Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 6:32



Hozzászólás a témához  [ 1248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  Következő
3G a vodafone-nál 
Szerző Üzenet
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
And_Or írta:
T68m írta:
k_chris írta:
akkor ez új mert legjobb tudomásom szerint eddig az összes mobilszolgáltató csak natolt címet adott...


a voda is.

(CSD kapcsolatnál viszont nem. De CSD nincs a vodánál)
Számodra mit jelent a natolt cím?
Annyit tudok, hogy a hálókártyám xy címet kap, és ha kívülrõl nézem magamat, akkor is xy címet látok. Vagyis publikus ip-címet kapok, ha internet(standardnet).vodafone.net APN-el csatlakozok ki.


na, kérem szépen. Itt valami trükk van még, most próbáltam ki:
IP-cím. . . . . . . . . . . . . . . . : 80.244.101.181
Alhálózati maszk. . . . . . . . . . . : 255.255.255.255
Alapértelmezett átjáró. . . . . . . . : 80.244.101.181
DNS-kiszolgálók . . . . . . . . . . . : 80.244.97.30
80.244.96.1

Mint látható a subnet mask 255.255.255.255!
Ennek megfelelően az alapértelmezett átjáró = ip cím.

Tehát, mintha egy kiosztott ip címmel megyegyező ahálózatot NAT-olna a voda. Megjegyzem, a net felől nem sikerült elérni a gépem a fenti IP címen.


csüt. jún. 21, 2007 13:36
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
k_chris írta:

és miért nem? elég ha a túloldalnak public IPje van, le kell zsírozni hogy akkor az indítsa a tcp kapcsolatot amelyik megosztás mögött van és kész.

*******************

egyszerûen jogalapot akar magán ak arra (amit ha ISP szemmel nézem TÖKÉLETESEN megértek), hogy amit p2pnek VÉL azt tilthassa.


ez így van. tehát az egyik félnek publikus ip címnek kell lennie. Tehát egy teljesen p2p dolog már nem is működik, kell egy szervernek lenni, ami ezt összehangolja. De egyébként igaz, erre nem is gondoltam, hogy egy ügyesen megírt rendszerben mindig a natolt kezdeményezi a kapcsolatot, így az ő címének nem kell publikusnak lennie.

igen, csak amit annak vél, az nem biztos, hogy az, de ez már másik vita.


szer. jún. 20, 2007 18:28
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
k_chris írta:
azért nem megy a net mert a másik napi 2-4GBokat húz le... :evil:

Multkor egy dvd-nek nem kellett 2 óra, csellón :D Bár én is ritkán használom (amikor otthon vagyok), de akkor rendesen.


szer. jún. 20, 2007 15:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
csak akkor ne reklámozta volna magát korlátlannak....


szer. jún. 20, 2007 15:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
T68m írta:
And_Or írta:
T68m írta:
k_chris írta:
akkor ez új mert legjobb tudomásom szerint eddig az összes mobilszolgáltató csak natolt címet adott...


a voda is.

(CSD kapcsolatnál viszont nem. De CSD nincs a vodánál)
Számodra mit jelent a natolt cím?
Annyit tudok, hogy a hálókártyám xy címet kap, és ha kívülről nézem magamat, akkor is xy címet látok. Vagyis publikus ip-címet kapok, ha internet(standardnet).vodafone.net APN-el csatlakozok ki.


nos, akkor úgy látszik, hogy ezen valamit változtattak. Most nincs kedvem kipróbálni. Mindenesetre ez magyarázatot ad arra, hogy miért erőltetik a filecserélő tiltást, hisz natolt címnél amúgyse működnének a p2p rendszerű dolgok.

de erre még visszatérek! :wink:


és miért nem? elég ha a túloldalnak public IPje van, le kell zsírozni hogy akkor az indítsa a tcp kapcsolatot amelyik megosztás mögött van és kész. vagy nem is kell a túloldalon se public ip ha egy port be van lőve forwardra ami be van a torrentkliensbe állítva.

olyan helyen torrentezek ahol semmi konfig nincs és nat mögött vagyok, jó esetben mégis jön 200kB/seccel a cumó... nem azért tiltja azt a voda... egyszerűen jogalapot akar magán ak arra (amit ha ISP szemmel nézem TÖKÉLETESEN megértek), hogy amit p2pnek vél azt tilthassa. elég idegesítő amikor valakinek (aki hetente egyszer ül gép elé egy órára webezni) azért nem megy a net mert a másik napi 2-4GBokat húz le... :evil:


szer. jún. 20, 2007 15:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
mocsyzozi írta:
Dehogy viszem,nekem már müködik!!!!! 64 bites vistán!!! :-)))
Nem volt egyszerű,de tudjuk a google a mi barátunk....


Akkor ezek szerint van hozzá már új SW... :)
A vodás SW sajnos még nem megy Vistán... :(

igen és ez is vodás csak itthon még nem ismeri a voda!
Ráadásul még magyar nyelvü is méri a sebességet és az adatforgalmat is.Hasonlo a Connect me-hez csak még sem az.


szer. jún. 20, 2007 11:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
And_Or írta:
T68m írta:
k_chris írta:
akkor ez új mert legjobb tudomásom szerint eddig az összes mobilszolgáltató csak natolt címet adott...


a voda is.

(CSD kapcsolatnál viszont nem. De CSD nincs a vodánál)
Számodra mit jelent a natolt cím?
Annyit tudok, hogy a hálókártyám xy címet kap, és ha kívülrõl nézem magamat, akkor is xy címet látok. Vagyis publikus ip-címet kapok, ha internet(standardnet).vodafone.net APN-el csatlakozok ki.


nos, akkor úgy látszik, hogy ezen valamit változtattak. Most nincs kedvem kipróbálni. Mindenesetre ez magyarázatot ad arra, hogy miért erőltetik a filecserélő tiltást, hisz natolt címnél amúgyse működnének a p2p rendszerű dolgok.

de erre még visszatérek! :wink:


szer. jún. 20, 2007 2:31
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
mocsyzozi írta:
Dehogy viszem,nekem már müködik!!!!! 64 bites vistán!!! :-)))
Nem volt egyszerű,de tudjuk a google a mi barátunk....


Akkor ezek szerint van hozzá már új SW... :)
A vodás SW sajnos még nem megy Vistán... :(


kedd jún. 19, 2007 22:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
T68m írta:
k_chris írta:
akkor ez új mert legjobb tudomásom szerint eddig az összes mobilszolgáltató csak natolt címet adott...


a voda is.

(CSD kapcsolatnál viszont nem. De CSD nincs a vodánál)
Számodra mit jelent a natolt cím?
Annyit tudok, hogy a hálókártyám xy címet kap, és ha kívülről nézem magamat, akkor is xy címet látok. Vagyis publikus ip-címet kapok, ha internet(standardnet).vodafone.net APN-el csatlakozok ki.


kedd jún. 19, 2007 22:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Dehogy viszem,nekem már müködik!!!!! 64 bites vistán!!! :-)))
Nem volt egyszerű,de tudjuk a google a mi barátunk....


kedd jún. 19, 2007 21:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
mocsyzozi írta:
Nektek sikerült összehozni Vistával ezt a modemet????


Sajnálattal kell közöljem, Vistával jelenleg NEM működik az usb modem...
Ha 3 napos próbára vetted, akkor vidd vissza, ha nem, vagy már túl vagy a 3 napon, akkor tegyél fel XP-t.


kedd jún. 19, 2007 20:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
Nektek sikerült összehozni Vistával ezt a modemet????


kedd jún. 19, 2007 13:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
k_chris írta:
akkor ez új mert legjobb tudomásom szerint eddig az összes mobilszolgáltató csak natolt címet adott...


a voda is.

(CSD kapcsolatnál viszont nem. De CSD nincs a vodánál)


kedd jún. 19, 2007 10:42
Profil Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
akkor ez új mert legjobb tudomásom szerint eddig az összes mobilszolgáltató csak natolt címet adott...


kedd jún. 19, 2007 8:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: vas. jún. 10, 2007 8:16
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
And_Or írta:
Számomra újdonság:
Az új internetcsomagok óta az internetelöfizetéssel lehet wapozni. Vagyis a wap.vodafone.net APN-el is ki lehet csatlakozni, és elérhető vele így a 10.9.8.7 gateway, és a voda live mobiloldal is.
Ha wap.vodafone.net apn-el csatlakozol, akkor egy belső, NAT-olt ip"számot" kapsz, ha meg internet(standardnet).vodafone.net apn-el, akkor külső, publikus ipcímet kapsz. Jah, és a wappal is mindent el lehet érni, pl a leveleket letölteni kliens-el, mivel sima nat a wap.

Én is észrevettem :)


kedd jún. 19, 2007 7:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
Számomra újdonság:
Az új internetcsomagok óta az internetelöfizetéssel lehet wapozni. Vagyis a wap.vodafone.net APN-el is ki lehet csatlakozni, és elérhető vele így a 10.9.8.7 gateway, és a voda live mobiloldal is.
Ha wap.vodafone.net apn-el csatlakozol, akkor egy belső, NAT-olt ip"számot" kapsz, ha meg internet(standardnet).vodafone.net apn-el, akkor külső, publikus ipcímet kapsz. Jah, és a wappal is mindent el lehet érni, pl a leveleket letölteni kliens-el, mivel sima nat a wap.


hétf. jún. 18, 2007 21:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. jún. 10, 2007 8:16
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
Még annyit ehhez a Voda+Invitel pároshoz,hogy a Voda helyébe én nem adnám a nevem hozzájuák :D Invitel a legszutyokabb telo+net szolgáltató.Unokatesómék alig várják már h. szabaduljanak tőlük :)


szomb. jún. 16, 2007 6:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
T68m írta:
vagy a trabinál a vitamaxot, attól még a trabinak nincs koncessziós engedélye mobil távközlésre! :lol:


Így igaz, olyanom még nincs... :)


pén. jún. 15, 2007 22:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Trabi TM írta:

Ez kb olyan, mint amikor a benzinkúton megveszed a panni express SIM-et, ettõl még nem pl. a MOL lesz a szolgáltatód, hanem továbbra is a panni... :wink:


vagy a trabinál a vitamaxot, attól még a trabinak nincs koncessziós engedélye mobil távközlésre! :lol:


pén. jún. 15, 2007 21:18
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. jún. 10, 2007 8:16
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
muse írta:
Vodafone és az Invitel akciójában a 2007 július 31-ig megkötött és a későbbiekben sikeresen létesített ADSL előfizetések esetében az első hónap díját elengedjük<<<Oké,de hogy kerül képbe a Vodafone? :shock:
ezt nem értem :oops: annyi más mellett :lol:


Úgy kerül képbe, hogy a felsorolt voda üzletekben is megkötheted a szerződést, de a voda kizárólag ennyiben járul hozzá a dologhoz, továbbra is vezetékes vonalon megy csak az ADSL, és továbbra is az Invitel szolgáltatja, és továbbra sincs semmi köze az ADSL-hez a vodának...

Ez kb olyan, mint amikor a benzinkúton megveszed a panni express SIM-et, ettől még nem pl. a MOL lesz a szolgáltatód, hanem továbbra is a panni... :wink:

Köszi a fényt :D


pén. jún. 15, 2007 20:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
muse írta:
Vodafone és az Invitel akciójában a 2007 július 31-ig megkötött és a későbbiekben sikeresen létesített ADSL előfizetések esetében az első hónap díját elengedjük<<<Oké,de hogy kerül képbe a Vodafone? :shock:
ezt nem értem :oops: annyi más mellett :lol:


Úgy kerül képbe, hogy a felsorolt voda üzletekben is megkötheted a szerződést, de a voda kizárólag ennyiben járul hozzá a dologhoz, továbbra is vezetékes vonalon megy csak az ADSL, és továbbra is az Invitel szolgáltatja, és továbbra sincs semmi köze az ADSL-hez a vodának...

Ez kb olyan, mint amikor a benzinkúton megveszed a panni express SIM-et, ettől még nem pl. a MOL lesz a szolgáltatód, hanem továbbra is a panni... :wink:


pén. jún. 15, 2007 20:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. jún. 10, 2007 8:16
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
Vodafone és az Invitel akciójában a 2007 július 31-ig megkötött és a későbbiekben sikeresen létesített ADSL előfizetések esetében az első hónap díját elengedjük<<<Oké,de hogy kerül képbe a Vodafone? :shock:
ezt nem értem :oops: annyi más mellett :lol:


pén. jún. 15, 2007 16:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
muse írta:
Hogy is van ez?http://www.vodafone.hu/adsl/index.html
Invitel leginkább Fejér megyében van,de ott nincs 3 G lefedettsége a Vodának....
Hogy bíztosít 4Mbites sebességet?!Valaki világosítson fel,mert ezt nem értem.Amugy nagyon drága..
Nem tudom ki fogja ezt előfizetni :lol:


Szerintem olvasd el még 1-2 alkalommal, amit belinkeltél, mert az akciónak semmi köze nincs a vodához, és főleg nem a 3G-hez, tehát miért is került a Voda 3G topicba? :shock:


pén. jún. 15, 2007 12:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. jún. 10, 2007 8:16
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
Hogy is van ez?http://www.vodafone.hu/adsl/index.html
Invitel leginkább Fejér megyében van,de ott nincs 3 G lefedettsége a Vodának....
Hogy bíztosít 4Mbites sebességet?!Valaki világosítson fel,mert ezt nem értem.Amugy nagyon drága..
Nem tudom ki fogja ezt előfizetni :lol:


pén. jún. 15, 2007 7:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 13:05
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: internet
Hozzászólás 
és a hamachin keresztüli fájl átmásolás azis korlátlan? :roll:
mert ha ja akkor cool.

www.humorchat.extra.hu


csüt. jún. 14, 2007 13:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
pampika írta:
Én is azt mondanám, amit a vevõ hallani szeretne ;) Igazándiból ki kéne próbálni, akkor lehet biztosat mondani.


ahogy Pampika mondja! Nem az az üszis fog letiltani, amelyik most ezt hazudta.


szer. jún. 13, 2007 23:24
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Ck. írta:
Pontosan. Már csak az a kérdés, ki meri bevállalni? :lol:


Na igen, ha nem kellene 2 évet aláírni, már rég kipróbáltam volna, és 1 hónap után visszaadom, de így, 2 adsl mellé nem kell még egy harmadik netkapcsolat... :)


szer. jún. 13, 2007 22:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
pampika írta:
Én is azt mondanám, amit a vevő hallani szeretne ;) Igazándiból ki kéne próbálni, akkor lehet biztosat mondani.


Pontosan. Már csak az a kérdés, ki meri bevállalni? :lol:


szer. jún. 13, 2007 22:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Én is azt mondanám, amit a vevő hallani szeretne ;) Igazándiból ki kéne próbálni, akkor lehet biztosat mondani.


szer. jún. 13, 2007 22:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Megkérdeztem, hogy mi van ha mondjuk egy hónapban 15 gigányit rádiózgatok. Azt mondták, hogy nyugodtan, ez a része korlátlan.


szer. jún. 13, 2007 22:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Mer' 5GB-nál többet egy hónapban csak fájlcserével lehet összehozni ám! :lol: :twisted:

Guni


szer. jún. 13, 2007 21:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Ck. írta:
T68m írta:
Ck. írta:
...


a vodagyalázóban ezt elég részletesen megbeszéltük.


Olvasgattam, de a lehallgatásról senki nem írt semmi konkrétumot, ami biztos lenne. Viszont azt már tudni, hogy a net sima letöltésre, online streamingre tényleg korlátlan.


Aha, csak ne csodálkozz, ha öt giga után letiltanak, arra hivatkozva, hogy torrenteztél!


szer. jún. 13, 2007 19:16
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
T68m írta:
Ck. írta:
...


a vodagyalázóban ezt elég részletesen megbeszéltük.


Olvasgattam, de a lehallgatásról senki nem írt semmi konkrétumot, ami biztos lenne. Viszont azt már tudni, hogy a net sima letöltésre, online streamingre tényleg korlátlan.


szer. jún. 13, 2007 18:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Ck. írta:
Az ügyfélszolgálat szerint az 5000-es promóció esetén, amennyiben nem használok filecserélõ alkalmazásokat, teljesen korlátlan a net, ha pl. online netes rádió adásokat hallgatok, stb., akkor nincs korlátozás, nyugodtan fölé mehetek az 5 gigának, az 5 gigás korlátozás egyedül a filecserélõkre vonatkozik.
Viszont ha filecserélõ használatával átlépem, akkor végleg kizárnak a promócióból, és a forgalomdíjas 5 gigás csomagot kell fizetnem a 2 év hátralévõ részében.

Kérdés, hogy mivel tudják bizonyítani, h filecserélõ használatával léptem túl az 5 gigát, nem pedig rádió hallgatással, ill. "sima" letöltéssel?


a vodagyalázóban ezt elég részletesen megbeszéltük.


szer. jún. 13, 2007 18:24
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Az ügyfélszolgálat szerint az 5000-es promóció esetén, amennyiben nem használok filecserélő alkalmazásokat, teljesen korlátlan a net, ha pl. online netes rádió adásokat hallgatok, stb., akkor nincs korlátozás, nyugodtan fölé mehetek az 5 gigának, az 5 gigás korlátozás egyedül a filecserélőkre vonatkozik.
Viszont ha filecserélő használatával átlépem, akkor végleg kizárnak a promócióból, és a forgalomdíjas 5 gigás csomagot kell fizetnem a 2 év hátralévő részében.

Kérdés, hogy mivel tudják bizonyítani, h filecserélő használatával léptem túl az 5 gigát, nem pedig rádió hallgatással, ill. "sima" letöltéssel?


szer. jún. 13, 2007 16:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. okt. 03, 2004 19:58
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: kakao mellett
Hozzászólás 
k_chris írta:
toky11 írta:
Nincsen valaki benfentes aki megmondani hogy mikor lesz Nagykanizsán 3g?
T,már gőzerővel építi a hálozatot mert 5 helyen láttam az emberkéket a tornyokon szerelni. (csak nem vodas) Ez baj. De majd lesz


honnan latod h nem vodas? magenta overallban vannak? :)


a servizes kocsira tmobile matrica volt. És a haverék nekik szerelnek.


szer. jún. 13, 2007 12:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
And_Or írta:
guni. írta:
Az egyik egy opció, amit a meglévõ elõfizuhoz rendelhetsz meg, a másik meg egy tarifacsomag, külön kártyával, amirõl csak netezni tudsz. De hol látsz olyant, hogy korlátlan?

Guni
Én SMS-t kaptam, hogy különleges ajánlatuk van, 5000 forintért annyit szöfözök szélessávon, amennyit akarok.


írj vissza, hogy torrenttel vagy dcc-vel? :lol:


szer. jún. 13, 2007 11:47
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
guni. írta:
Az egyik egy opció, amit a meglévő előfizuhoz rendelhetsz meg, a másik meg egy tarifacsomag, külön kártyával, amiről csak netezni tudsz. De hol látsz olyant, hogy korlátlan?

Guni
Én SMS-t kaptam, hogy különleges ajánlatuk van, 5000 forintért annyit szöfözök szélessávon, amennyit akarok.


szer. jún. 13, 2007 11:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
toky11 írta:
Nincsen valaki benfentes aki megmondani hogy mikor lesz Nagykanizsán 3g?
T,már gőzerővel építi a hálozatot mert 5 helyen láttam az emberkéket a tornyokon szerelni. (csak nem vodas) Ez baj. De majd lesz


honnan latod h nem vodas? magenta overallban vannak? :)


szer. jún. 13, 2007 8:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Az egyik egy opció, amit a meglévő előfizuhoz rendelhetsz meg, a másik meg egy tarifacsomag, külön kártyával, amiről csak netezni tudsz. De hol látsz olyant, hogy korlátlan?

Guni


kedd jún. 12, 2007 22:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
Mi a különbség a Vodafone Internet 5G (aminek a havidíja 5000 Ft, 5 giga forgl. korl.) és az akciós, 2 éves hűséggel járó "korlátlan" internet (5000 Ft, 5 giga) között?


kedd jún. 12, 2007 17:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. okt. 03, 2004 19:58
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: kakao mellett
Hozzászólás 
Nincsen valaki benfentes aki megmondani hogy mikor lesz Nagykanizsán 3g?
T,már gőzerővel építi a hálozatot mert 5 helyen láttam az emberkéket a tornyokon szerelni. (csak nem vodas) Ez baj. De majd lesz


kedd jún. 12, 2007 15:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. okt. 03, 2004 19:58
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: kakao mellett
Hozzászólás 
invitellel van szerződése a mobilotthon szolgáltatásnál is.


kedd jún. 12, 2007 15:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Most azért töketlen a voda mert már egyszer megjárta a korlátlan marketingjelzö hangoztatásával, most, annak ellenére hogy nem jelenti azt most is ezt hangoztatja üres lózung szinten... Pedig nem rossz az 5gb/ho, tmobnal most az 50%os kedvezmennyel 3 rugo a 2gb...


kedd jún. 12, 2007 6:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
otellocska írta:
Ez azért elég vicces:
http://www.vodafone.hu/invitelakcio/index.html
A Voda nyomatja az Invitel adsl-jét? Nem inkább a saját mobil csomagjaira kéne koncentrálnia, amit végre nagyobb sebességre kapcsolt?


Az Invitel pedig a Voda előfizetéseit (cégeknek a Wireless Office-t is) nyomatja (a fantáziadús nevű) Invitel-Vodafone Klub keretein belül :twisted: .


hétf. jún. 11, 2007 22:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
T68m írta:
guni. írta:
mert tulajdonképpen nem rossz csomag ez így se, de végül most mégis mindenki anyázik.

Guni


Mármint az 5GB és a 10GB-os. Erről van szó. Nem kéne erőltetni (marketing miatt) a "korlátlan", "forgalmidíj mentes" és egyéb jelzőket. És akkor is az ővék lenne (árban) a legjobb. És nem anyázna senki.

and_or:
most is töketlen, lásd fentebb.
:) igaz...


hétf. jún. 11, 2007 21:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
guni. írta:
mert tulajdonképpen nem rossz csomag ez így se, de végül most mégis mindenki anyázik.

Guni


Mármint az 5GB és a 10GB-os. Erről van szó. Nem kéne erőltetni (marketing miatt) a "korlátlan", "forgalmidíj mentes" és egyéb jelzőket. És akkor is az ővék lenne (árban) a legjobb. És nem anyázna senki.

and_or:
most is töketlen, lásd fentebb.


hétf. jún. 11, 2007 20:56
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Jó rendben van, de ha van egy 5GB-os korlátlan csomag, meg egy 10GB-os korlátlan csomag, abból kiérezhető hogy a korlátlanságot nem szó szerint kell értelmezni. Persze ebben az országban szeret mindenki mindent úgy értelmezni, ahogy az neki a legmegfelelőbb. És gondolom emiatt kapott észbe a voda az utolsó utáni pillanatban, hogy ha azt mondja, hogy korlátlan akkor pár héten belül a fél ország ezen fog torrentezni és megint összeomlik a rendszer.

A voda persze most is elqrta, mert egyrészt miért kellett úgy fogalmazni, hogy korlátlan, meg ezzel a hülye, technikailag értelmezhetlen fájlcserélő tiltással ködösíteni, amikor igazán sejthették, hogy az itthon mivel jár, kicsit konkrétaban megfogalmazhatták vola. Vagy ha nem, akkor legalább ne lengették volna be majd egy héttel később ne vonták volna vissza az egészet, mert tulajdonképpen nem rossz csomag ez így se, de végül most mégis mindenki anyázik.

Guni


hétf. jún. 11, 2007 20:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
T68m írta:
guni. írta:
Ck. írta:
Néztem a Voda net akcióját, 2 év hűség, havi 5000 pénz, akár HSDPA (3.6 Mbit/s) sebesség, korlátlan. Ez elég jónak tűnik, de van, ami nagyon nem tetszik benne, mégpedig a korlátozások.


Az ilyen emberek miatt halt be anno a gprs is.

Guni


Megint összekevered a szezont, a f... Ha valaki akciót hirdet, akkor számolnia kell azzal is, hogy valaki igénybe is veszi a szolgáltatását. Ha egy vendéglős korlátlan fogyasztást igér, akkor elég képmutató (és jogtalan) arra hivatkozni, hogy csak 40kg-os anorexiásokra számít, Fekete Lászlóra nem.

Nem az "ilyen emberek", hanem a töketlen voda miatt halt be anno a gprs.
Akkor töketlen volt, azért mindenki szidta, mert összehalt a töketlensége miatt a gprs. Most nem töketlen, most az a baj...?!


hétf. jún. 11, 2007 20:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
guni. írta:
Ck. írta:
Néztem a Voda net akcióját, 2 év hûség, havi 5000 pénz, akár HSDPA (3.6 Mbit/s) sebesség, korlátlan. Ez elég jónak tûnik, de van, ami nagyon nem tetszik benne, mégpedig a korlátozások.


Az ilyen emberek miatt halt be anno a gprs is.

Guni


Megint összekevered a szezont, a f... Ha valaki akciót hirdet, akkor számolnia kell azzal is, hogy valaki igénybe is veszi a szolgáltatását. Ha egy vendéglős korlátlan fogyasztást igér, akkor elég képmutató (és jogtalan) arra hivatkozni, hogy csak 40kg-os anorexiásokra számít, Fekete Lászlóra nem.

Nem az "ilyen emberek", hanem a töketlen voda miatt halt be anno a gprs.


hétf. jún. 11, 2007 20:21
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség