Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 7:18



Hozzászólás a témához  [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Következő
Nokia 6233 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
vidékiviktor írta:
mióta nekem is a 4.91-es sw van rajta,semmi gond nincs vele.Nagyon jó a telcsi :-)
Csak talán az akku fedél meg az antena része nagyon érzékeny,nekem november óta van meg,de eszméletlen karcos,kopott,pedig nagyon vigyázok rá.
Amikor meg beraktam a kihangosító készüléktartójába (gyári), rögtön egy szép nagy kopást rakott az egyik oldalára.
Háát... nekem is november eleje óta van meg, és egyetlen karcolás, kopás sincs rajta. Minden kollégám, aki először látja nálam (van ~130db, szóval előferdül, hogy még nem látták :D) azt kérdi, mikor vettem, és amikor azt mondom, 4 hónapja, az a válasz, hogy teljesen olyan, mintha vadiúj lenne. Konklúzió: én jobban vigyázok rá, vagy Te nem is vigyázol rá. ;)

Üdv!


kedd márc. 13, 2007 8:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 22:57
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
vidékiviktor írta:
belső memóriára utal.
Szerintem nézd meg az elküldött,mentett,bejövő üzeneteket (sms,mms,email),és ami nem kell azt célszerű törölni,aztán a galériában van egy letöltött file-ok nevű könyvtár,nézz ott is körül,hátha van benne vmi.
Legvégső esetben meg lehet sw probléma is.(Amúgy nekem a régi sw pont így halt meg.Ezzel kezdődött,végén már sms-t sem tudtam fogadni,pedig teljesen üres volt a teló) :?


Hali!

Kosz a segitseget, a problema megoldva!A belso memoriat kellett felszabaditani, amit 1 nagy tema torlesevel meg is oldottam! Koszi megegyszer!

udv!


hétf. márc. 12, 2007 23:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
mióta nekem is a 4.91-es sw van rajta,semmi gond nincs vele.Nagyon jó a telcsi :-)
Csak talán az akku fedél meg az antena része nagyon érzékeny,nekem november óta van meg,de eszméletlen karcos,kopott,pedig nagyon vigyázok rá.
Amikor meg beraktam a kihangosító készüléktartójába (gyári), rögtön egy szép nagy kopást rakott az egyik oldalára.


hétf. márc. 12, 2007 22:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Három hónapja lesz lassan nálam, a 4.91-es szoftban nem találtam semmi huncutságot, szóval megveheted bátran, tényleg nagyon jó kis készülék! :wink: (egyszer sem fagyott le, nem indult újra, bár tény, hogy a dual módot kikapcsoltam, mert hamar lemerül a 3G miatt)


hétf. márc. 12, 2007 9:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Tenyleg, amugy hogy halad a 6233 sw-jenek bugmentesitese? Szabad mar ilyet venni, vagy meg mindig szamitani kell 1-2 huncutsagra?


vas. márc. 11, 2007 23:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
belső memóriára utal.
Szerintem nézd meg az elküldött,mentett,bejövő üzeneteket (sms,mms,email),és ami nem kell azt célszerű törölni,aztán a galériában van egy letöltött file-ok nevű könyvtár,nézz ott is körül,hátha van benne vmi.
Legvégső esetben meg lehet sw probléma is.(Amúgy nekem a régi sw pont így halt meg.Ezzel kezdődött,végén már sms-t sem tudtam fogadni,pedig teljesen üres volt a teló) :?


vas. márc. 11, 2007 23:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 22:57
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Email ...
Sok uzenet volna benne? A sok tarolt nev is lehet?

Sanyi

Macika írta:
bigs írta:
Kosz az infot Viktor! :)

Volna meg egy kerdesem! A kollegam 6233 amikor Emailt akarna irni a kovetkezo uzi jelenik meg: NINCS ELEG TAROLOHELY AZ UJ UZENETEKHEZ!
Mi lehet a problema? A memoria kartyajan a felesleges kepeket leszedtuk, hogy tobb hely legyen rajta, de akkor is ezt irja ki!

A valaszt elore kosz!

Sanyi
Na de a hibaüzenet a belső memóriára szól!


vas. márc. 11, 2007 23:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Email ...
bigs írta:
Kosz az infot Viktor! :)

Volna meg egy kerdesem! A kollegam 6233 amikor Emailt akarna irni a kovetkezo uzi jelenik meg: NINCS ELEG TAROLOHELY AZ UJ UZENETEKHEZ!
Mi lehet a problema? A memoria kartyajan a felesleges kepeket leszedtuk, hogy tobb hely legyen rajta, de akkor is ezt irja ki!

A valaszt elore kosz!

Sanyi
Na de a hibaüzenet a belső memóriára szól!


vas. márc. 11, 2007 23:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 22:57
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Email ...
Kosz az infot Viktor! :)

Volna meg egy kerdesem! A kollegam 6233 amikor Emailt akarna irni a kovetkezo uzi jelenik meg: NINCS ELEG TAROLOHELY AZ UJ UZENETEKHEZ!
Mi lehet a problema? A memoria kartyajan a felesleges kepeket leszedtuk, hogy tobb hely legyen rajta, de akkor is ezt irja ki!

A valaszt elore kosz!

Sanyi


vas. márc. 11, 2007 22:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás Re: Email ...
bigs írta:
Hello ALL!
A NOKIA 6233 Email kuldesnel lehetoseg van e hozzacsatolni kepet?
A valaszokat elore is kosz!

Udv!

Sanyi


Szia!

Van rá lehetőség.Elkezded írni,aztán opciók és fájl hozzáadása.
Arra figyelj,hogy ilyenkor nem tudod megnyitni a képet,szóval előtte jegyezd meg a nevét :-)

Viktor


szomb. márc. 10, 2007 15:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
cbr900rr írta:
A különbség a kettő között elvileg annyi, hogy az ad-49-el az mp3 számokba bele tudsz tekerni, nem csak léptetni tudod a számokat.

Nem, az ad46on van hangerőszabályzó, a másikon nincs.


szomb. márc. 10, 2007 14:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 22:57
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Email ...
Hello ALL!
A NOKIA 6233 Email kuldesnel lehetoseg van e hozzacsatolni kepet?
A valaszokat elore is kosz!

Udv!

Sanyi


szomb. márc. 10, 2007 14:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hozzá kell tennem, hogy a PC-Suite-ból csak akkor érdemes, ha egyben azzal is töltöd fel a telefonra. A már a telefonon lévő fájlok esetében macerásabb (esetleg felülírás?), korábban kísérleteztem vele, aztán most van 110 MP3 a telefonon, és időnként cserélek, de szép sorban megy mind.
Egyébként az alap, ha nincs lejátszólista, akkor abban a sorrendben játsza le a telefon az MP3-akat, ahogy az a kártyára került (tehát FAT szerint).

Üdv!


szer. feb. 28, 2007 23:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Ok!

Kösz! Az elég. Csak lehessen az a lényeg. Ha ez tuti akkor valszinü ilyet veszek. Nem is olyan drága, meg szerintem (mások szerint is) jo is.

Üdv!


szer. feb. 28, 2007 22:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A telefonban szerintem nem. De a PC-Suite-ban igen.

Üdv!


szer. feb. 28, 2007 22:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
McLaca írta:
De azt mondja meg nekem valaki, hogy az AD-46 és AD-49 között mi a különbség? (A magyar Nokia honlap nem tud az AD-49-ről.)

Üdv!


A különbség a kettő között elvileg annyi, hogy az ad-49-el az mp3 számokba bele tudsz tekerni, nem csak léptetni tudod a számokat.

Te meg abban segits már, hogy a 6233-ban valoban csak 1 db lejátszási lista van(összes szám)? Saját lejátszási listát nem tudsz létrehozni, ugy mint a 6230i-ben pl.? Mondjuk van a memkarin 100 db mp3, de te szeretnel két listát késziteni mondjuk eccer 38 db szamrol meg eccer 62 db -rol. Ezt nemlehet?


szer. feb. 28, 2007 22:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Olvass vissza! :) (Szerkesztettem az előzőt.)

Üdv!


szer. feb. 28, 2007 22:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
McLaca írta:
Mi a különbség (a kijelző fizikai méretén és a kasztnin kívül)?

Üdv!


Nemtudom. Aze kerdem. A szavidbol következtetve nemsok :D .
És akkor gondolom jo hozzá.
Egyenlöre ennyi.

Köszi!


szer. feb. 28, 2007 22:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Mi a különbség (a kijelző fizikai méretén és a kasztnin kívül)?
Egyébként én is AD-46-ról nyomom, és 6233-mal. De azt mondja meg nekem valaki, hogy az AD-46 és AD-49 között mi a különbség? (A magyar Nokia honlap nem tud az AD-49-ről.)

Üdv!


szer. feb. 28, 2007 22:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Hogyne működne vele, én is azt használom.


De neked 6280-asod van nem???


szer. feb. 28, 2007 20:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Hogyne működne vele, én is azt használom.


szer. feb. 28, 2007 19:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy a telefonhoz (6233) használható-e, müködik-e az ad-49, ill. ad-46-os audio átalakitó, mivel a gyorsbolt oldalán az ad-46-nál a kompatibilis tipusok között nem szerepel a 6233.
Használ valaki ilyen átalakitot hozzá, és ha igen mi a tapasztalata??


szer. feb. 28, 2007 19:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 09, 2005 12:05
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 6233
Sziasztok,

frissítés után tapasztalható a telcsin, hogy hívásfogadásnál a zöldgomb lenyomása után a hívó fél nem hall semmit. Ha átváltok kihangosításra, akkor már jó, és ha visszaváltok normál módra akkor is jó marad. Nem minden hívásnál csinálja a telcsi. Másnak nincs ilyen gondja a 4.91-es szoft-al? Online-ban frissítettem, majd J.A.F.-al is. A helyzet változatlan.

Kösz


csüt. feb. 15, 2007 19:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
ceko írta:
Igen azt észre vettem hogy sok minden megadható,és lehet hogy csak az én bénaságom hogy nem találom,hogy hol lehet megadni az esemény tipusát pl:találkozó,feljegyzés,emlékeztető.stb stb
Például ha outlookba beírok egy eseményt azt a telefonon csak találkózó formájában látja!


Szerintem pl ezt nem lehet megadni. Csak azért gondolom, mert ha megadok mondjuk egy hívást a telefonban és azt szinronizálom az Outlook-kal, akkor semmi nem fog igazán történni az Outlook-ban. Semmi plusz információ nem lesz.


szer. feb. 14, 2007 20:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: A vizek városa!:)
Hozzászólás 
Soockit írta:
ceko írta:
A naptár szerkesztéshez nem tud senki valami jó progit?Probáltam Outlookkal de azzal annyira sok mindent nem lehet állítani :?


Mit nem lehet állítani?
Szerintem több minden paraméter megadható az Outlook naptár részében, mint a telefon naptárában.
Azt mond meg, hogy mi az amit tud a telefon naptára amit nem tud az Outlook...
Mi kellene?
Mert így nehéz segíteni, de ha megmondod, hogy mit szeretnél, lehet, hogy tudunk rá megoldást!

Üdv.: Soockit

Igen azt észre vettem hogy sok minden megadható,és lehet hogy csak az én bénaságom hogy nem találom,hogy hol lehet megadni az esemény tipusát pl:találkozó,feljegyzés,emlékeztető.stb stb
Például ha outlookba beírok egy eseményt azt a telefonon csak találkózó formájában látja!


szer. feb. 14, 2007 16:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
ceko írta:
A naptár szerkesztéshez nem tud senki valami jó progit?Probáltam Outlookkal de azzal annyira sok mindent nem lehet állítani :?


Mit nem lehet állítani?
Szerintem több minden paraméter megadható az Outlook naptár részében, mint a telefon naptárában.
Azt mond meg, hogy mi az amit tud a telefon naptára amit nem tud az Outlook...
Mi kellene?
Mert így nehéz segíteni, de ha megmondod, hogy mit szeretnél, lehet, hogy tudunk rá megoldást!

Üdv.: Soockit


szer. feb. 14, 2007 14:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: A vizek városa!:)
Hozzászólás 
A naptár szerkesztéshez nem tud senki valami jó progit?Probáltam Outlookkal de azzal annyira sok mindent nem lehet állítani :?


szer. feb. 14, 2007 10:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
attisx írta:
Soockit!
Az én telómmal is ez volt a probléma, úgyhogy sw. frissítés, azóta (3 hónapja) semmi baja.


Gondoltam, hogy az segít rajta...
Még csak annyit, hogy az otthoni SW frissítés USB kábellel+letöltve netről az SW megoldja a problémát, vagy el kell vinnem szervizbe.


kedd feb. 13, 2007 17:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 13, 2007 14:08
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Soockit!
Az én telómmal is ez volt a probléma, úgyhogy sw. frissítés, azóta (3 hónapja) semmi baja.


kedd feb. 13, 2007 14:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Hm sok helyről hallani, hogy ezt csinálják az s40 3rd-s telók. Ezen tudtommal csak a szoftverfrissítés segít.
Nem biztos hogy témák okozzák a gondot, mert én már több mint 200-at kipróbáltam és nem fogyott el a memória, mondjuk hibás nem sok volt köztük :roll:


kedd feb. 13, 2007 13:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nekem most egy nagyon bosszantó dolgot csinál a készülék.
Elkezdtem kipróbálni émákat. Az egyik nem ment fel valamiért, de a kicsamagolt cuccok az ideiglenes tárban maradhattak (remélem nem beszélek nagyon hülyeséget!).
Nah most az a helyzet, hogy a telefon memóriája a következő képen áll
Szabad memória: 24,0 kB
Üzenetek: 1,2 kB
Alkalmazások 99,7 kB
Könyvjelzők: 1,7 kB

Névjegyzékre szánt terület 54%-a foglalt!

Ha jön egy SMS, akkor már egyből sipákol, hogy töröljek özenetet, mert nincs hely.
Új SW kell rá?
Próbálkoztam a Beállítások/Gyári beáll.visszaáll. menüponttal, de nem mentem sokra...

Előre is köszönöm a segítséget!


kedd feb. 13, 2007 12:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: A vizek városa!:)
Hozzászólás 
Mondjatok nekem légyszi egy programot amivel a naptárat lehet szerkeszteni!Ahol mondjuk kitudom választani hogy találkozót vagy emlékeztetőt szeretnék stb. stb.Köszi


kedd feb. 13, 2007 10:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Most frissítettem online egy CA-53-as kábellel a 6233-at és csodálatosan végigment, úgyhogy most a 4.91 dübörög az enyémen is. Utána ugyanazzal a kábellel felfrissítettem egy 5500-át is, az is rendben lement. Érdekes a szoftverek nagysága, mert míg a 6233-nak 24Mb volt a szoft. mérete, addig az 5500 Sport-é 54Mb. Pedig a maga módján mind a kettő okos. :)


vas. feb. 04, 2007 0:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: Álom világ
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Elvittem a telót a Westendbe a lötyögés miatt. Srác leszedte a hátlapot és felkiáltott, hogy hol van ebből 2 csavar? Nagyon bambán nézhettem, mert megint megkérdezte. Én mondtam, hogy fogalmam sincs, nem az a szórakozásom, hogy a 3 hetes telefonból kiszedegetem a csavarokat és garanciában újakat akarok szerezni. Erre már normális hangnemre váltott a beszélgetés, és nekik ugyan nem volt, de az Erkelt nagyon ajánlották, hogy ott kérdezzem meg, vagy vigyem vissza az Electro Worldbe.
Már csak lábjegyezet, hogy az EW minimum 2 hét, míg az Erkel (elvileg, és ha van raktáron) pár perc. Persze ezt én gondolom, pár csavart már csavartam be életem során. Szóval most itt tart az ügy.

Hová tűnt 2 csavar????


Ilyenkor szoktam elgondolkodni hogy az Ew-is sufni gsm e? Mindenki tapizza nyomogatja a telefonokat megkarcolják az emberek, erre ők gondolom én kicserélik az előlapot és már mehet is új készülékek közé. :oops:


hétf. jan. 29, 2007 12:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Elvittem a telót a Westendbe a lötyögés miatt. Srác leszedte a hátlapot és felkiáltott, hogy hol van ebből 2 csavar? Nagyon bambán nézhettem, mert megint megkérdezte. Én mondtam, hogy fogalmam sincs, nem az a szórakozásom, hogy a 3 hetes telefonból kiszedegetem a csavarokat és garanciában újakat akarok szerezni. Erre már normális hangnemre váltott a beszélgetés, és nekik ugyan nem volt, de az Erkelt nagyon ajánlották, hogy ott kérdezzem meg, vagy vigyem vissza az Electro Worldbe.
Már csak lábjegyezet, hogy az EW minimum 2 hét, míg az Erkel (elvileg, és ha van raktáron) pár perc. Persze ezt én gondolom, pár csavart már csavartam be életem során. Szóval most itt tart az ügy.

Hová tűnt 2 csavar????


hétf. jan. 29, 2007 9:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nálam így működik.
Igaz, van egy "ismeretlen" nevezetű alkalmazás a listában, amit ugyan betesz a kedvencek közé, de nem tudom futtatni. Nem tudom, mire mutathat.
A többi alkalmazás rendben van.

Üdv!


szomb. jan. 27, 2007 1:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Akkor passz.. Alkalmazáslista a mappa neve egész pontosan. Nekem a 6280 oda rak be minden alkalmazást, amit használtam. Lehet görgetni is..
Furcsa, hogy ez a 6233 esetén nem így működik. :roll:


szomb. jan. 27, 2007 0:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 10, 2004 11:10
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Itt a faágon.
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
A lehetséges kedvencek között van egy alkalmazások nevű mappa. Ott nézted?


Igen.


pén. jan. 26, 2007 21:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
A lehetséges kedvencek között van egy alkalmazások nevű mappa. Ott nézted?


pén. jan. 26, 2007 21:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 10, 2004 11:10
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Itt a faágon.
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Énvoltam és így van: Akkor jelenik meg egy alkalmazás a kedvencek között, ha már legalább egyszer megnyitottad!


Sajna ez nálam nem jött be. Sőt: Megnyitottam minden alkalmazást, majd megnéztem a listát. Gondolom nem is kell leírnom: Még az az 1 is eltűnt, ami eddig benne volt...


pén. jan. 26, 2007 18:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Énvoltam és így van: Akkor jelenik meg egy alkalmazás a kedvencek között, ha már legalább egyszer megnyitottad!


pén. jan. 26, 2007 16:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás Re: Sw Bug?
Stee írta:
...
Valaki már írta itt, a java progi (de lehet, hogy a könyvjelző is) csak akkor jelenik meg a kiválasztható kedvencek között, ha már legalább egyszer használtad.


pén. jan. 26, 2007 15:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
És ha leszeded az összes alkalmazást és újratelepíted?

Üdv!


pén. jan. 26, 2007 9:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 10, 2004 11:10
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Itt a faágon.
Hozzászólás Sw Bug?
Üdv!

Érdekes dologra lettem figyelmes sw-frissítés után a telcsin: Otthon rányomtam az NSU által felajánlott szoftot (4.91),
erre azt csinálja azóta, hogy ha a kedvenceknél ki szeretnék választani egy java alkalmazást, vagy egy
könyvjelzőt, akkor nem leszek túl boldog, ugyanis a 7 java alkalmazásom, és a 8 elmentett könyvjelzőm közül, mindösszesen 1-1 db. van a listán, és kész.
Megpróbáltam azt, hogy raktam rá 1 új alkalmazást, illetve mentettem 1 új könyvelzőt,
erre mit látok a kedvenceknél kiválasztható listákban? Azt hogy eggyel több alkalmazás van a listán, illetve eggyel több könyvjelző,
csak éppen nem azok, amiket frissen rátettem/mentettem, hanem 1-1 régebbi jelent meg rajta!
Megpróbáltam már a beállítások visszaállítását is a telefon menüjéből kiválasztva, de a helyzet nem változott.
Illetve még egyszer rányomtam az új szoftvert, de így sem jó. Nem vagyok biztos benne,
hogy a régebbi szoftverrel 100%-os volt-e ez a funkció, mert nem én használom napi rendszerességgel,
de nem emlékszem rá, hogy ilyesmi előfordult volna vele.

Esetleg a frissítést nem csinálta meg rendesen az NSU?


csüt. jan. 25, 2007 23:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Érdemes teljesen kikapcsolni. Sokat zabál.
Nekem minimum fél napot, maximum egy hetet ment eddig. (Utóbbi esetben nemigen piszkáltam.)

Üdv!


csüt. jan. 25, 2007 17:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
nektek hány napig tart az akksi?
érdemes FULL kikapcsolásra tenni a kijelzőt vagy nem releváns a különbség ahhoz képest ha legalább a dátumot/órát kirakja?


csüt. jan. 25, 2007 17:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
A 6233 kijelzőjével bármit csinálhatsz se lesz olyan, mint a 6131-é :wink:


csüt. jan. 25, 2007 13:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A kérdés gondolom költői... :)
Sajnos tiszta műanyag.

Üdv!


csüt. jan. 25, 2007 11:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:30
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
én állítanék a fényerőn vagy kontraszton
mert sokkal világosabb a kijelzője mint az előző telcsimen a 6131-en
én azt szoktam meg

amúgy a 6234 előlapja tiszta műanyag vagy tiszta fém?


csüt. jan. 25, 2007 11:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Elméletileg közel ugyanaz a szoftver van rajtuk, viszont szerintem éppen jól van eltalálva a fényerő és kontraszt, nekem eddig nem volt igényem átállítani.

Üdv!


csüt. jan. 25, 2007 10:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1903 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 39  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség