Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 3:42



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás Re: új GarminXT
reddoors írta:
Rootbeer írta:
Ha tényleg gyorsabb is lesz, navigálásban is, felállásban is a GMXT, az nagy előrelépés. A színei is (a számítógépen legalább) szebbek. Szeretném telepíteni.
Én a korábbi verziót a 10.80-asat e szerint a leírás szerint telepítettem:
http://misi2096.fx3.hu/Garminxt.rar (nyilván ismered, reddoors)
Ez card ID-t kért csak, és Garmin saját, számgépre telepített térképtelepítőjén kellett feloldani a térképek kódjait ahhoz, hogy hozzáférhető és áttehető legyen telóra. Gondolom csak annyi a difi, hogy a saját IMG és SW.UNL fájlokat megtartsam a memókártya Garmin mappájában, ill. az újba bemásoljam.
Vagy bonyolultabb a dolog???

Ui: többmindenem van Memón, Mit kell levenni a sys, system, private és resource memós mappákból, vagyis meg tudod írni, mi az, ami garminos fájl???

Kösz!



Persze ismerem, de én nem CARD ID alapján generálok kódot és regisztrálom a Garmint hanem IMEI alapján.
Azt, hogy Misi hogyan csinálja és írja le az az ő dolga. A leírása jóval később készült és folyamatosan frissítve , átdolgozva van. Biztos van ideje rá bőségesen.
Én nem szándékozom bővíteni a sajátomat, első perctől kezdve a kártyára másolós verziókat készítettem, és a leírásban az alap navigáláshoz szükséges dolgokat fogalmaztam meg előtérbe helyezve az egyszerűséget.

A kódgenerátorok INTEGRÁLVA vannak az útmutatómban, aki figyelmesen elolvassa boldogulni fog vele.

A memóriakártyáról azokat a mappákat kell törölni (teljes egészében) amiket a képen sárgával megjelölve látsz. Elképzelhető, hogy be kell kapcsolnod a rejtett mappák megjelenítését (total commander).
Az .unl fájlok maradnak azokat csak a helyükre kell majd másolnod(Garmin mappába),akár telepítés előtt is megteheted, így már regisztráltként települ.


Kedves Reddoors,
nem szeretnék neki állni úgy a telepítésnek, hogy a sorok között kell olvasnom, ezt te is megértheted. Misi verzióját nem veled szemben választottam. Te értesz a symbianhoz, én nem. Közzétettél egy jó kis upgrade-et, telepítési útmutatóval. Ez nagyon cool!!! Köszi. De légyszi segíts!
Nem okoz-e gondot a kétféle kódgeneráló rendszer közötti különbség, akarom mondani, a te fejlesztésed nem akad-e össze az én korábbi generált fáljjaimmal. Vagy full új telepítést végezzek inkább, és új kódokat tegyek fel.
Mit javasolsz? Várom szíves válaszodat. Köszönöm


szomb. júl. 12, 2008 20:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
kakuk100 írta:
Köszi szépen reddoors a segítséget. Igy települt, de nem lehet megnyitni. Csak a Garmin kép jön be egy pillanatra. Mi lehet fogalmam sincs.

Az a baj ,hogy nem takarítottál mindent el a régi verzióból. Olyankor szokott ez történni . Ha nem sok adat van a memóriakártyán javaslom, hogy szedd le ismét az alkalmazáskezelőben a Garmint majd formázd meg a kártyát és ismételd meg a telepítést. Nekem is fenn folt a .80-as és tökéletesen megy az új.[/quote

Most mindent leszedek és újra megpróbálom. Ha nem muszáj nem formáznám a kártyát mert annyit kínlódtam a szignózás elkerülésével, hogy nem biztos, hogy mégegyszer meg tudnám csinálni.




HelloCarbide módszernek semmi köze a memóriakártyához (5old.) Azt javasolnám a Patch helyett.


szomb. júl. 12, 2008 19:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Köszi szépen reddoors a segítséget. Igy települt, de nem lehet megnyitni. Csak a Garmin kép jön be egy pillanatra. Mi lehet fogalmam sincs.

Az a baj ,hogy nem takarítottál mindent el a régi verzióból. Olyankor szokott ez történni . Ha nem sok adat van a memóriakártyán javaslom, hogy szedd le ismét az alkalmazáskezelőben a Garmint majd formázd meg a kártyát és ismételd meg a telepítést. Nekem is fenn folt a .80-as és tökéletesen megy az új.[/quote

Most mindent leszedek és újra megpróbálom. Ha nem muszáj nem formáznám a kártyát mert annyit kínlódtam a szignózás elkerülésével, hogy nem biztos, hogy mégegyszer meg tudnám csinálni.


szomb. júl. 12, 2008 19:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Köszi szépen reddoors a segítséget. Igy települt, de nem lehet megnyitni. Csak a Garmin kép jön be egy pillanatra. Mi lehet fogalmam sincs.

Az a baj ,hogy nem takarítottál mindent el a régi verzióból. Olyankor szokott ez történni . Ha nem sok adat van a memóriakártyán javaslom, hogy szedd le ismét az alkalmazáskezelőben a Garmint majd formázd meg a kártyát és ismételd meg a telepítést. Nekem is fenn volt a .80-as és tökéletesen megy az új.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors szomb. júl. 12, 2008 19:45-kor.



szomb. júl. 12, 2008 19:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: új GarminXT
Rootbeer írta:
Ha tényleg gyorsabb is lesz, navigálásban is, felállásban is a GMXT, az nagy előrelépés. A színei is (a számítógépen legalább) szebbek. Szeretném telepíteni.
Én a korábbi verziót a 10.80-asat e szerint a leírás szerint telepítettem:
http://misi2096.fx3.hu/Garminxt.rar (nyilván ismered, reddoors)
Ez card ID-t kért csak, és Garmin saját, számgépre telepített térképtelepítőjén kellett feloldani a térképek kódjait ahhoz, hogy hozzáférhető és áttehető legyen telóra. Gondolom csak annyi a difi, hogy a saját IMG és SW.UNL fájlokat megtartsam a memókártya Garmin mappájában, ill. az újba bemásoljam.
Vagy bonyolultabb a dolog???

Ui: többmindenem van Memón, Mit kell levenni a sys, system, private és resource memós mappákból, vagyis meg tudod írni, mi az, ami garminos fájl???

Kösz!



Persze ismerem, de én nem CARD ID alapján generálok kódot és regisztrálom a Garmint hanem IMEI alapján.
Azt, hogy Misi hogyan csinálja és írja le az az ő dolga. A leírása jóval később készült és folyamatosan frissítve , átdolgozva van. Biztos van ideje rá bőségesen.
Én nem szándékozom bővíteni a sajátomat, első perctől kezdve a kártyára másolós verziókat készítettem, és a leírásban az alap navigáláshoz szükséges dolgokat fogalmaztam meg előtérbe helyezve az egyszerűséget.

A kódgenerátorok INTEGRÁLVA vannak az útmutatómban, aki figyelmesen elolvassa boldogulni fog vele.

A memóriakártyáról azokat a mappákat kell törölni (teljes egészében) amiket a képen sárgával megjelölve látsz. Elképzelhető, hogy be kell kapcsolnod a rejtett mappák megjelenítését (total commander).
Az .unl fájlok maradnak azokat csak a helyükre kell majd másolnod(Garmin mappába),akár telepítés előtt is megteheted, így már regisztráltként települ.


szomb. júl. 12, 2008 18:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Köszi szépen reddoors a segítséget. Igy települt, de nem lehet megnyitni. Csak a Garmin kép jön be egy pillanatra, bekapcsolja a bluetooth és kész. Nem megy tovább. Mi lehet fogalmam sincs.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kakuk100 szomb. júl. 12, 2008 18:59-kor.



szomb. júl. 12, 2008 18:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás új GarminXT
Ha tényleg gyorsabb is lesz, navigálásban is, felállásban is a GMXT, az nagy előrelépés. A színei is (a számítógépen legalább) szebbek. Szeretném telepíteni.
Én a korábbi verziót a 10.80-asat e szerint a leírás szerint telepítettem:
http://misi2096.fx3.hu/Garminxt.rar (nyilván ismered, reddoors)
Ez card ID-t kért csak, és Garmin saját, számgépre telepített térképtelepítőjén kellett feloldani a térképek kódjait ahhoz, hogy hozzáférhető és áttehető legyen telóra. Gondolom csak annyi a difi, hogy a saját IMG és SW.UNL fájlokat megtartsam a memókártya Garmin mappájában, ill. az újba bemásoljam.
Vagy bonyolultabb a dolog???

Ui: többmindenem van Memón, Mit kell levenni a sys, system, private és resource memós mappákból, vagyis meg tudod írni, mi az, ami garminos fájl???

Kösz!


szomb. júl. 12, 2008 18:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
reddoors írta:
kakuk100 írta:
Szia reddoors!
Nekem valamiért nem akar települni ez a Garmin. Már majdnem települ és az utolsó pillanatban kiírja, hogy nem lehet telepíteni. Mi lehet a probléma?
Köszi

Az elképzelhető, hogy egyes készülékek NEM biztonságos szoftvernek minősítik, és megakadályozzák a települést közvetlenül az utolsó fázisban. A szoftvercsomag tartalmaz egy autorun funkciót (Garmin) ami elindítja a telepítést (azért láttad egy pillanatig) viszont a telefon "kilövi". Lépj be az alkalmazáskezelőbe, ott meg fogod találni NEM TELEPÍTETT alkalmazásként és telepítsd onnan. Kicsit várni kell mire elindul, de gond nélkül működni fog.


Nincs benne az alkalmazáskezelőbe, pedig majdnem végigment a telepítő csík. Nekem is N82 van. Töröljem és telepítsem vissza a régit ,vagy van még valamilyen ötleted. Köszi.

Dehogy kell visszarakni a régit. A telepítőt megtalálod a memóriakártyán Garmin\Apps\Symbian\Res\ mappában GarminMobileXT.sis néven. Ezt indítsd el , így már biztos lesz a siker. :D
Kép


szomb. júl. 12, 2008 17:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
reddoors írta:
kakuk100 írta:
Szia reddoors!
Nekem valamiért nem akar települni ez a Garmin. Már majdnem települ és az utolsó pillanatban kiírja, hogy nem lehet telepíteni. Mi lehet a probléma?
Köszi

Az elképzelhető, hogy egyes készülékek NEM biztonságos szoftvernek minősítik, és megakadályozzák a települést közvetlenül az utolsó fázisban. A szoftvercsomag tartalmaz egy autorun funkciót (Garmin) ami elindítja a telepítést (azért láttad egy pillanatig) viszont a telefon "kilövi". Lépj be az alkalmazáskezelőbe, ott meg fogod találni NEM TELEPÍTETT alkalmazásként és telepítsd onnan. Kicsit várni kell mire elindul, de gond nélkül működni fog.


Nincs benne az alkalmazáskezelőbe, pedig majdnem végigment a telepítő csík. Nekem is N82 van. Töröljem és telepítsem vissza a régit ,vagy van még valamilyen ötleted. Köszi.


szomb. júl. 12, 2008 17:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Szia reddoors!
Nekem valamiért nem akar települni ez a Garmin. Már majdnem települ és az utolsó pillanatban kiírja, hogy nem lehet telepíteni. Mi lehet a probléma?
Köszi

Az elképzelhető, hogy egyes készülékek NEM biztonságos szoftvernek minősítik, és megakadályozzák a települést közvetlenül az utolsó fázisban. A szoftvercsomag tartalmaz egy autorun funkciót (Garmin) ami elindítja a telepítést (azért láttad egy pillanatig) viszont a telefon "kilövi". Lépj be az alkalmazáskezelőbe, ott meg fogod találni NEM TELEPÍTETT alkalmazásként és telepítsd onnan. Kicsit várni kell mire elindul, de gond nélkül működni fog.


szomb. júl. 12, 2008 17:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Szia reddoors!
Nekem valamiért nem akar települni ez a Garmin. Már majdnem települ és az utolsó pillanatban kiírja, hogy nem lehet telepíteni. Mi lehet a probléma?
Köszi


szomb. júl. 12, 2008 17:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
csab2 írta:
A következő problémára keresek megoldást:

Ha BT-n átküldök valamit a telefonra, akkor az a Beérkezett üzenetek közé kerül. Na most ezzel nem tudok semmi mást csinálni csak megnyitni, ha a telefon alapból meg tudja. Nem tudom pl. átmásolni máshová. Fájlkezelővel nem találom az üzenetek mappát seholsem. Valaki azt mondta egy fórumon, hogy erre csak a régebbi Symbianban volt lehetőség. Emlékszem, hogy régen a 3650-ben fájlkezelővel meg tudtam keresni az Üzenetek mappát, és ott szabadon turkálhattam.

Bocsánat, ha ont itt kérdeztem már rá a dologra!



X-plore látja vagy az Active File program. Mindegyikről nálam jóval avatottabbak írtak, linkeltek már ebben a topikban korábban.

---------

Nos. Sikerült Samsung SGH-i550-en a Carbide-os szignó-megkerülési finomság. És innentől jött az X-plore legújabbja, ami már minden rendszermappát, a sys-t vagy a private-ot is kezeli. Úgy remélem, sok nokiás progi így majd megszólalhat rajta.
A Caps viszont nem működik. Nem csinál semmit az alkalmazáskezelőben velük a "megnyitás" parancs. Vagy más a nyitjuk? Rendesem betettem a dll-t a C:\sys\bin alá... Érdekelne, bár nem annyira lényeges, minekutána az új X-plore képes az all files accessre.
Jól gondolom, srácok?

Ja, és még egyszer nagyon köszönöm a segítséget Kanonak, és főképpen Reddoorsnak!

Nagyon szívesen!

Az X-Plore ALL FILE verziójával valóban lehet látni a rendszermappákat, viszont "létfontosságú" fájlokat továbbra sem enged módosítani. Csak másolni lehet vele. Nem törölheted a bemásolt installserver.exe fájlt sem. Ahhoz, hogy törölhető legyen, újból fel kell oldani a hozzáférést a HelloCarbide alkalmazással.


szomb. júl. 12, 2008 17:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
A következő problémára keresek megoldást:

Ha BT-n átküldök valamit a telefonra, akkor az a Beérkezett üzenetek közé kerül. Na most ezzel nem tudok semmi mást csinálni csak megnyitni, ha a telefon alapból meg tudja. Nem tudom pl. átmásolni máshová. Fájlkezelővel nem találom az üzenetek mappát seholsem. Valaki azt mondta egy fórumon, hogy erre csak a régebbi Symbianban volt lehetőség. Emlékszem, hogy régen a 3650-ben fájlkezelővel meg tudtam keresni az Üzenetek mappát, és ott szabadon turkálhattam.

Bocsánat, ha ont itt kérdeztem már rá a dologra!

A topicban szereplő fájlkezelők mindegyike tudja kezelni a bejövő üzeneteket.
A legegyszerűbb az X-plore fájlkezelővel, de az Y-Browser is nagyon jó viszont itt kiegészítő pluginokat szükséges telepíteni.
Kép


szomb. júl. 12, 2008 16:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Garmin navigációs szoftver legújabb verziója.

http://data.hu/get/406055/GarminMobileX ... 0.rar.html
A gyártó oldaláról is letölthető a telepítős .exe változat, ez az egyszerűbb felmásolós verzió(saját készítés , tesztelve van).
Telepítési leírás innen: http://data.hu/get/269341/Garmin_Mobile ... o.zip.html
természetesen a verziószám már nem aktuális, de a teendő nem változott.

Tehát a telepítés és a tartalom (kivéve Magyarország térképe, azt a régebbiből másoljuk át) megegyezik az előzőleg (1old.) leírtakkal. A régi verziót távolítsuk el az alkalmazáskezelőben majd a memóriakártyáról manuálisan töröljük a mappákat teljes tartalmukkal együtt.
Kép

Ne írjuk felül a mostanival!!!!

Csomag tartalma: Basemap (alaptérkép) , magyar hang, súgó.

Az 5 mappát fel kell csak másolni a memóriakártyára és készen is van(elvileg települ automatikusan a szoftver).
A regisztráláshoz használt (régebbi) sw.unl és gmapsupp.unl fájlokat felhasználhatjuk, így nem szükséges újat generálni.

Változások amit rövid teszt után észrevettem :

-Több magyar nyelvi támogatás, a feloldó kód és a járművek neve menüpont magyarul jelenik meg.
-A szoftver már 2008-as évvel jelentkezik be.
-Az útvonaltervezés ,és újratervezés pillanatok műve lett.
-Gyorsabb GPS vétel(pár másodperc) , térképkezelés,betöltés.
-A rövid teszt alatt tökéletesen, pontosan navigált ,szerintem dinamikusabb mint a régebbi verzió.

Arra viszont kíváncsi lennék ,hogy működik –e a symbian 9.3 telefonok GPS vevőivel. Akinek ilyen telefonja van szívesen venném a tapasztalatait(N78, Nokia 6220).


Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors kedd júl. 29, 2008 3:51-kor.



szomb. júl. 12, 2008 16:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
csab2 írta:
A következő problémára keresek megoldást:

Ha BT-n átküldök valamit a telefonra, akkor az a Beérkezett üzenetek közé kerül. Na most ezzel nem tudok semmi mást csinálni csak megnyitni, ha a telefon alapból meg tudja. Nem tudom pl. átmásolni máshová. Fájlkezelővel nem találom az üzenetek mappát seholsem. Valaki azt mondta egy fórumon, hogy erre csak a régebbi Symbianban volt lehetőség. Emlékszem, hogy régen a 3650-ben fájlkezelővel meg tudtam keresni az Üzenetek mappát, és ott szabadon turkálhattam.

Bocsánat, ha ont itt kérdeztem már rá a dologra!



X-plore látja vagy az Active File program. Mindegyikről nálam jóval avatottabbak írtak, linkeltek már ebben a topikban korábban.

---------

Nos. Sikerült Samsung SGH-i550-en a Carbide-os szignó-megkerülési finomság. És innentől jött az X-plore legújabbja, ami már minden rendszermappát, a sys-t vagy a private-ot is kezeli. Úgy remélem, sok nokiás progi így majd megszólalhat rajta.
A Caps viszont nem működik. Nem csinál semmit az alkalmazáskezelőben velük a "megnyitás" parancs. Vagy más a nyitjuk? Rendesem betettem a dll-t a C:\sys\bin alá... Érdekelne, bár nem annyira lényeges, minekutána az új X-plore képes az all files accessre.
Jól gondolom, srácok?

Ja, és még egyszer nagyon köszönöm a segítséget Kanonak, és főképpen Reddoorsnak!


szomb. júl. 12, 2008 16:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
A következő problémára keresek megoldást:

Ha BT-n átküldök valamit a telefonra, akkor az a Beérkezett üzenetek közé kerül. Na most ezzel nem tudok semmi mást csinálni csak megnyitni, ha a telefon alapból meg tudja. Nem tudom pl. átmásolni máshová. Fájlkezelővel nem találom az üzenetek mappát seholsem. Valaki azt mondta egy fórumon, hogy erre csak a régebbi Symbianban volt lehetőség. Emlékszem, hogy régen a 3650-ben fájlkezelővel meg tudtam keresni az Üzenetek mappát, és ott szabadon turkálhattam.

Bocsánat, ha ont itt kérdeztem már rá a dologra!


szomb. júl. 12, 2008 15:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
csab2 írta:
nálam azt hiszem a Handy Clock teszi be ezt az opciót.

Este kipróbálom.


szomb. júl. 12, 2008 15:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Kép

@reddoors

Hogyan lehet beállítani képernyőkímélőnek a Naptárat? A mellékelt kép szerint neked sikerült. Külön program segítségével, vagy a telefonod alapból tudja?

Bocs, hogy belepofázok, de nálam azt hiszem a Handy Clock teszi be ezt az opciót.


szomb. júl. 12, 2008 15:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Kép

@reddoors

Hogyan lehet beállítani képernyőkímélőnek a Naptárat? A mellékelt kép szerint neked sikerült. Külön program segítségével, vagy a telefonod alapból tudja?


szomb. júl. 12, 2008 14:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás Re: szignó megkerülése
Kano írta:
Rootbeer írta:
Rajta vagyok HelloCarbide okosságon, Reddoors!
Most kéne a segítséged. Minden oké. De az installserver.exe fájlnál megakadtam. Samsungban C:\sys\ alatt van az eredeti. Ezt kell átírnom, vagy kövessem az okos használati útmutatót, vagyis ezzel mit sem törődve tegyem be az újat a C:\sys\bin alá???

És ugye ha ez készen van még mindig ne zárjam be az X-plore-t, amíg nem teszem fel a CapOn/Off-hoz tartozó dll-t sysbe (most ezt csak emlékezetből, bocs)?

Sürgős lenne, nagyon köszönöm!!!

Szerintem nyomd csak be nyugodtan a C:\sys\bin\ -be. Nem volt ott nekem eredeti, csak bemásoltam és kész.


A C:\sys alattit pedig töröltem. Remélem, nem fogja keresni a teló boot.ini-je. No, majd jelentkezem. Addig is...


szomb. júl. 12, 2008 14:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás "hanyattegér"
Kösz, kedves Kano!
Azt hiszem az ún. hanyattegér lehet a hibás, mivel vele, s nem a nyomógombokkal dolgoztam. Lehetnék elővigyázatosabb is. Köszi!


szomb. júl. 12, 2008 13:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás +1 valami
Engedj meg még egy kiegészítést, Reddoors!

Amikor másoltam a bluetooth-on küldött installservert, "másolás ide" parancs alatt X-plore-ban megnyitottam a sys-t és elveszett a munka, vagy legalábbis azt hittem. Arra számítottam, hogy felajánlja az alkönyvtárakat, ehelyett lehet, bemásolta sys alá a fájlt. Aztán X-plore-ral rákerestem a fájlra és ezt a kettőt találta c:\ alatt: a bt-n küldöttet és a sysben lévőt. Byte-ra ugyanannyi, dátumuk napra megegyezik, de órára eltér. Lehet, hogy ilyen fájl eleve nincs is a telóban. Ha ilyen egyszerű a dolog, akkor áthelyezem bin alá. Bocs, hogy ennyit kotyogok, de zöldfülűként nem akarom elfigurázni a dolgot.


szomb. júl. 12, 2008 13:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás Re: szignó megkerülése
Rootbeer írta:
Rajta vagyok HelloCarbide okosságon, Reddoors!
Most kéne a segítséged. Minden oké. De az installserver.exe fájlnál megakadtam. Samsungban C:\sys\ alatt van az eredeti. Ezt kell átírnom, vagy kövessem az okos használati útmutatót, vagyis ezzel mit sem törődve tegyem be az újat a C:\sys\bin alá???

És ugye ha ez készen van még mindig ne zárjam be az X-plore-t, amíg nem teszem fel a CapOn/Off-hoz tartozó dll-t sysbe (most ezt csak emlékezetből, bocs)?

Sürgős lenne, nagyon köszönöm!!!

Szerintem nyomd csak be nyugodtan a C:\sys\bin\ -be. Nem volt ott nekem eredeti, csak bemásoltam és kész.


szomb. júl. 12, 2008 13:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás újra_kiegészítés
Bocs, Reddoors,
nem okoskodni akarok. Csak az install_demo.exében a bin alatti eredeti installserver.exe fájlt írja felül a videó küldője...
Várom a válaszod! :shock:


szomb. júl. 12, 2008 13:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás szignó megkerülése
Rajta vagyok HelloCarbide okosságon, Reddoors!
Most kéne a segítséged. Minden oké. De az installserver.exe fájlnál megakadtam. Samsungban C:\sys\ alatt van az eredeti. Ezt kell átírnom, vagy kövessem az okos használati útmutatót, vagyis ezzel mit sem törődve tegyem be az újat a C:\sys\bin alá???

És ugye ha ez készen van még mindig ne zárjam be az X-plore-t, amíg nem teszem fel a CapOn/Off-hoz tartozó dll-t sysbe (most ezt csak emlékezetből, bocs)?

Sürgős lenne, nagyon köszönöm!!!


szomb. júl. 12, 2008 13:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
reddoors írta:
csab2 írta:
Nem tudja valaki, hogy miért nem sikerül a rendszer-visszaállítás memóriakártyáról? E65-ről van szó. Megcsináltam a kártyára mentést, de most szoftver frissítés után nem megy a visszaállítás. a teló újraindul és semmi. Nem nagy gáz, mert pc-re is készítettem mentést, csak most azért vissza kell mennem az albiba.
Előre is köszi!


Én nem sok értelmét látom a frissítés előtti rendszer illetve kártyamentésnek, főleg ha a programok egy részét kártyára telepítettük.

Teljesen felesleges visszarakni, mert az előbb - utóbb instabillá válik a telefonunk és elkerülhetetlen lesz a reset.
Én mindig az tanácsoltam, hogy frissítés előtt mindenképpen csináljunk egy resetet *#7370# (kód:12345), majd telepítsék újra a programjaikat.
Célszerű a memóriakártyát is megformázni az új szoftverrel, mivel ezáltal is adódhatnak problémák. Emlékezzünk csak annak idején az N95-re, mikor az egyik szoftverfrissítést követően az új frissített szoftver hibásan formázta a memóriakártyát, ugyanis rosszul készítette elő a memóriakártyára a térkép mappáit és a szükséges rendszerfájlokat, ezáltal a magyar ékezetes betűket hibásan kezelte(térképen).
Akkor egy regényt írtam erről és a megoldásról képekkel illusztrálva. Még ebben a fórumban is be volt linkelve az akkori megoldás, sokan biztos emlékeznek rá. :) . Nem sokkal utána lapátra tettem az N95 konstrukciót . :D

Igen, de a rengeteg beállítást, naptárt, névjegyzéket így a legegyszerűbb visszaállítani. Memóriakártyáról viszont nem megy a dolog.
Egyébként a programokat mindig a telefonmemóriájába telepítem. A programokat a legkevesebb visszatelepíteni szerintem.


szomb. júl. 12, 2008 12:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: LargeTime
Rootbeer írta:
Á, jó reggelt, Reddoors! Már itt is a válasz! :shock: :lol:
Köszönöm. Az eredményről majd beszámolok.

A GarminXT tegnap full töltés után, délben, egyszeri 15p-es töltő nélküli működés, majd kilépés után generálta a problémát, ti. hogy majdnem teljesen lemerítette az aksit. Újraindítottam a telót, aztán vissza is állt a felére-harmadára, és kibírta a napot. Legalább az Active-val látom majd, ha kilépés után is van process. De látom tökéletesen képben vagy Garminból is. Köszi.

Más. Gondot okozott nekem is a LargeTime, vagyis inkább az, amire megoldás lenne. Hogy sötét képernyővel spórol energiát az i550. Telepítettem, majd vártam az alkalmazás megjelenését a megfelelő helyen, de nem jött. A topikban olvastam, hogy a témák beállításainál változtassak. Ott nincs ilyen opció. Patch-et tudsz ajánlani, hogy be tudjam állítani az infókat stand-by állapotára: óra, üzenet, nem fogadott hívás stb.
Nagyon köszönöm.


A Garmin elég energiaigényes program, és tudtommal a Samsungok nem a kimagasló képességű akkumulátorukról és a hosszú készenléti idejükről híresek. Nem hinném,hogy a TE esetedben a TSRautoStart.exe lenne a ludas.

A Large Time képernyővédőt Nokiák esetében aTémák\Energiatakarékos Mód menü alatt lehet beállítani. Vannak olyan típusok, ahol a működéshez egy restart is szükséges, telepítés után nem elég csak beállítani.
Samsungoknál, hogy pontosan hogyan működik, sajnos nem tudom megmondani, többnyire symbian alapú Nokiákat használtam. Az is elképzelhető, hogy nem kompatibilis a készülékkel, főleg ha nem is létezik Energiatakarékos menüpont.

Eltérések még a NOKIA egyes szériái között is vannak, úgy menüben mint funkciókban függetlenül attól ,hogy ugyanaz a platform, rendszer fut rajtuk.

RomPatch-el nem foglalkozom(ha erre gondoltál), elég kezdetleges instabil megoldásnak tartom, többnyire jelentéktelen funkciókkal. Samsungoknál szerintem még a működésükre sem lenne sok esély.


szomb. júl. 12, 2008 12:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás LargeTime
Á, jó reggelt, Reddoors! Már itt is a válasz! :shock: :lol:
Köszönöm. Az eredményről majd beszámolok.

A GarminXT tegnap full töltés után, délben, egyszeri 15p-es töltő nélküli működés, majd kilépés után generálta a problémát, ti. hogy majdnem teljesen lemerítette az aksit. Újraindítottam a telót, aztán vissza is állt a felére-harmadára, és kibírta a napot. Legalább az Active-val látom majd, ha kilépés után is van process. De látom tökéletesen képben vagy Garminból is. Köszi.

Más. Gondot okozott nekem is a LargeTime, vagyis inkább az, amire megoldás lenne. Hogy sötét képernyővel spórol energiát az i550. Telepítettem, majd vártam az alkalmazás megjelenését a megfelelő helyen, de nem jött. A topikban olvastam, hogy a témák beállításainál változtassak. Ott nincs ilyen opció. Patch-et tudsz ajánlani, hogy be tudjam állítani az infókat stand-by állapotára: óra, üzenet, nem fogadott hívás stb.
Nagyon köszönöm.


szomb. júl. 12, 2008 7:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: szignó és all files
Rootbeer írta:
Kedves Reddoors!
Először is köszi a topikot, és az állandó készséges és gyors, nem mellesleg hozzáértő reagálást. Régóta keresek ilyen fórumot. Miután végigolvastam a 11 oldalt, egy gyors kérdés csak azért, mert csak Nokiákról volt szó eddig.
Az új (május végi) HalloCarbidos hack működik-e Samsung SGH-i550-en?
Próbálta-e már valaki, illetve jutott-e füledbe (fületekbe) erről már bármilyen visszajelzés? Sokat szívok a nokiás unsigned progik telepíthetetlenségével, megpróbáltam a szignót is, persze (ha le van tiltva!) sikertelen is volt.
A régi hack a TRK telepíthetetlenségén bukott meg (nem a másik reddoors féle topik szerint jártam el, ezt csak ma olvastam); de ez az új (ebben a topikban olvastam az 5. oldalon) egyszerűnek és sikerrel kecsegtetőnek tűnik. Előre örülök, hogy egyáltalán van némi sansz.
Leginkább a GarminXT miatt érdekes aktuálisan az allfiles és a hack. Egy garminos exe a kártyán hidden módon fut az aksit rettenetesen próbára téve. TaskSpy, Best Taskman segíthetnének, ha lenne szignózott verzió. De nincs. Istennek nem tudom telepíteni.
Szóval, vajon menni fog??? (Feltéve ha én mindent a leírásnak megfelelően végzek el... :roll: )
Tájéloztatásul patform és os mint pl E51-en

Üdv és sok köszönet a válaszért!

Hello!

Az új (utoljára feltöltött) HalloCardibe_didiala működik Samsung i550-en ezt külön kiemelték azon a külföldi fórumon ahonnan származik.
Véleményem szerint nyugodt szívvel kipróbálhatod.

A Garmin szintén tökéletesen fut, viszont az általad említett fájl(TSRautoStart.exe) csak E50-en befolyásolta bizonyítottan az akkumulátor készenléti idejét. Nálad nem hinném, hogy bármilyen gondot okozna.
PROCESSEK leállítására kiválóan alkalmas az ACTIVE FILE fájlkezelő, abból van szignós változat is. A topicban mindkettőt megtalálod , screenshot-on pont egy process leállítása van fotózva(1old.).


szomb. júl. 12, 2008 3:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás szignó és all files
Kedves Reddoors!
Először is köszi a topikot, és az állandó készséges és gyors, nem mellesleg hozzáértő reagálást. Régóta keresek ilyen fórumot. Miután végigolvastam a 11 oldalt, egy gyors kérdés csak azért, mert csak Nokiákról volt szó eddig.
Az új (május végi) HalloCarbidos hack működik-e Samsung SGH-i550-en?
Próbálta-e már valaki, illetve jutott-e füledbe (fületekbe) erről már bármilyen visszajelzés? Sokat szívok a nokiás unsigned progik telepíthetetlenségével, megpróbáltam a szignót is, persze (ha le van tiltva!) sikertelen is volt.
A régi hack a TRK telepíthetetlenségén bukott meg (nem a másik reddoors féle topik szerint jártam el, ezt csak ma olvastam); de ez az új (ebben a topikban olvastam az 5. oldalon) egyszerűnek és sikerrel kecsegtetőnek tűnik. Előre örülök, hogy egyáltalán van némi sansz.
Leginkább a GarminXT miatt érdekes aktuálisan az allfiles és a hack. Egy garminos exe a kártyán hidden módon fut az aksit rettenetesen próbára téve. TaskSpy, Best Taskman segíthetnének, ha lenne szignózott verzió. De nincs. Istennek nem tudom telepíteni.
Szóval, vajon menni fog??? (Feltéve ha én mindent a leírásnak megfelelően végzek el... :roll: )
Tájéloztatásul patform és os mint pl E51-en

Üdv és sok köszönet a válaszért!


szomb. júl. 12, 2008 1:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
dzsozefo írta:
Nokia E51-hez kérek szépen egy jól bevált és működő képest MSN, Skypet -wlannal másznék fel rá!

:wink:

fring


pén. júl. 11, 2008 23:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. dec. 20, 2004 19:49
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Itt vagyok, ott vagyok, mindenhol vagyok!
Hozzászólás 
Nokia E51-hez kérek szépen egy jól bevált és működő képest MSN, Skypet -wlannal másznék fel rá!

:wink:


pén. júl. 11, 2008 22:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Újgenerációs Bandez témák.

Kép
http://www.bandezthemes.com/blog/wp-con ... Bandez.zip
Kép
http://www.bandezthemes.com/blog/wp-con ... Bandez.zip
http://www.bandezthemes.com/blog/wp-con ... Bandez.zip
http://www.bandezthemes.com/blog/wp-con ... Bandez.zip
http://www.bandezthemes.com/blog/wp-con ... Bandez.zip
Kép
http://www.bandezthemes.com/blog/wp-con ... Bandez.zip


pén. júl. 11, 2008 18:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Az ismert képnézegető program újabb verziója.
http://data.hu/get/404474/Resco20PhotoV ... 1.zip.html

Kép


pén. júl. 11, 2008 17:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Itt van amiről beszéltem kb.1 éve történt. Egy kis nosztalgia. http://forum.terminal.hu/viewtopic.php? ... start=1450


pén. júl. 11, 2008 17:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
Nem tudja valaki, hogy miért nem sikerül a rendszer-visszaállítás memóriakártyáról? E65-ről van szó. Megcsináltam a kártyára mentést, de most szoftver frissítés után nem megy a visszaállítás. a teló újraindul és semmi. Nem nagy gáz, mert pc-re is készítettem mentést, csak most azért vissza kell mennem az albiba.
Előre is köszi!


Én nem sok értelmét látom a frissítés előtti rendszer illetve kártyamentésnek, főleg ha a programok egy részét kártyára telepítettük.

Teljesen felesleges visszarakni, mert az előbb - utóbb instabillá válik a telefonunk és elkerülhetetlen lesz a reset.
Én mindig az tanácsoltam, hogy frissítés előtt mindenképpen csináljunk egy resetet *#7370# (kód:12345), majd telepítsék újra a programjaikat.
Célszerű a memóriakártyát is megformázni az új szoftverrel, mivel ezáltal is adódhatnak problémák. Emlékezzünk csak annak idején az N95-re, mikor az egyik szoftverfrissítést követően az új frissített szoftver hibásan formázta a memóriakártyát, ugyanis rosszul készítette elő a memóriakártyára a térkép mappáit és a szükséges rendszerfájlokat, ezáltal a magyar ékezetes betűket hibásan kezelte(térképen).
Akkor egy regényt írtam erről és a megoldásról képekkel illusztrálva. Még ebben a fórumban is be volt linkelve az akkori megoldás, sokan biztos emlékeznek rá. :) . Nem sokkal utána lapátra tettem az N95 konstrukciót . :D


pén. júl. 11, 2008 16:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Nem tudja valaki, hogy miért nem sikerül a rendszer-visszaállítás memóriakártyáról? E65-ről van szó. Megcsináltam a kártyára mentést, de most szoftver frissítés után nem megy a visszaállítás. a teló újraindul és semmi. Nem nagy gáz, mert pc-re is készítettem mentést, csak most azért vissza kell mennem az albiba.
Előre is köszi!


pén. júl. 11, 2008 16:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Melyik verziót raktad fel?
Azt ami a napokban lett feltöltve?- vagy a régebbit? Nálam mind a két verzió jól működött, a régebbi még E51-en (ami sajnos már nem frissít) és az új N82-őn.
Szerintem a te készülékedben lesz a hiba, esetleg valamelyik programmal összeakad. Akár megpróbálhatod a HANDY CLOCK program(2old.) képernyőjét, ugyanaz a cég gyártja mint az időjárásprogramot, ha az sem megy akkor egy format minden bizonnyal megoldja a problémádat.





KissTom írta:
Tiszteletem!

Egy kicsit régi hsz-re reagálnék, ezért előre is elnézést.
Feltettem a Handy Weathert (ami nekem negyon bejött), és be is állítottam (volna) képernyővédőnek. Csakhogy mikor betölteni, elindulna a képernyővédő, egyszerűen megfagy a képernyő, és marad az alapképernyő képe (az óra is megáll rajta).
Amikor a beállításoknál megtekinteném, hogy hogyan is fog kinézni, akkor is elkezdi betölteni, majd szintén lehal.

Van valakinek valamilyen ötlete, hogy ez mitől lehet?
(Nokia E51-es telefonról van szó).

Előre is köszi!



Winston_Wolf írta:
Ha a Handy Weathert feltelepítetted, akkor a képernyővédők között meg fogod találni az általa automatikusan telepített képernyővédőt is. Ha ezt bekapcsolod, akkor két napi időjárás ikont az aktuális városra ki fog tenni, ha a képernyővédő bekapcsol. Plusz még az órát is nagyobban mutatja.


pén. júl. 11, 2008 15:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. júl. 11, 2008 12:35
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Tiszteletem!

Egy kicsit régi hsz-re reagálnék, ezért előre is elnézést.
Feltettem a Handy Weathert (ami nekem negyon bejött), és be is állítottam (volna) képernyővédőnek. Csakhogy mikor betölteni, elindulna a képernyővédő, egyszerűen megfagy a képernyő, és marad az alapképernyő képe (az óra is megáll rajta).
Amikor a beállításoknál megtekinteném, hogy hogyan is fog kinézni, akkor is elkezdi betölteni, majd szintén lehal.

Van valakinek valamilyen ötlete, hogy ez mitől lehet?
(Nokia E51-es telefonról van szó).

Előre is köszi!



Winston_Wolf írta:
Ha a Handy Weathert feltelepítetted, akkor a képernyővédők között meg fogod találni az általa automatikusan telepített képernyővédőt is. Ha ezt bekapcsolod, akkor két napi időjárás ikont az aktuális városra ki fog tenni, ha a képernyővédő bekapcsol. Plusz még az órát is nagyobban mutatja.


pén. júl. 11, 2008 12:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Híváskezelő alkalmazás.

A kezdeményezett hívás fogadásáig különböző rezgő és fényeffektek állíthatunk be illetve tárcsázáskor egy segédképernyő is bekapcsolható, amely telefonszám keresőként is használható.
Ingyenes szignótlan alkalmazás. Elvileg a symbiansigned oldalon is szignózható.
http://data.hu/get/401935/FreeCallSprit ... d.zip.html

Kép


csüt. júl. 10, 2008 17:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
nn írta:
Van olyan filekezelő vagy más program, ami lehetővé teszi, azt hogy két telefon közt file-okat és mappákat lehessen másolni bluetoothon?

Fájlok(mappák nem) minden akadály nélkül küldhetőek egy fájlkezelő programmal, pl. X-Plore, Y-Browser(magyar nyelvű ingyenes) itt az alap fájlkezelő alá még az ehhez szükséges pluginokat is telepíteni kell. A topicban megtalálod őket.


szer. júl. 09, 2008 15:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
reddoors írta:

Garmin navigációs szoftver ........ Ha bármilyen kérdés felmerülne, a fórumon jelezze.


Esetlegesen ezt a már meglévőt nem lehetne bővíteni Horvátország és Románia térképével? Vagy tartalmazza, csak én vagyok figyelmetlen?

A csomag nem tartalmazza Horvátország és Románia térképét, ezek elég nagy méretűek az utóbbi kb. 140MB. Torrent oldalakon minden bizonnyal megtalálhatóak, telepítős(.exe) illetve képfájl(.img)formátumban. Esetleg egyben a Garmin City Navigator Europe NT 2008 térképben aminek kb. 1.4GB a mérete.


szer. júl. 09, 2008 15:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Hozzászólás 
Van olyan filekezelő vagy más program, ami lehetővé teszi, azt hogy két telefon közt file-okat és mappákat lehessen másolni bluetoothon?


szer. júl. 09, 2008 7:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
reddoors írta:

Garmin navigációs szoftver ........ Ha bármilyen kérdés felmerülne, a fórumon jelezze.


Esetlegesen ezt a már meglévőt nem lehetne bővíteni Horvátország és Románia térképével? Vagy tartalmazza, csak én vagyok figyelmetlen?


kedd júl. 08, 2008 21:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Milyen alkalmazás szükséges....?
xyman írta:
Szervusztok!

N95-re szeretnék olyan alkalmazást, ami a háttérben futó programokat automatikusan leállitja (esetleg szerkeszthető módon).
Van ilyen?
üdv

Az első oldalon a Handy Taskman hasonló képességű , de olyan programról nem hallottam ami ezt automata módon tenné, hiszen vannak olyan (telepített, nem gyári) alkalmazások amelyek a használatához szükség van a háttérben futáshoz ,így nem lenne túl jó, ha azt is(olyanokat) bezárná automata módon.


hétf. júl. 07, 2008 18:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
skynet írta:
reddors:

keresek egy programot az alábbi problémára:
hétvégén az egyik telefonomról (6230) ingyen beszélek pannonos számokra, de ezt mindig elfelejtem.
tehát a 6120-amra szeretnék olyan programot, hogy ha telefonálni akarok róla hétvégén, akkor ne hagyja, vagy kérjen előtte jóváhagyást.

létezhet ilyen?

köszi!

Hu-ha , nem tudok ilyen különleges képességekkel felruházott alkalmazásról. :)


hétf. júl. 07, 2008 18:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Két nagyon hasznos alkalmazás, ami szintén Dr.Jukka nevéhez fűződik, akár a kiváló Y-Browser( topicban megtalálható) fájlkezelő.

A programok ingyenesek, viszont szignózni kell őket! A szignózás a Symbian Signed oldalon is elvégezhető.

Az egyik egy programozható profilváltó rengeteg extra beállítással, a másik egy programozgató témaváltó.
A programokat természetesen külön- külön is használhatjuk de egyszerre alkalmazva őket, extra funkcióként, profilváltáshoz is tudunk témákat időzíteni.

Mindkét alkalmazást külön kiemelném, mivel ilyen tudású alkalmazások ingyenes kiadásban tudomásom szerint idáig nem léteztek.

(a programok a MENÜ-ben külön mappát hoznak létre és oda is települnek, a profilváltót legalább 2-3 percre előre programozzuk teszt esetén)
http://drjukka.com/ThemeScheduler.html
http://drjukka.com/ProfScheduler.html
Kép


hétf. júl. 07, 2008 17:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás Re: Milyen alkalmazás szükséges....?
xyman írta:
Szervusztok!

N95-re szeretnék olyan alkalmazást, ami a háttérben futó programokat automatikusan leállitja (esetleg szerkeszthető módon).
Van ilyen?
üdv

napuff, neked is sok szükséged lehetett egy ilyen tudású telefonra :)
Symbian gomb ismerős? nyomd hosszan és csoda fog történni.


hétf. júl. 07, 2008 15:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Milyen alkalmazás szükséges....?
Szervusztok!

N95-re szeretnék olyan alkalmazást, ami a háttérben futó programokat automatikusan leállitja (esetleg szerkeszthető módon).
Van ilyen?
üdv


hétf. júl. 07, 2008 14:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Egy zseniális (kivételesen orosz) témaszerkesztő, hosszú idő után(fél év) egy újabb gyönyörű alkotása. Teljesen új ikon csomaggal, mérete telepítve kb. 6MB de érdemes megnézni, kipróbálni nagyon ritkán látni ilyen szép alkotást. Reméljük ezek után gyakrabban készülnek ilyen remekművek. http://data.hu/get/390950/Night_Wind.zip.html
Kép


vas. júl. 06, 2008 9:56
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség