Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 7:29



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Kedves TOZ!

Megtennéd, hogy megnézed nekem, hogy a premium verzióban, amikor
megadod az SSID nevet, akkor ott is kiegészíti "Joikuspot_"-al az elejét?

Mert a free verzióban ugye mindig benne van az SSID nevében... :(

Köszi


pén. júl. 25, 2008 13:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
Lalamper írta:
JoikuSpot Light

Wifi hotspottá alakíthatod a mobilod. Megosztható vele a GPRS/3G kapcsolat. Támogatja a WEP titkosítást, protokollok közül csak HTTP és HTTPS-t engedi át. Ad-hoc módot használ.

http://www.joiku.com/?action=products&m ... uct_id=310


Hatha valaki hasznalja ezt az app-ot...

Julius 4-en megjelent a Premium valtozat, amely mar nem csak HTTP(S) protocolt enged, hanem akar VPN-t is tudunk vele hasznalni. Ebben a honapban meg akciosan 15 EUR-ert megveheto - normal ara 25 EUR. (Esetleg BiNPDA verziot is lehet talalni, en azt nem probaltam).

Szerintem nagyon hasznos kis alkalmazas wifis (es HSDPA kepes) symbian telefonokon


pén. júl. 25, 2008 10:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
kela14 írta:
Macika írta:
Már bocs, de 5 perc alatt egy gyakorlott user keresni is tud...


nem vagyok gyakorlott, elég lett volna 5 programnév,, a topicot bármennyire is hihetetlen de már végigolvastam, de sokszor nem volt egyértelmű. no mind1..

Nem szólnék bele, de tegnap találtam meg ezt a topikot (szégyenszemre ) és az a 4 progi, amire nekem szükségem volt, a telefonomon figyel, kérdezés nélkül.....
Köszönet a topikért ezúton is.....
Apooca


pén. júl. 25, 2008 9:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kela14 írta:
nem vagyok gyakorlott, elég lett volna 5 programnév,, a topicot bármennyire is hihetetlen de már végigolvastam, de sokszor nem volt egyértelmű. no mind1..
Na ja, 5 programnév...

Szerintem is működik mindegyik link, direkt végignéztem párat, szúrópróba-szerűen.

De ha leírod, mely linkek nem mennek, akkor szerintem reddoors AZONNAL fogja korrigálni a hibát.

Nehéz belátni, hogy lusták vagyunk. Én is lusta vagyok ám! ;)
Csak én nem írok le olyat, amiből kiderülhet, hogy esetleg nem feltétlenül mondok igazat.


pén. júl. 25, 2008 8:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Aki bővebben szeretne tájékozódni az ActiveFile fájlkezelő új verziójával kapcsolatosan, az a hivatalos oldalon megteheti.
Itt:
:arrow: http://activefile.googlepages.com/



A rendszerfájlok hozzáféréséhez Manufacturer capabilities(UnSigned) kiadással lehet, de ezt csak saját személyre szóló tanúsítvánnyal lehet szignózni, majd telepíteni.


csüt. júl. 24, 2008 16:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
kela14 írta:
Macika írta:
Már bocs, de 5 perc alatt egy gyakorlott user keresni is tud...


nem vagyok gyakorlott, elég lett volna 5 programnév,, a topicot bármennyire is hihetetlen de már végigolvastam, de sokszor nem volt egyértelmű. no mind1..

Nem tudom, mi nem volt egyértelmű, de íme:
msn-re: slick, illetve van Windows Live is
időjárás: World Mate
youtube: szerintem simán a telefonon is megy (nekem e65-ön a legújabb szofttal a gyári böngészővel)


csüt. júl. 24, 2008 12:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 27, 2008 14:02
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Macika írta:
Már bocs, de 5 perc alatt egy gyakorlott user keresni is tud...


nem vagyok gyakorlott, elég lett volna 5 programnév,, a topicot bármennyire is hihetetlen de már végigolvastam, de sokszor nem volt egyértelmű. no mind1..


csüt. júl. 24, 2008 12:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Szerintem meg minden link elérhető. Miért írnám le a kedvedért mégegyszer azt ami már szerepel a topicban? Azért mert neked nincs kedved olvasni?


csüt. júl. 24, 2008 12:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Már bocs, de 5 perc alatt egy gyakorlott user keresni is tud...


csüt. júl. 24, 2008 12:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 27, 2008 14:02
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Lalamper írta:
kela14 írta:
hali! Láttam , h otthon vagytok symbianos progikban és szeretnélek megkérni benneteket , h ajánljatok 1-2-t az alábbi témákban:
-msn
- időjárás
- és mit kell tudni a garminról? ---> milyen esetleges problémák léphetnek fel? ( rendszerlassulás? )
- mivel tudok youtubeot futtatni?

előre is köszi a választ! A telefon E51.


De miért nem olvasol vissza itt, ebben a témában???? Megkapsz minden választ.

a LINKEK fele el sem érhető, több program nem E51hez volt.. 5 perc alatt egy gyakorlott user tudna választ adni...


csüt. júl. 24, 2008 11:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
kela14 írta:
hali! Láttam , h otthon vagytok symbianos progikban és szeretnélek megkérni benneteket , h ajánljatok 1-2-t az alábbi témákban:
-msn
- időjárás
- és mit kell tudni a garminról? ---> milyen esetleges problémák léphetnek fel? ( rendszerlassulás? )
- mivel tudok youtubeot futtatni?

előre is köszi a választ! A telefon E51.


De miért nem olvasol vissza itt, ebben a témában???? Megkapsz minden választ.


csüt. júl. 24, 2008 11:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 27, 2008 14:02
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
hali! Láttam , h otthon vagytok symbianos progikban és szeretnélek megkérni benneteket , h ajánljatok 1-2-t az alábbi témákban:
-msn
- időjárás
- és mit kell tudni a garminról? ---> milyen esetleges problémák léphetnek fel? ( rendszerlassulás? )
- mivel tudok youtubeot futtatni?

előre is köszi a választ! A telefon E51.


csüt. júl. 24, 2008 10:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
Lalamper írta:

Apropopó! Ez a TMC támogatás nekem nem igazán megy. Tudom hogy
FM sávon kell jönnie, de GarminXT esetén ez szerintem csak GPRS-en
át jöhet, nem? A Garmin Online-ban nem látom....


Én úgy tudom, hogy a TMC kizárólag 89,5-108 MHz tartományban jön, GPRS sugárzásról nem tudok. Kell hozzá külön vevő, hacsaknem olyan PNA-d van, ami alapban tartalmaz egy TMC vevőt (pl. Mio C720), vagy van olyan Royaltek BT GPS, amiben szintén van integrávla TNC vevő. Abban sem vagyok biztos, hogy az XT támogatja a TMC-t.
Lehet, hogy PDA-n támogatja, mobiltelefonon viszont aligha hinném.


csüt. júl. 24, 2008 9:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Lalamper írta:

Apropopó! Ez a TMC támogatás nekem nem igazán megy. Tudom hogy
FM sávon kell jönnie, de GarminXT esetén ez szerintem csak GPRS-en
át jöhet, nem? A Garmin Online-ban nem látom....


Én úgy tudom, hogy a TMC kizárólag 89,5-108 MHz tartományban jön, GPRS sugárzásról nem tudok. Kell hozzá külön vevő, hacsaknem olyan PNA-d van, ami alapban tartalmaz egy TMC vevőt (pl. Mio C720), vagy van olyan Royaltek BT GPS, amiben szintén van integrávla TNC vevő. Abban sem vagyok biztos, hogy az XT támogatja a TMC-t.


csüt. júl. 24, 2008 9:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
Az NT témogatja a TMC-t, a sima nem. A City Navigator az egy átfogó Európa térkép, nem valami pontos Magyarország térképpel. A Naviguide-ot pedig a Navi Gate Kft (hazai Garmin képviselet) gyártja, jóval jobb térképalapra építkezik.


Áááá, vagy úgy!

Érdekes, eddig CN 2008 NT-t használtam Mapsource-al. De most letöltöttem az új NG 5.0-t, plusz a frissítést a Mapsourcehoz, így mindekettőből tudok előállítani a GarminXT-hez térképet..

Apropopó! Ez a TMC támogatás nekem nem igazán megy. Tudom hogy
FM sávon kell jönnie, de GarminXT esetén ez szerintem csak GPRS-en
át jöhet, nem? A Garmin Online-ban nem látom....


szer. júl. 23, 2008 21:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Lalamper írta:

Annyit kérdeznék, hogy tudja valaki pontosan, hogy mi a különbség az NT-s és nem NT-s térképek között? Illetve mi az összefüggés a NaviGuide és a City Navigator verziók között? (ugye tudjuk, hogy mind2 tartalmazza pl. Mo-t is, akarom mondani a NG az csak Mo.)


Az NT témogatja a TMC-t, a sima nem. A City Navigator az egy átfogó Európa térkép, nem valami pontos Magyarország térképpel. A Naviguide-ot pedig a Navi Gate Kft (hazai Garmin képviselet) gyártja, jóval jobb térképalapra építkezik.


szer. júl. 23, 2008 20:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
ActiveFile fájlkezelő újabb kiadás, symbian9.1 és 9.2-es telefonokhoz, 2x3 fájlos verzióban, egy szignós és két szignótlan.

CSAK(ezért a két szignótlan kiadás)! az ActiveFile extended capabilites verzió az OpenSigned-en is ellátható szignóval, ( https://www.symbiansigned.com/app/page/ ... dOnline.do ) .

A szignótlan extraként screenshot és restart funkciókat tartalmaz.
http://data.hu/get/434300/ActiveFilev1. ... 2.zip.html

Kép


szer. júl. 23, 2008 20:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
Sajnos nekem nem akar működni az új NaviGuide 5.0 NT a leírt módszerrel. Akkor sem, ha törlöm, akkor sem ha engedem, hogy felülírja a program...:( Mindkét esetben kéri a 25 jegyű feloldó kódot, de beírni nem enged semmitr sem. :(


szer. júl. 23, 2008 20:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
reddoors írta:
migabi24 írta:
Örülök a térkép frissítésnek mert már nagyon ráfért, csak azt furcsállom, hogy ha bővített térkép akkor miért kisseb, 10mb-al mint a régebbi, remélem ez valami tömörítés miatt van :shock:

Szerintem a tömörítés jobb. Az iGO térképek még kevesebb helyet foglalnak.
Akkor megnyugodtam, köszönöm :wink:


szer. júl. 23, 2008 15:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
migabi24 írta:
Örülök a térkép frissítésnek mert már nagyon ráfért, csak azt furcsállom, hogy ha bővített térkép akkor miért kisseb, 10mb-al mint a régebbi, remélem ez valami tömörítés miatt van :shock:

Szerintem a tömörítés jobb. Az iGO térképek még kevesebb helyet foglalnak.


szer. júl. 23, 2008 14:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
luqe írta:
a Garmin progi ezzel az új térképpen összesen mennyit foglal? Csak Mo. térképpel...

Magyarország térkép (33.7MB)+ BASEMAP (10MB)+ 1Jármű(1.3MB) +Szoftver(27.9MB, csak magyar hang és súgó)
Összesen kb.73MB.


szer. júl. 23, 2008 14:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. ápr. 17, 2005 19:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
a Garmin progi ezzel az új térképpen összesen mennyit foglal? Csak Mo. térképpel...


szer. júl. 23, 2008 14:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Quickoffice Premier 5.0 most 1 napig csak 1 USD!


http://www.quickoffice.com/

Sajnos mire olvassátok már lehet hogy lejár a határidő.. Bár nekem 2 perce még sikerült!

Ki koran kell QO-t nyer. Mondta a kolto. Koszi az infot. 6:00cet meg sikerult. 142 forintot a hulyenek is meger!


szer. júl. 23, 2008 5:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Örülök a térkép frissítésnek mert már nagyon ráfért, csak azt furcsállom, hogy ha bővített térkép akkor miért kisseb, 10mb-al mint a régebbi, remélem ez valami tömörítés miatt van :shock:


szer. júl. 23, 2008 4:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Quickoffice Premier 5.0 most 1 napig csak 1 USD!


http://www.quickoffice.com/

Sajnos mire olvassátok már lehet hogy lejár a határidő.. Bár nekem 2 perce még sikerült!


kedd júl. 22, 2008 23:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Király vagy Reddoors! (Azért néha aludj is egy keveset, ne csak a frissítéseket lesd..) :)

Annyit kérdeznék, hogy tudja valaki pontosan, hogy mi a különbség az NT-s és nem NT-s térképek között? Illetve mi az összefüggés a NaviGuide és a City Navigator verziók között? (ugye tudjuk, hogy mind2 tartalmazza pl. Mo-t is, akarom mondani a NG az csak Mo.)


kedd júl. 22, 2008 23:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Megjelent a GARMIN navigációhoz frissített Magyarország térkép, NaviGuide Hungary 5.0 NT néven.

A letöltött képfájlt (gmapsupp.img) csak be kell másolni a memóriakártya Garmin könyvtárába (előtte a régit törölni vagy felülírni).

Innen: http://www.garmin.hu/hirek/index.php?aid=397
direkt:
http://www.garmin.hu/update/NaviGuide_v50_SD.zip

Újdonságok:
* Az úthálózat hossza 1.098 km-rel bővült, így a teljes úthálózat hossza jelenleg 108.180 km.
* Jelentősebb új utak: M7 autópálya legújabb szakasza, Orosháza elkerülő
* TMC lokációs helyek száma: 1840
* Az előző frissítés óta az alábbi 55 település helyszíni felmérése történt meg: Adony, Albertirsa, Aszód, Bátonyterenye, Bélapátfalva, Borsodnádasd, Dévaványa, Dunavarsány, Dunavecse, Füzesabony, Galgahévíz, Gönc, Gyomaendrőd, Hegyeshalom, Herend, Hernádszurdok, Izsák, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászfényszaru, Kecel, Kenderes, Kerekegyháza, Kiskunhalas, Kunszentmárton, Kunszentmiklós, Lábatlan, Lajosmizse, Lőrinci, Martfű, Mezőberény, Nagykáta, Nagyvisnyó, Ócsa, Örkény, Pálháza, Pétervására, Polgárdi, Pusztamonostor, Pusztazámor, Solt, Soltvadkert, Sóskút, Szabadszállás, Tárnok, Tiszaföldvár, Tiszakécske, Tiszaszőlős, Tura, Túrkeve, Újszász, Vilmány, Vilyvitány.
* A térkép tartalmazza a hosszabb távú építkezések miatti útlezárásokat is (Műegyetem rakpart, Fehérvári út, Móricz Zsigmond körtér, Kálvin tér).
* A POI adatbázis jelenleg 51.072 db érdekes pontot tartalmaz. Ez jelentős, közel 7.000 darabos növekedés az előzőhöz képest.
* Az online hibabejelentőről az elmúlt időszakban 2399 bejelentés lett feldolgozva. 317 bejelentés van kiemelt kategóriában és 185 feldolgozatlan maradt.
Kép


kedd júl. 22, 2008 20:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Elsősorban symbian 9.1-es telefonokhoz ébresztő program, ugyanis itt alapból csak egy időpont állítható be. A program által több időpontot programozhatunk. Szinte egyedülálló módon kikapcsolt állapotban is ébreszt.
http://data.hu/get/431274/AlarmManagerv ... 3.rar.html

Kép


kedd júl. 22, 2008 19:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
reddoors írta:
_szabi_ írta:
sziasztok!
Az alkalmazáskezelőben nincs olyan alkalmazás, ami alatt NINCS TELEPÍTVE megjegyzés szerepel?
Esetleg egy nem megfelelő módon eltávolított program szeretne ismét helyreállítani magát. Telefon és tároló formázása után biztos, hogy megszűnnek a problémák. :D


szia, köszi a segitséget, de nincs ilyen alkalmazás. formázni nem szeretnék, ezért a kérdés, máshogy való megoldásra..


kedd júl. 22, 2008 17:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Gold , átlátszó alapú háttérképek.
http://data.hu/get/430773/Gold_Pack.rar.html
Kép


kedd júl. 22, 2008 17:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Képernyőforgató program. Kompatibilis: N78/N73/N80/N81/E65/6110/6120 telefonokkal. Szignózni kell!
http://data.hu/get/430741/LandscapePro_ ... d.zip.html
Kép


kedd júl. 22, 2008 16:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
_szabi_ írta:
sziasztok!

Tudom, hogy nem szorosan a témához tartozik, de azért megkérdem hátha. n95 8gb akárhányszor bekapcsolom, vagy adatátvitel után aktiv lesz ujra a memóriaegység (vagy mineve) mindig elkezd telepiteni valamit, aztán egyszercsak azt mondja, hogy nem megbizható szoftver van a memórián, lépjek az alkalmazáskezelőbe. Belépek, de semmi olyat nem találok ami ne lenne feltelepítve, sőt átszkenneltem az egész memóriát és nem találok kóbor .sis-t. Mit lehetne még tenni, hogy ne azzal induljon a bekapcsolás (sem), hogy telepedik ez a valami?

köszi

Az alkalmazáskezelőben nincs olyan alkalmazás, ami alatt NINCS TELEPÍTVE megjegyzés szerepel?
Esetleg egy nem megfelelő módon eltávolított program szeretne ismét helyreállítani magát. Telefon és tároló formázása után biztos, hogy megszűnnek a problémák. :D


kedd júl. 22, 2008 15:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
A WeatherBug csak N95-ön megy? Nem ártana, ha futna az E51-emen. :)

Az N95-ön kívül , N95 8GB , N82, és már E66-on is.


kedd júl. 22, 2008 15:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
A WeatherBug csak N95-ön megy? Nem ártana, ha futna az E51-emen. :)


kedd júl. 22, 2008 12:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
luqe írta:
A hívásidő kijelzést hol kell bekapcsolni? Amúgy nekem nem kell időkorlátos figyelmeztetés, csak a kijelzés.

Eszközök / Beállítások / Telefon / Hívás / Hívásidőtartam kijelzése ;)


kedd júl. 22, 2008 9:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. ápr. 17, 2005 19:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
reddoors írta:

A téma, ha nem látható az alkalmazáskezelőben, akkor sajnos csak telefon és kártya formázásával lehet maradéktalanul eltüntetni. Ezért ajánlatos egyszerre csak 2-3témát használni és azt is a telefon memóriájába telepíteni. Esetleg, ha még megvannak a témák telepítői, megpróbálhatod újratelepíteni, felülírni a meglévőt, de ezúttal a telefonba add meg a telepítés helyét.

Ha bekapcsolod a hívásidő kijelzését , láthatóvá válik a beszélgetési idő. Olyan program még nincs amiben be lehetne állítni egy időkorlátos figyelmeztetést.

Az összes (összesített) beszélgetési idő kóddal is ellenőrizhető. Alapállapotban ezt a kódsort kell beírni: *#92702689#


Nincsenek meg a témák telepítői, de név alapján talán meg tudom keresni őket.

A hívásidő kijelzést hol kell bekapcsolni? Amúgy nekem nem kell időkorlátos figyelmeztetés, csak a kijelzés.

Ezt a kódot nem ismertem! Köszi!


kedd júl. 22, 2008 8:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
luqe írta:
Hauptmann írta:
Valami jó MSN Messenger klienst tudtok ajánlani?


Van originál Messenger... Windows Live for Nokia S60. Klikk:
http://europe.nokia.com/A4491268



Van nekem is kérdésem. Olvastam, hogy a memóriakártyára telepített témákat eléggé benéztem eltávolítás szempontjából. De valamelyik oldalon Reddors írta, hogy a Handy Taskmanos cucchoz hozzá van csapva egy txt amiben van hozzá valami leírás... Na az első oldalon van, és már nem elérhető... De bármi megoldás érdekel, hogy el tudjak tüntetni pár témát. Elég nagyok (4-5mb) nekem pedig csak 256mb-s kártyám van és fontos lenne a hely... Cserélni nem akarok, mert se zenét, se képet, se filmet nem tárolok/hallgatok/nézek rajt, van rá más céleszköz, ugyanakkor frusztrál a dolog, hogy 10-20mb hely van csak... Nem kell maradéktalanul eltűntetni, csak szabaduljon a hely...

Másik kérdés: van olyan progi ami nyilvántartja a beszélgetési időt? Mármint hívás közben. Január óta van meg a telefon (E51) és egyre jobban zavar, hogy nem tudok ilyen adatot varázsolni a hívás közbeni képernyőre...

A harmadik kérdés: szintén beszélgetési idő nyilvántartás, de az összesre gondolok. Ugye a Napló menüpont beszélgetési időnél van ilyen, de pont ma fordult az "Összes" számláló. Azt hittem 999 óráig számol, de csak 99-ig... most már 00:38:21 percet ír...

Egyébként meg vagyok elégedve a telefonnal, sok hasznos program van rá, remekül tudom használni az "üzleti" jellegét az E szériának, pedig nem vagyok aktatáskás :)

Csak a Handy Weathert sajnálom :(

A topicért pedig Reddoorsnak minden respekt! 8)



A téma, ha nem látható az alkalmazáskezelőben, akkor sajnos csak telefon és kártya formázásával lehet maradéktalanul eltüntetni. Ezért ajánlatos egyszerre csak 2-3témát használni és azt is a telefon memóriájába telepíteni. Esetleg, ha még megvannak a témák telepítői, megpróbálhatod újratelepíteni, felülírni a meglévőt, de ezúttal a telefonba add meg a telepítés helyét.

Ha bekapcsolod a hívásidő kijelzését , láthatóvá válik a beszélgetési idő. Olyan program még nincs amiben be lehetne állítni egy időkorlátos figyelmeztetést.

Az összes (összesített) beszélgetési idő kóddal is ellenőrizhető. Alapállapotban ezt a kódsort kell beírni: *#92702689#


kedd júl. 22, 2008 3:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. ápr. 17, 2005 19:18
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
Valami jó MSN Messenger klienst tudtok ajánlani?


Van originál Messenger... Windows Live for Nokia S60. Klikk:
http://europe.nokia.com/A4491268



Van nekem is kérdésem. Olvastam, hogy a memóriakártyára telepített témákat eléggé benéztem eltávolítás szempontjából. De valamelyik oldalon Reddors írta, hogy a Handy Taskmanos cucchoz hozzá van csapva egy txt amiben van hozzá valami leírás... Na az első oldalon van, és már nem elérhető... De bármi megoldás érdekel, hogy el tudjak tüntetni pár témát. Elég nagyok (4-5mb) nekem pedig csak 256mb-s kártyám van és fontos lenne a hely... Cserélni nem akarok, mert se zenét, se képet, se filmet nem tárolok/hallgatok/nézek rajt, van rá más céleszköz, ugyanakkor frusztrál a dolog, hogy 10-20mb hely van csak... Nem kell maradéktalanul eltűntetni, csak szabaduljon a hely...

Másik kérdés: van olyan progi ami nyilvántartja a beszélgetési időt? Mármint hívás közben. Január óta van meg a telefon (E51) és egyre jobban zavar, hogy nem tudok ilyen adatot varázsolni a hívás közbeni képernyőre...

A harmadik kérdés: szintén beszélgetési idő nyilvántartás, de az összesre gondolok. Ugye a Napló menüpont beszélgetési időnél van ilyen, de pont ma fordult az "Összes" számláló. Azt hittem 999 óráig számol, de csak 99-ig... most már 00:38:21 percet ír...

Egyébként meg vagyok elégedve a telefonnal, sok hasznos program van rá, remekül tudom használni az "üzleti" jellegét az E szériának, pedig nem vagyok aktatáskás :)

Csak a Handy Weathert sajnálom :(

A topicért pedig Reddoorsnak minden respekt! 8)


hétf. júl. 21, 2008 22:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: fotel
Hozzászólás 
_szabi_ írta:
sziasztok!

Tudom, hogy nem szorosan a témához tartozik, de azért megkérdem hátha. n95 8gb akárhányszor bekapcsolom, vagy adatátvitel után aktiv lesz ujra a memóriaegység (vagy mineve) mindig elkezd telepiteni valamit, aztán egyszercsak azt mondja, hogy nem megbizható szoftver van a memórián, lépjek az alkalmazáskezelőbe. Belépek, de semmi olyat nem találok ami ne lenne feltelepítve, sőt átszkenneltem az egész memóriát és nem találok kóbor .sis-t. Mit lehetne még tenni, hogy ne azzal induljon a bekapcsolás (sem), hogy telepedik ez a valami?

köszi


Nekem is ugyanezt csinálja, de még nem jöttem rá, hogy miért...


hétf. júl. 21, 2008 22:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
sziasztok!

Tudom, hogy nem szorosan a témához tartozik, de azért megkérdem hátha. n95 8gb akárhányszor bekapcsolom, vagy adatátvitel után aktiv lesz ujra a memóriaegység (vagy mineve) mindig elkezd telepiteni valamit, aztán egyszercsak azt mondja, hogy nem megbizható szoftver van a memórián, lépjek az alkalmazáskezelőbe. Belépek, de semmi olyat nem találok ami ne lenne feltelepítve, sőt átszkenneltem az egész memóriát és nem találok kóbor .sis-t. Mit lehetne még tenni, hogy ne azzal induljon a bekapcsolás (sem), hogy telepedik ez a valami?

köszi


hétf. júl. 21, 2008 21:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Valami jó MSN Messenger klienst tudtok ajánlani?


hétf. júl. 21, 2008 20:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás HelloCarbide
reddoors írta:
Hauptmann írta:
reddoors írta:
Mind a kettő egyben. Ha bemásolod a installserver.exe fájlt a leírásban szereplő helyre, akkor minden program telepíthetővé válik. Innentől kezdve szignózás elfelejtve.


Aha. És a CapsOff.susx-el tudom fiyre állítani a dolgot, hogy ne kelljen minden telefon ki/bekapcsolás után újra eljátszani az egész telepítősdit?

Igen, pontosan így van. Ha a későbbiekben is szükséged lesz az ALL FILE hozzáféréshez, legegyszerűbb a CapsOff\On alkalmazásokat is telepíteni.


Nálam nem müxik a CapsOFF. Pontosabban állandóan off-on van, azaz hozzáférhetőek a sys és a private mappák. Ez alighanem az új X-plore-nak köszönhető. Jól gondolom?
Úgy olvasom reddoorsnál, hogy a kettő egymás alternatívája. Vagy régi X-plore egy allfileshackkel, és capsOn/Off; vagy új X-plore, állandó allfiles access-sel. Ez utóbbiban (ezt is csak így olvasom, próbát nem tettem) törölni nem lehet, csak módosítani. Tehát a teljes(!) hozzáféréshez kell a HelloCarbide-os trükk újra.
Nem tudom, jól mondom-e. :shock:
Üdv Nektek


hétf. júl. 21, 2008 12:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
reddoors írta:
Mind a kettő egyben. Ha bemásolod a installserver.exe fájlt a leírásban szereplő helyre, akkor minden program telepíthetővé válik. Innentől kezdve szignózás elfelejtve.


Aha. És a CapsOff.susx-el tudom fiyre állítani a dolgot, hogy ne kelljen minden telefon ki/bekapcsolás után újra eljátszani az egész telepítősdit?

Igen, pontosan így van. Ha a későbbiekben is szükséged lesz az ALL FILE hozzáféréshez, legegyszerűbb a CapsOff\On alkalmazásokat is telepíteni.


hétf. júl. 21, 2008 8:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
reddoors írta:
Mind a kettő egyben. Ha bemásolod a installserver.exe fájlt a leírásban szereplő helyre, akkor minden program telepíthetővé válik. Innentől kezdve szignózás elfelejtve.


Aha. És a CapsOff.susx-el tudom fiyre állítani a dolgot, hogy ne kelljen minden telefon ki/bekapcsolás után újra eljátszani az egész telepítősdit?


vas. júl. 20, 2008 20:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
reddoors írta:
Mind a kettő egyben. Ha bemásolod a installserver.exe fájlt a leírásban szereplő helyre, akkor minden program telepíthetővé válik. Innentől kezdve szignózás elfelejtve.

--
Ehhez még annyit szeretnék hozzáfűzni - tekintettel az FP2 frisseségére, hogy a készüléket v10.xxxx firmware-rel vettem, túl a v11.xxxx-en jelenleg a legújabb v12.xxxx firmware ketyeg a gépben, de a legelőször végrehajtott fent említett hellocarbid és installserver.exe hack a frissítések ellenére első pillanattól szuperál N78-on!

Köszönöm a figyelmet! üdv. gidano


vas. júl. 20, 2008 20:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
Végigolvastam a topicot, de valami még nem tiszta. Reddoors írta ezt a hellocarbide-os dolgot június 1-jén. Ez a hellocarbide most egy all file hack, vagy egyúttal a szignózást is kilövi? A 9. pont nekem legalábbis ez utóbbit mondja.

Mind a kettő egyben. Ha bemásolod a installserver.exe fájlt a leírásban szereplő helyre, akkor minden program telepíthetővé válik. Innentől kezdve szignózás elfelejtve.


vas. júl. 20, 2008 19:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Végigolvastam a topicot, de valami még nem tiszta. Reddoors írta ezt a hellocarbide-os dolgot június 1-jén. Ez a hellocarbide most egy all file hack, vagy egyúttal a szignózást is kilövi? A 9. pont nekem legalábbis ez utóbbit mondja.


vas. júl. 20, 2008 19:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
migabi24 írta:
Lalamper írta:
Sziasztok!

Nokia Maps-hez nem létezik valami megoldás, hogy működjön a hangos navigáció..?? :)
Van, feltörték, nézz szét a nokiaprogramokon, van neki topicja :wink:

Én azt olvastam, hogy E51, N82, N95, N95 8GB , 6120 telefonokon jól működik(tört verzió). Szándékomban volt ma kipróbálni, de sajnos jelenleg egy N73-at használok, ezzel viszont nem kompatibilis a 2.00….. kiadás. Pedig ma meg is flasheltem mert elég régi szoftver volt rajta. :D Nem hinném, hogy a Garmin mellett labdába tudna rúgni, de akinek ez a szoftver a szimpatikus, egy próbát megér. Nekem még az N95 idejéből vannak nem épp pozitív tapasztalataim, igaz azóta elvileg sokat csiszoltak rajta. :o


szomb. júl. 19, 2008 18:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Sziasztok!

Nokia Maps-hez nem létezik valami megoldás, hogy működjön a hangos navigáció..?? :)
Van, feltörték, nézz szét a nokiaprogramokon, van neki topicja :wink:


szomb. júl. 19, 2008 18:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Sziasztok!

Sajnálattal és mély fájdalommal tudatom mindenkivel, hogy a Garmin Mobile XT legújabb 4.20-as verziója sem fut még a FP2-es rendszereken... :cry:
--
Csont nélkül feltelepült ugyan az N78-ra, a program indítását követően azonban nem történt semmi - vagyis annyi, hogy a menüben az ikonok közt nem tudok mozogni, többi gomb működik. A problémát csak újraindítással tudtam megoldani. A jelenség többszöri újraindítást követően is fennállt.
--
Türelmesen várjuk a további frissítéseket... :roll:
----

üdv. mindenkinek! gidano


szomb. júl. 19, 2008 16:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség