Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 8:38



Hozzászólás a témához  [ 1248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Következő
3G a vodafone-nál 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 355
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Én nem értek vmit. Megy itt a siránkozás, hogy **** a magyar voda 3g. Kell venni egy t-mobile usb-sticket és egyből megy majd a net. A vodas telo meg marad max telefonálásra.


szomb. jan. 12, 2008 18:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
T68m írta:
muse írta:
Azért Angliában sincs hűde nagy 3G lefedettsége a Vodának!
http://maps.vodafone.co.uk/coverageviewer/web/default.aspx


azért én úgy látom, hogy valamivel nagyobb, mint itthon...


Na meg ott azért főleg északon a domborzati viszonyok és a népsűrűség is kicsit eltér a mienktől.


szomb. jan. 12, 2008 17:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
muse írta:
Azért Angliában sincs hûde nagy 3G lefedettsége a Vodának!
http://maps.vodafone.co.uk/coverageviewer/web/default.aspx


azért én úgy látom, hogy valamivel nagyobb, mint itthon...


szomb. jan. 12, 2008 15:19
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ha ilyen lefedettségi gond van, folyton azt mondogatják a teló rossz, és cseréltessek SIM-et. De az, hogy változtassanak a hálózat beállításán, az luxus. És kompenzációt sem adnak. Több SIM-cserém volt, és kb 15 készüléket használtam 4 év alatt, volt év, mikor 5-6 telóváltás is történt, sőt még olyan is, hogy én kértem egy olyan cserekészüléket, amiről úgy gondolták, hogy jó. És semmi. Csak az üres ígérgetések. Ha nekik nem kell a pénzem, hát nem telefonálok velük, és a fiókba rakom a SIM-et.


szomb. jan. 12, 2008 9:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. jún. 10, 2007 8:16
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
Azért Angliában sincs hűde nagy 3G lefedettsége a Vodának!
http://maps.vodafone.co.uk/coverageviewer/web/default.aspx


szomb. jan. 12, 2008 7:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 09, 2006 5:53
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest székesfőváros
Hozzászólás 
Hálózati problémát állapítottak meg..15 napon belül javítják..és egy havi előfizetési díjat elengednek.Október 16.-án vettem,azóta 5 rugóban van..következő számla február közepén.Ez van.


pén. jan. 11, 2008 17:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Hali m.kinek!Most kaptam meg a vodától dec6.tól a számlát egyben jan.25-ig:összesen kell 200,azaz kettőszáz Ft.-ot fizetnem!!!dec6-25-ig volt 16Gb.letöltésem,dec25-töl mostanáig:
"Tisztelt Ügyfelünk!GPRS Internet forgalma 36503.18 MB,melyet 2007.12.26-tòl mérünk.Szàmlafizetö:********.Tàjékoztatò adat.Az utolsò frissìtés dàtuma:2008.01.11".-tehát 36Gb.Azért nem semmi!Filmeket töltök ftp-n.Azért nem kellett 5eFt-t fizetnem,mert a kampánycsoport hívott,és az első hónapot elengedték,mint kiderült,a fél hónapot nem számítják be!!Pedig decemberben volt 600Mb.letöltésem LimeWare-val..!
Szóval kellemes meglepi volt!A 200Ft-SMS volt.
Üdv-András


pén. jan. 11, 2008 16:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
T68m írta:
alfika33 írta:
A vodafon 3g lefedettsége a 0000-va egyenlő.
Szombathelyen hol van hol nincs,nem is foglalkoznak vele hiába hívom őket.
Most is sima GPRS van csak,azt bánom,hogy nemrég aláírtam 2évet.
Voda mondjon le....


Mire írtál alá két évet? Ha a netre, akkor benyaltad. Szégyelnivaló ez a voda mao. A világelső mobilcégnek, magyországi utolsó leányvállalata.

Nézzétek meg a kinti vodát:
http://shop.vodafone.co.uk/index.cfm?go ... urerIDs=27

csak ericssonból ennyi van, és mind INGYENES havidíjasoknak! Ja, és a 3G lefedettség is van.


Azért ekkora hülye nem vagyok.
Mobilról internetezek vagyis próbálnák ha tudnák.

Mondjuk néha lehet használni,de mikor nagyon kéne csak kinlódik az ember :o


Voda mondjon le....


pén. jan. 11, 2008 13:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
alfika33 írta:
A vodafon 3g lefedettsége a 0000-va egyenlõ.
Szombathelyen hol van hol nincs,nem is foglalkoznak vele hiába hívom õket.
Most is sima GPRS van csak,azt bánom,hogy nemrég aláírtam 2évet.
Voda mondjon le....


Mire írtál alá két évet? Ha a netre, akkor benyaltad. Szégyelnivaló ez a voda mao. A világelső mobilcégnek, magyországi utolsó leányvállalata.

Nézzétek meg a kinti vodát:
http://shop.vodafone.co.uk/index.cfm?go ... urerIDs=27

csak ericssonból ennyi van, és mind INGYENES havidíjasoknak! Ja, és a 3G lefedettség is van.


csüt. jan. 10, 2008 23:01
Profil Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
A vodafon 3g lefedettsége a 0000-va egyenlő.
Szombathelyen hol van hol nincs,nem is foglalkoznak vele hiába hívom őket.
Most is sima GPRS van csak,azt bánom,hogy nemrég aláírtam 2évet.
Voda mondjon le....


csüt. jan. 10, 2008 20:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 09, 2006 5:53
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest székesfőváros
Hozzászólás 
Lakóhelyemen UMTS/3G van,de HSDPA nincs...illetve van kültéri/beltéri lefedettség is az ügyfélszolgálat szerint..csak a telóm nem találja..50 méterrel arrébb simán megy.. :(
Irtam az ügyfélszolgának,hogy jó lenne ha orvosolnák a dolgot..majd leírom az eredményt.Előzetesen a nagy forgalomra fogták...hmm..kertváros,vezetékes telefonnal,és kábelnettel is ellátott terület..szóval kizárt,hogy a nap minden percében olyan fergeteges forgalmat bonyolítana a Voda cellája..nya,majd kiderül.. 8)


szer. jan. 09, 2008 16:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Egyszerűen a voda 3g lefedettsége nulla. Vagy inkább pontszerű. Hol van, hol nincs. Kuka. Nem véletlenül váltottam át a Trére. Korrekt lefedettség, korrekt készülékek, arányos árak. (Nem ígér 5.000 korlátlan netet, amit nem tart be)


kedd jan. 08, 2008 19:02
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 06, 2008 17:23
Hozzászólások: 4
Hozzászólás még egy gondolat
utálok pongyolán fogalmazni, de fáradt vagyok, korrigálnék egy két dolgot, csúnyán hangzó mondatot.

"Hogy lehet a teló rossz, ha T-mobilos kártyával full 3g térerő van a szoba közepén is, a WCben is, a sütőben is, a fürdőszobában is....."
kiegésziteném ezt a mondatot úgy, hogy ugyanazt a készüléket használva más szolgáltató sim kártyájával!!!

"Ha átváltok CSAK UMTS módra a mobilomon, az meg azt eredményezni hogy elérhetetlen vagyok, szakadozik a hang, és ha el is kapom a jelet, akkor is max. 4o százalékos a jelerősség. de általában 0 "
Ez persze beltéren igaz, kültéren megy minden rendesen, bár nyáron a margitszigeten is sokszor elment a 3g

"Jelzem, hogy anno, amikor még 3gről hirből sem hallotunk, akkor is a vodának volt a leghamarabb jelvesztő mobilhálózata. De akkor ezt az 1800 mhznke tudtam be, de most mivel indokolják hogy a belvárosban sincs sok helyen beltéri lefedettség?"

Jelzem, hogy anno amikor még csak 2gs háló volt, szintén jelentkeztek ezek a problémák hogy a sima gprs háló is gyengébb volt a konkurensek által produkáltnál. De most, az újonnan kiépitett 3g hálózat esetén mivel indokolható hogy mondjuk a Váci utcában egy irodaházban nincs 3g, csak 2g, míg a kollegám (akár pannonos, akár T mobilos kártyájával) lazán megy a 3g ugyanazon a ponton, ahol a Voda csak sima 2gt tesz elérhetővé.

Legyen erős, bárhonnan jól elérhető jel. Nem hinném hogy úgy kéne videótelefonálnom, vagy neteznem 3gn, hogy megtervezem az útvonalam szigorúan, hogy merre mozoghatok a szobában. ez kissé bizarr:)

mára ennyi


kedd jan. 08, 2008 17:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 06, 2008 17:23
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: hiba
vohanyi írta:
brunnerbal írta:
sziasztok!

Csak nálam lenne az a probléma hogy a voda 3G úgy ahogy van elérhetetlen beltéren? Lakásomban nincs 3g, irodában ha óvatlanul rossz helyre lépek, átvált 2gre, középületekben ahol vastagabbak a falak, szintén eltünik a 3g!! MINDEZ budapesten, akár a belvárosban is.

Erröl senki se beszél? Vagy ez egy elhallgatott titok, hogy a voda gyengén nyomja a 3gt? Netán nálam lenne a gond? De akkor miért megy gyönyörüen a 3g, ha átteszek a telómba egy pannonos vagy T mobilos kártyát????????

Nem egészen értem...Modem vagy teló?Ha modem-szoftverfrissítés,beállításnál-csak 3G!Ha modemről van szó,írj mailre!!Üdv-András
ui.:olvass azért vissza..


A probléma egyszerűen leírható, bocsi ha nem voltam konkrét.
Mobilt használok. (NEM MODEM, hanem NOKIA e70-es készülék).
Az a tapasztalatom, hogy a telóm átvált 3gről 2gre ha bemegyek a lakásba. Pedig újépitésű ház, nem vastag falú régi épület. A munkahelyemen is elmegy a 3g, anyáméknál is elmegy a 3g a kégliben...Soroljam? Elég fura helyzet lenne, ha ki kéne mennem az udvarra télen -2 fokban, hogy felhivasson valaki videótelefonon :) Pedig a helyzet most ez. Elegem van abból hogy folyamatosan hülyének néz a Vodafone ügyfélszolgálat. Azt mondják a készülékem hibája, teszteljem le, inditsak hivásokat a szobám 4 pontjáról és ők bemérik, de tuti a készülékem a rossz...ezt modják ők.

DE gondoljatok bele!
Hogy lehet a teló rossz, ha T-mobilos kártyával full 3g térerő van a szoba közepén is, a WCben is, a sütőben is, a fürdőszobában is.....

Hihetetlen.

Ha átváltok CSAK UMTS módra a mobilomon, az meg azt eredményezni hogy elérhetetlen vagyok, szakadozik a hang, és ha el is kapom a jelet, akkor is max. 4o százalékos a jelerősség. de általában 0:)

Ilyen jól sikerült a voda 3g kiépitése? talán a huawei modemeknek erősebb a vevőjük, vagy ti nem vagytok finnyásak?

Jelzem, hogy anno, amikor még 3gről hirből sem hallotunk, akkor is a vodának volt a leghamarabb jelvesztő mobilhálózata. De akkor ezt az 1800 mhznke tudtam be, de most mivel indokolják hogy a belvárosban sincs sok helyen beltéri lefedettség?

TI nem tapasztaltatok ilyet???????????????????


kedd jan. 08, 2008 17:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 09, 2006 5:53
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest székesfőváros
Hozzászólás 
Persze persze a T-mobile UMTS hálója jobb...pl.nálam sincs HSDPA BP déli részén.. :cry:


hétf. jan. 07, 2008 12:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás Re: hiba
brunnerbal írta:
sziasztok!

Csak nálam lenne az a probléma hogy a voda 3G úgy ahogy van elérhetetlen beltéren? Lakásomban nincs 3g, irodában ha óvatlanul rossz helyre lépek, átvált 2gre, középületekben ahol vastagabbak a falak, szintén eltünik a 3g!! MINDEZ budapesten, akár a belvárosban is.

Erröl senki se beszél? Vagy ez egy elhallgatott titok, hogy a voda gyengén nyomja a 3gt? Netán nálam lenne a gond? De akkor miért megy gyönyörüen a 3g, ha átteszek a telómba egy pannonos vagy T mobilos kártyát????????

Nem egészen értem...Modem vagy teló?Ha modem-szoftverfrissítés,beállításnál-csak 3G!Ha modemről van szó,írj mailre!!Üdv-András
ui.:olvass azért vissza..


vas. jan. 06, 2008 19:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 06, 2008 17:23
Hozzászólások: 4
Hozzászólás hiba
sziasztok!

Csak nálam lenne az a probléma hogy a voda 3G úgy ahogy van elérhetetlen beltéren? Lakásomban nincs 3g, irodában ha óvatlanul rossz helyre lépek, átvált 2gre, középületekben ahol vastagabbak a falak, szintén eltünik a 3g!! MINDEZ budapesten, akár a belvárosban is.

Erröl senki se beszél? Vagy ez egy elhallgatott titok, hogy a voda gyengén nyomja a 3gt? Netán nálam lenne a gond? De akkor miért megy gyönyörüen a 3g, ha átteszek a telómba egy pannonos vagy T mobilos kártyát????????


vas. jan. 06, 2008 17:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 14:52
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
hüvely.


szer. jan. 02, 2008 16:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Huawei, Hawaii... Tudod ki jegyzi ezeket meg :).


kedd jan. 01, 2008 23:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Vizsla írta:
A HUAWEII...


Csak 1 "I"... :wink:


kedd jan. 01, 2008 23:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
B.U.É.K. mindenkinek!
Látszik,még pihi van..
http://abyss.tee.gr:7123/ -mért átlagseb:fel/le

TCP/Web100 Network Diagnostic Tool v5.3.3a
click START to begin
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 353.89Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 2.77Mb/s
The slowest link in the end-to-end path is a 2.4 Gbps OC-48 subnet
Information: The receive buffer should be 28945.3125 Kbytes to maximize throughput


kedd jan. 01, 2008 9:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 09, 2006 5:53
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest székesfőváros
Hozzászólás 
Látom vágod...ezeket a bellításokat használom én is ...egy apró lényegtelen külömbséggel:DU meter helyett Bit meter mutatja hogy mi újság.. :)
...ugyhogy Boldog Új Esztendőt Neked is ,és mindenki másnak a Fórumunkon! :wink:


hétf. dec. 31, 2007 17:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 09, 2006 5:53
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest székesfőváros
Hozzászólás 
....első nekifutásra a K800-ast csarélem V640-re.. :D


hétf. dec. 31, 2007 17:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Ja és a DU-Meter nevű progi állandóan akár számmal.vagy grafikusan írja folyamatosan a le/felt. sebességet.


hétf. dec. 31, 2007 15:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Egyébként most is filmet tölt,de csak 1-1.5 Mbit/s-el,tényleg terhelt lehet....


hétf. dec. 31, 2007 15:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Ottoyes írta:
...remélem nekem is sikerül Vohanyi által elért sebességet produkálnom..mert ugyan helyileg közel vagyunk egymáshoz,egyenlőre csak 3G-m van..letöltéshez én is használok manager-t,havi forgalmam még nem volt 10 G alatt,de még senki sem reklamált érte.. :wink:

Amit a seb. érdekében a /3USB-modem ablak közel-az iránya sem mindegy...szoftverfrissítés voda-honlapon jól le van írva/kívül csináltam:
Ashampoo WinOptimizer 4-el Internet Tuner-DSL Wireless Lan-aut.beállítás/MTU.RWIN...stb/+ még egy tipp : Windows XP 20% sávszélesség visszaállítása.


Kattints a Start menüre > Run (Futtatás), majd írd be: gpedit.msc

Miután megnyílt a Group Policy (Csoportházirend) > Computer Configuration
(Számítógép konfiguráció) > Administrative Templates (Felügyeleti Sablonok) >
Network (Hálózat) > QoS Packet Scheduler
(QoS csomagütemező).

Kattints a Limit reservabe Bandwidth-re (Foglalható sávszélesség) kétszer, állítsd Enabled-re (Engedélyezett),
a 20-as értéket módosítsd 0-ra, majd Ok.
Kattints a Set timer Resolution-re (Időzítési egység beállítása) kétszer, állítsd Enabled-re (Engedélyezett),
a 10-es értéket módosítsd 0-ra, majd Ok.
Indítsd újra a számítógéped és remélhetőleg te is érzékelni fogod a pozitív változást.
A változtatások elvégzéséhez adminisztrátori jogok szükségesek. -----erről tudok


hétf. dec. 31, 2007 15:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 09, 2006 5:53
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest székesfőváros
Hozzászólás 
...remélem nekem is sikerül Vohanyi által elért sebességet produkálnom..mert ugyan helyileg közel vagyunk egymáshoz,egyenlőre csak 3G-m van..letöltéshez én is használok manager-t,havi forgalmam még nem volt 10 G alatt,de még senki sem reklamált érte.. :wink:


hétf. dec. 31, 2007 14:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
mesterember írta:
A havi fix 5000 forintos internet akcióval kapcsolatban:

A reklámban akár 3,6 megabit/s elérhető maximális sebesség és 1,1-2,7 megabit/s tipikus átlagsebesség szerepel.

Az ÁSZF-ben viszont le van írva, hogy amit garantálnak az 1 kilobit/s sebesség.

Ennyi. Innentől kezdve kár beszélni vitatkozni panaszkodni a sebességről.

"mesterember"olvasd vissza,hogy én hogy oldottam meg e modemet....25-ei zárás óta megint 15 Gb-nél járok,és semmi "extrém"... .:-)


hétf. dec. 31, 2007 13:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A HUAWEII csak a HSDPA-t veszi át, a NOKIA GSM bázisok maradnak, igaz?


hétf. dec. 31, 2007 12:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A dolog ott sántít, hogy az általam megvett cérnás dobozban nem lesz egyre kevesebb cérna, minél többen vásárolnak ilyen dobozos cérnát az üzletben.

Míg a netnél lecsökken a sebesség, minél többen használják.


hétf. dec. 31, 2007 11:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 22, 2007 21:35
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Amit a tisztelt szolgáltató velünk csinál az a következő, egy másik terméken levezetve a példát:

Egy üzletben zárt dobozba csomagolt cérnát értékesítenek.
A polcra ki van írva a következő.
A dobozokban akár 3,6 méter cérna is lehet.
De általánosságban az jellemző, hogy 1,1 - 2,7 méter hosszú cérna van a dobozokban.
Függetlenül attól, hogy milyen hosszú cérna van a dobozban, egy doboz ára fix 5000 ezer forint.

A doboz aljára apróbetűvel, vagy esetleg a doboz belsejében az van írva, hogy amit garantálunk, az 1 mm cérna.


hétf. dec. 31, 2007 9:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 22, 2007 21:35
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
A havi fix 5000 forintos internet akcióval kapcsolatban:

A reklámban akár 3,6 megabit/s elérhető maximális sebesség és 1,1-2,7 megabit/s tipikus átlagsebesség szerepel.

Az ÁSZF-ben viszont le van írva, hogy amit garantálnak az 1 kilobit/s sebesség.

Ennyi. Innentől kezdve kár beszélni vitatkozni panaszkodni a sebességről.


hétf. dec. 31, 2007 9:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Lady írta:
nem 1207 :) tudom véletlen, na szóval a "vodafone az én hangom (is)" :D

nos. melyik területről van szó? megnézem neked :)

az offért meg bocsi
Régi-régi emlékeim alapján, a hang mintha egy T betűvel kezdődő keresztnevű hölgyet takarna :).

Terület: hálás lennék, ha nem lennék cellahatáron, és nem akadozna a vonal, és nem kapnám bekapcsolt telefon + full térerő mellett a hívásértesítő SMS-eket, hogy hány nem fogadott hívásom volt :). Részletek itt: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=785978#785978 - kezdeni kéne már valamit azzal az építési engedéllyel :).


hétf. dec. 31, 2007 0:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Nekem pozitív tapasztalataim vannak. Mondjuk a kártyámat nem elsődlegesen használom. Amikor néhányszor ügyfélszolgálathoz kellett fordulnom, alig kellett várakoznom. Most pedig egy-két kérdés. Mi az a 1207? :) Januárban is lesz olyan "ajándék", mint tavaly a mp alapú Vitamax megszüntetése? :)


vas. dec. 30, 2007 23:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Lady! Ilyenkor katt az email-ra,és akkor oda megy... :-)


vas. dec. 30, 2007 20:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ez világos, hogy ott van. A foglalkoztatói státusza kérdéses. És persze a részleg is.Tudom, kényes, de nem kell publicba...


vas. dec. 30, 2007 20:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Távol álljon minden rosszindulat, de itt hsz-törlések lesznek a sok OFF-termés miatt. Valóban PÜ-ben/mailben lenne érdemes folytatni.

Lefedettséggel kapcsolatban tudsz segíteni? Hogy egy adott területen milyen fejlesztések várhatók... A sablon válasz, miszerint "sajnáljuk, de az Üfsz. nem rendelkezik erre vonatkozó információval", nem kielégítő, hisz valószínűleg társosztályok, felettesek képesek kommunikálni egymással, így ezen infomációk megszerzése nem lehetetlen 8) .

OFF
Külsős dolgozó vagy?
ON

Jogos,én is írtam,hogy a mail-re írjon!Amúgy vodánál a '1207'-en van.


vas. dec. 30, 2007 20:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Távol álljon minden rosszindulat, de itt hsz-törlések lesznek a sok OFF-termés miatt. Valóban PÜ-ben/mailben lenne érdemes folytatni.

Lefedettséggel kapcsolatban tudsz segíteni? Hogy egy adott területen milyen fejlesztések várhatók... A sablon válasz, miszerint "sajnáljuk, de az Üfsz. nem rendelkezik erre vonatkozó információval", nem kielégítő, hisz valószínűleg társosztályok, felettesek képesek kommunikálni egymással, így ezen infomációk megszerzése nem lehetetlen 8) .

OFF
Külsős dolgozó vagy?
ON


vas. dec. 30, 2007 20:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Lady írta:
chello és laptopra

Miért nem privire írsz,én engedélyeztem...:-)
Típus alapján magyarul a neten pontos laeírást találnál,ha nem adtak hozzá...
Net a routeba,laptopon megkeresni a wirelesst,hogy hogy érdemes,melyik fajtával levédeni,azt azért látni kellene!..Így többet ne haragudj de nem tudok ebben,ráadásul nekem se laptopom,se routerem sincs,hogy koppintsak.


vas. dec. 30, 2007 19:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Milnyen neted van,asztali,vagy laptopra?


vas. dec. 30, 2007 19:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Vizsla írta:
vohanyi írta:
OK!Kérdésem Hozzád:most felt.kártás vagyok,hitel miatt kell számlás.Szerinted melyik?Körülnéztem a honlapon..tripla mult.csomag?
Kösz-András
Azért a hitelnél, ha megkövetelik a számlás előfizetést, nem hiszem, hogy 3 hónapnál kisebb múltat elfogadnának.

Amúgy meg nem jó felmutatni a korlátlan netes karit havi díjas előfizetésnek? Amúgy meg használj joker pluszt.

Elég 1 havi csekk is,jelenleg tényleg a Joker+-ban vagyok.Lehet,hogy tényleg elég a netes..


vas. dec. 30, 2007 18:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
vohanyi írta:
OK!Kérdésem Hozzád:most felt.kártás vagyok,hitel miatt kell számlás.Szerinted melyik?Körülnéztem a honlapon..tripla mult.csomag?
Kösz-András
Azért a hitelnél, ha megkövetelik a számlás előfizetést, nem hiszem, hogy 3 hónapnál kisebb múltat elfogadnának.

Amúgy meg nem jó felmutatni a korlátlan netes karit havi díjas előfizetésnek? Amúgy meg használj joker pluszt.


vas. dec. 30, 2007 17:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Lady írta:
Rendben, köszönöm, egyenlőre nincs kérdésem, vagyis nincs msot időm kérdésen gondolkozni.

Most megyek is, majd később visszanézek még. :)

Ha visszajöttél:2 hete ha hívtam a 1270-et 10-18 !!percet-/ez volt a rekord/
kellett várni a kezelőre.Szóvátettem,utolsó 4 hívásomnál egyből felvették!Meg is dícsértem őket...Véletlen volt?Hányan vagytok ott,hogy oszlanak el a hívások?
Más:annál a bizonyos ominózus esetnél/1270/,mikor keményen HÜLYESÉGET mondtak,egyértelműen látszott,hogy hozzá nem értő hölgy ült ott,féretájékoztattak gprs-net ügyben,mailben,és telefonon is panaszt tettem,kivizsgálták,visszahallgatták a beszélgetéseket,és jóváírtak 5e.Ft.-ot!-Tehát ilyenkor kapnak büntit?


vas. dec. 30, 2007 17:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Lady írta:
lebeszélhető havidíj szempontjából nagyon mennek ezek a fix-ek 100% lebeszélhetőek és lesmsezhetőek.
wap-ot ezekhez külön kell rendelni

neked kell tudnod melyiket tudod jobban kihasználni

egyébként meg 1270.

technikai kérdés elég tág fogalom, szűkítsd a kört kérlek :)

Mobil...PC...-ről bármi...


vas. dec. 30, 2007 12:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Lady írta:
Mármint melyik előfizut ajánlom?

Attól függ mik a szokásaid?! Mennyit töltesz havonta? Milyen irányba telefonálsz a legtöbbet? Mire használnád? Ki tudnád használni a wapot meg a videotelefonálást amit a multi ad?
Mekkora havidíjra gondoltál?

Wap igen,videotelo nem-olcsó.lebeszélhető havidíj/percdíj :-),akartam telót is egyben,csak nokia,de olyan nincs.
Más-ha bármilyen technikai gondod van,nyugodtan írj privire!!Apropó-melyik részen dolgozol?Nem helyileg gondoltam! :-)


vas. dec. 30, 2007 12:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
OK!Kérdésem Hozzád:most felt.kártás vagyok,hitel miatt kell számlás.Szerinted melyik?Körülnéztem a honlapon..tripla mult.csomag?
Kösz-András


vas. dec. 30, 2007 12:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Lady írta:
Tejóságosatyaúristen :D látom te ilyen hevi júzer vagy :D
annakidején én is kampányoztam, de azóta sikerült megmászni egy ranglétrát

"látom te ilyen hevi júzer vagy"-NEM!Én egy szerintem normális,igaz elvált ember vagyok,igaz nem mai...csak Neked,csak most....'61-es....!


vas. dec. 30, 2007 12:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Lady írta:
10 perc?! :D azigen...

hát.. rikaság én mondom neked, na persze nem azért mert nem akarnánk ilyen gyorsan dolgozni, csak sok a meló

Sőt...mivel a voda kampánycsoportja hívott voda-modem ügyben/kaptam sms-ben kódot,ezzel bementem Europarkba-tört hónap+az első hónap ingyenes!-csak utána havi fix 5e.!Érdekes,a kampány-csoport/állítólag véletlenül/már többször hívott akciókkal...Vagy anno a Westeltől ismernek??!
Elismert hacker voltam anno 2000-ben a Westelnél,2 évig ingyen telóztam a belső.Enploi kártyájukról.Szép időszak volt,kétszer behívattak nagyon komoly emberek,nagyon nagy lehallgatott anyagom volt,dehát tudtunk egymásról,és semmi következménye nem lett.Az a 2 millió,amit 'lenyúltam' nem pénz-ők mondták,**** volt a rendszerük 2001 év végéig.De hát én informatikával szeretek foglalkozni...:-)


vas. dec. 30, 2007 11:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Lady írta:
Na az szuper. Jó ha az ember jót is hall... hozzám csak a panaszok jutnak el sajna.

Nekem a vodával semmi gondom.Egyszer hibás infót adtak a 1270-en,mail-ben figyelmeztettem őket/ismernek/,jóváírtak-feltöltöttek 5000.--al.Voda-modem:3 USB-vel maghosszabbítozzam,szoftvert frissítettem,száll..1.5-3.2 Mbit/sec a letöltés itt Szigethalmon!!!25-én behülyült,rájukszóltam,megpróbáltak megdumálni,másodszorra belátták,hogy igazam van,10 perc múlva újra szárnyalt!/SIM/.
Üdv-András


vas. dec. 30, 2007 11:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 08, 2007 11:26
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Szigethalom
Hozzászólás 
Lady írta:
Nos. Ha az okos internet szabadon dologról volt szó, ha jól értem (korlátlan mobil net), akkor 5GB adatforgalomig tök nyolc hogy mit töltesz és mivel... de ha folytatod a töltögtést.. és akkor tuti nem állsz meg 8-10Gb-nál.. na akkor kapsz szépen egy tértivevényes felszólító levélkét a vodafone-tól hogy legyél kedves változtatni a letöltéseken, mert ejnye bejnye, megvárjuk a köv hónapot, és ha ismét ugyan az megy, akkor szépen a szerződésben foglaltak szerint visszaváltunk korlátosba, ergo 5GB feletti adatforgalmat kiszámlázzuk :)

ami a programokat illeti.. ezeket én nem ismerem, szóval nem tudok hozzászólni melyik jobb :)

Nem egészen...Nem használtam "extrém"-et!!Decemberi zárás 16Gb. lett,egyeztettem a vodával-semmi gond!!Firefox letöltőjével töltöttem le!-Ennyi!


vas. dec. 30, 2007 11:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1248 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség