Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 20:27



Hozzászólás a témához  [ 2707 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 55  Következő
NOKIA DCT4 UNLOCK (csak korábbi modelleken) FREE 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gabor00 írta:
Tudnál egy kicsi bovebb választ adni a kérdésekre?
Leírtam 1 mondatban a lényeget:


A 'korlátozás nem vonható vissza' azt jelenti, hogy vége, megvolt az 5 próba. A készülék a továbbiakban csak box-szal, pénzért nyitható.


Ákoska sem tud többet mondani.

Ameddig nem ment el az 5 kód, DE rossz kódot ütöttél be, addig 'Kódhiba' a hibaüzenet.
Nem igaz az, hogy szervizbox nélkül kapnál 'new game'-t. Ez már 'game over', hogy stílszerű legyek.
A szervizboxot meg nem Neked kell érteni, hanem aki csinálja.

A készüléket attól függetlenül, hogy elment a függetlenítés ingyenes lehetősége, attól még simán használhatod, mint eddig. Csak a függetlenítés free módja vált lehetetlenné.


kedd szept. 11, 2007 21:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 11, 2007 15:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Tudnál egy kicsi bovebb választ adni a kérdésekre?


kedd szept. 11, 2007 21:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nekem is neki kellett futni 2-3x, mire leesett, hogy nagyjából miről van szó.

A saját érdekedben (hogy segítséget kapj, noha jelen esetben nincs mód free távsegítségre) tördeld a szöveget legközelebb közérthetőre...


kedd szept. 11, 2007 20:58
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 11, 2007 15:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Modositottam a szovegen ahogy mondtad, es egy kicsit átalakitottam.


kedd szept. 11, 2007 20:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gabor00 írta:
hello!

3220 pannon lenne a probléma

uni calc 3.4, sunshinegsm-et is probáltam, részben agyan azt a kodot dobta.
de az advanced modja az unicalcnak már utanna mast adott és lehet állitani v1,v2...egyebet is.
na most elotte nem állitottam ezeket be de 4x prbáltam már es a 4.re mondta hogy a korlátozás nem vonhato...
errol olvastam elozoleg pár oldalban irtátok hogy mi ez de most ha 5.et is
megprobálom akkor mennyire zárja le a telot hogy csak szerviz prg-vel lehet javitani? ez alatt a javitás alatt mi érthető?
arrol is olvastam hogy ujra kezdhető az 5proba valami lezárást kovetoen ez most hogy lenne?
a box-os dologra sem jottem rá végul micsoda de asszem annyit kivettem hogy normál felhasználokank otthon nem igazán van.
az elso és a ucso kodot is probáltam tobbek kozott.
full beállitásban viszont még nem néztem meg mert az lenne az 5. de igy nemtom hogy a korlátozás nem vonahto visza szoveggel mit értem el tudom e még az 5.probálkozást kihasználni?
unicalcban:
asic2 v2 33820 pannon
ezt a beallitast nem néztem még lehet ez segitene de nincs sok kedvem az 5.rosz hiba miatt lezaratni.
várom a válaszokat és a segitséget tőletek.
elore is koszi.
A 'korlátozás nem vonható vissza' azt jelenti, hogy vége, megvolt az 5 próba. A készülék a továbbiakban csak box-szal, pénzért nyitható.

(Hanem hallod, nagyon jó lenne, ha kicsit összeszedettebben írnál, mert nehéz kihámozni pontosan mire is gondolsz.
Használj légy szíves mondateleji NAGY kezdőbetűket, írásjeleket.

Itt ez a szokás.)


kedd szept. 11, 2007 17:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 11, 2007 15:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
hello!

3220 pannon lenne a probléma

uni calc 3.4, sunshinegsm-et is probáltam, részben agyan azt a kodot dobta.
De az advanced modja az unicalcnak már mast adott és lehet állitani v1,v2...egyebet is.
Na most elotte nem állitottam be ezeket de 4x prbáltam már es a 4.re mondta hogy a korlátozás nem vonhato...
Az elso és a ucso kodot is probáltam tobbek kozott.
Errol olvastam elozoleg amit pár oldalban irtatok hogy mi ez de most ha 5.et is megprobálom akkor mennyire zárja le a telot hogy csak szerviz prg-vel lehet javitani? ez alatt a javitás alatt mi érthető?
Arrol is olvastam hogy ujra kezdhető az 5proba valami lezárást kovetoen ez most hogy lenne?
A box-os dologra sem jottem rá végul miben másabb?
unicalcban:
asic2 v2 33820 pannon
Ezt a beallitast nem néztem még lehet ez segitene de nincs sok kedvem az 5.rosz hiba miatt lezaratni. Ilyenkor mennyire zárja le? Attol még a telefont lehet használni, csak ha függetleniteni akarnám már csak szervizben lehetlessz?
Várom a válaszokat és a segitséget tőletek.
Elore is koszi.

(modositottam a szovegen egy kicsit.)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabor00 kedd szept. 11, 2007 20:44-kor.



kedd szept. 11, 2007 16:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
cocka írta:
Mellesleg ezt melyik szolgáltató árulta, mint függő telefont? :?


Leginkább a Vodafone vagy a T-Mobile az esélyes...
De lehet akár külföldiről is szó.


csüt. aug. 30, 2007 23:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. júl. 18, 2007 15:19
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Mellesleg ezt melyik szolgáltató árulta, mint függő telefont? :?


csüt. aug. 30, 2007 23:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
DCT4+

Ergo freebe, calccal nem megy. Ezt biz még flashelni is kell, hogy megcsináld...


csüt. aug. 30, 2007 21:40
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Macika írta:
varacskos írta:
Szevasztok!

Érdeklődni szeretnék,hogy a Nokia 1110i-t lehet-e valamilyen programmal függetleníteni?
Igen.

Csak legyen az USB kábel végén egy box is... :)


... és némi kp a zsebedben/tárcádban, amit a beavatkozást végző személynek a kezébe adsz. :)

De megpróbálkozhatnál annál a szolgáltatónál is, ahol a telefont vetted.


csüt. aug. 30, 2007 19:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Nokia 1110i unlock
varacskos írta:
Szevasztok!

Érdeklődni szeretnék,hogy a Nokia 1110i-t lehet-e valamilyen programmal függetleníteni?
Igen.

Csak legyen az USB kábel végén egy box is... :)


csüt. aug. 30, 2007 18:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 30, 2007 17:34
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Nokia 1110i unlock
Szevasztok!

Érdeklődni szeretnék,hogy a Nokia 1110i-t lehet-e valamilyen programmal függetleníteni?


csüt. aug. 30, 2007 18:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
kiswally írta:
Aranyosak vagytok,e telefont a semmi kozepen talaltam,eszembe se jutott volna h megkeressem a gazdajat! Aki talalta hat oruljon neki! Es azert nem foglalkoztam vele mert ez ey 2600-as,csak eszembe jutott vagy harom honapja! Egyebkent ha ramkiabaljatok akkor mi a fenenek segitettetek? Bocsanatot is kertem toletek a kellemetlensegert amit nagy hirtelenben okoztam,en nem vagyok forumista aki naponta orak hosszat ul a gep elott es olvas!! A 16 eves pattanasos pofikam lehet h ketszer idosebb mint te vagy! Na szevasztok mar banom h bejottem,forumistak!


Most akkor a semmi közepén, vagy az utcán találtad?
Ha a telefon "csak egy" 2600-ás, akkor minek csaptál ekkora felhajtást?

Mi sem ülök órák hosszat a fórum elött, legalább is én nem. De pont az hozzád hasonlók miatt van az a k.rva fórumszabályzat kiemelve, kezdésnek azt el kellene olvasni (még a regisztrálás előtt).

Ha kétszer idősebb vagy, mint én (azaz 54 éves vagy, esetleg elmúltál már) akkor szégyenteljes a viselkedésed és a stílusod!! :evil:

És tényleg jobb, ha meg sem szólasz, nem tudod már magad sehogysem kimagyarázni!

Mi nem sajnáljuk, hogy bejöttél, szerintem tanultunk az esetből: aki lusta használni a keresőt és az eszét, az Í.J., mehet máshova kuncsorogni! Szájba rágni nem fogunk többet semmit, tessék szépen gondolkodni minden vas-tagnak!


csüt. aug. 30, 2007 13:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kiswally írta:
Aranyosak vagytok,e telefont a semmi kozepen talaltam,eszembe se jutott volna h megkeressem a gazdajat! Aki talalta hat oruljon neki! Es azert nem foglalkoztam vele mert ez ey 2600-as,csak eszembe jutott vagy harom honapja! Egyebkent ha ramkiabaljatok akkor mi a fenenek segitettetek? Bocsanatot is kertem toletek a kellemetlensegert amit nagy hirtelenben okoztam,en nem vagyok forumista aki naponta orak hosszat ul a gep elott es olvas!! A 16 eves pattanasos pofikam lehet h ketszer idosebb mint te vagy! Na szevasztok mar banom h bejottem,forumistak!
Igen, ez a korrekt.

Ha nincs annyi vér a pucádban, hogy belásd, tévedtél (mert nem mentél utána, hogy vajon ki hagyhatta el a telót, hiszen jó lesz az neked is), akkor jöhet a cinikus szöveg és a sértegetés, a csapat lenézése, a támadás.
Na persze melyik agyalágyult is írta, hogy a legjobb védekezés a támadás... Nagy marha volt...

Reméljük, hogy ha majd felnősz és esetleg nemcsak papíron leszel felnőtt hanem gondolkodásban is, akkor majd máshogyan fogsz viselkedni.
Szeretném remélni.


csüt. aug. 30, 2007 13:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. aug. 27, 2007 22:04
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Aranyosak vagytok,e telefont a semmi kozepen talaltam,eszembe se jutott volna h megkeressem a gazdajat! Aki talalta hat oruljon neki! Es azert nem foglalkoztam vele mert ez ey 2600-as,csak eszembe jutott vagy harom honapja! Egyebkent ha ramkiabaljatok akkor mi a fenenek segitettetek? Bocsanatot is kertem toletek a kellemetlensegert amit nagy hirtelenben okoztam,en nem vagyok forumista aki naponta orak hosszat ul a gep elott es olvas!! A 16 eves pattanasos pofikam lehet h ketszer idosebb mint te vagy! Na szevasztok mar banom h bejottem,forumistak!


csüt. aug. 30, 2007 13:25
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Czumy írta:
Úgy megnéztem volna a kis pattanásos kis 16 éves pofikáját, amikor a járőr becsenget hozzá és kérdőre vonja a telefonnal kapcsolatban... (Ha az eredeti tulaj azt mondja, ellopták tőle, szegény kiswally magyarázkodását nem vették volna komolyan, az tuti... az utcán találtam... persze :twisted: )
Sebaj, az IMEI-t tudjuk ;)


szer. aug. 29, 2007 21:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nekem az az egy év nem tiszta, ami (szerinte) a megtalálás és a függetlenítés között eltelt.

Ha valaki talál egy telefont, az vagy nagyon gyorsan megszabadul tőle valami zug boltban vagy megpróbálja maga használni (függetlenítés már egy éve is volt ehhez a modellhez), de hogy egy évet pihenjen, ez nem teljesen kerek...


szer. aug. 29, 2007 21:25
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Czumy írta:
Srácok, Ti pedig megnézhetnétek, hogy kinek is segítetek... :roll:

Nem tudhattam! :nemar:


Bocs, ez igaz!
DE egy picit berágtam. Nem akartam megbántani evvel senkit sem. :oops:

Pont az ilyen jellegű "emberektől" fordul fel a gyomrom, mint amilyen ez a kiswally is...

Bepofátlakodik egy minősíthetetlen hsz-sal (szevasztok!! Valaki tud nekem segiteni? van rgy 2600-asom az IMEI szama 35538000XXXXXX pannonos kosz szepen,csook mindenkinek) - mondjuk köszönni tudott, az kész szerencse! Aztán még neki áll feljebb és háborodik fel (Kosz aszt az agyalagyultat,de mi a raakeert van akkor mobilforum??), teljesen alaptalanul persze, ráadásul magasról tesz a helyesírásra (nemtuttam, h, aszt, Imei-eket, mondat elején nagybetű hol van, hol nincs...). Végezetül pedig a mézes-mázos mondatok között mintegy "véletlenül" benyögi, hogy az utcán találta telefont, még csak nem is a sajátja...

Úgy megnéztem volna a kis pattanásos kis 16 éves pofikáját, amikor a járőr becsenget hozzá és kérdőre vonja a telefonnal kapcsolatban... (Ha az eredeti tulaj azt mondja, ellopták tőle, szegény kiswally magyarázkodását nem vették volna komolyan, az tuti... az utcán találtam... persze :twisted: )


szer. aug. 29, 2007 21:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Czumy írta:
Srácok, Ti pedig megnézhetnétek, hogy kinek is segítetek... :roll:

Nem tudhattam! :nemar:


szer. aug. 29, 2007 20:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
kiswally írta:
Nem,nem nem,egy percig se vettem magamra meeg az agyalagyultat sem,ees mellette eleeg szepen megkaptam a magamet,de ebbol is latszik h meg nagyon uj vagyok itt a Rookaak kozott. es tudom h nem sertegetni meg b*szogatni akartatok ezzel,hisz elso betoppanasomra keszseegesen segitettetek,le kalappal elottetek, :nemar: azota tudom hasznaalni azt a teloot amit vagy egy eeve talaaltam az utcaan :nemar:
Sose gondoltam volna h meeg valaha hasznaalni fogom! Ugyhogy nagyon kosz nektekªª Ja ees elolvastam paar topicot,tenyleg csak jo dolgokat tudhat meg belole az ember. Maximaalis tiszteletem nektekªªª


B*ZMEG, neked ]:-< meg sem fordult a fejedben, hogy az a telefon hiányozhat valakinek?!?! Mekkora egy szemétláda vagy!! :evil:

Szerintem villámgyorsan !-( süllyedj el szégyenedben és a büdös életben soha többé ne gyere ide vissza!


Srácok, Ti pedig megnézhetnétek, hogy kinek is segítetek... :roll:


szer. aug. 29, 2007 17:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. aug. 27, 2007 22:04
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Nem,nem nem,egy percig se vettem magamra meeg az agyalagyultat sem,ees mellette eleeg szepen megkaptam a magamet,de ebbol is latszik h meg nagyon uj vagyok itt a Rookaak kozott. es tudom h nem sertegetni meg b*szogatni akartatok ezzel,hisz elso betoppanasomra keszseegesen segitettetek,le kalappal elottetek,azota tudom hasznaalni azt a teloot amit vagy egy eeve talaaltam az utcaan. Sose gondoltam volna h meeg valaha hasznaalni fogom! Ugyhogy nagyon kosz nektekªª Ja ees elolvastam paar topicot,tenyleg csak jo dolgokat tudhat meg belole az ember. Maximaalis tiszteletem nektekªªª


kedd aug. 28, 2007 22:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kiswally írta:
Kosz szepen fiuk lanyok,es bocs a kellemetlensegert!! nem tudtam h nem szabad Imei-eket beirkaalni meg hasonlook! Egyebkent gyakran latogatoja vagyok forumoknak,de nem negyon szoktam beirkaalni. Kb. 3 honapja probalkozok eme telefon kiutesevel,hala nektek sikerult!!! Kosz megegyszer es bocs bocs bocs ezer bocs!!
Félre ne érts, nem NEKÜNK kellemetlen, ha beírod a TISZTA telód IMEI-jét. Hanem Neked az, mert egy lopott/letiltott teló esetleg az Te IMEI-számoddal fog tisztára mosódni.
Ezért VÉDJÜK az ezt át nem látó fórumozókat, nem a kötözködés és sértegetés vezérel bennünket, hidd el!


kedd aug. 28, 2007 13:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. aug. 27, 2007 22:04
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Kosz szepen fiuk lanyok,es bocs a kellemetlensegert!! nem tudtam h nem szabad Imei-eket beirkaalni meg hasonlook! Egyebkent gyakran latogatoja vagyok forumoknak,de nem negyon szoktam beirkaalni. Kb. 3 honapja probalkozok eme telefon kiutesevel,hala nektek sikerult!!! Kosz megegyszer es bocs bocs bocs ezer bocs!!


kedd aug. 28, 2007 13:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kiswally írta:
Pontosan,nemtuttam leszedni azt a csicska programot,pedig fel is hivtam valami szamot h majd adnak egy kodot amivel leszedhetem a progit,persze miutan lejart a kartyam nem adta ki a kodot! Kosz aszt az agyalagyultat,de mi a raakeert van akkor mobilforum??
Az agyalágyult jelző leginkább az IMEI-d beírásáért volt jogos.

Azt hiszem, bővíteni fogom a szabályzatot egy olyan ponttal, hogy aki a fórumunkon BÁRMELYIK topicban (IMEI-számmal) kér unlock kódot, annak a hozzászólását azonnal, magyarázat nélkül törlöm.

Szerk.:
Így is tettem, lett egy új 15. pont a Szabályzatban.


kedd aug. 28, 2007 2:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Szerintem csukd be a szád, mert a sült galamb nem fog belerepülni.

A fórum azért van, hogy INGYEN elolvashasd mindazt a rengeteg információt, amit a tagok felhalmoztak.
Ez nem rossz dolog, hidd el, az ilyesmiért régen fizetni kellett volna.
Viszont semmiképp NEM azért van, hogy az ebből a célból frissen ide regisztrált (majd általában soha vissza nem térő), v1.0-s tagoknak kódot számolgasson a nagyérdemű.

A telefonod IMEI számád kérlek ne add itt meg, mert visszaélhetnek vele.
Ki is szerkesztettem a hozzászólásodból, a duplilkátumot meg töröltem.

Na, akkor ess neki a topiknak elölről, hidd el, megéri!

Szerk.: na, csak beesett a sültgalamb. De csak thomas77 végtelen türelme és segítőkészsége miatt...


hétf. aug. 27, 2007 23:42
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Magamat idézném:
thomas77 írta:
Próbáld meg online...:


Kicsit feljebb írtam...
Hagyd a rákba a kifüg. programot. Csináld ezzel!

A fórum pedig azért van, hogy olvass! Ha nincs a kérdésedre válasz akkor pedig kérdezel. De csak akkor!


hétf. aug. 27, 2007 23:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. aug. 27, 2007 22:04
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Pontosan,nemtuttam leszedni azt a csicska programot,pedig fel is hivtam valami szamot h majd adnak egy kodot amivel leszedhetem a progit,persze miutan lejart a kartyam nem adta ki a kodot! Kosz aszt az agyalagyultat,de mi a raakeert van akkor mobilforum??


hétf. aug. 27, 2007 23:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Igen, ő sem tudta letölteni a kifüg. programot...


hétf. aug. 27, 2007 22:59
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Minden két hétben beesik egy ilyen agyalágyult?


hétf. aug. 27, 2007 22:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. aug. 27, 2007 22:04
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
szevasztok!! Valaki tud nekem segiteni? van rgy 2600-asom az IMEI szama 35538000XXXXXX pannonos kosz szepen,csook mindenkinek


hétf. aug. 27, 2007 22:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Akoska írta:
Engedj meg néhány megjegyzést:

- ne csak a kérdőszóra bízd a mondat kérdés jellegének meghatározását! Erre van a kérdőjel (bizonyos nyelvekben, pl. spanyol, elöl ÉS hátul is alkalmazzák). Nekünk csak egy kell, de az legyen ott.

- mi az, hogy kifüg.? Kifüggetlenítő? Úgy képezve, mint pl. ledegradáló? Mi volna ennek az ellentéte? befüg.? Ha már csak egy rövidke mondatra méltatod a fórumot, legalább ne rövidíts.

- teljes kétségek közt hagysz minket afelől, hogy honnan nem sikerült leszedni az említett kifüg. programot. Így segíteni sem lehet.


Túl sokat akarsz szegény vas-tagtól. :D
Annak örülj egy picit és köszönjük is meg, hogy mindezért nem nyitott egy új topikot mondjuk "NEEEEEM TUDOM LESZEDNI!!!! A NOKIA KIFÜG. PROGRAMJAT!!!!!!!!!!!!!!!!!" címmel, hanem abba a topikban kérdezett, ahol kell. :twisted:


szomb. aug. 25, 2007 8:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Engedj meg néhány megjegyzést:

- ne csak a kérdőszóra bízd a mondat kérdés jellegének meghatározását! Erre van a kérdőjel (bizonyos nyelvekben, pl. spanyol, elöl ÉS hátul is alkalmazzák). Nekünk csak egy kell, de az legyen ott.

- mi az, hogy kifüg.? Kifüggetlenítő? Úgy képezve, mint pl. ledegradáló? Mi volna ennek az ellentéte? befüg.? Ha már csak egy rövidke mondatra méltatod a fórumot, legalább ne rövidíts.

- teljes kétségek közt hagysz minket afelől, hogy honnan nem sikerült leszedni az említett kifüg. programot. Így segíteni sem lehet.


pén. aug. 24, 2007 17:48
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
És a magyar nyelvtan könyvet a polcról? ;)
Esetleg ha némileg részleteznéd, hogy mit-honnan-hogyan-etc. szeretnél leszedni, nagyobb lenne az esélyed némi segítségre.


pén. aug. 24, 2007 17:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 24, 2007 17:27
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hy

Miért nem tudom leszedni a nokia kifüg. programot


pén. aug. 24, 2007 17:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
392MHz írta:
Sziasztok !
kellene nekem egy olyan telefon, ami:

Nokia és DCT4-es.
t-mobile jelenleg árulja.
min 1000 memória.
bluetooth
lehetőleg 2,5 v 3G
létezik hozzá kétkártyás hátlap.

egyelőre csak a 6230i -t találtam, ami mindezeknek megfelel..vagy van még más ezen kívül?

A legjobb helyre írtad, de tényleg!
Inkább ide:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=19200
Ha jól követem a gondolatmenetet, azért ide került a post, mert nem T-s kártyával óhajtja használni, de ott tudja megszerezni valamiért olcsón.
És a legfőbb szempont a nyithatóság (ezért a DCT-4-es kitétel), csak ez kimaradt a sor elejéről... :)


kedd aug. 07, 2007 0:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
392MHz írta:
Sziasztok !
kellene nekem egy olyan telefon, ami:

Nokia és DCT4-es.
t-mobile jelenleg árulja.
min 1000 memória.
bluetooth
lehetőleg 2,5 v 3G
létezik hozzá kétkártyás hátlap.

egyelőre csak a 6230i -t találtam, ami mindezeknek megfelel..vagy van még más ezen kívül?

A legjobb helyre írtad, de tényleg!
Inkább ide:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=19200


hétf. aug. 06, 2007 19:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Sziasztok !
kellene nekem egy olyan telefon, ami:

Nokia és DCT4-es.
t-mobile jelenleg árulja.
min 1000 memória.
bluetooth
lehetőleg 2,5 v 3G
létezik hozzá kétkártyás hátlap.

egyelőre csak a 6230i -t találtam, ami mindezeknek megfelel..vagy van még más ezen kívül?


hétf. aug. 06, 2007 17:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 01, 2007 20:07
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Macika írta:
thomas77 írta:
Jay77 írta:
A kérésem pedig továbbra is fennáll...

Próbáld meg online...
Csak azért, hogy megkíméljem Macika idegeit! :wink:
Na, pl. ennek a megtalálása sem lett volna tizedannyi fáradság sem, mint beírni ezt a párszor sok sort...


de azt gondolom ez érvényes rám úgy, mint ahogy rád is. persze én nem sajnálom a karaktert, mert van erre ennyim, hogy megoldjam a problémát, persze csak akkor, ha van rá partner rögtön, akkor nem kell koptatni egy billentyűzetet sem. időközben kaptam egy másik oldalt is, ahol majd megoldhatom a problémát. aki pedig a segítséget nyújtotta, köszönöm szépen.
mivel eddig korábban (kevesebb beállítási lehetőséggel) sikeresen unlockoltam pár telefont a crux segítségével, ezért ragaszkodtam volna hozzá. a kérdésem pedig továbbra is a tudatlanságom miatt nyitott lehetne, nem tudnám a programmal 100% biztonsággal kiválasztani a megfelelő beállítást, mivel ahogy a felsoroltak közt ti is láthatjátok, nincs a Gay's féle algoritmus. ennél tovább pedig nem fejlődött a csökött agyam, ezért nem tudnám mit válasszak.
de kaptam egy segítséget, az alábbi linket
ha esetleg valaki más is segítségre szorulna, szintén használhatja eme linket.
köszi mégegyszer a segítséget, jahh és persze a szándékot is!

bocs a linkért, úgy szerettem volna, mint aki nekem is segített, de nem vagyok sajnos ebben sem olyan jó, mint mások, sajnos nekem kiírta a címet :S

Azért nem, mert fordítva írtad, figyelmetlen voltál. - Macika


csüt. aug. 02, 2007 17:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Jay77 írta:
A kérésem pedig továbbra is fennáll...

Próbáld meg online...
Csak azért, hogy megkíméljem Macika idegeit! :wink:
Na, pl. ennek a megtalálása sem lett volna tizedannyi fáradság sem, mint beírni ezt a párszor sok sort...


csüt. aug. 02, 2007 15:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Jay77 írta:
A kérésem pedig továbbra is fennáll...

Próbáld meg online...
Csak azért, hogy megkíméljem Macika idegeit! :wink:


csüt. aug. 02, 2007 15:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 01, 2007 20:07
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Macika írta:
Jay77 írta:
az összes oldalt átlapoztam és ctrl+f-el kikerestem a 3120hoz tartozó hozzászólásokat, márpedig, ha figyelmesen olvastadd volna írásomat, akkor feltűnt volna az, hogy nem szeretnék rontani és csak egy egyszerű választ kértem, de neked fontosabb a kritizálás, vagy a "csevegés"
kössz a semmit, azért még bízom benne, hogy ezután esetleg segítesz, vagy valaki más majd esetleg érdemben hozzá tud szólni.
köszönöm
Tudni kellene, hogy milyen telefonokkal kompatibilis unlock szempontjából a 3120, ehhez viszont vajmi kevés a ctrl+f-fel 15 mp alatt átfutott pár post.

Látod, mások még arra sem méltatják az ilyen 'ide nekem a sült galambot, ingyér' típusú embereket, hogy bármilyen választ leírjanak.
Én próbállak rávezetni, hogy fogd fel, értsd meg a dolgot, és aztán kapom a cinikusságot.

Azt hiszem, én is befejeztem.


Talán azért nem is próbálom meg azt, hogy megértsem az egészét a dolognak, mivel nem kereskedni szeretnék a dologgal, hanem csak egyszerűen most a kezembe akadt egy telefon, amit ki szeretnék kódolni, ennyi. Ehhez sztem nem feltétlen kéne, hogy megértsem az egészét a dolognak, hogy melyik telefonokkal kompatibilis ez, amit ki szeretnék kódolni.
Azért köszönöm a tulajdonképpeni segítő szándékot, mert ezekszerint csak segíteni akartál, csak nem annyit, amennyi nekem elég, hanem jó szándékkal rögtön egy kis kereseti lehetőséget a kezembe akartál adni. Bocs az újbóli cinizmusért, lehet hogy van benne valami, de azért tényleg köszönöm.
A kérésem pedig továbbra is fennáll, kérném, hogy segítsen nekem valaki ebben a számotokra roppant egyszerű kérésben, a korábban már felsoroltak közül csak rábökni azokra a beállításokra, amik szükségesek az unlockhoz, ismételten előre is köszönöm!


csüt. aug. 02, 2007 11:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Jay77 írta:
az összes oldalt átlapoztam és ctrl+f-el kikerestem a 3120hoz tartozó hozzászólásokat, márpedig, ha figyelmesen olvastadd volna írásomat, akkor feltűnt volna az, hogy nem szeretnék rontani és csak egy egyszerű választ kértem, de neked fontosabb a kritizálás, vagy a "csevegés"
kössz a semmit, azért még bízom benne, hogy ezután esetleg segítesz, vagy valaki más majd esetleg érdemben hozzá tud szólni.
köszönöm
Tudni kellene, hogy milyen telefonokkal kompatibilis unlock szempontjából a 3120, ehhez viszont vajmi kevés a ctrl+f-fel 15 mp alatt átfutott pár post.

Látod, mások még arra sem méltatják az ilyen 'ide nekem a sült galambot, ingyér' típusú embereket, hogy bármilyen választ leírjanak.
Én próbállak rávezetni, hogy fogd fel, értsd meg a dolgot, és aztán kapom a cinikusságot.

Azt hiszem, én is befejeztem.


csüt. aug. 02, 2007 1:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 01, 2007 20:07
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
ezért írtam le az általam használt crux unlocker (v5.0) által felkínált összes lehetőséget, hogy valakinek csak rá kelljen böknie és én azzal meg tudjam csinálni. kérnék szépen valakit, hogy segítsen és írja le a megfelelő beállításokat, amit megksözönnék szépen


csüt. aug. 02, 2007 0:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 01, 2007 20:07
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Macika írta:
Jay77 írta:
Hello!
és csak mert a nokia 3120ból még mindig nem elég! :)
elolvastam az összes ehhez kapcsolódó hozzászólást a témában, de még sajnos mindig gatya vagyok, mert már ugyan 2* próbálkoztam +1 és +7-el (olvasás előtt-korábbi módszert használva, ami most nem jött össze), gondoltam feldobom megint az unalmas témát.
tehát van nekem egy crux 5.0ásom, amiben nincs az említett Gay's féle dolog, hanem, ha beírom az általatok említett számot, a 32835öt, akkor nekem ez a progi kiír vmi hongxing-et, ami helyett értelmezésem szerint Gay's féle feliratnak kéne lennie.
tehát van nekem egy céges voda által lockolt 3120, amire nem tudom mi lenne a pontos beállítás, mert az alap egyszerűt nem fogadta el. van egyszer egy választanivaló: Asic 2-5-6-7, illetve a számok által manipulálható hosszú felsorolás, de mivel van hely le is írom őket:
GTCL-001, V1, V2, Griffin Old, Griffin New, Prodigy, Original, ONE, Asic 6, T-Mobile, Hongxing, Custom.
elnézést kérek a szájbarágós stílusért, de nem szeretnék rontani és többet kérdezni sem, teháh kérek szépen egy egyértelmű választ, amit előre is köszönök.
Én pedig azt mondom, hogy nem olvastad el.

Ha elolvastad volna, nem tennél fel ilyen kérdést.


Nos, ez az amitől tartottam, hogy inkább ezzel fog jönni valaki, minthogy válaszolna, ne haragudj, de nem tudom mivel van abban több örömöd, hogy a szavamat vonod kétségbe, minthogy esetleg segítessz valakinek, aki segítséget kér?
két szóval több lenne a megoldást leírni, vagy mi?
az összes oldalt átlapoztam és ctrl+f-el kikerestem a 3120hoz tartozó hozzászólásokat, márpedig, ha figyelmesen olvastadd volna írásomat, akkor feltűnt volna az, hogy nem szeretnék rontani és csak egy egyszerű választ kértem, de neked fontosabb a kritizálás, vagy a "csevegés"
kössz a semmit, azért még bízom benne, hogy ezután esetleg segítesz, vagy valaki más majd esetleg érdemben hozzá tud szólni.
köszönöm


csüt. aug. 02, 2007 0:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
rekop írta:
6131 BB5. Esetleg Mt-box pro-val nyílik.



Jóaz a DK is :wink:


szer. aug. 01, 2007 23:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Jay77 írta:
Hello!
és csak mert a nokia 3120ból még mindig nem elég! :)
elolvastam az összes ehhez kapcsolódó hozzászólást a témában, de még sajnos mindig gatya vagyok, mert már ugyan 2* próbálkoztam +1 és +7-el (olvasás előtt-korábbi módszert használva, ami most nem jött össze), gondoltam feldobom megint az unalmas témát.
tehát van nekem egy crux 5.0ásom, amiben nincs az említett Gay's féle dolog, hanem, ha beírom az általatok említett számot, a 32835öt, akkor nekem ez a progi kiír vmi hongxing-et, ami helyett értelmezésem szerint Gay's féle feliratnak kéne lennie.
tehát van nekem egy céges voda által lockolt 3120, amire nem tudom mi lenne a pontos beállítás, mert az alap egyszerűt nem fogadta el. van egyszer egy választanivaló: Asic 2-5-6-7, illetve a számok által manipulálható hosszú felsorolás, de mivel van hely le is írom őket:
GTCL-001, V1, V2, Griffin Old, Griffin New, Prodigy, Original, ONE, Asic 6, T-Mobile, Hongxing, Custom.
elnézést kérek a szájbarágós stílusért, de nem szeretnék rontani és többet kérdezni sem, teháh kérek szépen egy egyértelmű választ, amit előre is köszönök.
Én pedig azt mondom, hogy nem olvastad el.

Ha elolvastad volna, nem tennél fel ilyen kérdést.


szer. aug. 01, 2007 21:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
mk77 írta:
Nem vagyok tolvaj, de ha nem jelentkezik érte kutya sem akkor csak nem dobom ki az ablakon..
Nem hát!
Jó lesz az alkatrésznek...


szer. aug. 01, 2007 21:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 01, 2007 20:07
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Hello!
és csak mert a nokia 3120ból még mindig nem elég! :)
elolvastam az összes ehhez kapcsolódó hozzászólást a témában, de még sajnos mindig gatya vagyok, mert már ugyan 2* próbálkoztam +1 és +7-el (olvasás előtt-korábbi módszert használva, ami most nem jött össze), gondoltam feldobom megint az unalmas témát.
tehát van nekem egy crux 5.0ásom, amiben nincs az említett Gay's féle dolog, hanem, ha beírom az általatok említett számot, a 32835öt, akkor nekem ez a progi kiír vmi hongxing-et, ami helyett értelmezésem szerint Gay's féle feliratnak kéne lennie.
tehát van nekem egy céges voda által lockolt 3120, amire nem tudom mi lenne a pontos beállítás, mert az alap egyszerűt nem fogadta el. van egyszer egy választanivaló: Asic 2-5-6-7, illetve a számok által manipulálható hosszú felsorolás, de mivel van hely le is írom őket:
GTCL-001, V1, V2, Griffin Old, Griffin New, Prodigy, Original, ONE, Asic 6, T-Mobile, Hongxing, Custom.
elnézést kérek a szájbarágós stílusért, de nem szeretnék rontani és többet kérdezni sem, teháh kérek szépen egy egyértelmű választ, amit előre is köszönök.


szer. aug. 01, 2007 20:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 06, 2004 9:29
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: rekop
Köszi!!


szer. júl. 18, 2007 11:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. feb. 15, 2007 9:54
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Macika írta:
Ugye a segítségadás előtt utánaolvastál, melyik hálózat kódja kellene bagirának? ;)

Ok.Én kérek elnézést. Valóban nem olvastam vissza, csak az utolsó két hozzászólást.

mk77 írta:
Nme oly rég találtunk egy nokia 6131-est, egy parkolóban.. Hiába kérdeztük, nem kellett senkinek.
Horvát sim van benne (T-mobile HR asszem). Ki lehet függetlenteni valahogy?


6131 BB5. Tehát imeiből és hálózati kódból nem generálható hozzá nyitó kód. Esetleg Mt-box pro-val nyílik.


szer. júl. 18, 2007 10:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2707 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 55  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség