Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 0:30



Hozzászólás a témához  [ 2894 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 58  Következő
Nokia N95: 5 MP-es kamera, GPS, HSDPA 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 24, 2007 16:03
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
...Az itthoni forgalmazó cég képviselője nyilatkozta az inforádióban...


Az elképzelhető, hogy tavaly még így volt, de ma már szerintem nem:

http://www.wayfinder.com/products/wayfi ... he_package


hétf. jún. 04, 2007 18:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
basic írta:
bepe79 írta:
pampika írta:
Emil is ;)


Koszi itt is! :) Kiprobaltam, a sima Worms.jar valamiert nem telepul, azt mondja a telefon, hogy not supported, a Nokia PC Suite 6.81.xx meg azt, hogy content not supported vagy valami ilyesmi. :shock: :? A WormsK700 viszont telepult, csak ugye kisebb a kep, mivel nem N95-re irtak, meg neha bele is piszkit oda nem illo elmosodassal, meg a talalatnal rendesen be is szaggat, mint mikor PC-n akad egy game a gyenge hardware miatt. :shock: De az az, amit en keresek, csak a K700-as verzio ezexerint nem a legeslegjobb ra. :D


THQ Wireless Worms 2007 240x320 v0.7 4 *Retail* Version ....................: v0.7
Size .......................: 243 kb
Operating System ...........: Symbian
OS:Java
Releasetype ................: Retail
Releasedate ................: 05-15-07

ez teljes képernyős és tuti...


Thx! Kozben megtalaltam a http://www.nokiaprogramok.hu -n. :)


hétf. jún. 04, 2007 18:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Ez tényleg jó program :D de mi az hogy Symbian OS, amikor javás:D?


hétf. jún. 04, 2007 17:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 20, 2007 9:54
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
bepe79 írta:
pampika írta:
Emil is ;)


Koszi itt is! :) Kiprobaltam, a sima Worms.jar valamiert nem telepul, azt mondja a telefon, hogy not supported, a Nokia PC Suite 6.81.xx meg azt, hogy content not supported vagy valami ilyesmi. :shock: :? A WormsK700 viszont telepult, csak ugye kisebb a kep, mivel nem N95-re irtak, meg neha bele is piszkit oda nem illo elmosodassal, meg a talalatnal rendesen be is szaggat, mint mikor PC-n akad egy game a gyenge hardware miatt. :shock: De az az, amit en keresek, csak a K700-as verzio ezexerint nem a legeslegjobb ra. :D


THQ Wireless Worms 2007 240x320 v0.7 4 *Retail* Version ....................: v0.7
Size .......................: 243 kb
Operating System ...........: Symbian
OS:Java
Releasetype ................: Retail
Releasedate ................: 05-15-07

ez teljes képernyős és tuti...


hétf. jún. 04, 2007 16:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
-crf- írta:
Alexfux írta:
-crf- írta:
Én a Wayfinder 7 Full EU-t használom a beépített mellett és teljesen jól működik. A térképállomány megegyezik az Igo-éval.


És mennyi forgalmat generál a kicsike pénzben értve? :)



Ha megvannak a térképek, akkor itthon óránként kb. 50 Ft, de ez persze függ a GPRS csomagtól is.

Egyébként már nem kell évente (térkép)hozzáférést venni, hanem az korlátlan ha egyszer már kifizetetted.
Az itthoni forgalmazó cég képviselője nyilatkozta az inforádióban, hogy évente kell megvenni a külföldi térkép használatának jogát. Akkoriban (ez volt tavaly nyár elején) talán ~200 € volt az éves költség...


hétf. jún. 04, 2007 16:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Sámánbácsi írta:
Halló MINDENKI!!!!
A következő választ kaptam ma (most) NAVn'GO-tól:
"A Symbianra ill. smartphone-ra telepíthető változat is várhatóan megjelenik, már fejlesztés alatt van, de pontos dátumot jelenleg sajnos nem tudok mondani." A belső GPS-t egyenlőre nem firtattam... Remélem nem én voltam az utolsó akihez eljutott a hír! :oops:


Ez jó hír! Talán lesz annyi eszük, hogy az N95 belső GPS-ével is kompatibilissé tegyék.


hétf. jún. 04, 2007 15:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Halló MINDENKI!!!!
A következő választ kaptam ma (most) NAVn'GO-tól:
"A Symbianra ill. smartphone-ra telepíthető változat is várhatóan megjelenik, már fejlesztés alatt van, de pontos dátumot jelenleg sajnos nem tudok mondani." A belső GPS-t egyenlőre nem firtattam... Remélem nem én voltam az utolsó akihez eljutott a hír! :oops:


hétf. jún. 04, 2007 15:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Rian írta:
Sámánbácsi írta:
Rian írta:
Sámánbácsi írta:
Hali!
GPS használata közben 10mp után takarékos módba megy (elsötétül) a kijelző, annak ellenére, hogy beállítottam ne tegye ezt navigáció közben. Akkor miért sötétít? :roll:


A legrövidebb energiatakarékos üzemmódba váltás ideje 1 perc. Nem tudom neked hogy sikerült ez :D


Valóban az energ.tak.mód állítható 1p -től, a megvilágítás állítható 10-60mp-ig. (Na, erre gondoltam... 8) ) De navig. közben nem akarnám ezt... vagy mást ez nem zavar? :D


hát ez érdekes, mert nekem még soha sem kapcsolat ki kavig közben a világítás. :(


Szerintem is így kellene és ez a fájdalompontom... Navig. alatt a GPS használatát érted nem az "offline" útvontervezést, ugye?


hétf. jún. 04, 2007 14:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Sámánbácsi írta:
Rian írta:
Sámánbácsi írta:
Hali!
GPS használata közben 10mp után takarékos módba megy (elsötétül) a kijelző, annak ellenére, hogy beállítottam ne tegye ezt navigáció közben. Akkor miért sötétít? :roll:


A legrövidebb energiatakarékos üzemmódba váltás ideje 1 perc. Nem tudom neked hogy sikerült ez :D


Valóban az energ.tak.mód állítható 1p -től, a megvilágítás állítható 10-60mp-ig. (Na, erre gondoltam... 8) ) De navig. közben nem akarnám ezt... vagy mást ez nem zavar? :D


hát ez érdekes, mert nekem még soha sem kapcsolat ki kavig közben a világítás. :(


hétf. jún. 04, 2007 14:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Rian írta:
Sámánbácsi írta:
Hali!
GPS használata közben 10mp után takarékos módba megy (elsötétül) a kijelző, annak ellenére, hogy beállítottam ne tegye ezt navigáció közben. Akkor miért sötétít? :roll:


A legrövidebb energiatakarékos üzemmódba váltás ideje 1 perc. Nem tudom neked hogy sikerült ez :D


Valóban az energ.tak.mód állítható 1p -től, a megvilágítás állítható 10-60mp-ig. (Na, erre gondoltam... 8) ) De navig. közben nem akarnám ezt... vagy mást ez nem zavar? :D


hétf. jún. 04, 2007 13:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
próbálta már valaki(rajtam kívül) a vonalkód leolvasó progit?

reméltem, hogy működni fog (csak ma 2-szer kellett átcimkéztetnem az árút, mert a megrendelő rossz cimkét küldött, vagy mi **** el :P ) , de nem sikerült még1Xszer működésre bírni...


hétf. jún. 04, 2007 13:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Sámánbácsi írta:
Hali!
GPS használata közben 10mp után takarékos módba megy (elsötétül) a kijelző, annak ellenére, hogy beállítottam ne tegye ezt navigáció közben. Akkor miért sötétít? :roll:


A legrövidebb energiatakarékos üzemmódba váltás ideje 1 perc. Nem tudom neked hogy sikerült ez :D


hétf. jún. 04, 2007 13:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Hali!
GPS használata közben 10mp után takarékos módba megy (elsötétül) a kijelző, annak ellenére, hogy beállítottam ne tegye ezt navigáció közben. Akkor miért sötétít? :roll:


hétf. jún. 04, 2007 13:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Meg az usában azért az árak is reálisabbak (mondjuk nagyobb is a felvevő piac). Pl. zene terén egy album kijön 10-12 $-ból netes letöltéssel, ami olyan 2000 huf környéke. Annyit még én is kiadnék néha 1-1 jobb fajta albumért. De itthon állati drágán adják, és csodálkoznak, hogy nem fogy. Főleg amikor kiraknak 1-2 ritkaságot a polcra és ráírják, hogy 12k :shock: Netről tokkal vonóval rendelve is kijön 3-4k körül :?


hétf. jún. 04, 2007 12:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Macika írta:
-crf- írta:
...még egy gondolat...

az hogy "törhetetlen", szerintem előny.
Számomra is, ezért is vettem meg az iGO-t is (eljutottam abba korba, hogy ha jár az arcom, hogy az én munkámat fizessék meg, akkor erkölcsi kötelességem nekem is megfizetni másokét, vagy nem veszem igénybe, ha nem tudom megfizetni).

De sokan nem így gondolják, a szoftver az olyan valami, ami állampolgári jogon jár...


Ez nem csak erkölcsi kérdés, inkább anyagi megfontolásból válasszuk az ingyenes feltört verziót:) USÁ-ba nagyon kevesen töltögetnek le illegális dolgokat, mert ott van miből megfizetni azokat, legyen az zene, vagy szoftver. Én pl. törekszem a legalitásra, de csak amennyire a pénztárcám engedi :) A törhetetlen szoftver előnye, hogy ereszkedik az ára - ha nem is azonnal.


hétf. jún. 04, 2007 12:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nem hivatalos, viszont eladó :)


hétf. jún. 04, 2007 12:03
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Akkor nézd meg az apronetet, ott 3,5k-ba árulja valaki nagy erőkkel. Biztos hivatalos viszonteladó :P


hétf. jún. 04, 2007 11:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Macika írta:
-crf- írta:
...még egy gondolat...

az hogy "törhetetlen", szerintem előny.
Számomra is, ezért is vettem meg az iGO-t is (eljutottam abba korba, hogy ha jár az arcom, hogy az én munkámat fizessék meg, akkor erkölcsi kötelességem nekem is megfizetni másokét, vagy nem veszem igénybe, ha nem tudom megfizetni).

De sokan nem így gondolják, a szoftver az olyan valami, ami állampolgári jogon jár...


Egyetértek Veled, meg is néztem, hogy egy 5.2-es TomTom-ot mennyiért mérnek. Kicsit elkerekedett a szemem, amikor az árcédulán megláttam a 60 000 HUF számot.


hétf. jún. 04, 2007 8:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!
A nokiaprogramok.hu-n van fönt egy ilyan porogi:
"Sport Tracker v1.49.S60v3.rar
Leírás: Gps-s edző progi legújabb verziója. A rar-ban két féle verzió: a 9.2-es belső gps-s telókra és a 9.1-es gps nélküli telókra."

Vagyis lehet írni progit a belső GPS-re! Tehát a TomTom-ot is át lehet(ne) írni N95-re. :wink:


hétf. jún. 04, 2007 7:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 24, 2007 16:03
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Alexfux írta:
-crf- írta:
Én a Wayfinder 7 Full EU-t használom a beépített mellett és teljesen jól működik. A térképállomány megegyezik az Igo-éval.


És mennyi forgalmat generál a kicsike pénzben értve? :)



Ha megvannak a térképek, akkor itthon óránként kb. 50 Ft, de ez persze függ a GPRS csomagtól is.

Egyébként már nem kell évente (térkép)hozzáférést venni, hanem az korlátlan ha egyszer már kifizetetted.


hétf. jún. 04, 2007 4:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
-crf- írta:
...még egy gondolat...

az hogy "törhetetlen", szerintem előny.
Számomra is, ezért is vettem meg az iGO-t is (eljutottam abba korba, hogy ha jár az arcom, hogy az én munkámat fizessék meg, akkor erkölcsi kötelességem nekem is megfizetni másokét, vagy nem veszem igénybe, ha nem tudom megfizetni).

De sokan nem így gondolják, a szoftver az olyan valami, ami állampolgári jogon jár...


vas. jún. 03, 2007 23:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
pampika írta:
Emil is ;)


Koszi itt is! :) Kiprobaltam, a sima Worms.jar valamiert nem telepul, azt mondja a telefon, hogy not supported, a Nokia PC Suite 6.81.xx meg azt, hogy content not supported vagy valami ilyesmi. :shock: :? A WormsK700 viszont telepult, csak ugye kisebb a kep, mivel nem N95-re irtak, meg neha bele is piszkit oda nem illo elmosodassal, meg a talalatnal rendesen be is szaggat, mint mikor PC-n akad egy game a gyenge hardware miatt. :shock: De az az, amit en keresek, csak a K700-as verzio ezexerint nem a legeslegjobb ra. :D


vas. jún. 03, 2007 22:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Akkor én is kérnék valamit! :D

Szükségem lenne TomTom Mobile 5.2-höz Nyugat-Európa térképre, vagy olyanra, amelyikben benne van Olaszország és Ausztria.

Köszi a segítséget!


vas. jún. 03, 2007 22:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Emil is ;)


vas. jún. 03, 2007 22:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
pampika írta:
Ha adsz egy emilt, küldök pár java-s verziót. Nem tudom, melyik játékokat takarja (worms.jar :) ), de hátha pont ez kell.


Nagyon koszi, PU ment! :)


vas. jún. 03, 2007 22:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ha adsz egy emilt, küldök pár java-s verziót. Nem tudom, melyik játékokat takarja (worms.jar :) ), de hátha pont ez kell.


vas. jún. 03, 2007 21:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Pls help me!!! :( Nem kernem a segitsegeteket, ha nem toltottem volna ma az egesz delutanomat google keresgelessel. Keresem a regi, egyszeru, puritan Worms v. Worms World Party 1 nevu jatekot, amelyben fergeket iranyitva kellett loni az ellent, a szoget es az erot beallitva, es meg a szellel is szamolni kellett. N95-re kene, de egyaltalan nem fontos, hogy S60, de meg csak S40-esnek sem lennie, jo J2re/Java verzioban is teljesen. A lenyeg, hogy ne az uj, csili-vili Worms-ok kozul legyen valamelyik, hanem az eredeti, es nem a BattleGround, amiben tankokkal megy ugyanez. Atneztem atol cettig a Team17 web-lapjat, a getjar.com-ot, google-nek szinte osszes talalatat, es tenyleg orak ota ezen vagyok. Pedig ha egyszer keresek valamit, azt meg is szoktam talalni. Van esetleg otletetek, hogy honnan lehet leszedni? Ingyenes ez egyaltalan? Koszi a helpet!


vas. jún. 03, 2007 21:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
-crf- írta:
Én a Wayfinder 7 Full EU-t használom a beépített mellett és teljesen jól működik. A térképállomány megegyezik az Igo-éval.


És mennyi forgalmat generál a kicsike pénzben értve? :)


vas. jún. 03, 2007 21:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 25, 2007 23:01
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
LevyN95 írta:
Sámánbácsi írta:
Tudja esetleg vki, hogy 6288-ról pc suite-el csináltam egy mentést de az n95 nem olvassa be az üzeneteket. Hogyan menthetném át az üzeneteket is?
Tenkjú... :oops:


Előtte frissitetted a PC Suite programot?
Ha nem, akkor tedd fel az újat, azzal csinálj egy mentést és úgy az N95-re.
Nálam bevált 6680-ról N95 re.
Amúgy N95-re tud másolni kompatibilis telóról a saját progijával is.


Köszi a választ, de a NOKIA közben megmondta: Az N95-t kellett frissíteni az új PC Suittel. (Főképernyő-frissítés) Ott vmi 1.0 verziót töltött a telóra és mindent ment simán. PCs.-ben hol lehet állítani, hogy az összes tel.sz-t mutassa ne csak kettőt?


vas. jún. 03, 2007 21:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ha van rá dohány, akkor mindenképpen. A többség azonban "okosba" gondolná a dolgot...


vas. jún. 03, 2007 18:37
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 24, 2007 16:03
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
...még egy gondolat...


az hogy "törhetetlen", szerintem előny.


vas. jún. 03, 2007 17:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 24, 2007 16:03
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Én a Wayfinder 7 Full EU-t használom a beépített mellett és teljesen jól működik. A térképállomány megegyezik az Igo-éval.


vas. jún. 03, 2007 17:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
Macika írta:
Alexfux írta:
Én a Wayfinder-t néztem meg, ...
>30.000 Ft, és törhetetlen, GPRS-sel megy, bár letöltheted otthon előre a szükséges útvonal térképrészeit, de ha kicsit is letérsz a tervezettől, akkor azonnali GPRS letöltéssel 'büntet'.
A külföldi használat jogát évente kell megvenni, szóval nem a legköltséghatékonyabb progi.
Előnye viszont, hogy lehetNE - a technikából kifolyólag - naprakész.


Aha, cseles. Mondjuk ennyire nem néztem meg, csak hogy elvileg 99%-ot tud. Rémlett, hogy kell hálózat is. Hát, nincs más hátra várni köll a TomTom-ra, vagy az iGo-ra.


vas. jún. 03, 2007 16:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 6:08
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
JackAss írta:
Ti kaptatok e T-Mobilenal hozza memkartyat?
Szerintem senki sehol nem kapott hozzá memóriakártyát. Nem része az eladási csomagnak.


ERtem,thx!


vas. jún. 03, 2007 16:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Alexfux írta:
Én a Wayfinder-t néztem meg, ...
>30.000 Ft, és törhetetlen, GPRS-sel megy, bár letöltheted otthon előre a szükséges útvonal térképrészeit, de ha kicsit is letérsz a tervezettől, akkor azonnali GPRS letöltéssel 'büntet'.
A külföldi használat jogát évente kell megvenni, szóval nem a legköltséghatékonyabb progi.
Előnye viszont, hogy lehetNE - a technikából kifolyólag - naprakész.


vas. jún. 03, 2007 15:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 610
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Alternatív megoldás navigációra:
Route66 7.3.486
Ez már használja a beépített gps-t, magyar nyelvet és hangot nem találtam hozzá.



Én a Wayfinder-t néztem meg, a Nokia honlapján található némi info a dologról. http://www.softwaremarket.nokia.com/?product_detail_s60.html&pID=2564&itmId=9817&uaid=254&lang=en

Szerintem a Route66-val az a baj, hogy amerikai és Mo-i lefedettsége nem túl nagy, bár erre még nincs adatom, de egy kollégám próbálta és nem voltak jó tapasztalatai.


vas. jún. 03, 2007 15:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 18, 2005 17:13
Hozzászólások: 84
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Rian írta:
Térképet honnan szedi? Netről vagy memkariról?
Térképet a memóriakártyára kell másolni. PÜ-ben küldök linket, akit érdekel.


Engem érdekelne, köszi!


vas. jún. 03, 2007 14:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Akoska írta:
..De lassan hozzászokunk...
Lassan? Már a 8250 óta tudjuk, hogy nekünk nem jár ugyanaz, mint más piacoknak.


vas. jún. 03, 2007 12:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
JackAss írta:
Ti kaptatok e T-Mobilenal hozza memkartyat?
Szerintem senki sehol nem kapott hozzá memóriakártyát. Nem része az eladási csomagnak.


Minálunk legalábbis. De nem is kell Ázsiába nézni, ahol 1 GB-os a melléadott kártya (és még tok is jár hozzá), Németországban 512-es kártya van a csomagban.

Ha nagyon pozitívan akarom nézni a dolgokat, azt gondolhatom, hogy nem akarnak valami kis vacak kártyával fárasztani, feltételezve, hogy úgyis 2GB-ost veszek bele. Ám ha belegondolok, hogy alig több, mint 2000 ft-ért 1 GB-os kártyához lehet jutni és ez nekik nagy tételben még ennyi sem volna, nem értem, hogy pont itt, pont nálunk nem fér bele SEMMI, még jelzésképpen sem.
De lassan hozzászokunk, hogy itt azonos árért kisebb felszereltség jár, mint nyugatabbra. Mint az autóknál is...


vas. jún. 03, 2007 11:38
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 20:16
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Sámánbácsi írta:
Tudja esetleg vki, hogy 6288-ról pc suite-el csináltam egy mentést de az n95 nem olvassa be az üzeneteket. Hogyan menthetném át az üzeneteket is?
Tenkjú... :oops:


Előtte frissitetted a PC Suite programot?
Ha nem, akkor tedd fel az újat, azzal csinálj egy mentést és úgy az N95-re.
Nálam bevált 6680-ról N95 re.
Amúgy N95-re tud másolni kompatibilis telóról a saját progijával is.


vas. jún. 03, 2007 9:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Rian írta:
Térképet honnan szedi? Netről vagy memkariról?
Térképet a memóriakártyára kell másolni. PÜ-ben küldök linket, akit érdekel.


vas. jún. 03, 2007 9:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Alternatív megoldás navigációra:
Route66 7.3.486
Ez már használja a beépített gps-t, magyar nyelvet és hangot nem találtam hozzá.


Térképet honnan szedi? Netről vagy memkariról?


vas. jún. 03, 2007 8:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Alternatív megoldás navigációra:
Route66 7.3.486
Ez már használja a beépített gps-t, magyar nyelvet és hangot nem találtam hozzá.


vas. jún. 03, 2007 8:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
JackAss írta:
Ti kaptatok e T-Mobilenal hozza memkartyat?
Szerintem senki sehol nem kapott hozzá memóriakártyát. Nem része az eladási csomagnak.


vas. jún. 03, 2007 7:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 6:08
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Ti kaptatok e T-Mobilenal hozza memkartyat?


vas. jún. 03, 2007 7:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
sanyisoft írta:
Saját teszt, tökélete sötétben:

http://kepfeltoltes.hu/070530/nokia_n80 ... es.hu_.jpg


Ha megkérlek be tudnád linkelni a teljes méretű képeket is?

THX: Guni


szomb. jún. 02, 2007 21:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Gép előtt
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
Gondolom ezt is a Mobil ASK központban művelték a telóddal.
Nagyon érik bennem a gondolat, hogy írni fogok a Nokia Mobile Phones finn központjába, hogy kicsit nézzenek már rá a magyar szervízre, mert szerintem ezek egyszerűen alkalmatlanok a feladatuk ellátására.


Kicsit off, de a szervizzel kapcsolatban: vettem egy headsetet az MM-ben. 3 hónap múlva behalt, be a Pólus Nokiaba. 3(!) :shock: hét után kicserélték, közben sűrűn érdeklődtem, hogy mi tart ennyi ideig. Megkaptam az újat, másnap viszem vissza, mert szintén rossz. Megnézik hárman, tényleg. Biztos kifogtam valami rossz szériát, mondják. Mondom nem kell kicserélni, csak egy szakvéleményt kérek hogy javíthatatlan, mert az MM-ben kicserélik egy másik típusra, mert mégegy ilyen nem kell. Azóta eltelt 4(!) :shock: hét, és még semmi. Hetente megyek érdeklődni. Mindig mondják, hogy felhívják a központi szervizt és visszahívnak. Persze sosem hívnak vissza. Hétfőig várok, és akkor nagy balhé lesz. Az 5 hónapból már 2-öt szervizben van a cucc. Számomra felfoghatatlan a dolog. És előttem mondja a gyerek egy fickónak, hogy 3-4 nap a telefon javítása. A headseteket meg nem is javítják, hanem cserélik. De akkor mi a fene tart 1 hónapig?! :evil: Mi lett volna, ha nem csak szakvéleményt kérek... Úgyhogy csatlakozom hozzád!
Bocsi az offért!


szomb. jún. 02, 2007 20:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
esJani írta:
S e t h írta:
nem ,de ennek lenne jelentősége?


Hát ahol vettem nem voltak túl kedvesek már akkor sem, el tudom képzelni mi van ha visszaviszem. Esetleg jobb egy olyan helyen beadni ahol normálisak és nem kell balhézni...


Bercsényiben szerintem se add le a telód (volt velük vitám) vagy ha netán ott adnád le, egyböl azzal jönnek, hogy ezzel nem tudnak semmit sem csinálni. Ebben az esetben sincs gáz, csak annyit kell nekik mondani, hogy "majd a központi szerviz megállapítja" - és azzal ott is hagyod a telót. Én azért vittem oda az N73-asom, mert csak nekik volt 7610-es symbis cserekészülékük :)


pén. jún. 01, 2007 22:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 18, 2005 17:13
Hozzászólások: 84
Hozzászólás 
pjana írta:
S e t h írta:
éjszakai , gyér fényviszonyok között miért nem működik a fókusz?

Mert nem tud fókuszálni! Ez nem a telcsi hibája. A fókuszáláshoz fény kell. Nekem Canon 400D-m van, nyugodj meg, azzal is csak a vaku infra segédfényének a segítségével tudok sötétben fényképezni :-)


Azt nem értem ,hogy ha automatán hagyom a beállításokat akkor sötét van de mégis képes fókuszálni, ha éjszakaira állítom akkor sokkal világosabb a kép de nem működik a fokusz.


pén. jún. 01, 2007 21:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 18, 2005 17:13
Hozzászólások: 84
Hozzászólás 
Imici1972 írta:
S e t h írta:
nem vagyok megelégedve a lötyögés kijavításával.Igaz, hogy atomstabil lett de milyen áron?!?!?!
Eddig a csúszkánál,jobb odlalon volt egy kis rés , ami miatt a kotyogás kialakult.
Nos nem ezt szüntették meg hanem a másik oldalt is megemelték, feszítették vmivel, most kb 2 mm-es rés figyel alul.


Gondolom ezt is a Mobil ASK központban művelték a telóddal.
Nagyon érik bennem a gondolat, hogy írni fogok a Nokia Mobile Phones finn központjába, hogy kicsit nézzenek már rá a magyar szervízre, mert szerintem ezek egyszerűen alkalmatlanok a feladatuk ellátására.


Igen, Mobil Askos.Ilyen rossz a hírük?


pén. jún. 01, 2007 21:48
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2894 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 58  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség