Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 11, 2024 17:27



Hozzászólás a témához  [ 224 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Nokia E65 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Nézd, én kipróbáltam. Nekem a 240x266 nem tölti ki a kijelzőt. Lehet, hogy nálam valami nem "normális", de így van. A 275x300 pedig igen.


szer. ápr. 16, 2008 9:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
reddoors írta:
Dehogy 240*266-ra kell mértezni. Ez a lehető legnagyobb.

Nincs igazad. Az általam leírt méret tölti ki legjobban a kijelzőt. Próbáld ki!

A telefon kijelzője 240x320 tehát felesleges 275x300-as képet csinálni. Elég a 240x266.Lehet, h. ezt a formátumot is be tudja illeszteni de nem a fennmaradó valós kijelző pixel számának megfelelő. Szerintem neked kéne kipróbálnod ismét. Feleslegesen csinálsz nagyobbat ha csak erre akarod használni.
Kép
275x300
Kép
Kép
240x266
Kép
Kép


kedd ápr. 15, 2008 17:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 12, 2004 21:34
Hozzászólások: 335
Hozzászólás 
Érdekes,hogy a 6300 nokián bármekkora képet tettél be,a kijelző teljes területén látható volt. Lehet néha torzult a méret különbségek miatt,de akkor is kitöltötte a kijelzőt....

Furcsa,hogy az ömlesztett fileokat magától rendszerezi és nem engedi kivűlről könyvtárazni őket.
Sokkal kevesebbet "enne"ha nem kellene ezzel is foglalkoznia....

Szerintetek??


kedd ápr. 15, 2008 17:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
reddoors írta:
Dehogy 240*266-ra kell mértezni. Ez a lehető legnagyobb.

Nincs igazad. Az általam leírt méret tölti ki legjobban a kijelzőt. Próbáld ki!


kedd ápr. 15, 2008 16:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
Chain írta:
KÖSZÖNÖM !!

..a furcsa még az,hogy ha kiválasztok egy képet és háttérnek alkalmazom,nem a teljes képernyőt tölti ki,hanem mintha kisebb lenne és körülötte az aktuális téma látható.Próbáltam 240x320 mérettel is,ugyanez a helyzet.Lehetne ezt módosítani??

Üdv

Az egyik megoldás, hogy témákat szerkesztesz. Téma esetén a kép kitölti az egész kijelzőt, sőt a menü alatt is látszik. Ehhez viszont nem értek.
A másik megoldás nem ilyen jó, de jobb az általad említettnél. Szóval a kérdéses képet kicsinyítsd le (hogy ne foglaljon sok helyet) és méretezd át (vágj le a két széléből) 275x300 pixelesre. Így háttérként (természetesen csak a főképernyőn látszik) kicsit jobban kitölti a kijelzőt, mint alapból.

Dehogy 240*266-ra kell mértezni. Ez a lehető legnagyobb.


kedd ápr. 15, 2008 15:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Chain írta:
KÖSZÖNÖM !!

..a furcsa még az,hogy ha kiválasztok egy képet és háttérnek alkalmazom,nem a teljes képernyőt tölti ki,hanem mintha kisebb lenne és körülötte az aktuális téma látható.Próbáltam 240x320 mérettel is,ugyanez a helyzet.Lehetne ezt módosítani??

Üdv

Az egyik megoldás, hogy témákat szerkesztesz. Téma esetén a kép kitölti az egész kijelzőt, sőt a menü alatt is látszik. Ehhez viszont nem értek.
A másik megoldás nem ilyen jó, de jobb az általad említettnél. Szóval a kérdéses képet kicsinyítsd le (hogy ne foglaljon sok helyet) és méretezd át (vágj le a két széléből) 275x300 pixelesre. Így háttérként (természetesen csak a főképernyőn látszik) kicsit jobban kitölti a kijelzőt, mint alapból.


kedd ápr. 15, 2008 14:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 12, 2004 21:34
Hozzászólások: 335
Hozzászólás 
KÖSZÖNÖM !!

..a furcsa még az,hogy ha kiválasztok egy képet és háttérnek alkalmazom,nem a teljes képernyőt tölti ki,hanem mintha kisebb lenne és körülötte az aktuális téma látható.Próbáltam 240x320 mérettel is,ugyanez a helyzet.Lehetne ezt módosítani??

Üdv


kedd ápr. 15, 2008 12:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Chain írta:
Köszönöm a villámgyors segítséget,csak reméltem,hogy nem kell 148 képet egyesével rendszereznem...:D
Azt nem értem,hogy miért nem veszi figyelembe a gépen létrehozott könyvtárakat......:S
Szépen elrendezek mindent könyvtárakban és másolás után ömlesztve lesz...

Hát igen szó mi szó elég lassúcska ez a fórum. Én is nagyon ritkán járok erre. Igen , egyenként kell de pillanatok alatt megvan. Elsőként a Galéria-OPCIÓK-Kijelölést kell választani majd ezek után a NAVI GOMBOT középen megnyomva egymás után lehet pillanatok alatt jelölgetni ,majd ha megvan akkor Áthelyezni a szerkesztett mappába.
Kép
. Amúgy jó telót választottál sok sikert hozzá a továbbiakban. :wink:


hétf. ápr. 14, 2008 20:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 12, 2004 21:34
Hozzászólások: 335
Hozzászólás 
Köszönöm a villámgyors segítséget,csak reméltem,hogy nem kell 148 képet egyesével rendszereznem...:D
Azt nem értem,hogy miért nem veszi figyelembe a gépen létrehozott könyvtárakat......:S
Szépen elrendezek mindent könyvtárakban és másolás után ömlesztve lesz...


hétf. ápr. 14, 2008 19:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Chain írta:
Uraim.
Most vásároltam egy E65 nokiát és meglepődtem azon a dolgon,hogy a 6300 után szinte ki sem igazodom rajta(kis tulzással)
Furcsa,hogy a galériában nem tudom szét választani a mem.kártyát a teló memóriájától és ami érdekes,hogyha fileokat másolok pl. a képeket könyvtárazva,ő mégis ömlesztve jeleníti meg.Megoldható ez valahogyan?
...ugyanit több témakörben tartok képeket a telefonon és így....mitmondjak nem annyira jó..

Valahogy így kéne. A Galériában „ráállsz” egy képre és szerkesztesz olyan mappákat amilyeneket szeretnél. Majd bemásolod a képeket.
Kép
Kép


hétf. ápr. 14, 2008 19:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 12, 2004 21:34
Hozzászólások: 335
Hozzászólás 
Uraim.
Most vásároltam egy E65 nokiát és meglepődtem azon a dolgon,hogy a 6300 után szinte ki sem igazodom rajta(kis tulzással)
Furcsa,hogy a galériában nem tudom szét választani a mem.kártyát a teló memóriájától és ami érdekes,hogyha fileokat másolok pl. a képeket könyvtárazva,ő mégis ömlesztve jeleníti meg.Megoldható ez valahogyan?
...ugyanit több témakörben tartok képeket a telefonon és így....mitmondjak nem annyira jó..


hétf. ápr. 14, 2008 18:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Másnál is volt már olyan, hogy a teló észlel egy nyitott wifit és a webböngészest választva mégis a mobilhálózaton akar csatlakozni?


szomb. jan. 12, 2008 9:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 14, 2007 8:26
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Látom már mindenki a karácsconnyal foglalkozik! 8) Sebaj, addig is itt van két kép a telefonok gyári betűiről. Erre gondolok:

E51 - Ez nekem nagy és vastag
Kép

E65 - Ez lenne az igazán jó beállítás
Kép

Valaki nagy Symbian guru meg tudná mondani, hogy lehet ezt elérni? Sajnos a Font Magnifier ezt méretet nem tudja megcsinálni, csak "bold" típusban.


vas. dec. 23, 2007 15:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 14, 2007 8:26
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nem igazán idevág a problémám, de az E65 tulajok tudnának nekem segíteni.

Van egy E51-em, aminek a fontmérete (sokakkal ellentétben) nekem nagy. Leszedtem a font magnifier progit is, ami frankón működik (a trial időszakban), de nem lehet elérni vele azt a méretet, mint az E65-nél. Ha lekicsinyítem kb. az E65 méretére, akkor is még "bold" marad a típusa, ami miatt sokkal kevesebb szöveg fér ki. Mire megszűnik a "bold" beállítás, akkor meg tényleg olvashatatlanul kicsi lesz a font.

Egy szónak is száz a vége: valaki le tudná szedni nekem az E65 eredeti fontkészletét? Azt tudnám "telepíniteni" az ismert módon és akkor végre olyan lennek a készenléti üzemmód képernyője, mint az E65-nek!

Előre is köszönöm! Ha valaki vállalkozna, akkor megadom a mail címemet, vagy FTP elérést is tudok biztosítani.


szomb. dec. 22, 2007 20:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. okt. 01, 2005 19:49
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás Re: Új szoftver
melamela írta:
foki írta:
melamela írta:
Fontos, hogy frissítés közben a teló fel legyen töltve, Pc suite módban kapcsolódj a Pc-hez, általános üzemmódban legyen, és NE piszkeráld frissítés közben. Többször újra fog indulni....


gondolhatod, hogy itt a fórumozók nagyrésze már csinált szoftverfrissítést

de azért köszi


Észrevetted, hogy azóta olyan mint 3G ikon nem létezik? vagy ez csak nálam van így?


Mintha olvastam volna valameyik fórumon, hogy visszaáll GSM módba a teló. Megoldás: visszaállítani kettős módba.


pén. nov. 02, 2007 11:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 02, 2007 10:05
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Új szoftver
foki írta:
melamela írta:
Fontos, hogy frissítés közben a teló fel legyen töltve, Pc suite módban kapcsolódj a Pc-hez, általános üzemmódban legyen, és NE piszkeráld frissítés közben. Többször újra fog indulni....


gondolhatod, hogy itt a fórumozók nagyrésze már csinált szoftverfrissítést

de azért köszi


Észrevetted, hogy azóta olyan mint 3G ikon nem létezik? vagy ez csak nálam van így?


pén. nov. 02, 2007 10:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás Re: Új szoftver
melamela írta:
Fontos, hogy frissítés közben a teló fel legyen töltve, Pc suite módban kapcsolódj a Pc-hez, általános üzemmódban legyen, és NE piszkeráld frissítés közben. Többször újra fog indulni....


gondolhatod, hogy itt a fórumozók nagyrésze már csinált szoftverfrissítést

de azért köszi


pén. nov. 02, 2007 10:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 02, 2007 10:05
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Új szoftver
Már van a E65 -höz új szoftver: 2.0633.65.01 (2007.10.03-as kiadás)

Lehet is frissíteni otthon a Nokia oldaláról letöltött programmal.

Nekem sikerült.... Fontos, hogy frissítés közben a teló fel legyen töltve, Pc suite módban kapcsolódj a Pc-hez, általános üzemmódban legyen, és NE piszkeráld frissítés közben. Többször újra fog indulni....

Hát hogy jobb lett e tőle nem veszem észre, de lett pár felesleges új ikon.
A Wifi minősége maradt, de pár bugot ténylegesen javítottak.... Talán a fénykép minősége is javúlt....


pén. nov. 02, 2007 10:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás Re: WLAN
luser2000 írta:
bollinger írta:
ha az "aktív készenlétben" látod hogy wlan-t talált, akkor ha ráklikkelsz a középső gombbal, felajánlja, hogy "webböngészés", és azzal rögtön megy.

na, ekkor nekem megjelent a 3G ikon! :shock: lehet valamit még engedélyeznem kell???

Nekem ugyan nem E65 van, hanem N95, és nekem is megjelent! De aggodalomra semmi ok, ez csak azt jelzi, hogy a teló egyébként 3G hálózaton üzemel. Ettől függetlenül a netezéshez a WLAN-t használja.


szomb. okt. 13, 2007 19:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
zoliiii81 írta:
Köszi a rengeteg hozzászólást :) Lehet hogy csak az én telefonom csinál ilyet...? Na mindegy. Időközben sikerült megtalálnom a megoldást egy külföldi oldalon, így közzéteszem, hátha valaki hasznát veszi. Egyszerű a dolog. Csinálni kell a telefonon egy hard reset-et (*#7370#), és utána minden prímán működik:) Előtte azért ne felejts el csinálni egy biztonsági másolatot. A biztonsági kód alapból 12345.


a *#7370# -ért már több mint 5 éve nem kell külföldi fórumokra menni... de azért király, hogy közzétetted


szomb. okt. 13, 2007 6:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Hát igen: ezexerint csak a Te telefonod csinált ilyet.

Ha a resettől rendbe jött, akkor a Te készülékedben volt a hiba. És azt is csak Te tudhatod, mit csináltál/mit raktál rá előzőleg...


pén. okt. 12, 2007 23:11
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 12, 2007 8:50
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Köszi a rengeteg hozzászólást :) Lehet hogy csak az én telefonom csinál ilyet...? Na mindegy. Időközben sikerült megtalálnom a megoldást egy külföldi oldalon, így közzéteszem, hátha valaki hasznát veszi. Egyszerű a dolog. Csinálni kell a telefonon egy hard reset-et (*#7370#), és utána minden prímán működik:) Előtte azért ne felejts el csinálni egy biztonsági másolatot. A biztonsági kód alapból 12345.


pén. okt. 12, 2007 19:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 12, 2007 8:50
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Pár napja vettem meg az E65-ös telót, de lenne vele egy "kis" problémám. Ha telepíteni akarok valamilyen java alkalmazást, akkor a szokásos telepítési eljárás folyik, majd a telepítő csík is elindul, de a vége előtt valami miatt megszakad és hibaüzenetet ír ki ("nem lehet telepíteni"). Van valaki akinek hasonló problémája akadt? Van rá esetleg valami megoldás?

(A programok teljesen E65 kompatibilisek amiket próbáltam, ezzel nem lehet gond.)

Előre is köszi a segítséget!


pén. okt. 12, 2007 8:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
N73ME és az N95 nem csinálja, kizárólag az E65 :D


csüt. okt. 11, 2007 22:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
OPi írta:
Ez mi hivásindításkor és hol lehet kikapcsolni?

"Megjegyzés: aktív átirányítások"

Ez csak egy infó arra vonatkozóan, hogy van olyan átirányításod, ami életbe lép beszélgetés alatt (pl. foglaltság esetén átirányítás hangpostára, bekopogás, ha van másik hívó fél, vagy foglaltsági jelzés, és az elmulasztott hívásról majd sms-t kapsz).
De Te már régi motoros vagy a mobilfórumon, jónéhány év alatt nem tűnt föl? ;)


csüt. okt. 04, 2007 11:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
Ez mi hivásindításkor és hol lehet kikapcsolni?

"Megjegyzés: aktív átirányítások"


csüt. okt. 04, 2007 10:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Nem tudjátok, hogy az előlapon a kijelző és a gombok körüli összefüggő fém lapot lehet-e cserélni?


kedd szept. 18, 2007 17:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
KrE írta:
luser2000 írta:
10 perc nyomkodás után sem lelem azt a menüpontot, ahol a főképernyőn (aktív készenlét?) megjelenő sorokat tudom ki-be kapcsolni. (Ahol megjelenik a naptárbejegyzés, a nem fogadott hívások vagy sms-ek száma, stb.) Hol találhatom meg???

Köszi,

Balázs

Menü - Eszközök - Beállítások - Telefon - Készenléti állapot - Aktív készenlét (a ki-bekapcsoláshoz) / Aktív készenl. alk. (az alkalmazáslistát lehet szerkeszteni)
A 9.1-en csak az aktív készenlét egészét lehet ki-bekapcsolni, a 9.2-n külön lehet a megjelenítendő információkat összevállogatni.


habár az E65 csak 9.1-es mégis ezidáig a legjobban "összeválogatható" aktív készenléte van... még N95-nek sincs ilyen, pedig az 9.2-es

tehát az E65 nem az a 9.1-es amelyiknek csak az aktív készenlét egészét lehet ki-bekapcsolni... (bár végülis ez mindre igaz, mert az aktív készenlét egészét kell bekapcsolni, hogy egyáltalán konfigurálható legyen :lol: )


kedd szept. 18, 2007 11:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
KrE írta:
A 9.1-en csak az aktív készenlét egészét lehet ki-bekapcsolni...

Értem, köszönöm! :cry:


kedd szept. 18, 2007 11:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
luser2000 írta:
10 perc nyomkodás után sem lelem azt a menüpontot, ahol a főképernyőn (aktív készenlét?) megjelenő sorokat tudom ki-be kapcsolni. (Ahol megjelenik a naptárbejegyzés, a nem fogadott hívások vagy sms-ek száma, stb.) Hol találhatom meg???

Köszi,

Balázs

Menü - Eszközök - Beállítások - Telefon - Készenléti állapot - Aktív készenlét (a ki-bekapcsoláshoz) / Aktív készenl. alk. (az alkalmazáslistát lehet szerkeszteni)
A 9.1-en csak az aktív készenlét egészét lehet ki-bekapcsolni, a 9.2-n külön lehet a megjelenítendő információkat összevállogatni.


kedd szept. 18, 2007 7:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:29
Hozzászólások: 378
Hozzászólás 
10 perc nyomkodás után sem lelem azt a menüpontot, ahol a főképernyőn (aktív készenlét?) megjelenő sorokat tudom ki-be kapcsolni. (Ahol megjelenik a naptárbejegyzés, a nem fogadott hívások vagy sms-ek száma, stb.) Hol találhatom meg???

Köszi,

Balázs


kedd szept. 18, 2007 7:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 02, 2007 20:27
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Akoska írta:
Telefonról akkor fog menni a telepítés, ha annak a kiterjesztése .sis vagy .sisx

Semmi egyéb dolgot nem fogsz tudni futtatni, sem exe, sem zip, sem rar nem felel meg.
A PC-n kell kibontani amíg nem kapsz sis fájlt, amit már át lehet küldeni a telóra, és tulajdonképpen mindegy hova, mert akárhonnan indulhat install, ha S60v3 formátumú sis-t töltöttél fel.

Az installer file átküldése nélkül is telepíthetők a sis fájlok a Nokia Application Installerrel (a PC Suite része)


Köszönöm szépen!


vas. szept. 16, 2007 19:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Telefonról akkor fog menni a telepítés, ha annak a kiterjesztése .sis vagy .sisx

Semmi egyéb dolgot nem fogsz tudni futtatni, sem exe, sem zip, sem rar nem felel meg.
A PC-n kell kibontani amíg nem kapsz sis fájlt, amit már át lehet küldeni a telóra, és tulajdonképpen mindegy hova, mert akárhonnan indulhat install, ha S60v3 formátumú sis-t töltöttél fel.

Az installer file átküldése nélkül is telepíthetők a sis fájlok a Nokia Application Installerrel (a PC Suite része)


vas. szept. 16, 2007 15:17
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 02, 2007 20:27
Hozzászólások: 4
Hozzászólás telepítés
Ne tessenek nagyon elborulni amatőr kérdésemtől, de tényleg ez van... Az asztali gépemről áttöltöttem egy programot (a nokiaprogramok.hu-ról szedtem le, mert a telefonom a letöltésre klikkelve azt mondta, nincs a szerveren a fájl), és nem tudom hova másoljam ahhoz, hogy telepíteni tudjam. Segítene valaki az eccerű felhasználónak?
Köszönöm.


vas. szept. 16, 2007 15:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Megy, de rákérdez, hogy offline-ban tényleg akarod-e használni.

N80-on és N95-ön legalábbis így van, gondolom mitt sem másképp...


vas. szept. 16, 2007 14:25
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Köszönöm az infókat.
Az érdekelne még, hogy offline állapotban az E65-ön a wifit-sem lehet használni?
Mert a 6110-nél a GPS működik offline-ban is. Bár az is igaz, hogy az csak egy vevő egység és nem adó is egyben. Így logika szerint offline-ban a wifi sem megy.


vas. szept. 16, 2007 14:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Nem akarok abba a hibába esni, mint a betűméret állításánál, ezért előre szólok, hogy csak 9.2-n tudom megnézni, hogy hogyan lehet állítgatni a WiFi-t, mert már nincs WiFi-s 9.1-es telóm, de ez hátha azonos a két rendszerben.
Menü - Eszközök - Beállítások - Csatlakozás - WLAN - Opciók - További beállítások - (Igen) - Automata konfig kikapcsolása - Energiatakarékosságot kikapcsolni
Ez javít a vételi érzékenységen, de természetesen ront a működési időn.


vas. szept. 16, 2007 8:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csab2 írta:
Én nem vagyok nagy szakértője a kérdésnek, de még egyszer sem sikerült csatlakoznom a beépített wifivel. Igaz, nem is próbáltam nagyon sokszor. Otthon nincs netem így wifim sem. Az viszont már előfordult, hogy a barátom notija 3 wlan hálót látott (igaz a térerő gyenge volt), az e65-öm meg egyet sem. Egy lány a koliban - ahol dolgozom - rendszeresen netezik egy notival wifin, az én telóm még csak nem is látja a hálót. Az is igaz, hogy a lány szerint neki is akadozik de azért megy. Volt olyan, hogy utcán szabad wifit talált, 40%-osnak mutatta a térerőt majd amikor próbaképen csatlakozni akartam, kiírta, hogy nincs elérhető wifi hálózat. Valószínűleg gyenge benne a wifi rádió.
Természetes dolog, hogy JÓVAL gyengébb a PDA vétele. Kisebbek a méretek, a teljesítmény, a fogyasztás, stb.


szomb. szept. 15, 2007 18:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 13, 2006 7:57
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
2g-3g ugrabugra sajnos nálam is adott, én T-Mobile hálózaton használom a drágaságomat. A wifi "gyengeségét" én is érzékelem, különösen N80IE után szembetűnő a különbség. Szerintem egyébként inkább valami szoftveres gond lehet (kapcsolódik a routerhez, de böngészés során nem mindig látom az állapotjelző ledeken, hogy menne a http kérés), ezért is várom már nagyon az újabb szoftvert, mert ne felejtsük el, hogy még mindig csak az eredeti szoftver van a "piacon"...Bár az is lehet, hogy becserélem egy P1i-re :-)

csab2 írta:
Elég "érdekes" dolgot művelt a telóm tegnap. A teló duál módban volt és fényképezéskor mindig újraindult. Ezt 3x eljátszotta. Átváltottam gsm módba. Ezzel megoldódott a probléma. Azóta nem próbáltam. Egyébként nem tudom, hogy a teló hibája, vagy a Pannoné, de eszméletlen, hogy mennyire vacakol a 3g téerő Szeged belvárosaában. Tegnap duál módban az Opera Mini 4 beta 2-t használtam. Állandóan átváltott 2g-re. Idegesítő volt. Másnak is volt már ilyen tapasztalata? Vagy ez inkább a Pannon sara?


szomb. szept. 15, 2007 18:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Elég "érdekes" dolgot művelt a telóm tegnap. A teló duál módban volt és fényképezéskor mindig újraindult. Ezt 3x eljátszotta. Átváltottam gsm módba. Ezzel megoldódott a probléma. Azóta nem próbáltam. Egyébként nem tudom, hogy a teló hibája, vagy a Pannoné, de eszméletlen, hogy mennyire vacakol a 3g téerő Szeged belvárosaában. Tegnap duál módban az Opera Mini 4 beta 2-t használtam. Állandóan átváltott 2g-re. Idegesítő volt. Másnak is volt már ilyen tapasztalata? Vagy ez inkább a Pannon sara?


szomb. szept. 15, 2007 17:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Én nem vagyok nagy szakértője a kérdésnek, de még egyszer sem sikerült csatlakoznom a beépített wifivel. Igaz, nem is próbáltam nagyon sokszor. Otthon nincs netem így wifim sem. Az viszont már előfordult, hogy a barátom notija 3 wlan hálót látott (igaz a térerő gyenge volt), az e65-öm meg egyet sem. Egy lány a koliban - ahol dolgozom - rendszeresen netezik egy notival wifin, az én telóm még csak nem is látja a hálót. Az is igaz, hogy a lány szerint neki is akadozik de azért megy. Volt olyan, hogy utcán szabad wifit talált, 40%-osnak mutatta a térerőt majd amikor próbaképen csatlakozni akartam, kiírta, hogy nincs elérhető wifi hálózat. Valószínűleg gyenge benne a wifi rádió.


szomb. szept. 15, 2007 17:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
amed írta:
Sziasztok!

Szerintetek 6110 Navigator-t, vagy E65-öt érdemesebb venni?
A Navigátort már próbáltam, semmi hibát nem találtam benne, csak sajnos a WLAN az jó lenne bele. Viszont MicroSD wlan kártya M.O.-on nem kapható, meg a Symbian sem támogtaja azt a kártyát csak a winmobile.
Winmobile-ben meg viszonylag ritka (még) a µSD kártya ;)
(Már amiben nincs gyárilag WLAN.)

Egyébként az egyik ismerősömnek (hölgy) E65 van, simán szokott felugrani nálam a WLAN-omra. A barátjával szokott jönni, amíg vele beszélgetünk, ő mindig netezik, és nem szokott panaszkodni.


szomb. szept. 15, 2007 15:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
amed írta:
Sziasztok!

Szerintetek 6110 Navigator-t, vagy E65-öt érdemesebb venni?
A Navigátort már próbáltam, semmi hibát nem találtam benne, csak sajnos a WLAN az jó lenne bele. Viszont MicroSD wlan kártya M.O.-on nem kapható, meg a Symbian sem támogtaja azt a kártyát csak a winmobile.

Szerintem egyszerű a kérdés. Melyik a fontosabb: a wifi vagy a gps? Egyébként az e65 wifi-je kiábrándító (gyenge).


pén. szept. 14, 2007 15:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
megnézem, köszi!


csüt. szept. 13, 2007 21:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
OPi írta:
Kijelzõ betûméretet nem tudom valahol állítani?

Köszi!



Hello

Elvileg megoldható, nem próbáltam, de olvastam már tapasztalatokat róla.
a neve: Font Magnifier
itt megtalálod: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... rch&query=


csüt. szept. 13, 2007 7:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Sziasztok!

Szerintetek 6110 Navigator-t, vagy E65-öt érdemesebb venni?
A Navigátort már próbáltam, semmi hibát nem találtam benne, csak sajnos a WLAN az jó lenne bele. Viszont MicroSD wlan kártya M.O.-on nem kapható, meg a Symbian sem támogtaja azt a kártyát csak a winmobile.


szer. szept. 12, 2007 18:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
KrE írta:
OPi írta:
KrE írta:
(Legalábbis az E90-en így van, de gondolom, hogy az azonos rendszer miatt az E65-ön is)

izé, köszi, de a két rendszer nem azonos, az E90 ujabb, sajnos nem találtam ott az opciót

Azt hittem, az E65 is 9.2-es. :oops:


Nem, "csak" 9.1-es: http://nds.nokia.com/uaprof/NE65-1r100.xml


kedd szept. 11, 2007 20:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
OPi írta:
KrE írta:
(Legalábbis az E90-en így van, de gondolom, hogy az azonos rendszer miatt az E65-ön is)

izé, köszi, de a két rendszer nem azonos, az E90 ujabb, sajnos nem találtam ott az opciót

Azt hittem, az E65 is 9.2-es. :oops:


vas. szept. 09, 2007 16:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
OPi írta:
Kijelző betűméretet nem tudom valahol állítani?

Köszi!


nem :(


vas. szept. 09, 2007 12:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1075
Hozzászólás 
KrE írta:
(Legalábbis az E90-en így van, de gondolom, hogy az azonos rendszer miatt az E65-ön is)

izé, köszi, de a két rendszer nem azonos, az E90 ujabb, sajnos nem találtam ott az opciót


vas. szept. 09, 2007 12:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 224 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség