Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 12, 2024 11:21



Hozzászólás a témához  [ 527 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő
Magyar Telekom 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Ja! És melyik oszlopot nézed? A hexát vagy az ASCII-t? Mert hogy WPA
esetén sosem fogja az ASCII-t kírni az tuti. Ugyanis nincs tárolva. A hexát max beimportálhatod a registrybe, de a mobilodon meg se próbáld beadni.. Ez a kódsor már titkosított..


Nem szeretnek vitat nyitni, de nem igazan ertem mit nem ertesz vagy mivel van gond,de raktam fel neked egy kepet: http://teremfoci.info/Documents/key.jpg

remelem latszik a titkositas is es a key (Ascii) is... még mindig nem hiszed el?


csüt. nov. 27, 2008 0:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Bal írta:
Bal írta:
ööö ize.. ez a program az osszes kulcsot kiirja.. wpa2 is lehet, teljesen mindegy... xp, vista alatt es barmi alatt mukodik.. minden inditasnal az alap kulcs kell, es ez van mentve, ezert is lehet kiolvasni.


WirelessKeyView recovers all wireless network keys (WEP/WPA) stored in your computer by the 'Wireless Zero Configuration' service of Windows XP and by the 'WLAN AutoConfig' service of Windows Vista. It allows you to easily save all keys to text/html/xml file, or copy a single key to the clipboard.


Ja! És melyik oszlopot nézed? A hexát vagy az ASCII-t? Mert hogy WPA
esetén sosem fogja az ASCII-t kírni az tuti. Ugyanis nincs tárolva. A hexát max beimportálhatod a registrybe, de a mobilodon meg se próbáld beadni.. Ez a kódsor már titkosított..


szer. nov. 26, 2008 23:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Bal írta:
ööö ize.. ez a program az osszes kulcsot kiirja.. wpa2 is lehet, teljesen mindegy... xp, vista alatt es barmi alatt mukodik.. minden inditasnal az alap kulcs kell, es ez van mentve, ezert is lehet kiolvasni.


WirelessKeyView recovers all wireless network keys (WEP/WPA) stored in your computer by the 'Wireless Zero Configuration' service of Windows XP and by the 'WLAN AutoConfig' service of Windows Vista. It allows you to easily save all keys to text/html/xml file, or copy a single key to the clipboard.


szer. nov. 26, 2008 19:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Hálózati kulcs alatt vszinûle a router titkosítási kulcsát érted.

A megoldás egyébként egyszerû. Ha a szomszéd már használja a netet
wifin keresztül, akkor neked két dologra lehet szükséged:
1. Térerõre (rálátásra)
2. A megadott jelszóra, hogy csatlakozhass (ha van beállítva titkosítás: WEP 64, WEP 128, WPA, WPA2 közül valamelyik)

A fentebb említett progi, csak a WEP kulcsot képes kiolvasni a windowsból,
WPA esetén az többször is hashelt önmagával és az SSID-vel, ezért azt csak a szomszédtól fogod megtudni.

Ezután a Wifi kapcsolat TCP/IP beállításait auto IP configra kell tenned (feltételezve, hogy a szomszédnak is úgy van, azaz DHCP-t használtok)

5.000 HUF lesz!


ööö ize.. ez a program az osszes kulcsot kiirja.. wpa2 is lehet, teljesen mindegy... xp, vista alatt es barmi alatt mukodik.. minden inditasnal az alap kulcs kell, es ez van mentve, ezert is lehet kiolvasni.


szer. nov. 26, 2008 19:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Hálózati kulcs alatt vszinűle a router titkosítási kulcsát érted.

A megoldás egyébként egyszerű. Ha a szomszéd már használja a netet
wifin keresztül, akkor neked két dologra lehet szükséged:
1. Térerőre (rálátásra)
2. A megadott jelszóra, hogy csatlakozhass (ha van beállítva titkosítás: WEP 64, WEP 128, WPA, WPA2 közül valamelyik)

A fentebb említett progi, csak a WEP kulcsot képes kiolvasni a windowsból,
WPA esetén az többször is hashelt önmagával és az SSID-vel, ezért azt csak a szomszédtól fogod megtudni.

Ezután a Wifi kapcsolat TCP/IP beállításait auto IP configra kell tenned (feltételezve, hogy a szomszédnak is úgy van, azaz DHCP-t használtok)

5.000 HUF lesz!


szer. nov. 26, 2008 8:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
alfika33 írta:
Sziasztok.

Lenne egy olyan problémám a szomszéddal szeretném wifin keresztül az internetet megosztani,de én és õ se informatikai zseni.
Leírnátok nekem,hogy hálózati kulcsot hol és hogyan tudom megnézni az számítógépében,hogy én is csatlakozni tudjak.
SpeedTouch wifis modem a T-com szerelte ..

Köszi a segítségeteket


Tegyuk fel, hogy tenyleg ugy van ahogy irod, akkor ajanlom ezt a programot a szomszed gepen elinditani: http://www.usite.hu/prg/WirelessKeyView ezzel megtudod nezni mi a kulcs, masik megoldas a router beallitasanak megnezese, de azt hosszabb leirni...:) remelem nem rosszra hasznalod..


szer. nov. 26, 2008 0:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
alfika33 írta:
QNKORI írta:
Leírnátok nekem,hogy hálózati kulcsot hol és hogyan tudom megnézni az számítógépében,hogy én is csatlakozni tudjak.
SpeedTouch wifis modem a T-com szerelte ..


A hálózati kulcsot a számítógéped oldalában fogod megtalálni (kicis, ezüst színû), ki kell húzni onnan, majd el kell vinni egy kulcsmásolóhoz (pl. Mister Minit), és le kell másoltatni. Ezután neked is lesz kulcsod hozzá, és tudsz vele a géphez csatlakozni.


Nagyon vicces :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nem vicces, igaza van, fogalmam sincs, mi az a hálózati kulcs. Én is csak valami ajtót nyitó valamire asszociálok.

Mert az eszembe sem jut, hogy a titkosítás kulcsát kérdezed, hiszen az a szomszédodnak magának (ha nála van a router) kellett megadnia.


kedd nov. 25, 2008 20:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 31, 2008 22:26
Hozzászólások: 26
Hozzászólás 
alfika33 írta:
Sziasztok.

Lenne egy olyan problémám a szomszéddal szeretném wifin keresztül az internetet megosztani,de én és ő se informatikai zseni.
Leírnátok nekem,hogy hálózati kulcsot hol és hogyan tudom megnézni az számítógépében,hogy én is csatlakozni tudjak.
SpeedTouch wifis modem a T-com szerelte ..

Köszi a segítségeteket


Parancssorba beírod: ipconfig/all


kedd nov. 25, 2008 18:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
QNKORI írta:
Leírnátok nekem,hogy hálózati kulcsot hol és hogyan tudom megnézni az számítógépében,hogy én is csatlakozni tudjak.
SpeedTouch wifis modem a T-com szerelte ..


A hálózati kulcsot a számítógéped oldalában fogod megtalálni (kicis, ezüst színû), ki kell húzni onnan, majd el kell vinni egy kulcsmásolóhoz (pl. Mister Minit), és le kell másoltatni. Ezután neked is lesz kulcsod hozzá, és tudsz vele a géphez csatlakozni.


Nagyon vicces :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


kedd nov. 25, 2008 18:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: hétf. aug. 28, 2006 23:54
Hozzászólások: 826
Hozzászólás 
Leírnátok nekem,hogy hálózati kulcsot hol és hogyan tudom megnézni az számítógépében,hogy én is csatlakozni tudjak.
SpeedTouch wifis modem a T-com szerelte ..


A hálózati kulcsot a számítógéped oldalában fogod megtalálni (kicis, ezüst színû), ki kell húzni onnan, majd el kell vinni egy kulcsmásolóhoz (pl. Mister Minit), és le kell másoltatni. Ezután neked is lesz kulcsod hozzá, és tudsz vele a géphez csatlakozni.


kedd nov. 25, 2008 18:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Sziasztok.

Lenne egy olyan problémám a szomszéddal szeretném wifin keresztül az internetet megosztani,de én és ő se informatikai zseni.
Leírnátok nekem,hogy hálózati kulcsot hol és hogyan tudom megnézni az számítógépében,hogy én is csatlakozni tudjak.
SpeedTouch wifis modem a T-com szerelte ..

Köszi a segítségeteket


kedd nov. 25, 2008 18:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Viszont az a 900 forintos havidíjkedvezmény igénybevehető adsl mellett is. Eddig felezővel használtuk, de mivel arra nem lehet, átváltottuk csevegőre, így 2690 lesz a havidíj fél évig. Kimenő hívás meg nincs róla nagyon amúgysem. Nekem ez új volt, hátha másnak is. Május 30.-ig él az akció.
http://www.t-com.hu/egyeni/doc/havi_ked ... janlat.pdf

Tudom, kontrollal lenne a legkedvezőbb, de lusta vagyok töltögetni. :wink:


szomb. máj. 03, 2008 18:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Az volt az, igen, a filléres.


szer. ápr. 23, 2008 19:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Az is ott van, Filléres kedvezménynek hívják, de azt nem írták bele, hogy ADSL-lel nem vehető igénybe, azt csak a 1412 felhívása után közlik.
Le van írva, hogy a Havi kedvezményes ajánlat Minimál, Felező, Kontroll díjcsomaghoz nem kérhető. Tehát a többihez igen! ADSL-ről ebben sincs szó. Amire mi megkaptuk, azon nem volt ADSL.

További kedvezményes ajánlatok itt: http://www.t-com.hu/egyeni/szolgaltatasok/telefonvonalak/analog_reszletek.vm


szer. ápr. 23, 2008 19:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
joc_ írta:
.gúnár. írta:
joc_ írta:
Vizsla írta:
Egy kis havi díj csökkentő ajánlat: http://www.t-com.hu/egyeni/doc/havi_kedvezmenyes_ajanlat.pdf
Tud valaki erről bővebbet? Csak regisztrálok és kész? Milyen feltételek?

Gondolom elolvastad a doksit, ezen felül valószínűleg nem lehet a vonalon adsl sem.
Én semmi doksit nem látok. A belinkelt "doksi" 2 bekezdés, lényegében semmilyen körülményről nem tájékoztat (mi a teendő, mi a vállalás). Gondoltam hátha tud valaki bővebbet... Jó tudom hívjam fel a 1412-t...


Már én erre a doksira gondoltam (pl. hogy mely díjcsomagokkal nem vehető igénybe). Mondjuk leírhatnák részletesen, ez igaz. Az adsl dolgot én is onnan tudom, hogy volt valami hasonló kedvezmény, és felhívtam őket miatta.


szer. ápr. 23, 2008 11:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Ma felhívtak a POP pontok miatti reklamációm miatt. Elmondták, hogy a Favoritoknál ennek nem jól működik a jóváírása a számlán, úgyhogy erre másoknak is felhívom a figyelmét, akiket érint. "Kézzel" is figyelemmel kell kísérniük.

Ha már felhívtak, akkor rákérdeztem errea jóváírásra. Elmondták, hogy azoknak szokták ezt felajánlani, akiknek élő vonaluk van, de azon gondolkodnak, hogy le szeretnék mondani. Egyébként a T-Com hivatalos oldalán nem találtam meg a közvetlenül erre mutató linket.


szer. ápr. 23, 2008 9:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
joc_ írta:
Vizsla írta:
Egy kis havi díj csökkentő ajánlat: http://www.t-com.hu/egyeni/doc/havi_kedvezmenyes_ajanlat.pdf
Tud valaki erről bővebbet? Csak regisztrálok és kész? Milyen feltételek?

Gondolom elolvastad a doksit, ezen felül valószínűleg nem lehet a vonalon adsl sem.
Én semmi doksit nem látok. A belinkelt "doksi" 2 bekezdés, lényegében semmilyen körülményről nem tájékoztat (mi a teendő, mi a vállalás). Gondoltam hátha tud valaki bővebbet... Jó tudom hívjam fel a 1412-t...


szer. ápr. 23, 2008 7:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
joc_ írta:
Vizsla írta:
Egy kis havi díj csökkentő ajánlat: http://www.t-com.hu/egyeni/doc/havi_kedvezmenyes_ajanlat.pdf
Tud valaki erről bővebbet? Csak regisztrálok és kész? Milyen feltételek?


Gondolom elolvastad a doksit, ezen felül valószínűleg nem lehet a vonalon adsl sem.


szer. ápr. 23, 2008 7:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Pontosan! Mi egy szeptemberig hűségben lévő Favorit Pluszra rendeltük, aztán térünk át Felezőre, mert nem éri meg.


kedd ápr. 22, 2008 22:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Egy kis havi díj csökkentő ajánlat: http://www.t-com.hu/egyeni/doc/havi_kedvezmenyes_ajanlat.pdf
Tud valaki erről bővebbet? Csak regisztrálok és kész? Milyen feltételek?


kedd ápr. 22, 2008 21:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Egy kis havi díj csökkentő ajánlat: http://www.t-com.hu/egyeni/doc/havi_kedvezmenyes_ajanlat.pdf


kedd ápr. 22, 2008 20:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Ismét működik az online ügyfélszolgálat. [/url]http://www.t-com.hu/kkv/ugyfelszolgalat/kapcsolat/fooldal.vm[url][/url]


csüt. feb. 07, 2008 20:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=109061 Kiszervezésekkel egyre csökken a szakképzett munkaerő száma, a színvonal.


hétf. jan. 21, 2008 22:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
evbalazs írta:
A T-Mobile név még a németeknél se szûnt meg, a T-Com és a T-Online ellenben igen, T-Home lett belõle. Azt be is jelentették, hogy itthon is ez lesz.
Nem értem. Valamiért sokan olyan nagy jelentõséget tulajdonítanak ezeknek a névváltoztatásoknak, elb.nak rá tíz-százmilliókat. Miért jó ez?

Én tudom, hogy a más módon le nem költségelhetõ pénzeket akarják így az állami adó elõl a saját hasznukra fordítani, emiatt váltott arculatot az OTP is (>1milliárdért), a Pannon is, korábban a T-mobile is és sorolhatnám hosszasan.

Érdekes.

A Coca-Cola 1886 óta nem váltott. Azonos logo, azonos szín, az üveg formája 1916 óta azonos, vajon miért nem váltanak? :)


na, már azt hittem nem jössz rá magadtól! :shock: Aztán látom, hogy nem vagy elveszett gyerek...

Igazándiból ez nem is a cégnek magának buli. Ennél jobb módszerek is vannak a pénz kivételére. Anyacégtől szoftver venni, bérelni. Anyacégtől munkatársakat kérni. Papíron, persze.
Ez a vezetőségnek buli inkább. Úgy adni havercégnek megrendelést, hogy ne lógjon ki a lóláb a tulajdonosok fele.


szer. jan. 16, 2008 3:35
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
A British Telekomhoz képest a Deutsche Telekom évek óta veszteséges, nem csoda a sok átszervezés.


szer. jan. 16, 2008 2:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
evbalazs írta:
A T-Mobile név még a németeknél se szűnt meg, a T-Com és a T-Online ellenben igen, T-Home lett belőle. Azt be is jelentették, hogy itthon is ez lesz.
Nem értem. Valamiért sokan olyan nagy jelentőséget tulajdonítanak ezeknek a névváltoztatásoknak, elb.nak rá tíz-százmilliókat. Miért jó ez?

Én tudom, hogy a más módon le nem költségelhető pénzeket akarják így az állami adó elől a saját hasznukra fordítani, emiatt váltott arculatot az OTP is (>1milliárdért), a Pannon is, korábban a T-mobile is és sorolhatnám hosszasan.

Érdekes.

A Coca-Cola 1886 óta nem váltott. Azonos logo, azonos szín, az üveg formája 1916 óta azonos, vajon miért nem váltanak? :)


szer. jan. 16, 2008 1:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 15:20
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
A T-Mobile név még a németeknél se szűnt meg, a T-Com és a T-Online ellenben igen, T-Home lett belőle. Azt be is jelentették, hogy itthon is ez lesz.


szer. jan. 16, 2008 0:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=108974

Megtévesztő reklámok. Hát igen, de továbbra is lesznek ilyenek. Az a szép, hogy a bírság összegét többek között az előfizetőkre rákényszerített hűségszerzödések díja is fedezi.


kedd jan. 15, 2008 19:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=108974

Megtévesztő reklámok. Hát igen, de továbbra is lesznek ilyenek. Az a szép, hogy a bírság összegét többek között az előfizetőkre rákényszerített hűségszerzödések díja is fedezi.


kedd jan. 15, 2008 19:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
zoli62 írta:
.gúnár. írta:
zoli62 írta:
Január elsejétől határozatlan időre is lehet kötni Favorit előfizetést.


Szokás szerint magasabb havidíjért. :evil:


Na persze, de ki szereti a kötöttségeket?
Ki a francnak kell ez? Ott a Felező. Vagy ha van neted, rendelj Kontrollt, és hanszálj mellette neophonex-et, ATA-egységgel.


szomb. jan. 12, 2008 9:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
joc_ írta:
A T-csoportban lesz ennél még nagyobb cégmozgás is az idén. Nem tudom feltűnt-e már nektek, hogy a (mobil) üzletszabályzatok az utóbbbi időben egyszerűen "Magyar Telekom Nyrt." üzletszabályzata, ellentétben a korábbi "Magyar Telekom Nyrt. T-Mobile mobil szolgáltatások üzletágának" vagy valami hasonló ngyon hosszú nevű elnevezésű üzletszabályzatával. Ez a rövidítés nem egyszerűen rövidítés, ez bizony egy nem látványos, de egyértelmű belső átalakításának (konkrétan pl. a "mobil szolgáltatások üzletág" megszüntetésének) tükröződése.
Még az idén meg fog szűnni a T-online mint "internet szolgáltatások" üzletág. Ez mind-mind Magyar Telekom lesz. Aláosztás nélkül.


Ebbe lehet, hogy lesz beleszólása a német tulajdonosnak is. Pl. a T-mobile márkanév nem hinném, hogy emiatt megszűnne.


csüt. jan. 10, 2008 9:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Matávnet előtt is Matáv volt az. Megint koncentrálódik a brand. Mondjuk az információátadásban, ügyintézésben lehetne ennek haszna.


szer. jan. 09, 2008 23:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
A T-csoportban lesz ennél még nagyobb cégmozgás is az idén. Nem tudom feltűnt-e már nektek, hogy a (mobil) üzletszabályzatok az utóbbbi időben egyszerűen "Magyar Telekom Nyrt." üzletszabályzata, ellentétben a korábbi "Magyar Telekom Nyrt. T-Mobile mobil szolgáltatások üzletágának" vagy valami hasonló ngyon hosszú nevű elnevezésű üzletszabályzatával. Ez a rövidítés nem egyszerűen rövidítés, ez bizony egy nem látványos, de egyértelmű belső átalakításának (konkrétan pl. a "mobil szolgáltatások üzletág" megszüntetésének) tükröződése.
Még az idén meg fog szűnni a T-online mint "internet szolgáltatások" üzletág. Ez mind-mind Magyar Telekom lesz. Aláosztás nélkül.


szer. jan. 09, 2008 21:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Felhívtam ma a T-comot. Bár ne tettem volna...
Egy akkora amatőr gyerekkel hozott össze a sors, hogy szörnyű. Lehet, hogy az első napja volt, de a csoportos beszedési megbízásban nem tűnt túl kompetensnek...
Ha nálunk dolgozna, kettétépnék a fogyasztók és megennék reggelire. :)

Üdv!


szer. jan. 09, 2008 21:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Megszűnt a T-Systems. http://www.origo.hu/uzletinegyed/magyargazdasag/20080109-felszamoltak-a-magyar-telekom-egyik-leanyvallalatat.html


szer. jan. 09, 2008 8:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
zoli62 írta:
Január elsejétől határozatlan időre is lehet kötni Favorit előfizetést.


Szokás szerint magasabb havidíjért. :evil:


Na persze, de ki szereti a kötöttségeket?


szer. jan. 09, 2008 8:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Január elsejétől határozatlan időre is lehet kötni Favorit előfizetést.


Szokás szerint magasabb havidíjért. :evil:


szer. jan. 09, 2008 7:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Az a Totál díjcsomag jó lenne, ha a mobil irány is lebeszélhető lenne, így viszont elég szerencsétlen.


A többi alapcsomaghoz képest (kivéve Favorit) ez viszont perc alapú, ami rontja az összképet, másrészt ISDN-re se rendelhető meg....


szer. jan. 09, 2008 2:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Január elsejétől határozatlan időre is lehet kötni Favorit előfizetést. Ezt nagyon pozitív előrelépésnek tartom a Magyar Telekom részéről az eddigi rugalmatlan hozzáállásukhoz, árpolitikájukhoz képest. :) Megjegyzés: Végre rájöttek, hogy ez már erősen időszerű. Több mint két év után. Kapcsolódó anyagok: http://www.t-com.hu/egyeni/doc/hirdetmeny_071130.pdf
http://www.t-com.hu/egyeni/dijcsomagok/tcom/alapdijcsomagok/favorit_reszletek.vm
Számolgatom, hogy pl. a másodperc alapú Sokatmondó+XXL díjcsomagggal szemben mennyire éri meg.Ha a perc alapú díjazást nézem,az plusz 20-30 % a mostani forgalmi díjhoz képest, viszont határozatlan idejű szerződés kötése esetén is még mindig egy ezressel kevesebb az előfizetési díj havonta, mint jelenleg. Eddig a kötelező 14 hónapos határozott idejú hűségszerződés volt a fő ellenérvem a Favorittal szemben. Most ez már megszűnt. Mindenestre szerintem mindenkinek meggondolandó, aki eddig XXL kiegészítőt használt. Ha így haladnak, hamarosan lesz a mobilszolgáltatókéhoz hasonló lebeszélhető előfizetés is, amit már régóta időszerűnek tartok. (a Kontroll nem igazán ilyen)


szer. jan. 09, 2008 2:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Az a Totál díjcsomag jó lenne, ha a mobil irány is lebeszélhető lenne, így viszont elég szerencsétlen.


hétf. dec. 31, 2007 18:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Lebeszélhető előfizetésekhez még továbbra is sem jutottak el. Pedig azzal lehetne mérsékelni a vezetékes vonalak csökkenését.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zoli62 kedd jan. 01, 2008 19:09-kor.



vas. dec. 30, 2007 23:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Khm, eléggé aranyárban mérik.


vas. dec. 30, 2007 20:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
http://www.t-com.hu/egyeni/dijcsomagok/ ... komplex.vm

Mondjuk az a 100 perc nemzetközi és mobil irány ami benne foglaltatik, elég karcsú.


vas. dec. 30, 2007 19:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nocsak, vannak új díjcsomagok?


vas. dec. 30, 2007 17:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Lusta vagyok én ahhoz (és nagyajólét :wink: ), marad a felező.

Amúgy egész németesek ezek az új favorit komplex díjcsomagok, amik mobil és nemzetközi ingyenbeszélgetést is magában foglalnak. A különbség annyi, hogy közel hasonló árban mintha a németeknél egy 16 megás adsl is benne lenne a havidíjban. :wink:


vas. dec. 30, 2007 17:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ja-ja, ez már csak ilyen... Marad a Kontroll díjcsomag, OTP ATM-es 30 naponkénti töltéssel.


vas. dec. 30, 2007 16:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Újra él a filléres akció, a szokásos kis havi díjával, horror percdíjával, perc alapon: http://www.t-com.hu/egyeni/doc/filleres_akcio.pdf


És az csak természetes, hogy adsl-es vonalra nem kérhető. :twisted:


szomb. dec. 29, 2007 11:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Vajon mi a vezetékes üzletág jövőképe a következő évre, évekre?


csüt. dec. 27, 2007 16:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Újra él a filléres akció, a szokásos kis havi díjával, horror percdíjával, perc alapon: http://www.t-com.hu/egyeni/doc/filleres_akcio.pdf


kedd okt. 16, 2007 14:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. feb. 05, 2007 20:59
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
srácok! semmiféle kartelről nincs itt szó! az egésznek pofonegyszerű mozgatórugója van és az nem más mint a kapcsolt vállalkozások közötti transzferár!
az apeh hónapok óta ráült a témára, kiemelten figyelik, teljesen logikus lépés a telekom részéről, hogy beolvasztja a leányvállalatokat, mert így házon belül már mindenért annyit számláznak, amennyit akarnak... :wink:


vas. jún. 03, 2007 9:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 527 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség