ha már nem kell a némítás???
NEM HISZEM EL, hogy ennyire nehéz lenne megoldani...


szer. nov. 29, 2006 4:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Macika írta:
Az SE-nél sikerült, 2,5 éve a K750-nél...
És hát a Motorola és a Samsung sem mond csődöt...
Az csak másfél éve volt. 8) A Siemenseket már a múlt században is egy gombbal lehetett halkítani, igaz a *-gal. Na jó befejeztem... :lol:

Guni


szer. nov. 29, 2006 0:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Macika írta:
Ma rájöttem, hopgy a többi gyártóhoz behódolt a Nokia VÉGRE!!!!! és a # hosszú nyomásával némítható a teló.
De azért semmi ne m100%-os, mert az ismételt megnyomásra NEM az előző profilba vált vissza, hanem az Általánosba.

ez nem S60-ból átvett dolog? ott van az, hogy a # az a néma és az általános profil közt vált (legalábbis gondolom mindegyiken így van)


szer. nov. 29, 2006 0:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Czumy :D
(De nagyon igazad van!!!)

Ma rájöttem, hopgy a többi gyártóhoz behódolt a Nokia VÉGRE!!!!! és a # hosszú nyomásával némítható a teló.
De azért semmi ne m100%-os, mert az ismételt megnyomásra NEM az előző profilba vált vissza, hanem az Általánosba.
Nem lehetett volna ezt megoldani???
Az SE-nél sikerült, 2,5 éve a K750-nél...
És hát a Motorola és a Samsung sem mond csődöt...


kedd nov. 28, 2006 23:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
S5600 írta:
Kicserélték az előlapot vagy a kijelzőt vagy csak igazítottak valamin, de most már határozottan állíthatom, hogy a kijelző körül az ablak szimmetrikus.


Meg sem nézted a munkalapot, hogy mi volt ráírva??


S5600 írta:
Mindez 10 napot vett igénybe. Ez egyszerűen nevetséges.


Amikor beadtad javításra, mennyit mondtak, mikorra lesz készen?
Ugye nem gondolod, hogy csak és kizárólag a Te telefonoddal fognak foglalkozni a szervizben, amit odaviszed?
Ha azt sem tudod, mit csináltak a telefonnal, honnan tudod, hogy annak mennyi ideig kellett volna tartania?

Általában két hét a javítás, de sok helyen 15-30 nap, vagy rosszul tudom? Még örülhetsz is a 10 napnak!


S5600 írta:
A telefon így már elviselhető látványt nyújt, de pusztuljak meg ha ezek után valaha is nokiát fogok venni ismét.


És arra ki kényszerített, hogy megvedd a 6233-t??

Különben én is úgy hallottam, hogy a SonyEricsson, a Motorola, a Samsung, az LG, a BenQ csak és kizárólag 100%-os mobiltelefonokat gyárt és forgalmaz, amikkel soha, semmilyen körülmények között nincs gond; soha, semmilyen hibát nem produkálnak. Csak ez a rühes Nokia gyárt olyan telefonokat, amik közül egy párat időnként szervizbe kell vinni, és ez kifejezetten érvényes a 6233-as modellekre... :twisted:


kedd nov. 28, 2006 19:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Soockit írta:
Eladom a készülékemet, részletek a Adok-veszek topicban!
Nem sikerült feketére cserélni?


kedd nov. 28, 2006 18:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Eladom a készülékemet, részletek a Adok-veszek topicban!


kedd nov. 28, 2006 18:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Na, a központi szervizben megcsinálták a telefont. Kicserélték az előlapot vagy a kijelzőt vagy csak igazítottak valamin, de most már határozottan állíthatom, hogy a kijelző körül az ablak szimmetrikus. Mindez 10 napot vett igénybe. Ez egyszerűen nevetséges.

A telefon így már elviselhető látványt nyújt, de pusztuljak meg ha ezek után valaha is nokiát fogok venni ismét.
Pedig jó ez a teló, de nagyon!!!


kedd nov. 28, 2006 18:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Na, a központi szervizben megcsinálták a telefont. Kicserélték az előlapot vagy a kijelzőt vagy csak igazítottak valamin, de most már határozottan állíthatom, hogy a kijelző körül az ablak szimmetrikus. Mindez 10 napot vett igénybe. Ez egyszerűen nevetséges.

A telefon így már elviselhető látványt nyújt, de pusztuljak meg ha ezek után valaha is nokiát fogok venni ismét.


kedd nov. 28, 2006 16:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 55
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Pitiless írta:
Eltűnt az energiatakarékos mód kétszeri ismétlése (Alvás mód és Energiatakarékos mód).
De a csoportkép duplázása (csoportnév helyett is) megmaradt. :c(


Azt nem néztem. Pár órája került csak fel rá és még nem volt időm alaposan átnézni. De már az, hogy nem keveri a vezeték és keresztnevet, már jó :D


vas. nov. 26, 2006 22:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Pitiless írta:
Eltűnt az energiatakarékos mód kétszeri ismétlése (Alvás mód és Energiatakarékos mód).
De a csoportkép duplázása (csoportnév helyett is) megmaradt. :c(


vas. nov. 26, 2006 22:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 55
Hozzászólás 
Macika írta:
Felraktam.

Ránézésre az egyetlen változás, hogy a PTT használható akkor is, ha engedélyezve van a 3G is.
Az előző szofttal csak egy indító brekkenés volt hallható, meg valami összefüggéstelen szakadozás a forgalmazásból.


Eltűnt az energiatakarékos mód kétszeri ismétlése (Alvás mód és Energiatakarékos mód).


vas. nov. 26, 2006 22:12
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 39  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség