Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 6:31



Hozzászólás a témához  [ 543 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Következő
SonyEricsson P990: 3G, WiFi, 2 megapixel, QWERTY billentyűk 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Fegyverrel se tudnának engem rákényszeríteni, hogy ezt Gravity Defieldet feltegyem a telefonomra. Még a Commodore 64 Stunt Car Racer-je is színvonalasabb volt.


pén. jún. 15, 2007 7:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: fotel
Hozzászólás 
guni. írta:
-Fut rajta a Gravity Defied? (ez nálam már egy lényeges szempont telefonvásárláskor :lol:)


Fut, de elég érdekes az irányítása. A cerkával kell egy körön belül megadni az irányt :? És nem is valami jól fut, kissé szaggat. Nekem a legjobban eddig a 6230i-n ment :) Egyébként tényleg nagyon jó játék!

Ja, nekem le van szedve a flip, lehet hogy felhajtott flippel is menne a hagyományos irányítással! Azt próbálja ki valaki más! 8)


csüt. jún. 14, 2007 23:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
guni. írta:
-A lejátszóban a számok közötti lépteteést meg lehet oldani valahogy, mint a K750-nél? Tehát tudok számot váltani úgy, hogy a zsebemben van a telefon?


Ha veszel egy HPM82-t hozzá, akkor igen, anélkül szvsz nem...

guni. írta:
-Ha nem akarom elővenni a cerkát, sokkal bonyolultabb kezelni mint a sima SE telókat?


Ha a bill-re gondolsz, akkor igen, ha az ujjal való nyomkodásra (én ezt használom) akor nem. Ehhez viszont nem árt egy minőségi kijelzővédő fólia...

guni. írta:
-Sebesség mennyire vészes a sima telókhoz képest?


Sajnos jóval lassabb a programok/menüpontok indítása... :(


csüt. jún. 14, 2007 23:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Gondolkodom én is egy ilyenen, lenne pár kérdésem.

-A lejátszóban a számok közötti lépteteést meg lehet oldani valahogy, mint a K750-nél? Tehát tudok számot váltani úgy, hogy a zsebemben van a telefon?

-Ha nem akarom elővenni a cerkát, sokkal bonyolultabb kezelni mint a sima SE telókat?

-Fut rajta a Gravity Defied? (ez nálam már egy lényeges szempont telefonvásárláskor :lol:)

-Sebesség mennyire vészes a sima telókhoz képest?

Köszi: Guni


csüt. jún. 14, 2007 22:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Szerintem is megérte az árát /44.900 ft :P/ és tökéletesen megfelel a procija is, mivel nem óhajtok rajta hálózatban kvéknégyet játszani és közben a háttérban torrentezni dc-zni meg messengerezni és ezek közt alt-tabbal váltani. Nekem csak annyi kellett, hogy végre normális méretű kijelzője legyen, és testre tudjam szabni úgy a telefont ahogyan én akarom. De már csak 19 évet kell várnotok és megjelenik a RubikSonyEriccson és egy gyufásdoboz méretből kihajtogatható lesz az asztali számítógép /a hajtogatható kijelző már majdnem kész :D :
http://www.pcworld.hu/story.php?sid=8729 / és akkor egy mindenttudó csodálatos gép boldog tulajdonosai lehettek. Ígyenceknek Porsche, vagy Tisza márkajelzéssel :lol:


szomb. jún. 09, 2007 11:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 07, 2005 19:29
Hozzászólások: 88
Hozzászólás 
Nekem, semmi bajom nem volt az idő alatt amíg nálam volt a P990i, egyszer se sikerült úgy lefagynia, hogy lekellett volna venni az akksit róla, nem recsegett, nem lötyögött és nem volt semmi sem ferde rajta :)

Csak azért adtam el, mert hála a P990-nek ráérezhettem milyen lehet egy pda és lecseréltem arra.

No meg egy kicsit lassúnak találtam a P990i-t, mondjuk erre azt mondták, hogy a Symbian miatt, amiben van valami, de az igazi oka az, hogy 208 Mhz-es proci van csak benne.

Egy szó mint száz nem rossz telefon és megérte az árát (74900).


pén. jún. 08, 2007 19:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Hát aki ablakkitámasztónak használja :lol:
Az enyám nem recseg. Viszont ferde rajta a flip :D


csüt. jún. 07, 2007 19:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Made in France. És biztos vagyok benne, h ami egyeseknek nem ropog, az nálam úgyanúgy ropogásnak minősülne. :lol:


csüt. jún. 07, 2007 15:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Ebydr. szerintem vissza kéne vinned a boltba. Nekem összesen nem fagyott ki a telefonom 5-ször, még az első szoftverekkel se. Amióta ez a 11-es végződésű szoftverem van, egyszer se fagyott ki. Mikor kicsit próbára tettem, akkor elgondolkozott pár másodpercig, de utána kitalálta mit is kell csinálnia :). Én nem bántam meg, hogy megvettem.
A fedlap nekem se recseg ropog. Kisebb pajszer kell a leszedéséhez. Ha icipicit izzad az ujjam, képtelen vagyok leszedni. Szerintem azt kellene nézni, hogy kinek milyen gyártmányú a telefonja. Úgy közelebb jutnánk ahhoz, hogy melyik széria a vacak.


csüt. jún. 07, 2007 7:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Ebydr írta:
Nem akarok kötöszködni tényleg, de 3x elolvastam amit írtál, és sem az értelmét nem értem, sem azt, hogy jön ez a témához. :shock: De legalább jól mulattál. :P
Nálam sem recseg amúgy, pedig 3 naponta leveszem, mert állandóan lefagy, már kezd kiakasztani.


Pedig 2-szer el szoktam olvasni, mikor írom a HSZ-t, de most elolvastam harmadszor is, és még mindig értelmesnek tűnik számomra... :?
Melyik részét nem érted? :roll:


szer. jún. 06, 2007 10:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Ck. írta:
simico írta:
Ck. írta:
Gondolom nem sűrűn szedted le eddig.


Nem nyert. Hetente minimum kétszer SIM kártyát cserélek benne, így minimum ennyiszer le is kell szednem. A fedlap nálam nagyon passzentos, jó erő kell a levételéhez, viszont nem is recseg-ropog.


Hát akkor ez van, pedig sokaknak recseg, örüljön, akinek nem. Mindegy, ez legyen a legnagyobb gondom, egyébként úgy is hamarosan megválok a P990-től, mivel már egyre jobban kacsintgat rám az új kiszemelt. :lol:


Persze, adódik a kérdés: mi az?


kedd jún. 05, 2007 16:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
simico írta:
Ck. írta:
Gondolom nem sűrűn szedted le eddig.


Nem nyert. Hetente minimum kétszer SIM kártyát cserélek benne, így minimum ennyiszer le is kell szednem. A fedlap nálam nagyon passzentos, jó erő kell a levételéhez, viszont nem is recseg-ropog.


Hát akkor ez van, pedig sokaknak recseg, örüljön, akinek nem. Mindegy, ez legyen a legnagyobb gondom, egyébként úgy is hamarosan megválok a P990-től, mivel már egyre jobban kacsintgat rám az új kiszemelt. :lol:


kedd jún. 05, 2007 15:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Ck. írta:
Gondolom nem sűrűn szedted le eddig.


Nem nyert. Hetente minimum kétszer SIM kártyát cserélek benne, így minimum ennyiszer le is kell szednem. A fedlap nálam nagyon passzentos, jó erő kell a levételéhez, viszont nem is recseg-ropog.


kedd jún. 05, 2007 9:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Akkor sztem olvasd el negyedjére is ;)
Amúgy teljesen on topic, mivel a telefonról szól.
:roll:


kedd jún. 05, 2007 1:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Ck. írta:
Titeket nem idegesít az akku fedlapjának ropogása, recsegése?


Az enyém is recseg - bár nem számottevően szerintem - de használat közben még sosem vettem észre, csak most kipróbáltam, hogy rákérdeztél :) , én csak az érintő részt használom, a qwerty résszel nem vagyok kibékülve, azért van csak a telefonon, mert nem tudom leszedni róla :evil: , az érintőképernyőt meg nem szoktam úgy nyomkodni, hogy recsegjen, mert valószínüleg nem a hátlap reccsenne meg először... :)

Nem akarok kötöszködni tényleg, de 3x elolvastam amit írtál, és sem az értelmét nem értem, sem azt, hogy jön ez a témához. :shock: De legalább jól mulattál. :P
Nálam sem recseg amúgy, pedig 3 naponta leveszem, mert állandóan lefagy, már kezd kiakasztani.


kedd jún. 05, 2007 0:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Ck. írta:
Titeket nem idegesít az akku fedlapjának ropogása, recsegése?


Az enyém is recseg - bár nem számottevően szerintem - de használat közben még sosem vettem észre, csak most kipróbáltam, hogy rákérdeztél :) , én csak az érintő részt használom, a qwerty résszel nem vagyok kibékülve, azért van csak a telefonon, mert nem tudom leszedni róla :evil: , az érintőképernyőt meg nem szoktam úgy nyomkodni, hogy recsegjen, mert valószínüleg nem a hátlap reccsenne meg először... :)


hétf. jún. 04, 2007 21:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Ck. írta:
simico írta:
Nem, mert én semmi ilyet nem tapasztalok :)


Gondolom nem sűrűn szedted le eddig.


Persze, mert nem könnyű. :lol:

Az enyém sem recseg.


hétf. jún. 04, 2007 21:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
simico írta:
Nem, mert én semmi ilyet nem tapasztalok :)


Gondolom nem sűrűn szedted le eddig.


hétf. jún. 04, 2007 14:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Nem, mert én semmi ilyet nem tapasztalok :)


hétf. jún. 04, 2007 14:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Titeket nem idegesít az akku fedlapjának ropogása, recsegése?


hétf. jún. 04, 2007 11:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Akkor pontosítsunk. Ami a GSM ábécében BENNE van, tehát büntetlenül használható ékezetes kisbetűfajta:

à é ü ö ì ò ù (figyeljük meg, hogy az "é" jobbra dólő ékezetes, a többi hosszú mind balra)

Nagybetűk esetében az É továbbra is használható, "Á" viszont nincs normális, ha nagyon muszáj, akkor egy Å vagy Ä karakterrel pótolható.
Ö és Ü használható, a többi hosszú ékezetes nagybetű sajnos felejtős.

A T9 veszélye abban áll, hogy a fenti dolgokra nincs tekintettel. Ha a szótárában az van, hogy "szár", akkor azt úgy is fogja írni.


szer. máj. 30, 2007 13:08
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
1.-hez megjegyzés: nem kell kikapcsolni, csak ő és ű betűt soha ne használj, illetve az á és az é másik irányba dőlő ékezetes formáját se használd. Azért sem kapcsolnám ki, mert lehetnek olyan helyzetek, amikor nem mindegy, h sz.ar-t írsz, vagy szár-t.

és 3.: nem kell az email beállításhoz semmi extra program, a menüben lévő email kliens is megteszi. Ha vodás vagy, arra ne számíts, hogy tudsz emailt küldeni a menüből.


szer. máj. 30, 2007 12:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
1, Úgy válaszolok erre, hogy nincs ilyen készülékem, de próbáld meg kikapcsolni a nemzeti karaktereket az SMS beállításoknál.
Akkor 70 karakter egy SMS, ha az ún. GSM ábécén kívüli, azaz unicode karakterek kerülnek bele, ezt sajnos a T9 szótár használata is előidézheti.

2, Nincs lehetőség az üdvözlő hang külön némítására. Ha gyári, azaz nem T-s soft lenne rajta, talán decensebb hang lenne, de az sem némítható magában

4, A honlapon található program arra való, hogy az user maga végezze a frissítést. Full akksi, türelem és egy kis kísérletezőkedv kell hozzá, de a garancia természetesen megmarad, mert ez hivatalosnak tekintett mód.


szer. máj. 30, 2007 12:31
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 30, 2007 11:17
Hozzászólások: 1
Hozzászólás SonyEricsson P990: 3G, WiFi, 2 megapixel, QWERTY billentyűk
sziasztok!
most vettem egy ilyen telefont és a következő problémákban kérném a segítségeteket:
1. amikor sms-t írok, nem 160 karakter egy sms csak 60, ez vmi beállítás vagy hiba?
2. nem találtam meg se a telefonon se a leírásban, hogyan lehetne lenémítani a bekapcsoláskor és kikapcsoláskor az üdvözlőhangot
3. vmi olyat írt a leírás, hogy ha a telefon levelezőprogijába szeretnék emailt beállítani, akkor a levelezőszerveren installálva kell lenni vmi programnak, csinált már vki ilyet?
4. Szoftverfrissítést csinálhatok-e én a SE honlapján keresztül vagy csak tmobilnál (Tmobilos készüléket vettem előfizetéssel)? Elveszhet a garancia emiatt?

Lehet, hogy már ezek a kérdések korábban felmerültek, de nem sikerült megtalálnom:(
Előre is köszönöm a segítséget!
üdv
Dani


szer. máj. 30, 2007 12:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Igen én is azt hiszem, hogy az utólagos telepítési lehetőség miatt maradhatott ki belőle a hangrögzítő. Végülis ritkán van rá szükségem, de amikor van rá szükség akkor nagyon. Azért is írtam, hogy megvárom míg megírják hozzá.
Viszont ha annyira törekedtek volna a személyiségi jogokkal, akkor vajon miért lehet az igen jóminőségű kamera exponálóhangját egyetlen kattintással kiiktatni?

Másik. Találkozott más is olyan problémával, hogy ha wlankapcsolta van a telefon és a számítógép közt /nem routerrel, hanem vezetéknélküli hálókártyával/, akkor suhan a net ahogy kell. Viszont ha bármi hiba történik a kapcsolatban, pl elhagyom a hatósugarat és megszakad, vagy elindítok egy streaminget ami esetleg nem jól van konfigurálva, akkor onnan kezdve az életbe mégegyszer nem lehet újracsatlakozni?


csüt. máj. 24, 2007 17:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
KrE írta:
De, eddig is volt, csak épp 1 percre korlátozott.


Ja, akkor ezért gondoltam így, mert anno sokan kerestek hozzá diktafon progit, akkor nem azért, mert nem volt, hanem azért, mert csak 1 percet tudott... :)

A személyiségi jogokra lehet hivatkozni, de nem értem, hogy akkor a normál telefonokba hogyan kerülhetett bele ez a funkció... :?


csüt. máj. 24, 2007 16:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
simico írta:
Anno ez volt a hivatalos válasz amikor én rákérdeztem. A valós ok persze ki tudja mi lehet...


Ez nem a hivatalosság miatt van, amennyire tudom a Symbian-os Nokiákon sincs alapból, a többin meg igen...
(javítsatok ki, ha tévedek :) )

De, eddig is volt, csak épp 1 percre korlátozott. Az új FP1-esek pedig már nem csak 1 percet tudnak rögzíteni.
Én is emlékszem, hogy hivatalosan a személyiségi jogokra való hivatkozás volt az indok az SE-nél.


csüt. máj. 24, 2007 15:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Gondolom a hatósugár miatt kel, hogy mindkettővel menjen.
A legegyszerűbb sztem, ha ugyanúgy állítod be, ahogy a linksist, mivel azzal már működik :)


csüt. máj. 24, 2007 15:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
A munkahelyemen ruter van (hagyományos vezetékes) és két Acces Point wifi jeladó. Az egyik liksis a másik default néven dolgozik alapból. Namármost mindkettőhöz simán csatlakozik a p990i, de internetezni csak a linksis-el lehet a másiknál hibaüzenetet ad a web böngésző és az opera mini is. Mit állítsak és hogy a defaulttal kapcsolatban, hogy az is menjen?


csüt. máj. 24, 2007 13:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2005 12:48
Hozzászólások: 338
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A Nokia 6230i biztos, hogy csipog a beszélgetés rögzítése közben!


csüt. máj. 24, 2007 12:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
simico írta:
Anno ez volt a hivatalos válasz amikor én rákérdeztem. A valós ok persze ki tudja mi lehet...


Ez nem a hivatalosság miatt van, amennyire tudom a Symbian-os Nokiákon sincs alapból, a többin meg igen...
(javítsatok ki, ha tévedek :) )


csüt. máj. 24, 2007 11:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Anno ez volt a hivatalos válasz amikor én rákérdeztem. A valós ok persze ki tudja mi lehet...


csüt. máj. 24, 2007 10:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
simico írta:
A hívások rögzítése direkt került ki "személyiségi jogi" problémák elkerülése végett (mert ugye a hangrögzítés tényére fel kell hívnod a másik fél figyelmét a beszélgetés kezdetekor, amit gondolom senki sem tesz/tett meg, az SE meg gondolom nem akar egy perben sem szerepelni emiatt - gondoljunk a hülye amcsikra ahol az eszköz gyártója is beperelhető ilyenkor).


Hát ez így nem hinném, hogy igaz lenne, ugyanis minden másik telefonjukban benne van, és 20 mp-enként pont ezért csipog, hogyha "elfelejtetted" felhívni a másik fél figyelmét, akkor majd a csipogás jelzi.

Szerintem egész egyszerűen azért maradt ki, mert utólag is rá lehet tenni ilyen programokat, akinek szüksége van rá...


csüt. máj. 24, 2007 10:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
A hívások rögzítése direkt került ki "személyiségi jogi" problémák elkerülése végett (mert ugye a hangrögzítés tényére fel kell hívnod a másik fél figyelmét a beszélgetés kezdetekor, amit gondolom senki sem tesz/tett meg, az SE meg gondolom nem akar egy perben sem szerepelni emiatt - gondoljunk a hülye amcsikra ahol az eszköz gyártója is beperelhető ilyenkor).


csüt. máj. 24, 2007 10:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Azt nem tudom sajnos megmondani, mivel nincs rá szükségem, nem telepítem fel. Gondolom állandóan futnia kell a programnak, hogy működjön. Viszont nem célszerű a P990i-t hasonlítani a K750-nel, mert az okos telefon, a P990i pedig butafon. Sok mindent nem tud. Pl nem lehet vele rögzíteni a telefonbeszélgetéseket, pedig azt a legalapabb SE telefon is tudja. Sokan esnek abba a hibába, hogy valami ultraszuper telefont akarnak vásárolni, viszont csak alap funkciókra van szükségük. Sajnos kiváló reklámszakembereink vannak :).
Az óraproblémát én karórával hidalom át :). A hangrögzítőre pedig várok fél évet mire megírják :D.


csüt. máj. 24, 2007 7:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Köszönöm a digitális órát, ilyesmire vágytam. Már csak az a kérdés, hogy hogyan lehetne beállítani, hogy ez mindig látszódjon a képernyőn amikor a telefont nem nyomogatom, csak mintegy ránézek, hogy mennyi az idő (a k750 energiatakarékos órája ilyen volt).


szer. máj. 23, 2007 9:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Igen, akinek extra óra kell, az használhat ilyet:

http://semania.mobilmania.cz/content/view/2160/2/

A csukottflipes témabug az én T-mobos telómon is van. Csak engem nem zavar. A fura, hogy nem minden témánal csinálja ezt a telefon.


szer. máj. 23, 2007 6:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 23, 2007 0:33
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok!

a p990em hibásan jeleníti meg a témákat. becsukott flippel az alsó sor felirat háttere fehér és nem teszi be a témánál megadott hátteret, ez bizonyos témáknál fehér alapon fehér szöveget eredményez. már újra is telepítettem a telót, frissítettem, de nem oldódott meg. amikor megvettem kb fél napig ok volt. jah, és T-mob-os a telefon.

Légyszi, ha vkinek ötlete van segítsen! Tudom 100ad rendű dolog, de nagyon zavaró.


szer. máj. 23, 2007 0:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás Re: Energiatakarékos óra?!?
Macika írta:
Gondolom, a bal oldali lejátszó és a jobb oldali kameragombot már próbáltad lezárt billentyűzet mellett, ugye?


Lezárt billentyűzet mellett bármilyen gombot nyomsz meg ugyanaz lesz a végeredmény: szép nagy kék képernyőn közli, hogy told el a billentyűzár "gombot" a nyitáshoz. Viszont ezen szöveg alá kiírja az aktuális időt is, igaz, hogy csak kb 2 másodpercig látszik az egész.

Amire viszont a kérdező gondolt, azt ahogy Tarbi is írta tényleg nem tudja a telefon (max valami külső progival, ha írt ilyet valaki).


Egyébként a billentyűzárakkal kapcsolatban: egyszerre vettem meg magamnak ezt és a feleségemnek egy w300i-t. Kicsomagolás után nem nagyon akaródzott a telefonom hátlapja lejönni és én a telefon oldalán a billentyűzár gombot nyomogattam, azt hittem (nem tudván valódi funkcióját), hogy az old valamilyen mechanikus reteszelést a hátlap levételéhez :D Aztán kb 20 perccel késöbb meg nézegettem, hogy vajon hogyan lehet lezárni a billentyűzetet... végül azért rájöttem. Mindenesetre a feleségem telefonján is 5 percig kerestem a billentyűzárat míg végül rájöttem, hogy mekkora hülye vagyok (szétnyitható kagylótelefonra minek kéne billentyűzár) :lol:


vas. máj. 20, 2007 11:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
simico írta:
Nincs(enek) hangerőszabályozó gomb(ok) :)


Van viszont tekerő helyette :) , de sajnos azzal sem működik ez a funkció.
A telefon alapból ahogy néztem nem tudja, max külső progi segítségével, de még úgy sem biztos...


vas. máj. 20, 2007 9:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Energiatakarékos óra?!?
simico írta:
Macika írta:
Itt nem működik a hangerőszabályzó gomb megnyomására 3 mp-re előjövő óra?


Nincs(enek) hangerőszabályozó gomb(ok) :)
Aha. Nem ismerem sajnos a modellt. Nekem túl drága, szoftozni meg nem hoztak még, meg különben is drága a szoft is hozzá. :(

Gondolom, a bal oldali lejátszó és a jobb oldali kameragombot már próbáltad lezárt billentyűzet mellett, ugye?


vas. máj. 20, 2007 1:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás Re: Energiatakarékos óra?!?
Macika írta:
Itt nem működik a hangerőszabályzó gomb megnyomására 3 mp-re előjövő óra?


Nincs(enek) hangerőszabályozó gomb(ok) :)


szomb. máj. 19, 2007 23:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Macika írta:
Ck. írta:
Szoktatok word dokumentumokat a telón nézegetni? Nekem lenne egy elég bosszantó problémám, mégpedig az, hogy próbáltam rárakni, egy 300 és egy 900 kB-os file-t, de ezeket már nem tudta megnyitni, ''kevés a memória'' üzenetre panaszkodva. Ez ellen mit lehet tenni? Egy 66 kB-os cuccot simán megnyit, de ezeket a fent említett picit nagyobbacska file-okat már nem. Mit javasoltok? Nálatok is ez a helyzet?
A telón a legújabb, gyárilag független, R9F firmware van. Task-kezelővel amit csak tudtam felszabadítottam a RAM-ból, de semmi eredménye. :( Bármilyen ötletet szívesen fogadok! :wink:
Tudni kellene, mennyi a szabad Heap Memory. Valamint a program készítői mit ígérnek, mi a határ.

A saját véleményem meg az, hogy 900 kB-os word file-hez laptop, de legalábbis PDA kellene.
Egyszerűen egy okostelefon nem arra való.
Tudom, hogy az idióta marketingesek által kitalált reklámok áldozata vagy, tudom, hogy a készülék megvétele előtt mit ígérték Neked, de akkor is így van...

Mellesleg az is lehet, hogy esetleg van beágyazott fotó/rajz/ábra a docban, ami miatt kiakad.


Trükkösen, de sikerült megoldanom. Nem lehet megnyitni közvetlen sem a QuickOffice-szal, sem másik Office-nézegetővel, de ha file-manager-ből nyitom meg társítva, úgy műxik. Cseles, de legalább megoldás. :lol:


szomb. máj. 19, 2007 15:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ck. írta:
Szoktatok word dokumentumokat a telón nézegetni? Nekem lenne egy elég bosszantó problémám, mégpedig az, hogy próbáltam rárakni, egy 300 és egy 900 kB-os file-t, de ezeket már nem tudta megnyitni, ''kevés a memória'' üzenetre panaszkodva. Ez ellen mit lehet tenni? Egy 66 kB-os cuccot simán megnyit, de ezeket a fent említett picit nagyobbacska file-okat már nem. Mit javasoltok? Nálatok is ez a helyzet?
A telón a legújabb, gyárilag független, R9F firmware van. Task-kezelővel amit csak tudtam felszabadítottam a RAM-ból, de semmi eredménye. :( Bármilyen ötletet szívesen fogadok! :wink:
Tudni kellene, mennyi a szabad Heap Memory. Valamint a program készítői mit ígérnek, mi a határ.

A saját véleményem meg az, hogy 900 kB-os word file-hez laptop, de legalábbis PDA kellene.
Egyszerűen egy okostelefon nem arra való.
Tudom, hogy az idióta marketingesek által kitalált reklámok áldozata vagy, tudom, hogy a készülék megvétele előtt mit ígérték Neked, de akkor is így van...

Mellesleg az is lehet, hogy esetleg van beágyazott fotó/rajz/ábra a docban, ami miatt kiakad.


szomb. máj. 19, 2007 15:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Energiatakarékos óra?!?
sutalaci írta:
Kérdezni szeretnék: Van rá lehetőség, hogy a telefon kijelzőjére valami energiatakarékos órát varázsoljunk? Hasonlóra gondolok mint ami a k750-en van alapból. Nincs külön órám és eléggé nehézkes így megnézni az időt, különösen napfénynél. Hasonló kérdés, hogy át lehet e variálni az alap képernyőt (felül nagyrészt semmi, alul meg reletíve kis ikonok és kicsiben kiírt dátum és idő). Várom válaszotokat! Amúgy az új T-s szoftver tényleg lényegesen gyorsabb lett (pénteken frissítettem).
Itt nem működik a hangerőszabályzó gomb megnyomására 3 mp-re előjövő óra?
A többieknél (nem symbianosok) megy elég régóta már.


szomb. máj. 19, 2007 15:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Szoktatok word dokumentumokat a telón nézegetni? Nekem lenne egy elég bosszantó problémám, mégpedig az, hogy próbáltam rárakni, egy 300 és egy 900 kB-os file-t, de ezeket már nem tudta megnyitni, ''kevés a memória'' üzenetre panaszkodva. Ez ellen mit lehet tenni? Egy 66 kB-os cuccot simán megnyit, de ezeket a fent említett picit nagyobbacska file-okat már nem. Mit javasoltok? Nálatok is ez a helyzet?
A telón a legújabb, gyárilag független, R9F firmware van. Task-kezelővel amit csak tudtam felszabadítottam a RAM-ból, de semmi eredménye. :( Bármilyen ötletet szívesen fogadok! :wink:


szomb. máj. 19, 2007 15:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Energiatakarékos óra?!?
Kérdezni szeretnék: Van rá lehetőség, hogy a telefon kijelzőjére valami energiatakarékos órát varázsoljunk? Hasonlóra gondolok mint ami a k750-en van alapból. Nincs külön órám és eléggé nehézkes így megnézni az időt, különösen napfénynél. Hasonló kérdés, hogy át lehet e variálni az alap képernyőt (felül nagyrészt semmi, alul meg reletíve kis ikonok és kicsiben kiírt dátum és idő). Várom válaszotokat! Amúgy az új T-s szoftver tényleg lényegesen gyorsabb lett (pénteken frissítettem).


szomb. máj. 19, 2007 12:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
blueye írta:
Türelmes lennék, de nem értem, hogy mit változtatnak napról-napra egy kész firmware-en. :shock:

Ma sem sikerült.


Azon nem változtatnak. A SEUS-on változtatnak, és valószínüleg azt nem tudja letölteni a géped, egyébként nálam tökéletesen működött tegnap... :wink:


szomb. máj. 19, 2007 8:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
blueye írta:
Ötlet?


Türelem. :)

Néha sz.rakodik, ilyenkor várj 1 napot, és próbáld újra, hátha nem lesz annyira terhelt...


Türelmes lennék, de nem értem, hogy mit változtatnak napról-napra egy kész firmware-en. :shock:

Ma sem sikerült.


pén. máj. 18, 2007 9:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
blueye írta:
Ötlet?


Türelem. :)

Néha sz.rakodik, ilyenkor várj 1 napot, és próbáld újra, hátha nem lesz annyira terhelt...


csüt. máj. 17, 2007 23:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 543 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség