Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 5:39



Hozzászólás a témához  [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 39  Következő
Nokia 6233 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Kérdésem lenne: hogyan tudom lementeni a gyári kártyáról a gyári csengőket és témákat?
Két verzió lehetséges. Vagy FAT fájlrendszerhez készült GetDataBack-kel és kártyaolvasóval csinálod, vagy - kicsit sziszifuszi meló - a telefon memóriájába másolod a védett tartalmat, mert oda lehet, onnan meg egy másik memóriakártyára, és így elveszti a védelmet, aztán már oda teszed, ahová akarod. Igaz, így több forduló szükséges, de működik.

Üdv!


szomb. jan. 13, 2007 15:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Kérdésem lenne: hogyan tudom lementeni a gyári kártyáról a gyári csengőket és témákat?
Én megpróbáltam.
Valahogy sikerült is, most meg a vinyómnak azok a szektorai írhatatlanok/olvashatatlanok...


szomb. jan. 13, 2007 15:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Kérdésem lenne: hogyan tudom lementeni a gyári kártyáról a gyári csengőket és témákat?


szomb. jan. 13, 2007 14:35
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Na igen, tegnap le volt némítva (profilból), majd jött egy bejövő hívásom, amitől is a teló újraindult (fehér képernyő jó sokáig), majd az illető újrahívott és felcsendült a próbateremben a Nokia alap csengőhangja full hangerőn (ami csak úgy történhetett, hogy visszaállt gyári alapra az újraindulástól a NÉMA profil, vagy visszaállt Általánosra).

Mit mondjak, nem volt őszinte a mosolyom...


szomb. jan. 13, 2007 3:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Na jo, de egy offtopic discman, ami mondjuk 20-100 masodperces razkodas elleni vedelemmel rendelkezik /aka: puffer/ ott ugyan mi a bubanatos uristen gatolja meg a folyamatos lejatszast?


szomb. jan. 13, 2007 0:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Szerintem ennek egyszerű oka van: egyszerű firmware van ezekben a kütyükben és nem tudnak egyszerre több fájlt nyitvatartani. Emiatt be kell zárniuk az egyiket, hogy megnyithassák a másikat, azt viszont pufferelni kell...
Madonna Confessions on a Dance Floor albuma teljesen egyben van, egy ms szünet nélkül, ezt a telefonon kipróábálva kb. 1/3 sec. szünetet tesz két szám közé.

Üdv!


pén. jan. 12, 2007 23:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Sztem ez nem extra igeny. Szerintem hihetetlenul szanalmas, hogy egy rakas lejatszo /koztuk pl. a discmanem/ egy memoriabol(!) jatszott mp3-bol nem tud szunet nelkul atugrani a kovetkezobe.

Amugy az EW akcio folytatodik, tovabbra is 59 990-ert toljak, a mostani ujsagban mar a 2 ev garancia logo is benne van ;)


pén. jan. 12, 2007 23:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Sziasztok!
Létezik a telefonhoz valamilyen java-s zenelejátszó progi?Ha igen,tudtok nekem benne segíteni,hogy hol találhatok,vagy éppen mi a neve?
Olyan kellene amiben megtudom oldani,hogyha egy mix albumot tezsek fel a memokarira és a számok külön trackben vannak,akkor lejátsza úgy a telcsi,hogy ne hagyjon X mp szünetet.
Tudom,hogy ez nagyon extra igény,csak nem lenne rossz.
Amúgy szerintem nagyon jó telefon,bár most sw-esen egy picit elfáradt az enyém :D
Köszi


pén. jan. 12, 2007 22:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 13:50
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
guni. írta:
6s írta:
Még jó hogy a java szabvány elvileg telefonokon. :wink:
Az is és nem csak a telefonon. Ha a telefonok gyártói eltérnek a szabványtól az nem a java hibája. Ha írsz egy "Hello World!" progit, az garantáltan működni fog bármilyen java-s telefonon.

Guni


Nem is a javát szóltam le, csak a szabvány mivoltát a fejlesztők is figyelembe vehetnék!Ill. ez főleg a Nokiára igaz. :roll:


pén. jan. 12, 2007 15:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Inkább úgy mondanám, hogy sok S60-ra írt java progi müxik 6233-on, de a legtöbb "ablakban", az igazán profi játékok jól kezelik a felbontást mind a két telón pl. Mini Golf 3D.


csüt. jan. 11, 2007 19:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Az S60 a Series60-as Nokiákat jelenti, tehát azokat, amelyeken Symbian operációs rendszer fut, viszont a 6233 S40-es, tehát firmware-es telefon.
Nekem fut egynémely S60-as játék a telefonon gond nélkül, persez az egyserűbbek (pl. Legyen Ön is milliomos).

Üdv!


csüt. jan. 11, 2007 18:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 19:41
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
McLaca írta:
Honnan töltögeted?
Sajnos a JAVA híresen inkompatibilis, Nokiáknál főleg. :)

Üdv!


http://www.nokiaportal.hu/modules.php?n ... ads&cid=71

Innen töltöttem le az mp3 player-t.Aztán mostanra rájöttem,hogy amihez oda van írva,hogy s60,azzal nem érdemes próbálkozni.Egyébként az mire utal?
A többi dolgot meg úgy töltöttem,hogy dc-be beírtam,hogy .jar (persze 3mb alatti fájlokat kerestem).


csüt. jan. 11, 2007 18:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Mi van?
Egyébként ez Nokia 6233 topic...

gabriel401 írta:
...
Van, aki szeret mocskos, szakadt ruhákban járkálni, tartsuk tiszteletben a telefonukra is kiterjedő szokásaikat. :)

Üdv!


csüt. jan. 11, 2007 17:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
6s írta:
Még jó hogy a java szabvány elvileg telefonokon. :wink:
Az is és nem csak a telefonon. Ha a telefonok gyártói eltérnek a szabványtól az nem a java hibája. Ha írsz egy "Hello World!" progit, az garantáltan működni fog bármilyen java-s telefonon.

Guni


csüt. jan. 11, 2007 16:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
skynet írta:
...
Itt nem az a lényeg, hogy két év múlva 1-2k-val többért tudjam eladni, hanem az, hogy két évig ne kopott, karcos telót kelljen látnom, ha előveszem.


csüt. jan. 11, 2007 16:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 13:50
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Igen.
Siemens, sonyericsson elindul, hiába írták eredetileg egyikre vagy másikra, de a nokián csak a nokiások indulnak el, nokiások meg nem indulnak el máson, csak nokián.
Még jó hogy a java szabvány elvileg telefonokon. :wink:


csüt. jan. 11, 2007 12:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Honnan töltögeted?
Sajnos a JAVA híresen inkompatibilis, Nokiáknál főleg. :)

Üdv!


csüt. jan. 11, 2007 11:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 19:41
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Az mitől függ,hogy melyik java alkalmazást tudja futtatni a teló,és melyiket nem?Találtam egy medaiplayert,amiben elvileg van csúszka a screenshotok alapján,de a teló nem tudja megnyitni.(Pedig .jar a kiterjesztése)Meg még töltögettem néhány javás cuccot,de csak 1-2 műxik...


csüt. jan. 11, 2007 5:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
S5600 írta:
hello
honnan tudnék a telcsire színes oplogót szerezni sms-ben?
emberi áron gondoltam tehát kb. 0 - 50 forint ártartományban :)
köszi


:lol: :lol:
Ezt szerintem gondold át 1 csöppet alaposabban!


szer. jan. 10, 2007 22:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
6280-am április óta megvan, zsebben hordom, de még karcmentes :)


szer. jan. 10, 2007 16:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 19:41
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
McLaca írta:
HGYKpersonally írta:
McLaca írta:
Igen, épp az a gond, hogy zsebben hordod. Az ilyen kategóriájú telefonokat már tokban tanácsos hordani.

Üdv!


Hát jó,de ez előtt egy alsókategóriás 6070esem volt két hónapig.Pont így bántam vele,mint a 6233-al és 1karc sem volt rajta!
Kötve hiszem...
Én igazából azt nem értem, hogy sikerült a 6233-at összecsikarnod, mert egyáltalán nem karcolódik könnyen. Kemény műanyag az előlapja, nem úgy, mint a 6070-nek, annak kifejezetten puha.
A tokról és a lúzerségről pedig annyit: ez olyan embereknek való telefon, akik nem tartják lúzerségnek a tokot.
Illetve aki lúzerségnek tartja az értékei megóvását, hát arról meg van a véleményem (és esetleg felmerül a gondolat, hogy dolgozott-e azért az értékért, vagy készen kapta...).

Üdv!


Arról szerintem kár lenne vitát nyitni,hogy ki miért dolgozott meg.
Sőt, ezt a témát is fölösleges tovább folytatni.Részemről utolsó megjegyzésként azért hozzáteszem:nekem az az alapelvem,ha veszek valamit, akkor azt szeretem kényelmesen és úgy használni,ahogy nekem tetszik, és nem azzal törődni egyfolytában,hogy jajj mi lesz azzal a bizonyos dologgal,ha nem vigyázok rá úgy,mint a szemem fényére.Mert ebből mindig az szokott kisülni,hogy csak féltve használom azt a bizonyos cuccot,dédelgetem,és egyszercsak rádöbenek,hogy már nem is kell,vagy elavult.Főleg egy teló esetében,amit átlagosan 1-2évente lecserél az ember.Erre jó példa:még régen amikor a 2002-es vb volt,egyik haverom kapott egy eredeti 25ezer Ft-os VB labdát, és azzal dicsekedett.Persze használni sosem használta,csak ott figyel a szekrényen.Na most szerintem egy labda bármennyire is drága és szép,azért van,hogy játsszunk vele.


szer. jan. 10, 2007 16:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Megnézné valaki, aki rendelkezik a 4.91-es szofttal, hogy a naptárban beállított eseményt neki is elfelejti 2 nap múlva, amellett, hogy a beállításokban a jegyzetek törlése soha opcióra van állítva?

A másik kérdés, hogy a 4.91-ben lehet a videóban tekerni? A zenében lehet szerintem mindegyik verzióban...


szer. jan. 10, 2007 13:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Magam is meglepődtem, hogy amikor megvettem, akkor a legtermészetesebb volt, hogy tokot is vásároltam hozzá. A fólia sajna lejött, de csak tokban van. Valahogy ránéztem és igényelte. :D

Megkérdeztem az 1 év garancia problémát és azt a választ kaptam, hogy valóban 1 év a garijegy alapján, de a Nokia a garilevéllel és a számlával további 1 évet biztosít.


szer. jan. 10, 2007 12:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 13:50
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Csatlakozom McLacához az utolsó bekezdésben.
Minek fizetek ki súlyos ezreket valamiért, amire nem vigyázok?Akkor minek vettem?
A 3210-semen annó nem volt tok, fejreesett, meghalt. Nagyon jó áron vettem, rendesen kiakadtam, 2 hetes volt. Azóta tokot használok.(tok és tok között is van különbség...)
Az én 6233-at egy kijelzővédőfólia-kristálytok-samsonitetok kombináció védi. :lol: :lol:
Nem bízom a véletlenre. :wink:


szer. jan. 10, 2007 12:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
HGYKpersonally írta:
McLaca írta:
Igen, épp az a gond, hogy zsebben hordod. Az ilyen kategóriájú telefonokat már tokban tanácsos hordani.

Üdv!


Hát jó,de ez előtt egy alsókategóriás 6070esem volt két hónapig.Pont így bántam vele,mint a 6233-al és 1karc sem volt rajta!
Kötve hiszem...
Én igazából azt nem értem, hogy sikerült a 6233-at összecsikarnod, mert egyáltalán nem karcolódik könnyen. Kemény műanyag az előlapja, nem úgy, mint a 6070-nek, annak kifejezetten puha.
A tokról és a lúzerségről pedig annyit: ez olyan embereknek való telefon, akik nem tartják lúzerségnek a tokot.
Illetve aki lúzerségnek tartja az értékei megóvását, hát arról meg van a véleményem (és esetleg felmerül a gondolat, hogy dolgozott-e azért az értékért, vagy készen kapta...).

Üdv!


szer. jan. 10, 2007 9:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
hello
honnan tudnék a telcsire színes oplogót szerezni sms-ben?
emberi áron gondoltam tehát kb. 0 - 50 forint ártartományban :)
köszi


kedd jan. 09, 2007 15:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 19:41
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
McLaca írta:
Igen, épp az a gond, hogy zsebben hordod. Az ilyen kategóriájú telefonokat már tokban tanácsos hordani.

Üdv!


Hát jó,de ez előtt egy alsókategóriás 6070esem volt két hónapig.Pont így bántam vele,mint a 6233-al és 1karc sem volt rajta!


kedd jan. 09, 2007 10:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 19:41
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Hát nemtom.Mióta a mobiltelefon hétköznapi doldgnak számít,azóta az a véleményem,hogy csak a lúzerek hordják tokban.(Magánvélemény)És ez nem fog egy ideig változni.Szóval inkább maradok egy komoly Brando kijelzővédő fóliánál.

Az mitől függ,hogy melyik java alkalmazást tudja futtatni a teló,és melyiket nem?Találtam egy medaiplayert,amiben elvileg van csúszka a screenshotok alapján,de a teló nem tudja megnyitni.(Pedig .jar a kiterjesztése)Meg még töltögettem néhány javás cuccot,de csak 1-2 műxik...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HGYKpersonally kedd jan. 09, 2007 10:22-kor.



kedd jan. 09, 2007 10:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Igen, épp az a gond, hogy zsebben hordod. Az ilyen kategóriájú telefonokat már tokban tanácsos hordani.

Üdv!


kedd jan. 09, 2007 9:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 19:41
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Hát nemtom ti hogy csináljátok...Én karira kaptam a telót de komolyan mondom már most gondolkodom egy előlap-cserén,ha lesz rá lóvém.Arra meg szerzek egy kijelzővédő fóliát.Pedig csak a zsebemben hordom,nem dobálom,meg semmi extra.


kedd jan. 09, 2007 9:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
McLaca írta:
HGYKpersonally írta:
Ja meg lenne mégegy problémám:Más telókhoz képest igen látványosan és ütemesebben karcolódik a kijelző,nemtom milyen anyagból lehet.
Vigyázni kéne rá...
Hát ez az, lassan fél éve nálam van mindenhol, melóhelyen is, de most is úgy néz ki, mint amikor megvettem. Fekvő bőrtokban tartom.


kedd jan. 09, 2007 7:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Megneztem ew honlapjan a prosit, csunyan el van tunve rola a 2 ev gyartoi garancia plecsni, amit amugy oda szoktak rakni a telefon melle. Lehet, hogy megsem annyira jo bolt ez akkor? Bar ha hivatalostol van, akkor meg menem ketto... Majd vki kinyomozza, imei-vel felhivja a szervizt, stb... ;)


Hmm. Asszem lesz egy telefonom holnap. :)


hétf. jan. 08, 2007 23:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Megneztem ew honlapjan a prosit, csunyan el van tunve rola a 2 ev gyartoi garancia plecsni, amit amugy oda szoktak rakni a telefon melle. Lehet, hogy megsem annyira jo bolt ez akkor? Bar ha hivatalostol van, akkor meg menem ketto... Majd vki kinyomozza, imei-vel felhivja a szervizt, stb... ;)


hétf. jan. 08, 2007 23:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
McLaca írta:
Szerintem nem karcolódik könnyebben, mint más telók, az enyémen egyébként nincs egy darab karcolás sem.

Üdv!
Pont azt akartam írni, hogy hasonlítható a W810i kijelzőjéhez, ami szintén keményebb a megszokottnál, nehezen karcolódik.
Szinte mintha üveg lenne...


hétf. jan. 08, 2007 23:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Londelmor írta:
McLaca írta:
Ezt profi PC-s programok sem igen tudják...

winamp -> ctrl+j ;) és ez még szerintem nem is annyira profi program
Ritka hasznos funkció egy olyan lejátszónál, amiben kézzel tetszőleges időre húzhatod az előrehaladásjelzú csúszkát... :)
HGYKpersonally írta:
Ja meg lenne mégegy problémám:Más telókhoz képest igen látványosan és ütemesebben karcolódik a kijelző,nemtom milyen anyagból lehet.
Vigyázni kéne rá... Ez nem farmer hátsó zsebébe való, asztalra dobálós teló.
Szerintem nem karcolódik könnyebben, mint más telók, az enyémen egyébként nincs egy darab karcolás sem.

Üdv!


hétf. jan. 08, 2007 22:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Macika írta:
Az meg hoooogy is???
Hiszen a S&U HIVATALOS magyarországi forgalmazó!

Kik adjanak 2 éves garit, ha nem ők?


Pontosítok: S&U-os a doboz, rajta mindhol matrica, a garijegyet viszont az EW állította ki. Amúgy én sem értem, hogy miért csak 12 hónap.


hétf. jan. 08, 2007 22:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Nem szürkeimportos, hanem Strong & Unique-os gari, igaz, csak 12 hónapos... :(

Az meg hoooogy is???
Hiszen a S&U HIVATALOS magyarországi forgalmazó!

Kik adjanak 2 éves garit, ha nem ők?


hétf. jan. 08, 2007 22:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Választhattam, én a feketét választottam és még van bőven. Én is úgy gondoltam, hogy nagyon jó ár érte és most egy ideig el van intézve a telefonkérdés.

Nem szürkeimportos, hanem Strong & Unique-os gari, igaz, csak 12 hónapos... :(

Ti sem kaptatok memóriakártya átalakítót, csak a kártyát?


Nem jár az adapter hozzá!


hétf. jan. 08, 2007 22:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Választhattam, én a feketét választottam és még van bőven. Én is úgy gondoltam, hogy nagyon jó ár érte és most egy ideig el van intézve a telefonkérdés.

Nem szürkeimportos, hanem Strong & Unique-os gari, igaz, csak 12 hónapos... :(

Ti sem kaptatok memóriakártya átalakítót, csak a kártyát?


hétf. jan. 08, 2007 22:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
En is rettenetesen filozom, tobb mint 3.5 eves 3510-emet lassan mar illenek lecserelni :), de en majd 50-nel lepem meg /egyszer csak leer annyira is, addig meg csak szorgalmasan bugfixeljenek, olvasom, van mit :P/. No meg a fekete/szurket amugysem dontottem meg el :)
Btw EW-ben hogymux a moka, szurkeimportost adnak, mint egypar cuccbol, vagy nokia magyaro. garjegyest?


hétf. jan. 08, 2007 21:52
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Kihasználtam a ma indult EW akciót, úgyhogy mától boldog tulajdonosa vagyok eme készüléknek 60k-ért. :D
Az NAGYON jó ár érte!!!
Fekete?


hétf. jan. 08, 2007 21:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Kihasználtam a ma indult EW akciót, úgyhogy mától boldog tulajdonosa vagyok eme készüléknek 60k-ért. :D


hétf. jan. 08, 2007 20:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
tegnap próbáltam nav4all-t élesben..

ELvileg a legfrissebb 2006-os Navteq térképeket használja, de kanyarodási szabályokat, zsákutcákat, egyirányúakat elég gyakran hibázik....


hétf. jan. 08, 2007 19:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Abban a topicban, ahol erről a progiról szó volt, ott azt írták ,akik próbálták, hogy nem megy wap-pal...


Hát én régebben használtam vodás kártyával, és tökéletes volt neki a WAP, ezért is vagyok mérges a Wayfinder-re, hogy miért nem tudták ezt megoldani, ha már évi 25e Ft-ot fizetek nekik, ne kelljen még a NET-re is ugyanennyit költeni...


hétf. jan. 08, 2007 19:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Macika írta:
Igen, csak oda is kell a GPRS NET kapcsolat.


A nav4all megy WAP-ról is (legalábbis régebben ment)...
Abban a topicban, ahol erről a progiról szó volt, ott azt írták ,akik próbálták, hogy nem megy wap-pal...


hétf. jan. 08, 2007 19:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 13:50
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Véső, kalapács! :lol:
Szerintem ne próbálkozz, házilag nem cserélhető rajta az akkufedélen kívül semmi. :)
De ha értesz hozzá... :wink:


hétf. jan. 08, 2007 16:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 19:41
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
http://www.smartphoneshop.nl/product/29131/27948/brando-screenprotector-ultra-clear-nokia-6233.html

Itt van de inkább először házilag próbálkozom.
Arra viszont nem bírok rájönni,hogyan kell leszedni az előlapot,meg a többi cuccot.Csak az akkufedelet tudom leszedni...


hétf. jan. 08, 2007 15:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ollóval. Rajzold rá a kívánt alakot és kivágod. Teljesen formára vágott, kész fólia erre a típusra még nincs.


hétf. jan. 08, 2007 14:50
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 19:41
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
kösz szépen...
és mivel tudom ezt szabni?Mert pl a 6233 előlapjának felső része eléggé kanyargós alakot vesz fel.szal hogyan tudom rászabni?


hétf. jan. 08, 2007 14:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Cum bájspíl ez.
De bármelyiket méretre szabhatod házilag is...


hétf. jan. 08, 2007 14:21
Profil ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 39  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség