Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 04, 2024 16:23



Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Következő
Bluetooth: headsetek, eszkozok velemenyek/tapasztalatok... 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Sziasztok!

Legyen kedves valaki mondjon véleményt a SE PV702-ről! Ilyet néztem ki de nem találok róla semmit. A hangminősége érdekel (szélérzékenység/visszhangzás).
Köszönöm!


vas. máj. 13, 2007 20:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
luser2000 írta:
Van valakinek gyakorlati tapasztlata a SonyEricsson HCB-100 kihangosítóról?


Már mindegy is! :)
Vettem egyet.
Használható, nem tűnik halknak (igaz, elég jól hangszigetelt utastérben ülök).


csüt. máj. 10, 2007 9:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Nagyon nézegetem ezeket a sztereo bluefüleseket. De nem jövök rá, hogy mire jó tulajdonképpen? Mert a fülbedugós verziónál ugyanúgy van kábel, még ha csak kb a mellkasig is ér. A fejpántos verzió meg utcára szerintem nagy is és picit vicces is, mert azt a látszatot kelti, mintha a tulajdonos nem lenne képes meglenni zene nélkül :)


szer. máj. 09, 2007 13:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Egy Technaxx BT-10 sztereo (a2dp) fülest használok. Egész jó az anyagi minőség, az üzemidő és a hangminőség. Van hozzá egy külön egység is, amivel bármely audio eszköz hangját lehet a fülessel hallgatni. Mint írtam, zenehallgatáshoz is egész jó.


szer. máj. 09, 2007 12:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
Sziasztok!

Van valakinek gyakorlati tapasztlata a SonyEricsson HCB-100 kihangosítóról?

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... &pid=10419

Köszi,
Balázs


szer. máj. 09, 2007 8:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Szerintetek BT-s hedszetet lehet egyidőben használni egy BT-s GPS modullal Nokia N73-on? BT2.0-ás a teló.


kedd máj. 08, 2007 11:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
OFF
Ezen nem fogok vitatkozni, hogy mit tehetek és mit nem. Nem tudnak uo.-t adni és levásárolhatom/visszakérhetem a pénzt. Egyébként ki mondta, hogy ugyan olyat akarok? Az egyik Logitech Freedom, amiről kérdeztem az pedig a Logitech Mobile Express.
U.i.: Egyébként tapasztalat alapján a MM-ben nem kötelező másikat kérned, simán visszaadják a pénzt is, ha kéred.
ON
asdf_ írta:
OFF
He?
Ha garos, es nem tudjak megjavitani /logitech amugysem javit semmit, hanem cserel/ akkor vagy adnak egy ugyanolyat, vagy kered vissza a lovet. Ha tudnak adni ugyanolyat -marpedig miert ne tudnanak, kurrens termek-, akkor nem kovetelheted a lovet -extrem esetektol kiveve-/. Sorry, h nem temaba vago, csak nem vilagos, miert kene uj headset utan nezned :)
ON


kedd máj. 08, 2007 8:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
OFF
He?
Ha garos, es nem tudjak megjavitani /logitech amugysem javit semmit, hanem cserel/ akkor vagy adnak egy ugyanolyat, vagy kered vissza a lovet. Ha tudnak adni ugyanolyat -marpedig miert ne tudnanak, kurrens termek-, akkor nem kovetelheted a lovet -extrem esetektol kiveve-/. Sorry, h nem temaba vago, csak nem vilagos, miert kene uj headset utan nezned :)
ON


hétf. máj. 07, 2007 20:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Sziasztok!
Ma kaptam egy SMS-t a MM-tól, hogy a garba leadott Logitech Freedom headsettemet nem tudták megjavítani, úgyhogy kellene vennem egy másikat. Milyet ajánlanátok? Egy a lényeg, hogy jó legyen a hangminősége.
A Logitech Mobile Express milyen lehet?
Köszönöm a tanácsokat.


hétf. máj. 07, 2007 19:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
djsms írta:
Vettem egy sztereó Plantronics Pulsar 260-as headsetet. PDA-val (Asus 636) szépen megy sztereóban, de pc-vel csak "közönséges" mono headsetként hajlandó működni :/ Ráadásul csak telefon minőségben. 1.4.2.10-es wiidcomm van fenn. Miként lehetne pc-vel is rendesen sztereóban összehozni?


Milyen a headset úgy összességében? Jól szól?


hétf. feb. 19, 2007 2:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Nálam nagyobb "anti-nokást" nem hordott a hátán a föld. De be kellett látnom, hogy igenis sokkal megbízhatóbb technikákat gyártanak, mint a konkurenciák! Legalábbis a felsőbb kategóriákban.


szer. jan. 31, 2007 14:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
volt kapcsolódási gond, és a Nokia HS-26W, és a HDW-3-al. A többi ebbõl a szempontból tökéletes volt...


inkább írd azt, hogy a többivel is gond volt, mielőtt kibanolnak a fórumról*... ;-)

* off-ért, mert a gcs szidni csak egy topicban lehet!


kedd jan. 30, 2007 19:09
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Én is ellenkeznék ezzel a Nokia szidással:
1 évet szenvedtem végig SE (K700-as) telóval, SE BT headset-el. A telefon többször járt szervizben, a headset-et is többször cserélték!
A végén a szervizben is megunták, hogy a frissen kibontott telefonnal sem tudták stabilan összehozni a zsír új headsetet, így megegyeztünk a totális cserében. Nokia 7610-es lett helyette Nokia HDW3-as fülessel, melyek mindig tökéletesen működtek együtt!
Kb. 1 év után adtam el a fülest és vettem az árából a Nokia BT kihangosítót, amivel fél évig semmi bajom sem volt. Ez a legutóbbi problémám is formatálással megoldódott.
A SE füles néhány hét után már 20 percet sem bírt 1 feltöltéssel, a Nokia fülest pedig 2 óra üzemidővel adtam el 1 év után.


kedd jan. 30, 2007 18:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
szerintem válasszuk szét azt hogy valami instabil (restart kell), mert sz.rul van megirva, vagy pedig inkompatibilis (ergo nem szabvany szerint működik). ez utóbbi esetben az a valoszinubb tunet hogy egyaltalan nem hajlando egyuttmukodni a 2 cucc. en se sztárolom a nokiat de azért az erős hogy nem szabvány szerint működik.

pl igazan nyilvanossa tehetne milyen 'virtual' AT parancsokkal mukodteti a hs12W kijelzojenek speci elemeit (pl uj sms nem fogadott hivas, meg az alfanumerikus kijelzo)


kedd jan. 30, 2007 13:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
k_chris írta:
nekem van 1 MDA Pro-m elso idokben ezzel hasznaltam a fülesem, semmi gond nem volt vele legalabbis nem több mint a nokia telefonnal (itt is elofordul hogy hol a telefont hol a headsetet kell kibekapcsolni hogy legyen hang stb).


Na többek között erről beszélek.

Normális teló, és normális headset között ilyen nem fordul elő. :wink:
Gyári SE kihangosító van az autómban kb 5 hónapja, és még nem volt kikapcsolva, a K800-amon szintén állandóan be van kapcsolva a BT, a teló kb 3 hete volt utoljára kikapcsolva, és akárhányszor csörög elsőre felveszi a kapcsolatot a kihangosító, és a teló...

Tehát az, hogy Te nem próbáltál még más márkát, csak Nokiát, nem azt jelenti, hogy az a jó. :wink:
Egyébként használtam már hosszútávon (több hónap) Motorola, Nokia, SE, Jabra, Logitech, Cellink, hamis WEP200, és ezek közül csak a Motorolával (valami 805, már nem emlékszem a típusra) volt kapcsolódási gond, és a Nokia HS-26W, és a HDW-3-al. A többi ebből a szempontból tökéletes volt...


kedd jan. 30, 2007 12:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
ja es AVRCP vagy mi (play/ff,rew) az is muxik rendesen az MDAval marha a player progi tamogatja.


kedd jan. 30, 2007 11:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Zoltanfi írta:
Használt itt bárki bármikor bármilyen sztereó BT headsetet?


Igen.

Bár természetesen nem Nokia BT headsetet, mert tapasztalatom szerint a Nokia BT headsetek még mindig nem igazán bírnak a BT szabvánnyal, és csak Nokia telókat tudnak viszonylag normálisan kiszolgálni...

Egy Jabra BT320s-em van, nagyon szépen szól, kb 7-8 méterig jó hangja van, a 20kHz-et valószínüleg nem adja le, de szépek a magas hangjai is, szvsz 15 kHz-ig bőven megy, felette meg úgysen nagyon hallasz :twisted: ...

A gyári füldugói nekem nagyon kényelmetlenek (de legalább szépen szólnak :) ), de miután szabvány 3,5-es Jack dugós, így bármilyen normális fejhallgatót rá lehet akasztani, innentől meg már csak a füles minőségén múlik a dolog.

Zenei gombok is jól működnek rajta: play/pause/stop, előre/hátra, és természetesen van hangerő fel/le, és hívásfogadás/hívás vége gomb is.

Folyamatos zenehallgatás mellett nekem kb 4,5 órát bírt...


azzal hogy a nokia nem nagyon birja a BT szabványt ezzel vitatkoznék. nekem van 1 MDA Pro-m elso idokben ezzel hasznaltam a fülesem, semmi gond nem volt vele legalabbis nem több mint a nokia telefonnal (itt is elofordul hogy hol a telefont hol a headsetet kell kibekapcsolni hogy legyen hang stb). az hogy nem mennek at a speci nokias infok (idő, mp3 címe,stb) az egy dolog, viszont a callerID (nemcsak a telszam) egy speci progival megoldhato.


kedd jan. 30, 2007 11:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Használt itt bárki bármikor bármilyen sztereó BT headsetet?


Igen.

Bár természetesen nem Nokia BT headsetet, mert tapasztalatom szerint a Nokia BT headsetek még mindig nem igazán bírnak a BT szabvánnyal, és csak Nokia telókat tudnak viszonylag normálisan kiszolgálni...

Egy Jabra BT320s-em van, nagyon szépen szól, kb 7-8 méterig jó hangja van, a 20kHz-et valószínüleg nem adja le, de szépek a magas hangjai is, szvsz 15 kHz-ig bőven megy, felette meg úgysen nagyon hallasz :twisted: ...

A gyári füldugói nekem nagyon kényelmetlenek (de legalább szépen szólnak :) ), de miután szabvány 3,5-es Jack dugós, így bármilyen normális fejhallgatót rá lehet akasztani, innentől meg már csak a füles minőségén múlik a dolog.

Zenei gombok is jól működnek rajta: play/pause/stop, előre/hátra, és természetesen van hangerő fel/le, és hívásfogadás/hívás vége gomb is.

Folyamatos zenehallgatás mellett nekem kb 4,5 órát bírt...


kedd jan. 30, 2007 1:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
ja es PCvel jo drotnelkuli headsetnek :). csak bluesoleil driver kell hozza a widcomm/MS stackel nem sikerult osszehoznom.


hétf. jan. 29, 2007 22:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
altalaban azt gondoljak vmi gagyi mp3 lejacco van a nyakamban aztan csodalkoznak ha elkezdek beszelni :)


hétf. jan. 29, 2007 22:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
gyorsboltban ki lehet probalni ha epp van keszleten.


hétf. jan. 29, 2007 22:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Használt itt bárki bármikor bármilyen sztereó BT headsetet?
A mobilportálon lévő cikken kívül nem igazán találok az infokat.. Ott meg a hozzászólók homlokegyenest más véleményen vannak, mint a tesztelő.
Ki lehet vajon próbálni egy ilyet vásárlásnál?


persze.. nokia hs-12W! elég vacak a 6280al mert nagyon kozel kell lenni, ha ovemen van a telo akkor elore kell huzni hogy akadasmentes legyen a lejatszas. amugy nincs problema vele, jo a hangminoseg. ez fuldugasz style, es a vevoegyseg a nyakamban log, nem birom utcan azokat a nagy bumszlikat a fejemen. igaz ez 28 korul volt de egyenlore megerte, mert van benne RDSes radio es kiir mindent - atveszi az idot a telefonrol, kiir hivot, mp3 cimet, mindent.


hétf. jan. 29, 2007 22:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Használt itt bárki bármikor bármilyen sztereó BT headsetet?
A mobilportálon lévő cikken kívül nem igazán találok az infokat.. Ott meg a hozzászólók homlokegyenest más véleményen vannak, mint a tesztelő.
Ki lehet vajon próbálni egy ilyet vásárlásnál?


hétf. jan. 29, 2007 19:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Próbált már valaki sztereó bt headsetet, mondjuk ezt:
Kép

Nézegettem még ezt is:
http://www.gigatel.hu/modules.php?name=shop&model=0660&cikk=009540&print=no
Ez a Platronics Pulzar 260-as és "csak" 16000 a gigatelnél.

Hogy szólnak ezek a kütyük, 20-20000Hz megvan? Azt hallottam, hogy még a királynak kikiáltott Platronics Pulsar 590-nek (http://www.gigatel.hu/modules.php?name=shop&model=0660&cikk=009523&print=no) is gondjai vannak a magashangokkal.. Mi igaz ebből?


hétf. jan. 29, 2007 2:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ezek a Nokijják... :?

Azért örülök, hogy sikerült. :)


vas. jan. 28, 2007 7:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Sziasztok!

Következő a fejlemény: memkari nélkül, frissen formázva jól működik a kihangosító.
Úgyhogy valószínűleg a memkarin lehet valami program, ami megzavarja.
Most formáztam a kártyát is, és lépésenként ellenőrizve telepítem vissza a progikat.


szomb. jan. 27, 2007 20:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Azért kiváncsi vagyok, mi lesz a fejlemény nálad.

Ja.
Találtam egy tutkó jó és olcso kihangosítót:
Siemens HKW-600.


kedd jan. 23, 2007 12:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
vocsok írta:
_Laca írta:
Nincs egy jó varázsigéd? :D

De!
"Sonyericsson" :roll: :lol: :P

Poénnak jó. De onnan menekültem a Nokia-hoz...


kedd jan. 23, 2007 9:14
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
_Laca írta:
vocsok írta:
Esetleg ráolvasás, mágia?

Nincs egy jó varázsigéd? :D

quote]
De!
"Sonyericsson" :roll: :lol: :P


hétf. jan. 22, 2007 12:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Hát, nem tudom, mennyire hatja meg a telefont, ha egyszál semmibe próbálod életre kelteni a BT-vel :P :D


hétf. jan. 22, 2007 12:14
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
vocsok írta:
Esetleg ráolvasás, mágia?

Nincs egy jó varázsigéd? :D

Kártyára telepített programok megzavarhatják? Próbáljam ki esetleg kártya nélkül, pucéran?


hétf. jan. 22, 2007 10:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Esetleg ráolvasás, mágia?


vas. jan. 21, 2007 23:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Rávettem magam és formatáltam a telefont. Eredmény: ugyanúgy nem jó a hívásfogadás :evil:
Tehát reseteltem a kihangosítót, formatáltam a telefont, de még mindig nem javult meg a hívásfogadás. Más BT-os telefonnan továbbra is jó :S

Régebben utáltam a nokiát, és minden nokiást. Lassan 2 éve van meg ez a 7610-es nekem, ami nagyon kellemes csalódást jelentett az előítéleteimmel szemben. Gyakorlatilag semmi különösebb bajom nem volt vele, nagyon korrektül működött. Ezért is vettem kihangosítót is nokia gyártmányt...
Erre meg a nokia nem működik a nokiával... :cry: eddig jó volt. most mi lett vele?!


vas. jan. 21, 2007 19:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 06, 2005 9:52
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
_Laca írta:
fodin írta:
_Laca írta:
Apropó!
Tudtok olyan programot ajánlani, amivel le lehetne menteni a teló memóriájából a progikat és beállításaikat?


A Nokia PC Suite-tal lehet teljes backupot csinálni, utána visszatöltve minden progi és beállítás visszakerül.

Huncut dolog az a PC Suite... :evil: Az ő jóvoltából veszett el minden programom a memóriakártyáról! UGYANIS A PROGRAMOKAT NEM MENTETTE LEEEEE!!! :evil:


Igaz, a mondatom végére még kellett volna: "ha a PC Suite is úgy akarja" :oops:


vas. jan. 21, 2007 19:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 20, 2007 19:19
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: RoyalTek RBT1000 BT GPS vevö + P900
_Laca írta:
barpi[HUN] írta:
Hi All. Lenne egy problémám. Vettem egy RoyalTek RBT1000 BT GPS vevőt. Csatlakoztatom a P900-hoz, pontosabban mint bt eszközt megkerestetem, és engedélyezem, hogy kérelem nélkül csatlakozhasson a jövőben.


Ez akkor jelentkezik, ha másik BT eszköz is csaklakozik a telefonra. Nincs véletlenül headset vagy kihangosító a közelben?

Nekem 7610-el van párosítva ugyanez a GPS vevő. A BT kihangósítómmal nem megy egyidőben, csak ha a GPS-t kapcsolom be előbb, és be is lépek a TomTom-ba. Utána bekapcsolhatom a kihangosítót is, de egy kicsit recsegősen működik.
+fut a telefonon BTEX nevű progi is, ami nélkül szerintem nem menne még így sem.


Szia, köszi a gyors választ. Sajnos nem oldódott meg a problémám, mert nincs bekapcsolva semmi BT eszköz a közelemben, és nem is talál mást az eszközkeresés közben. Megtaláltam a BTEX-et (BluetoothEnhancer.sis) A gond csak az, hogy nem kompatibilis a P900-al. :(


szomb. jan. 20, 2007 19:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás Re: RoyalTek RBT1000 BT GPS vevö + P900
barpi[HUN] írta:
Hi All. Lenne egy problémám. Vettem egy RoyalTek RBT1000 BT GPS vevőt. Csatlakoztatom a P900-hoz, pontosabban mint bt eszközt megkerestetem, és engedélyezem, hogy kérelem nélkül csatlakozhasson a jövőben.


Ez akkor jelentkezik, ha másik BT eszköz is csaklakozik a telefonra. Nincs véletlenül headset vagy kihangosító a közelben?

Nekem 7610-el van párosítva ugyanez a GPS vevő. A BT kihangósítómmal nem megy egyidőben, csak ha a GPS-t kapcsolom be előbb, és be is lépek a TomTom-ba. Utána bekapcsolhatom a kihangosítót is, de egy kicsit recsegősen működik.
+fut a telefonon BTEX nevű progi is, ami nélkül szerintem nem menne még így sem.


szomb. jan. 20, 2007 19:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
fodin írta:
_Laca írta:
Apropó!
Tudtok olyan programot ajánlani, amivel le lehetne menteni a teló memóriájából a progikat és beállításaikat?


A Nokia PC Suite-tal lehet teljes backupot csinálni, utána visszatöltve minden progi és beállítás visszakerül.

Huncut dolog az a PC Suite... :evil: Az ő jóvoltából veszett el minden programom a memóriakártyáról! UGYANIS A PROGRAMOKAT NEM MENTETTE LEEEEE!!! :evil:


szomb. jan. 20, 2007 19:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 20, 2007 19:19
Hozzászólások: 2
Hozzászólás RoyalTek RBT1000 BT GPS vevö + P900
Hi All. Lenne egy problémám. Vettem egy RoyalTek RBT1000 BT GPS vevőt. Csatlakoztatom a P900-hoz, pontosabban mint bt eszközt megkerestetem, és engedélyezem, hogy kérelem nélkül csatlakozhasson a jövőben. A Tomtom navigátorban szintén beállítom, de amikor a térképre lépek, azt írja ki, hogy a GPS jel megszünt x mps elött. Ha a GPS jel megjelenítését választom a beállítások menü alatt akkor pedig ezt kapom:
Illessze össze a Bluetooth GPS és a PDA/Smartphone eszközét. Részletekért nézze meg a GPS vevője és a PDA/Smartphone eszköze dokumentációját.
Na a GPS-hez csak blokkot kaptam, de semmilyen dokumentácíót nem. Viszont nem is tudom mit tudnék állítgatni rajta, hiszen a ki/be kapcsolón kívül nincs rajta más. A telcsin meg be van állítva. Tudna valaki segíteni? Fontos lenne.
Előre is köszönöm.


szomb. jan. 20, 2007 19:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 06, 2005 9:52
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
_Laca írta:
Apropó!
Tudtok olyan programot ajánlani, amivel le lehetne menteni a teló memóriájából a progikat és beállításaikat?


A Nokia PC Suite-tal lehet teljes backupot csinálni, utána visszatöltve minden progi és beállítás visszakerül.


szomb. jan. 20, 2007 19:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Apropó!
Tudtok olyan programot ajánlani, amivel le lehetne menteni a teló memóriájából a progikat és beállításaikat?


szomb. jan. 20, 2007 17:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
hanky írta:
volt nekem is valami ilyesmi.nem biztos, hogy a telefon hibája! milyen fajta headset-et használsz?


H500-ast, de már eladtam, mert továbbra sem jött össze használat. Marad a dugacsos megoldás.


pén. jan. 19, 2007 18:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
_Laca írta:
...A resetelésre azt a 10mp-es nyomva tartást írják.
Még nem próbáltam, de holnap kipróbálom, hogy megjavul-e tőle a hívásfogadás...

Nem javult meg. Marad a telefon reset :?


pén. jan. 19, 2007 18:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
vocsok írta:
Ezek érdekes dolgok. Az enyém tök másként működik ezek szerint az össszes telefonommal. A leírásból semmi sem igaz.
Az automatikus hívásfogadás sem működik. Igaz ezt még semmi sem tudta produkálni, még fülesek sem (1 kivétel volt: Motorola teló Motorola fülessel).
Lehet még egy dolog. Nem mindegy, hogy headset, vagy handsfree profillal csatlakozik az eszköz. Ezt viszont nem mi döntjük el.

Nekem viszont működik az automatikus hívásfogadás és a hanghívás is.
A resetelésre azt a 10mp-es nyomva tartást írják.
Még nem próbáltam, de holnap kipróbálom, hogy megjavul-e tőle a hívásfogadás.


csüt. jan. 18, 2007 20:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
volt nekem is valami ilyesmi.nem biztos, hogy a telefon hibája! milyen fajta headset-et használsz?


csüt. jan. 18, 2007 9:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Nekem most van egy motorola U6-osom is. A headset-et rendszeesen elfelejti és csak kínok között hajlandó párosodni vele a készülék. Pittyen egyet, aztán a tartozék már nem is létezik. Könnyen megtalálja a PDA-mat és a laptopomat is, de a headset az kemény téma :-( Valami tipp? Zavaró, hogy néha beszélgetés közben szűnik meg az összeköttetés.


csüt. jan. 18, 2007 8:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
köszi szépen, megpróbáltatom, aztán majd csk lesz ami lesz!
köszi mégegyszer!


csüt. jan. 18, 2007 8:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hanky írta:
nincs meg hozzá a leírás, használtan lett vée a kocsi és benne volt. az egyik ismerősömé, neki kéne.

Idézek:
Kikapcsolt állapotban (már nem jól kezdődik) tartsuk lenyomva 10 másodpercig a távirányító gombját, amíg a jelzőfény villogni nem kezd. A sikeres resetet 2 csippantás nyugtázza.


szer. jan. 17, 2007 21:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
hanky írta:
nincs meg hozzá a leírás, használtan lett vée a kocsi és benne volt. az egyik ismerősömé, neki kéne.

Próbáld meg az 1234 vagy 12345 kombinációkkal is.


szer. jan. 17, 2007 21:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
nincs meg hozzá a leírás, használtan lett vée a kocsi és benne volt. az egyik ismerősömé, neki kéne.


szer. jan. 17, 2007 20:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hanky írta:
lehet valahogy resetelni nokia bt-s kihangosítót? nem megy se 0000-val se semmivel :?

A leírásában benne van. Nekem hosszas próbálkozás után sikerült is.


szer. jan. 17, 2007 19:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség