Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 23:27



Hozzászólás a témához  [ 1052 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Következő
SonyEricsson K790i/K800i: 3.2 megapixel AF + Xenon + EDGE/3G 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
blueye írta:
BoGar írta:
blueye írta:
BoGar írta:
T-nél mi kell a mobilTV-hez? Mert akárhányszor próbáltam, mindig hibaüzenetet kaptam.


t-zones-ról kell belépni, megfelelő telefon, min. GPRS-sel, ennyi.


Lehet, hogy ezzel van a baj, mert én a sima html-re lépek be, azaz a kezdőoldalra. a T-Zones-szon be is kell lépni jelszóval?


wapon lépsz be?

Itt nem kell jelszó.


Most már sikerült elérnem egy pontig, egészen a megnézésig, de ott megint hiba jön elő. Bár az lehet más miatt.


szomb. ápr. 07, 2007 7:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
BoGar írta:
blueye írta:
BoGar írta:
T-nél mi kell a mobilTV-hez? Mert akárhányszor próbáltam, mindig hibaüzenetet kaptam.


t-zones-ról kell belépni, megfelelő telefon, min. GPRS-sel, ennyi.


Lehet, hogy ezzel van a baj, mert én a sima html-re lépek be, azaz a kezdőoldalra. a T-Zones-szon be is kell lépni jelszóval?


wapon lépsz be?

Itt nem kell jelszó.


pén. ápr. 06, 2007 19:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
20k körül lehet hozzá kódot szerezni. Felteszem enyit nem ér meg. Majd egyszer lesz olcsóbb megoldás is biztosan, de egyelőre ez van.

Guni


pén. ápr. 06, 2007 17:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 06, 2007 11:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
K800i - t nem tud valaki esetleg függetleníteni? Nagyon nagyon hálás lennék érte. Már megvan 3 hete, de tmobilos. Én vodás vagyok. Teljesen kivagyok. Már sok helyen kérdeztem. Légyszi segítsetek, ha tudtok. Meghálálom...
Köszi előre is
Jani


pén. ápr. 06, 2007 11:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
blueye írta:
BoGar írta:
T-nél mi kell a mobilTV-hez? Mert akárhányszor próbáltam, mindig hibaüzenetet kaptam.


t-zones-ról kell belépni, megfelelő telefon, min. GPRS-sel, ennyi.


Lehet, hogy ezzel van a baj, mert én a sima html-re lépek be, azaz a kezdőoldalra. a T-Zones-szon be is kell lépni jelszóval?


csüt. ápr. 05, 2007 21:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
BoGar írta:
T-nél mi kell a mobilTV-hez? Mert akárhányszor próbáltam, mindig hibaüzenetet kaptam.


t-zones-ról kell belépni, megfelelő telefon, min. GPRS-sel, ennyi.


hétf. ápr. 02, 2007 17:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Kipróbáltam a k810i firmware-t a k800-asomon. Szinte semmi változás nincs benne. A fotofix funkció gyakorlatilag csak inkább ront mintsem javít a fényképek minőségén. Fényképben sajnos az n73 szebb képeket csinál.
Gyakorlatilag új házba rakják a k800-at, amit majd k810i-nek hívnak. A video is maradt 176x144-es.
Ezek szerint az SE is a Motorola útjára lép.
Aki szeretne szintén kisérletezni, a wotanserver tudja a k800-at k810-re frissíteni, természetesen magyar firmware-rel. A készüléknél a k810-et kell kiválasztani, de előtte frissíteni kell a telot cid52-re.


hétf. ápr. 02, 2007 10:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 20, 2005 13:17
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Re: Egyedi csengőhang hiba
Sajnos már mindent kipróbáltam. Töröltem mindenhonnan SIM/telefon a számot. újra bevittem stb.
Vodafone szervizbe visszavittam 3 napon belül. Ők is látták a hibát. Elküldték bevizsgálásra, aztán csere. Panaszkönyvbe azért beírtam, mert a hibát észlelték,de mégsem cserélték ki. 1-2 hét múlva kapok másikat.


szomb. márc. 24, 2007 8:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
T-nél mi kell a mobilTV-hez? Mert akárhányszor próbáltam, mindig hibaüzenetet kaptam.


pén. márc. 23, 2007 13:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Re: Egyedi csengőhang hiba
proki írta:
... Próbáltam már sokmindent 06 és +36 előszám, kapcsolat törlés, újra beírása, de semmi eredmény...


Ötleteim:
- ugyan az a szám esetleg lehet, hogy a SIM kártyán is rajta van, meg a telefon saját memóriájában is
- ugyan az a szám több példányban szerepel a kontaktjaid közt
- a beállítandó csengőhang nem a telefon belső memóriájában van, hanem a bővítő M2 memóriakártyán ( --> nekem pl. a N6233 megbolondult, ha kivettem, majd visszatettem a memóriát. ekkor visszaállt alap beállításra)
- nem beállítható formátumot választasz

Megoldódott már egyébként???


pén. márc. 23, 2007 11:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 30, 2005 20:49
Hozzászólások: 39
Hozzászólás 
Köszi a gyors választ!

Ennek örülök!


szer. márc. 21, 2007 22:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 20, 2005 13:17
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Nincs benne Live menü, és nekem logo sincs a telefonon, pedig a weboldalukon lévő képen a logo látható.


szer. márc. 21, 2007 22:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 30, 2005 20:49
Hozzászólások: 39
Hozzászólás 
Proki!

Én is a vodánál tervezek venni pár héten belül egy ilyen telót és lenne egy kérdésem!

Meg tudnád mondani, hogy LIVE! menüvel és voda logoval, vagy anélkül adja-e a voda!?

Thanks!


szer. márc. 21, 2007 21:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 20, 2005 13:17
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Egyedi csengőhang hiba
Két napja boldog tulaja vagyok a egy vodas K800i-nek.
A kiszolgált T610-ről bluetotthon átküldtem a telszámokat. A leírás szerint frissítettem a szoftvert rajta.
Beállítottam pár telefonszámhoz egyedi csengőhangot, de érdekes módon csak egy-két esetben működik a beállítás. A legtöbb híváskor az alap csengőhang szól.
Próbáltam már sokmindent 06 és +36 előszám, kapcsolat törlés, újra beírása, de semmi eredmény.
Független, hogy 20-as, vagy 70 es számról van -e szó, ugyanaz a gond. Természetesen olyan számoknál működik, akiknál nem akarom használni ezt a funkciót.
Légyszi írjatok, mert már csak egy napom van a cseréig.

Köszi


szer. márc. 21, 2007 21:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Tegyük hozzá hogy N95 sincs még, ki tudja, hogy mikor lesz ténylegesen, meg hogy mikorra lesz használható sw-esen. A SE emlékeim szerint soha nem csinált ilyen borzalmasan csúcskategóriás méregdrága telefonokat, ez gondolom valami üzletpolitika lehet. Egyébként meg jön a K850, az is 5mpx-es, igaz gps nincs benne, de tudsz venni külsőt, még úgy is olcsóbb lesz az N95-nél.

Guni


szomb. márc. 17, 2007 13:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 172
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Azért a K800 nem a J200 kategória, így kicsit felesleges is lenne félévente új felsőkategóriás telefont várni tőlük. Az alsókategóriában sűrűbb a váltás ami szerintem a célközönség miatt is van.


Szerintem a K800 a középkategória teteje! (Na persze ez is nézőpont kérdése, de szerintem így van) Kimondom kerek perec: Egy Nokia N95-ös szintű profin működő Sony Ericsson-ra vágyom... :((((((


szomb. márc. 17, 2007 13:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Azért a K800 nem a J200 kategória, így kicsit felesleges is lenne félévente új felsőkategóriás telefont várni tőlük. Az alsókategóriában sűrűbb a váltás ami szerintem a célközönség miatt is van.


pén. márc. 16, 2007 19:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
Hát nem tudom. Én 4 év után váltottam erre. Már régóta nézegettem, mi a nekemvaló, és igazából ez jött ki. Sajnos a baleset miatt nem tudtam már tovább várni, mert igazából egy olyan teló lett volna jó, ami már zoomolni is tud. Tudom, vegyek fényképezőgépet. Már vettem. Csak az profi gép, profi célokra. Hobbira meg valami ilyesmi kellett. Tényleg csak a zoom hiányzik ebből. Más nekem nem kell.


pén. márc. 16, 2007 15:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 172
Hozzászólás 
BoGar írta:
Közben valahol menüben is megtaláltam a szoftververzió megtekintésének lehetőségét.

Más kérdés: Régebben egy csomó témát csináltam a K700i-re. Ezt most is megtenném. Tudtok valami szerkesztőprogramot hozzá?


Themes Creator a barátod!

Más: Kedves "márkatársak" :) Ti nem érzitek úgy, hogy a Sony Ericsson egy kicsit megtorpant itt az első negyedév végén? Mert értem én, hogy kellenek a walkman és a cybershot mobilok, de ezek még mindig "csak" normál mobiltelefonok. Pl ha én a K800-ról szeretnék továbblépni, akkor milyen alternatíváim vannak??? Nem túl sok - egyenlőre, legalábbis semmi olyan, amire - figyelembe véve a K800 amortizációját érdemes lenne költeni...


pén. márc. 16, 2007 15:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
Közben valahol menűben is megtaláltam a szoftververzió megtekintésének lehetőségét.

Más kérdés: Régebben egy csomó témát csináltam a K700i-re. Ezt most is megtenném. Tudtok valami szerkesztőprogramot hozzá?


pén. márc. 16, 2007 9:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
cooler21 írta:
menü, kettőskereszt jobbra 4.menü , szám elrejtése, szám megjelenítése.


B..us, mennyit kerestem, és nem találtam meg. Köszi!

cooler21 írta:
joy jobbra, *, joy balra kétszer, *, joy balra, * ez a szoft infó


Köszi! Ez ismerős, régebben is így volt, csak már megfeledkeztem róla.


kedd márc. 13, 2007 22:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
menü, kettőskereszt jobbra 4.menü , szám elrejtése, szám megjelenítése.


joy jobbra, *, joy balra kétszer, *, joy balra, * ez a szoft infó


kedd márc. 13, 2007 21:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
Egy balesett miatt én is kénytelen voltam leváltani a K700i-met, és hát akkor már a legjobbat hoztam el aT-től, azaz a K800i-t.
Kérdés: Új SIM-et is kaptam. Most viszont a vásárlás óta a számomat nem jelzi ki, ha mást felhívok. Valami beállítás lehet? Vagy a szolgáltatónál kellene kérnem?
Másik kérdés: Végigolvastam a topikot. Hogyan lehet megnézni a szoftverziót?


kedd márc. 13, 2007 21:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
jó, nem recseg, igazad van.

torzít.


pén. márc. 09, 2007 13:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
A MegaBass teljesen más mint egy sima hangszínszabályzó. Ha meg recseg, cseréld ki a fülest.


pén. márc. 09, 2007 0:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
nekem a megabass-el mindig recsegett (a w800-am). halkan meg nem halgattam, me minek... :roll:

na ezért nem hiányzik nekem ebből...


hétf. márc. 05, 2007 20:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Majd egyszer próbáld ki és megérted... ;-)

Guni


hétf. márc. 05, 2007 18:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Minek a megabass, ha 5 sávos equalézer van a telóban? Felnyomod az első csúszkát maxra és ott a megabass! :lol:


hétf. márc. 05, 2007 18:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Az RSS klienssel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy kizárólag, a teló modemjén hajlandó kommunikálni, vagy úgyis működk, hogy rádugom a gépre és azon keresztül tölti le, ahogyan a pda-k?

Zenelejátszóban tényleg nincs megabass?

Guni


hétf. márc. 05, 2007 18:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
Köszi Ákoska, letöltöttem,installáltam de ua a hibaüzenet.... :x :x

esetleg más ötlet?


vas. márc. 04, 2007 21:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. jan. 06, 2007 21:30
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Komárom/SK
Hozzászólás 

Hát ez valószínűleg nem fog segíteni (de ne legyen igazam). Nekem is ue. a problémám a SEUS-al, 2x v. 3x elindítottam aztán egyszercsak ezzel a hibaüzenettel fogadott. :( Már mindent megpróbáltam leszedtem/újratelepítettem a SEUS-t is és a flash playert is de nem sikerült rászedni hogy elinduljon. Már csak win reinstall maradt mint lehetséges megoldás, de ahhoz meg nagyon nincs kedvem...


vas. márc. 04, 2007 13:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Valószínűleg ezt:

http://fpdownload.macromedia.com/get/fl ... player.exe


vas. márc. 04, 2007 10:09
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
brand new számgépem ezt írja ki az update service elindításakor:

Incompatible Macromedia version. Required verision available from http://www.macromedia.com. Application will terminate.


van ötlet mit is kéne telepítenem, hogy frissíthessek??


szomb. márc. 03, 2007 22:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Ami a kamerafedélt illeti, az egyre jobban lötyög. Mostanra elérte a félelmetes 1mm-t. Viszont egy K810 hangerőgombbal kiegyeznék. Feltéve ha sikerül valahogy belevarázsolni. Egyre jobban idegesít a mostani. Szerk: nokiát akkor sem vennék ha csak az lenne a piacon ezen kívül. Inkább visszakérném az R520-am. :P


vas. feb. 25, 2007 20:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 172
Hozzászólás 
Urak! Volt szerencsém megtapogatni, kipróbálgatni az új Sony Ericsson telcsiket! Pl. W880, K810, stb. Bevallom: Nem estem hanyatt! A W880 hihetetlenül vékony, nagyon szép kis telefon, de ezen kívül semmi nagyon komoly újítás nincs benne, pl a kijelző mérete a K800-hoz képest kisebb lett! A K810 hátlapja nagyon tuti, sokkal jobb mint a K800-asé, de ezzel szinte minden előnyös tulajdonságát elmondtam! A gombok sokkal rosszabbak, a joystick sokkal mélyebben ül, elég **** kezelni, és az előlapja fél óra múlva ügy nézett ki az ujjlenyomatoktól, mintha egy éve használnák! Úgyhogy én bizony oda nem adnám egyikért sem a K800-asom, legfeljebb a hátlapját megpróbálom lecseréltetni a K810-esére! Hátha rámegy! Egyébként a szervízes kollégámmal alaposan megnézegettük, van rá esély egy kicsi! Egyenlőre csalódás nekem a Sony Ericsson idei kínálata! Nagyon hiányzik egy - a Nokia N95-tel versenyképes készülék a kínálatból! Még ha GPS nem is lenne rajta, de a HSDPA, a jó video funkció és a marha nagy kijelző fontos lenne! Legalábbis nekem! Egyenlőre viszont úgy néz ki, hogy ha az N95 megjelenik, hűtlen leszek a kedvenc márkámhoz... :(


vas. feb. 25, 2007 13:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Uh! Azt elfelejtettem leírni, hogy nekem is csak úgy magától, pár nap/egy hét után elmúlt ez a hibajelenség. :-)


szer. feb. 21, 2007 8:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 20, 2007 13:47
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Sziasztok!

Wagner ur írta:
És sok bajom nincs ezzel se, de azért van pár dolog amit a fw számlájára írok. Ilyen például, hogy a híváslistában eccercsak nem jelent meg új név. :lol:


R1CF001 sw van a telefonomon és nekem is produkálta ezt a hibát, kb 3 héten keresztül; aztán tegnap egyszercsak egyik percről a másikra abbahagyta!Sz'al van még remény! :D

Ezt leszámítva teljesen meg vagyok elégedve vele, nagyon jó kis készülék...

Üdv!


kedd feb. 20, 2007 0:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Nem is az volt a konklúzió, hogy rossz, bár az ébresztés kicsit zavart. Viszont a K750 tapasztalatain felbuzdulva teszteltem mielőtt élesben ment volna a dolog. ;)
Szerk: A fájlküldés végét jelző hang hiány fel sem tűnt, pedig
-használom rendszeresen
-az asszony K500-a valóban jelez

Attól még olvasgatom a többi gyártó által készített telefonok témáit, híreit, tesztjeit, hogy nem írok bele. Némelyik nagyon gáz. Sajnos.
[off]Viszont egy QTec( QTek!!!! )9100-re beneveznék szívesen. :)[/off]


vas. feb. 18, 2007 12:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 25, 2006 19:18
Hozzászólások: 45
Hozzászólás 
Hát sorolhatnék néhány további apróságot... a fájl átküldés befejeződését nem jelzi hanggal (korábbi, vagy más általam ismert SE mobiljaim esetében ez megtörtént) stb. stb.
Mindezek azonban nem zavarók alapvetően. Hardveres problémaként elsősorban a rendkívül silány hangszórót kell megemlíteni, ez a teló leggyengébb láncszeme, második a kameratakaró lemez megoldása.) Ha jól tudom a seria-n le is húzzák a vizes lepedőt erről. A kameratakaró lemez már más megoldású lesz a K810-ben, ha jól látom. Mindenestre akkora bugok nem fordultak elő mint a K750 esetében anno. Nálam a híváslista általad jelzett problémája nem jelentkezik a korábbi fw-rel.
Mindent ügyüttvéve és összehasonlítva a konkurensek hibáival, valamint arra a tényre gondolva, hogy tökéletes mobil (még) nincs, mégis azt kell mondanom, hogy egy rendkívül jó - és mivel eddig milliós nagyságrendben adták el - népszerű mobil lett a K800.


vas. feb. 18, 2007 10:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
dobrovszky írta:
Miért? Milyen fw hibákról tudsz? Én inkább hardveres hibákról tudok, saját tapasztalatból.

hmmm Jó olvasgatást.

A hw-el kapcsolatban: a joy és a kamerafedélre célzol? Az előbbi elég rapszódikusan dolgozik, az utóbbi meg .... hát lötyög. :D És amiről nem írnak: Az enyémen és még pár sorstásamén az R1CC003 van. Az utolső teszt fw: R1CC002 volt. És sok bajom nincs ezzel se, de azért van pár dolog amit a fw számlájára írok. Ilyen például, hogy a híváslistában eccercsak nem jelent meg új név. :lol: Vagy említsem a néha 5 perces elindulást? Esetleg az ébresztés egyik-másik hanggal nem működik, sőt csendesre állítva csak a greeting ébreszt? Mit szeretnél még tudni?

Ezekkel együtt is elégedett vagyok vele. Sok dologra használom azokra esetemben bevált.


vas. feb. 18, 2007 8:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 25, 2006 19:18
Hozzászólások: 45
Hozzászólás 
Miért? Milyen fw hibákról tudsz? Én inkább hardveres hibákról tudok, saját tapasztalatból.


szomb. feb. 17, 2007 15:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: 2007 legjobb mobilja
dobrovszky írta:
Csak szerényen említek egy hírt, hátha érdekli a mobilrajongókat:
http://www.mobilport.hu/index.php?r=8787

Itten az vagyon, hogy a barcelonai 3GSM világkiállításon megszavazták a 2007 évi legjobb mobiltelót (is). Ez pedig a K800.
Az ott tesztelők vajh melyik fw-t használták? Mert hibátlanról még nem tudok. :evil:


szomb. feb. 17, 2007 15:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 25, 2006 19:18
Hozzászólások: 45
Hozzászólás 2007 legjobb mobilja
Csak szerényen említek egy hírt, hátha érdekli a mobilrajongókat:
http://www.mobilport.hu/index.php?r=8787

Itten az vagyon, hogy a barcelonai 3GSM világkiállításon megszavazták a 2007 évi legjobb mobiltelót (is). Ez pedig a K800.


pén. feb. 16, 2007 21:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
perill írta:
Sikerult. A tenyerem also reszevel, csuklobol kell viszonylag erosen nyomni kifele.


Ez utóbbi művelét ujabb Nokiákon is nehezn szokott menni, N73-nál is sokat szenvedtem tőle :-)


vas. feb. 11, 2007 19:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
perill írta:
Koszi. Egyelore nem sikerul, de kitartoan probalkozom. :)
Ha csúszik a kezed rajta, kicsit töröld le a hátlapot. A hüvelykujjad pedig legyen a "0"-val egy vonalba. Az ezüst csíkon próbáld megtámasztani. (Ha lesz türelmem írok egy teljes szétszerelési manuált. :-) )


Sikerult. A tenyerem also reszevel, csuklobol kell viszonylag erosen nyomni kifele.

Frissitettem a szoftvert, ami nem javitotta meg azt a kellemetlenseget, hogy a fajlkezelon belul nem tudok gyorsgombbal lepkedni, akarmelyik szamot nyomom, mindig az Egyebre ugrik. A tobbi almenupontnal mukodik, csak itt nem.

Alapvetoen nem bantam meg, hogy lecsereltem K750i-t, de valoban nem egetrengeto a kulonbseg, tehat senki ne erezzen kesztetest, ha nem biztos a valtasban. Az is lathato, hogy a nagyobb megjelenito, s a tobb keppont eroteljesebben meriti az akkumulatort. Persze utobbi nem meglepo, de jo figyelembe venni a dontesnel.


vas. feb. 11, 2007 18:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
perill írta:
Koszi. Egyelore nem sikerul, de kitartoan probalkozom. :)
Ha csúszik a kezed rajta, kicsit töröld le a hátlapot. A hüvelykujjad pedig legyen a "0"-val egy vonalba. Az ezüst csíkon próbáld megtámasztani. (Ha lesz türelmem írok egy teljes szétszerelési manuált. :-) )


szomb. feb. 10, 2007 20:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
Koszi. Egyelore nem sikerul, de kitartoan probalkozom. :)


szomb. feb. 10, 2007 10:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Akksifedél miért lol? :-)
Tisztelt Perillusztris! Az akksi fedele egy határozott mozdulattal eltávolítható a telefon alja irányába. ;-) Míg új valóban erőteljesebb mozdulat kell hozzá. Három ujj az akksifedelén, hüvelykujj megtámasztásnak a telefonon alul-elöl és húúúzdmeg.
:-)


szomb. feb. 10, 2007 2:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Akksifedel - LOL
Bizonyara mas mar elottem feltette a kerdest a topikban, am a keresovel nem jutottam eredmenyre...

Nem hittem, hogy ehhez kell folyamodnom, de a tegnap vasarolt K800i tipusu telefonomrol keptelen vagyok leszedni az akkumulator fedelet. A Vodafone-os elado tette be tegnap a SIM-kartyat, o nem nagyon erolkodott, en meg nem nagyon akarok. Mi a - gondolom banalis - trukk?

Hogy ennyi ev utan pont velem tortenik ez... :)

Na, de kerdezni sosem szegyen. (Ezzel nyugtatom magam.)


pén. feb. 09, 2007 13:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
An-Dante.. írta:
De így leglább tudom, hogy mire várok.. :wink: Egy igazi kompakt 3G készülék, méretes kijelzővel és high-end kamerával.. :wink:
Szavadon fognálak. :twisted: :twisted: :-D (most néztem milyen régi is ez a topik)


csüt. feb. 01, 2007 15:08
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1052 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség