Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 23:31



Hozzászólás a témához  [ 66 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Bónusz Program 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Volt egy ingyenes Bónusz MMS Hétvége csomag megrendelve, de pár perc múlva Pannonline-on letöröltem. Ez pénteken volt, hétfőn felhívtam a 1220-at, és még aktív volt. Kértem, hogy mivel tévedésből rendeltem meg, töröljék. Meg is történt. Ezután viszont az addigi 6 db Bónusz ajánlatom is eltűnt.


szer. okt. 08, 2008 19:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
zoli62 írta:
joc_ írta:
zoli62 írta:
A Bónusz kedvezmény csak egyéni előfizetőkre vonatkozik?
Úgy tudom, nem. Én legalábbis kértem és kaptam cégesre is ajánlatot, bár aztán nem vettem igénybe.


Kérdés az, ha több éve előfizető vagy, és közben egyik számodon üzleti előfizetésre váltasz, akkor az edddigi Bónuszkedvezményeidet elveszted? Atokra gondolok, amika Pannonline-on belül látszanak.
Szerintem ha átírod a nevet is akkor igen. Viszont ha céges voltál eddig is de "lakossági" csomaggal, akkor nem.
Viszont kb. egy-másfél éve van, hogy vagy minden előfizetésed céges, vagy mindegyik lakossági tarifás. Vegyesen nem lehetsz.
(ÁSZF-ben nincs benne mint ahogy egyetlen üzleti díjcsomag sincs benne, de az üzleti díjcsomag ismertetőnél a weblapon ott van. Pontos megfogalmazás szerint: "Az üzleti tarifacsomagok kizárólagosan vehetők igénybe, azaz egy ügyfélszám alá más tarifájú előfizetés nem vásárolható, kivéve az Autóskártya, Adatkártya, valamint ipari és Mobil Internet tarifacsomagokat.")


kedd okt. 07, 2008 22:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
joc_ írta:
zoli62 írta:
A Bónusz kedvezmény csak egyéni előfizetőkre vonatkozik?
Úgy tudom, nem. Én legalábbis kértem és kaptam cégesre is ajánlatot, bár aztán nem vettem igénybe.


Kérdés az, ha több éve előfizető vagy, és közben egyik számodon üzleti előfizetésre váltasz, akkor az edddigi Bónuszkedvezményeidet elveszted? Atokra gondolok, amika Pannonline-on belül látszanak.


kedd okt. 07, 2008 19:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
zoli62 írta:
A Bónusz kedvezmény csak egyéni előfizetőkre vonatkozik?
Úgy tudom, nem. Én legalábbis kértem és kaptam cégesre is ajánlatot, bár aztán nem vettem igénybe.


kedd okt. 07, 2008 19:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
A Bónusz kedvezmény csak egyéni előfizetőkre vonatkozik?


kedd okt. 07, 2008 3:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
csab2 írta:
Érdekes módon én a héten kaptam egy sms-t, hogy mint hűséges előfizető hétvégenként ingyen beszélhetek hálón belül belföldön fél évig. Ez tetszik.


Ez tényleg jó.


pén. ápr. 11, 2008 8:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Érdekes módon én a héten kaptam egy sms-t, hogy mint hűséges előfizető hétvégenként ingyen beszélhetek hálón belül belföldön fél évig. Ez tetszik.


vas. ápr. 06, 2008 18:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nézz szét a POL-ban, ott fel lesz sorolva minden...


szomb. ápr. 05, 2008 11:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Érdemes rákérdezni, hogy áll a bónusz. Eddig nem tettem, de más ügy miatt hívtam az ügyfélszolgát és akkor már ezt is megkérdeztem. 5 hónapig havi 20db sms-t vagy 5perc után 0Ft csomagot ajánlottak. Lehet, hogy a kettő együtt is megy, ezt már nem kérdeztem.


szomb. ápr. 05, 2008 10:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
csab2 írta:
zoli62 írta:
Én ezt múltkor leveleztem le velük. Én is mondtam, hogy lehet, hogy váltanék, és tudnak-e egyedi ajánalatot (pl. mp. alapú díjcsomagot) Természetesen megkaptam a választ, hogy sajnos a Bónuszban és egyébként sem létezik ilyen konstrukció, és sajnálják, hogy nem tudtak segíteni Nem tudom, ha tényleg váltani akartam volna, mit ajánlottak volna fel. Persze nem váltottam.

Biztosan olvassák a fórumot, és tudták, hogy igazából nem is akarsz váltani. :)


Na persze. Ha üzleti előfizető vagyok, egyből vehetek egy sima Pro előfizetést....


pén. feb. 22, 2008 14:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Én ezt múltkor leveleztem le velük. Én is mondtam, hogy lehet, hogy váltanék, és tudnak-e egyedi ajánalatot (pl. mp. alapú díjcsomagot) Természetesen megkaptam a választ, hogy sajnos a Bónuszban és egyébként sem létezik ilyen konstrukció, és sajnálják, hogy nem tudtak segíteni Nem tudom, ha tényleg váltani akartam volna, mit ajánlottak volna fel. Persze nem váltottam.

Biztosan olvassák a fórumot, és tudták, hogy igazából nem is akarsz váltani. :)


pén. feb. 22, 2008 12:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Én ezt múltkor leveleztem le velük. Én is mondtam, hogy lehet, hogy váltanék, és tudnak-e egyedi ajánalatot (pl. mp. alapú díjcsomagot) Természetesen megkaptam a választ, hogy sajnos a Bónuszban és egyébként sem létezik ilyen konstrukció, és sajnálják, hogy nem tudtak segíteni Nem tudom, ha tényleg váltani akartam volna, mit ajánlottak volna fel. Persze nem váltottam.


szer. feb. 20, 2008 10:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
zoli62 írta:
KrE írta:
zoli62 írta:
integral írta:
Egy családtagomnak kipostázva a Bónusz ajánlat: 24 hónapon keresztül havi 50 perc ingyen 24 hó hűségnyilatkozat aláírásával.


Nocsak.Hogy mik vannak. :) Hálózaton belül csak, gondolom.

Én is kaptam ilyen ajánlatot, de mivel csak hálón belülre érvényes, így nem köteleztem el magam újra. Inkább alkudoztam egy kicsit és hűség nélkül is kaptam egy kis kedvezményt.


Nálam csak 25 perc ilyen van, pedig elmúlt tíz éves az előfizetése. Ezért is tartom gyengének ez a hűségprogramot.

Szerintem ez az ingyen besszélgetés ajánlat nem rossz, de számomra nem áll arányban a tőlem cserébe elvárt kötelezettséggel.
Viszont a másik lehetőség, amit a hűségért cserébe ajánlottak, az a vicc kategóriájába tartozott, 5000 forint kedvezmény a telefonvásárlásakor...
Azonban a másik két szolgáltatóval ellentétben (korábbi személyes példámból tudom), amikor azt mondtam, hogy ez az ajánlat nem vett le a lábamról, és gondolkodok a szolgáltatóváltáson, rögtön kaptam egy kedvező ajánlatot, és nem kértek cserébe hűséget. :D
Én ezt felettéb ügyfélbarát eljárásnak tartom, és jobban örülök ennek a személyre szabott rugalmasságnak, mint bármilyen hűségprogramnak.


szer. feb. 20, 2008 9:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
KrE írta:
zoli62 írta:
integral írta:
Egy családtagomnak kipostázva a Bónusz ajánlat: 24 hónapon keresztül havi 50 perc ingyen 24 hó hűségnyilatkozat aláírásával.


Nocsak.Hogy mik vannak. :) Hálózaton belül csak, gondolom.

Én is kaptam ilyen ajánlatot, de mivel csak hálón belülre érvényes, így nem köteleztem el magam újra. Inkább alkudoztam egy kicsit és hűség nélkül is kaptam egy kis kedvezményt.


Nálam csak 25 perc ilyen van, pedig elmúlt tíz éves az előfizetése. Ezért is tartom gyengének ez a hűségprogramot.


kedd feb. 19, 2008 23:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
zoli62 írta:
integral írta:
Egy családtagomnak kipostázva a Bónusz ajánlat: 24 hónapon keresztül havi 50 perc ingyen 24 hó hűségnyilatkozat aláírásával.


Nocsak.Hogy mik vannak. :) Hálózaton belül csak, gondolom.

Én is kaptam ilyen ajánlatot, de mivel csak hálón belülre érvényes, így nem köteleztem el magam újra. Inkább alkudoztam egy kicsit és hűség nélkül is kaptam egy kis kedvezményt.


kedd feb. 19, 2008 18:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
integral írta:
Egy családtagomnak kipostázva a Bónusz ajánlat: 24 hónapon keresztül havi 50 perc ingyen 24 hó hűségnyilatkozat aláírásával.


Nocsak.Hogy mik vannak. :) Hálózaton belül csak, gondolom.


kedd feb. 19, 2008 16:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Egy családtagomnak kipostázva a Bónusz ajánlat: 24 hónapon keresztül havi 50 perc ingyen 24 hó hűségnyilatkozat aláírásával.


kedd feb. 19, 2008 10:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Aha. Akkor gondolom a +2 év akkor él ha készüléket vásárolok és aláírom a hűségszerződést megint.


szomb. máj. 26, 2007 23:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Vikingboy írta:
Üdv!

Lenne egy kérdésem: ha csak valamelyik szolgáltatást rendelem meg, mondjuk az 5 perc után 0 Ft-ot havidíjmentesen 4 hónapig akkor ugye automatikusan nem hosszabbodik a hűségem megint 2 évvel?
Csak akkor ha készüléket vásárolok megint a már meglévő számomra?


Ez így van, mert én is ezt rendeltem meg az egyik kártyámra, bár az ügyfélszolgálaton is ezt mondták nekem félreérthetően, amikor arra kérdeztem rá, hogy miért nem látok több, eddig ott levő Bónusz ajánlatot miután megrendeltem az öt perc után nulla forint csomagot. Amúgy ezután a kedvezmény megrendelése után már nem kaptam kedvezményes készülékajánlatot erre a számra.


szomb. máj. 26, 2007 23:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Üdv!

Lenne egy kérdésem: ha csak valamelyik szolgáltatást rendelem meg, mondjuk az 5 perc után 0 Ft-ot havidíjmentesen 4 hónapig akkor ugye automatikusan nem hosszabbodik a hűségem megint 2 évvel?
Csak akkor ha készüléket vásárolok megint a már meglévő számomra?


szomb. máj. 26, 2007 21:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
csab2 írta:
Most 9.00 órakor kaptam egy smst a következő szöveggel:" Tájékoztattunk, hogy az sms80 csomagot aktiváltuk számodra, amelyet 2007.10.24-ig havidíjmentesen vehetsz igénybe."
Érdekes, hogy tegnap este a megrendeléskor már kaptam egy smst a következő szöveggel:" Sms csomagodat aktiváltuk." Ez a 172-ről jött, a mai pedig a 1220-ról.


Biztos kézzel aktiválták.


pén. máj. 25, 2007 9:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Most 9.00 órakor kaptam egy smst a következő szöveggel:" Tájékoztattunk, hogy az sms80 csomagot aktiváltuk számodra, amelyet 2007.10.24-ig havidíjmentesen vehetsz igénybe."
Érdekes, hogy tegnap este a megrendeléskor már kaptam egy smst a következő szöveggel:" Sms csomagodat aktiváltuk." Ez a 172-ről jött, a mai pedig a 1220-ról.


pén. máj. 25, 2007 8:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Persze, ez igaz, csak vicces, hogy egy üzenetben nyugtázzák a tranzakciót, egyben törlik, egy következőben pedig végülis megint nyugtázzák.
Azóta, hogy megrendeltem az sms80-at, a középső e-mail nem jött (vagyis, hogy törlik a megrendelést), a másik 2-t megkaptam. Tegnap is csak az volt igazána gond, hogy törölték a megrendelt szolgáltatást.


pén. máj. 25, 2007 7:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Szerintem itt inkább csak szoftveres gond lesz, nem a Bónusz program hibája. Ugyanis a különböző kedveznményes szolgáltatások megrendelése is a netshop oldalán folytatódik, ami viszon igazából készülékvásárlásra van.


csüt. máj. 24, 2007 19:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
KrE írta:
csab2 írta:
Hát, valahogy nem az igazi ez a Bonusz a Pannonline-on! Tegnap este megrendeltem 6 hónapig havidíj mentesen a mobil adat3 csomagot. Meg is jött az sms, hogy aktiválták. Erre ma reggel jött egy sms, hogy a mobil adat3 csomagot törölték. Erre felhívtam az ügyfélszolgálatot. Az ügy kivizsgálás alatt van jelenleg. Délelőtt jött még 2 sms. Az első arról, hogy aktiválták a startot, majd arról, hogy törölték. Ma megnéztem az e-mailemet: 3 levél jött a pannon netshoptól. Az elsőben közlik, hogy a megrendelést vették, A 2.-ban közliik, hogy készlethiány van, és törlik a megrendelést. A 3.-ban is közlik, hogy készlethiány van, majd szólnak ha rendben a dolog. ???????

Készlethiány van adatforgalomból? :lol:

Eléggé vicces. Azóta kaptam egy sms-t, melyben közlik, hogy a bónusz programra vonatkozó felülbírálati igényemet jóváhagyták, és a kedvezményeket igénybe vehetem. Most megrendeltem a pannonline-on egy másik szolgálatatás csomagot (5 hónapig ingyen sms80). Az sms már meg is jött, hogy aktiválták, kíváncsi vagyok, hogy holnap kapom-e a következőt, hogy törölték? :)))


csüt. máj. 24, 2007 19:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
csab2 írta:
Hát, valahogy nem az igazi ez a Bonusz a Pannonline-on! Tegnap este megrendeltem 6 hónapig havidíj mentesen a mobil adat3 csomagot. Meg is jött az sms, hogy aktiválták. Erre ma reggel jött egy sms, hogy a mobil adat3 csomagot törölték. Erre felhívtam az ügyfélszolgálatot. Az ügy kivizsgálás alatt van jelenleg. Délelőtt jött még 2 sms. Az első arról, hogy aktiválták a startot, majd arról, hogy törölték. Ma megnéztem az e-mailemet: 3 levél jött a pannon netshoptól. Az elsőben közlik, hogy a megrendelést vették, A 2.-ban közliik, hogy készlethiány van, és törlik a megrendelést. A 3.-ban is közlik, hogy készlethiány van, majd szólnak ha rendben a dolog. ???????

Készlethiány van adatforgalomból? :lol:


csüt. máj. 24, 2007 15:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Hát, valahogy nem az igazi ez a Bonusz a Pannonline-on! Tegnap este megrendeltem 6 hónapig havidíj mentesen a mobil adat3 csomagot. Meg is jött az sms, hogy aktiválták. Erre ma reggel jött egy sms, hogy a mobil adat3 csomagot törölték. Erre felhívtam az ügyfélszolgálatot. Az ügy kivizsgálás alatt van jelenleg. Délelőtt jött még 2 sms. Az első arról, hogy aktiválták a startot, majd arról, hogy törölték. Ma megnéztem az e-mailemet: 3 levél jött a pannon netshoptól. Az elsőben közlik, hogy a megrendelést vették, A 2.-ban közliik, hogy készlethiány van, és törlik a megrendelést. A 3.-ban is közlik, hogy készlethiány van, majd szólnak ha rendben a dolog. ???????


csüt. máj. 24, 2007 14:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Érdekes, hogy a felajánlott kedvezmények ára nagyon eltérő.


szer. máj. 23, 2007 18:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Egyszerre csak egy kedvezményt lehet igénybevenni. Ez hol van leírva?


csüt. máj. 17, 2007 22:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Tényleg az összes ilyen? :) A te speciális Bónusz ajánlataid között látsz ilyen "nyomott" áru készülékeket? :) Én úgy tudom, hogy ez elég személyreszabott, és mindenkinél más. Amúgy akkor inkább Premium árlistában érdemes vásárolni. MOst néztem meg. Nálam egy Nokia N70 Bonusszal: 45314, egyébként: http://www.pannon.hu/egyeni/keszulekek/nokia/n70


Az összes ajánlatuk ilyen ami szerepel a Bónus ajánlataik között :)
Addig oké, h személyreszabott, de azért furán vannak az árak. :)


kedd máj. 15, 2007 16:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
tibuu írta:
Idézet:
Bónusz Program

Kérjük, tekintse meg személyre szóló kedvezményes ajánlatait! Válassza azt, amelyik Önnek a leginkább vonzót! A választott tételeket a Bónusz Kosárban tekintheti meg, ami után az szerződési adatok megadása a Netshop oldalain folytatódik. Kellemes böngészést!

Készülékek

Válasszon egyet az alábbi kedvezméyes készülékajánlatok közül, melyet Bónusz Program meg kíván vásárolni! A feltüntetett akciós készülékajánlat számlás előfizetés megkötése és kétéves hűségnyilatkozat aláírása esetén vehető igénybe.

Alcatel S853

Ár br. 29 526 Ft



http://www.pannon.hu/egyeni/keszulekek/alcatel/ot-s853/
A készülékhez tartozó ajánlataink:
Számlás előfizetéssel: 19 980 Ft
Praktikum kártyás csomagban: 31 980 Ft
Listaár: 43 500 Ft

Egy kiragadott példa.... de az összes ajánlat ilyen.
Ezt, hogy sikerült összehozni, hogy Bónusz programban többért adják. :D


Tényleg az összes ilyen? :) A te speciális Bónusz ajánlataid között látsz ilyen "nyomott" áru készülékeket? :) Én úgy tudom, hogy ez elég személyreszabott, és mindenkinél más. Amúgy akkor inkább Premium árlistában érdemes vásárolni. MOst néztem meg. Nálam egy Nokia N70 Bonusszal: 45314, egyébként: http://www.pannon.hu/egyeni/keszulekek/nokia/n70


hétf. máj. 14, 2007 23:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Idézet:
Bónusz Program

Kérjük, tekintse meg személyre szóló kedvezményes ajánlatait! Válassza azt, amelyik Önnek a leginkább vonzót! A választott tételeket a Bónusz Kosárban tekintheti meg, ami után az szerződési adatok megadása a Netshop oldalain folytatódik. Kellemes böngészést!

Készülékek

Válasszon egyet az alábbi kedvezméyes készülékajánlatok közül, melyet Bónusz Program meg kíván vásárolni! A feltüntetett akciós készülékajánlat számlás előfizetés megkötése és kétéves hűségnyilatkozat aláírása esetén vehető igénybe.

Alcatel S853

Ár br. 29 526 Ft



http://www.pannon.hu/egyeni/keszulekek/alcatel/ot-s853/
A készülékhez tartozó ajánlataink:
Számlás előfizetéssel: 19 980 Ft
Praktikum kártyás csomagban: 31 980 Ft
Listaár: 43 500 Ft

Egy kiragadott példa.... de az összes ajánlat ilyen.
Ezt, hogy sikerült összehozni, hogy Bónusz programban többért adják. :D


hétf. máj. 14, 2007 17:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Bónusz program ajánlat: Havi 25 perc ingyen beszélgetés 24 havi hűségért.... Erről a lekötésről már le kéne szokni a szolgáltatóknak.


pén. máj. 11, 2007 11:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
msgp írta:
Idézet:
500 Ft alatti kedvezmény nem létezik. A különböző árlisták viszont eltérőek, tehát lehet, hogy akciós áron vásárolhatsz (0 kedvezménnyel), de pl. flottás előfizetést használsz, ahol más készülékárak vannak. Ebben az esetben viszont a kapcsolattartónál pedálozhatsz kedvezményért, mert nem Te vagy az előfizető...
Üdv,
Crick


köszönöm a felvilágosítást, de sajnos általánosságokat említesz, ami a gyakorlatban nem fedi a valóságot...
az általad említett procedúrán túljutva érkeztem el addig a pontig amit már leírtam. a 390ft pedig 390ft! bízom benne, hogy ezt nem kell többször leírni.
Ez nem általánosság volt. 500 Ft alatti Bónusz Program kedvezmény nem létezik. Viszont a flottás árlista kb 7-10%-kal alacsonyabb árakat tartalmaz, mint a normál. A 390 Ft pedig kb egy alsókategóriás mobil akciós árának 7-10%-a...


szomb. ápr. 07, 2007 21:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. feb. 02, 2007 14:36
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
Idézet:
500 Ft alatti kedvezmény nem létezik. A különböző árlisták viszont eltérőek, tehát lehet, hogy akciós áron vásárolhatsz (0 kedvezménnyel), de pl. flottás előfizetést használsz, ahol más készülékárak vannak. Ebben az esetben viszont a kapcsolattartónál pedálozhatsz kedvezményért, mert nem Te vagy az előfizető...
Üdv,
Crick


köszönöm a felvilágosítást, de sajnos általánosságokat említesz, ami a gyakorlatban nem fedi a valóságot...
az általad említett procedúrán túljutva érkeztem el addig a pontig amit már leírtam. a 390ft pedig 390ft! bízom benne, hogy ezt nem kell többször leírni.


szomb. ápr. 07, 2007 8:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
msgp írta:
vidékiviktor írta:
390 Ft készülékvásárlási kedvezmény?Az kizárt.
500 Ft alatt nincs kedvezmény,max az akciós ár.De az meg ugye az árlistán feltűntetett árat jelenti...

Szóval ha neked ennyi a kedvezményed,és ezt nem jelzed nem lehet rá mit mondani...


sajnos ez a valóság! a listaárból 390ft-t adnak, 2év és 250.000ft-ért.
500 Ft alatti kedvezmény nem létezik. A különböző árlisták viszont eltérőek, tehát lehet, hogy akciós áron vásárolhatsz (0 kedvezménnyel), de pl. flottás előfizetést használsz, ahol más készülékárak vannak. Ebben az esetben viszont a kapcsolattartónál pedálozhatsz kedvezményért, mert nem Te vagy az előfizető...
Üdv,
Crick


szomb. ápr. 07, 2007 8:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 15:27
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Értem, hogy csak a teljesen új előfizetőkre vonatozik az akció, csak azzal nem értek egyet, hogy miért kellett ebből kihagyni a régi előfizetőket. Ha lemondom a régi előfizetésem(mert többé már nem lesz szükségem rá) és kötök helyette rögtön helyben egy újat, akkor máris új előfizető vagyok. Ezzel nem változik az ügyfélszám, viszont nekem kényelmetlenséget okoz a régi telefonszámom elvesztése.
Mondhatnánk, hogy ott van helyette a szupertitkos algoritmussal kiszámított bónusz programos kedvezmény, de az nekem 6 év után is nevetségesen alacsony, jóval 5000 Ft alatt van.(és ahogy visszaolvastam, ez nem csak nekem van így) :(


szomb. ápr. 07, 2007 6:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Ákombákom írta:
Mivel régi előfizető vagyok, ezért kiderült, hogy nem jár nekem az 5000 Ft-os használtmobil beszámítás, ha kártyásról térek át számlás előfizetésre. De ha megszüntetem a régi számom és kötök egy új előfizetői szerződést, akkor igen. Ez aztán a régi ügyfelek megbecsülése! Meg akartam tartani a számom, így kénytelen voltam az akcióval egyidejűleg feltornázott áron megvenni a mobilt, amit kinéztem. :evil:


Szerintem egy kicsit kevered a dolgokat.
Nézd meg,hogy miről is szól az akció:

http://www.pannon.hu/egyeni/akciok/ne_dobd_el/

Te nem vagy új előfizető,mert eddig is előfizető voltál.Eddig kártyás,mostantól számlás.A szerződésed formáját változtatod csak meg.
Ezért nem jár neked.Szóval itt nem a "nem megbecsülésről" szól a dolog,hanem egyszerűen azaz akció másra vonatkozik,mint amire te szeretted volna.A Pannon soha,sehol nem hirdette,hogy a beszámítás vonatkozik Bónuszprogramos vásárlásra is.És te tetszik vagy nem,abban tudtál volna vásárolni új készüléket.


pén. ápr. 06, 2007 21:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 15:27
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Mivel régi előfizető vagyok, ezért kiderült, hogy nem jár nekem az 5000 Ft-os használtmobil beszámítás, ha kártyásról térek át számlás előfizetésre. De ha megszüntetem a régi számom és kötök egy új előfizetői szerződést, akkor igen. Ez aztán a régi ügyfelek megbecsülése! Meg akartam tartani a számom, így kénytelen voltam az akcióval egyidejűleg feltornázott áron megvenni a mobilt, amit kinéztem. :evil:


pén. ápr. 06, 2007 5:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. feb. 02, 2007 14:36
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
vidékiviktor írta:
390 Ft készülékvásárlási kedvezmény?Az kizárt.
500 Ft alatt nincs kedvezmény,max az akciós ár.De az meg ugye az árlistán feltűntetett árat jelenti...

Szóval ha neked ennyi a kedvezményed,és ezt nem jelzed nem lehet rá mit mondani...


sajnos ez a valóság! a listaárból 390ft-t adnak, 2év és 250.000ft-ért. jeleztem ezt a pannonnál szolgálatot teljesítő kiemelt üzleti divíziós t.sándornál, aki miután visszaküldtem neki az ajánlatot mondván ez nem lehet a "hűség jutalma" flegmán csak annyit mondott: de ez az és nem árulhatja el mi alapján honorálják az ügyfelek lojalitását.
SAJNOS A PANNONNÁL NEM SZÁMÍT A RÉGI HŰSÉGES ÜGYFÉL, ELLENBEN A TMOBILNÁL :(


csüt. ápr. 05, 2007 21:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Arról tudtatok, hogy van havi 25 perc kedvezménx bizonyos idő eltelte után. Igaz, két évet alá kell írni, és ez durva, főleg, ha valaki pl. már tíz éve előfizető. A honlapon se követhető nyomon továbbra sem. SZVSZ a K.A.P. sokkal kidolgozottabb, nem?


csüt. ápr. 05, 2007 20:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
390 Ft készülékvásárlási kedvezmény?Az kizárt.
500 Ft alatt nincs kedvezmény,max az akciós ár.De az meg ugye az árlistán feltűntetett árat jelenti...

Szóval ha neked ennyi a kedvezményed,és ezt nem jelzed nem lehet rá mit mondani...


szomb. márc. 17, 2007 22:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. feb. 02, 2007 14:36
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
és mégis :evil:


szomb. márc. 17, 2007 9:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
msgp írta:
ne izgulj!
2 év, havi 10000ft költés 390ft kedvezmény :D


ne hari,de ilyen kedvezmény nincs náluk


pén. márc. 16, 2007 22:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
msgp írta:
ne izgulj!
2 év, havi 10000ft költés 390ft kedvezmény :D


Mondjuk érdekes, hogy a T-nél lévő előfizetésemen több pont van (2x ennyi), mint itt, pedig az késöbbi. Jó, mondjuk ott többet is fizettem ki eddig. Na de akkor is! Így nem tudom, mior cserélem le a Pannonos 3 és fél éves mobilomat.


pén. márc. 16, 2007 21:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. feb. 02, 2007 14:36
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
ez NEM BÓNUSZ, hanem HAZUGSÁG és OLCSÓ PROPAGANDA :twisted:


pén. márc. 16, 2007 20:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. feb. 02, 2007 14:36
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
ne izgulj!
2 év, havi 10000ft költés 390ft kedvezmény :D


pén. márc. 16, 2007 20:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
Ma benéztem az egyik üzletükbe és megkérdeztem a kedvezményt. Meg tudták mondani, de nem ennyit vártam. (1500Ft.) 2003.11. hó óta nem vettem új telót náluk, bár a 2-3e a havi számlám. Na mindegy.


pén. márc. 16, 2007 20:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Most épp itt. Vagy nem?
Hozzászólás 
tibuu írta:
asdf_ írta:
Alapadatok, legalso sor.


Alapadatok és egyenleginformáció alján van. Minek két helyre is kiirni. :)

Hát gyerekek, vesszen meg a Pannon, de nekem egyik helyen sincs kiírva. Egyenleginfónál ez van:
Az alábbi oldalon tekintheti meg az Emelt díjas szolgáltatásokkal (EDSZ) kapcsolatos információkat, és töltheti fel egyenlegét.
Telefonszám, xxxx
Bruttó egyenleg: xxx
Adatok frissítve: -

Alapadatoknál pedig:
Ügyfélszám: xxx
Az ügyfél neve: BoGár
Az ügyfél címe: xxx
Jelenlegi, ügyfélszám-szintű egyenleg: xxx Ft
Az utolsó számlák végösszege: xxx Ft

Szóval nem még mindig nem találom. Egyszerűen nem hiszem el. Régen beléptem a PannonNetShopba, és felül rögtön kiírta a kedvezményt. Minek kellett rosszabbra változtatni?!
Esetleg valami telefonszámon meg lehet kérdezni?


csüt. márc. 15, 2007 9:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
iscsu írta:
Ha ez segít:
nekünk most, a két éves hűség lejáratakor (két éve novemberben használtuk a PP-ot) küldtek egy levelet + egy sorszámos cetlit, hogy van 20 ropi kedvezményünk. (Vagy havi 50 perc ingyen hálón belül.)
Amiért kapjuk: két szám, 8 éve a pancsinál, most lejáró hűséggel, átlag 8k/kártya havi forgalommal.

Azt írják, hogy most már az is számít, hogy mióta vagy egyáltalán előfizető.
De hogy mi benne a pontos rendszer... :)

Bementem volna kérdezősködni, de a debreceni területi képviselet enyhén szólva gáz. De ezt majd a gyalázóba... :)
Szintén. Gyakorlatilag nekem is ezt ajánlották fel csak egy előfizura tavaly novemberben.


csüt. márc. 15, 2007 6:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 66 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség