Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. okt. 11, 2024 17:31



Hozzászólás a témához  [ 198 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Nokia 6110 Navigator 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
ozora írta:
sziasztok én most vettem 6110 navigátort de sehogy sem értem amiket itt leirtok most a gps ingyen használható vagy fizetős mint az n95 nél. ha valaki tud segitsen előre is kőszi és bocs a tudatlanságomért .
Na kérem.

A GPS használata (mert hogy nem ártana megtanulnod fogalmazni!) a világon mindenütt ingyenes!!!

Ami pénzbe kerül, az az emberek által szorgos munkával előállított digitális térképek HASZNÁLATA!

Ugye már érthető?

Ha legközelebb Te csináltál valamit INGYEN a munkahelyeden a megrendelődnek, amit évekig tud utána INGYEN használni, akkor jelentkezz és átértékelem az írásodat. :)


szer. nov. 12, 2008 10:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 12, 2008 3:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
sziasztok én most vettem 6110 navigátort de sehogy sem értem amiket itt leirtok most a gps ingyen használható vagy fizetős mint az n95 nél. ha valaki tud segitsen előre is kőszi és bocs a tudatlanságomért .


szer. nov. 12, 2008 3:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 08, 2008 13:07
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Londelmor írta:
most pontos linket sajnos nem tudok adni, de ha jól tudom, akkro talán Garmin XT alá elérhető Magyarország turistatérképe, ráadásul ingyenesen. azzal elvileg valamennyire tudsz navigálni hegyekben is biztosan. de arra azért érdemes számítani, hogy az akksi nem bírja olyan sokáig, így az off-road navigáció nem erőssége ennek a telefonnak.


Köszi szépen!
Meggyőztél. Megjavittattam a régit. :D


hétf. máj. 12, 2008 10:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
lenik írta:
Sziasztok!
Olvasgatom az érdekesnél érdekesebb infókat a telóról. Én most néztem ki magamnak, mert a régi tropcsi lett.
Az érdekelne , hogy tudok -e olyan programot tölteni rá, amivel a hegyekben navigálhatom magam. A városok kevésbé érdekelnek, de ha van jól jön.
Üdv mindenkinek. :hm:
TROPCSI!

Hát besz...rok...


csüt. máj. 08, 2008 19:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
most pontos linket sajnos nem tudok adni, de ha jól tudom, akkro talán Garmin XT alá elérhető Magyarország turistatérképe, ráadásul ingyenesen. azzal elvileg valamennyire tudsz navigálni hegyekben is biztosan. de arra azért érdemes számítani, hogy az akksi nem bírja olyan sokáig, így az off-road navigáció nem erőssége ennek a telefonnak.


csüt. máj. 08, 2008 16:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 08, 2008 13:07
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!
Olvasgatom az érdekesnél érdekesebb infókat a telóról. Én most néztem ki magamnak, mert a régi tropcsi lett.
Az érdekelne , hogy tudok -e olyan programot tölteni rá, amivel a hegyekben navigálhatom magam. A városok kevésbé érdekelnek, de ha van jól jön.
Üdv mindenkinek. :hm:


csüt. máj. 08, 2008 13:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nem tud valaki alternatív hátlapot 6110-re, amin nincs ott az a bumszli a kamera előtt? simán lehetne vékonyabb a teló, ha az nem lenne, a kameravédő meg nem hoz lázba (az se baj, ha nincs rajta lyuk a kamerának :D )


kedd márc. 25, 2008 5:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Köszi Londelmor!
Majd kipróbálom mindegyiket.


hétf. márc. 24, 2008 20:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
ubuntu témát találtam kettőt is, de az egyikben nem olyan szép a grafika, a másik meg nem cseréli le az ikonokat :(

szerk.: (az utolsó hármat még nem próbáltam, hogy milyen élőben)
Ubuntu 1
Ubuntu 2
Kubuntu
Fedora
Mandriva


hétf. márc. 24, 2008 4:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Én egy jó linux-os témára vadászok, de normálissal sajnos még nem találkoztam (windows-os persze van egy rakat) :)


vas. márc. 23, 2008 20:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
itt is van egy rakás

van néhány olyan is, amit nyugati oldalakon nem találtam meg.


vas. márc. 23, 2008 17:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Ha akartok szuper jó témákat a telefonra akkor itt találhattok:

http://www.zedge.net/themes/1478/nokia-6120-classic-themes/10-0-63/


vas. márc. 23, 2008 17:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Megtaláltam a téma törlésre a megoldást (bár elég fapados):

http://www.3g.co.uk/3GForum/showthread.php?p=369449


pén. márc. 21, 2008 18:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Igen. Közben rájöttem én is, hogy a reset azért nem csinált semmit mert a témák a kártyán vannak.
Megpróbálom egy kártyaolvasóval átbuherálni a kártyát, hátha megtalálom.


pén. márc. 21, 2008 15:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
ja, meg közben leesett, hogy a kártyára telepítette, amit nem érint a reset ugye.
ebben az esetben viszont simán formázni kell a kártyát is kész is van, ha jól tudom. bár ugye ez abban az esetben, ha a kártyán levő esetleges nokia tartalmak nem kellenek...


pén. márc. 21, 2008 11:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Londelmor írta:
hmm?? az nagyjából lehetetlen :shock:
*#7370# mindent visszatesz nullára elvileg. igazából már a szoftverfrissítésnek is meg kellett volna oldania a feladatot

A szoftfissítés kicsit random módon resetel, mert volt már, hogy minden telepített cucc megmaradt, csak a beállítások nem, de találkoztam olyannal is, hogy minden ment a levesbe.


pén. márc. 21, 2008 9:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
hmm?? az nagyjából lehetetlen :shock:
*#7370# mindent visszatesz nullára elvileg. igazából már a szoftverfrissítésnek is meg kellett volna oldania a feladatot


pén. márc. 21, 2008 8:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Próbáltam a resetet, mert szoftverfrissítést csináltam és előtte egy resetet is, de a témák nem tüntek el.


pén. márc. 21, 2008 7:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nekem lehet témát törölni, eddig bármit sikerült törölni, amit feltettem...
amúgy adatmentés, és reset biztos segít rajta.


pén. márc. 21, 2008 5:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
amed írta:
Néztem, de sajnos ott sem lehet törölni a témákat. Elég furcsa.

Egyre furább nekem ez a 6110! Nem lehet rajta beállítani, hogy mindig mutassa az órát, nem lehet témát törölni. Elvileg ugyanaz az oprendszer van rajta, mint a többin, ehhez képes mégsem úgy működik, mint a többi.


pén. márc. 21, 2008 0:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Néztem, de sajnos ott sem lehet törölni a témákat. Elég furcsa.


csüt. márc. 20, 2008 17:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
amed írta:
Nem tudja valaki, hogyan lehetne törölni a telefonról a feltelepített témákat? Mert már elég sokat felraktam a telefonomra és jó lenne törölni a feleslegeseket, de az alkalmazáskezelőben nem jelenik meg mind, csak néhány közülük.
A memkártyára telepítettem mindet, de hiába nézem meg fájlkezelővel is (rejtett fájlok bekapcsolva) úgy sem találom meg hiába keresek a nevére, meg hiába keresem a .sis kiterjesztésü fájlokat.

Úgy emlékszem, hogy a képernyő beállításoknál, ahol azt választod ki, hogy melyik legyen bekapcsolva, ott tudod törölni is őket.


szer. márc. 19, 2008 12:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Nem tudja valaki, hogyan lehetne törölni a telefonról a feltelepített témákat? Mert már elég sokat felraktam a telefonomra és jó lenne törölni a feleslegeseket, de az alkalmazáskezelőben nem jelenik meg mind, csak néhány közülük.
A memkártyára telepítettem mindet, de hiába nézem meg fájlkezelővel is (rejtett fájlok bekapcsolva) úgy sem találom meg hiába keresek a nevére, meg hiába keresem a .sis kiterjesztésü fájlokat.


szer. márc. 19, 2008 9:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
hát, nyilván nem véletlen kapcsolja le a gyári szoftver...
mondjuk én azóta megszoktam, hogy megnyomok egy gombot, ha meg akarom nézni az időt, vagy üzeneteket.


szomb. feb. 23, 2008 14:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Na sikerült frissíteni a tel. szoftverét a legfrissebb 4.22-es verzióra,
de sok változást egyelőre még nem vettem észre vele kapcsolatban.
Talán picit gyorsabb lett a menürendszere.
A képernyőt ugyanúgy lekapcsolja energiatakarékos üzemmódba, így nem látom a nem fogadott hívásokat.
Ennek elkerülésére felraktam egy cClock nevű alkalmazást, ebben be tudom állítani, hogy nem kapcsoljon le a kijelző energiatakarékos módba, és így látom a nem fogadott hívásokat, sms-eket, csak az aksi ebben a módban kb. 2- max. 3 napot ha bír. Ez elég gáz így.


szomb. feb. 23, 2008 13:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás Re: 6110 navigator-t vennék
lizakd írta:
Helló ALL! Cserélnék egy Nokia N73:független,512mb Nokia miniSD,töltő,headset,USB kábel,legfrissebb music szoftver van rajta! + Egy PTI PMP 22 2GB MP4 lejátszó: 2,8" érintőképernyős,rádió,mp3,játék,e-book reder,miniSD-vel bövithető,minden tartozékával! Jó állapotú független 6110 navigatort szeretnék cserébe ezért a két termékért!


Figyu, erre van külön TOPIC.


kedd feb. 12, 2008 8:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 6110 navigator-t vennék
Helló ALL! Cserélnék egy Nokia N73:független,512mb Nokia miniSD,töltő,headset,USB kábel,legfrissebb music szoftver van rajta! + Egy PTI PMP 22 2GB MP4 lejátszó: 2,8" érintőképernyős,rádió,mp3,játék,e-book reder,miniSD-vel bövithető,minden tartozékával! Jó állapotú független 6110 navigatort szeretnék cserébe ezért a két termékért!


hétf. feb. 11, 2008 22:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
aronpapa írta:
amed:

ITT megtalálsz mindent arról, hogyan tudod otthon is frissítened a telcsi soft.-ját.


Köszönöm az információkat. Valaki esetleg nem frissítette már a szoftját?
Csak az érdekelne, hogy megoldódott-e vele a képernyővédős hívásjelző funkció.


pén. feb. 01, 2008 17:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
amed:

ITT megtalálsz mindent arról, hogyan tudod otthon is frissítened a telcsi soft.-ját.


pén. feb. 01, 2008 8:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
NSU = Nokia Software Update(r)


csüt. jan. 31, 2008 19:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Egy buta kérdés: az NSU az mi?


csüt. jan. 31, 2008 19:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 485
Hozzászólás 
amed írta:
Valaki frissített már szoftvert ezen a telefonon? Honnan lehetne letölteni frisebb szoftvert hozzá? Mert az hogy lekapcsolja a kijelzőt és nem látom a nem fogadott hívásokat nagyon bosszantó tud lenni. Hátha már javítottak ezen. Vag pl. nekem néma üzemmódban a rezgés sem akar menni. Ez is elég nagy hiba.


A legfrissebb, bár nem tudom magyar nyelvű-e: V 04.22 05-11-07 RM-122, ha minden igaz.
Az NSU felismeri és feltelepíti neked a legújabbat, csak előtte ments le róla mindent.


szer. jan. 30, 2008 19:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Valaki frissített már szoftvert ezen a telefonon? Honnan lehetne letölteni frisebb szoftvert hozzá? Mert az hogy lekapcsolja a kijelzőt és nem látom a nem fogadott hívásokat nagyon bosszantó tud lenni. Hátha már javítottak ezen. Vag pl. nekem néma üzemmódban a rezgés sem akar menni. Ez is elég nagy hiba.


szer. jan. 30, 2008 19:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
KrE írta:
...


Ez így igaz leírva, én mindössze a tapasztalataimat írtam le, miszerint nekem nem indult még el régebbi verzióra írt program 9.2-n. Ezért nem lehet véletlen, hogy van minden új verzióra új verziós program a legtöbb fájlkezelő, ilyen-olyan alkalmazásból. Ha neked elindultak, az jó. :)
Ez a szignózás elég bonyolult eljárás, emiatt inkább regkódosokat, vagy a freeware progikat szoktam telepíteni.

Nálam a 9.2-n minden ment, ami a 9.1-en. Olyat még nem tapasztaltam és nem is hallottam, hogy ne ment volna. A két rendszer közt nincs alapvető különbség, csak finomítás. Persze a nem 9-esekre készült progik egyáltatlán nem mennek.
Pont, hogy a freeware-eknél szokott gond lenni a szignózással, hisz egy fejlesztő, aki pénzért árulja a programot, nem teheti meg, hogy ne szignózza. Amúgy nem bonyolult, csak az első alkalommal igényel úgy fél órát, utána a többi progi már pár másodperc alatt megcsinálható


vas. jan. 20, 2008 17:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
KrE írta:
...


Ez így igaz leírva, én mindössze a tapasztalataimat írtam le, miszerint nekem nem indult még el régebbi verzióra írt program 9.2-n. Ezért nem lehet véletlen, hogy van minden új verzióra új verziós program a legtöbb fájlkezelő, ilyen-olyan alkalmazásból. Ha neked elindultak, az jó. :)
Ez a szignózás elég bonyolult eljárás, emiatt inkább regkódosokat, vagy a freeware progikat szoktam telepíteni.


vas. jan. 20, 2008 10:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Azért nem teljesen pontos a kiterjesztés, kompatibilitás ismertető.
A 6110-en futni fog minden 9.1 és 9.2-es Symbinara írt progi, de csak azok! A korábbi Symbianokra írt progik viszont nem.
A 9-es Symbian kiterjesztése a könnyű megkülönböztethetőség kedvéért elvileg nem .sis, hanem .sisx. A valóságban azonban sokszor a régi, .sis kiterjesztése van az új rendszerre készült fájlnak is, lustaságból, vagy tudatlanságból kifolyólag. Ezekben az esetekben csak a program ismertetőjéből derül ki a kompatibilitás.
Telepítés előtt ezt mindenképp érdemes leellenőrizni!
Itt viszont még nincs vége a menetnek, mert a 9-es Symbiannál behozták a szignózást, pont a kompatibilitás biztosításának érdekében. Azonban a freeware fejlesztőknek nem éri meg szignóztatni a programjukat, mert az pénzbe kerül, így ők sokszor aláíratlanul teszik ki a netre. Ilyenkor a felhasználónak magának kell elvégeznie ezt a műveletet a saját IMEI-ére érvényesítve.
További bonyodalom lehet abból, hogy a szignózás csak egy meghatározott ideig érvényes, de ezt könnyen ki lehet kerülni azzal, ha az ember visszaállítja a telefonon a dátumot, majd telepítés után újra beállíthatja a valósat.
Fontos még a 9-es rendszer biztosági korlátozása, ami szerint a gyári beállításokkal csak a megbízható programok telepíthetők. Ezt az ellenőrzést menőből ki lehet kapcsolni, sőt ajánlatos is, mert elég sok program telepítése ezen a ponton bukik el.


vas. jan. 20, 2008 10:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
fityo írta:
igen elég király a garmin.nekem nem szokott kilépni.a sis fájlokat ha telepítem a nokia pc suite alkalmazástelepítőével akko is azt irja h nem kompatibilins.....
java játékok meg csak a képernyő 1 részén van azaz nem teljes képernyőn:)


Igen, a java játékok nem mindegyike fut teljes képernyőn, mert nem akkora méretre írták. Ilyen pl. a Legyen ön is milliomos, ami pl. a 6600-án teljes képernyőn fut, de az N95-ön csak kivágja a bel felső részbe és kész. Egy laza rémálom. Amit viszont erre a kijelzőre, erre a platformra írnak, gyönyörűen futnak.

Úgy látom akkor a Garmin csak nekem lépked ki néha. Bár újabban nem, az elején igen.


szomb. jan. 19, 2008 22:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 04, 2008 19:11
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
igen elég király a garmin.nekem nem szokott kilépni.a sis fájlokat ha telepítem a nokia pc suite alkalmazástelepítőével akko is azt irja h nem kompatibilins.....
java játékok meg csak a képernyő 1 részén van azaz nem teljes képernyőn:)


szomb. jan. 19, 2008 22:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
fityo írta:
kössszi Dannyboy
mostmár magyarul nyomja :D
de nokia 6280on mennek a témák 6110 navin meg nem??
simbian alkalmazások se mennek.:(


Kifejezetten a .nth kiterjesztésűekre mondtam, hogy series40-en megy. A 6280 az. A symbianosokra .sis a téma kiterjesztése is és ugyanúgy kell telepíteni, mint bármilyen symbian alkalmazást.

A régi verziókon futott programok nem fognak elindulni az új rendszeren. A symbian 7.0-9.1 alkalmazások nem futnak a 9.2 feature pack 1 rendszeren (amilyen a 6110 navi is), legalábbis nekem még egy olyan sem indult el. Nem véletlen, hogy minden programból készítenek külön változatot minden új symbian verzióhoz.

Örülök, hogy sikerült a magyar hang. :) Nagyon jó a Garmin, abszolút elégedett vagyok vele, mindössze néha minden különösebb ok nélkül kilép. Ezt nem tudom mire vélni...


szomb. jan. 19, 2008 21:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 04, 2008 19:11
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
kössszi Dannyboy
mostmár magyarul nyomja :D
de nokia 6280on mennek a témák 6110 navin meg nem??
simbian alkalmazások se mennek.:(


szomb. jan. 19, 2008 21:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
fityo írta:
HELLO ALL.
hogy a manóba lehet garmin-hoz magyar hangot feltenni???
vagy honnan???
(nokia 6110)


Nokiaprogramokról leszeded, pendrive módban a memóriakártya garmin könyvtárába bemásolod. A Garmint elindítva pedig a beállításoknál kiválasztod.


szomb. jan. 19, 2008 15:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
fityo írta:
hello
nem tudjátok hogy a nokia 6110hez hogy lehet a régebbi témákat (NTH fájl) alkalmazni?állandóan azt "mondja" h nem kompatibilis:(
és még a simbian alkalmazások se mennek.....
történt 1 mem kártya formázás esetleg volt rajta valami progi ami kellene???


Úgy tudom, hogy a .nth file-okat a series40-es telók használnak. :roll:


szomb. jan. 19, 2008 15:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 04, 2008 19:11
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
hello
nem tudjátok hogy a nokia 6110hez hogy lehet a régebbi témákat (NTH fájl) alkalmazni?állandóan azt "mondja" h nem kompatibilis:(
és még a simbian alkalmazások se mennek.....
történt 1 mem kártya formázás esetleg volt rajta valami progi ami kellene???


szomb. jan. 19, 2008 14:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 04, 2008 19:11
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
HELLO ALL.
hogy a manóba lehet garmin-hoz magyar hangot feltenni???
vagy honnan???
(nokia 6110)


vas. jan. 13, 2008 18:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. ápr. 06, 2007 21:55
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Szép jó reggelt...

Van egy eladó 1 hónapos, kártyafüggetlen 6110-em az eredeti programokon kívül Garmin MobileXT-vel (NaviGuide Hungary, turisatutak, MetroGuide). Irányára 75e Ft.


vas. jan. 06, 2008 12:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
garmin mobile xt
ez a legjobb, ami jelenleg van, és kezeli a belső gps-t is. nézelődj a nokiaprogramok.hu-n, hogy hogyan lehet működésre bírni. kell egy kis trükközés symbianra legális programmal is.


szomb. jan. 05, 2008 4:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 04, 2008 19:11
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: bp
Hozzászólás 
hello all
tud nekem valaki segíteni??
vettem 1 nokia 6110 navit.az első órában sikeresen leformáztam a kártyát,azt sem tudom mi volt rajta azóta szenvedek a route 66-tal.csak bp és 1 pár városutcaszintű térképe van. leszedtem a tom tom v5-öt de egyszerűen nem tudom rárakni a telóra.kérdésem a következő:van-e ehez a telóhoz valami komolyabb navi szoftver amin legalább a városok utcaszintűek.


pén. jan. 04, 2008 20:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
a beszéd közbeni hangerőt lehet valahogy növelni? még maxra tekerve is sokkal halkabb, mint az előző telefonom, így utcán sokszor alig hallani valamit...


kedd dec. 25, 2007 16:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
elvileg a hivatalos oldalról is letölthető, mivel az eredeti elképzelés szerint csak saját gps vevővel működik. viszont a megoldást a nokiaprogramok fórumán megtalálod, nem is kell sokat keresni, mert eléggé pörög a téma.


vas. dec. 16, 2007 13:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 122
Hozzászólás 
A garmin-t hol lehet megtalálni , felraknám kipróbálni ?!


vas. dec. 16, 2007 9:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 198 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség