Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 12:24



Hozzászólás a témához  [ 22 hozzászólás ] 
www.abchaz.hu 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 04, 2007 10:12
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Aha, értem. Köszi, hogy megnézted!

Valóban egy-két dolog nincs kiforrva még az oldalon. Én pl. hiányoltam, hogy nem mindegyik keresési szempontnál lehet több dolgot kijelölni (pl. fűtés). Írtam is nekik pár hete pár észrevételt, megköszönték és azt írták folyamatosan fejlesztik az oldalt. Bár azóta még nincs változás.

Nekem legjobban a gyorsaság mellett az egyszerűsége tetszik. Nincs fölösleges linkekkel teledobálva. Pl. egy expressz.hu-n azt se tudom, mi, merre, hogyan. Tele van zsúfolva.

Ja, és nem tudom, miből fogják fenntartani az oldalt, de ingyenes. Nem kell fizetni kép feltöltésért, mint pl. az ingatlan.com-on. Remélem megtartják ingyenesnek.

Persze a hirdetések száma még közelébe sem ér az előbb említetteknek, de nyilván nem egyik napról a másikra lesz egy oldalon 50 ezer hirdetés. Azért Budapesten és környékén már van miből válogatni.

Kíváncsi leszek, mi lesz belőle 1 év múlva.


pén. júl. 06, 2007 10:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
No hát ugyan vasárnapra ígértem, de szerencsémre nem mondtam melyik vasárnap. De mentségemre legyen szólva, baromi sok minden közbejött.

Keresgettem az oldalon, mondjuk épp kapóra is jött, úgy néz ki lassan-lassan lakásvásárlási project indul, és hogy őszinte legyek a térképes dolog érdekes volt az első 4-5 keresésnél, meg tök jól eljátszottam vele, de utána beleuntam. Nem ez fogott meg az oldalnál.
Hanem az viszont nagyon tetszett, hogy a keresés során egy oldal volt előlem, mindig arról értem el mindent, és az míg újabb keresést nem indítottam gombbal, ott maradt. Rendkívül megkönnyítette ez a keresést, és átláthatóbb is. A gyorsaság is kiváló. A találatokat gyorsan dobja fel, a keresésig igen gyorsan meg volt. Az ajaxos megoldások pedig különösen tetszettek, pont ezért, mert a kezdő oldalról gyakorlatilag nem is barangoltam el, ott volt az arcom előtt.
Egy picit a keresésnél az űrlapon lenne egy két dolog amit mondjuk én úgy furcsállottam:

Az ár meghatározásánál én pontosítanám, hoyg hogyan is kéne megadni a forint összeget. ezer, vagy pont forintra? picit elbizonytalanodtam. A látogató egy pillanatra se bizonytaladjon el. (nem lenne ilyen, ha egy két portálon már nem vezették volna be ezt az ezres "levágást".
a 8 jegyű számok már igencsak nehezen férnek el az inputban.
Töröl helyett mégsét használnék. Megszokottabb, egyértelműbb. Persze, van funkciója is, resetel, de ha már ott van a nem szempont... Nem tudom, nekem elgondolkodtató.

A találatok felugró ablakánál, szerintem jól jönne egy újabb nyelvválasztási lehetőség, ami a találatot egyből behúzza a másik nyelven.

Egyébként az oldal korrekt, a guglis térkép miatt érdekesség, a gyorsasága miatt meg jó keresni, böngészni rajta. ha ilyen marad az oldal nagyobb adatbázisnál is, és még nagyobb látogatottságnál, akkor van esélye szerintem egy jó reputációra.


szomb. jún. 23, 2007 0:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
A képfeltöltés.hu közben újra életre kelt, de én már nem bízom bennük.

A linkjeidet előre is kösz, hamarosan lesz időm bogarászni.
Még egyszer kösz.


vas. jún. 10, 2007 15:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Á szerintem a topicindítót nem fogja zavarni.Nade képfeltöltésre erősen ajánlott az az oldal ahol a szmájlit találtad.Bár nem magyar de nagyon egyszerű és olyan funkciók vannak benne amit hosszú ideje keresek és ott megtaláltam.Aztán van még egy pár jó oldal,látogass el IDE.Találsz ott egy pár ajánlatomat.Mindjárt reklámoztam is de remélem nem hiába. :D
A kepfeltoltes.hu az egy nagy rakás kaki.Azt a szót jegyzd meg hogy estrellas :!:


vas. jún. 10, 2007 1:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Hehe.Félreérttted vagy én írtam félreérthetően.Arra akartam kilyukadni "csak kíváncsiságból" hogy hogy találtad?Nem is tudtam hogy publikus amit oda rakok fel


Pedig ezek szerint nagyon is az! :)
Viszont ha már offolunk, tudsz ajánlani reg. mentes és megbízható(!), lehetőleg magyar (de mindenképpen gyors) képfeltöltő helyet a fórumomhoz? A kepfeltoltes.hu nagyon megszivatott, napok óta semmi életjelt nem ad. Szerintem mexűnik. :(
Ezek már kommersz smiley-k, egy szavad sem lehet!
És bocs az offért a topiknyitótól!


vas. jún. 10, 2007 0:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Hehe.Félreérttted vagy én írtam félreérthetően.Arra akartam kilyukadni "csak kíváncsiságból" hogy hogy találtad?Nem is tudtam hogy publikus amit oda rakok fel


vas. jún. 10, 2007 0:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Szoles írta:
Szerintem ez jogosabb...
Kép

Te meg lenyúltad a szmájlimat Kép
Hogy jutottál oda,csak kiváncsiságból?


Le bizony! De soha többé nem teszek ilyet! Kép
Egyébként persze hogy kíváncsiságból jutottam oda.
Mellesleg jó, hogy tiszta víz került a pohárba. Most már meg is fogom nézni az ominózus oldalt.


vas. jún. 10, 2007 0:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Mindegy kinek van igaza, kezdjük tisztalappal.

Holnap este, ha totha még tart igényt rá, sziivesen mondok véleményt a http://www.abchaz.hu oldalról.

Nekem kinyiilt a bicska a zsebemben, de ha nem jól értelmeztem az eredeti hozzászólást, akkor elnézést kérek. (de csak akkor) :)

---------------
szerk:

ok, akkor ne vedd magadra, bocs.
vasárnap, ha hazaértem, foglalkozok vele.


szomb. jún. 09, 2007 18:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 04, 2007 10:12
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
az oldal nem az enyém, pusztán kíváncsi vagyok programozók véleményére vele kapcsolatban, csak úgy simán, tudod, mint amikor pl. két ember találkozik az utcán és azt mondja az egyik a másiknak, hogy 'Te figyelj, láttam egy oldalt a net-en, nézd meg, mit szólsz hozzá, ilyenekből kéne több...' vagy ilyesmi

zsola2, ha tényleg megnézed és mondasz róla véleményt, akkor meg már én nem jöttem ide hiába... :wink:


szomb. jún. 09, 2007 18:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Szoles írta:
Szerintem ez jogosabb...
Kép

Te meg lenyúltad a szmájlimat Kép
Hogy jutottál oda,csak kiváncsiságból?


szomb. jún. 09, 2007 17:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Tudjátok mit,mindkettőtöknek igazatok van.Kicsit Kép gyanús volt,de ha az elkészűlt a honlapomba rakta volna akkor egy szó se érhette volna.


szomb. jún. 09, 2007 17:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
Szerintem ez jogosabb...
Kép


szomb. jún. 09, 2007 17:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Olvastam a csoporttéma leírását, és pont hogy ezért nem értettem akkor a hozzászólásod mélyebb üzenetét.
Ha kiváncsi vagy mások véleményére, javaslatára, akkor írd oda legközelebb, és nem lesz félreérthető.
És azért valljuk be, hogy csak azért nem regisztrál az ember egy fórumon, hoyg a közzel megossza milyen jó honlapot "talált" és azt milyen "érdekesnek" tartja.

Mondd, hogy srácok, most készült az oldalam, nézzétek meg, kritikákat, véleményeket, megrendelőket, felhasználókat, keresőrobotokat várok! Ezzel abszolut semmi baj nincs, sőt, biztos írok is egy két jó ötletet estefele ha lesz rá időm. (nem mintha olyan nagy guru lennék, de felhasználó szemével és függetlenként tudom nézni az oldalt, és nem kerül semmibe 10 percet rászánni. él téma ilyen jelleggel a fórumon, és még élni is fog.

De ha bedobod ebben a stílusban a honlapod linkjét, és úgy, ahogy eddig mostanság egy két újonnan regisztrált tag, és több helyre, akkor kinyílik a bicska a zsebemben.
Igen, tudom mi az a spam. Naponta kapom őket mailben és a fórumon is az arcomban.
A hozzászólásod spam gyanús volt, ezért írtam.


szomb. jún. 09, 2007 13:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Kép
Jogos az érvelés


szomb. jún. 09, 2007 13:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 04, 2007 10:12
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
há', gondoltam ebéd után megnézem, hogy írt-e valaki a nyitott Témában véleményt a honlapról (:!:), mert ugye ezért nyitottam a topic-ot. Erre mit találok? :nemar: Sírást, rívást, nyavajgást (lásd fent.)

zsola2, nézted már valaha, hogy mi ennek a téma csoportnak a rövid leírása? Ez itt: elkészült és félkész honlapok, tippek-trükkök.

Na hát, ez itt egy kész vagy félkész (mittomén) honlap, érdekesnek találtam, kíváncsi voltam mások véleményére, nyitottam egy topic-ot. Ugye, a fórum arra való, hogy emberek véleményt cseréljenek? Rosszul tudom?

Te, és zsola2, tudod mi a spam fogalma? Annyit tegyél meg, hogy utána nézel... (pl. wikipedián) - és akkor MÁR megérte ide látogatnod... :wink:


szomb. jún. 09, 2007 12:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
(LE)győztél! A topikért pedig kár... :D


szer. jún. 06, 2007 1:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Nem, hanem hogy kibírtad, hyog ne írj ide semmit...
De asszem ezt a topicot rendesen beoffoltuk. :D


szer. jún. 06, 2007 0:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
Mármint hogy kibírtam, amit Te nem. Hogy szóvá tegyem, amit helyettem is leírtál.
Hú, pedig de jól esett volna nekem is hosszasan ecsetelni a témát! :D


szer. jún. 06, 2007 0:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Némi ellentmondást vélek felfedezni a postodban. :D


kedd jún. 05, 2007 15:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
Én most kibírtam! Büszke vagyok magamra! Pedig qrva nehéz volt...


kedd jún. 05, 2007 14:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Esköszöm, próbáltam kibírni, hoyg ne írjak ide be semmit, de mégsem megy.

Emberek!
Ha már "veszitek a fáradtságot" és regeltek egy fórumba, csak azért, hogy weboldalatok népszerűsítsétek (hogy durván szóljak: spammeltek), akkor legalább szintúgy vegyétek a fáradtságot, és gondolkodjatok el, mi lesz akkor, ha a topic címébe teszitek az oldal nevét!

(akinek nem inge, ne vegye magára)


hétf. jún. 04, 2007 20:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 04, 2007 10:12
Hozzászólások: 4
Hozzászólás www.abchaz.hu
Most találtam ezt az oldalt. Elég kultúrált térképes ingatlan hirdető cucc. Magyar oldalak között még nem igen láttam ilyet.


hétf. jún. 04, 2007 10:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 22 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség