Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 6:33



Hozzászólás a témához  [ 212 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Nokia N93: 3 megapixel 3x optikai zoom és még nagyobb méret! 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Nokia N93: javított új szoftver - http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=103568&ac=2

"A finn gyártó által elérhetővé tett 20.0.058-as verziószámú firmware arra hivatott, hogy javítsa a Nokia N93 teljesítményét, illetve, hogy orvosoljon néhány apró, de annál bosszantóbb problémát. Az új szoftver feltelepítését követően javul többek közt a kamera modul teljesítménye, így például két felvétel elkészítése között már csak valamivel több mint 2 másodpercet kell várnunk, ezenkívül pedig az optikai zoom is halkabb lett, egy új algoritmus segítségével.

A készülék általánosságban véve stabilabb és gyorsabb működésű lett, valamint a Bluetooth támogatás terén is kisebb-nagyobb javításokat hajtottak végre a fejlesztők. Az új firmware-t egyrészt a szakszervizekben lehet felrakatni az N93-ra, másrészt a vállalkozó kedvű felhasználók akár saját maguk is feltelepíthetik azt, a Nokia Software Updater segítségével. "


szer. feb. 07, 2007 18:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 29, 2007 15:41
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budap.
Hozzászólás 
NOKIA B...I lettem igaz, de sajna a többi gyártó hibájából. Ha másoktól nem azt kapom amit ígérnek, vagy csak egyszerűen becsapósan fogalmaznak, el kell, hogy forduljak más márkáktól. Nem én akartam, Ők tettek azzá. Nem sűrűn csereberélem a telcsimet, ezért szeretem a korrekt táyékoztatást. Hol találom meg ezt a NOKIA-n kívül? A SE-nél? Ahol azt állítják, hogy az S700i-be 512 megás kártyát lehet rakni és mikor megvettem a készüléket kiderül, hogy csak 128 megásat gyártanak! és még hosszan sorolhatnám...


kedd jan. 30, 2007 18:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Nokiabuzi
Nargoth írta:
Al Bundy írta:
Nargoth írta:
Miért, ez is a Nokia hibája, hogy valaki szemellenzősen elfogult?

Nem azt értem meg T68m-ben, hogy nem létező dolgokra hivatkozva gyűlölködik, hanem, hogy ő világított rá arra, hogy ilyen Nokiab*zik is léteznek, amit eddig én nem hittem el...


Ja értem! Ugyanaz pepitában. :)

Akkor talán olvasd el újra...


kedd jan. 30, 2007 14:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás Re: Nokiabuzi
Al Bundy írta:
Nargoth írta:
Miért, ez is a Nokia hibája, hogy valaki szemellenzősen elfogult?

Nem azt értem meg T68m-ben, hogy nem létező dolgokra hivatkozva gyűlölködik, hanem, hogy ő világított rá arra, hogy ilyen Nokiab*zik is léteznek, amit eddig én nem hittem el...


Ja értem! Ugyanaz pepitában. :)


kedd jan. 30, 2007 14:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Nokiabuzi
Dannyboy írta:
Úgy vannak vele, hogy a Nokia jó, kiszolgálta őket a készülék rendesen, úgyhogy hűek maradnak a márkához. :)

Én is pontosan ugyanezt gondolom. (Eddig csak Nokia telefonjaim voltak.) De ettől még nem mondom azt, hogy a többi gyártó sz*rt gyárt, mert bizony sok olyan dolog van, amiben a Nokia példát vehetne mondjuk az SE-ról, vagy a Samsungról. Pl. ha egyszer tény, hogy egy középkategóriás SE telefon kamerája földbe tiporja a piszok drága és agyonajnározott N93 kameráját, akkor ezt el tudom fogadni, és nem hangoztatom minden sarkon az ellenkezőjét.


kedd jan. 30, 2007 14:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás Re: Nokiabuzi
Al Bundy írta:
Nargoth írta:
Miért, ez is a Nokia hibája, hogy valaki szemellenzősen elfogult?

Nem azt értem meg T68m-ben, hogy nem létező dolgokra hivatkozva gyűlölködik, hanem, hogy ő világított rá arra, hogy ilyen Nokiab*zik is léteznek, amit eddig én nem hittem el...


A környezetemben is rengetegen így gondolkodnak (na nem ennyire szélsőségesen). Úgy vannak vele, hogy a Nokia jó, kiszolgálta őket a készülék rendesen, úgyhogy hűek maradnak a márkához. Van persze olyan is, aki mindegy mi, csak Nokia, más nála szóba sem jöhet. Én valahol a kettő között vagyok, sok telót kipróbáltam, de egy Nokia mindig volt velem. :)


kedd jan. 30, 2007 12:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Nokiabuzi
Nargoth írta:
Miért, ez is a Nokia hibája, hogy valaki szemellenzősen elfogult?

Nem azt értem meg T68m-ben, hogy nem létező dolgokra hivatkozva gyűlölködik, hanem, hogy ő világított rá arra, hogy ilyen Nokiab*zik is léteznek, amit eddig én nem hittem el...


kedd jan. 30, 2007 11:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás Re: Nokiabuzi
Al Bundy írta:
vtv írta:
El kell ismerni, hogy a nokia-nál nincs jobb. Lehet szépeket mondani, meg túlozni mas telcsikkel kapcsolatban, de mit sem ér, ha a valóság mást mutat. Ma hajnalban a kezembe került egy N93-as. Lehet ennél jobbat is készíteni?
Talán majd egyszer, de az is a NOKIA műve lesz!

Nem gondoltam, hogy egyszer ilyet fogok mondani, de már kezdem megérteni T68m-et... :?


Miért, ez is a Nokia hibája, hogy valaki szemellenzősen elfogult?


kedd jan. 30, 2007 11:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Nokiabuzi
vtv írta:
El kell ismerni, hogy a nokia-nál nincs jobb. Lehet szépeket mondani, meg túlozni mas telcsikkel kapcsolatban, de mit sem ér, ha a valóság mást mutat. Ma hajnalban a kezembe került egy N93-as. Lehet ennél jobbat is készíteni?
Talán majd egyszer, de az is a NOKIA műve lesz!

Nem gondoltam, hogy egyszer ilyet fogok mondani, de már kezdem megérteni T68m-et... :?


kedd jan. 30, 2007 10:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 29, 2007 15:41
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budap.
Hozzászólás 
Ne csüggedjetek itt vagyok!


kedd jan. 30, 2007 10:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 29, 2007 15:41
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budap.
Hozzászólás Nokiabuzi
El kell ismerni, hogy a nokia-nál nincs jobb. Lehet szépeket mondani, meg túlozni mas telcsikkel kapcsolatban, de mit sem ér, ha a valóság mást mutat. Ma hajnalban a kezembe került egy N93-as. Lehet ennél jobbat is készíteni?
Talán majd egyszer, de az is a NOKIA műve lesz!


kedd jan. 30, 2007 7:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
vtv írta:
Mit tudhat egy N93-as?

Ha fotózás szinten gondolod, akkor (én mint Nokia-fan) elárulom, hogy egy kalap sz*rt se...


kedd jan. 30, 2007 1:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Bibby írta:
Hjaaj derég láttam már igazi nokiabuzit...én meg már azt hittem kihaltak. Könnyeket csalsz a szemembe. :twisted: :twisted: :lol:


Ugye, én is kezdtem már hiányolni őket... :)


kedd jan. 30, 2007 0:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 719
Hozzászólás 
vtv írta:
A NOKIA-s korszakomat egy 9210-el kezdtem. Avval semmi baj nem volt. Amit elvártam azt kaptam. Minap Taliztam egy N70-el. Hát az valami pazar. Hova fejlődött a technika? Lenyűgözött. Mit tudhat egy N93-as? Bár csak azzal csináltam volna a filmemet a Mobilfilmfesztiválra! Biztos nyertem volna :)



Hjaaj derég láttam már igazi nokiabuzit...én meg már azt hittem kihaltak. Könnyeket csalsz a szemembe. :twisted: :twisted: :lol:


hétf. jan. 29, 2007 19:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 29, 2007 15:41
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budap.
Hozzászólás 
A NOKIA-s korszakomat egy 9210-el kezdtem. Avval semmi baj nem volt. Amit elvártam azt kaptam. Minap Taliztam egy N70-el. Hát az valami pazar. Hova fejlődött a technika? Lenyűgözött. Mit tudhat egy N93-as? Bár csak azzal csináltam volna a filmemet a Mobilfilmfesztiválra! Biztos nyertem volna :)


hétf. jan. 29, 2007 18:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás Re: Csak NOKIA
vtv írta:
Vettem egy SE 700i-t. Le voltam nyűgözve. A szinek az élesség stb. Most meg láttam egy nokia N-es sorozatú telcsit és nagyon gondolkodom rajta, hogy kidobom a szemétbe a Sonyericssonomat. Annyira gyenge a processzora, hogy mozgóképet nem is lehet vele csinálni. Javaslom mindenkinek, hogy felejtsék el a gagyi márkákat. Ne vegyenek mást mint NOKIA NOKIA NOKIA a többi csak becsapás. Valami huncutság mindig kiderül.


Elsőre meredeknek tűnik ez a gondolkodásmód, de én pont ugyanígy éreztem, amikor megvettem E398-as Motorolámat. Nem is kezdek bele, több bajom volt vele, mint azt megelőző és követő Nokiáimnak valaha volt és lesz összesen. Nem is volt hosszú élete a telónak nálam..


hétf. jan. 29, 2007 17:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 29, 2007 15:41
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budap.
Hozzászólás Csak NOKIA
Vettem egy SE 700i-t. Le voltam nyűgözve. A szinek az élesség stb. Most meg láttam egy nokia N-es sorozatú telcsit és nagyon gondolkodom rajta, hogy kidobom a szemétbe a Sonyericssonomat. Annyira gyenge a processzora, hogy mozgóképet nem is lehet vele csinálni. Javaslom mindenkinek, hogy felejtsék el a gagyi márkákat. Ne vegyenek mást mint NOKIA NOKIA NOKIA a többi csak becsapás. Valami huncutság mindig kiderül.


hétf. jan. 29, 2007 15:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Seth írta:
Szerintem a nokia letett erről a telefonról, vélhetően az n93i miatt.
A lényeg az, hogy november elején volt már 20as soft ,mint kiderült full bugos volt és rövid időn belül a szervízpontokról is bevonták(itthon nem is volt nagyon ).
A nokia legutolsó kommentje december végén volt amikor év elejére ígérték de lassan már február van, szóval ez a telefon lett a nokia mostohagyermeke.
Mindig nokia fan voltam de most elgondolkodtam majd hova tovább ezt követően.


Ha az N93 a mostoha gyerek, akkor az N92 mi??? :D


kedd jan. 23, 2007 22:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 25, 2004 8:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Szerintem a nokia letett erről a telefonról, vélhetően az n93i miatt.
A lényeg az, hogy november elején volt már 20as soft ,mint kiderült full bugos volt és rövid időn belül a szervízpontokról is bevonták(itthon nem is volt nagyon ).
A nokia legutolsó kommentje december végén volt amikor év elejére ígérték de lassan már február van, szóval ez a telefon lett a nokia mostohagyermeke.
Mindig nokia fan voltam de most elgondolkodtam majd hova tovább ezt követően.


kedd jan. 23, 2007 7:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: N93
Realmen írta:
Ott már próbáltam le is szedtem a programot amivel lehetne frissíteni. de a program nem ismeri fel pedig nekem a 11-es van csak fent.

Akkor várj 1-2 hetet, valószínűleg még nem került bele a rendszerbe.


vas. jan. 21, 2007 11:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2006 17:45
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: N93
Al Bundy írta:
Realmen írta:
Sziasztok!
Nem tudna valaki 1 linket küldeni ahonnan le lehetne szedni a 20 verziójú software-t?

www.nokia.com :D


Ott már próbáltam le is szedtem a programot amivel lehetne frissíteni. de a program nem ismeri fel pedig nekem a 11-es van csak fent.


vas. jan. 21, 2007 10:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: N93
Realmen írta:
Sziasztok!
Nem tudna valaki 1 linket küldeni ahonnan le lehetne szedni a 20 verziójú software-t?

www.nokia.com :D


vas. jan. 21, 2007 10:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2006 17:45
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás N93
Sziasztok!
Nem tudna valaki 1 linket küldeni ahonnan le lehetne szedni a 20 verziójú software-t?


vas. jan. 21, 2007 1:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Új firmware az N93-hoz:

Changes/improvements made
from MCU SW v11.0.034 to v20.0.058:

CellMo baseline update
Improvements to Auto power off, reset cases
Gallery/Camera primary use improved
Initialization/startup time, improved to 2 ~ 3 sec
Shot-2-shot time, 2.17 Sec
Optical Zoom noise reduction algorithm updated to vary according tobackground noise level.
Stability/Reliability improvements added.
Product mode, UI jerkiness improvements
UI jerkiness corrections included for Camera, Gallery and RealOne player
A few Applications fixed for mode switch errors
Bluetooth headset IOP/Audio improvement seen in BH-900, BH-800 fixed :
Bluetooth SAP profile errors corrected so that N616 works.

Improvements and changes to applications:
Internet Folder added in position 9 on main menu, containing
Web (OSS Browser) , moved Office folder in 11.0.034
Search
Download! (contains Catalogs)
WLAN Wizard
Zip manager is added to position 5 in Office folder.
Clock is moved from top level menu to My Own folder, position 1.
Home network application in Connectivity folder is updated to include setup wizard option to make it easier to configure UPnP.
Access Point Configurator (APC) is replaced by Startup Settings Ver 1.

No visible change changes for end user.
QuickOffice version is updated – allows end-users can buy a license for editors and activate them in their device if they so wish.
Optical zoom reset by still/video capture mode switch: Zoom level is reset to 1.0x at capture mode change for smooth transition.
Cover UI to not lit backlight as music clip change: Disabling backlight at music clip change to save battery power.
Support for Display Headset HS-69 is added.
Max no of Sent SMSs saved : change the maximum number of SMSs saved in "Sent" folder to 100. (for PRC variant only)
Camera mode switching: Modes spec updated so that when changing from imaging mode to any other mode with camera still active the UI returns toidle screen rather than activate the sub-camera.
UMTS in Network mode selection: UMTS is selectable in the UI for Networkmode selection. Tools/Settings/Network mode/ Dual, GSM, UMTS. (not inPRC variant)
PRC Default Boot Up Language: Default UI Language at 1st boot up isSimplified Chinese (not Automatic).
In line with July 1, 2006 , GSMA (GSM Association) mandate A5/2 cipheringis no longer supported by default.

Szóval gyúrtak rajta egy nagyot :)


vas. nov. 19, 2006 13:39
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Az első kémfotók a Nokia N93i-ről!
http://www.mobilport.hu/?r=7894

"A várható műszaki újításokról még nem sokat tudni, előzetese annyi várható, hogy immár HSDPA támogatás is kerül a felújított modellbe. A külsőben a legfeltűnőbb változás, hogy a fedlap tükrös-krómozott felületet kap. A kamera elvileg változatlan marad, azonban bizonyos, hogy a minőségén javítanak majd, hiszen az N93 nem éppen fényesen szerepelt ezen funkció terén."

Kép


pén. nov. 03, 2006 18:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 25, 2004 8:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Akoska írta:
Az online frissítős topikba már írtam erről, de nekem nem foglalkozik a telóval.

Nem látja, mert még annyit sem ír, hogy legfrissebb.

1.1.27en a frissítő, amivel csináltad?


Sokat szenvedtem én is vele mivel egyszerűen nem volt hajlandó felismerni a telót usb-n, kizárólag bluetoothon.
Hajlottam rá, hogy kellene egy format c mert elég instabil már a gépem és ennek is tudtam ezt be.
Aztán kaptam egy tanácsot és én is azok szerint jártam el és sikerült
A lényeg.
Letöröltem minden nokiával kapcsolatos progit(főleg a suitot) a programok közül.
Csináltam egy restartot majd feltelepítettem újra a pc suitot és voálá, felismeret usb-n a telót.Létrjött a kapcsolat usb-n és ekkor indítottam az updatert, innen már rövid időn belül készen is voltam
Persze kerülgetet a frász mert nincs szünetmentes tápom :D

JA még valami, amikor létrejön a teló és számítógép között a kapcsolat akkor a telón a suite kapcsolatot kell aktiválni.


szomb. okt. 21, 2006 14:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Az online frissítős topikba már írtam erről, de nekem nem foglalkozik a telóval.

Nem látja, mert még annyit sem ír, hogy legfrissebb.

1.1.27en a frissítő, amivel csináltad?


pén. okt. 20, 2006 19:42
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 25, 2004 8:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Már online frissíthető, nálam megszünt a low memorys probléma.


pén. okt. 20, 2006 19:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Töröltem az OFFokat. Magánbeszélgetéseket magánban tessék intézni.


hétf. szept. 18, 2006 21:20
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 22, 2006 7:02
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
jaja :) Amugy én főleg az optikai zoomra gondoltam. (3mpixelt se használok ki ugyhogy mindegy)


szer. szept. 13, 2006 5:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A megapixel számnak nincs köze az optikához, az az érzékelő chip tulajdonsága. A telefon teljesítménye amúgy valóban nem igényelne ekkora hodályt az optikának.

Mindenesetre nem rossz ballagási ajándék.


kedd szept. 12, 2006 23:17
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd aug. 22, 2006 7:02
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Szeretnék kérdezni egy dolgot amihez én nyilván nem értek és ezért furcsállom: Ha a Sony pl. a Cyber Shot DSC-T9-es gépébe kb. 1 cm-es helyre rakta a 3x-os opt.zoom-os 5 mpixeles optikáját akkor a Nokia a Carl Zeissel együtt miért nem tud ilyesmi méretet alkotni? Amúgy ennek ellenére
nekem nagyon tetszik a teló és hát jön a ballagás.... 8)


kedd szept. 12, 2006 20:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A Connect német kiadása (ami ugyebár előbbre jár egy hónappal a mienknél) tesztje szerint az N93 az első helyet foglalja el a listán, megosztva a W550 SE-vel.

Kicsit vicces a két teló így egymás mellett, 410 ponttal


hétf. szept. 04, 2006 18:02
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Changes/improvements made from MCU SW 10.0.025 to version 11.0.034:

- Out of Memory
- Camera buffer changes for more free RAM
- 24.7MB free RAM after boot-up (18.8MB in PR1)
- Out of Memory framework threshold changes
- Camera
- Change default setting of Optical zoom for video to off
- EMKU-6QY9XV: Camera application freezes in low memory situation.
- Fixes for a few potential crash in camera application
- SMS freeze
- Uncompressed bitmap taken into use and WServ fix
- SMS sending delay, hangs fixed. (OULM-6RPDKH: GENIUS ID 44624 )
- Call crashes
- Probability reduced by having uncompressed bitmap/wserv/RAM
changes.
- Operator/Region relates changes
- MHUA-6S8PQK, Does not read voice mail number from Cingular USIM
=> enable US production

(by DS)


csüt. aug. 31, 2006 6:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 25, 2004 8:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
elnézést kérek, nekem azt jelezte a rendszer, hogy nem sikerült rögzíteni, megkérnék egy moderátort , hogy törölje, , köszönöm


vas. aug. 20, 2006 12:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 25, 2004 8:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
http://kepfeltoltes.hu/060819/20060819409_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


szomb. aug. 19, 2006 22:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 25, 2004 8:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
http://kepfeltoltes.hu/060819/20060819409_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


szomb. aug. 19, 2006 22:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 25, 2004 8:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Kép


szomb. aug. 19, 2006 22:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Ck. írta:
A fekete N93-mal készült mobilportos képeket bizony én csináltam. 8)

Véleményem szerint nem kell elásni az N93-mat (és a kameráját), mert bár a tesztekben nagyon leszerepelt, de az én képeim pont az ellenkezőjét bizonyítják és mások is tudják igazolni...
Feltettem ide néhány képet, ha vkit érdekel.


Ezek tényleg jobbak, mint a tesztfotók.
Ja, ha már ennyire beszéltek az N73-ról is, itt van pár kép, ami egy tesztpéldánnyal készült:http://kep.tar.hu/imici1972/50351811#2


pén. aug. 18, 2006 21:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
A fekete N93-mal készült mobilportos képeket bizony én csináltam. 8)

Véleményem szerint nem kell elásni az N93-mat (és a kameráját), mert bár a tesztekben nagyon leszerepelt, de az én képeim pont az ellenkezőjét bizonyítják és mások is tudják igazolni...
Feltettem ide néhány képet, ha vkit érdekel.


pén. aug. 18, 2006 13:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Rusi írta:
Azt hiszem, ez meglehetősen érdekes cikk az N93-mal kapcsolatban:
Rejtély az N93 kamerája körül!


Komoly és jól látható különbség, aminek ugyanannál a szoftververziónál nem lenne szabad jelentkeznie !


csüt. aug. 17, 2006 19:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Azért nincs olyan nagy különbség a képek között.
Mindegyik zajosabb, mint kéne..


Azt nem is állítottuk, hogy a fekete kiváló képet készít, a baj ott van, hogy látható különbség van a kettő között. Érdemes megnézned az autószállítós fotót, azt én csináltam és a kép alsóbb felén brutális a zaj, miközben ezerrel sütött a nap (most délelőtt csináltam). Arról meg már nem is beszélek, hogy a makró szinte a nullával egyenlő (lásd 1000 forintos képek).
Amúgy jeleztük a Nokiának az esetet és várjuk, hogy milyen válasz érkezik.


csüt. aug. 17, 2006 12:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Azért nincs olyan nagy különbség a képek között.
Mindegyik zajosabb, mint kéne..


csüt. aug. 17, 2006 11:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Rusi írta:
Azt hiszem, ez meglehetősen érdekes cikk az N93-mal kapcsolatban:

Rejtély az N93 kamerája körül!

Ez durva... :?
:hm:


csüt. aug. 17, 2006 11:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
Azt hiszem, ez meglehetősen érdekes cikk az N93-mal kapcsolatban:

Rejtély az N93 kamerája körül!


csüt. aug. 17, 2006 10:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Rusi írta:
Nos, akkor a legfrissebb teszt róla:

Teszt és videó: Nokia N93

Hát, igen... Kár érte. :(
A Nokia miért nem tanult az N90-ből?


szer. aug. 16, 2006 12:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
Nos, akkor a legfrissebb teszt róla:

Teszt és videó: Nokia N93


szer. aug. 16, 2006 12:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
"A Nokia N93 és a filmrendező alkotása

Ma mutatták be a több díjjal kitüntetett színész-rendező, Gary Oldman az új Nokia N93 multimédiás számítógépen készített új rövidfilmjét. A Donut (fánk) című filmet a Nokia Nseries Studio mutatta be, amely olyan úttörő-jellegű internetes mobilfilmes közösség, ahová reménybeli új rendezők feltölthetik saját mobil videofelvételeiket..."


http://www.mobilport.hu/?r=7217


szer. aug. 16, 2006 8:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
"A Nokia ma bejelentette, hogy a szaklapok szerkesztőségeit tömörítő legnagyobb európai szervezet, a European Imaging and Sound Association (EISA) a Nokia legújabb okostelefonjának, a Nokia N93-nak ítélte a 2006-2007 európai médiatelefonja díjat."

http://www.mobilvilag.hu/newsread.php?id=15203808061510
http://www.mobilport.hu/?r=7212
http://mobilarena.hu/c.php?mod=10&id=20124
(Bog kommentálta a sajtóközleményt: "Köszönjük. Ha a kedves olvasó több konkrétumra vágyik, akkor javasoljuk részletes tesztünket, a versenytársakkal való összehasonlítás kapcsán pedig a 3 megapixeles mobilokat összehasonlító cikkünket.") :twisted: :twisted:


kedd aug. 15, 2006 12:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. dec. 02, 2005 19:21
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Idézet:
Tudom, a marketing duma nem keverendő össze a telefon valódi tudásával, de most vagy nagyot mondott (megint) a Nokia-féle Marketing Gépezet (MobilFilmFesztivál @ Nokia N93, 3 Megapixeles kamera Carl-Zeiss optikával, AF), vagy a Mobilarénás srácok titkon le akarták húzni az N93-t!


Nem akarták lehúzni, de sajnos ilyen képeket csinál.
A videóban mint írták viszont verhetetlen.


kedd aug. 15, 2006 12:48
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 212 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség