Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 6:23



Hozzászólás a témához  [ 543 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő
SonyEricsson P990: 3G, WiFi, 2 megapixel, QWERTY billentyűk 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Vmi baj van a SEUS-szal, nem bírja letölteni az update-et.

Gyanús. Pár hete simán ugyanezzel a laptoppal frissítettem. paszzzzzz

Ötlet?


csüt. máj. 17, 2007 22:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
simico írta:
Ebydr írta:
Ez már több mint 1 hónapja létezik, és sokan felraktuk. Még ezen a lapon is szó van róla.


T-Mobile-os készülékekre nem létezett eddig.

Bocs, nem láttam, hogy T-s... :oops:


csüt. máj. 17, 2007 21:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Ebydr írta:
Ez már több mint 1 hónapja létezik, és sokan felraktuk. Még ezen a lapon is szó van róla.


T-Mobile-os készülékekre nem létezett eddig.


csüt. máj. 17, 2007 16:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Ez már több mint 1 hónapja létezik, és sokan felraktuk. Még ezen a lapon is szó van róla.


csüt. máj. 17, 2007 14:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Miért, van újabb? Kedden még nem volt (a SEUS szerint).

Tényleg van új, R9F011. Már fel is raktam :)


csüt. máj. 17, 2007 11:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Sikerült már valakinek feltenni az új t-s softot?


csüt. máj. 17, 2007 10:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
simico írta:
Én mondjuk rögtök megvétel után leszereltem a flipet, így erről nem tudok nyilatkozni... viszont a zenelejátszót rendesen a menüből indítod?
Mert ha mondjuk a fájlkezelőben nyom rá az ember egy zenefájlra, akkor lejátszót valóban nem lehet háttérbe rakni nyitott flip esetén sem, mert az ilyenkor csak "fájlnézegető" módban indul (biztosan arra gondoltak, hogy ilyenkor csak bele akarsz hallgatni a fájlba beazonosítás céljából, rendesen meghallgatni majd a menüből indított lejátszóval akarod).

Menüből indítom, sajnos így is ez a szitu.


szer. máj. 16, 2007 14:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Én mondjuk rögtök megvétel után leszereltem a flipet, így erről nem tudok nyilatkozni... viszont a zenelejátszót rendesen a menüből indítod?
Mert ha mondjuk a fájlkezelőben nyom rá az ember egy zenefájlra, akkor lejátszót valóban nem lehet háttérbe rakni nyitott flip esetén sem, mert az ilyenkor csak "fájlnézegető" módban indul (biztosan arra gondoltak, hogy ilyenkor csak bele akarsz hallgatni a fájlba beazonosítás céljából, rendesen meghallgatni majd a menüből indított lejátszóval akarod).


szer. máj. 16, 2007 11:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Én is észrevettem más furcsaságot is.
Használom az mp3 lejátszóját, és a flipet csak akkor nyitogatom, ha feltétlenül muszáj. Zavar az, hogy zárt flip mellett nem lehet a médialejátszót "lekicsinyíteni", és zenehallgatás közben netezni, vagy emailezni. Viszont ha zenehallgatás közben hívás érkezik, és később befejeződik, akkor folytatódik a zenelejátszás úgy, hogy az "alap képernyőt" látom, és bármilyen alkalmazást tudok közben használni...
Nem értem, hogy ha így működik, akkor mauálisan miért nem lehet zárt flip mellett úgy kilépni a zenelejátszóból, hogy a lejátszás közben ne szakadjon meg.


szer. máj. 16, 2007 10:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Hétfőn megszivatott a dög...

Gondoltam csinálok egy master reset-et. Elötte persze csináltam egy teljes mentést, aztán hajrá reset! Első meglepetés: a master reset egyebek mellett a 3 gyári témát is legyalulja, csak a trémobilos téma maradt :shock: Ez mondjuk inkább csak érdekesség, hogy a szoftverfrissítés utáni gyári állapothoz képest a master reset után kevesebb dolog marad.

A szivatás csak ekkor jött: szépen visszatöltöttem a mentést a telefonra és... a végén az újraindulás után nézhettem a nagy fehér képernyőt "Adat hiba" hibaüzenettel oszt' jónapot :? 10 perc után feladtam a próbálkozásokat és egyszerűen rányomtam megint a firmware-t és a mentésből kiszedtem a harmadik féltől származó programok telepítését, így már nem volt gond. Úgy látszik valamelyik programot nem tudja rendesen lementeni vagy visszatölteni.

Viszont egy másik érdekes dolgot is észrevettem amit a szivatás nélkül biztos nem próbálok ki: magyar helyett angol nyelvet válaszottam utolsó alkalommal és azt tapasztaltam/tapasztalom, hogy így kb 1.5-2 MB-tal több a szabad memória minden esetben a korábbi magyar nyelves használathoz képest.


szer. máj. 16, 2007 9:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Én a médiamárktban túrtam magamnak egy fekvő samsonite szivaccsal bélelt gyöngyvászon tokot 3e forintért :) A vékonyka gyári bőrtok nem volt szimpatikus nekem és az nem sokat véd ütődés vagy leesés esetén.


csüt. máj. 10, 2007 9:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
kocka86 írta:
milyen tokot használtok?


Ericsson gyári tok, fekete, vízszintes övtáska, IEC-20


csüt. máj. 10, 2007 8:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 01, 2006 16:47
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
milyen tokot használtok?


csüt. máj. 10, 2007 0:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Használja valaki ezen a készüléken a blackberry klienst enterprise szerverrel? Az alap dolgok egész pofásan mennek rajta, viszont a naptárkezeléssel kapcsolatban lenne pár kérdésem.


szer. máj. 09, 2007 16:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Ck. írta:
Ááá, megőrülök, a csavar meg sem mozdul, csak a kis csavarhúzó ugrik ki állandóan a vájatból, bármilyen erősen is belenyomom és próbálom tekerni, a csavar meg sem mozdul. Ugye balra kell lazítani a csavaron?

Egyébként szerintetek egy ilyen eset, hogy nem tudom lecsavarozni mert annyira szoros, beletartozik a 3 napon belüli cserébe?


Igen, ugyanúgy balra kell, mint a normál csavart.
Próbáld meg valami normális műszerész csavarhúzóval, aminek van nyele is, amit adnak hozzá az nagyon kicsi, ha meg van húzva rendesen a csavar, akkor azzal soha nem fog kijönni...


szer. máj. 09, 2007 9:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Tuti balra kell (azaz óramutató járásával ellentétesen).

Hát, hogy ezért kicserélik-e... ez azért necces :) Szerintem vidd be egy hivatalos szervizbe (vagy ha szolgáltatónál vetted, akkor annak egy márkaboltjába ahol van szerviz is) és kérd meg őket, hogy szedjék le. Így ha ők cseszik szét a csavarokat vagy a telefont, akkor adniuk kell egy újat :D


szer. máj. 09, 2007 9:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Ááá, megőrülök, a csavar meg sem mozdul, csak a kis csavarhúzó ugrik ki állandóan a vájatból, bármilyen erősen is belenyomom és próbálom tekerni, a csavar meg sem mozdul. Ugye balra kell lazítani a csavaron?

Egyébként szerintetek egy ilyen eset, hogy nem tudom lecsavarozni mert annyira szoros, beletartozik a 3 napon belüli cserébe?


kedd máj. 08, 2007 23:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 01, 2006 16:47
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
simico írta:
Akkor azok elég jól beragadhattak... én a csomaban levő kis csavarhúzóval simán ki tudtam csavarni őket a "szokásos" kicsavarozó eljárással :lol:

Tuti jó csavarokat próbálsz? A flipet tartó csavarok siman csillagfejúek, nem torx! Az akku alatt levő két torx csavar magát a készülékházat rögzíti, nem a flipet!

Kép


</off>
király a laptopod, nekem is volt olyan, imádtam
</on>


kedd máj. 08, 2007 22:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
simico írta:
Akkor azok elég jól beragadhattak... én a csomaban levő kis csavarhúzóval simán ki tudtam csavarni őket a "szokásos" kicsavarozó eljárással :lol:

Tuti jó csavarokat próbálsz? A flipet tartó csavarok siman csillagfejúek, nem torx! Az akku alatt levő két torx csavar magát a készülékházat rögzíti, nem a flipet!


Igen, azt a csavart próbáltam én is kicsavarni, de nagyon masszív. Mit csináljak?


kedd máj. 08, 2007 21:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Akkor azok elég jól beragadhattak... én a csomaban levő kis csavarhúzóval simán ki tudtam csavarni őket a "szokásos" kicsavarozó eljárással :lol:

Tuti jó csavarokat próbálsz? A flipet tartó csavarok siman csillagfejúek, nem torx! Az akku alatt levő két torx csavar magát a készülékházat rögzíti, nem a flipet!

Kép


kedd máj. 08, 2007 20:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Egy olyan valaki(k)re lenne szükségem aki már szedte le a P990-ről a flippet, mert segítségre lenne szükségem. Egyszerűen bárhogy próbálom a csavarokat kicsavarni, inkább kiugrik vájatból a kis csavarhúzó, minthogy eltekerje. Próbáltam nyitott-csukott flippel egyaránt, jobbra-balra elterekni, de a csavar meg se moccan. Mit csináljak? Először józan paraszti ész alapján a többi csavarhoz hasonlóan ezt is balra próbáltam lazítani, de nem akart megmoccanni, aztán megnéztem jobbra is, de úgy sem.
Próbáltam a saját kis csavarhúzójával, aztán nekiestem torx-al, de semmi eredmény. Ezeket a csavarokat még a földrengés sem mozdítaná meg.
HELP! :cry:


kedd máj. 08, 2007 17:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
simico írta:
A leírás szerint csak a b-t tudja, g-t nem. Ha átállítom a router-em csak g módba, akkor nem is tud kapcsolódni hozzá.
Tehát ha valahol csak és kizárólag g van ott nem fog menni, vegyes (b+g) módú hálózatra viszont természetesen simán felcsatlakozik.

Így van.
Le is van írva mindenhol, hogy wifivel a max seb. 11 Mb/s. Már ebböl is következik, hogy csak b-t tud. (Nem mintha nem lenne elég ez is)


hétf. máj. 07, 2007 21:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
A leírás szerint csak a b-t tudja, g-t nem. Ha átállítom a router-em csak g módba, akkor nem is tud kapcsolódni hozzá.
Tehát ha valahol csak és kizárólag g van ott nem fog menni, vegyes (b+g) módú hálózatra viszont természetesen simán felcsatlakozik.


hétf. máj. 07, 2007 20:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Gondolom ha van is b-s, addig nem írja, amíg elég erős a g-s jel, hiszen azon úgyis gyorsabb a hozzáférés, tehát logikusan a juzer is azt választja.


hétf. máj. 07, 2007 19:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 01, 2006 16:47
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
notim csak gét ír :?


hétf. máj. 07, 2007 18:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
kocka86 írta:
wikipedia szerint
Idézet:
Mi az IEEE 802.11g?
A 802.11g egy kiegészítése a 802.11b-nek. A 802.11g megnöveli a 802.11b adatátviteli sebességét 54 Mbps-ra, miközben a frekvencia marad 2.4 GHz. A moduláció OFDM (orthogonal frequency division multiplexing) technológián alapul. A 802.11b-s kártyák képesek együttműködni a 802.11g-s hozzáférési pontokkal (access point) és viszont. Tipikus hatótávolság: 54 Mbps sebesség mellett 15 m, 11 Mbps sebesség mellett 45 m.

csak ez érdekelne p990esetében gyakorlatban
mert az egyetemen g s lefedetség van, és "feleslegessen" nem akarom megvenni ezt a ketyerét


Nem vegyes hálózat van nálatok? (b+g)


hétf. máj. 07, 2007 15:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 01, 2006 16:47
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
wikipedia szerint
Idézet:
Mi az IEEE 802.11g?
A 802.11g egy kiegészítése a 802.11b-nek. A 802.11g megnöveli a 802.11b adatátviteli sebességét 54 Mbps-ra, miközben a frekvencia marad 2.4 GHz. A moduláció OFDM (orthogonal frequency division multiplexing) technológián alapul. A 802.11b-s kártyák képesek együttműködni a 802.11g-s hozzáférési pontokkal (access point) és viszont. Tipikus hatótávolság: 54 Mbps sebesség mellett 15 m, 11 Mbps sebesség mellett 45 m.

csak ez érdekelne p990esetében gyakorlatban
mert az egyetemen g s lefedetség van, és "feleslegessen" nem akarom megvenni ezt a ketyerét


hétf. máj. 07, 2007 15:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nem tudom, melyiket ismeri a telefon, de lefelé kompatíbilis a g a b-vel.


hétf. máj. 07, 2007 13:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 01, 2006 16:47
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
g s wifi hálózatra is csatlakozik? vagy csak szigoruan b?


hétf. máj. 07, 2007 11:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 05, 2007 8:55
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Wifi-BME
A wifi-vel kapcsolatban nekem 1olyan kérdésem lenne,hogy van itt valaki akinek sikerült neteznie vele a BME belső hálóján??
Be van regelve a telcsi mac-címe,és beállítottam azt a pár dolgot amit ott kell(ssid név,titkosítás kikapcsolása) de nem csatlakozik fel.
Tud valaki ebben segíteni??


vas. máj. 06, 2007 17:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 19:29
Hozzászólások: 88
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tegnap vettünk egy ilyen csodamasinát. Nem fagy, jól működik stb.......De ezt a wi-fi dolgot nem bírjuk belőni. Itthon SMC routerrel nyomolunk. A mobil felismeri a routert de amikor rákapcsolódunk pár másodpercre kiírja hogy aktív, utána inaktívvá válik. Már egy csomót tököltünk vele és nem tudjuk mi lehet a baj! Az érdekesség az, hogy néhány hete kaptunk tesztelésre egy Nokia N80-at és ott mindenféle beállítás nélkül csodásan ment, nem volt gond!

Mi lehet a gond?


vas. máj. 06, 2007 9:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem: mivel pakoltok tele 4 gigát, mire kell olyan nagy kártya? :shock: Én az 1 gigásat is csak félig tudtam eddig pakolni, pedig ráraktam pár teljes mp3 albumot (az más kérdés, hogy nem nagyon hallgatom).

GPS: amit ajani is írt. A Holux egyébként (szerintem) megbízható, jó márka, jó vevőket gyárt.


vas. máj. 06, 2007 8:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: fotel
Hozzászólás Re: gps receiver
pumpika123 írta:
Ki tud ajánlani a telefonhoz való gps receivert? nem muszáj a legolcsóbbnak lennie...


Szerintem mindegy milyet veszel, a lényeg, hogy sirfstarIII-as és bluetooth-os legyen. Nekem Holux GPSlim 236-os van, tökéletesen viszi a Tomtom 6-ot. Manapság olyan 20k körül lehet beszerezni.


Más:
még mindig zseblámpa progit keresek...


szomb. máj. 05, 2007 22:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Az enyémre is ez van írva, meg hologram, meg minden, de mégsincsenek 13e-ért különösebb elvárásaim a kártyával szemben, ha a méretét tartja.


szomb. máj. 05, 2007 21:22
Profil ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
rob85 írta:
http://www.avplanet.hu/MSX-M4GS ilyen kártyám van.Mindenestre megvárok 1 szoftverfrissítést,mert a kártya amugy villámgyors


Ez semmit nem jelent.
Ha annyiért is vetted, hmenyiért ott árulják (42e Ft), akkor valószínüleg eredeti, tehát SW-es gondod lesz, ha pedig 15-20e Ft körül vetted, akkor az hamis kártya, és az a gond... :wink:


szomb. máj. 05, 2007 10:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 05, 2007 8:55
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Akoska írta:
Egy igazi, high-speedre garantált kártya megoldást jelentene...


Még csak nem is kell High-speed kártya, elég a normál sebességű is, de az olcsó 4 GB-os "gyári" Sony kártyák jóval lassabbak, mint a normál sebességű, de eredeti SanDisk kártyák...


http://www.avplanet.hu/MSX-M4GS ilyen kártyám van.Mindenestre megvárok 1 szoftverfrissítést,mert a kártya amugy villámgyors


szomb. máj. 05, 2007 10:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
pumpika123 írta:
szerintetek le lehet halasztani ezt a készüléket, úgy, hogy kékhalál legyen? Asszem, nekem sikerült :shock: és most nem tudom visszakapcsolni :cry:


Mitől kék halál, ha be sem tudod kapcsolni? :)
Első nekifutásra vedd ki az akkut 1 percre, és utána tedd vissza, majd próbáld bekapcsolni, ha nem megy, akkor SW frissítés... :wink:


szomb. máj. 05, 2007 10:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Akoska írta:
Egy igazi, high-speedre garantált kártya megoldást jelentene...


Még csak nem is kell High-speed kártya, elég a normál sebességű is, de az olcsó 4 GB-os "gyári" Sony kártyák jóval lassabbak, mint a normál sebességű, de eredeti SanDisk kártyák...


szomb. máj. 05, 2007 10:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: videófelvétel
rob85 írta:
ja,4gigás sony kártya van a telcsibe....


Gondolom Te is "okosba" vetted, jó áron a kártyát. Ezek a kártyák sajnos nem túl jó minőségű, egyáltalán nem high-speed termékek.
Egy igazi, high-speedre garantált kártya megoldást jelentene...


szomb. máj. 05, 2007 10:14
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Kipróbáltam, nekem nem szaggat a videó kártyára rögzítéskor. Esetleg próbáld ki egy gyorsabb (nagyobb írási sebességű) kártyával.


szomb. máj. 05, 2007 9:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 05, 2007 8:55
Hozzászólások: 3
Hozzászólás videófelvétel
Sziasztok!!

amikor a mem.kártyára csinálok videófelvételt akkor eléggé szaggatott videókat csinál.
Tapasztalt valaki hasonlót??
ja,4gigás sony kártya van a telcsibe....
nem tudja valaki mi lehet a megoldás??


szomb. máj. 05, 2007 8:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 03, 2007 12:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás kék halál?
szerintetek le lehet halasztani ezt a készüléket, úgy, hogy kékhalál legyen? Asszem, nekem sikerült :shock: és most nem tudom visszakapcsolni :cry:


pén. máj. 04, 2007 22:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 03, 2007 12:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás gps receiver
Ki tud ajánlani a telefonhoz való gps receivert? nem muszáj a legolcsóbbnak lennie...


pén. máj. 04, 2007 21:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: fotel
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tudtok olyan zseblámpa progit, ami a kamera vakuját használja? Annó az N70-esemhez volt elég jó. :roll:


pén. máj. 04, 2007 21:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 03, 2007 12:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Babarnew írta:
tomtom 6 rulez !
a google a barátod :lol:

Húú, nemcsak a google!! :lol:
Lerántottad a leplet és ellebbentetted az nagy homályt, ami rámtelepedett a kérdésben!!!
Köszi!


csüt. máj. 03, 2007 22:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 07, 2004 17:30
Hozzászólások: 187
Hozzászólás 
tomtom 6 rulez !
a google a barátod :lol:


csüt. máj. 03, 2007 13:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 03, 2007 12:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Lipi írta:
Sajnos önmagában a P990i-t nem fogod tudni GPS ként használni. Be kell szerezni egy bluetooth-os GPS antennát. ahhoz, hogy ne kelljen fizetni az adatforgalomért egy megfelelő szoftver kell. Nem ismerek mást az IGO-n kívül (de ez ugye nem fut a Symbian alatt). Talán a TomTom? Ebben majd a hozzáértők segítenek.

kÖSZI A VÁLASZT! Megnéztem, ilyen antennák 25-30 körül már vannak.. már csak a szoftver a kérdéses.


csüt. máj. 03, 2007 12:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2005 12:48
Hozzászólások: 338
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
pumpika123 írta:
Sziasztok!
Biztosan már sokszor kérdezték már itt ezt, de nincs időm most visszaolvasni, épp utazás előtt állok..

Most kaptam egy P990i-t és az lenne a kérdésem, hogy milyen lehetőségeim vannak arra, hogy ezt gps-ként tudjam használni.
Vasárnap indulok Angliába, most elsősorban ott használnám, de majd később természetesen itthon is.
Igazából a wyfindert ajánlotta a gyártó, nade nem szeretnék adatforgalom után fizetni, főleg nem külföldön.
Minden gyors és költségkímélő megoldás érdekel.

Sajnos önmagában a P990i-t nem fogod tudni GPS ként használni. Be kell szerezni egy bluetooth-os GPS antennát. ahhoz, hogy ne kelljen fizetni az adatforgalomért egy megfelelő szoftver kell. Nem ismerek mást az IGO-n kívül (de ez ugye nem fut a Symbian alatt). Talán a TomTom? Ebben majd a hozzáértők segítenek.


csüt. máj. 03, 2007 12:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 03, 2007 12:00
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Sziasztok!
Biztosan már sokszor kérdezték már itt ezt, de nincs időm most visszaolvasni, épp utazás előtt állok..

Most kaptam egy P990i-t és az lenne a kérdésem, hogy milyen lehetőségeim vannak arra, hogy ezt gps-ként tudjam használni.
Vasárnap indulok Angliába, most elsősorban ott használnám, de majd később természetesen itthon is.
Igazából a wyfindert ajánlotta a gyártó, nade nem szeretnék adatforgalom után fizetni, főleg nem külföldön.
Minden gyors és költségkímélő megoldás érdekel.


csüt. máj. 03, 2007 12:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Igen, de az R9F-ről volt szó, annál nem működik valamiért... :?


Upsz, ezt rendesen félreolvastam... :oops:

Viszont ha már képek: ismer valaki valamilyen jól használható képnézegető progit? Olyanra gondolok, amiben lehet tetszőlegesen nagyítani/kicsinyíteni a képet, ne adj' isten diavetítést is tud. A beépített nézegető elég buta, próbáltam valami gview nevű progit de az se okosabb nála (viszont jóval lassabban olvassa be a képet).


kedd máj. 01, 2007 22:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 543 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség