Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 22:23



Hozzászólás a témához  [ 543 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő
SonyEricsson P990: 3G, WiFi, 2 megapixel, QWERTY billentyűk 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Én a zenelejátszó hangerejével vagyok elégedetlen.


szer. aug. 22, 2007 17:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Profilok már nekem sem hiányoznak, igazából az R520m és T630 telefonomon sem használtam már a profilváltogatást az elmúlt fél évben. Nekem is mindenhol üvölt (utcán és közlekedési eszközökön néha így is csak a rezgés miatt veszem észre a bejövő hívást a hatalmas hangzavarban, melóhelyen sem gáz a hangos csengés, otthon is jól jön amikor pár szobával arrébb vagyok). Két "ujjnyomással" átállítom némára amikor zavar az üvöltés.

Én egy kék-fekete színű gyöngyvászon Samsonite fekvő tokban hordom az oldalamon. Olcsó volt, jól védi a telefont (sajnos párszor sikerült leejteni, illetve lecsúszott a nyitott övemről), rádugott headsettel is elfér benne a készülék.


szer. aug. 22, 2007 16:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Pl lakásban miért ne üvölthetne? utcán kell is, mert különben nem hallanám. Munkahelyen nekem szintén kell az üvöltés.


Mert infarktust kapok minden csörgésnél. Munkahelyemen meg a kollégáim is. :D Meg egyébként sem szeretem ha rezeg, amikor nem kéne.

Guni


szer. aug. 22, 2007 16:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Régebben én is rávoltam izgulva a profilra. Nem tudom, hogy van-e ebben a telefonban, még nem kerestem. Ugyanis ahol halkan kéne szólnia, pl könyvtárban, ott igazából sehogy se illik telefonálni szerintem. Ha mégis kell, akkor ott a rezgő ha már annyira fontos hívást várok. Máshol meg igen üvölt. Pl lakásban miért ne üvölthetne? utcán kell is, mert különben nem hallanám. Munkahelyen nekem szintén kell az üvöltés. tehát a korábbi telefonomon lévő profilmizériát nem használtam, mert vagy elfelejtettem váltani, vagy a profil nem váltott olyan funkciót ami viszont fontos lett volna.

Mindenki aki számít IEC-20 tokban hordja a telót, ami egy rakat ürülék szerintem, úgyhogy vissza is vittem a boltba 20 percnyi szenvedés után. Most egy méretes fotóstokban hordom, ami övrefüzhető. Így ha fölül nem cippzárazom be, akkor fülessel együtt is használható. A zsebes megoldást nem szeretem, de sokan hordják ott.


szer. aug. 22, 2007 15:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
És egyébként miben szoktátok hordani a telefont? Zsebre lehet vágni, vagy inkább tokban célszerű?

Na és ha nincs profil. akkor hogyan használjátok? Álandóan üvölt? Vagy ha kimentek az utcára, akkor kézzel felhangosítjátok??? Nincs erre valami progi?

Guni


szer. aug. 22, 2007 12:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
guni. írta:
Főleg Trabit kérdezném, de ha más is tudja, akkor jó lenne, ha megosztaná velem, hogy a telcsi ugye együttműködik MXE-60-nal?


Valószínüleg működik, holnapra kipróbálom, ha nem felejtem el... :)


szer. aug. 22, 2007 8:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Profilok tényleg nincsenek a telefonban.

Én a megjelenése óta a legújabb firmwaret használom. Gyorsaságot (a korábbi fw-hez képest) nem nagyon tapasztaltam (bár szerintem ez nagyon szubjektív), viszont teljesen stabil a telefon.
Ja, és a memóriaszivárgáson is látványosan javítottak: korábban 5-6 nap folyamatos működés után sose ment nálam 10 MB fölé a szabad memória (hiába zártam be minden futó alkalmazást és csináltattam memóritisztítást a swiss managerrel), most 13 nap után még sikerül elérni a 10 MB szabad memóriát.
A hangossággal nekem semmi problémám, beszédhang üvölt, riasztások hangja is elég hangos (ezt még eggyel korábbi fw-ben javították).


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára simico szer. aug. 22, 2007 8:20-kor.



szer. aug. 22, 2007 8:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Én meg azt kérdezném, hogy használ-e valaki R6E28-as szoftvert? Tegnap töltöttem le, és a leírtakkal ellentétben se gyorsabb, se hangosabb nem lett, viszont legalább újra beállítgathattam rajta mindent.


kedd aug. 21, 2007 20:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Főleg Trabit kérdezném, de ha más is tudja, akkor jó lenne, ha megosztaná velem, hogy a telcsi ugye együttműködik MXE-60-nal?

A másik kérdésem, hogy tényleg nincsenek profilok, vagy csak Rusi nem találta meg őket?

Thx: Guni


kedd aug. 21, 2007 20:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: fotel
Hozzászólás 
Sziasztok.

Sikerült már valakinek videókat lejátszani az m.youtube.com címről? Elvileg mennie kellene, de nekem nem megy. Ötlet?
WLAN-on és GPRS/3G-n is próbáltam.

Köszi,
ajani


szer. aug. 08, 2007 13:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 09, 2006 17:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Bocsi a helyesirási hibák miatt rossz vagyok nyelvtanból:P
oks akkor elkezdem olvasgatni!:D


pén. júl. 27, 2007 12:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Gratulálok a szerzeményhez, egyben felhívnám a figyelmedet az alábbiakra:

- megtisztelő volna, ha adnál a helyes írásra, nem csak nyelvhelyesség, hanem íráskép szempontból is (kezdő nagybetűk, szóközök helyes használata, 2 felkiáltójel minden esetben elég, stb.)

- ha már megtaláltad a megfelelő topikot (ami nagyon helyes), esetleg olvasgasd végig, mielőtt kérdéseket teszel fel, ugyanis az a nagyjából 10 oldalnyi hozzászólás MIND ugyanerről a telefonról szól és hátha kitárgyalták már előtted a témát és ott a HELP amit szeretnél.


pén. júl. 27, 2007 12:18
Profil ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 09, 2006 17:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
csá mindenki!
ma értem haza a nyaralásból!és megláttam a telót!!!
NAGYON DURVA!!!!! :D
TETSZIK!!!!:D
ja tényleg erre a telóra ugy tom hogy lehet navigácios rendszert teni ugye?:)
és ha igen honnan tok leszedni hozzá??
HELP:D
elöre iskösz

Manhunt :)


pén. júl. 27, 2007 11:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Basszus, és tényleg! Pedig mintha ezt is próbáltam volna... vagy csak rosszul emlékszem.

Azért a használati útmutatóba belerakhatták volna (az enyémben nincs).


pén. júl. 20, 2007 21:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
simico írta:
Azt árulja el nekem valaki, hogy flip nélküli módban bejövő hívásnál hogyan lehet a csengetést némítani?
"Normál" SE telefonoknál a C gombot megnyomva lehet a csengetést némítani, itt ez nem jön be, bármit nyomkodhatok akkor is csörög tovább...


Itt is ugyanazzal a gombbal, csak itt "DEL" a gomb neve... :wink:


pén. júl. 20, 2007 11:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Azt árulja el nekem valaki, hogy flip nélküli módban bejövő hívásnál hogyan lehet a csengetést némítani?
"Normál" SE telefonoknál a C gombot megnyomva lehet a csengetést némítani, itt ez nem jön be, bármit nyomkodhatok akkor is csörög tovább...


pén. júl. 20, 2007 10:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
guni. írta:
A kifejezést meg a Nokia találta ki, de valószínüleg ő is rájött hogy hülyeség, ezrt már egy ideje számítógépnek hívja az okostelefonjait. Mer' az sokkal találóbb. :D :lol: :roll:


:D


csüt. júl. 19, 2007 21:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Nagyon szerethet téged az anyukád, hogy a kdvedért füllentett. Eddig minden nő lebunkofonozta a P99i-t akárhánynak mutattam meg. De mikor meglátják a hatalmas kijelzőt, akkor azért látni rajtuk, hogy másképp állnak a kérdéshez :)


csüt. júl. 19, 2007 21:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 09, 2006 17:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Hali mindenki!Megvan a 990i!Csak az a baj hogy nyaralni vagyok és anyum vette átt de azt mondta hogy nagyon jó néz ki!
ha otthon leszek több tapasztalatot tok majd irni:P
na hali

Manhunt


csüt. júl. 19, 2007 7:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 04, 2005 23:05
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hello! Cserélnék S.e. P990-re garis,függetlenre, ami hasonlóan megkímélt mint az én W900-asom! Nekem minden gyári tartozékom megvan, és jó állapotú, még a headset is, a tartalék gumijaival! Enyém 2008.03.10.-ig garis!! Programokkal megkímélten cserélhető P990-re, vagy 70eFT kp-ra! Ha gondolod írj e-mailt: konafan@gmail.com hidd el megegyezünk!! Budapesten tudok csak találkozni, mert sokat dolgozom!!


Ja és tud valaki olyan embert, aki T-mobilos p990-et ki tud kódolni? Létezik az,hogy még nincs kikódolás hozzá? Ha valaki ismer valakit, aki erre képes, az küldje már el nekem az illető elérhetőségét a fent említett e-mail címre!
Köszönöm!!!! Sürgős!


hétf. júl. 16, 2007 9:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Hátha valaki jártasabb. Az a gondom, hogy ugyan a t-mobile netjével tökéletesen megy a mobiltv, wifin már nem. Tudja esetleg valaki, hogy a médialejátszóba milyen stream proxycímet kell beírni, ha wifivel használom? A T-mobil nettel az automatikusra van állítva és megy úgy is, wifinél nem megy az automatikus beállítás.


pén. júl. 13, 2007 16:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
De mint látod volt 6670-e, azon már megiserhette milyen előnyei és hátrányai vannak egy okostelefonnak, mert az is symbianos. A K800vsP990 pont olyan, mint a 6670vs6230i.

A kifejezést meg a Nokia találta ki, de valószínüleg ő is rájött hogy hülyeség, ezrt már egy ideje számítógépnek hívja az okostelefonjait. Mer' az sokkal találóbb. :D :lol: :roll:

Guni


kedd júl. 10, 2007 20:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Szerintem ne vedd meg a P990i-t. Kb 3 napig használnád, de lehet, hogy sokat írtam. csak kettő napig.
Bár részben igazat adok Guninak, hisz aki nem tudja mivel jár egy "okos telefon" /sose értettem miért hívják annak, hisz buták mint a játékcsörgő/, azt érhetik kellemetlen meglepetések :D. Másrészről ha nem okostelónak veszem a P990i-t, akkor tudja azt mint egy nem okostelefon, csak lassabban :D. De ideges tipusú ember amúgyse kezeljen műszaki cikket.


kedd júl. 10, 2007 19:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát akkor csak Te tudod eldönteni. De hát ha mégsem annyira jó, akkor inkább K800... :D :P

Guni


kedd júl. 10, 2007 12:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
guni. írta:
Nem annyira jó. Hát ha én ilyent hallanék valakitől, akkor kiröhögném. Talán indolkolja meg hogy miért nem annyira jó. A P990 fő problémája a sebesség és hogy a kis memória miatt kevés program futtatható egyszerre, valmint nagyobb is és gyengébb a kamera. Általában amikor valaki ilyent kérdez, hogy egy normál és egy okos telefon közül melyiket válassza, akkor a simát szktam ajánlani, mert ha egyáltalán felmerül egy ilyen kérdés, akkor neked nincs szükséged okostelefonra, csak szívnál a hátrányaival.

Guni


Tudom, hogy 'nagy' különbség a kettő között, most nokia 6670-esem van, ezt is nevezhetjük smartphone-nak... de mégsem tudom eldönteni, hogy melyik lenne jobb számomra...


kedd júl. 10, 2007 12:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem annyira jó. Hát ha én ilyent hallanék valakitől, akkor kiröhögném. Talán indolkolja meg hogy miért nem annyira jó. A P990 fő problémája a sebesség és hogy a kis memória miatt kevés program futtatható egyszerre, valmint nagyobb is és gyengébb a kamera. Általában amikor valaki ilyent kérdez, hogy egy normál és egy okos telefon közül melyiket válassza, akkor a simát szktam ajánlani, mert ha egyáltalán felmerül egy ilyen kérdés, akkor neked nincs szükséged okostelefonra, csak szívnál a hátrányaival.

Guni


kedd júl. 10, 2007 12:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
Szerintetek melyik a jobb?


A 2 teló semmilyen ponton nem hasonlítható össze egymással, a kezelhető menü kizárólag attól függ, hogy melyiket szoktad meg, pár nap után bármelyik kezelhető, inkább azt kellene eldöntened, hogy mire kell a telefon, és akkor egyből tudni fogod, hogy melyik kell... :wink:


kedd júl. 10, 2007 12:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
sziasztok,
Két teló között gondolkozom, az egyik a P990i, a másik a K800i. Szerintetek melyik a jobb? A T-nél venném, elég jó áron van mind2 teló. Ami a P990-ben tetszik, az a WiFi, meg a QWERTY billenytyűzet, de hallottam olyat, hogy a menüje nem annyira egyszerűen kezelhető, meg hogy mégsem annyira jó... Ti mit mondtok? Melyiket válasszam?
Köszi,
vadaszg


kedd júl. 10, 2007 11:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
guni. írta:
Más a tulajoktól kérdezem, hogy szerintetek melyik a leghatékonyabb szövegbeviteli mód?
Guni


Nekem az alján levő (hardver) billentyűzet, az én ujjaimmal nem gond, kb 95-98%-os pontossággal megy a gépelés. A kézírásfelismerés nekem soha egyetlen készüléken se ment (pedig 1995 óta volt már pár pda-m :) ), a virtuális billentyűzeten cerkával pötyögést meg mindig is utáltam és nekem túl lassan is megy. A rendes billentyűzethez meg cerka sem kell :)

De ez nagyon egyéni, szubjektív dolog, kinek mi jön be jobban (biológiai adottságok és preferencia miatt).


hétf. júl. 09, 2007 11:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Nos. Én mielőtt megvettem volna a telefont elmentem az Elektroworldbe és megnyomkodtam a qwerty billentyűzetet. Ha nem esett volna kézre, pontosabban ujjbegyre, meg sem vettem volna. A qwerty billentyűzetet én kb 95% pontossággal üzemeltetem, vagyis ritka a mellényomás, szinte már odanézés nélkül is megy. Kapkodáskor van a melléütés. Ha valaki nem tudja nyomkodni, ne vegyen ilyet szerintem. A kézírásfelismerés max 2 szó erejéig hatásos, utána már nagyon lassú és gyakoribb a tévedés /szerintem/. Nem is veszem komolyan a kézírásfelismerést, de nem bánom hogy benne van. A gondom a qwertyvel csak annyi, hogy az ékezetes betűket eléggé hátul helyezték el és ezen sem a T9, sem a multitap nem segít.


vas. júl. 08, 2007 19:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
guni. írta:
Na és a sima bill?


Miután nem akarom szándékosan összetörni a telefont, meg sem próbálom a használatát :) .
Ezért is vagyok mérges a SE-re, hogy miért nem tudták leszerelhetőre csinálni, mint anno a 910-nél, mert sajnos ez a bill nagyrészt csak gyerekeknek jó. Még ha a kiképzés homorú lenne, akkor a ceruzával lehetne használni, de nem, nekünk kicsi domború gombok kellenek egy érintőképernyős PDA-ra... :evil:


szomb. júl. 07, 2007 18:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Ha keveset kell írni, akkor a kézírás felismerőt használom, ha sokat, akkor a virtuális billentyűzetet...


Na és a sima bill?

Guni


szomb. júl. 07, 2007 18:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 09, 2006 17:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
én Szegeden veszem a T-mobile-nál:)


szomb. júl. 07, 2007 14:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
guni. írta:
Más a tulajoktól kérdezem, hogy szerintetek melyik a leghatékonyabb szövegbeviteli mód?


Ha keveset kell írni, akkor a kézírás felismerőt használom, ha sokat, akkor a virtuális billentyűzetet...


szomb. júl. 07, 2007 14:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Szabad megkérdezni, hogy hol és mennyiért?

Más a tulajoktól kérdezem, hogy szerintetek melyik a leghatékonyabb szövegbeviteli mód?

Guni


szomb. júl. 07, 2007 11:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 09, 2006 17:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
hát sztem nagyon jó telo!én hétfön megyek venni:):):)


szomb. júl. 07, 2007 9:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Jah, erre gondoltam, akkor rendben, csak a manual nem említi.

Guni


pén. jún. 22, 2007 12:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Guni mit nevezünk ismétlődő naptárbejegyzésnek? Mert ha arra gondoltál, hogy beírtam a naptárba, egyszer, hogy minden hónap elsején ne feledjem nullázni az adatforgalommérőt meg a beszélgetésszámlálót, amit automatikusan bejegyez minden hónap elsejére, és ugyanezt a figarónak is megcsináltam, akkor tudja. Riasztással együtt is kérhető a funkció. Ha valami másra gondolsz, akkor passz :)


pén. jún. 22, 2007 7:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nnna, ott a pont. Émmeg azt hittem, DB2020-as a lelkem...


pén. jún. 22, 2007 0:19
Profil ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Akoska írta:
Ha CID49, 50 vagy 51, akkor olcsón nyitható, ha CID52, akkor csak drágán (de az legalább teljes, nem csak patch nyitás)


A P990 DB2000-as procival bír rendelkezni, és mint ilyen, amennyire tudom nincs hozzá CID49-en kívüli védelem, ellenben attól, hogy DB2000, és CID49, mégsem nyitható egyszerűen, ahogy a régi telók, sajnos ez is LOG-gal megy, és a LOG-ok ára kb 5e Ft körül van, plusz még amennyiért csinálják, tehát nem az 500 Ft-os kategória (bár a teló árához képest "nem egy ökör ára" by Macika :) ).

A jelenlegi legújabb SW verzió (R9G007) egyébként 1 hete még nem volt nyitható, azóta kijött egy frissítés a progikhoz, de még nem volt módom próbálni, a régebbi verziók jól nyithatóak SeTool BOX segítségével...


csüt. jún. 21, 2007 23:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Már egy fél éve is lehet.

A baj az, hogy egy korábban kisebb CIDes telefont is CID52-re frissít a SEUS...


csüt. jún. 21, 2007 22:37
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Na és mióta álltak át a cid52-re?

Guni


csüt. jún. 21, 2007 22:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ha CID49, 50 vagy 51, akkor olcsón nyitható, ha CID52, akkor csak drágán (de az legalább teljes, nem csak patch nyitás)


csüt. jún. 21, 2007 22:10
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
A nyithatósággal hogy állunk? Ez már DB2020-as?

Nekiálltam olvasgatni a használati útmutatót. Jól látom, hogy ismétlődő naptárbejegyzést még a UIQ sem tud!?

Guni


csüt. jún. 21, 2007 19:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
:D


szomb. jún. 16, 2007 10:49
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Hát még nem volt alkalmam érzékelni azt a bitangjóságot, az ébresztő hangerejeét amvel gond volt, épp most tesztelem :). Szerintem már az előző verzió is nagyon stabil volt. Egyszer indult nekem újra, mert wifizés közben elhagytam a wifi hatósugarát :D

Na az ébresztő az süti, üvolt mint a fába szorult féreg, pedig sose teszem fel teljes hangerőre, mert nem akarom hazavágni a hangszórót. tehát utolsó előtti rublikában, beszűrődő utcazaj mellett is süti. Most jön a naptárteszt :)

Nos a naptári figyelmeztetések hangját is megemelték, mostmár azt hiszem teljes az életem, hogy a telefonom szuperul viselkedik. elmúlt a depresszió, vége az álmatlan éjszakának és nem utolsó sorban helyreállt a boldogsághormon háztartásom. Nincs egy karc se a telefonon, működik minden, azthiszem le is plombálom egy drága üvegkalitkába téve és csak nézem, csodálom civilizált életünknek eme gyönyörű gyümölcsét, mely nélkül korábban nem tudtam elképzelni az életem. Már azt sem értem, hogyan élhettem eddig :D?


szomb. jún. 16, 2007 10:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott... Sokszor net, még többször GSM közelben... :)
Hozzászólás 
Tegnap óta van új, R6-os soft. Állítólag bitang jó...! :wink:


szomb. jún. 16, 2007 9:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Van aki egy játék színvonalát az alapján ítéli meg hogy hogyan néz ki. Csak azt tudnám akkor minek játszani számítógépen??? Nézz körül a világban! Király textúrák, tökéletesen élethű grafika, elképesztő tudású grafikus motor, sosem szaggat vagy fagy le /legfeljebb pár feles után/ a játék meg annyira izgalmas, amennyire szeretnéd, ráadásul real-time! :lol:

Egyébként köszi a válaszokat, most eléggé elbizonytalanodtam... :-( Nem tudjátok a P1-ben erősebb proci van?

Guni


pén. jún. 15, 2007 12:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
simico írta:
A hívások rögzítése direkt került ki "személyiségi jogi" problémák elkerülése végett (mert ugye a hangrögzítés tényére fel kell hívnod a másik fél figyelmét a beszélgetés kezdetekor, amit gondolom senki sem tesz/tett meg, az SE meg gondolom nem akar egy perben sem szerepelni emiatt - gondoljunk a hülye amcsikra ahol az eszköz gyártója is beperelhető ilyenkor).


Hát ez így nem hinném, hogy igaz lenne, ugyanis minden másik telefonjukban benne van, és 20 mp-enként pont ezért csipog, hogyha "elfelejtetted" felhívni a másik fél figyelmét, akkor majd a csipogás jelzi.

Szerintem egész egyszerűen azért maradt ki, mert utólag is rá lehet tenni ilyen programokat, akinek szüksége van rá...


Nemigen lehet felvenni, (legalábbis az előző P-sorozatnál nem lehetett,) mivel az op.rendszer szinten le van tiltva. Ergo a hangfelvevő progikat simán elküldi beszélgetéskor. :wink:


pén. jún. 15, 2007 12:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Kinek a pap, kinek a paplan ;) Én az m600-on a Jewel Quest-re kattantam rá erőteljesen, aztán beszereztem más telefonra, gépre is, mert erősen addiktív játék :)


pén. jún. 15, 2007 8:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 543 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség