Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 20:18



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Pasti írta:
Köszi mégegyszer a segítséget reddors, mostmár hibátlanul megy a dolog:-)

Lenne még egy kérdésem. A nokia 3250 support oldaláról le lehet tölteni egy still image editor alkalmazást, amit ha telepítünk, az a N series képszerkesztési funkciói állítólagosan beépülnek a galériába. Én telepítettem az E90-re, fel is települt, azonban nekem nem jönnek ki a szerkesztési lehetősegek. Tudnál erre megoldást? Előre is kösz!
Van egy direkt link is ahol elérhető a program: http://www.sanyci.hu/s60v3sup.htm

Nagyon szívesen, örülök ,hogy sikerült. :)
Az képszerkesztő progi, véleményem szerint csak symbian 9.1-es telefonokkal kompatibilis. Symbi 9.2-től már kissé eltér a galéria felépítése, ezért ugyan települ az alkalmazás de tökéletesen beépülni nem tud.


hétf. jún. 02, 2008 8:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás 
Köszi mégegyszer a segítséget reddors, mostmár hibátlanul megy a dolog:-)

Lenne még egy kérdésem. A nokia 3250 support oldaláról le lehet tölteni egy still image editor alkalmazást, amit ha telepítünk, az a N series képszerkesztési funkciói állítólagosan beépülnek a galériába. Én telepítettem az E90-re, fel is települt, azonban nekem nem jönnek ki a szerkesztési lehetősegek. Tudnál erre megoldást? Előre is kösz!
Van egy direkt link is ahol elérhető a program: http://www.sanyci.hu/s60v3sup.htm


vas. jún. 01, 2008 22:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás 
Okés én voltam a LÁMA! Köszi reddors, így már jó!

Macika: Igazad van odafigyelek legközelebb.


vas. jún. 01, 2008 21:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Pasti írta:
Idézet:
Szia.
Én azt olvastam, hogy működik E90-el. Az volt az első készülék amivel kipróbálták. Sőt szinte az összes készülékkel/szoftverrel. A HelloCarbide.sisx egyáltalán nem is települ? Az alkalmazáskezelőben a Szoftvertelepítés MIND állásra van beállítva?


a hellocarbide simán feltelpül. A gond az, hogy a C meghajtón egyszerűen nem látja az X-PLORER sys mappát. System mappa van, de abban csak az office van. Sőt a gyári fájlkezelő sem mutatja a sys mappát.
Ha nem tudod, mit jelent a BBCode, miért tiltod le hozzászólásnál?
Ha letiltod a BBCode-t, akkor miért idézel?


vas. jún. 01, 2008 20:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Pasti írta:
/quote]Szia.
Én azt olvastam, hogy működik E90-el. Az volt az első készülék amivel kipróbálták. Sőt szinte az összes készülékkel/szoftverrel. A HelloCarbide.sisx egyáltalán nem is települ? Az alkalmazáskezelőben a Szoftvertelepítés MIND állásra van beállítva?


a hellocarbide simán feltelpül. A gond az, hogy a C meghajtón egyszerűen nem látja az X-PLORER sys mappát. System mappa van, de abban csak az office van. Sőt a gyári fájlkezelő sem mutatja a sys mappát.[/quote]




Az addig rendben van ,hogy a gyári fájlkezelő nem látja, az viszont különös ,hogy az X-PLORE sem. A X-PLORE beállításai megfelelőek? Így van beállítva?
Kép


vas. jún. 01, 2008 20:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás 
Idézet:
Szia.
Én azt olvastam, hogy működik E90-el. Az volt az első készülék amivel kipróbálták. Sőt szinte az összes készülékkel/szoftverrel. A HelloCarbide.sisx egyáltalán nem is települ? Az alkalmazáskezelőben a Szoftvertelepítés MIND állásra van beállítva?


a hellocarbide simán feltelpül. A gond az, hogy a C meghajtón egyszerűen nem látja az X-PLORER sys mappát. System mappa van, de abban csak az office van. Sőt a gyári fájlkezelő sem mutatja a sys mappát.


vas. jún. 01, 2008 20:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Pasti írta:
Szia Reddors! Szerintem én vagyok láma, de nekem nem jött össze a telepítés. Az X-PLORERben nem látom a sys mappát... E90-em van a legújabb szofttal. Az lenne a gond hogy még nem kezeli a legújabb FW-t? Köszi!

Szia.
Én azt olvastam, hogy működik E90-el. Az volt az első készülék amivel kipróbálták. Sőt szinte az összes készülékkel/szoftverrel. A HelloCarbide.sisx egyáltalán nem is települ? Az alkalmazáskezelőben a Szoftvertelepítés MIND állásra van beállítva?


vas. jún. 01, 2008 16:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 17, 2007 22:23
Hozzászólások: 192
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Miskolc
Hozzászólás 
Szia Reddors! Szerintem én vagyok láma, de nekem nem jött össze a telepítés. Az X-PLORERben nem látom a sys mappát... E90-em van a legújabb szofttal. Az lenne a gond hogy még nem kezeli a legújabb FW-t? Köszi!


vas. jún. 01, 2008 16:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Kimaradt egy fontos dolog.

Ha folyamatosan szeretnénk használni az ALL FILE hozzáférést akkor még pluszban telepítjük a CapsOn.sisx és CapsOff.sisx alkalmazásokat. Erről bővebben ebben a topicban lehet olvasni.
:arrow: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=36012


vas. jún. 01, 2008 15:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Az ÚJ HACK 9 egyszerű lépésben.

Természetesen a régi szoftverekkel is működik, ezt a megoldást említette pár hozzászólással feljebb foki is.

Ez már tényleg nagyon egyszerű, elcseszni sem lehet, és így a szignózás is teljesen feleslegessé válik.
Minden települ szignózás nélkül, én teszteltem pár programmal tökéletesen működött. Hiba nélkül!

Symbian9.1(N77, E61i, E65, N93i, N91 8GB, E62, E50, N93, NOKIA5500, N73, N80, N71, N92, E70, E60, E61, NOKIA3250)
http://data.hu/get/376218/installserver9.1.zip.html

Symbian9.2(E71, E66, NOKIA6124 classic, N82, E51, N95, N95 8GB ,N81, N81 8GB, 6120 classic, 6121 classic, NOKIA 5700,NOKIA 6110navigator,E90, N76, NOKIA6290)
http://rapidshare.de/files/39584366/Hel ... r.zip.html
vagy innen: http://data.hu/get/427166/HelloCarbide_ ... r.zip.html


Frissített verzió , az új kiadású telefonokon is elvileg működni fog. http://data.hu/get/340897/HelloCarbide_didiala.rar.html

Kép

Akkor nézzük a 9 lépést.
1. Küldjük vagy másoljuk át a HelloCarbide.sisx és az installserver.exe fájlt a telefonunkra. Ha van bluetooth kapcsolatunk, akkor a bejövő üzenetekhez fog kerülni, ha nincs, akkor USB kábel segítségével a telefonra vagy memóriakártyára egy tetszőleges mappába.
Telepítsük a HelloCarbide.sisx fájlt a telefon memóriájába.

2. Indítsuk el a fájlkezelőnket (NEM A GYÁRIT). Én az X-plore fájlkezelőt használtam. Hagyjuk futni a háttérben, semmi esetre sem zárjuk be, mivel a következő lépés után már nem fogjuk tudni elindítani. Blokkolva lesz, csak a futó alkalmazások fognak működni.

3. Lépjünk be a Telepítésekbe és indítsuk el a HelloCarbide programot.

4. Válasszuk ki a Menu1 opciót majd nyomjunk egy YES-t.

5. Nyissuk meg a háttérben futó X-PLORE fájlkezelőt.

6. Mint látjuk a SYS mappa mellé odakerült a + jel, ez azt jelenti, hogy számunkra szerkeszthetővé vált.

7--- 8. A bejövő üzeneteknél megtaláljuk az installserver.exe fájlt (vagy ahova raktuk előzőleg) amit bemásolunk a C:\SYS\bin mappába.

9. Készen is vagyunk, ettől fogva minden szignótlan fájlt könnyedén telepíthetünk.



Kép


Végezetül szükség van a telefon ki-be kapcsolására, hosszan nyomva tartva a bekapcsoló gombot.
Bekapcsolás után már nem lesznek szerkeszthető a rendszermappák, minden visszaáll eredeti állapotára.
A későbbiekben, ha nincs szükség a HelloCarbide.sisx és a installserver.exe-re bármikor eltávolítható, minden probléma nélkül. Formázás után sem marad nyoma egyiknek sem.
Véleményem szerint az eddigi legegyszerűbb és legbiztonságosabb módszernek mondható.


OPDA videót készített a HelloCarbide telepítéséről , számítógépen és telefonon(swf) futtatható verzióban.
http://data.hu/get/342859/OPDA_install_demo.zip.html

Kép


A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors szomb. aug. 02, 2008 12:11-kor.



vas. jún. 01, 2008 15:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Betűnövelő program.

Symbian 9.2-től már lehet a betű méretét állítani (növelni, kicsinyíteni) kiegészítő program nélkül is, de ez a betűnövelés nem teljes értékű. Csak bizonyos alkalmazásokra, üzenetírásra igaz, a többi részen marad az alapértelmezett betűnagyság.


Ezzel a programmal egységesen, mindenhol megnőnek (a kép magáért beszél :D :D :D )
Százalékosan állítható, majd egy restart után a növelt betűmérettel jelentkezik be a telefon. Ugyanilyen egyszerű visszaállítani az eredeti alapértelmezett típusra (Restore default). Főleg E50 és E65 telefonokra ajánlott, ezeken elég balszerencsésre sikerültek az alapértelmezett méretek. Az egyik fájlt szignózni kell!!!
http://rapidshare.de/files/39581380/Fon ... 3.zip.html
Kép


vas. jún. 01, 2008 8:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 09, 2008 8:57
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Tetszik az oldal. Sok információt találtam, sajna NOKIA 5500 -as telefonomra nem mindegyik alkalmazható.
Csak így tovább reddoors, kérlek folytasd a topicot.


szomb. máj. 31, 2008 18:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
reddoors írta:
Többek között , N82 , E61i és E90-en is tökéletesen működik. Ez már így fog menni, új szoftver új törés. Igaz el kellett telnie pár évnek a megoldásig.


és az is pozitív, hogy az 9.3-ra és az új firmwarek-re való törés megjött néhány nap alatt


szomb. máj. 31, 2008 16:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
foki írta:
végre sikerült megnyitni az N78-at a legújabb HelloCarbide és installserver segítségével... már nem kell félni az E51 szoftverfrissítésétől sem

Igen, olvastam én is róla. Hamar megoldották. :) . Még videó is készült a szertartásról: http://www.youtube.com/watch?v=SEPr4JwE ... o-carbide/
Többek között , N82 , E61i és E90-en is tökéletesen működik. Ez már így fog menni, új szoftver új törés. Igaz el kellett telnie pár évnek a megoldásig.
Az N78 viszont engem is érdekel, remélem hamarosan hozzájutok egyhez és meg tudom élőben is nézni. Kíváncsi vagyok az újításokra. :wink:
A telefon is tetszik .


szomb. máj. 31, 2008 16:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
végre sikerült megnyitni az N78-at a legújabb HelloCarbide és installserver segítségével... már nem kell félni az E51 szoftverfrissítésétől sem


szomb. máj. 31, 2008 16:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
SMS SPAM, SMS szűrő.

Szerintem a legsokoldalúbb, és legjobban kezelhető program ebben a kategóriában. Vannak ugyan olyan univerzális programok, amelyek hívást és üzenetet egyaránt tudnak szűrni, de sajnos ezek közül teljes értékűvel még nem találkoztam. Valami mindig hibázott.
Az SMS SPAM esetében a küldő ugyan kézbesítési jelentést fog kapni az elküldött üzenetről (persze ha be van állítva a telefonon), de mi soha nem fogjuk megkapni.
Mint a screenshot is mutatja, kiválaszthatjuk a szűrés típusát (készíthetünk listát, blokkolhatunk mindent, vagy csak telefonkönyvet). Az egyik csatolt fájlt szignózni kell.
http://data.hu/get/306362/SMS_Spam_Mana ... 3.zip.html
vagy: http://data.hu/get/306370/SMSSpamManagerS60v3.zip.html
Kép


szomb. máj. 31, 2008 15:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Akkor visszarázódva a régi kerékvágásba.:jaj:

Az első olyan program a topicban aminek szüksége van a PYTHON jelenlétére, különben nem hajlandó működni.

A neve BEEPER, ingyenes program (Symbian Freak fejlesztés).
http://data.hu/get/299097/Beeperv5.10.S60v3.zip.html

Nagyvonalakban egy két érdekesség.

- Talán a legkimagaslóbb a hívásrögzítő képessége(mivel ingyenes programról beszélünk), viszont a rögzítés során itt is hallani a BEEP(sípszó) jelzést, igaz nem túlzottan észrevehető, de azért aki odafigyel, meghallja . A sípszó jelenlétét különben törvény írja elő és szabályozza.
Néha előfordul, hogy egy hívásrögzítő programok bizonyos készüléken (akár ez is) sípszó nélkül működik. Ez egy dologgal magyarázható, mégpedig azzal, hogy az adott készülék(ek) szoftveres hibájára épül.
Az viszont kizárt, hogy az összes típusú készüléken egységesen sípszó nélkül működjön.
Az E51-re jelenleg nem létezik ilyen (tapasztalatom szerint). N73, N95-re létezett, de csak addig, amíg át nem estek egy szoftverfrissítésen.

- A telefonban megtalálható SMS üzeneteket menthetjük egy TXT fájlba.

- Programokat indíthatunk egy megadott időpontba.

- Restart

- Adatok megjelenítés a fő képernyőn (idő, akku töltöttségi szint, dátum stb.)
Kép


szer. máj. 28, 2008 16:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
zoli62 írta:
reddoors írta:
zoli62 írta:
Flash tartalmak megnézéséhez mi ajánlott?

A Multimédia menüpont alatt megtalálod a gyárilag telepített Flash lejátszót, tökéletes ezeknek a tartalmaknak a megjelenítésére. Más nem is nagyon van.

A beépülő flash tartalmak megjelnítésére céloztam. Flashlite-ra gondoltam. http://www.s60.com/business/whatss60/builtinapplications/webrowser/ http://www.adobe.com/products/flashlite/productinfo/faq/#itemA-3

Lehet, hogy most félreértjük egymást, de a Flash lejátszó a FLSAH LITE program is egyben.
Kép


szer. máj. 28, 2008 15:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
reddoors írta:
zoli62 írta:
Flash tartalmak megnézéséhez mi ajánlott?

A Multimédia menüpont alatt megtalálod a gyárilag telepített Flash lejátszót, tökéletes ezeknek a tartalmaknak a megjelenítésére. Más nem is nagyon van.

A beépülő flash tartalmak megjelnítésére céloztam. Flashlite-ra gondoltam. http://www.s60.com/business/whatss60/builtinapplications/webrowser/ http://www.adobe.com/products/flashlite/productinfo/faq/#itemA-3


szer. máj. 28, 2008 14:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Flash tartalmak megnézéséhez mi ajánlott?

A Multimédia menüpont alatt megtalálod a gyárilag telepített Flash lejátszót, tökéletes ezeknek a tartalmaknak a megjelenítésére. Más nem is nagyon van.


szer. máj. 28, 2008 3:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
reddoors írta:
csab2 írta:
A Reddors által belinkelt témát (Edge by giambi) is felraktam és egy szintén Reddors által ajánlottat is (FerrariNB by babi). Mind a kettő szuper, lecseréli az Iroda és a Súgó ikonját is, sőt a Zenelejátszó hátterét is. Eddig 1 olyan alkalmazást találtam, ami gyárilag a telefonon van és egyik sem cserélte le az ikonját ez pedig a Realplayer. Nem gáz, csak érdekes. A most a telefonomon lévő 12 Szimbi János alkalmazás közül összesen csak 3-nak nem cserélték le az ikonját (érdekes, hogy mindkét esetben pont annak a 3-nak), ez azárt elég jó arány szerintem. Ja, E65-öm van. Szóval elismerésem a témaszerkesztőknek, és köszönet Reddorsnak!

Nagyon szívesen!
A Realplayer bejegyzett jogvédett alkalmazás. Ezért legálisan nem cserélhető le az ikonja sem.

Ne érts félre, nem kötözködni akarok, de az AdobePDF nem jogvédett? Annak lecserélte az ikonját mindkét fentebb említett téma.

Azt nem tudom pontosan,hogy működhet, de szerintem hasonló lehet mint egyes üdítő és üdítősüveg esete. Van olyan üdítősüveg amelyikbe önthetsz a lötty elfogyasztása fogyasztás után bármit és van amelyikbe elvileg nem, amit előszeretettel fel is tüntetnek. Nem teljesen jó a példa de most hírtelen korareggel ez jutott eszembe. :D


szer. máj. 28, 2008 3:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Flash tartalmak megnézéséhez mi ajánlott?


szer. máj. 28, 2008 1:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
reddoors írta:
csab2 írta:
A Reddors által belinkelt témát (Edge by giambi) is felraktam és egy szintén Reddors által ajánlottat is (FerrariNB by babi). Mind a kettő szuper, lecseréli az Iroda és a Súgó ikonját is, sőt a Zenelejátszó hátterét is. Eddig 1 olyan alkalmazást találtam, ami gyárilag a telefonon van és egyik sem cserélte le az ikonját ez pedig a Realplayer. Nem gáz, csak érdekes. A most a telefonomon lévő 12 Szimbi János alkalmazás közül összesen csak 3-nak nem cserélték le az ikonját (érdekes, hogy mindkét esetben pont annak a 3-nak), ez azárt elég jó arány szerintem. Ja, E65-öm van. Szóval elismerésem a témaszerkesztőknek, és köszönet Reddorsnak!

Nagyon szívesen!
A Realplayer bejegyzett jogvédett alkalmazás. Ezért legálisan nem cserélhető le az ikonja sem.

Ne érts félre, nem kötözködni akarok, de az AdobePDF nem jogvédett? Annak lecserélte az ikonját mindkét fentebb említett téma.


kedd máj. 27, 2008 22:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
reddoors írta:
Hát igen, minden bizonnyal ez csak addig megoldás míg nem jönnek az újabb szoftverek és nem frissíted a telefonod. Ugyanis, ahogy már tiltva lett három típusnál N73, E90, E65 az ALL FILE HACK szerintem ugyanúgy ez is tiltva lesz, van. Pont a napokban írtam erre a fórumra ezt a tényt , de ennek ellenére még eszeveszett módon próbálkoznak E65 és N73-al rendelkező felhasználók, persze sikertelenül. Nekik már új szoftver van a telefonjukon. Részükre továbbra is marad a kuncsorgás.
Köszi a linket. :)

na ja, a nokia sem hagyja annyiban. de igazából egy fw frissítéssel is a legrosszabb dolog ami történhet, hogy nem működik tovább, szóval mondhatni nincs vesztenivaló. de ezt tényleg fontos megemlíteni, hogy a nokia harcol az allfiles hack ellen, tehát aki sokáig el akarja kerülni a szignózást vagy power user szinten buherálni akar, az ne frissítsen fw-t előzetes utánajárás nélkül. E51-hez egyébként a mai napig egy szoftver nem látott napvilágot a gyárin kívül, szóval ez a veszély engem nem nagyon fenyeget egyelőre :)


kedd máj. 27, 2008 22:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Hát igen, minden bizonnyal ez csak addig megoldás míg nem jönnek az újabb szoftverek és nem frissíted a telefonod. Ugyanis, ahogy már tiltva lett három típusnál N73, E90, E65 az ALL FILE HACK szerintem ugyanúgy ez is tiltva lesz, van. Pont a napokban írtam erre a fórumra ezt a tényt , de ennek ellenére még eszeveszett módon próbálkoznak E65 és N73-al rendelkező felhasználók, persze sikertelenül. Nekik már új szoftver van a telefonjukon. Részükre továbbra is marad a kuncsorgás.
Köszi a linket. :)


kedd máj. 27, 2008 20:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
szignózás teljes kikerülése: http://www.smartnews.hu/2008/05/szignozas-teljes-kikerulese/
csak hackelt telefonokra, vagyis az allfiles hack-et előbb meg kell csinálni.
innentől kezdve egy filet kell bemásolni és a szignózást el kell felejteni. eddig vagy a symbiansigneden kellett toporzékolni, hogy nyissák már ki vagy kínai oldalakon kuncsorogni cer fileokért, jobbik esetben hackelten mobile signerrel pár gombnyomással aláírni. most már nincs szükség mű-aláírásra sem, egy az egyben telepíthető gyakorlatilag akármilyen s60v3 program, teljesen megnyílik így a rendszer, szabad utat ad bármilyen s60v3 telepítésének. ebből kifolyólag csak olyan csinálják meg, akik tudják mit csinálnak, mert amatőr, hozzá nem értő kezek között akár a telefon tönkre is mehet akár azért, mert a rendszerfileok közül kitöröl valami fontosat, akár azért, mert olyan programot telepít, ami nem véletlenül nincs aláírva. ilyen program jelenleg NEM LÉTEZIK (és nem valószínű, hogy fog, mert a rosszindulatú programok készítőinek a célja, hogy minél több telefont megfertőzzön/tönkretegyen, márpedig nem trükkös telfonra fel sem lehet ilyen programot tenni és csak a power user-eket tudnák megszívatni, de ők azok, akik a leginkább értik a dolgukat és ilyet a legkevésbé fognak beszopni:) ), csak a veszély lehetőségére hívom fel a figyelmet, mert elméletileg létezhet. tehát akik ezt használják, csak megbízható fórumokból száramzó programokat telepítsenek. én eddig is így tettem, szóval nekem mindenképpen nagyon hasznos ez a megoldás, megkímél még attól a 3 gombnyomásos művelettől is, ami eddig kellett :)


kedd máj. 27, 2008 20:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Python for Symbian

A Python egy ingyenes keretprogram, neve többek között (mi esetünkben) egy programozási nyelvet is takar.
Olyan alkalmazások, programok, scriptek futtatásához elengedhetetlen, amelyeket ezen a nyelven írtak. Van egy fontos kiegészítő összetevője Python Script Shell néven, főleg a scriptek futtatásában játszik fontos szerepet.
Önmagában a programnak nem sok hasznát vesszük, viszont így is tartalmaz 1-2 érdekes scriptet, akit érdekel nézze meg. :D :wink:
A későbbiekben lesznek olyan programok, amelyeknek a működéséhez szükséges mindkét program a PYTHON és a Python Script Shell.
Innen letölthető: http://opensource.nokia.com/projects/pythonfors60/
Vagy innen: http://data.hu/get/296996/python1.4.3.3 ... d.zip.html

Kép


kedd máj. 27, 2008 15:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
A Reddors által belinkelt témát (Edge by giambi) is felraktam és egy szintén Reddors által ajánlottat is (FerrariNB by babi). Mind a kettő szuper, lecseréli az Iroda és a Súgó ikonját is, sőt a Zenelejátszó hátterét is. Eddig 1 olyan alkalmazást találtam, ami gyárilag a telefonon van és egyik sem cserélte le az ikonját ez pedig a Realplayer. Nem gáz, csak érdekes. A most a telefonomon lévő 12 Szimbi János alkalmazás közül összesen csak 3-nak nem cserélték le az ikonját (érdekes, hogy mindkét esetben pont annak a 3-nak), ez azárt elég jó arány szerintem. Ja, E65-öm van. Szóval elismerésem a témaszerkesztőknek, és köszönet Reddorsnak!

Nagyon szívesen!
A Realplayer bejegyzett jogvédett alkalmazás. Ezért legálisan nem cserélhető le az ikonja sem.


kedd máj. 27, 2008 15:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
scorpeeon:
ez így valóban igaz lehet, de annál többet nem csinálhatnak, minthogy letiltanak a frissítéseikről, hidd el. ha nagyon rád akarnának szállni, biztos bírósági pert is csinálhatnának belőle, de egyszerűen nem éri meg nekik, nincs rá energiájuk. szerinted hány illegális windows fut ami nap mint nap frissítéseket tölt le? milliók. és ez csak egy példa volt.


Persze, persze, én sem kötekszem, csak elméleti lehetőségre hívtam fel
a figyelmet. S persze nem hiszem hogy pont egy ilyen kaliberű programnál lesz ennek jelentősége.. :)


kedd máj. 27, 2008 13:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
A Reddors által belinkelt témát (Edge by giambi) is felraktam és egy szintén Reddors által ajánlottat is (FerrariNB by babi). Mind a kettő szuper, lecseréli az Iroda és a Súgó ikonját is, sőt a Zenelejátszó hátterét is. Eddig 1 olyan alkalmazást találtam, ami gyárilag a telefonon van és egyik sem cserélte le az ikonját ez pedig a Realplayer. Nem gáz, csak érdekes. A most a telefonomon lévő 12 Szimbi János alkalmazás közül összesen csak 3-nak nem cserélték le az ikonját (érdekes, hogy mindkét esetben pont annak a 3-nak), ez azárt elég jó arány szerintem. Ja, E65-öm van. Szóval elismerésem a témaszerkesztőknek, és köszönet Reddorsnak!


kedd máj. 27, 2008 13:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: sziasztok
DerMedve írta:
abruzzi írta:
sziasztok, létezik valamilyen decibel mérő progi symbianra?
a 5100ban amilyen volt, valami hasonló!

köszi!


Hali!

Kis keresgélés után ezt találtam:
http://dotsis.downlk.com/vb/f12/digia-s ... -2683.html

pár perc és töltöm fel a telfonra tesztelni
EDIT: "Telepítés nem támogatott" (E51) :(

Ui.:
Nagyon jó ez a téma, nem győzöm ismételni az előttem szólókat ;)

Igen , sajnos azért nem támogatott mert nem symbian 9.x –re írták. Minden bizonnyal az ez alatti rendszeren működne. :wink:


hétf. máj. 26, 2008 20:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 9:11
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: sziasztok
abruzzi írta:
sziasztok, létezik valamilyen decibel mérő progi symbianra?
a 5100ban amilyen volt, valami hasonló!

köszi!


Hali!

Kis keresgélés után ezt találtam:
http://dotsis.downlk.com/vb/f12/digia-s ... -2683.html

pár perc és töltöm fel a telfonra tesztelni
EDIT: "Telepítés nem támogatott" (E51) :(

Ui.:
Nagyon jó ez a téma, nem győzöm ismételni az előttem szólókat ;)


hétf. máj. 26, 2008 20:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A Handy rémület után lazításként egy FLASH program(swf). A tartalmát nem hiszem, hogy kommentálni kellene, 61flash kép. :D :D :D
http://data.hu/get/295006/kamasutra_2_0.zip.html
vagy: http://data.hu/get/295375/kamasutra_2_0-swf.zip.html
Kép


hétf. máj. 26, 2008 18:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
szaki74 írta:
reddoors írta:
Szaki74!

Az E és N-szériás telefonokon jól működik a téma, lecseréli az összes ikont, ezek szerint 6120c-re nem sikerült tökéletesre. Innen is látszik ,nem olyan egyszerű ez a témaszerkesztés. :)
Figyelem majd az olasz fórumot, minden bizonnyal jelezni fogják a hibát és hamarosan javítva lesz. Ebben az esetben feltöltöm ismét, addig is, ha tetszik, használd az alapikonos verziót. :D


Nem vagyok telhetetlen. Köszönettel tartozom Neked, a rengeteg hasznos infoért, linkért, és úgy komplett az egész topicért... Remek. Az általad linkelt téma letöltő oldalakon rengeteg szuper témát sikerült letöltenem a készülékre... ezeket is köszi...:)

Nagyon szívesen!
Most veszem csak észre, hogy időközben a SYMBIAN PLANET http://www.symbianplanet.net/ oldalon eltörölték a regisztrációt. Innen is szabadon tölthetőek a témák. :wink:


hétf. máj. 26, 2008 17:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: sziasztok
abruzzi írta:
sziasztok, létezik valamilyen decibel mérő progi symbianra?
a 5100ban amilyen volt, valami hasonló!

köszi!

Én nem tudok róla, hogy lenne ilyen külön telepíthető programként(symbian 9.x), ami persze nem azt jelenti ,hogy nem létezik. :D


hétf. máj. 26, 2008 16:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
reddoors írta:
Szaki74!

Az E és N-szériás telefonokon jól működik a téma, lecseréli az összes ikont, ezek szerint 6120c-re nem sikerült tökéletesre. Innen is látszik ,nem olyan egyszerű ez a témaszerkesztés. :)
Figyelem majd az olasz fórumot, minden bizonnyal jelezni fogják a hibát és hamarosan javítva lesz. Ebben az esetben feltöltöm ismét, addig is, ha tetszik, használd az alapikonos verziót. :D


Nem vagyok telhetetlen. Köszönettel tartozom Neked, a rengeteg hasznos infoért, linkért, és úgy komplett az egész topicért... Remek. Az általad linkelt téma letöltő oldalakon rengeteg szuper témát sikerült letöltenem a készülékre... ezeket is köszi...:)


hétf. máj. 26, 2008 15:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jan. 03, 2008 16:50
Hozzászólások: 25
Hozzászólás sziasztok
sziasztok, létezik valamilyen decibel mérő progi symbianra?
a 5100ban amilyen volt, valami hasonló!

köszi!


hétf. máj. 26, 2008 15:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Szaki74!

Az E és N-szériás telefonokon jól működik a téma, lecseréli az összes ikont, ezek szerint 6120c-re nem sikerült tökéletesre. Innen is látszik ,nem olyan egyszerű ez a témaszerkesztés. :)
Figyelem majd az olasz fórumot, minden bizonnyal jelezni fogják a hibát és hamarosan javítva lesz. Ebben az esetben feltöltöm ismét, addig is, ha tetszik, használd az alapikonos verziót. :D


hétf. máj. 26, 2008 15:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Wow.. És ha kilépek a progiból, akkor frissít majd a háttérben.. (esetleg továbbra is fut egy process)?

Hagyjuk a processeket, nem is értem ,- hogy jön ez ide? :D :roll: :?


hétf. máj. 26, 2008 14:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Azt ugye vágjátok, hogy a Handy Weather küldi a szerverüknek a telcsid
IMEI számát valamint a telefonszámotokat.. Igaz, hogy csak belső
használatra, de a mellékelt TXT állomány függvényében alapos bizonyíték
lehet belőle.. Szóval csak óvatosan!

Egyébként nem tud ez "rejtetten" a háttérben futni és kirakni valami
időjárás ikont a főképernyőre?


Nem igazán értem az aggodalmadat. Miért kéne óvatosnak lenni? Milyen bizonyítékról beszélsz?
Ezt a programot hetente több 10ezren telepítik, ugyanis demóverzióként is működik tehát mindenféle korlátozás nélkül használhatod 14napig vagy 7napig, mint általában a Handy termékeket. Ezek után eldöntheted, hogy igényt tartasz-e rá vagy sem.
Nem is beszélve arról, hogy ezen idő alatt akár formázhatod vagy szoftvert frissíthetsz a telefonodon, ilyenkor újból indul a próbaidőszak, tehát ismét elküldésre kerül az IMEI számod.
Sajnos itt így működik. Ha nem fogadod el a feltételeket, akkor egyáltalán nem települ a szoftver, még demóverzióként sem. Nem kötelező telepíteni!
A "felszabadító kódokat" Handy termékeknél nem IMEI , vagy telefonszám alapján generálják ,hanem más algoritmust használnak.így vissza sem tudnának ellenőrizni. Ebben az esetben csak akkor kerülhet tiltásra a megadott kód , ha valaki vásárlás után külön regisztrálja a Handy honlapján is, ami ugye ugyancsak nem kötelező.
Én hónapok óta használom, tökéletesen működik, remélem még nagyon sokáig.

A frissítéssel kapcsolatban.

Aki telepítette bizonyára észrevette ,hogy be lehet állítani különböző opciókat. Tehát ismét nem értem milyen háttérben frissítésről beszélsz meg rejtett futtatásról. Ha nem akarod nem frissíted, ha akarod automatára állítod, vagy akár egy bizonyos időpontra. Vagy van még egy lehetőség a MANUÁLIS. Kicsit túldramatizálod azt az egészet.
:?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors hétf. máj. 26, 2008 15:12-kor.



hétf. máj. 26, 2008 14:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
-atesz- írta:
Gratula topc-hoz!

Köszi! :wink:


hétf. máj. 26, 2008 14:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
[quote="reddoors"]Egy gyönyörű téma, egyszerű, ízléses ikonokkal. Még nagyon friss, pár perce készült el. :D :D :D
E-szériás telokon sem hagy ki már ikonokat. A csomag az alapikonos változatot is tartalmazza...

Ez a téma Nekem nem cseréli le az Alkalmazások mappa ikonomat, ill. azon belül semmit sem... Ennek ellenére, az egyik legjobb téma amit láttam eddig...


hétf. máj. 26, 2008 13:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Wow.. És ha kilépek a progiból, akkor frissít majd a háttérben.. (esetleg továbbra is fut egy process)?


hétf. máj. 26, 2008 10:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ha a Handy Weathert feltelepítetted, akkor a képernyővédők között meg fogod találni az általa automatikusan telepített képernyővédőt is. Ha ezt bekapcsolod, akkor két napi időjárás ikont az aktuális városra ki fog tenni, ha a képernyővédő bekapcsol. Plusz még az órát is nagyobban mutatja.


hétf. máj. 26, 2008 10:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Azt ugye vágjátok, hogy a Handy Weather küldi a szerverüknek a telcsid
IMEI számát valamint a telefonszámotokat.. Igaz, hogy csak belső
használatra, de a mellékelt TXT állomány függvényében alapos bizonyíték
lehet belőle.. Szóval csak óvatosan!

Egyébként nem tud ez "rejtetten" a háttérben futni és kirakni valami
időjárás ikont a főképernyőre?


hétf. máj. 26, 2008 9:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Gratula topc-hoz!


vas. máj. 25, 2008 18:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Az időjárásnál maradva, egy érdekes FLASH alkalmazás (swf). 16 nagyváros időjárását mutatja. Wifi kapcsolaton keresztül is frissíthető. A program ingyenes. http://data.hu/get/292586/WTT_All.zip.html

Kép


vas. máj. 25, 2008 11:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Egy gyönyörű téma, egyszerű, ízléses ikonokkal. Még nagyon friss, pár perce készült el. :D :D :D
E-szériás telokon sem hagy ki már ikonokat. A csomag az alapikonos változatot is tartalmazza. http://data.hu/get/290708/Edge_giambi.zip.html

Kép


szomb. máj. 24, 2008 12:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Handy Weather.

A legprofibb időjárás előrejelző program. Magyar nyelvű, egyaránt frissíthető WIFI és GPRS kapcsolaton keresztül. Minden extrával felszerelték, különböző műholdképektől a páratartalomig mindent megtudhatunk az aktuális és elkövetkező napok időjárásáról. Kötelező programok csoportjába tartozik.

Kép
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors hétf. aug. 18, 2008 17:46-kor.



szomb. máj. 24, 2008 9:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
symposium írta:
Érdekesség!

Felraktam az Advanced Device Locks Pro-t, hogy levédjem a névjegyzéket, híváslistát és üzeneteket. A menüből és közvetlen gombokkal sem lehet megnyitni őket, de az aktív jegyzetekbe be lehet szúrni a névjegyzéket és onnan simán kiolvasható. Ilyen esetben az aktív jegyzeteket is le kell védeni. :?


reddoors!: A Handy Clock-os linkről mindig hibás tömörített file-t szedek le. Beszúrnál egy másik linket is?!

THX!

Szerintem régebbi winrar-t használsz azért jelzi hibásnak, a 3.71-es verzióval tökéletesen ki lehet bontani. Most .zip-be csomagoltam.
Handy Clock innen: http://data.hu/get/289751/Handy_Clock_v ... 3.zip.html


pén. máj. 23, 2008 22:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség