Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 12:18



Hozzászólás a témához  [ 747 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Következő
PannOnline 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 21:25
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Macika írta:
zoli62 írta:
A POL-on nálatok sem jeleníthető meg a kiszámlázatlan hívások részletezése?
Nálad is CSV fájlban tölthető le?


Tegnap beszéltem velük ezügyben:
Aszonták, h van vmi "Hivásrészletezés letöltéssel" szolgáltatás, aminek keretében ezt a CSV fájlt kínálná fel, és a rendszer csomó ügyfélszámon azt hiszi h ez meg van rendelve (_NINCS_ megrendelve a valóságban, nekem se), és ezért dobja a CSV fájlt. Állítólag javítás alatt van....


vas. szept. 07, 2008 14:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Macika írta:
zoli62 írta:
A POL-on nálatok sem jeleníthető meg a kiszámlázatlan hívások részletezése?
Nálad is CSV fájlban tölthető le?


Nálam csak egy hibajelzés van egy azonosítóval, bár az is igaz, hogy másodika a fordulónap, és a számla még "limit" alatt sátuszban van.


szer. szept. 03, 2008 19:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
zoli62 írta:
A POL-on nálatok sem jeleníthető meg a kiszámlázatlan hívások részletezése?
Nálad is CSV fájlban tölthető le?


szer. szept. 03, 2008 18:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
zoli62 írta:
A POL-on nálatok sem jeleníthető meg a kiszámlázatlan hívások részletezése?
Nekem megjelenik.


szer. szept. 03, 2008 18:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
A POL-on nálatok sem jeleníthető meg a kiszámlázatlan hívások részletezése?


szer. szept. 03, 2008 17:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
Zozo írta:
Trabi TM írta:
Vizsla írta:
Ha valakit nagyon bosszant ez az egy forint, fizesse be előlegként.


Félreértesz...
Engem nagyon nem izgatott az az 1 Ft, nem is fizettem be 1 hónapig. Vártam, hogy jön a következő számla, és hozzácsapják. Hát nem csapták, az 1 Ft miatt a következő havit sem tudtam befizetni, és az 1 Ft-ot továbbra sem engedte, na engem ez bosszantott.
Gondolom a Pannonnak sem hiányzott a forintom, mert nem reklamáltak, de a vodánál ilyenkor intelligens módon összevont számla jön ki, tehát 1 csekket küldenek, amit egybe fizethetek be, a Pannonnál sajnos ez nincs... :?


Én is így jártam, 1220 megoldotta, jóváírták az 1Ft.-ot , és akkor megjelent a befizetés lehetősége az utolsó számlánál:)

Más... szintén POL.
Gondoltam szívatom egy kicsit a Pannont, mivel karácsony előtt kifutóba volt az N80(IE) 49-ért, netshopon keresztül. Karácsony óta ahányszor beszéltem a 1220-al, mindig halandzsáztak, hogy hol kapható a készülék, természetesen sehol nem volt, de a weboldalon ott volt. Múlt héten voltam bent egyikbe és mondták hogy karácsony óta nem is kaptak, mondom k*rva jó, mert nekem minden alkalommal azt mondja a 1220, hogy van. Szóval múlt héten gondoltam egy merészet és megrendeltem volna netshopon keresztül, igen ám, csak ott is rés volt a pajzson mert a számlázási címet nem engedte változtatni a rendelésnél, és hibával visszadobta, hogy nem jó a formátum, mert 19-21 helyet ilyesmi jelent meg: 19 -
Fél óra 1220-as cseverészés után felvették hibának, azóta sem keresett senki, erről ennyit. :evil:


Nekem ugyanez a problémám...házszám után pont (.) --> nem megfelelő házszám formátum és nincs tovább! :?
Az emberek nagy részének rááll a keze arra, hogy házszámok után pontott tegyenek...így a pannonos üzletkötők sem kivételek ez alól.
Nemrég, talán amikor legutoljára volt a POL-on frissítés akkor állították be az új házszám formátumokat, de arra senki nem gondolt, hogy mi lesz a korábban felvitt adatokkal, amik az új szabályok szerint hibásak.....


hétf. feb. 04, 2008 20:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Vizsla írta:
Ha valakit nagyon bosszant ez az egy forint, fizesse be előlegként.


Félreértesz...
Engem nagyon nem izgatott az az 1 Ft, nem is fizettem be 1 hónapig. Vártam, hogy jön a következő számla, és hozzácsapják. Hát nem csapták, az 1 Ft miatt a következő havit sem tudtam befizetni, és az 1 Ft-ot továbbra sem engedte, na engem ez bosszantott.
Gondolom a Pannonnak sem hiányzott a forintom, mert nem reklamáltak, de a vodánál ilyenkor intelligens módon összevont számla jön ki, tehát 1 csekket küldenek, amit egybe fizethetek be, a Pannonnál sajnos ez nincs... :?


Én is így jártam, 1220 megoldotta, jóváírták az 1Ft.-ot , és akkor megjelent a befizetés lehetősége az utolsó számlánál:)

Más... szintén POL.
Gondoltam szívatom egy kicsit a Pannont, mivel karácsony előtt kifutóba volt az N80(IE) 49-ért, netshopon keresztül. Karácsony óta ahányszor beszéltem a 1220-al, mindig halandzsáztak, hogy hol kapható a készülék, természetesen sehol nem volt, de a weboldalon ott volt. Múlt héten voltam bent egyikbe és mondták hogy karácsony óta nem is kaptak, mondom k*rva jó, mert nekem minden alkalommal azt mondja a 1220, hogy van. Szóval múlt héten gondoltam egy merészet és megrendeltem volna netshopon keresztül, igen ám, csak ott is rés volt a pajzson mert a számlázási címet nem engedte változtatni a rendelésnél, és hibával visszadobta, hogy nem jó a formátum, mert 19-21 helyet ilyesmi jelent meg: 19 -
Fél óra 1220-as cseverészés után felvették hibának, azóta sem keresett senki, erről ennyit. :evil:


csüt. jan. 17, 2008 0:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nyugodtan próbálhatod, működik. :)


Gondolom, hogy működik, csak nekem még új! :)


szer. jan. 16, 2008 22:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nyugodtan próbálhatod, működik. :)
Sokszor töltöttem már így egyenleget, igaz, nem a sajátomat (azt netbankról szoktam).

Üdv!


szer. jan. 16, 2008 21:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Mintha megtaláltam volna...

Idézet:
A PannOnline Egyenlegfeltöltés oldalára kattintva megadhatod a feltölteni kívánt telefonszámot, majd a feltölteni kívánt összeget. (900 Ft, 1800 Ft, 3600 Ft, 7200 Ft, 14 400 Ft)
Ezt követően a bank fizetési oldalán bankkártyád terhére pillanatok alatt kifizetheted a feltöltés értékét. Extra díj nincs, a 7200 és 14 400 Ft-os feltöltéshez a kedvezmények változatlanok.
A fizetést követően SMS-ben értesítünk egyenleged aktuális értékéről.


De a kollégám már kiszaladt feltölteni... Nem baj! Majd legközelebb kipróbálom online is! :)


szer. jan. 16, 2008 16:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 349
Hozzászólás 
thomas77 írta:
A POL-on nem lehet a feltöltőkártyást feltölteni bankkártyával? Amíg számlás voltam addig mindig így fizettem a számlám, de tölteni még nem töltöttem így.
Én nem találom, vagy tényleg nincs?


Én beszéltem velük. Miután már 6x telefonáltam rájuk a probléma miatt akkor már feltünt, most a fejlesztési osztályon van az ügy :)


szer. jan. 16, 2008 14:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
A POL-on nem lehet a feltöltőkártyást feltölteni bankkártyával? Amíg számlás voltam addig mindig így fizettem a számlám, de tölteni még nem töltöttem így.
Én nem találom, vagy tényleg nincs?


szer. jan. 16, 2008 13:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Ha valakit nagyon bosszant ez az egy forint, fizesse be előlegként.


Félreértesz...
Engem nagyon nem izgatott az az 1 Ft, nem is fizettem be 1 hónapig. Vártam, hogy jön a következő számla, és hozzácsapják. Hát nem csapták, az 1 Ft miatt a következő havit sem tudtam befizetni, és az 1 Ft-ot továbbra sem engedte, na engem ez bosszantott.
Gondolom a Pannonnak sem hiányzott a forintom, mert nem reklamáltak, de a vodánál ilyenkor intelligens módon összevont számla jön ki, tehát 1 csekket küldenek, amit egybe fizethetek be, a Pannonnál sajnos ez nincs... :?


szomb. jan. 12, 2008 19:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Az 1 forintos probléma szerintem mindenkinél előfordul. Az oka a kerekítés: a számlában a nettó összeget is kerektik, meg a nettó összeg ÁFÁ-ját, és fizetendőnek e két egész szám összegét írják rá a csekkre. Ez van a kék papíron, félkövérrel szedve

Míg a POL-ban - tapasztalataim szerint - belépés után a számlainfot választva, majd a telefonszámot kiválasztva, "Az utolsó számla végösszegé"- nél szerepel úgy, hogy a nettó és az ÁFA összegét kerekítik, s azt határozzák meg fizetendőnek.

Tehát: első esetben van egy 400,43 Ft-os számlád, aminek az ÁFÁ-ja 80,09 Ft. A számla végösszege a kerekítések miatt: 400+80=480Ft. Második esetben 480,52 Ft, azaz 481 Ft lenne a fizetendő.

Ha valakit nagyon bosszant ez az egy forint, fizesse be előlegként.

Engem jobban zavar, hogy nem írják rá a számlára mikör történt a befizetés, és mikor könyvelték el. Ilyet eddig csak a vodánál láttam, bár ott is csak a könyvelés szerepel, a befizetés nem.


szomb. jan. 12, 2008 15:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
zoli62 írta:
Amúgy nem értem, miért harangozzák be újként a bankkártyás számlafizetést, amikor ez már egy ideje létezik a Pannonline-on.


Gondolom mostmár működik is... :D
Eddig egyszer próbáltam, 1 Ft-al kevesebbet vont le a kártyámról, mint amennyi az adott számlaösszeg volt :? , így egyrészt a következő havit nem tudtam befizetni, mert az 1 Ft nem volt rendezve, másrészt az 1 ft-ot sem tudta levonni, mert kevés volt neki, így mehettem be egy panni boltba, és fizethettem be ott... :?


:D :lol: Nálam egy visszavont tranzakció beragadt. Csak telefonos segítséggel, az eset után közel egy hónap után sikerült kitörölniük. Addig végig befizetés folyamatban kiírás szerepelt a befizetés helyett.


szomb. jan. 12, 2008 14:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Amúgy nem értem, miért harangozzák be újként a bankkártyás számlafizetést, amikor ez már egy ideje létezik a Pannonline-on.


Gondolom mostmár működik is... :D
Eddig egyszer próbáltam, 1 Ft-al kevesebbet vont le a kártyámról, mint amennyi az adott számlaösszeg volt :? , így egyrészt a következő havit nem tudtam befizetni, mert az 1 Ft nem volt rendezve, másrészt az 1 ft-ot sem tudta levonni, mert kevés volt neki, így mehettem be egy panni boltba, és fizethettem be ott... :?


szomb. jan. 12, 2008 14:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Amúgy nem értem, miért harangozzák be újként a bankkártyás számlafizetést, amikor ez már egy ideje létezik a Pannonline-on.


szomb. jan. 12, 2008 14:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Számlabefizetésnél válaszd ki a számlaküldési címet, és után a GSM számot. Ekkor, vagy a két lépés között, meg kéne, hogy jelenjen a befizetés gomb a számlánál.


szomb. jan. 12, 2008 9:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
csab2 írta:
A cikkekben az volt, hogy bankkártyával ezután már a pol-on is ki tudod egyenlíteni a számládat

Ez már egy ideje működik.

Akkor passzolom a témát. Nem tudom mi az újítás.


szomb. jan. 12, 2008 8:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Bannkártyás fizetáéssel amúgyis lehetnek gondok, nekem múltkor "beragadt" egy sztornózott tranzakcióm.


pén. jan. 11, 2008 14:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 349
Hozzászólás 
zoli62 írta:
BrTH írta:
Cikkeztek az ujsagok, hogy valtozott valami a POL szamlabefizetes korul. En nem lattam semmit. Kártya szintu Regiszttracioval tovabbra sem magy. Most milyen valtozas volt?


Szerintem semmi változás nincsen, én legalábbis nem tudok róla, kártyaszinten is lehet regisztrálni, én is megtettem nemrégen.


Nem az a alenyeg hogy nem tudtal regisztralni hanem az hogy kartyaszintu regisztraciovel nem mukodik a bakkartyas fizetes.


pén. jan. 11, 2008 14:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
csab2 írta:
A cikkekben az volt, hogy bankkártyával ezután már a pol-on is ki tudod egyenlíteni a számládat

Ez már egy ideje működik.


pén. jan. 11, 2008 14:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
BrTH írta:
Cikkeztek az ujsagok, hogy valtozott valami a POL szamlabefizetes korul. En nem lattam semmit. Kártya szintu Regiszttracioval tovabbra sem magy. Most milyen valtozas volt?

A cikkekben az volt, hogy bankkártyával ezután már a pol-on is ki tudod egyenlíteni a számládat ill. fel tudod tölteni az egyenlegedet.


pén. jan. 11, 2008 13:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
BrTH írta:
Cikkeztek az ujsagok, hogy valtozott valami a POL szamlabefizetes korul. En nem lattam semmit. Kártya szintu Regiszttracioval tovabbra sem magy. Most milyen valtozas volt?


Szerintem semmi változás nincsen, én legalábbis nem tudok róla, kártyaszinten is lehet regisztrálni, én is megtettem nemrégen.


pén. jan. 11, 2008 13:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 349
Hozzászólás 
Cikkeztek az ujsagok, hogy valtozott valami a POL szamlabefizetes korul. En nem lattam semmit. Kártya szintu Regiszttracioval tovabbra sem magy. Most milyen valtozas volt?


pén. jan. 11, 2008 10:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás Üzleti Pro KKV tarifacsomag?
Megjelent a mai napon a POL-on a tarifacsomagváltás menüpontban egy újabb választható tarifacsomag: Üzleti Pro KKV tarifacsomag (a Pro TOP mellett).
Ismeri valaki, lehetne tudni valami részletet?


pén. nov. 09, 2007 15:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Ok!
Ezt tudtam is, csak az nem volt világos, hogy a POL is ezt mondja. Miért nem roaming hívástiltást ír? :?
Na mind1!

Thx!


csüt. okt. 04, 2007 10:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Promóciós hívástiltásom van 2007. 11. 16-ig. Ez mit jelent?
Ha lejár, akkor fel tudom hívni az ügyfélszolgálatot a netes kártyámról? Vagy akár telefonálni is fogok tudni? Vagy meghosszabbítódik a tiltás?
Azt, hogy nem tudsz vele roamingolni addig. Ha Mobil Internet tarifacsomagod van, akkor azon nem lesz hangalapú szolgáltatás később sem.


csüt. okt. 04, 2007 9:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Promóciós hívástiltásom van 2007. 11. 16-ig. Ez mit jelent?
Ha lejár, akkor fel tudom hívni az ügyfélszolgálatot a netes kártyámról? Vagy akár telefonálni is fogok tudni? Vagy meghosszabbítódik a tiltás?


csüt. okt. 04, 2007 9:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Ja már nekem is.


kedd okt. 02, 2007 22:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Vikingboy írta:
Üdv!

Nektek bejön a pannon oldala? Mert sajna nekem nem.


Most jól működik.


kedd okt. 02, 2007 21:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Vikingboy írta:
Üdv!

Nektek bejön a pannon oldala? Mert sajna nekem nem.


úgy próbáld, hogy

www.pannon.hu...

és úgyse jön be! :lol:


kedd okt. 02, 2007 19:47
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Üdv!

Nektek bejön a pannon oldala? Mert sajna nekem nem.


kedd okt. 02, 2007 19:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Legy konstruktiv, hivd fel, hogy jonni fogy egy pannonline-os sms, tovabbitsa neked izibe' ahogy megjon ;)


vas. szept. 30, 2007 12:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A szám nem nálam van, én csak nyomon szoktam követni a számla alakukálsát. Így hiába bökök rá, kiküldi az SMS-t, ő meg majd csak néz, hogy mi a f.sz van.


vas. szept. 30, 2007 10:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Bokj ra a mobilszam ellenorzesere, kudi az sms-t, belepsz azzal, es mar menni is fog.


vas. szept. 30, 2007 9:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Az milyen, hogy az unokahúgom 20-as száma, ami nyáron vissza lett hordozva számlás előfizetéssel, majd sikeresen be lett regisztrálva a POL-ba, s működött is egy héttel ezelőttig, most a POL szerint nem pannonos, és nem működik semmi sem a POL-ban? Arra van lehetőség, hogy a mobilszámot leellenőrizzük.

De kérem szépen, honnan a fenéből veszi egyik napról a másikra, hogy nem pannonos a szám?!

Remélem magától helyre jön.


vas. szept. 30, 2007 8:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
milestone írta:
- Otthoni Internet teszt


Ez meg mi lehet :?:


szer. szept. 26, 2007 20:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Szívesen, de ha váltasz rá és valami gatter van, ne engem okolj. :wink:
Nem, dehogy :D
Egyébként nem hagyott békén a kíváncsiság, megpróbáltam. Megjelentek az aktuális tarifacsomagom beépített aktív szolgáltatásai (SMS, hívásvárak., stb.), paraméterezhetően. Itt semmit nem változtattam, majd az elfogad gombra kattintva megjelent piros betűkkel, hogy az adott szolgáltatás lemondása tilos... Milyen szolgáltatás? Nem mondtam le semmit.
Egyszer, még évekkel ezelőtt hasonlóan élveztem 1 hónapig a kormányzati csomagot, majd észrevették és visszaraktak :D


szer. szept. 26, 2007 17:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
milestone írta:
.gúnár. írta:
milestone írta:
Még valami: mp. alapú, nem?


Nincs mit. Persze, igen.
Köszönöm :)


Szívesen, de ha váltasz rá és valami gatter van, ne engem okolj. :wink:


szer. szept. 26, 2007 16:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
milestone írta:
Még valami: mp. alapú, nem?


Nincs mit. Persze, igen.
Köszönöm :)


szer. szept. 26, 2007 16:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
milestone írta:
Még valami: mp. alapú, nem?


Nincs mit. Persze, igen.


szer. szept. 26, 2007 16:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Még valami: mp. alapú, nem?


szer. szept. 26, 2007 16:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
A havidíj lebeszélhető. Semmi többet nem tudok róla, tehát az SMS-ről sincs infóm. Egy üzleti partnerem ajánlgatja, hogy lépjek be az ő flottájukba, most vannak 25-en. Egész véletlenül tudom csak innen ezeket az adatokat, de semmi többet. :( Csak azt kérdeztem meg tőlük, ami érdekelt.
Értem. Köszönöm a gyors válaszokat.


szer. szept. 26, 2007 16:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
milestone írta:
.gúnár. írta:
milestone írta:
...


A PRO Top-nál (ne vedd készpénznek) ha jól tudom 2990 a havidíj, 18 a percdíj, és 0 forint a csoporthívás opciós díja. Bruttó.
Köszönöm a választ. Nem rossz. Ez a nagyflottás csomag (pártok, egyházak)? Nem tudod, lebeszélhető a havidíj? Vajon mi történne, ha váltanék erre? Észreveszik és visszadobnak? :)


A havidíj lebeszélhető. Semmi többet nem tudok róla, tehát az SMS-ről sincs infóm. Egy üzleti partnerem ajánlgatja, hogy lépjek be az ő flottájukba, most vannak 25-en. Egész véletlenül tudom csak innen ezeket az adatokat, de semmi többet. :( Csak azt kérdeztem meg tőlük, ami érdekelt.


szer. szept. 26, 2007 16:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
milestone írta:
...


A PRO Top-nál (ne vedd készpénznek) ha jól tudom 2990 a havidíj, 18 a percdíj, és 0 forint a csoporthívás opciós díja. Bruttó.
Köszönöm a választ. Nem rossz. Ez a nagyflottás csomag (pártok, egyházak)? Nem tudod, lebeszélhető a havidíj? Ingyen SMS?
Vajon mi történne, ha váltanék erre? Észreveszik és visszadobnak? :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára milestone szer. szept. 26, 2007 16:07-kor.



szer. szept. 26, 2007 16:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
milestone írta:
Megjelent a mai napon a POL-on a tarifacsomagváltás menüpontban 3, számomra új választható tarifacsomag:
- Otthoni Internet teszt
- Üzleti előfizetés
- Üzleti Pro TOP tarifacsomag
Ismeri valaki ezeket, lehetne tudni valami részletet?

p.s.: publikus üzleti előfizetésem van, ha ez számít.


A PRO Top-nál (ne vedd készpénznek) ha jól tudom 2990 a havidíj, 18 a percdíj, és 0 forint a csoporthívás opciós díja. Bruttó.


szer. szept. 26, 2007 15:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
Megjelent a mai napon a POL-on a tarifacsomagváltás menüpontban 3, számomra új választható tarifacsomag:
- Otthoni Internet teszt
- Üzleti előfizetés
- Üzleti Pro TOP tarifacsomag
Ismeri valaki ezeket, lehetne tudni valami részletet?

p.s.: publikus üzleti előfizetésem van, ha ez számít.


szer. szept. 26, 2007 15:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
csab2 írta:
skyli írta:
Még most se működik :(
Ti meg tudjátok nézni, hogy mennyit neteztetek mobilon?

Nem. Nekem azt mondták,hogy nem megoldható. SMS80 esetén sem lehet megnézni,hogy mennyi sms-t használtál fel. 1741-en sem. Marad a telefonban lévő adatforgalom-számláló.

Szerintem probaljatok ki a wapos egyenleginfot a pannon oldalat. Elobb neztem meg az uj elofizus telefonommal, es olyanokat is kiir, amit a pannonline nem ;) Ha megvan az url, el kell menteni konyvjelzonek, es akkor kb 10-20 ft lehet megnezni alkalmankent.


vas. szept. 09, 2007 9:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Temptress írta:
Sziasztok!
Az lenne a "kis" problémám, hogy a Pannon GPRS netet használom asztali PC - n Infraporton keresztül. Siemens C75 telót használok modemként, de net sebessége mindig 4-5 kbyte/s közzött marad. Ezt hogyan lehetne gyorsítani, mert én úgy tudom, hogy 30-40 kbyte/s -mal kellene mennie.Tud valaki segíteni?


A telefonod ennyit tud. Ha lenne EDGE-et tudó telefonod, akkor felmenne 15 k-ig, ha 3G-s telód lenne, akkor 40 k-ig. Ezen a telón csak egy picit tudsz gyorsítani, ha infra helyett kábellel netezel, de 6k-nál ne számíts jobbra.


szomb. szept. 08, 2007 21:36
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 747 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség