Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 10, 2024 21:30



Hozzászólás a témához  [ 166 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
HTC S730 WINGS 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 29, 2008 20:30
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Az en Wingsem is rosszalkodik. Idonkent nem hajlando hivasokat fogadni, a haverok azt mondjak nem vagyok elerheto, mintha ki lenne kapcsolva. Pedig be van, terero is van rendesen. Talalkozott mar valaki hasonloval?


hétf. szept. 29, 2008 20:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 21:28
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyócker
Hozzászólás 
No, megcsináltam a szoftveres- és hardveres resetet is. Sajnos hatástalan.
Viszont az akksim nagyon gyorsan merül, pl. ha este 70-80%-ot ír az energiagazdálkodás menüben, reggel épphogy még köhögni tud a készülék.
Tehát arra is gondoltam, h. a gyenge akkumulátor miatt nem képes ezekre a hálózati kommunikációkra. De mindenképp' szervizbe küldöm.


szer. szept. 24, 2008 9:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 21:28
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyócker
Hozzászólás 
Nagyon rosszalkodik a wingsem. Pár napja kezdte. Előfordult h. telefonálni akartam s nem tudott vonalat adni. Ekkor megnéztem a kijelzőn nulla térerő.
Vitamaxos 5G-és netet használok úgy hogy a készüléken Internetmegosztás menüben Kapcsolódás és usb-vel pc összekötés. Az elején a telcsin ott figyel a nagy H(sdpa) full térerővel, s egyszercsak G(prs)-re majd null térerőre vált. S ezt össze-vissza változtatja. Ha csak wingsen akarom a levelezésem frissíteni a városban több helyen ue. történt. Attól tartok a készülékem a ludas. Még februárban vettem, pár hetes korában leejtettem(ettől keletkezett rajta repedés), de idáig semmi gondom nem volt vele. Attól tartok a külsérelmi nyomok miatt a garanciát nem tudom majd érvényesíteni. Még megpróbálom a 730-at gyári szoftveres állapotába hozni, hátha ...


kedd szept. 23, 2008 10:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Elég régen nagy a csönd errefelé...Kérdésem az lenne hogyha a WiFimfelkapcsolódik de nem nyit meg semmilyen oldalt sem az miért lehet?Mit kell még beállítani?Talán a VPNt is?Azt hogy kell?


vas. szept. 21, 2008 16:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Csak mert olyan rég nem töltöttem már fel semmit:

Sprite Terminator
http://www.mediafire.com/?kjmgzs3mm1m

Egy nagyon kellemes biztonsági szoftver lopás esetére.
- Sim csere esetén lezárja a telefont és smst küld egy megadott számra
- Távirányítható sms-ekkel a telefon, így pl egy parancs segítségével az ellopott készülékről törölhető minden file és info (kártyáról is!), vagy lekérhetőek az IMEI, a sim azonosító, a híváslista, az adótotony info stb.
- GPS vevő esetén elküldi a googlemaps-ban is azonosítható koordinátákat
x egy bibit találtam. ha telepítve van az sms bubble, akkor az smsben küldött parancsokat nem teljesíti :(

Iplay
http://www.mediafire.com/?lehmavitlxn

Egy nagyon jó hangzással bíró lejátszó, amit a legjobbként aposztrofálnak egyesek :)
Nem a legjobban kezelhető, az összes mp3-at felsorolja, nem lehet foldert megadni, de tényleg jól szól!
Mondjuk egy kellemetlen bug: a háttérben nem tud futni. Ha zenét akarsz hallgatni, akkor mást ne csinálj! :lol:


vas. júl. 20, 2008 10:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
ii77 írta:
Szia bfeco!
Nekem is burkolat cserére lenne szükségem. Speedshopban az E-Care Szervízt ajánlották(1102 Kőbánya, Szent László tér 20.). Te is ide vitted?
Bár én le is ejtettem, de ettől anno csak a 2mpx-es kamera felett repedt meg. De azóta nekem is keletkezett több oldalon is igen piciny repedés a képernyőt is hordozó, -eltolható felső rész oldalain.
Speedshopban ma vettem egy 2200mAh-ás akksit, itthon kibontom, beteszem, ekkor pofáraesés. Ugyebár ez vastagabb, mint az 1050 mAh-ás. És az újhoz mellékelt akkufedél nem passzol rá. Sztem a 710-es való. Holnap mehetek vissza, faxa.
:evil:
Olyan belinkelt bőr tokot én is szeretnék. Bár vettem ma egy alu tokot a Wingsemre, de itthon bélehelyezve már nem teccik. És bár nekem is eszembe juthatott volna a boltban, de nagyobb kapacitású akksival már nem megy bele. Baki.


A repedés nálam is a qwerty billentyűzetnél jelentkezett a kijelzős darabon, tök szimmetrikusan, a ház két oldalán.
Nem tudom melyik szervizbe vitték, de a garanciajegyen az E-care szerepel, úgyhogy valszeg oda.

Az alu tokot én is megvettem..elég brutális, de leginkább az zavar, hogy baromira leárnyékolja a telefont. (Ahol egyébként is gyenge volt a térerő, ott most nulla, de mindenhol észrevehetően romlik)
Továbbra is keresem az igazi tokot..
Az akksit nézegettem a neten, de iszonyat ronda tőle a telefon..sztem. Az általad említett bakiról nem is szólva :)


kedd júl. 15, 2008 19:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 21:28
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyócker
Hozzászólás 
bfeco írta:
Egyelőre úgy tűnik, hogy a szervizbe beadott telefonomat garanciálisan javítják, cserélik a teljes készülékházat...persze külföldről rendelik, így aztán néhány hét türelem...

Szia bfeco!
Nekem is burkolat cserére lenne szükségem. Speedshopban az E-Care Szervízt ajánlották(1102 Kőbánya, Szent László tér 20.). Te is ide vitted?
Bár én le is ejtettem, de ettől anno csak a 2mpx-es kamera felett repedt meg. De azóta nekem is keletkezett több oldalon is igen piciny repedés a képernyőt is hordozó, -eltolható felső rész oldalain.
Speedshopban ma vettem egy 2200mAh-ás akksit, itthon kibontom, beteszem, ekkor pofáraesés. Ugyebár ez vastagabb, mint az 1050 mAh-ás. És az újhoz mellékelt akkufedél nem passzol rá. Sztem a 710-es való. Holnap mehetek vissza, faxa.
:evil:
Olyan belinkelt bőr tokot én is szeretnék. Bár vettem ma egy alu tokot a Wingsemre, de itthon bélehelyezve már nem teccik. És bár nekem is eszembe juthatott volna a boltban, de nagyobb kapacitású akksival már nem megy bele. Baki.


kedd júl. 15, 2008 18:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nna...tegnap visszaérkezett a telefonom. :)
Már csak várom a megrendelt 8Gigás kártyát és kezdhetek minden telepítést elölről... :lol:


csüt. júl. 03, 2008 7:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Egyelőre úgy tűnik, hogy a szervizbe beadott telefonomat garanciálisan javítják, cserélik a teljes készülékházat...persze külföldről rendelik, így aztán néhány hét türelem...


szer. jún. 18, 2008 7:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 13, 2008 9:42
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
emulator írta:
bfeco írta:
"Megjelent a Windows Mobile tenyérgépek egyik legkedveltebb biztonsági mentést végző szoftverének új verziója. Az Spb Backup 2.0 már képes teljes ROM-ot is menteni, és akár egy névjegyet is kicsomagol. Kell ennél több?

Igaz, fizetős továbbra is. Azonban még jobban megéri, mint az amúgy is jól működő elődje. Elkészült a Smartphone-támogatás, megjelent egy asztali PC-re szinkronizáló Sync funkció is. Az Unpack egy mindent külön kicsomagoló szolgáltatás, mellyel akár egy darab névjegyet vagy üzenetet is kiszedhetünk asztali gépünkre korábbi mentésünkből. A régi funkciók természetesen megmaradtak, így az SD kártyára is végezhetünk rendszeres időzített mentéseket, és a program telepítése nélkül is visszaállíthatjuk a szükséges korábbi mentési állapotot..."

forrás: pdamania

letölthető itt ;)
http://www.mediafire.com/?0xytix44bxc

Magam részéről én a sprite backup-ot használom, a fentit még nem próbáltam.
Sprite backup itt:
http://www.mediafire.com/?lxjbrympezw


Hát... Ez nem a ROM dump (teljes mentést) csinál, hanem a telepített cuccost menti -akár a kártyáról is, hogy működő képes legyen újra...
Erősen félreérthető a cikk -sajna...
Én is lecseréltem, amikor megjelent (pont a full rom. mentés miatt) de potyára...
Sajna...
Marad a http://forum.xda-developers.com/

Üdv!


A hivatkozott cikk rom mentéssel kapcsolatos részét javították -törölték... :idea:


kedd jún. 17, 2008 12:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 13, 2008 9:42
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
bfeco írta:
"Megjelent a Windows Mobile tenyérgépek egyik legkedveltebb biztonsági mentést végző szoftverének új verziója. Az Spb Backup 2.0 már képes teljes ROM-ot is menteni, és akár egy névjegyet is kicsomagol. Kell ennél több?

Igaz, fizetős továbbra is. Azonban még jobban megéri, mint az amúgy is jól működő elődje. Elkészült a Smartphone-támogatás, megjelent egy asztali PC-re szinkronizáló Sync funkció is. Az Unpack egy mindent külön kicsomagoló szolgáltatás, mellyel akár egy darab névjegyet vagy üzenetet is kiszedhetünk asztali gépünkre korábbi mentésünkből. A régi funkciók természetesen megmaradtak, így az SD kártyára is végezhetünk rendszeres időzített mentéseket, és a program telepítése nélkül is visszaállíthatjuk a szükséges korábbi mentési állapotot..."

forrás: pdamania

letölthető itt ;)
http://www.mediafire.com/?0xytix44bxc

Magam részéről én a sprite backup-ot használom, a fentit még nem próbáltam.
Sprite backup itt:
http://www.mediafire.com/?lxjbrympezw


Hát... Ez nem a ROM dump (teljes mentést) csinál, hanem a telepített cuccost menti -akár a kártyáról is, hogy működő képes legyen újra...
Erősen félreérthető a cikk -sajna...
Én is lecseréltem, amikor megjelent (pont a full rom. mentés miatt) de potyára...
Sajna...
Marad a http://forum.xda-developers.com/

Üdv!


kedd jún. 17, 2008 9:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
"Megjelent a Windows Mobile tenyérgépek egyik legkedveltebb biztonsági mentést végző szoftverének új verziója. Az Spb Backup 2.0 már képes teljes ROM-ot is menteni, és akár egy névjegyet is kicsomagol. Kell ennél több?

Igaz, fizetős továbbra is. Azonban még jobban megéri, mint az amúgy is jól működő elődje. Elkészült a Smartphone-támogatás, megjelent egy asztali PC-re szinkronizáló Sync funkció is. Az Unpack egy mindent külön kicsomagoló szolgáltatás, mellyel akár egy darab névjegyet vagy üzenetet is kiszedhetünk asztali gépünkre korábbi mentésünkből. A régi funkciók természetesen megmaradtak, így az SD kártyára is végezhetünk rendszeres időzített mentéseket, és a program telepítése nélkül is visszaállíthatjuk a szükséges korábbi mentési állapotot..."

forrás: pdamania

letölthető itt ;)
http://www.mediafire.com/?0xytix44bxc

Magam részéről én a sprite backup-ot használom, a fentit még nem próbáltam.
Sprite backup itt:
http://www.mediafire.com/?lxjbrympezw

*Szerkesztés 08.06.18:
A múltkor egy régi sprite backup verziót töltöttem fel :roll: sorry. Itt a legfrissebb (v6.22)

http://www.mediafire.com/?mxstder5exm


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bfeco szer. jún. 18, 2008 7:35-kor.



hétf. jún. 16, 2008 8:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
"A legutálatosabb dolgot segít egyszerűvé tenni a Mobiano Ringtone Box alkalmazása. A PDA újratelepítése után nem kell többé minden kontakthoz egyesével állítgatni szeretett csengőhangjainkat, jelzéseinket.

Az asztali számítógépről futtatható program ugyanis katalogizálja csengőhangjainkat. A címlistánkban lévő telefonszámok mellé beállíthatjuk, kinél mi csörögjön majd. A szoftver kezeli a névjegy-kategóriákat is. A módosításokat azonnal PDA-ra menthetjük. A csengőhang kínálat automatikusan frissül a fejlesztők weboldaláról. De könnyen megoszthatjuk sajátjainkat is, amelyeket akár mp3-as zenékből is legyárthatunk. Mindennek a tetejébe a Mobiano Ringtone Box v2.1-es változata teljesen ingyenes. Az asztali gépen Windows XP vagy Vista szükséges hozzá, míg a tenyérgép Windows Mobile 5 vagy 6 szoftververziós kell, hogy legyen. A szoftver elérhető a letöltőközpontunkban."

forrás:pdamánia


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bfeco hétf. jún. 16, 2008 9:00-kor.



hétf. jún. 16, 2008 8:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Tudtok valami helyet ahonnan esetleg színes,talán mozgó smileykat vagy egyéb smsbe beszúrható dolgokat lehet letölteni?


Csak mert épp ráérek rákerestem neked ;)
http://www.pocketgear.com/en_US/html/di ... rod6276591

Egy a gond vele: csak akkor működik (mint minden ilyen típusú progi), ha a küldő és a fogadó fél is egyaránt telepítette a programot

Innen letöltheted ha ki akarod próbálni (δεrial benne) :
http://www.mediafire.com/?t9llczjmgcz


hétf. jún. 16, 2008 8:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Tudtok valami helyet ahonnan esetleg színes,talán mozgó smileykat vagy egyéb smsbe beszúrható dolgokat lehet letölteni?


http://hok.poliod.hu/wade/smiley/kategoriak/

mondjuk ha beszúrod sms-be, az már mms lesz :)

Ami az ébresztést illeti, úgy emlékszem mintha lehetne, de most tlefon hiányában nem tudom megnézni.
Ha a beállításoknál nem tudod hozzárendelni a választott hangot, akkor próbáld meg wav formátumban bemásolni a my ringtones könyvtárba, ha így sem látja, akkor a \windows könyvtárba...


hétf. jún. 16, 2008 7:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Tudtok valami helyet ahonnan esetleg színes,talán mozgó smileykat vagy egyéb smsbe beszúrható dolgokat lehet letölteni?


vas. jún. 15, 2008 16:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Be lehet állítani ébresztőnek egyéni zenét is pl ami a kártyán van?Mert nem tudtam eddig.


szomb. jún. 14, 2008 14:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Mi lett az ébresztés beállítással?Nem sok lehetőség van rá...
Be lehet állítani ébresztőnek egyéni zenét is pl ami a kártyán van?Mert nem tudtam eddig.
A repedés tényleg gáz és a garinál majd mondják hogy leesett stb,nem lesz egyszerű,de én is kíváncsi vagyok rá mi lesz.Speedshopba viszed?
A tokot miért nem Te rendeled meg?


A registryben kinulláztam mindent ami az alarm kulcsoknál 1-es volt, így aztán megszűnt a zaj :lol:
Mondjuk így hard reset után az is kinullázta...

A repedés ügyben annyi, hogy tegnap adtam be a számítógépházhoz (mert tőlük vettem) és majd kiderül...elég egyértelműen látszik, hogy nem ütődés okozta, de biztosan szívózni fognak :(

A tokot csak azért nem, mert a paypal cuccost nem kedvelem, elvből nem adok meg bankszámlaszámot neten...ennyi. Ha lehetne western union csekkel, már rég megvettem volna.


csüt. jún. 12, 2008 11:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Mi lett az ébresztés beállítással?Nem sok lehetőség van rá...
Be lehet állítani ébresztőnek egyéni zenét is pl ami a kártyán van?Mert nem tudtam eddig.
A repedés tényleg gáz és a garinál majd mondják hogy leesett stb,nem lesz egyszerű,de én is kíváncsi vagyok rá mi lesz.Speedshopba viszed?
A tokot miért nem Te rendeled meg?


szer. jún. 11, 2008 15:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Valaki be tudna szerezni egy ilyen tokot nekem?
Kép

Innen rendelhető, az árban szerintem megegyezünk:
http://www.pdair.com/catalog/product_in ... ts_id=7028


kedd jún. 10, 2008 11:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bfeco írta:
És az első igazi probléma:

Ma reggel vettem észre, hogy a telefonom két helyen is meg van repedve.
A kicsúszó billentyűzet fölötti fix készülékház szépen, szimmetrikusan megrepedt mindkét oldalon.
Miután annyira vigyázok a telóra, hogy még csak meg sem ütődött soha, nemhogy leesett volna, azt kell feltételeznem, anyaghiba, vagy tervezési hiba az oka. Ami külső behatás érhette, az maximum a hőmérsékletváltozás volt, amikor a zsebemben hordva süti a nap...
Igazán kíváncsi vagyok, vajon a kétéves garancia erre is kiterjed-e?!
És már előre idegesít, hány hétre kell megválnom tőle, ha el kell küldeni a szervizbe. :evil:
Ez engem is érdekel, kérlek tudósíts majd, mire jutottál!


kedd jún. 10, 2008 8:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
És az első igazi probléma:

Ma reggel vettem észre, hogy a telefonom két helyen is meg van repedve.
A kicsúszó billentyűzet fölötti fix készülékház szépen, szimmetrikusan megrepedt mindkét oldalon.
Miután annyira vigyázok a telóra, hogy még csak meg sem ütődött soha, nemhogy leesett volna, azt kell feltételeznem, anyaghiba, vagy tervezési hiba az oka. Ami külső behatás érhette, az maximum a hőmérsékletváltozás volt, amikor a zsebemben hordva süti a nap...
Igazán kíváncsi vagyok, vajon a kétéves garancia erre is kiterjed-e?!
És már előre idegesít, hány hétre kell megválnom tőle, ha el kell küldeni a szervizbe. :evil:


kedd jún. 10, 2008 7:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
És még egy általam már régen keresett program, így éjszakára:
SMSBubbles.
A neve azt hiszem mindent elmond. A beérkezett üzenetek megjelennek egy kis ablakban és természetesen használja a névjegyzéket is :)

http://www.mediafire.com/?ejxamgce4yd


pén. jún. 06, 2008 21:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Megjelent a Coreplayer újabb verziója. Ezzel már könnyedén nézhető a youtube is.

CorePlayer Platform
Mobile: Windows Mobile, Smartphone (ARM), CE (MIPS)
Pro: Windows
Version 1.2.5 build 4506 (20080603):

- FIX: Inconsistencies in the display of the time
- FIX: Don't prerotate almost square bitmaps
- FIX: Avoid treating an empty .pls file as .m3u
- FIX: Relative path handling in playlists
- FIX: HTTP long URL redirections (like YouTube)
- FIX: WinCE: More checks for the QTV detection
- FIX: WinCE: Window resizing issue when fullscreen mode changes menu and toolbar is temporarily created
- ADD: Handle the x-audio/mp3 MIME Type
- ADD: WinCE/WM: WMP Plug-ins Preferences page w/new plug-in detection scheme
- 300+ other changes.

http://www.mediafire.com/?4d0ylnwdldy

Van egy δεrial ( 8T40QX-N9LXZE-XQ8534-D4407V-Y24VQQ ) bár nálam nem kérte :)


pén. jún. 06, 2008 20:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Találtam egy érdekes, ámde annál idegesítőbb problémát:

Hétvégén beállítottam egy ébresztést (minden napra) 11 órára, majd később módosítottam 6 órára...ébresztett is rendben. (/settings/clock&alarm)

Ezután off üzemmódba állítottam az ébresztést, mert nem volt rá szükségem tovább, azonban a 11 órai valami fura okból megmaradt és nem tudom azóta sem kikapcsolni, a nyomorult minden nap éktelen sivalkodásba kezd!! :lol:

Ötlet, hogy mégis hol és hogyan?? :roll:


pén. jún. 06, 2008 10:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Megjelent a Windows Mobile 6.1 a Wingsre, persze ez nem hivatalos verzió, a HTC egyelőre még semmit nem adott ki erre a típusra, hanem egy "főzött" ROM.
Ha valakit érdekel, akkor itt olvashat róla, letöltheti, stb

http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... 1_Alcaline

Ezerszer raktam az mpx-emre fel az SP2002-től a WM6-ig mindenféle oprendszert, de ezt nem értem hogyan kell és nem is merem bevállalni, hogy elbukom a garanciát, vagy kinyírom a telót, de ha valaki kipróbálja, kíváncsi lennék a tapasztalatokra.


csüt. jún. 05, 2008 12:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Tud-e valaki vmi víruskeresőt,irtót a telóra?



Próbáld ki ha akarod, de tényleg nincs sok értelme...ráadásul lassítja a telót: Airscanner Mobile Antivirus

http://www.mediafire.com/?3zdl4cedq17

leírást is megtalálod mellette az inf kiterjesztésű fájlban

.Inf fájl olvasó


csüt. jún. 05, 2008 12:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nesra írta:
Tud-e valaki vmi víruskeresőt,irtót a telóra?
Miért?
Vírust tud valaki rá?


vas. jún. 01, 2008 12:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Tud-e valaki vmi víruskeresőt,irtót a telóra?


vas. jún. 01, 2008 12:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Köszi Feco a segítséget.A TW müködik.A Mahjongot is feltettem volna hasonló szisztémával de az nem sikerült.Máshogy kell vmit csinálni?Restellem hogy ennyire hülye vagyok ezekhez,de a telot meg imádom...
Mégegyszer köszi!!!


szer. máj. 28, 2008 19:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
A Java emulátort hogy tudom feltenni a telóra?Ha fent van akkor fog mukodni a Tiger Woods?


A .cab fájlt letöltöd, átmásolod a telefonra, majd a filekezelőben elindítod.
A tigerwoods .jar fájlt letöltöd, átmásolod.
Megnyitod az Esmertec Jbed programot. menu/install/local files
kiválasztod, telepíted.
Később ha használni akarod, a Jbeden keresztül indítható.

Semmi sem demo ;) el kell olvasni a kiegészítő infókat.


hétf. máj. 26, 2008 10:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
A Java emulátort hogy tudom feltenni a telóra?Ha fent van akkor fog mukodni a Tiger Woods?


pén. máj. 23, 2008 17:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Már késő,mert megvettem az eredetit :(
Egyébként nagyon jól működik,mindent tud amit épp akartam.
Akkor a többi sem demo?Mert a játékok közt is volt ami demoként indult el...


hétf. máj. 19, 2008 20:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Tudok valahogy figyelmeztetést beállítani a szülinapokhoz?Letöltöttem az előző oldalról a Birthday progit,de az is csak 15 napos demo.Tudtok ajánlani valamit?


Nem demo az, olyat nem tennék fel ;)

cseréld ki az exe file-t, amit találsz a tömörített állományban, azután ha még kér jelszót, akkor az vagy bármely számsorozat lehet, vagy 12345678, ilyesmi...most nincs a közelemben a teló, de ha ezek nem válnának be, utánanézek!


pén. máj. 16, 2008 14:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
KrE írta:
vidékiviktor írta:
Sziasztok!

Bár nem ilyen készülékem van, de nem találtam neki topicot (pedig becs szó kerestem :wink: ).
Az lenne a kérdésem, hogy van nálam egy HTC P3600-as készülék, és szeretnék hívócsoportokat létrehozni, de legalább hívóhoz csengőhangot rendelni.
Sajnos nem találtam rá megoldást.
Tudnátok segíteni?
Nem igazán ismerem a WM-es telókat.

Köszönöm

A hívócsoportot a Category-nál tudsz létrehozni, majd a névjegyeknél kiválasztod az adott kategóriát. Az egyenkénti csengőhang-ot szintén a telefonkönyvben, az adott névjegy szerkesztésével tudod megcsinálni. Ha görgetsz lefele, egyszer csak találsz egy olyan rublikát, hogy csengőhang.
Amúgy érdemes elmélyedned a WM világában, mert a Trinity sok olyasmit is tud, amit a gyári állapotában nem. :wink:


Köszi a segítséget! Hát, mos kövezzetek meg, de vhogy nem tetszik ez az egész WM történet... :wink:
De ez már OFF. Bocsi


szer. máj. 14, 2008 21:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
vidékiviktor írta:
Sziasztok!

Bár nem ilyen készülékem van, de nem találtam neki topicot (pedig becs szó kerestem :wink: ).
Az lenne a kérdésem, hogy van nálam egy HTC P3600-as készülék, és szeretnék hívócsoportokat létrehozni, de legalább hívóhoz csengőhangot rendelni.
Sajnos nem találtam rá megoldást.
Tudnátok segíteni?
Nem igazán ismerem a WM-es telókat.

Köszönöm

A hívócsoportot a Category-nál tudsz létrehozni, majd a névjegyeknél kiválasztod az adott kategóriát. Az egyenkénti csengőhang-ot szintén a telefonkönyvben, az adott névjegy szerkesztésével tudod megcsinálni. Ha görgetsz lefele, egyszer csak találsz egy olyan rublikát, hogy csengőhang.
Amúgy érdemes elmélyedned a WM világában, mert a Trinity sok olyasmit is tud, amit a gyári állapotában nem. :wink:


szer. máj. 14, 2008 0:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Sziasztok!

Bár nem ilyen készülékem van, de nem találtam neki topicot (pedig becs szó kerestem :wink: ).
Az lenne a kérdésem, hogy van nálam egy HTC P3600-as készülék, és szeretnék hívócsoportokat létrehozni, de legalább hívóhoz csengőhangot rendelni.
Sajnos nem találtam rá megoldást.
Tudnátok segíteni?
Nem igazán ismerem a WM-es telókat.

Köszönöm


kedd máj. 13, 2008 13:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Nesra írta:
Tudok valahogy figyelmeztetést beállítani a szülinapokhoz?Letöltöttem az előző oldalról a Birthday progit,de az is csak 15 napos demo.Tudtok ajánlani valamit?

Elvileg, ha a Contacts-ba beírsz születésnapot, akkor az figyelmeztet, viszont a probléma, hogy nem igazán ideális időpontban.
A legjobb megoldás, hogy ha azt a pár születésnapot, ami fontos beírod Outlook-ba a naptárba, éventkénti ismétléssel, beállítasz egy tetszőleges figyelmeztetést, majd szinkronizálod a telefonnal. Ez azért is hasznos, mert, ha telefont cserélsz, akkor egyszerűen csak szinkronizálod az újat, és továbbra is van emlékeztetőd.


kedd máj. 13, 2008 1:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Tudok valahogy figyelmeztetést beállítani a szülinapokhoz?Letöltöttem az előző oldalról a Birthday progit,de az is csak 15 napos demo.Tudtok ajánlani valamit?


hétf. máj. 12, 2008 21:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
köszi mindkettőtöknek


hétf. máj. 12, 2008 16:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
A vodás beállításokat fenntebb leírtam, az alapján be tudod állítani a netet stb. amennyiben nem tudod a magyar oprendszerben beazonosítani, akkor ideiglenesen válts át angolra...szerintem sokkal érthetőbb :)
Amikor wifi kapcsolatot próbálsz létesíteni, először bekapcsolod a wifit a comm managerben, majd settings/wlan settings/1 wifi --> itt kiírja a lehetséges wifi kapcs pontokat. Kiválasztod amelyik szimpi, majd network: internet, pipa a hidden networkbe...általában ennyi elég.
Ha jelszó kell, akkor a network keyhez beírod. a végén finish.
A telepítés pedig, ahogy KrE leírta, egyszerű. Csak rádugod az USB-t, elindítod az exe-t a számítógépen és kész (persze kell az activesync, vagy vistán a szinkr központ).
Szerintem a varázsló izét ne erőltesd..


hétf. máj. 12, 2008 15:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Nesra írta:
Másik kérdésem is lenne:mi az egyszerű módja az előző oldalakon fellelhető progik telora tételének,ha már letöltöttem a progit?Látom mind tömörített fájl.Hogy teszem át a telóra?
Köszi

Ha zip, akkor kitömöríted. Utána ha exe, akkor azt a gépen kell futtatnod és az AS majd szépen ráteszi a telefonra a szükséges fájlt, de azt is megteheted, hogy az exe-t is kötömöríted és akkor megkapod a cab-ot. Én inkább ezt ajánlom, mert így megúszod, hogy egy rakás fölösleg kerüljön a gépedre, és a cab-ot eltárolhatod a memóriakártyán egy esetleges későbbi telepítéshez. A cab-ot csak simán ráteszed a memóriakártyára, majd egy fájlkezelővel futtatod.


hétf. máj. 12, 2008 13:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Nesra írta:
Kedves KrE!

Köszi a segítséget,sokkal beljebb lettem.
Ha jól értem mivel Vodás vagyok és az nincs benne a telepítő varázslóban minden bekapcsoláskor ezt kiírja majd nekem és ezt nem tudom lelőni...

Nem. Az előbb írtam, hogy a varázslóban van lehetőség a kikapcsolására, és akkor utána többet nem akarja majd magát beállítani.


hétf. máj. 12, 2008 13:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Másik kérdésem is lenne:mi az egyszerű módja az előző oldalakon fellelhető progik telora tételének,ha már letöltöttem a progit?Látom mind tömörített fájl.Hogy teszem át a telóra?
Köszi


hétf. máj. 12, 2008 13:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Kedves KrE!

Köszi a segítséget,sokkal beljebb lettem.
Ha jól értem mivel Vodás vagyok és az nincs benne a telepítő varázslóban minden bekapcsoláskor ezt kiírja majd nekem és ezt nem tudom lelőni...


hétf. máj. 12, 2008 12:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Nesra írta:
Sziasztok!

Néhány hete lett Wingsem.Nagyon megkedveltem,de 1-2 dologban kellene segítség. (magyarul használom).
--bekapcsoláskor mindig bejön a csatlakozástelepítés üzi,pedig már jó néhány dolgot beállítottam (azt hiszem).Miket kellene beállítani hogy ne jelenjen meg?
--a kapcsolatokban van olyan hogy telefonos kapcsolat--ott mit és hogy kell állítani?
-- a csatlakozástelepítő varázsló ikonban nem tudom a Magyarország kiválasztása utná kiszedni a TMO H-t ,sehogysem engedi átírni.Az előző tulaj T:mob volt,én Vodás
--nem tudom elindítani a WIFIT,itthon is van router,de valahogy nem kapcsolódik.Mi a pontos beállítása?
Köszi a segítséget

Csak PDA-n tudom megnézni a beállításokat, de azt hiszem SP-n is hasonló.
- Esetemben a Settings-nél van a Connection Setup. Abban engedélyezheted, vagy tilthatod, hogy ő automatikusan be akarja-e állítani a kapcsolatot.
- A kapcsolat beállítására keress rá guglival, több magyar oldalon is találsz összefoglaló táblázatokat a beállításokkal, vagy akár cab file-t is.
- A csatlakozás varázsló csak a T-s beállításokat ismeri, így azzal nem tudsz mást beállítani. Ha mást akarsz, akkor azt manuálisan kell megtenned, ehhez segítség a már említett leírásokban találsz, amikhez fejből nem tudok linket, de gugli barátunk biztos megtalálja.
- A WiFi beállítása a routered beállításaitól függ. Alapesetben csak bekapcsolod a WiFi-t a telefonon, ő automatikusan észleli az elérhető hálózatokat. Akkor megkérdezi, hogy melyikhez akarsz csatlakozni. Ha jelszavas, akkor azt beírod és már megy is.

SZERK: Mégis találtam kapásból linket. Igaz, hogy szintén PDA-val van szemléltetve, nem tudom, hogy ezen a ponton mennyire tér el az SP oprendszer, de a beállítandó dolgok azonosak.
http://pdaplus.hu/content/view/276/74/


hétf. máj. 12, 2008 11:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Sziasztok!

Néhány hete lett Wingsem.Nagyon megkedveltem,de 1-2 dologban kellene segítség. (magyarul használom).
--bekapcsoláskor mindig bejön a csatlakozástelepítés üzi,pedig már jó néhány dolgot beállítottam (azt hiszem).Miket kellene beállítani hogy ne jelenjen meg?
--a kapcsolatokban van olyan hogy telefonos kapcsolat--ott mit és hogy kell állítani?
-- a csatlakozástelepítő varázsló ikonban nem tudom a Magyarország kiválasztása utná kiszedni a TMO H-t ,sehogysem engedi átírni.Az előző tulaj T:mob volt,én Vodás
--nem tudom elindítani a WIFIT,itthon is van router,de valahogy nem kapcsolódik.Mi a pontos beállítása?
Köszi a segítséget


hétf. máj. 12, 2008 9:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. ápr. 27, 2008 19:49
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hali mindenkinek!

Éppen most gondolkozom egy telefoncserén, és az egyik szóba jöhető telefon a HTC S730 lenne a másik pedig a HTC Touch, de bajban vagyok, mert nem tudom melyik válasszam :)

Az lenne a kérdésem, hogy pl a HTC S730-on mennyire lehet böngészni, mennyire kényelmes, ki lehet használni pl az opera for mobile featureseit jól? Mert ugye a Touch érintőképernyős és így egy kicsit egyszerűbb minden vele.

A másik dolog a videónézés. Néha szeretnék videókat nézni rajta, ha pl úton vagyok, de a Touch-ban csak 201 Mhz-s proci van, ami nem tudom mennyire elég pontosan. Tudja valaki, hogy mennyire élvezhetőek a filmek vele? Mert gondolom a 400 Mhz-s S730 alatt nem okoz különösebb gondot ez.

Valamint érdekelne saját vélemény is természetesen :) Köszi mindenkinek!


vas. ápr. 27, 2008 19:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
mob írta:
Sziasztok
Valaki segítsen, nem tudom beállítani az mms-t.
Legalul az üzenet beállításai menübe beállítotam mindent,de nem megy.
Azt nem tudom,hogy a csatlakozás menünél mit kell álítani?internet-wap??
A kapcsolatoknál a gprs menübe mit hozzak létre?
A mobiltelefonokat be birom állítani,ezt nem.
Ja és vodafone a kártyám.
Elöre is köszönöm


Start/message options
menu/mmsc settings/new
name: vodafone mms
mmsc url:http://mms.vodafone.hu/servlets/mms
wap gateway: 80.244.097.002
port: 8080 vagy 9201
connect via: secure wap network
max sending size: 300K
wap version 2.0

start/settings/connections/gprs/
new..
description vodafone internet
access point internet.vodafone.net
-done-

new..
desription vodafone mms
connects to secure wap network
access point wap.vodafone.net
-done-

new..
description vodafone wap
connects to the internet
access point wap.vodafone.net
user name Vodawap
password Vodawap
-done-

ha nincs még beállítva a proxy, akkor:
start/settings/connections/proxy
new..
description vodafone proxy
connects from the internet
connect to wap network
proxy 10.009.008.007:8080 lehet hogy a vége nem 8080 hanem 9201
type wap

start/settings/connections/
menu/ advanced
Internet connection: vodafone internet
work connection: automatic
wap connection: vodafone wap
secure wap connection: vodafone mms
-done-

Elég régen használtam vodás beállításokat, de remélem még ezek azok. Sok sikert!


pén. ápr. 11, 2008 16:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. ápr. 09, 2008 20:40
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok
Valaki segítsen, nem tudom beállítani az mms-t.
Legalul az üzenet beállításai menübe beállítotam mindent,de nem megy.
Azt nem tudom,hogy a csatlakozás menünél mit kell álítani?internet-wap??
A kapcsolatoknál a gprs menübe mit hozzak létre?
A mobiltelefonokat be birom állítani,ezt nem.
Ja és vodafone a kártyám.
Elöre is köszönöm


szer. ápr. 09, 2008 20:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 166 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség