Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 18:37



Hozzászólás a témához  [ 7757 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 156  Következő
OFFOLÓS TOPIK 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. nov. 08, 2004 20:03
Hozzászólások: 6046
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Elvileg a sztereo MPX jel is átvihető infrán, de a minősége nem lesz valami fényes, ugyanúgy hordozhatja az amplitúdóhibákat, mint a sima infrás analóg átvitel.
Talán valami digitálisban kellene gondolkodni. A hangkáryák gyakran kiadják az S/PDIF jelet


hétf. jún. 18, 2007 22:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Lenne egy kérdésem:
Az asztali (számító)gépem rá van kötve egy házimozierősítőre és a pc hangja azon szól.
Viszont már szinte csak a laptopot használom, ennek viszont nem valami ütős hangszórója van...
Gondoltam hogy összekötöm a laptopot is a házimozierősítővel, de semmiképp nem szeretnék vezetéket. Milyen alternatíva lenne szerintetek a jobb? Rádióadó (FM)? Infra? Infra esetén a rálátás nem lenne gond, viszont akkor az erősítő mellé kellene egy vevőáramkör. RF megoldásnál Skori kapcsolására gondoltam, kérdés mennyire lenne élvezhető a minősége. Persze gondolom a sztereo átvitelről le kell mondanom. IR-nél megoldható a sztereo átvitel? Minőségre melyik lenne jobb? RF azért is jó lenne mert a házimozierősítő tunerja venné a jelet és nem kellene külön vevőáramkör.


hétf. jún. 18, 2007 20:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 11, 2007 22:53
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
PMPO írta:
Viszont írásban rögzíteni kell, hogy a szerződés alapja adott szó, vagy ráutaló magatartás volt :)

Példa az ingatlanszerzésre ( majdnem rasszista):
Cigány hajótörést szenved, végül a hullámok partra sodorják. Mikor magához tér, bejárja a környéket, senkit nem talál, de csak ennyit mond:
- Háát ezs a sziget eddig lakatlan vóót, de mosmá' Lakatos.












Ez nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!


csüt. jún. 14, 2007 19:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ez az ic ismerős valakinek?
PCM2902
USB-s hangkártya készíthető vele analóg/digitális sztereo ki/bemenetekkel. :shock:
Hab a tortán hogy samplesben rendelhető TI-től.


csüt. jún. 14, 2007 16:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
Attila86 írta:
SPafi írta:
Gyerekek! Eredetileg a nyócker határos volt a Havannával (havanna utcai lakótelep), csak a havannaiak ellopták a közös határt. :wink: Funkee haverom a nyócban lakott, és csak kétszer jött hozzám (a havannára) robogóval, de mindkétszer gyalog ment el.

Na jó, azóta bekamerázták.
Bizony. Sőt, tudtommal azóta a Havanna a legbiztonságosabb lakótelep Pesten!

.. és Funkee azóta gyalog megy oda, és robogón megy haza :)


csüt. jún. 14, 2007 7:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
SPafi írta:
Gyerekek! Eredetileg a nyócker határos volt a Havannával (havanna utcai lakótelep), csak a havannaiak ellopták a közös határt. :wink: Funkee haverom a nyócban lakott, és csak kétszer jött hozzám (a havannára) robogóval, de mindkétszer gyalog ment el.

Na jó, azóta bekamerázták.
Bizony. Sőt, tudtommal azóta a Havanna a legbiztonságosabb lakótelep Pesten!


csüt. jún. 14, 2007 4:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
:shock: Aztán miért négy tigris? Mer három a kislány, négy a tigris? :roll:


szer. jún. 13, 2007 22:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Gyerekek! Eredetileg a nyócker határos volt a Havannával (havanna utcai lakótelep), csak a havannaiak ellopták a közös határt. :wink: Funkee haverom a nyócban lakott, és csak kétszer jött hozzám (a havannára) robogóval, de mindkétszer gyalog ment el.

Na jó, azóta bekamerázták.


szer. jún. 13, 2007 21:54
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11938
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Unnamed írta:
Nem jártál még a nyóc kerbe? Felejthetetlen helyek vannak, pl népszínház utca, de sok érték ne legyen nálad :P

Én még a Mátyás teret is ide sorolnám.

Valamikor a Népszínház utca elején a Bánki Donátban is tanultam. Akkor még gépipari technikum volt. Innen ismerem a környéket. Most szerencsére messze lakom onnan.


szer. jún. 13, 2007 21:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Nem jártál még a nyóc kerbe? Felejthetetlen helyek vannak, pl népszínház utca, de sok érték ne legyen nálad :P


szer. jún. 13, 2007 21:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
De budapesti vagyok, de ezt még sosem hallottam. :-)


szer. jún. 13, 2007 20:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
4 tigris aka. józsefvárosi piac :) Az a jó, mikor az arab, meg a kínai próbál magyarul megegyezni, és valami elképesztő nyelv születik.


szer. jún. 13, 2007 19:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11938
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
kispedro írta:
Egyszerűen nem jövök rá gugli alapján sem, hogy mi az a 4 tigris.

Jaj ne. Hol élsz? Biztos nem Pesten. :D

Van a Fáy utcában is (még két hétig).


szer. jún. 13, 2007 16:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kispedro írta:
Egyszerűen nem jövök rá gugli alapján sem, hogy mi az a 4 tigris.
Kínai piac.


szer. jún. 13, 2007 16:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Egyszerűen nem jövök rá gugli alapján sem, hogy mi az a 4 tigris.


szer. jún. 13, 2007 16:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Próbálkozz a 4 tigrisnél. Ha ott nem kapni, akkor sehol :wink:


szer. jún. 13, 2007 11:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Hi!
Ma láttam egy valaki kezében egy világítós öngyujtót, ami mintát vetített a falra. 4 szinből állt. Vehér karikában kék alapon, piros szív, fehérrel beleírva, hogy i love you. Ezt hogyan oldhatták meg? Valami lencse lehet a led előtt? Sajnos nem tudom merre vehette.


kedd jún. 12, 2007 22:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 25, 2007 16:59
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Magyaroszág
Hozzászólás 
Unnamed írta:
Amugy csak félig vagyok itt, mert ha valamit a vinyóm a virtuális memóriából próbál kiolvasni, az órákba telik, aztán be is fagy, így kénytelen vagyok max 3 programot futtatni, és az összeset látnom kel egyszerre, mert ha elpakolja a lapozófájlba, onnan bizony ki nem olvassa :shock: ennyire kuka már a vinyó, format megvolt, semmit sem lehet tenni, jövö héten vehetek egy újabb 160gigásat, de hogy az nem maxtor lesz, az holtbiztos. Egyik ismerősöm foglalkozik ilyen kuka vinyókkal, talán neki kell 2k ért :)

Nem reklám, de nekem a Samsung eléggé bevált, tehát halk, gyors, korántsem melegszik annyira mint a maxtor, 3 év gari (bár a töbire nem tudom mennyi van).


kedd jún. 12, 2007 19:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Amugy csak félig vagyok itt, mert ha valamit a vinyóm a virtuális memóriából próbál kiolvasni, az órákba telik, aztán be is fagy, így kénytelen vagyok max 3 programot futtatni, és az összeset látnom kel egyszerre, mert ha elpakolja a lapozófájlba, onnan bizony ki nem olvassa :shock: ennyire kuka már a vinyó, format megvolt, semmit sem lehet tenni, jövö héten vehetek egy újabb 160gigásat, de hogy az nem maxtor lesz, az holtbiztos. Egyik ismerősöm foglalkozik ilyen kuka vinyókkal, talán neki kell 2k ért :)


kedd jún. 12, 2007 19:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Ezt csak szovtveresen lehet megoldani :P A driverben lehet állítgatni.


kedd jún. 12, 2007 18:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 25, 2007 16:59
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Magyaroszág
Hozzászólás 
Unnamed írta:
Szerintem, ha kikapcsolod az AGC-t és felveszed az érzékenységet, akkor látnia kéne a pákát, de majd megnézem énis valamivel. No meg azt, hogy milyen mélyre lát az infra tartományban.

Ez meg lehet szoftveresen is oldani? (vagy a gépre már a kész, szbályozott adatfolyamot küldi?) Az érdekelne hol lehet az érzékenségét állítnai.


kedd jún. 12, 2007 16:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1832
Hozzászólás 
Tud ilyeneket ez a kamera? :) Ujonnan 3ezer FT volt. Szoval nem egy fullextras darab :)


kedd jún. 12, 2007 16:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Szerintem, ha kikapcsolod az AGC-t és felveszed az érzékenységet, akkor látnia kéne a pákát, de majd megnézem énis valamivel. No meg azt, hogy milyen mélyre lát az infra tartományban.


kedd jún. 12, 2007 15:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1832
Hozzászólás 
Na megvan a cucc! :-)
2 kemeny ezres volt, 352*288 a max. felbontas, 30fps -t tud, ultra-low-cost ketyere. Kiszedtem az optikabol valami pirosan tukrozodo negyzet alaku izet, gondolom az volt az infra-szuro. Aztan odatartottam ele a pakat, mikozben le volt kapcsolva minden lampa /kiveve a monitor/, de semmi. Majd megkapja a hugom pasija, vagy anyuek, hogy tudjak monitorozni a kecskeket :-) Csak kell vennem egy marek infra-LED-et a kecskekhez :-D

Infra-szuro nelkul igy nez ki a csoves erositom:
http://sziget.mine.nu/~danko/aramkor/cam.jpg


hétf. jún. 11, 2007 21:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1832
Hozzászólás 
Hol dobaljak ingyen? :-)
Ez a 2000ft-s cucc szerintem csak 320x240-et tud, mert "100k" pixeles.


vas. jún. 10, 2007 22:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Na igen, a vakulás ott leginkább azért van, mert az AGC nem érzékeli az infrát, és hiába vakítja el a kamerát, nem szabályoz automatán vissza, ahogy azt megtenné pl. ha elemlámpával rávilágít az ember. Van ahol már ingyen dobálják, de érdemes maradni legalább 640x480-nál.


vas. jún. 10, 2007 21:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1832
Hozzászólás 
Aham, tehat fontos a dinamika. Ezert "vakult meg" a kamera nalad is, amikor meggyujtottal egy szal gyufat?
Lattam 2rugoert webkamerat, lehet hogy megveszem, es kiprobalom :-)


vas. jún. 10, 2007 21:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
_Danko_ írta:
Unnamed! A weboldaladon egy webkamerat szetberheltel, hogy infra tartomanyban is "lasson". Ugy nem lehet megberhelni, hogy hő-kamera legyen belole? Mondjok egy aramkort lekamerazni vele, es akkor latszana, hogy hol a legmelegebb, meg ilyesmi.
:-)


Hát annak van egy kritériuma, ami az érzékenység.. :P Ha elég érzékeny kamerát szedsz szét, akkor sokmindent látni lehet, de egyszerre csak keskeny fényerősséget lát (ezt nem tudom hogy kifejezni), vagy mondhatjuk, hogy alacsony a dinamikája, így nagy hőkülönbségek esetén egyik elvakítja, az alacsonyabb hőmérsékletűt meg nem is látja. De amire akarod használni arra alkalmas lenne, mert ott nincs nagy különbség. Gonoltam arra is, hogy valami programmal a szürke színskálához rendeltetni kéne a látható színspektrumot, így tényleg azt lehetne látni, hogy vörös, illetve fehér a meleg, a kék felé pedig a hidegebb részeket mutatná.


vas. jún. 10, 2007 21:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1832
Hozzászólás 
Unnamed! A weboldaladon egy webkamerat szetberheltel, hogy infra tartomanyban is "lasson". Ugy nem lehet megberhelni, hogy hő-kamera legyen belole? Mondjok egy aramkort lekamerazni vele, es akkor latszana, hogy hol a legmelegebb, meg ilyesmi.
:-)


vas. jún. 10, 2007 20:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Attila86 írta:
A bss.fw.hu-n sorra kitörlik a hozzászólásaimat :evil:
A forrastóállomáshoz meg a "spektrum analizátor multiplex üzemmódban"-hoz beírtam hogy nekem is van egy hasonló kapcsolásom és belinkeltem. Már négyszer kitörölték :!: ]:-<


Vigyázz, a Róka keze mindehová elér :lol:


vas. jún. 10, 2007 19:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A bss.fw.hu-n sorra kitörlik a hozzászólásaimat :evil:
A forrastóállomáshoz meg a "spektrum analizátor multiplex üzemmódban"-hoz beírtam hogy nekem is van egy hasonló kapcsolásom és belinkeltem. Már négyszer kitörölték :!: ]:-<


vas. jún. 10, 2007 19:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
potyo írta:
Attól senki sem lesz előrébb, hogy beírkáljuk, hogy ezt vegyél, mert egyik márka sem megbízható. Mindig tartani kell biztonsági másolatot az olyan adatokról, amik nem pótolhatók. Az megintcsak érdekes kérdés, hogy mi a pozitív tapasztalat egy merevlemezről :?:
Nem mondtam olyat hogy ki mit vegyen, csak leírtam, hogy nekem a Seagate-el nincs semmi bajom. :!:
Pozitív tapasztalatom egyrészt az, hogy sokkal halkabb a vinyóm mint számos ismerősömnek. Másrészt pedig az, hogy anno régebben volt némi gond a gépemmel és azt gyanítottam hogy a vinyó, de aztán kellemesen csalódtam mert más volt a ludas.


vas. jún. 10, 2007 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Na a getdataback-al elég sok adatot újra látok, viszont nem regisztrált, ezért másolni nem lehet őket, csak megnézni. De hát a bolond program a temp könyvtárba rakja a megnyitott dolgokat, úgyhogy onnan el tudom menteni, csak előtte meg kell nézzem :) Kösz, hogy ajánlottad a programot, ez segít sok dologban,


vas. jún. 10, 2007 18:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
T68m írta:
Ehhez szerintetek milyen támogatás kell? Ezt egy újabb gép alapból tudja?
Már jónéhány éve minden vinyó tudja a SMART-ot, és minden bios annak a figyelését. Csak a figyelés kikapcsolható, ezért nem látni minden biosnál, ha valami gond van készülőben, illetve a bios csak induláskor nézi meg. Sok szerviz egyszerűen kikapcsolja ezt, amikor a bios kiírja ahelyett, hogy letesztelnék a lemezt. Pl. az Everest-el meg lehet nézni a smart adatokat.

http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=28336


vas. jún. 10, 2007 18:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Nem tudok ennyi adatot máshova menteni ez a nagy probléma. De a fontosakat lementem, aztán format, nem tudok mit csinálni, és valószínü igy is a kukában fog kikötni a vinyó.


vas. jún. 10, 2007 17:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
igen, semmi garancia nincs egyik vinyónál sem, hogy nem fog elszállni. Mondjuk, már láttam (egy esetben) olyan bios üzit, mely arra figyelmeztet, hogy a merevlemez közel van a halálához.

Ehhez szerintetek milyen támogatás kell? Ezt egy újabb gép alapból tudja?


vas. jún. 10, 2007 17:25
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Nekem meg volt már négy Maxtor vinyóm, amikből három most is megy a gépemben, a negyediket meg eladtam 3 év használat után üzemképesen. IBM és WD viszont már hibásodott meg nálam. Attól senki sem lesz előrébb, hogy beírkáljuk, hogy ezt vegyél, mert egyik márka sem megbízható. Mindig tartani kell biztonsági másolatot az olyan adatokról, amik nem pótolhatók. Az megintcsak érdekes kérdés, hogy mi a pozitív tapasztalat egy merevlemezről :?:

Idézet:
A probléma csak az, hogy épp a 120 gigás partíción van a hiba, és nem tudom átmenteni. De a format talán segít, hátha kizárja..
Na ezt most nem értem :?: Ha le lehet formatálni, akkor nemnagyon van mit lementeni. Valamint ha jól emlékszem, akkor a GetDataBack-nál ki lehet választani, hogy mely fájlokat akarod menteni, nem muszáj a teljes partíciót.


vas. jún. 10, 2007 17:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
http://kalazif.googlepages.com/htlol.jpg/htlol-full.jpg


vas. jún. 10, 2007 15:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Én amióta az eszemet tudom Seagate vinyóm van évek óta (és most a laptopban is egy hete). Soha semmi bajom nem volt vele. Sőt, inkább pozitív tapasztalataim vannak.


vas. jún. 10, 2007 15:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
A probléma csak az, hogy épp a 120 gigás partíción van a hiba, és nem tudom átmenteni. De a format talán segít, hátha kizárja..


vas. jún. 10, 2007 14:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1832
Hozzászólás 
Unnamed írta:
Most is arról megy a windows, és minden más sértetlen. Nem lehet hogy csak annak a szektornak lett valami baja? Fenomenális ez a maxtor, ez a 3. ami valami problémát csinál, szerencsére nem elfüstölt, mint az előző.


Itthon, az alberletben, havernal, a szerveremben eddig mindig Western Digital vinyok voltak/vannak, es semmi gond nem volt veluk.


vas. jún. 10, 2007 13:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Egy GetDataBack-ot kellene ráereszteni, és átmásolni a fontos cuccokat egy másik merevlemezre. Ezt pedig leformázni, és alaposan letesztelni. Nem biztos, hogy a lemez hibás, sérülhettek az adatok hibás kábel miatt is.


vas. jún. 10, 2007 13:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Most is arról megy a windows, és minden más sértetlen. Nem lehet hogy csak annak a szektornak lett valami baja? Fenomenális ez a maxtor, ez a 3. ami valami problémát csinál, szerencsére nem elfüstölt, mint az előző.


vas. jún. 10, 2007 13:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Unnamed írta:
http://kalazif.googlepages.com/miez.jpg/miez-full.jpg
Ez meg mi??? Bekapcsolom a gépet, megnéztem a képek mappámat, és csak úgy randomra egy csomó hibás, és 0 bájtot ír ki rá, és törölni sem lehet.. a legfontosabb mappámba, a legfontosabb képeim, de a többi cucc sértetlen. Komolyan nem értem, hogy ez mi a jóisten


elszállt a vinyó... (lehet, hogy csak táphiba)


vas. jún. 10, 2007 13:16
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
http://kalazif.googlepages.com/miez.jpg/miez-full.jpg
Ez meg mi??? Bekapcsolom a gépet, megnéztem a képek mappámat, és csak úgy randomra egy csomó hibás, és 0 bájtot ír ki rá, és törölni sem lehet.. a legfontosabb mappámba, a legfontosabb képeim, de a többi cucc sértetlen. Komolyan nem értem, hogy ez mi a jóisten


vas. jún. 10, 2007 13:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
DLL írta:
Attila86 írta:
A hackelésről jut eszembe; négy hónap alatt végre ma sikerült frisstésre bírnom a Nod32-met! :potyog:
Az fura, miért négy hónapig mit csinált? :Đ vagy mit írt ki?
Hogy nem jó a név/jelszó. De nekem tényleg nem frissült, nem úgy mint Potyonak. A jó benne, hogy még 6 ismerősöm gépére feltettem anno, és dícsértem hogy milyen jó a nod, aztán egyszerre meghalt mindenkinél :oops: .


vas. jún. 10, 2007 7:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Attila86 írta:
A hackelésről jut eszembe; négy hónap alatt végre ma sikerült frisstésre bírnom a nod32-met! :potyog:
Az enyém is néha ugrál, hogy nem jó a név/jelszó, de akármikor megnézem a legutóbbi frissítés dátumát, mindig az aktuális napot mutatja... :potyog:


vas. jún. 10, 2007 0:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 25, 2007 16:59
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Magyaroszág
Hozzászólás 
Attila86 írta:
A hackelésről jut eszembe; négy hónap alatt végre ma sikerült frisstésre bírnom a Nod32-met! :potyog:

Az fura, miért négy hónapig mit csinált? :Đ vagy mit írt ki?


szomb. jún. 09, 2007 23:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 17:13
Hozzászólások: 2193
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A hackelésről jut eszembe; négy hónap alatt végre ma sikerült frisstésre bírnom a nod32-met! :potyog:


szomb. jún. 09, 2007 20:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 21:29
Hozzászólások: 2565
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Szerintem itt is a terminálon azért van ez a 10 másodperces hozzászólás-hozzászólás közti idő, hogy ilyen ne történhessen :) Halottam erről, hogy hirtelen megjelent a bot, és egy nap a neten szinte az összes nagyobb php fórumot szétfloodolta. De sok magyar fórumot is. Aztán gyorsan jött gyorsan el is tűnt ahogy megjelent a védelem :) Na persze csak a flood miatt, pl kispedro oldalán is a fórumot már a második török hekker tím hekkelte meg..


szomb. jún. 09, 2007 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7757 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 156  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 30 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség