Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 16:48



Hozzászólás a témához  [ 94 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Samsung M110:Uj strapamobil (utesallo / cseppallo / porallo) 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 7:20
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Lehet, hogy nem egy eladási topic, de, eladnék egy nem 100%-os állapotban lévő Samsung M110-et barna színben.
Érdeklődésre további infókat adok meg.
Ár 9999 FT


csüt. aug. 21, 2008 7:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Lupus írta:
Hello!

Lehet, hogy volt már ez a kérdés, de mit kell átállítani (ha lehet), hogy ne 70, hanem 160 karaktert tudjak küldeni.

sams m110

Köszi


Menü :arrow: 5 7 1 6 :arrow: álliitsd át ékezet nélkülire a karaktertámogatást.


hétf. jún. 09, 2008 6:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
KrE írta:
Tényleg jó az akksija, de ennyire azért nem. A merülés második fele gyorsabb lesz, mint az első.


Igen, közben én is tapasztaltam 8) Nálam 5 napig elvolt teljes töltöttséggel, rezeg majd cseng profilban, sok beszéddel, néhány sms-sel, bluetooth-használattal (kis képek és csengőhangok küldésével), aztán kb 1.5 órát hallgattam rádiót (a minőség nagyon rossz, de bringázás közben jobb volt, mint a semmi, amiig nem vettem mp3 lejátszót). Szóval kb 1.5 óra rádiózás és utána kb 3 rövidebb telefonálás után lemerült kettőre, majd másnap napközben 1-re.

Szerintem ez még iigy extra jó, most például szerda estétől van teljes töltöttségen. Igaz, hogy nem beszéltem sokat, mert külföldön voltam. Tehát ma is már az ötödik napja megy, nagyon meg vagyok vele elégedve 8)

Időközben vettem egy mp3 lejátszót, mivel ebben ugye nincs semmi. Igaz, hogy iigy két kütyü van, de sokkal jobb ez, mint a többfunkciós dolgok, legalábbis nekem jobban bejön.


hétf. jún. 09, 2008 6:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 06, 2008 10:14
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hello!

Lehet, hogy volt már ez a kérdés, de mit kell átállítani (ha lehet), hogy ne 70, hanem 160 karaktert tudjak küldeni.

sams m110

Köszi


pén. jún. 06, 2008 10:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
thiby írta:
Az akksi-kapacitás nagyon kéééész..

Harmadik napja van folyamatosan bekapcsolva, rezgésre majd csengésre állítva. Reggeli ébresztéssel, 53:08 kimenő, 47:12 bejövő hívással, kb 15 sms-sel és az akksi még mindig teljes töltöttséget mutat!

Tényleg jó az akksija, de ennyire azért nem. A merülés második fele gyorsabb lesz, mint az első.
Amikor megvettem, az első töltés után csak ezt használtam. Igaz, hogy nem sok telefonálással, de állandó bekapcsolt állapotban elment egy hetet. Ebből 5 napot fullos jelzéssel, másfelet felese jelzéssel, majd pár órát az üres jelzéssel.
Másodtelóként jópár hetet vagy akár hónapot is elvan töltés nélkül, mert csak akkor kapcsolom be, ha olyan helyre megyek, ahova a főtelómat nem akarom vinni. Az 5500-át lényegesen sűrűbben kellett töltenem.


szer. jún. 04, 2008 8:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az akksi-kapacitás nagyon kéééész..

Harmadik napja van folyamatosan bekapcsolva, rezgésre majd csengésre állítva. Reggeli ébresztéssel, 53:08 kimenő, 47:12 bejövő hívással, kb 15 sms-sel és az akksi még mindig teljes töltöttséget mutat!


pén. máj. 30, 2008 10:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Egyébként van neve a hangerőbeálliitásoknak is, csak mivel túl hosszú a szöveg, ezért kicsit várni kell, amiig bekúszik a név az ikon fölé. 8)

Beszéd-hangerővel kapcsolatban nem tudtok semmit? Ld. fentebbi kérdés. :roll:


csüt. máj. 29, 2008 6:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
bepe79 írta:
... telibe **** egy qrv@ madar, amikor elohuztam a zsebembol. ...


Vegyél lottót, ilyenkor az a szokás!
:D


szer. máj. 28, 2008 7:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok,

na én sem biirtam tovább, vettem egy zöldet a vodafone-nál 8)

Alapvetően a sok túra, biciklizés miatt vettem, de elsőre nagyon tetszik - a parányi kijelző ellenére is. Eddig akármilyen telefonom is volt, végsősoron soha nem használtam ki semmilyen funkcióját, legfeljebb mp3 hallgatásra használtam őket néha-néha. Úgyhogy rájöttem, hogy bármilyen telefon megfelel, mert telefonálni és sms-t küldeni lehet ezen is. :) Úgyhogy az eredeti másodtelefon elképzelésből elsődleges telefonná lett 8)

Kiiváncsi vagyok, hogy meddig fogja biirni az akksi. Szuper, hogy nem kell vigyázni rá, pl. hogy hogyan rakom le az asztalra, akár esőben is lehet telefonálni, stb. Ezek a napi használat során mind fontosak nekem.

Nálam is hiányzik a hangbeálliitások menü szövege LOL. Nem tudjátok véletlenül, hogy hogyan lehet lehalkiitani a beszélgetés közbeni hangerőt szervizmenüben? Mert a legalacsonyabb hangerőn is túl hangos, pont ilyen volt a Samsung E250-nél is. De valahogyan le lehetett venni a hangerőt.

Előre is köszi!


szer. máj. 28, 2008 6:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Ma kenytelen voltam delelott megmosni az M110-esemet, mert ha hiszitek, ha nem, telibe **** egy qrv@ madar, amikor elohuztam a zsebembol. Ilyen `szerencsem` is csak nekem lehet... Ugyhogy eddig mar kapott sot, jegoldot, vizet, meg jo, hogy ezt vittem ma is magammal a munkahelyre. Ha az N82-ot **** volna le a madar, akkor azt hiszem kicsit idegesebb lennek.


kedd máj. 13, 2008 12:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
bepe79 írta:
Na, nekem azota is megvan a Samsung M110, sot, tobbnyire ezt hasznalom elsodleges telonak, es nem az N82-ot vagy az N95-ot. Betonstabil, nem nyikorog, nem recseg, nem csuszkal, nincs holtjatek, nem kopik, kibirja az eseseket (bar en meg nem ejtettem le), egy feltoltessel elmegy egy-masfel hetig, es a fekete szinben (az enyem hala a jo egnek, fekete szinu) nekem meg tetszik is. Fagyni azota sem fagyott le meg soha. Ugyhogy bejovos, remeljuk lesz folytatasa a Samu reszerol.

Hasonló jókat tudok én is elmondani, bár én továbbra is csak másodtelónak használom, és zöld, de nekem így is tetszik. Élesben még én sem teszteltem a strapaállóságát, de nincs kétségem afelől, hogy amilyen kiképzésnek én másodtelóként kiteszem, azt könnyedén bírja, és ennél még sokkal többet is túlélne.
Az ismerettségi körömben már többen is elgondolkodtak egy ilyen beszerzésén látva az enyémet, és úgy egy hónap múlva, amikor lejár apám hűségideje, ilyet vetetek vele, mert neki ez az ideális telefon.


hétf. máj. 12, 2008 9:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Na, nekem azota is megvan a Samsung M110, sot, tobbnyire ezt hasznalom elsodleges telonak, es nem az N82-ot vagy az N95-ot. Betonstabil, nem nyikorog, nem recseg, nem csuszkal, nincs holtjatek, nem kopik, kibirja az eseseket (bar en meg nem ejtettem le), egy feltoltessel elmegy egy-masfel hetig, es a fekete szinben (az enyem hala a jo egnek, fekete szinu) nekem meg tetszik is. Fagyni azota sem fagyott le meg soha. Ugyhogy bejovos, remeljuk lesz folytatasa a Samu reszerol.


vas. máj. 11, 2008 22:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Samsung M110 uj vizes teszt: http://www.youtube.com/watch?v=MmIRTiowiy4

es uj leejtos, hajigalos teszt: http://www.youtube.com/watch?v=WxYmgVhwki8


szer. ápr. 09, 2008 19:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
thiby írta:
Akkor lehet, hogy mégis pannonos lesz és eladom valakinek a második készüléket. 8)


Hát egyelőre biztosan olcsóbban jössz ki úgy... :(

Gondolom nálunk is lesz valamilyen akció, mert a teló értéke/tudása alapján nem emelni, hanem csökkenteni kellett volna az árát...


kedd márc. 04, 2008 14:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
thiby írta:
viszont én vodás vagyok és ott meg 1 db kerül 22e-be...


22 csak volt, már 27e Ft... :?

:wink:


Amikor láttam, hogy írtál a topicba, rögtön megörültem, hogy ahogy mindig, most is tudsz valami okosságot.. :wink:

Most viszont.. hát ez már szemétség a vodától!! :roll: Hol ér ennyit ez a telefon? :shock: Botrány. Pláne, hogy a pannonnál 20 ezerbe kerül 2 db..! :evil:

Akkor lehet, hogy mégis pannonos lesz és eladom valakinek a második készüléket. 8)


kedd márc. 04, 2008 10:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
thiby írta:
viszont én vodás vagyok és ott meg 1 db kerül 22e-be...


22 csak volt, már 27e Ft... :?

:wink:


kedd márc. 04, 2008 9:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Megnézegettem a vodafone és a pannon oldalán, és ha a hátlapon lévő kamera/hangszóró elhelyezéséből indulunk ki, akkor a vodafone-nál lévő telefon 1. generációs, a pannonos pedig 2. generációs. Ezt jól látom?

Egyébként mi a különbség az 1. és 2. generációs készülékek között?
Klassz lenne egy M110 másodtelefonnak amikor bringázgatok, többször előfordult már, hogy kicsúszott a telefon és a földön landolt (bár érdekes módon semmi baja nem lett :) ). Meg jó lenne, ha pl. túrázni egy ilyen lenne nálam. A pannonnál iszonyat megéri 2 db 20e-ért, viszont én vodás vagyok és ott meg 1 db kerül 22e-be...

Nem tudjátok, hogy lesz esetleg a vodánál ez a készülék páros akcióban?
Még azon is gondolkodom, hogy veszek kettőt a pannonnál, esetleg beszáll valaki? Bár lehet, hogy családon belül elosztjuk :) Legfeljebb majd pannon feltöltőkártyával nyomulok, ha elmegyek túrázgatni :D 8)

Előre is köszi!


kedd márc. 04, 2008 7:21
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Samsung M110 magyar mobilarena-s strapa-teszt: http://mobilarena.hu/teszt/samsung_m110_strapateszt/bevezeto.html


hétf. feb. 25, 2008 9:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bepe79 írta:
Macika írta:
bepe79 írta:
Az enyemnek az adatai:

*#1234# Firmware verzio: M110ADGL1
*#1111# SW verzio: GM110.04
*#2222# HW verzio: REV 0.1
Ugyanattól a szolgáltatótól van mindkét készülék?


Az enyem nem szolgaltatotol van. Netrol rendeltem kartyafuggetlenul (UK), mivel itt kint elek.
Aha.
Akkor jól gondoltam.

(korábban írtam, hogy a Samsung nem nagyon szokott szoftfrissítéseket csinálni, egyszer adja ki a szoftvert, jól megírva.
Bár már láttam újabb szoftvert, talán E720-hoz.
Mindenesetre a Nokia 8-10, és az SE 5-6 verziójához képest mindenképpen elenyésző.)


vas. feb. 24, 2008 0:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Macika írta:
bepe79 írta:
Az enyemnek az adatai:

*#1234# Firmware verzio: M110ADGL1
*#1111# SW verzio: GM110.04
*#2222# HW verzio: REV 0.1
Ugyanattól a szolgáltatótól van mindkét készülék?


Az enyem nem szolgaltatotol van. Netrol rendeltem kartyafuggetlenul (UK), mivel itt kint elek.


vas. feb. 24, 2008 0:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bepe79 írta:
Az enyemnek az adatai:

*#1234# Firmware verzio: M110ADGL1
*#1111# SW verzio: GM110.04
*#2222# HW verzio: REV 0.1
Ugyanattól a szolgáltatótól van mindkét készülék?


vas. feb. 24, 2008 0:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Az enyemnek az adatai:

*#1234# Firmware verzio: M110ADGL1
*#1111# SW verzio: GM110.04
*#2222# HW verzio: REV 0.1


szomb. feb. 23, 2008 23:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 13, 2005 9:52
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
bepe79 írta:
Ugy nem tudnank kideriteni, hogy kinek hanyadik generacios Samsung M110-es mindenallo telefonja van, hogy megnezzuk, hogy hanyas verzioju a szoftver rajta es mikori? Mert gondolom van koze hozza. Amugy Samsung-nal hogyan kell megnezni? Mi a billentyukombinacio?


Én ezeket tudom: (zárójelben az én készülékem adatai)

*#06# IMEI szam megtekintese
*#1234# Firmware verzio (M110CJGL2)
*#1111# SW verzio (GM110.04)
*#2222# HW verzio (REV0.1)
*#0228# Akksi informacio
*#0673# Speaker teszt
*#232337# Bluetooth Cím
*#92782# Wap Név
*#0842# VIB (Vibrator)


szomb. feb. 23, 2008 20:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 22, 2008 9:04
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok, nektek kikapcsolva ébreszt? Nekem nem!

A billentyűk többek által említett pötyögését én nem tapasztalom kikapcsolt bill. hangnál, viszont am ódosítások végrehajtását eléggé idióta hanggal jelzi.


pén. feb. 22, 2008 9:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
bepe79 írta:
Amugy Samsung-nal hogyan kell megnezni? Mi a billentyukombinacio?


*#1234#


pén. feb. 22, 2008 8:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bepe79 írta:
Ugy nem tudnank kideriteni, hogy kinek hanyadik generacios Samsung M110-es mindenallo telefonja van, hogy megnezzuk, hogy hanyas verzioju a szoftver rajta es mikori? Mert gondolom van koze hozza. Amugy Samsung-nal hogyan kell megnezni? Mi a billentyukombinacio?
A Samsung nem Nokia vagy SE, ALIG divat, hogy egy készülékhez legyen új szoftver.
Egyszer megírják rendesen, és kész, miért foltozgassák?


csüt. feb. 21, 2008 23:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vzoli írta:
Szerinted az a jelentéktelen kisebbség igénye, hogy a névjegyzéket rendesen ékezetes karakterekkel lehessen használni?
Van egy GSM-szabvány (GSM-ABC).
Annak szabványosításakor rútul kihagytak bennünket belőle. Így jártunk.

Azóta toldozzák-foltozzák a szabványt, a készülékeknek azonban továbbra a régi, 15 évvel ezelőtti szabályzásnak kell megfeleljenek.


csüt. feb. 21, 2008 23:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Ugy nem tudnank kideriteni, hogy kinek hanyadik generacios Samsung M110-es mindenallo telefonja van, hogy megnezzuk, hogy hanyas verzioju a szoftver rajta es mikori? Mert gondolom van koze hozza. Amugy Samsung-nal hogyan kell megnezni? Mi a billentyukombinacio?


csüt. feb. 21, 2008 20:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 13, 2005 9:52
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Macika írta:
Tehát Te elvárnád, hogy a Samsung a magyar piacot vegye alapul az egész mobilgyártásához?


Azt várom el, hogy a magyar piacot IS vegye figyelembe. Ha már itt akarja eladni a készülékét. Egyébként nyilván nem csak magyar karaktereknél jelentkezik a probléma, hanem minden unicode-os karakternél, tehát nem is kizárólag magyar probléma (így van, kipróbáltam)

Macika írta:
Gondolod, hogy a külföldiek intelligensebbek és inkább elviselik, hogy a jelentéktelen kisebbséghez alakítsák a többség igényeit?


Szerinted az a jelentéktelen kisebbség igénye, hogy a névjegyzéket rendesen ékezetes karakterekkel lehessen használni?

Macika írta:
Vagy esetleg vállalnád a többletköltségeit annak, hogy a magyar piacra HW-módosított készülékek kerüljenek?


Egyrészt emiatt akár szívesen fizetnék is pár ezressel többet, másrészt te is tudod, hogy az árnak max. 8-10 százaléka a hardver.
Harmadrészt azt tudom, hogy ha elfogadom a nekem nem tetsző dolgokat normálisnak, akkor biztosan nem fognak megváltozni.


szomb. feb. 16, 2008 21:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vzoli írta:
Csak még pár szó:

Macika írta:
Akármennyire is erőlködsz, meg kell érteni, hogy a magyar vásárlóerő a teljesenke egy ki porbaf..gó részét jelenti csak, nem vagyunk meghatározóak, így nem fognak úgy ugrálni, ahogy nekünk jó.


Hát látod ez a baj! És ez addig nem is fog változni, amíg a magyar felhasználó elfogadja, hogy átb....ák, és még meg is magyarázza magának, hogy tkp. még jól is járt.

Macika írta:
Nem hsizem, hogy örülnél annak a fajta megoldásnak, hog ymás nyelvnek 100 név à 8 karakter, magyaroknak 250 név à 16 karakter legyen a telefonkönyv.
Mondom, feltételezve, hogy TUDOD, miből áll az Unicode.


Tényleg nem örülnék, de tervezéskor kell az ilyesmire figyelni, és kétszer akkora memóriát tervezni a névjegyzék számára, vagy kihagyni az e-mail, kép, jegyzet és egyéb valóban fölösleges baromságokat a névjegyzékből.

De mint mondtam részemről tényleg lezárva a dolog.
Tehát Te elvárnád, hogy a Samsung a magyar piacot vegye alapul az egész mobilgyártásához?
Gondolod, hogy a külföldiek intelligensebbek és inkább elviselik, hogy a jelentéktelen kisebbséghez alakítsák a többség igényeit?
Vagy esetleg vállalnád a többletköltségeit annak, hogy a magyar piacra HW-módosított készülékek kerüljenek?


szomb. feb. 16, 2008 20:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 13, 2005 9:52
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Csak még pár szó:

Macika írta:
Akármennyire is erőlködsz, meg kell érteni, hogy a magyar vásárlóerő a teljesenke egy ki porbaf..gó részét jelenti csak, nem vagyunk meghatározóak, így nem fognak úgy ugrálni, ahogy nekünk jó.


Hát látod ez a baj! És ez addig nem is fog változni, amíg a magyar felhasználó elfogadja, hogy átb....ák, és még meg is magyarázza magának, hogy tkp. még jól is járt.

Macika írta:
Nem hsizem, hogy örülnél annak a fajta megoldásnak, hog ymás nyelvnek 100 név à 8 karakter, magyaroknak 250 név à 16 karakter legyen a telefonkönyv.
Mondom, feltételezve, hogy TUDOD, miből áll az Unicode.


Tényleg nem örülnék, de tervezéskor kell az ilyesmire figyelni, és kétszer akkora memóriát tervezni a névjegyzék számára, vagy kihagyni az e-mail, kép, jegyzet és egyéb valóban fölösleges baromságokat a névjegyzékből.

De mint mondtam részemről tényleg lezárva a dolog.


szomb. feb. 16, 2008 20:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vzoli írta:
Én nem nem vagyok felháborodva, csak leírtam a tapasztalataimat, és a kérdéseimet. Gondoltam, erre való egy ilyen fórum.
De most úgy érzem, te vagy felháborodva, és nem értem miért.
Talán a SAMSUNG-nál dolgozol? :)

A drágábbról annyit, hogy ugyanez a probléma jelentkezett más SAMSUNG telefonoknál is pl. e760. Ami ugye nem alsó kategória. Viszont sok alacsonyabb kategóriás készüléknél nem. Tehát az ár önmagában nem garancia.
Ezen kívül egyetlen ismertetőt sem olvastam, ahol teljes körű funkcióleírást adnak a készülékről. Tehát vásárlás előtt nem vagyok abban a helyzetben, hogy a probléma miatt más készüléket válasszak, ugyanis amíg meg nem veszem a készüléket nem találkozom a problémával.

Tehát az összes gondom az, hogy ha egy készüléket magyar nyelvi támogatással hirdetnek, az legyen használható magyar nyelven, magyar ékezetekkel. És engem mint felhasználót nem érdekelnek a technológiai akadályok. Akkor nem kell magyar nyelvi támogatással hirdetni, vagy ki kell emelni, hogy ékezetes karakterek esetén max. 8 karakter a névjegyzékbe beírható karakterek száma. De ezt sehol nem írják.

Egyébként én itt csak információt és segítséget kértem. Nem kaptam. Tudomásul vettem. Részemről a dolog lezárva.

Üdvözlettel: Veres Zoltán
Nem dolgozom a Samsungnál, ha kicsit régebben lennél itt, tudnád.

Nem szeretném elvinni személyeskedésbe a topicot, mert akkor magamat kéne kitöröljem, személyeskedés nélkül pedig nem tudnám (megpróbálni) elmagyarázni.

Így elfogadom a téma lezárását.


szomb. feb. 16, 2008 20:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 13, 2005 9:52
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Én nem nem vagyok felháborodva, csak leírtam a tapasztalataimat, és a kérdéseimet. Gondoltam, erre való egy ilyen fórum.
De most úgy érzem, te vagy felháborodva, és nem értem miért.
Talán a SAMSUNG-nál dolgozol? :)

A drágábbról annyit, hogy ugyanez a probléma jelentkezett más SAMSUNG telefonoknál is pl. e760. Ami ugye nem alsó kategória. Viszont sok alacsonyabb kategóriás készüléknél nem. Tehát az ár önmagában nem garancia.
Ezen kívül egyetlen ismertetőt sem olvastam, ahol teljes körű funkcióleírást adnak a készülékről. Tehát vásárlás előtt nem vagyok abban a helyzetben, hogy a probléma miatt más készüléket válasszak, ugyanis amíg meg nem veszem a készüléket nem találkozom a problémával.

Tehát az összes gondom az, hogy ha egy készüléket magyar nyelvi támogatással hirdetnek, az legyen használható magyar nyelven, magyar ékezetekkel. És engem mint felhasználót nem érdekelnek a technológiai akadályok. Akkor nem kell magyar nyelvi támogatással hirdetni, vagy ki kell emelni, hogy ékezetes karakterek esetén max. 8 karakter a névjegyzékbe beírható karakterek száma. De ezt sehol nem írják.

Egyébként én itt csak információt és segítséget kértem. Nem kaptam. Tudomásul vettem. Részemről a dolog lezárva.

Üdvözlettel: Veres Zoltán


szomb. feb. 16, 2008 20:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vzoli írta:
Én ezt mind értem. - Bár az Unicode karakter nem 8 bit, hanem 8-32 bitig változó hosszúságú UTF-8 kódolás esetén. Ha pedig UTF-32-es kódolású, akkor fix 32 bites. -
Jól megmondtad a frankót.
A mobiltelefonoknál (ne feledd, nem PC-ről beszéltem!) kizárólag az UTF8-at használják Európában. Nem szükséges kioktatni, általában tudatosan szoktam leírni dolgokat.

Vzoli írta:
De nem is ez a lényeg. Engem nem zavar, ha nem tudok 160 karakteres SMS-t írni, csak 70-et. Pláne, hogy ha akarom, kikapcsolom az ékezetes karaktertámogatást, és akkor megszűnik a probléma.

De az, hogy a névjegyzékbe max. 8 karakteres ékezetes neveket tudok beírni, az ma már szerintem elég gáz. Pláne, hogy itt ki sem kapcsolható az unicode.
Elhiszem, hogy SZERINTED gáz.
Szerintem meg az olcsóság ára. Ha elfogadod az olcsó árat, kötelességed elfogadni a vele járó korlátozásokat is.
Vzoli írta:
Egyébként, hogy megint csak az M610-esre hivatkozzak, ott ez a probléma nem jelentkezik. És sok egyéb készüléknél sem. Tudom itt takarékoskodni kellett a memóriával, amiből elég kevés van.
Ha tudod, hogyan működik az Unicode, mennyi az extra memóriaigénye, nem értem, miért vagy felháborodva.
Vzoli írta:
De attól ez még szerintem bizony hiba. Mert 70 karakter elég SMS írásra. De elég kevés ismerősöm van akinek a neve elfér 8 karakterben. :)
Nem hiszem, hogy érdekelné a Samsungot, hogy Magyarországon hány és milyen egzotikus karakterekből állnak embereknek nevei. És ez nem hiba. Ez az olcsóság ára.
Ha mindig az M610-et hozod fel példának, akkor miért nem veszel olyat?
Vzoli írta:
Ha pedig egy készüléket úgy adnak el, hogy magyar nyelv támogatással rendelkezik, akkor ez a támogatás legyen is kihasználható. Mert most ugyan vannak ékezeteim a névjegyzékben, de tkp. használhatatlan.
Akármennyire is erőlködsz, meg kell érteni, hogy a magyar vásárlóerő a teljesenke egy ki porbaf..gó részét jelenti csak, nem vagyunk meghatározóak, így nem fognak úgy ugrálni, ahogy nekünk jó. Nem hsizem, hogy örülnél annak a fajta megoldásnak, hog ymás nyelvnek 100 név à 8 karakter, magyaroknak 250 név à 16 karakter legyen a telefonkönyv.
Mondom, feltételezve, hogy TUDOD, miből áll az Unicode.

Vzoli írta:
A többi dolgot pedig nem kifogásként írtam, csak kérdés volt. Ha nem megoldható, hát nem megoldható. :)
Na, ez a helyes hozzállás a többinél is. Nem felháborodni, hanem megvenni a drágábbat, ami tudja az elvárásokat.

Vzoli írta:
De az ékezetekhez ragaszkodom. :) Ha más SAMSUNG készülékekben működik, akkor működjön itt is! Ez ma már szerintem alap.
Szíved joga. Szíved joga nem megérteni, miért nincs a Trabantokban légzsák.


szomb. feb. 16, 2008 15:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 13, 2005 9:52
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Macika írta:
A karakterkódolás NEM hiba.

Akármit is ismert el a Samsung. Hidd el, >14 éve mobilozok, TUDOM, hogy mit jelent a 7bites és mit a 8bites karakterkódolás.

BÁRMELYIK SIM kártyára próbálsz meg jobbra dőlő ékezetes karaktereket írni a telefonkönyvbe, akkor lerövidíti a beírható karakterek számát.
Valamint pont emiatt 70 karakter egy Unicode SMS (nemzeti karakterkészlet használata) is a sima 160 karakter helyett.

És a többi kifogásod? Az nem hiba volt, hanem egyszerűen NEM TUDJA a készülék.

Nos?


Én ezt mind értem. - Bár az Unicode karakter nem 8 bit, hanem 8-32 bitig változó hosszúságú UTF-8 kódolás esetén. Ha pedig UTF-32-es kódolású, akkor fix 32 bites. -

De nem is ez a lényeg. Engem nem zavar, ha nem tudok 160 karakteres SMS-t írni, csak 70-et. Pláne, hogy ha akarom, kikapcsolom az ékezetes karaktertámogatást, és akkor megszűnik a probléma.

De az, hogy a névjegyzékbe max. 8 karakteres ékezetes neveket tudok beírni, az ma már szerintem elég gáz. Pláne, hogy itt ki sem kapcsolható az unicode. Egyébként, hogy megint csak az M610-esre hivatkozzak, ott ez a probléma nem jelentkezik. És sok egyéb készüléknél sem. Tudom itt takarékoskodni kellett a memóriával, amiből elég kevés van. De attól ez még szerintem bizony hiba. Mert 70 karakter elég SMS írásra. De elég kevés ismerősöm van akinek a neve elfér 8 karakterben. :)
Ha pedig egy készüléket úgy adnak el, hogy magyar nyelv támogatással rendelkezik, akkor ez a támogatás legyen is kihasználható. Mert most ugyan vannak ékezeteim a névjegyzékben, de tkp. használhatatlan.

A többi dolgot pedig nem kifogásként írtam, csak kérdés volt. Ha nem megoldható, hát nem megoldható. :)

De az ékezetekhez ragaszkodom. :) Ha más SAMSUNG készülékekben működik, akkor működjön itt is! Ez ma már szerintem alap.


szomb. feb. 16, 2008 10:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Na, végül ma este csak lemerült! :D
Az akksi töltöttségének kijelzése persze, hogy nem lineáris, viszont a készenléti idő nem hagy kifogásolni valót.


szomb. feb. 16, 2008 2:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vzoli írta:
Szerintem nem.

Amit a karakterkezelésről írtam, az szoftverhiba. A Samsung is elismerte.
Egyébként pl. nézz meg egy M610-est. Tudom, az más kategória, de azért nem felső-közép. (Legalábbis az árát tekintve) És mindezt simán tudja.

Egyébként azon kívül amit írtam, meg vagyok elégedve a készülékkel. Jó a fogása, szinte tökéletes a gombok nyomáspontja, a tesztek szerint valóban sokat kibír, és az 1 Ah-ás akkumulátor is szimpatikus, pláne az alacsony fogyasztás mellett.

De az, hogy egy készülék alsó kategóriás, még nem jelenti azt, hogy a benne meglévő funkciók hibásan működjenek.

Vagy nincs igazam?
A karakterkódolás NEM hiba.

Akármit is ismert el a Samsung. Hidd el, >14 éve mobilozok, TUDOM, hogy mit jelent a 7bites és mit a 8bites karakterkódolás.

BÁRMELYIK SIM kártyára próbálsz meg jobbra dőlő ékezetes karaktereket írni a telefonkönyvbe, akkor lerövidíti a beírható karakterek számát.
Valamint pont emiatt 70 karakter egy Unicode SMS (nemzeti karakterkészlet használata) is a sima 160 karakter helyett.

És a többi kifogásod? Az nem hiba volt, hanem egyszerűen NEM TUDJA a készülék.

Nos?


pén. feb. 15, 2008 14:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 13, 2005 9:52
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Szerintem nem.

Amit a karakterkezelésről írtam, az szoftverhiba. A Samsung is elismerte.
Egyébként pl. nézz meg egy M610-est. Tudom, az más kategória, de azért nem felső-közép. (Legalábbis az árát tekintve) És mindezt simán tudja.

Egyébként azon kívül amit írtam, meg vagyok elégedve a készülékkel. Jó a fogása, szinte tökéletes a gombok nyomáspontja, a tesztek szerint valóban sokat kibír, és az 1 Ah-ás akkumulátor is szimpatikus, pláne az alacsony fogyasztás mellett.

De az, hogy egy készülék alsó kategóriás, még nem jelenti azt, hogy a benne meglévő funkciók hibásan működjenek.

Vagy nincs igazam?


pén. feb. 15, 2008 11:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vzoli írta:
Sziasztok!
Én is vettem egy zöldet.
Vettem hozzá BT dogle-t (noname Bluesoleil szoftverrel). PC Studió nem tud hozzá kapcsolódni, mert csak File transfer és ObjectPush profilokat tud a készülék. A PC Studiónak pedig SPP vagy DUN kell. Úgyhogy nem sikerült megoldanom a névjegyzék letöltését távolról. A készülék pedig csak névjegyzék adatokat enged küldeni, azt is csak egyesével. Hogy lehet megoldani a többi adat (pl. naptár adatok) mentését?
És a Bluesoleil szoftvere elég gyengén muzsikál a File transferrel is.

Másik:
Próbáltatok már névjegyzékbe ékezetes nevet beírni? Bizonyos karaktereknél (pl. á, ó) azonnal leveszi a beírható karakterek számát 20-ról 8-ra. (de é-nél pl. jó)
Samsung ügyfélszolgálatnak jeleztem, továbbították szoftverfejlesztők felé. Talán lesz rá SW frissítés.

Tapasztalatok?
Te, nem lehet, hogy egy abszolút alsó kategóriás készüléktől olyanokat vársz el, amit egy minimálisan felső-középkategóriás készüléktől lenne csak elvárható???


pén. feb. 15, 2008 0:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 13, 2005 9:52
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Sziasztok!
Én is vettem egy zöldet.
Vettem hozzá BT dogle-t (noname Bluesoleil szoftverrel). PC Studió nem tud hozzá kapcsolódni, mert csak File transfer és ObjectPush profilokat tud a készülék. A PC Studiónak pedig SPP vagy DUN kell. Úgyhogy nem sikerült megoldanom a névjegyzék letöltését távolról. A készülék pedig csak névjegyzék adatokat enged küldeni, azt is csak egyesével. Hogy lehet megoldani a többi adat (pl. naptár adatok) mentését?
És a Bluesoleil szoftvere elég gyengén muzsikál a File transferrel is.

Másik:
Próbáltatok már névjegyzékbe ékezetes nevet beírni? Bizonyos karaktereknél (pl. á, ó) azonnal leveszi a beírható karakterek számát 20-ról 8-ra. (de é-nél pl. jó)
Samsung ügyfélszolgálatnak jeleztem, továbbították szoftverfejlesztők felé. Talán lesz rá SW frissítés.

Tapasztalatok?


csüt. feb. 14, 2008 13:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Ennek a telefonnak vagy az energiagazdálkodása rohadt jó, vagy az akksitöltöttség kijelzése rohadt vacak!
Múlt csütörtökön este töltöttem, azóta folyamatosan be van kapcsolva, igaz nem sokat, kb fél órát beszéltem, de a kijelzés még mindig a maxon van!!!
Az újdonság varázsa miatt eddig ezt használtam és a Touch csak PDA-ként üzemelt, de most visszateszem a kártyámat abba, és a Samu megkezdi eredetileg tervezett másodtelefoni életét. Ha tényleg így bírja az akksija, akkor a hetente párszor használattal valószínűleg elég lesz havonta töltenem :D

További tapasztalataim eddig:
Pozitívumok
- a hangereje tökéletes
- a gombjai tökéletesek
- van offline üzemmód
- van egy "SOS üzenet" funkciója (idézet a súgóból: "Lezárt billentyűzet esetén a Hangerő gombot 4-szer megnyomva küldhet segélykérő üzenetet a kiválasztott címzetteknek. A készülék bármely válaszhívást automatikusan fogad. Segélykérő üzenet küldése után a Vége (piros) gomb megnyomásáig a telefon semmilyen egyéb funkciója nem lesz használható) Ennél a pontnál előre be lehet állítani egy üzenetet, több címzettet, és ismétlést is meg lehet adni. Az egyetlen gond az lehet, hogy a hangerő gombok elég puhák, így véletlenül is aktiválható ez.
- jól paraméterezhető a vacak kijelző (állítható a fényerő, kontraszt, a háttérvilágítás ideje, és a kijelző kikapcsolásának ideje)
- tökéletesen elegendő lehet normál telefonhasználat mellett főtelefonnak is, mert jó, van benne naptár, egész jó telefonkönyv, BT, rádió
- masszív, megbízható konstrukció érzetét kelti

Negatívumok
- helyenként elszúrt magyar fordítások a menüben
- a "hang-beállítások" cimke hiányzik a magyar menüből
- a billentyűzet lázárásához hosszan kell nyomni a * gombot, majd ezután a bal felső gombot kell megnyomni. Erre nagyon nem áll rá a kezem
- ha a billentyűzár aktív, és megnyomok bármilyen gombot, jön a figyelmeztetés, hogy oldjam fel a billentyűzárat, viszont ezt a figyelmeztetést nem lehet eltüntetni, meg kell várni azt a pár másodpercet, amíg magától eltűnik.


szer. feb. 13, 2008 11:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Na, ha mar strapa-telefon, akkor nalam kapott ma is az arcaba. Tobbek kozott ezert nem az N95-ot hordom most mar a munkaba magammal: porter-kent dolgozok itt Angliaban, es igy telen gyakorta kell a lepcsokre ice melt-et szornom, a lefagyasok miatt, itt ugyanis erre (is) kulonosen odafigyelnek, hogy megcsak veletlenul se csusszon el senki. Mindezt ugye nekem kell csinalnom, es kozben nezegettem az idot a mobilon, mert oram az nincs, igy kapott egy kis sot is, meg nedvesseget is.. :lol: De meg mukodik, ennyitol nem is szabad elhalaloznia.


hétf. feb. 11, 2008 23:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
bepe79 írta:
Ujabb tapasztalat: amikor kuldi az SMS-t, meg amikor menti el a beallitott ebreszto-idot (par masodperc), akkor igy tompan kattog. :) Hogy miert azt nem tudom, de megfigyeltem, hogy mindig ezeknel csinalja csak.

Na ez a tompa kattogás van nálam a gombok megnyomásakor is.
Mintha a hangok kikapcsolása csak azt eredményezné, hogy nem adja ki az előre beprogramozott csippanást, de a hangszóró bekapcsolódik, meg kikapcsolódik, vagyis üresjáratban megy ilyenkor is.


hétf. feb. 11, 2008 9:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Ujabb tapasztalat: amikor kuldi az SMS-t, meg amikor menti el a beallitott ebreszto-idot (par masodperc), akkor igy tompan kattog. :) Hogy miert azt nem tudom, de megfigyeltem, hogy mindig ezeknel csinalja csak.


vas. feb. 10, 2008 23:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Na meg az aut. billentyűzár miatt.


vas. feb. 10, 2008 20:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
Macika írta:
Erről nekem a Nokia egykori modellje, a 6250-es jut az eszembe.


Tényleg, hogy az mekkora egy batár volt a 6210-hez képest!

Bár hallottam egy két extrém dolgot a strapálhatósáságól, amire sajnos már csak részletekben emlékszem.

De a softwarét töltögették a 6210-re, vagy nem jól emlékszem?
A hangerőmérő meg a hőmérő miatt, ha emlékezetem nem csal.
De ha igen, javítsatok ki légyszi.


vas. feb. 10, 2008 19:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
KrE írta:
Pedig sokkal durvább a külseje...
Éljen a formatervezés, ami olyat is elhitet az emberrel, ami nincs is.
Erről nekem a Nokia egykori modellje, a 6250-es jut az eszembe.
Hogy az mekkora bukás volt.... Mind ide Lacháza...

Pedig nyomatták, adtak építkezésekre, rendőrségnek, katasztrófavédelemnek, stb.
És valahogy sehol nem fogadták szívesen. Pedig nem nagyon lehetett hallani, hogy ártott volna neki a környezet.

Na de ha a 6210-es ára volt akkorban x, akkor a 6250 3x volt. Csoda-e hogy alig maradt meg a ma fiataljainak emlékezetében?

Bár a múltkor épp láttam valakinél -valószínűleg hobóból - ilyen 6250-et működés közben...


vas. feb. 10, 2008 15:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
----Lac---- írta:
KrE írta:
----Lac---- írta:
Jogos az öt pont!!!
A kis Samukát egy mobilszolgáltatónál(T-mobil) lehet feketében kapni, és a többinél csak zöld színben. Pedig fekete lenne az igazi! :roll: :wink:

Megnézted élőben a zöldet?
Szeintem nem néz ki roszabbul, mint a fekete. Bár szerintem ez a telefon bármilyen színben csúnya. :lol:


Nem láttam még élőben a zöldet
Most mondok egy orbitális ökörséget: :lol: a fekete elegánsabb! :lol: :twisted:

ui.: a pannonos akkor 2. generaciós. Ezt leszögezhetjük?!?! :roll:

Na ez az elegénsabb megfontolás 10 pontos! :D

Leszögezni nem merném, mert csak találgatok a képek alapján. Sehol nem találtam egyértelmű közlést arról, hogy mikortól is létezik a második generáció, illetve, hogy mi a valódi különbség.
A szlovák teszt azt sugallja, hogy a pannonos második generációs, de biztosat nem tudok mondani.

A készülkházon kívül van még egy nagy előnye, a készenléti idő! Csütörtök este töltöttem, azóta úgy fél órát telefonáltam, és kb szintén él órát nyomkodtam, de meg van még mind a három rublika az akksi töltöttségnél.


vas. feb. 10, 2008 13:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
KrE írta:
----Lac---- írta:
Jogos az öt pont!!!
A kis Samukát egy mobilszolgáltatónál(T-mobil) lehet feketében kapni, és a többinél csak zöld színben. Pedig fekete lenne az igazi! :roll: :wink:

Megnézted élőben a zöldet?
Szeintem nem néz ki roszabbul, mint a fekete. Bár szerintem ez a telefon bármilyen színben csúnya. :lol:


Nem láttam még élőben a zöldet
Most mondok egy orbitális ökörséget: :lol: a fekete elegánsabb! :lol: :twisted:

ui.: a pannonos akkor 2. generaciós. Ezt leszögezhetjük?!?! :roll:


vas. feb. 10, 2008 12:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
----Lac---- írta:
Jogos az öt pont!!!
A kis Samukát egy mobilszolgáltatónál(T-mobil) lehet feketében kapni, és a többinél csak zöld színben. Pedig fekete lenne az igazi! :roll: :wink:

Megnézted élőben a zöldet?
Szeintem nem néz ki roszabbul, mint a fekete. Bár szerintem ez a telefon bármilyen színben csúnya. :lol:


vas. feb. 10, 2008 12:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 94 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség