Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 23:25



Hozzászólás a témához  [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 39  Következő
Nokia 6233 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Úgy látom, lehet a kártyán lévőket is, csak nem mindjárt a telepítés után, ez zavart meg 1 kicsit.

Csak akkor jelenik meg egy alkalmazás a kedvencek között, ha már használtad.


szomb. dec. 09, 2006 11:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 09, 2006 1:55
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Idézet:
Visszaállítani nincs mód.



A MobyMB-vel le lehet menteni a fájlokat, azt megtettem még előtte, tehát a filék meg vannak, már csak az a rendszer filé kellene, DE arra is van van biztos lehetőség, hogy azt le mentsd magadnak!!!


szomb. dec. 09, 2006 10:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bandika5 írta:
Hali!
Érdeklődnék, hogy a hibából le formázott memókártyám tartalmát hogy tudnám visszaállítani? Valaki lenne olyan jó, hogy sajátjáról készít egy image fájlt?


Kösszi :)
Visszaállítani nincs mód.


szomb. dec. 09, 2006 5:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 09, 2006 1:55
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Hali!
Érdeklődnék, hogy a hibából le formázott memókártyám tartalmát hogy tudnám visszaállítani? Valaki lenne olyan jó, hogy sajátjáról készít egy image fájlt?


Kösszi :)


szomb. dec. 09, 2006 2:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Másik fórumon emlegették.
Viszont ha a listában a 6131 és 6234 benne van, illik majd a 6233-nak is hamarosan belekerülnie.

Üdv!


csüt. dec. 07, 2006 23:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
McLaca írta:
Pletyók szerint hamarosan a 6233 is frissíthető lesz OTA (a telefont már állítólag fel is ismeri, csak egyelőre nem talál hozzá semmit). A 6234 már benne is van a listában.

Üdv!
Az érdekes, nekem nem ismeri fel...
Na majd jól a körmére nézek.
Pedig azt mondják a 6234 ua. mint a 6233, szoftveresen kompatibilis egymással...


csüt. dec. 07, 2006 23:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Pletyók szerint hamarosan a 6233 is frissíthető lesz OTA (a telefont már állítólag fel is ismeri, csak egyelőre nem talál hozzá semmit). A 6234 már benne is van a listában.

Üdv!


csüt. dec. 07, 2006 22:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
c3po írta:
Koszonom, hogy valaszoltal.

Esetleg valaki masnal jelentkezik ez a hiba?

Ma pedig mar azt produkalta, hogy tobbszor azt irta ki a kijelzore, hogy "sim card rejected", amikor nem csereltem benne kartyat, talan eppen profilt valtottam, de talan 4-5-szor is elofordult. Ujrainditas utan mindig ok, anelkul soha nem tunt el a hibauzenet.

Ebben a pillanatban megneztem (csak kiprobaltam) es az sms irason belul, ha a Contacts pontot valasztom, akkor most eppen mindegyik nevet mutatja. Hihetetlen, hogy nem jovok ra, hogy mi okozza a hibat! :(
Nálam az az alap, hogy mindig kapcsolom ki a SIM-et, csak a telefon belső telefonkönyvét használom.
FW: 4.91
Eddig még nem jelentkezett nálam ilyen probléma.


csüt. dec. 07, 2006 22:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
McLaca írta:
Sajnos nincs reprezentatív mintám, csak 141 név van a telefonban, ezekbõl minden esetben látszik mindegyik. A szoftver újabb, 4.52-es.

Üdv!

Koszonom, hogy valaszoltal.

Esetleg valaki masnal jelentkezik ez a hiba?

Ma pedig mar azt produkalta, hogy tobbszor azt irta ki a kijelzore, hogy "sim card rejected", amikor nem csereltem benne kartyat, talan eppen profilt valtottam, de talan 4-5-szor is elofordult. Ujrainditas utan mindig ok, anelkul soha nem tunt el a hibauzenet.

Ebben a pillanatban megneztem (csak kiprobaltam) es az sms irason belul, ha a Contacts pontot valasztom, akkor most eppen mindegyik nevet mutatja. Hihetetlen, hogy nem jovok ra, hogy mi okozza a hibat! :(


csüt. dec. 07, 2006 21:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Sajnos nincs reprezentatív mintám, csak 141 név van a telefonban, ezekből minden esetben látszik mindegyik. A szoftver újabb, 4.52-es.

Üdv!


csüt. dec. 07, 2006 11:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
c3po írta:
Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, kérlek, hogy az ismerôsöm telefonjával mi történhet, amikor az új naptárbejegyzésnél választja mondjuk a megbeszélés menüpontot, utána pedig keresni akarna a telefonkönyvben, hogy kivel is lesz a megbeszélés, de ott (a telefonkönyvben) a normál telefonkönyv menüben látható nevek csak egy részét mutatja. Sokat nem, függetlenül attól, hogy SIM-kártyán vagy telefonmemóriában tárolt névrôl/számról van-e szó.
A saját telefonomon ugyanez a hiba (?) nem jelentkezik. Az ô telefonkönyve (telefonmemória) 100%-on van, az enyémen 85%. Ez okozhatja? Mi alapján maradatnak ki nevek? (Minden bejegyzés unicode-os.)
Elôre is köszönöm, ha van valakinek ötlete.
Üdv.

(csak ma vettem eszre, hogy veletlenul egy masik topicba irtam be ezt a kerdest korabban, onnan persze most mar toroltem.)


Most, masfel honappal a fenti hozzaszolas utan az en telefonom is elkezdte produkalni ezt a hibat, nalam az sms irasnal. Ha ott a cimzettek hozzaadasa opcion belul a Contacts pontot valasztom, az osszes nev csak egy reszet mutatja, ami nagyon bosszanto. Minden nev a tel memoriaban van, az nincs tele. Megtenne valaki, hogy kiprobalja, nala is igy van-e?
fw. v03.70
Sajnalom, mert mas tekintetben elegedett vagyok vele, de az, hogy bizonyos embereknek nem tudok az sms iras menubol uzenetet irni (csak a nevjegyzek menubol az sms irast kozvetlenul kivalasztva) az bosszanto, nagyon.
:(


csüt. dec. 07, 2006 5:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
392MHz írta:
A láthatóság / felfedezhetőség be volt kapcsolva a samsungban?

Na, ezt el is felejtettem. Majd legközelebb, ha találkozom a sráccal, megnézem.
Köszi a tippet.


hétf. dec. 04, 2006 4:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
A láthatóság / felfedezhetőség be volt kapcsolva a samsungban?


vas. dec. 03, 2006 19:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
Sziasztok!

Megpróbáltam párosítani a 6233-ast egy Samsunk telefonnal, és a nokia nem talált új eszközt. A samsung viszont megtalálta a nokiát.
Most akkor melyik telefonnal van a hiba?

Jut eszembe, a nejem SonyEricssson-ját megtalálta a nokiám.

Mi lehet a bibi?


vas. dec. 03, 2006 18:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Engem inkább az érdekelne, hogy miért halkult le az SMS jelzőhang.
A csengőhang maximumra van állítva, de az SMS hang kb. 3-as hangerővel szól (korábban 4-essel is tudott).
Gyanítom, hogy köze van hozzá a médialejátszó, vagy a galéria instant lejátszója hangerejének.

Üdv!


vas. dec. 03, 2006 13:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Úgy látom, lehet a kártyán lévőket is, csak nem mindjárt a telepítés után, ez zavart meg 1 kicsit.


vas. dec. 03, 2006 13:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Talán térjünk vissza a telóhoz.
Mi alapján dönti el a teló, hogy melyik alkalmazást lehet betenni a Kedvencekhez és melyiket nem?
Ha java alkalmazásra gondolsz, arra van egy teóriám: a telefonban lévőket.
A memóriakárytán lévőket problémás lenne a csere miatt.

Üdv!


vas. dec. 03, 2006 13:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
Macika írta:
c3po írta:
- Meg magam sem tudom pontosan eldonteni, hogy kinek az elvtarsa (!) vagyok. Itt a forumtarsa valoszinuleg mindenkinek. ;)
Olvtársat szoktunk írni, elvtársat nem nagyon láttam még itt leírva. Nem divat már... ;)


Ezt jol felreolvastam. Bizonyara azert, mert ezt a szot nem is ismertem, ellentetben az elvtarssal (voltam az is). /- fordito/tolmacs, he, he, he/
:)


pén. dec. 01, 2006 20:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Talán térjünk vissza a telóhoz.
Mi alapján dönti el a teló, hogy melyik alkalmazást lehet betenni a Kedvencekhez és melyiket nem?


pén. dec. 01, 2006 20:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
c3po írta:
- Meg magam sem tudom pontosan eldonteni, hogy kinek az elvtarsa (!) vagyok. Itt a forumtarsa valoszinuleg mindenkinek. ;)
Olvtársat szoktunk írni, elvtársat nem nagyon láttam még itt leírva. Nem divat már... ;)


pén. dec. 01, 2006 19:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
c3po írta:
- Nem tudom, ki melle allok, de abban egyetertek S5600-zal, hogy ha valamit eladnak (es ebben nem: artol fuggetlenul) az legyen jo. Oldjak meg a minosegellenorzest minden keszulek eseten. Fordito-tolmacskent jol is neznek ki, ha az alacsonyabb dijjal kialkudott megrendelest kevesbe jol teljesitenem. A gyarbol kijovo termekek legyenek hibatlanok. (De ugye mivel emberek is vannak a rendszerben, ez szinte lehetetlen. Ilyenkor fordul elo az, ami S5600-zal tortent. Sajnalom, mert ez szerintem is jo keszulek.)


Az várható el, hogy hány százalék legyen jó. Azt szerintem nem lehet elvárni, hogy 100% jó legyen.
Természetesen ha drágább az ár akkor elvárja az ember, hogy ez a szám, vészesen konvergáljon a 100%-hoz, sőt érje is azt el.
De ott fizetsz ezért.


pén. dec. 01, 2006 19:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
- Nalam olyan szoftverrel megy a bt kuldes es olyan modon, ahogy S5600-nak nem. Nem tudom, mi lehet a baj.

- Nem tudom, ki melle allok, de abban egyetertek S5600-zal, hogy ha valamit eladnak (es ebben nem: artol fuggetlenul) az legyen jo. Oldjak meg a minosegellenorzest minden keszulek eseten. Fordito-tolmacskent jol is neznek ki, ha az alacsonyabb dijjal kialkudott megrendelest kevesbe jol teljesitenem. A gyarbol kijovo termekek legyenek hibatlanok. (De ugye mivel emberek is vannak a rendszerben, ez szinte lehetetlen. Ilyenkor fordul elo az, ami S5600-zal tortent. Sajnalom, mert ez szerintem is jo keszulek.)

- Meg magam sem tudom pontosan eldonteni, hogy kinek az elvtarsa (!) vagyok. Itt a forumtarsa valoszinuleg mindenkinek. ;)


pén. dec. 01, 2006 15:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
Mi lenne ha egymás szapulását privátban folytatnátok?
Kösz!


pén. dec. 01, 2006 14:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Soockit írta:
S5600 írta:
McLaca írta:
Szerintem Neked halvány lila pillangópukid sincs a piacról.


Érdekelne hogy hol dolgozol és mivel foglalkozol mert lehet hogy neked nincs fogalmad a piacról.


Szerintem jobb lenne leállni. Bármit mondasz vagy kérdezel, azzal csak magad alatt ásod a fát.
Mert ha csak szakmunkás akkor már nem olyan értékes ember, mint mondjuk egy mérnök vagy egy közgazdász?
Amit a mérnök megtervez azt ki fogja kivitelezni ha nem egy kőműves a segédmunkásokkal.

Próbálj már meg úgy biciklizni, hogy csak elől van egy nagy fogaskereked, hátul pedig nincs semmi.


Ha jól látom, nem én kezdtem a vitát és a sértegetést. Álljon le az, aki a sértegetést kezdte.
A nagy számok törvénye pedig azt mondja hogy egy közgazdásznak általában több fogalma van a piac működéséről mint egy szakmunkásnak.
Ha nem így lenne, akkor nem közgazdászok vezetnék a cégeket, hanem szakmunkások, nem gondolod?
Nem arról volt szó hogy ki értékes ember és ki nem hanem arról hogy ki ért a piac működéséhez.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára S5600 pén. dec. 01, 2006 14:38-kor.



pén. dec. 01, 2006 14:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
S5600 írta:
McLaca írta:
Szerintem Neked halvány lila pillangópukid sincs a piacról.


Érdekelne hogy hol dolgozol és mivel foglalkozol mert lehet hogy neked nincs fogalmad a piacról.


Szerintem jobb lenne leállni. Bármit mondasz vagy kérdezel, azzal csak magad alatt vágod a fát.
Mert ha csak szakmunkás akkor már nem olyan értékes ember, mint mondjuk egy mérnök vagy egy közgazdász?
Amit a mérnök megtervez azt ki fogja kivitelezni ha nem egy kőműves a segédmunkásokkal.

Próbálj már meg úgy biciklizni, hogy csak elől van egy nagy fogaskereked, hátul pedig nincs semmi.


pén. dec. 01, 2006 13:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Felesleges belemenni ebbe az adok-kapokba.

Ez a 6233-as topic szerintem.

Lehet nyitni egy Nokia-alázó/dícsérő topic-ot is (ahogy a szolgáltatóknak már van egy ideje ilyen topicjuk),ha erre igény van.

Nekem a telefonnal kapcsolatban lenne kérdésem:

Egy ideje a Kedvencek-ben (bal gombon) a Bluetooth menü
pont "kifehéredett,"azaz olyan,mintha inaktív lenne,pedíg simán be tudok lépni,és használni is tudom. (bal gomb)

Téma-cseréléssel:nem változik.
Opciók-lehetőségek/átrendezés -ekben kihagyom,újra felteszem,más helyre is akár, akkor is ilyen marad.
Nem annyira zavaró,de ez a kérdés legalább a 6233-al foglakozik,nem személyeskedéssel.

Valki találkozott már ilyennel?Mi lehet a megoldás a visszaállításra?



Ui:Pici akkufedéllap-nyekergés még megfigyelhető nálam is.


pén. dec. 01, 2006 13:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
S5600 írta:
McLaca írta:
Szerintem Neked halvány lila pillangópukid sincs a piacról.


Érdekelne hogy hol dolgozol és mivel foglalkozol mert lehet hogy neked nincs fogalmad a piacról.


Szerintem ezt a vitát itt le kéne zárni. Ilyenkor szokott előjönni, hogy ki hol, mit dolgozik és jön a leszólás, hogy én ennyit keresek, ekkora arc vagyok, és ennyiért veszek havonta 3 új autót....stb... Nem kéne. Még csírájában kéne ezt az irányát a "beszélgetésnek" lezárni.


pén. dec. 01, 2006 11:56
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Czumy írta:
...


szerintem kettőnk közül neked habzik a szád
természetesen a nokiának is elmondtam a véleményem le is írtam
hány éves vagy amúgy?
Én 41 és ugyanaz a véleményem, mint Czumynak.


pén. dec. 01, 2006 11:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
McLaca írta:
Szerintem Neked halvány lila pillangópukid sincs a piacról.


Érdekelne hogy hol dolgozol és mivel foglalkozol mert lehet hogy neked nincs fogalmad a piacról.


pén. dec. 01, 2006 9:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Czumy írta:
...


szerintem kettőnk közül neked habzik a szád
természetesen a nokiának is elmondtam a véleményem le is írtam
hány éves vagy amúgy?


pén. dec. 01, 2006 9:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Macika írta:
pampika írta:
Kötve hiszem, hogy a nokiába neked bárki is felrakná a 6233-as softját ;) Még pénzért sem. Ahhoz inkább itt a fórumon kérj segítséget ;)
Igen, nekem is van ilyen gyanúm...


És itt a fórumon ki tudna nekem segíteni? :wink:


pén. dec. 01, 2006 8:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
Kötve hiszem, hogy a nokiába neked bárki is felrakná a 6233-as softját ;) Még pénzért sem. Ahhoz inkább itt a fórumon kérj segítséget ;)
Igen, nekem is van ilyen gyanúm...


pén. dec. 01, 2006 1:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nyelvet cserélnek, modellt nem, Nokiáék... ezt a Phoenix nem is biztos, hogy engedné.


pén. dec. 01, 2006 1:48
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Kötve hiszem, hogy a nokiába neked bárki is felrakná a 6233-as softját ;) Még pénzért sem. Ahhoz inkább itt a fórumon kérj segítséget ;)


pén. dec. 01, 2006 0:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Akoska írta:
Pedig belemegy...


Ezt szoftveres dologra írtad? Mert ha valóban felmegy rá a 6233 softja, akko má megyek is a nokába :D


pén. dec. 01, 2006 0:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
S5600 írta:
Ha egy cég (nem nokia) ki tud adni a gyárból egy 10 ezer forintos telefont hibátlanul akkor a nokia is legyen képes arra hogy a 70 ezer forintos telefonját hibátlanul adja ki a gyárból. Ez elvárható a vásárlók részéről. Ezen ténnyel kapcsolatban nem vagyok hajlandó vitatkozni. Minden más probléma és vita abból eredt, hogy a nokia erre nem volt képes.

Az pedig szintén logikus, hogy aki több pénzért vásárol, az kapjon nagyobb figyelmet a gyártó/kereskedő részéről. Ezzel kapcsolatban sem vagyok hajlandó vitatkozni. Kiemelt ügyfélről, törzspartnerről, mennyiségi kedvezményről stb. gondolom már hallottatok.
Érdekes... Az enyémnél is képes volt rá, hogy hibátlan készüléket gyártson.
Nomeg ugyebár mivel apádnak a 10 ezres telefonja jól működik, abból hibás darab nem is létezik... Ugye?
Aki többet fizet, annak meg jobban kell nyalni a popsiját?
Szerintem Neked halvány lila pillangópukid sincs a piacról.
Sokat az olcsóból lehet eladni, és a gyártóknak nem a 100 ezres telefonok hozzák a legnagyobb hasznot.
(Hülye, de életszerű példával fogok élni: a konktaktlencse éves szinten sokkal drágább, mint a szemüveg, az optikusok mégis a szemüvegen kaszálnak nagyot, a k.lencsén minimális a haszon, pedig DRÁGA. Ja, és egy optikusnak UGYANOLYAN fontos a k.lencsés páciens éleslátása, mint a szemüvegesé.)
Úgy egyébként meg ez a hozzáállás... Ha Neked több pénzed van, és többet vásárolsz, jogod van mások elé beállni egy boltban a pénztárnál? (Ritka türhő gondolkodásod van, és igen fals elképzelésed a világról, és úgy általában, eléggé irritáló lettél itt a fórumon...)

Kozmonauta írta:
Én is PC-Telefon között próbáltam , de nem a Copy-Paste paranccsal, közvetlenül a telefon memóriakártyájára, hanem a küldés-bluetooth-6233 paranccsal a telefonnak! Míg az első esetben én határozom meg a célkönyvtárat addig az utóbbiban a telefon fogadó rutinja teszi ezt meg. Nekem az utóbbival van bajom.
Most az én felfogásom ennyire nehéz :D, vagy másnak sem jött le elsőre a tényállás?
Szóval ezt ki tudtam próbálni, szintén az ominózus MP3 fájllal, és a 4.52-es szofttal problémamentesen működik a dolog, simán a memóriakártya gyökerébe teszi a fájlt.
Szerintem a Te esetedben vagy a szoftververzióval lesz gond, vagy - amit már láthattunk korábban - a brand miatti szándékos korlátozásról, azaz így akarja megakadályozni a szolgáltató, hogy "ingyen" tartalmak legyenek a telefonodon, töltsd csak le a T-zones-ról jó sok pénzért a cuccost... - gondolja a T-mobile.

Üdv!


csüt. nov. 30, 2006 23:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Pedig belemegy...


csüt. nov. 30, 2006 23:32
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Xanyi írta:
Macika írta:
Ha függetlenített is (tehát hivatalos úton), akkor is megmarad, hogy csak és kizárólag Vodafone-os brand szoftver van rá.
Valahol olvastam, hogy felment rá a 6233 szoftvere. Nem lehetséges?
Nem.


csüt. nov. 30, 2006 20:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
skynet írta:
S5600 írta:
persze hogy mások is adtak be telefont javításra de én úgy gondolnám hogy aki 70 ezres vadi új telefont ad be szervizre mert a gyár elszúrta az összeszerelését az ne várjon annyit a telefonjára mint az aki egy 5 ezer forint értékű telefont ad be szervizre


aha, szóval ha te beviszed a mondeodat a szervizbe, akkor én csak várjak a fiestámmal, hiába vagyok ott már reggel 8 óta, mert az olcsóbb autó és különben is a tied vadiúj, és persze neked sürgős dolgod van, más viszont ráér. na az ilyen tapló gondolkodás viszi hátra az országot!


Egyetértek Skynet-tel, annyit tennék hozzá, hogy az ilyeneket alkalom adtán a padlóban kellene döngölni!

Az Eladónak minden ügyfél egyformán fontos, legfeljebb nem mutatja ki elötte, hogy az "egység-sugarú felhasználókról" valójában mit is gondol... :lol:


csüt. nov. 30, 2006 20:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Macika írta:
Ha függetlenített is (tehát hivatalos úton), akkor is megmarad, hogy csak és kizárólag Vodafone-os brand szoftver van rá.


Valahol olvastam, hogy felment rá a 6233 szoftvere. Nem lehetséges?


csüt. nov. 30, 2006 19:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
S5600 írta:
Munkalapot nem kaptam. Akkor hol nézzem meg?
Gari jegyre annyit írtak rá hogy ALK CSERE.


És kérdezni nem tudsz??
Itt vergődsz habzó szájjal, a Nokia Mintaboltban pedig lapítasz mint sz*r a fűben és kérdezni, reklamálni is képtelen vagy??

Kétszer jártam Nokia Mintaboltban javítási/SW frissítési ügyben, MINDKÉT alkalommal elolvastam a munkalapot és megkérdeztem, hogy mi is volt a gond, mit kellett cserélni/javítani!



S5600 írta:
Úgy gondoltam, hogy ha 70 ezret adok egy kib.... telefonért, akkor ennyi pénzért legalább rendesen összerakják a kib.... gyárban és nem kell rögtön szervizbe vinni a vásárlás után.


70.000?? Most akkor essek hanyatt? Más 250.000 Ft-ért vesz telefont (pl. 8800 SE) és ugyan úgy szolgálják ki, mint aki csak 70.000 Ft-ért vett egy 6233-t!
De ha hiszed, ha nem, az eladó a vásárlás összegétől függetlenül mindenkivel igyekszik egyformán bánni! Nem lehet és nem is szabad megkülönböztetni a vásárolt termék ára alapján a T. Vásárlót!
Ekkora baromság is csak neked juthat eszedbe! :evil:

Ha nem értesz egyet, vegyél Vertu-t, akkor kiny*lják a s*gged az egész világon, ne félj!! :wink:


S5600 írta:
figyumigyu

telefont nem a márkaboltban szervizelték hanem a központi szervizben
tehát az elég ciki ha nincs 6233 előlap a központi szervizben
persze hogy mások is adtak be telefont javításra de én úgy gondolnám hogy aki 70 ezres vadi új telefont ad be szervizre mert a gyár elszúrta az összeszerelését az ne várjon annyit a telefonjára mint az aki egy 5 ezer forint értékű telefont ad be szervizre

képzeld el hogy én is hibáztam sokszor de még a hibámért senkitől sem kértem 70 ezer forintot és 10 nap türelmet

napi több ezer telefont gyártanak a nokiánál és ekkora számnál becsúszhat egy kis hiba? tényleg? és a sonyericsson nem gyárt több ezer telefont naponta? hogy a fenébe lehetséges az hogy vaterom 10 ezer forintos sonyericsson telefonján minden tökéletesen illeszkedik, viszont a nokia 70 ezres telefonja nincs jól összerakva? ha ezt nem találod furcsának akkor nem hiszem hogy felnőtt mód gondolkodsz!


Egyből vásárlás után vinned kellett szervizbe... aha, persze...
Az okos, felnőtt emberek megnézik, hogy mit vesznek meg, mire fizetnek ki 70.000 Ft-ot. Egyébként ha már az első nap látható volt a hiba, akkor még élt a 3 napos csere lehetőségre, simán kicseréltethetted volna a boltban és most nem hőbölögnél itt nekünk (megjegyzem: feleslegesen)!

Kapaszkodj meg az asztalban, mert amit most írok, az magával ránthat: MINDEGYIK GYÁRTÓNAK VANNAK HIBÁS KÉSZÜLÉKEI, AMIVEL ELÖBB, VAGY UTÓBB MEG KELL LÁTOGATNI AZ ÚJ TULAJDONOSNAK A SZERVIZT!! ÉS EZ ALÓL NINCS KIVÉTEL!!!
Sz*r az élet, tudom, de ez van...


Felnőtt módon gondolkodom és úgy is viselkedem, de sajnos, Te eddig egyikről sem tettél tanubizonyságot! Ha gondolod, akkor mondjuk 70.000 Ft-ért szívesen adok neked leckéket!! :D :D


S5600 írta:
Esetleg ne kérjek bocsánatot a nokiától hogy a szervizét terheltem a szemét termékével???


Hmmm... ha engem kérdezel, akkor szerintem illendő lenne:
telefonon: 06-40 505-505 (munkanapokon, hétfõtõl péntekig 9 és 18 óra között hívhatod); vagy
személyesen: http://www.nokia.hu/clubnokia_szervizek.html vagy
levélben: Nokia Hungary Kft., 1092 Budapest, Köztelek utca 6.


csüt. nov. 30, 2006 18:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Macika írta:
...


Igen, elég sok rosszat hallottam róla, ezért én nem nevezném minőségi autónak.
Nem neveznéd MINŐSÉGI AUTÓNAK???

Milyen szerencse, hogy sokan nem kérdezik ki a véleményedet... :)


csüt. nov. 30, 2006 18:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Macika írta:
...


Igen, elég sok rosszat hallottam róla, ezért én nem nevezném minőségi autónak.


csüt. nov. 30, 2006 18:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
S5600 írta:
Esetleg ne kérjek bocsánatot a nokiától hogy a szervizét terheltem a szemét termékével???
Szerintem most állj le, mielőtt még túlhevülnél.

Itt nem nagyon szoktuk szeretni az egyszemélyes IQ-harcosokat.

Elmondtuk többen is a véleményünket (ami érdekes módon mind egybeesett), innentől kezdve nincs szükség további fokozásra.
Bizonyára hallottál már a BMW-ről, és a szervizszükségleteiről/költségeiről.
Biztos, hogy **** autó a BMW?


csüt. nov. 30, 2006 17:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Esetleg ne kérjek bocsánatot a nokiától hogy a szervizét terheltem a szemét termékével???


csüt. nov. 30, 2006 17:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Kiemelt ügyfél vagy? Törzspartner vagy? Vagy egyéb extra?
Ha a válaszod mindre nem, akkor ugyanolyan egyszeri vásárló vagy a nokia szemében, mint bárki más, akár 10k-ért, akár 300k-ért veszel telefont.

Persze, neked van igazad, egyértelmű. Csak kérdés, milyen körben? ;)


csüt. nov. 30, 2006 17:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Mindenkinek van némi igaza. De persze leginkább nekem van igazam.

Ha egy cég (nem nokia) ki tud adni a gyárból egy 10 ezer forintos telefont hibátlanul akkor a nokia is legyen képes arra hogy a 70 ezer forintos telefonját hibátlanul adja ki a gyárból. Ez elvárható a vásárlók részéről. Ezen ténnyel kapcsolatban nem vagyok hajlandó vitatkozni. Minden más probléma és vita abból eredt, hogy a nokia erre nem volt képes.

Az pedig szintén logikus, hogy aki több pénzért vásárol, az kapjon nagyobb figyelmet a gyártó/kereskedő részéről. Ezzel kapcsolatban sem vagyok hajlandó vitatkozni. Kiemelt ügyfélről, törzspartnerről, mennyiségi kedvezményről stb. gondolom már hallottatok.


csüt. nov. 30, 2006 17:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Soockit írta:
Macika írta:
A 10 nap az egy korrekt időhossz, 15 nap lehet a maximum (cserekészülék nélkül, 2x15 nap cserekészülékkel).


Jó is volt az a régi szabály, de mostmár nem érvényes.
Ajánlott a 15 és a 30 nap talán, de nem veszik olyan vészesen szigorúan, mint régen. Ha nagyon hosszú a javítási idő akkor el lehet állni a szerződéstől!
De nem kérheted vissza az árat a 16. napon.
Ez az EU hatása...
10.000 Ft alatti árúra pl nem kötelesek adni garanciát. Tehét a 9.900 Ft-os Nokia-ra pl, ha nem lenne 1 nap garancia sem akkor jogilag nem pampoghatnál :D
"A forgalmazónak törekednie kell arra, hogy a kijavítást legfeljebb 15 napon belül elvégezze. A forgalmazó köteles viszont az adott termék tulajdonságaira és annak a fogyasztó által
elvárható rendeltetésére figyelemmel megfelelő határidőn belül a fogyasztónak okozott jelentős kényelmetlenség nélkül elvégezni a javítást."

Tehát a 10 nap egy teljesen korrekt javítási idő, ebben megegyezhetünk.


csüt. nov. 30, 2006 17:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
A 10 nap az egy korrekt időhossz, 15 nap lehet a maximum (cserekészülék nélkül, 2x15 nap cserekészülékkel).


Jó is volt az a régi szabály, de mostmár nem érvényes.
Ajánlott a 15 és a 30 nap talán, de nem veszik olyan vészesen szigorúan, mint régen. Ha nagyon hosszú a javítási idő akkor el lehet állni a szerződéstől!
De nem kérheted vissza az árat a 16. napon.
Ez az EU hatása...
10.000 Ft alatti árúra pl nem kötelesek adni garanciát. Tehét a 9.900 Ft-os Nokia-ra pl, ha nem lenne 1 nap garancia sem akkor jogilag nem pampoghatnál :D


csüt. nov. 30, 2006 17:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
S5600 írta:
Az, hogy hibásan festett előlapot raktak rá a gyárban, számomra azt jelenti, hogy a telefon rosszul lett összerakva.


Magyarázd már ez nekem ezt a logikát. Azért mert sérült egy autón a felni, abból azt a következtetést vonod le, hogy rosszul lett összerakva?
S5600 írta:
Gyári hibával adták el a telefont. Be kell vinni a szervizbe és 10 napig várni rá. Aztán végül is megjavítják. Szerinted ez így rendben van?
Szerinted ettől legyen boldog egy vásárló aki leszurkolt 70 ezret?Szerintem nem. Szerintem az lenne rendben, ha a gyárból hibátlanul jött volna ki. Szerintem elszomorító, ha már annak örülni kell, hogy egy világmárka hajlandó ingyen kijavítani a gyári hibát a termékében.


Elvárod, hogy a gyárban minden készüléket megnézzenek, akár több ezret naponta, és észrevegyenek ilyen pici, de elismerem idegesítő hibát. Te egy készüléket nem tudtál normálisan megnézni! Elvársz olyan dolgot mástól aminek a századát nem tudod teljesíteni!


csüt. nov. 30, 2006 17:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 39  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség