Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 5:23



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás Re: helyreigazítás
Rootbeer írta:
Kano írta:
Rootbeer írta:
Ja, és még egyszer nagyon köszönöm a segítséget Kanonak, és főképpen


Én csak a "Nagymester" (reddoors) nyomában tudok tanácsokat osztogatni. Övé az érdem. :D


Kano,
4 nappal ezelőtt idéztél, de pontatlanul. És az elhagyott rész kiemelten fontos volt: "Ja, és még egyszer nagyon köszönöm a segítséget Kanonak, és főképpen Reddoorsnak!"

Azt hiszem, mindnyájan hálával tartozunk neki, aki önzetlenül, ingyen segít mobilos zűrjeinkben. Köszi, Reddoors! Szükség van az ilyen szent őrültekre, mint amilyen te vagy!
Rootbeer

Bocsánat, nem volt szándékos az elhagyás. Törölgettem, hogy ne idézzek feleslegesen és úgy "sikerült" kitörölnöm véletlenül. Jav. :P


szomb. júl. 19, 2008 13:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Sziasztok!

Nokia Maps-hez nem létezik valami megoldás, hogy működjön a hangos navigáció..?? :)
Szerintem még a nem hangos sem megy sehogy, csak ha megveszed...


pén. júl. 18, 2008 22:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nokia Maps-hez nem létezik valami megoldás, hogy működjön a hangos navigáció..?? :)


pén. júl. 18, 2008 20:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás helyreigazítás
Kano írta:
Rootbeer írta:
Ja, és még egyszer nagyon köszönöm a segítséget Kanonak, és főképpen


Én csak a "Nagymester" (reddoors) nyomában tudok tanácsokat osztogatni. Övé az érdem. :D


Kano,
4 nappal ezelőtt idéztél, de pontatlanul. És az elhagyott rész kiemelten fontos volt: "Ja, és még egyszer nagyon köszönöm a segítséget Kanonak, és főképpen Reddoorsnak!"

Azt hiszem, mindnyájan hálával tartozunk neki, aki önzetlenül, ingyen segít mobilos zűrjeinkben. Köszi, Reddoors! Szükség van az ilyen szent őrültekre, mint amilyen te vagy!
Rootbeer


pén. júl. 18, 2008 12:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Akoska írta:
Azért a ma kapható modemkártyák ún. soft-modemek, ami azt jelenti, hogy a kommunikációt a CPU végzi a driver segedelmével és a kártya csak a telefonzsinór illesztését végzi, míg a régi, főként ISA-s kártyák teljes értékűek voltak.

Elvileg tehát talán lehetséges volna, csak úgy látszik nincs igény a faxra, a gyártók szerint...


Igen! Pontosan így gondoltam én is.


csüt. júl. 17, 2008 21:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Azért a ma kapható modemkártyák ún. soft-modemek, ami azt jelenti, hogy a kommunikációt a CPU végzi a driver segedelmével és a kártya csak a telefonzsinór illesztését végzi, míg a régi, főként ISA-s kártyák teljes értékűek voltak.

Elvileg tehát talán lehetséges volna, csak úgy látszik nincs igény a faxra, a gyártók szerint...


csüt. júl. 17, 2008 15:23
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Na most lehet, hogy nagy hülyeséget kérdezek, de nem lehetséges olyan
program létezése, amivel faxot tudok fogadni a telefonon? Tehát arra gondolok, hogy a progi emulálna egy analóg modemet és "füttyögne" a vonalba.

Mert ugye a mostani telefonokba már nem nagyon építik bele a faxmodem
részt (legjobb tudomásom szerint), azaz a készüléket nem tudod
faxolásra használni, venned kell valami régi gagyit.

Nos? Ötlet?
Nem hiszem, hogy szoftveresen lehetne hardvert emulálni. Ez esetben nem lenne szükség modemre, fax-modemre, ADSL-modemre és sorolhatnám, hiszen szoftveresen megoldható mindez...

Valamiért azonban a mai napig is forgalmaznak ilyen HW-ket, sőt a laptopokban a mai napig a helyet foglalják. Nem lenne egyszerűbb és helytakarékosabb szoftverből megoldani, ha lehetne?


csüt. júl. 17, 2008 15:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Na most lehet, hogy nagy hülyeséget kérdezek, de nem lehetséges olyan
program létezése, amivel faxot tudok fogadni a telefonon? Tehát arra gondolok, hogy a progi emulálna egy analóg modemet és "füttyögne" a vonalba.

Mert ugye a mostani telefonokba már nem nagyon építik bele a faxmodem
részt (legjobb tudomásom szerint), azaz a készüléket nem tudod
faxolásra használni, venned kell valami régi gagyit.

Nos? Ötlet?


csüt. júl. 17, 2008 11:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Jozias írta:
Sziasztok!
Nem tudom létezik-e olyan program, amely a rejtett számokat felfedi. Ugyanis valaki magánszámon hetek óta hívogat, de csak annyira, hogy észre se veszem, mert nem csörög, nem rezeg, csak ha ránézek a telóra, akkor ott van rajta 5-6 nem fogadott hívás. Feltettem a Blacklist progit. Arra tökéletes, hogy a kijelzőm ne legyen folyton tele a nem fogadott hívások üzivel. Viszont érdekelne ki zaklat. Már a szolgáltatóval is beszéltem, de azt mondták, hogy csak a Rendőrségnek adhatnak felvilágosítást. Szóval ha van olyan program, amely magánszámot ki tud jeleztetni, akkor kérem ennek fellelésében segítségetek!
Ha magátelefonszámról jön a hívás, annak a számát nem a telefonod nem mutatja, hanem a központ nem küldi el. Így te ne msok mindent tudsz tenni, egy meg nem kapott telefonszámot nem tudsz hogyan láthatóvá tenni.


kedd júl. 15, 2008 14:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
reddoors írta:
Jozias írta:
Sziasztok!
Nem tudom létezik-e olyan program, amely a rejtett számokat felfedi. Ugyanis valaki magánszámon hetek óta hívogat, de csak annyira, hogy észre se veszem, mert nem csörög, nem rezeg, csak ha ránézek a telóra, akkor ott van rajta 5-6 nem fogadott hívás. Feltettem a Blacklist progit. Arra tökéletes, hogy a kijelzőm ne legyen folyton tele a nem fogadott hívások üzivel. Viszont érdekelne ki zaklat. Már a szolgáltatóval is beszéltem, de azt mondták, hogy csak a Rendőrségnek adhatnak felvilágosítást. Szóval ha van olyan program, amely magánszámot ki tud jeleztetni, akkor kérem ennek fellelésében segítségetek!

Nem létezik ilyen program.


Már csak azért sem létezHET ilyen, mert ami nincs ott, azt nem lehet megmutatni. A számot ui. nem a telefon rejti el előled, hanem a szolgáltató, amin a telefonod (adatok hiányában) nem tud segíteni.

Olyan ez, mint a HBO a csillagpontos TV rendszereken - vagy ott a jel, vagy nincs, ha nincs, akkor 100% nincs, trükközéssel sem.
Nem úgy, mint régen, amikor a jel jött, csak le volt kódolva.


kedd júl. 15, 2008 13:47
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
reddoors írta:
Akkor javasolnám ,hogy próbáld ki azzal a Mobile Signer-el (v.1.3) amit a topicban találsz(3old.) vagy egy PC-s programmal SignSIS-GUI by ladiko (1old.). Ha ezekkel sem megy, végső megoldásként a symbiansigned oldalon is ellátják neked szignóval https://www.symbiansigned.com/app/page/ ... dOnline.do
Az utóbbival kapcsolatban szintén az 1oldalon találsz útmutatót.


Nem tudok róla ,hogy esetleg speciális tanúsítványt igényelne, elvileg a felsorolt megoldások valamelyikével működnie\települnie kell.


Ugy tunik, csak elvileg... De inkabb mint erdekesseg, kihivast jelento problema foglalkoztat a dolog, megvagyok a "extra features" nelkul is 8-)


kedd júl. 15, 2008 12:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Jozias írta:
Sziasztok!
Nem tudom létezik-e olyan program, amely a rejtett számokat felfedi. Ugyanis valaki magánszámon hetek óta hívogat, de csak annyira, hogy észre se veszem, mert nem csörög, nem rezeg, csak ha ránézek a telóra, akkor ott van rajta 5-6 nem fogadott hívás. Feltettem a Blacklist progit. Arra tökéletes, hogy a kijelzőm ne legyen folyton tele a nem fogadott hívások üzivel. Viszont érdekelne ki zaklat. Már a szolgáltatóval is beszéltem, de azt mondták, hogy csak a Rendőrségnek adhatnak felvilágosítást. Szóval ha van olyan program, amely magánszámot ki tud jeleztetni, akkor kérem ennek fellelésében segítségetek!

Nem létezik ilyen program.


kedd júl. 15, 2008 11:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 15, 2008 11:33
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Nem tudom létezik-e olyan program, amely a rejtett számokat felfedi. Ugyanis valaki magánszámon hetek óta hívogat, de csak annyira, hogy észre se veszem, mert nem csörög, nem rezeg, csak ha ránézek a telóra, akkor ott van rajta 5-6 nem fogadott hívás. Feltettem a Blacklist progit. Arra tökéletes, hogy a kijelzőm ne legyen folyton tele a nem fogadott hívások üzivel. Viszont érdekelne ki zaklat. Már a szolgáltatóval is beszéltem, de azt mondták, hogy csak a Rendőrségnek adhatnak felvilágosítást. Szóval ha van olyan program, amely magánszámot ki tud jeleztetni, akkor kérem ennek fellelésében segítségetek!


kedd júl. 15, 2008 11:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Akkor javasolnám ,hogy próbáld ki azzal a Mobile Signer-el (v.1.3) amit a topicban találsz(3old.) vagy egy PC-s programmal SignSIS-GUI by ladiko (1old.). Ha ezekkel sem megy, végső megoldásként a symbiansigned oldalon is ellátják neked szignóval https://www.symbiansigned.com/app/page/ ... dOnline.do
Az utóbbival kapcsolatban szintén az 1oldalon találsz útmutatót.


Nem tudok róla ,hogy esetleg speciális tanúsítványt igényelne, elvileg a felsorolt megoldások valamelyikével működnie\települnie kell.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors kedd júl. 15, 2008 11:48-kor.



kedd júl. 15, 2008 11:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
reddoors írta:
TOZ írta:
gabriel401 írta:
TOZ írta:
"A szükséges alkalmazás hozzáférés nincs megadva"
Hol hibazok? 1.25RC1 Active file fent van. Jelen verziot opda forumrol kapott kulcsokkal sajat magam szignoztam (elvileg ezzel nem lehet gond). Otlet?
Ezekkel a kulcsokkal nemigen lehet úgy szignózni, hogy pl. a fájlrendszer-hozzáférést is megkapja a progi, leg1xűbb megoldás a teló meghackelése, attól kezdve az összes ilyen szignózási herce-hurcát elfelejtheted.


Koszi a tippet, akkor a basicet rakom fel. Inkabb nem piszkalom a core-rendszert.

Ha valóban jók a kapott cer és key fájlok akkor elképzelhető ,hogy nem megfelelő módon szignóztad. Melyik programot használtad szignózásra? Egy hasonló eset és megoldás van a topic 3oldalán.


A cer es key fajlok tutti, hogy jok - 3 honap alatt ez az elso eset, hogy nem jutottam veluk eredemenyre. Signozni a Mobilsignert hasznalom.


kedd júl. 15, 2008 11:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
TOZ írta:
gabriel401 írta:
TOZ írta:
"A szükséges alkalmazás hozzáférés nincs megadva"
Hol hibazok? 1.25RC1 Active file fent van. Jelen verziot opda forumrol kapott kulcsokkal sajat magam szignoztam (elvileg ezzel nem lehet gond). Otlet?
Ezekkel a kulcsokkal nemigen lehet úgy szignózni, hogy pl. a fájlrendszer-hozzáférést is megkapja a progi, leg1xűbb megoldás a teló meghackelése, attól kezdve az összes ilyen szignózási herce-hurcát elfelejtheted.


Koszi a tippet, akkor a basicet rakom fel. Inkabb nem piszkalom a core-rendszert.

Ha valóban jók a kapott cer és key fájlok akkor elképzelhető ,hogy nem megfelelő módon szignóztad. Melyik programot használtad szignózásra? Egy hasonló eset és megoldás van a topic 3oldalán.


kedd júl. 15, 2008 10:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
TOZ írta:
"A szükséges alkalmazás hozzáférés nincs megadva"
Hol hibazok? 1.25RC1 Active file fent van. Jelen verziot opda forumrol kapott kulcsokkal sajat magam szignoztam (elvileg ezzel nem lehet gond). Otlet?
Ezekkel a kulcsokkal nemigen lehet úgy szignózni, hogy pl. a fájlrendszer-hozzáférést is megkapja a progi, leg1xűbb megoldás a teló meghackelése, attól kezdve az összes ilyen szignózási herce-hurcát elfelejtheted.


Koszi a tippet, akkor a basicet rakom fel. Inkabb nem piszkalom a core-rendszert.


kedd júl. 15, 2008 10:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Nargoth írta:
...Vagy tényleg hekkeled.
A Hellocarbide-os hack már tényleg egyszerű dolog, és többet nem kell a szignózással foglalkozni, ezért javasoltam.

Igen, ez egy "biztonságos" tartós módszernek mondható. A topic 5oldalán megtalálható a leírás. :)


kedd júl. 15, 2008 8:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
laczine írta:
Sziasztok! Először is elnézést kérek, ha valaki szerint marhaságot kérdezek, de sajna én még itt tartok. Nokia n73 telóm van. Leszedtem egy csomó témát és én is csináltam és telepítettem is a telómra, vagyis a memóriakártyára. Kérdésem lenne, hogy a fenében tudom eltávolítani a telefonomról azokat a témákat amik már nem kellenek? Kérem szépen aki válaszol szájbarágósan tegye mintha egy teljesen kezdőnek adna tanácsot. Előre is nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Üdv mindenkinek Gabmami :D


Köszi, de megoldottam a problémát! halleluja! :D

A topicban (3old.) találsz pár hasznos infót a programok telepítése illetve eltávolításával kapcsolatban.


kedd júl. 15, 2008 8:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
TotalRecall hívásrögzítő legfrissebb verziója. N82-őn beep nélkül rögzíti a hívásokat (v20.0.062 tesztelve). A tapasztalatok szerint a készülékek jelentős részén hasonlóképpen működik. (A rögzített hívást(.amr) én csak számítógépen tudtam lejátszani, a telefon nem találta meg. )
http://data.hu/get/411939/TotalRecallv3.0.zip.html

Kép


A TotalRecall –al kapcsolatban helyesbítenék.
Telefon ki-be kapcsolás után már láthatóak voltak a rögzített fájlok. Kicsit gyors volt a teszt , a program ma jelent meg. :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors kedd júl. 15, 2008 9:43-kor.



kedd júl. 15, 2008 8:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Macika írta:
Macika írta:
reddoors írta:
Á, én meg azt mondom, hogy ha pénzről van szó egyik gyártó sem a saját maga ellensége.
Főleg úgy ,hogy ezt a programot több 10ezer ember használta. Elég csak annak a külföldi fórumnak a számlálójára pillantani amelyik a letöltéseket is számolja.
Úgy gondolod , hogy ezektől mind elvették a későbbi vásárlás lehetőséget? Nem hinném…….
Szerintem csak átmeneti zavar adódott, ami hamarosan meg fog oldódni.
Nagyon remélem ,hog yholnapra válaszolnak a levelemre és megoldják. Végülis kifizettem az árát...
Nem válaszoltak, de ma este elkezdett működni, frissít csont nélkül. :)

Örülök, hogy összejött, biztos voltam benne, hogy csak az adminisztrációs okok miatt késik az aktiválása. Ráadásul pont hétvégén vásároltad, amikor nem sokan dolgozhattak. Olvastam egy fórumozó hozzászólását, aki közel 3éve használja a programot. Megjegyezte, hogy készülékváltásnál is milyen egyszerűen zökkenőmentesen megy az átállás. Csak az új IMEI,és IMSI számodat kell elküldened és másnapra már aktiválva van az újonnan vásárolt készülékeden. Nagyon jó program megérte az árát. :wink:


kedd júl. 15, 2008 7:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Nargoth írta:
...Vagy tényleg hekkeled.
A Hellocarbide-os hack már tényleg egyszerű dolog, és többet nem kell a szignózással foglalkozni, ezért javasoltam.


kedd júl. 15, 2008 7:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Macika írta:
reddoors írta:
Á, én meg azt mondom, hogy ha pénzről van szó egyik gyártó sem a saját maga ellensége.
Főleg úgy ,hogy ezt a programot több 10ezer ember használta. Elég csak annak a külföldi fórumnak a számlálójára pillantani amelyik a letöltéseket is számolja.
Úgy gondolod , hogy ezektől mind elvették a későbbi vásárlás lehetőséget? Nem hinném…….
Szerintem csak átmeneti zavar adódott, ami hamarosan meg fog oldódni.
Nagyon remélem ,hog yholnapra válaszolnak a levelemre és megoldják. Végülis kifizettem az árát...
Nem válaszoltak, de ma este elkezdett működni, frissít csont nélkül. :)


hétf. júl. 14, 2008 22:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 08, 2006 15:11
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Szolnok, Hu
Hozzászólás 
Sziasztok! Először is elnézést kérek, ha valaki szerint marhaságot kérdezek, de sajna én még itt tartok. Nokia n73 telóm van. Leszedtem egy csomó témát és én is csináltam és telepítettem is a telómra, vagyis a memóriakártyára. Kérdésem lenne, hogy a fenében tudom eltávolítani a telefonomról azokat a témákat amik már nem kellenek? Kérem szépen aki válaszol szájbarágósan tegye mintha egy teljesen kezdőnek adna tanácsot. Előre is nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget.
Üdv mindenkinek Gabmami :D


Köszi, de megoldottam a problémát! halleluja! :D


hétf. júl. 14, 2008 14:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
TOZ írta:
"A szükséges alkalmazás hozzáférés nincs megadva"
Hol hibazok? 1.25RC1 Active file fent van. Jelen verziot opda forumrol kapott kulcsokkal sajat magam szignoztam (elvileg ezzel nem lehet gond). Otlet?
Ezekkel a kulcsokkal nemigen lehet úgy szignózni, hogy pl. a fájlrendszer-hozzáférést is megkapja a progi, leg1xűbb megoldás a teló meghackelése, attól kezdve az összes ilyen szignózási herce-hurcát elfelejtheted.


Volt kiadva egy 'Manufactured' jogosultságú kulcs -be kell másolni egy file-t a telefon memóriájábam, hogy aktív legyen- , azzal lehet az Activefile MAN-t szignózni és akkor felengedi rakni. Valahol az AllFiles vagy a Szingnózás kikerülése topikban itt ide is felrakták.
Vagy tényleg hekkeled.


hétf. júl. 14, 2008 12:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
TOZ írta:
"A szükséges alkalmazás hozzáférés nincs megadva"
Hol hibazok? 1.25RC1 Active file fent van. Jelen verziot opda forumrol kapott kulcsokkal sajat magam szignoztam (elvileg ezzel nem lehet gond). Otlet?
Ezekkel a kulcsokkal nemigen lehet úgy szignózni, hogy pl. a fájlrendszer-hozzáférést is megkapja a progi, leg1xűbb megoldás a teló meghackelése, attól kezdve az összes ilyen szignózási herce-hurcát elfelejtheted.


hétf. júl. 14, 2008 11:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
reddoors írta:


Később ismét kiadásra került ugyanez a legújabb verzió a már megszokott módon, a jól bevált négy kiadásban. Ennél már tökéletesen működik a Screenshot viszont szignóznod kell ahhoz, hogy használni tudd (ActiveFile_S60_9.2_man_cap_unsigned.SIS). Nagyon jó és sokoldalú fájlkezelő.
Innen letöltheted: http://data.hu/get/408083/Active_File_v1.27.13.rar.html



"A szükséges alkalmazás hozzáférés nincs megadva"
Hol hibazok? 1.25RC1 Active file fent van. Jelen verziot opda forumrol kapott kulcsokkal sajat magam szignoztam (elvileg ezzel nem lehet gond). Otlet?


hétf. júl. 14, 2008 11:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
FlipSilent, gyorsulásmérővel ellátott telefonokra(N95 8GB ,N95,N82). Különböző funkciók aktiválhatók telefon lefordításával egyidejűleg, pl. hívás visszautasítása, profilváltás, ébresztő kikapcsolása, hívás némítása. Ingyenes szignózott kiadás.
http://data.hu/get/409627/FlipSilentV1.06.rar.html

Kép


hétf. júl. 14, 2008 9:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
Ja, és még egyszer nagyon köszönöm a segítséget Kanonak, és főképpen Reddoorsnak


Én csak a "Nagymester" (reddoors) nyomában tudok tanácsokat osztogatni. Övé az érdem. :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kano szomb. júl. 19, 2008 13:21-kor.



hétf. júl. 14, 2008 9:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Á, én meg azt mondom, hogy ha pénzről van szó egyik gyártó sem a saját maga ellensége.
Főleg úgy ,hogy ezt a programot több 10ezer ember használta. Elég csak annak a külföldi fórumnak a számlálójára pillantani amelyik a letöltéseket is számolja.
Úgy gondolod , hogy ezektől mind elvették a későbbi vásárlás lehetőséget? Nem hinném…….
Szerintem csak átmeneti zavar adódott, ami hamarosan meg fog oldódni.
Nagyon remélem ,hog yholnapra válaszolnak a levelemre és megoldják. Végülis kifizettem az árát...


vas. júl. 13, 2008 21:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
Sajnos nekem az az új garmin nem működik a telómon akár mit csinálok.
A memkarit formáztam és a telefont is de hiába. Feltelepül, de nem lehet megnyitni. Vissza kellett raknom a 80-ast, és a többi progival is amiket vissza kellett raknom egész nap jól elszórakoztam. Nem baj úgysem használom túl sokat a GPS-t, és van még két másik is a Sygic és a Tomtom is.

Sajnálom ,hogy nem sikerült összehoznod, de ez a program tökéletes fut N82-őn. Ha nem ilyen készülékem lenne és nem teszteltem volna, akkor nem állítanám ilyen biztosan. Sőt ez a mostani kiadás jobb bármelyiknél.


vas. júl. 13, 2008 20:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Macika írta:
Nem tudom, minden OK megy, a serialra azt írja ki, miután leellenőrizte, hogy érvényes. Csak frissítéskor közli, hogy ez van...


Isten ments, hogy újraindítsam a lavinát, de.. Emlékeztek, amikor elsőnek
került fel ide a progi, pont erről papoltam.. Tárolják ők bizony az
IMEI-t.. Mindenesetre, remélem sikerül használnod a progit Macika.

Á, én meg azt mondom, hogy ha pénzről van szó egyik gyártó sem a saját maga ellensége.
Főleg úgy ,hogy ezt a programot több 10ezer ember használta. Elég csak annak a külföldi fórumnak a számlálójára pillantani amelyik a letöltéseket is számolja.
Úgy gondolod , hogy ezektől mind elvették a későbbi vásárlás lehetőséget? Nem hinném…….
Szerintem csak átmeneti zavar adódott, ami hamarosan meg fog oldódni.


vas. júl. 13, 2008 20:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
Sajnos nekem az az új garmin nem működik a telómon akár mit csinálok.
A memkarit formáztam és a telefont is de hiába. Feltelepül, de nem lehet megnyitni. Vissza kellett raknom a 80-ast, és a többi progival is amiket vissza kellett raknom egész nap jól elszórakoztam. Nem baj úgysem használom túl sokat a GPS-t, és van még két másik is a Sygic és a Tomtom is.


vas. júl. 13, 2008 20:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Macika írta:
Nem tudom, minden OK megy, a serialra azt írja ki, miután leellenőrizte, hogy érvényes. Csak frissítéskor közli, hogy ez van...


Isten ments, hogy újraindítsam a lavinát, de.. Emlékeztek, amikor elsőnek
került fel ide a progi, pont erről papoltam.. Tárolják ők bizony az
IMEI-t.. Mindenesetre, remélem sikerül használnod a progit Macika.


vas. júl. 13, 2008 20:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
_szabi_ írta:
ezt a Garmint próbálta már valaki fp2-n? Mik a tapasztalatok?

Én úgy tudom még ez a verzió sem működik. Sajnos!


vas. júl. 13, 2008 19:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
ezt a Garmint próbálta már valaki fp2-n? Mik a tapasztalatok?


vas. júl. 13, 2008 19:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
user01 írta:
reddoors írta:
Ezek után már biztos boldogulni fogsz vele...

Köszönöm szépen! Ez már tényleg remekül működik. :)

Nagyon szívesen! :wink:


vas. júl. 13, 2008 19:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
reddoors írta:
Ezek után már biztos boldogulni fogsz vele...

Köszönöm szépen! Ez már tényleg remekül működik. :)


vas. júl. 13, 2008 17:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
user01 írta:
Érdeklődnék, hogy a korábban belinkelt ActiveFile v.1.27.13 fájlkezelővel hogy lehet screehshot-ot menteni? Beállítottam a mentést a "c" gombra, de hiába nyomkodom... És a mentés helyének beállítása sem teljesen tiszta számomra. Amúgy N82 az alany. Köszi, ha válaszol valaki!

Sajnos nem működik normálisan N82-ön. Ez volt az első olyan próbálkozás, amit a gyártó szignóval látott el és tartalmazta az extra funkciók mindegyikét, Screenshot és Restart.

Általában négy verzióban jelentek meg, külön - külön párban symbian9.1 –9.2 telefonokra, szignós és szignótlan kiadásban. A szignótlan tartalmazta az extra funkciókat, ilyen a Screenshot is.

Később ismét kiadásra került ugyanez a legújabb verzió a már megszokott módon, a jól bevált négy kiadásban. Ennél már tökéletesen működik a Screenshot viszont szignóznod kell ahhoz, hogy használni tudd (ActiveFile_S60_9.2_man_cap_unsigned.SIS). Nagyon jó és sokoldalú fájlkezelő.
Innen letöltheted: http://data.hu/get/408083/Active_File_v1.27.13.rar.html

Ezek után már biztos boldogulni fogsz vele, beállítása egyszerű. Megadhatod, hogy memóriakártyára illetve a belső memóriába mentse a képet, de beállítható a mappa is. Alapértelmezettként a C:\data\ van megadva de írhatsz a \ után bármilyen mappanevet.

Kép


vas. júl. 13, 2008 17:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Érdeklődnék, hogy a korábban belinkelt ActiveFile v.1.27.13 fájlkezelővel hogy lehet screehshot-ot menteni? Beállítottam a mentést a "c" gombra, de hiába nyomkodom... És a mentés helyének beállítása sem teljesen tiszta számomra. Amúgy N82 az alany. Köszi, ha válaszol valaki!


vas. júl. 13, 2008 16:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Macika írta:
reddoors írta:
Szerintem már készülőben van a Licence Manager következő,Handy –re írt verziója. Nem hinném ,hogy sokat kéne várnunk rá. :D :D :D
A hidegzuhany most ért, megvettem a progit (3ezernyi €-t megért nekem), erre frissítésnél közli, hogy az IMEI számom tiltás alatt áll...

Rohadjanak meg, írtam nekik olyan levelet...

És az nem volt megindokolva, hogy miért is van tiltás alatt?
Nem az előzőleg fennlévő zavar esetleg be, valami fennmaradhatott belőle? Uninstall után még megmarad egy mappa amit manuálisan kell utólag törölni. C:\Epocware\Handy Weather. X-Plore fájlkezelővel törölhető.
Nem tudom, minden OK megy, a serialra azt írja ki, miután leellenőrizte, hogy érvényes. Csak frissítéskor közli, hogy ez van...


vas. júl. 13, 2008 16:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Macika írta:
reddoors írta:
Szerintem már készülőben van a Licence Manager következő,Handy –re írt verziója. Nem hinném ,hogy sokat kéne várnunk rá. :D :D :D
A hidegzuhany most ért, megvettem a progit (3ezernyi €-t megért nekem), erre frissítésnél közli, hogy az IMEI számom tiltás alatt áll...

Rohadjanak meg, írtam nekik olyan levelet...

És az nem volt megindokolva, hogy miért is van tiltás alatt?
Nem az előzőleg fennlévő zavar esetleg be, valami fennmaradhatott belőle? Uninstall után még megmarad egy mappa amit manuálisan kell utólag törölni. C:\Epocware\Handy Weather. X-Plore fájlkezelővel törölhető.


vas. júl. 13, 2008 16:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Szerintem már készülőben van a Licence Manager következő,Handy –re írt verziója. Nem hinném ,hogy sokat kéne várnunk rá. :D :D :D
A hidegzuhany most ért, megvettem a progit (3ezernyi €-t megért nekem), erre frissítésnél közli, hogy az IMEI számom tiltás alatt áll...

Rohadjanak meg, írtam nekik olyan levelet...


vas. júl. 13, 2008 15:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Akku töltöttségi szintet jelző widget(ingyenes).
A .wgz formátum N95 8GB ,N95, és N82-re telepíthető. Az .swf viszont az N95 fejléc ellenére minden 240x320 kijelzővel rendelkező teloval kompatibilis.
http://data.hu/get/407635/battery_widget.html

Kép


vas. júl. 13, 2008 14:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Macika írta:
kerelyfe írta:
Az újabb Handy Weather is csak eddig bírta. :cry:
Szomorú, pedig nagyon bejön az a progi...

Szerintem már készülőben van a Licence Manager következő,Handy –re írt verziója. Nem hinném ,hogy sokat kéne várnunk rá. :D :D :D


vas. júl. 13, 2008 13:57
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Az újabb Handy Weather is csak eddig bírta. :cry:
Szomorú, pedig nagyon bejön az a progi...


vas. júl. 13, 2008 13:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
reddoors írta:
csab2 írta:
A következő problémára keresek megoldást:

Ha BT-n átküldök valamit a telefonra, akkor az a Beérkezett üzenetek közé kerül. Na most ezzel nem tudok semmi mást csinálni csak megnyitni, ha a telefon alapból meg tudja. Nem tudom pl. átmásolni máshová. Fájlkezelővel nem találom az üzenetek mappát seholsem. Valaki azt mondta egy fórumon, hogy erre csak a régebbi Symbianban volt lehetőség. Emlékszem, hogy régen a 3650-ben fájlkezelővel meg tudtam keresni az Üzenetek mappát, és ott szabadon turkálhattam.

Bocsánat, ha ont itt kérdeztem már rá a dologra!

A topicban szereplő fájlkezelők mindegyike tudja kezelni a bejövő üzeneteket.
A legegyszerűbb az X-plore fájlkezelővel, de az Y-Browser is nagyon jó viszont itt kiegészítő pluginokat szükséges telepíteni.
Kép

Igen ezt ismertem, köszönöm, de nekem nem csinál semmit az X-plore, nem lát egy üzenetet sem.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csab2 vas. júl. 13, 2008 13:31-kor.



vas. júl. 13, 2008 13:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Az újabb Handy Weather is csak eddig bírta. :cry:


vas. júl. 13, 2008 12:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A járműkezelés kicsit bugosra sikerült, nekem a 3D nyílon kívül nem sikerült egyéb járművet beállítani. Még akkor sem, ha csak az alapértelmezett +1 jármű volt a (VEHICLE) mappában.
Viszont nagyon pozitív a magyar nyelvű megjelenítés JÁRMŰ néven, a menüpont régi neve ugye VEHICLE volt.
A GPS beállításoknál a Csatolt GPS Használata menüpont módosult, kiegészült. Az új opció Csatlakoztatott\Beépített GPS.
Az érzékenysége egyszerűen tökéletes ,olyan helyeken is van aktív GPS kapcsolat ahol eddig még esély sem volt arra.
A telepítős verzió és a kiegészítő nyelvi fájlok letölthetők innen:

https://buy.garmin.com/shop/store/downl ... 8&pID=9796


Kép


vas. júl. 13, 2008 8:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás GARMIN müxik
Sikerült a Garmin frissítés (átpakolás)!!!
Végülis minden oké volt, a Card ID-s UNL-t elfogadta. Persze nem töröltem minden könyvtárat, mivel ott más navi sw-k fájljai is okoskodnak, hanem aprólékosan áttettem mindent az új garmin mappákból a memó gyökerébe. Szóval, köszi, öregem!

Valóban jobb a progi, integrated gps-t jobban kezeli: 3 műholdat lát ott, ahol eddig alig egyet, s abból ugye csakis félre lehet számolni. Más kérdés, hogy a Samsungra fejlesztett Navigon 12 műholdat lát ugyanezzel a belső (egyébként szuper érzékeny) GPS-szel. A színei a régiek, kicsit zavaróan hupilila útjelzéssel, de sebaj. Mert az útvonalszámítás is valóban gyorsabb, ahogy mondtad, reddoors.
(Bocs a lelkizésért, tényleg könnyen ment minden!)

Jó éjt mindenkinek, symbianosok! :wink:


szomb. júl. 12, 2008 21:40
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség