Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 12:44



Hozzászólás a témához  [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 51  Következő
Nokia E51 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 13, 2008 15:36
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Ilyen telcsit tervezek venni. Nagyjából végigolvastam a topicot, nagyon tetszenek a funkciói, de egy dolgot nem találtam: Ha internethívást folytatok, és közben jön egy bejövő hívás a mobilomra, akkor hall-e foglalt hangot a hívó, vagy én ilyenkor hallok-e vmi jelet?
Köszönöm a választ előre is, bocsánat ha már volt és elkerülte a figyelmemet.


szer. aug. 13, 2008 15:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Az Örsön az IKEA bővítése nincs még meg, a felszíni parkoló is ott van még. Ez legalább 5 éve nincs már így...


hétf. aug. 11, 2008 1:17
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Ezt a műholdas nézetre értitek? Mert szerintem az úthálózat maga az jó..
Igen, a műholdas fotókra, a domborzatról, épületekről.


vas. aug. 10, 2008 20:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Ezt a műholdas nézetre értitek? Mert szerintem az úthálózat maga az jó..


vas. aug. 10, 2008 19:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
gsutyika írta:
Sziasztok, friss E51 tulaj vagyok, még csak ismerkedem a telóval, valamint a fórummal, nagyon sok hasznos, jó dolgokat találtam itt eddig, és jónéhány magamban feltett kérdésre kaptam meg a választ. Egyenlőre sokmindenhez nem tudok hozzászólni, csak annyit jegyeznék meg a Google térképek frissességéhez kapcsoltan, hogy pl. a munkahelyemet megkeresve, olyan épületeket mutat meg, amelyeket már 1998-99-ben elbontottak!!
Valóban, inkább 9-10 évesek lehetnek a térképek. Legalábbis a Pesti, belvárosi oldalon mindenképpen...


vas. aug. 10, 2008 19:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. aug. 10, 2008 18:34
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: a nappali
Hozzászólás 
Sziasztok, friss E51 tulaj vagyok, még csak ismerkedem a telóval, valamint a fórummal, nagyon sok hasznos, jó dolgokat találtam itt eddig, és jónéhány magamban feltett kérdésre kaptam meg a választ. Egyenlőre sokmindenhez nem tudok hozzászólni, csak annyit jegyeznék meg a Google térképek frissességéhez kapcsoltan, hogy pl. a munkahelyemet megkeresve, olyan épületeket mutat meg, amelyeket már 1998-99-ben elbontottak!!


vas. aug. 10, 2008 18:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
freeware írta:
Köszönöm a tanácsot! Egyelőre nem tervezem GPS vételét, de sose lehet tudni.
A városban császkálva találtam egy csomó nyitott wlan hálózatot, és kipróbáltam a Google Mapst. Attól függetlenül, hogy van lementett térkép egyből letöltötte őket újra. Elég friss térképek, és külön tetszik, hogy van műholdas nézet is. Ha be volt kapcsolva a 3G hálózat használata, egész pontosan megadta a helyzetemet. Sima GSM-nél sajnos csak 5km-es pontossággal... kb. 4 utcával arrébb jelölte meg a térképet.
A Nokia Maps-t is használom, csak nálam zoom-nál elcsúszik a Balaton meg a folyók. A tengerek nem.
Nem frissek a térképek, a Sportcsarnok pl. még a leéégés utáni állapotot mutatja. Tehát legalább 7 éves. Sajnos.


vas. aug. 10, 2008 15:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 17:27
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Hozzászólás 
Köszönöm a tanácsot! Egyelőre nem tervezem GPS vételét, de sose lehet tudni.
A városban császkálva találtam egy csomó nyitott wlan hálózatot, és kipróbáltam a Google Mapst. Attól függetlenül, hogy van lementett térkép egyből letöltötte őket újra. Elég friss térképek, és külön tetszik, hogy van műholdas nézet is. Ha be volt kapcsolva a 3G hálózat használata, egész pontosan megadta a helyzetemet. Sima GSM-nél sajnos csak 5km-es pontossággal... kb. 4 utcával arrébb jelölte meg a térképet.
A Nokia Maps-t is használom, csak nálam zoom-nál elcsúszik a Balaton meg a folyók. A tengerek nem.


vas. aug. 10, 2008 15:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. márc. 28, 2008 18:27
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Valahol máshol.
Hozzászólás 
freeware írta:
Bocs, de tudom hogyan működik. Létezik egy Gmap maker nevű program, amivel le lehet szedni a Google térképeit, img formátumban. Le is töltöttem párat, meg is nyitja, de ettől függetlenül csatlakozni akar. Azért kérdeztem, hátha tud valaki segíteni.
Ezen az oldalon kijelölöd ami kell: http://www.mgmaps.com/create és letöltöd a koordinátákat amit ad.
Aztán a GMapMaker progival a megadott koordináták alapján letöltöd a térképeket pc-re, majd felmásolod a letöltött cuccot a telóra.
Szóval ha valaki ezt használja, és megoldotta a GSM navigációt, akkor szóljon!

Offline módban, csak képek alapján nem fog tudni navigálni, mert még a városneveket sem ismeri, csak a pozíciódat tudja mutatni (GPS-sel is).
Valószinűleg azért akar internetkapcsolatot, mert le kell kérdezze a GSM cella pozícióját (kétlem, hogy ezt az adatot le tudod tölteni).
Egy külső GPS 10-15 ezer forint, inkább vegyél egy olyant, a GSM még helymeghatározásra is nagyon pontatlan.

Ha lesz GPS-ed, akkor helymeghatározásra használhatod a Nokia maps-et is (ez a része ingyenes), nem rosszak a térképei (de nem hasonlítottam össze a Google térképeivel, de a nagyobb nyugati városok térképei nagyon részletesek). Navigálni is lehet vele, de az már fizetéses szolgáltatás.


vas. aug. 10, 2008 12:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
freeware írta:
Bocs, de tudom hogyan működik. Létezik egy Gmap maker nevű program, amivel le lehet szedni a Google térképeit, img formátumban. Le is töltöttem párat, meg is nyitja, de ettől függetlenül csatlakozni akar. Azért kérdeztem, hátha tud valaki segíteni.
Ezen az oldalon kijelölöd ami kell: http://www.mgmaps.com/create és letöltöd a koordinátákat amit ad.
Aztán a GMapMaker progival a megadott koordináták alapján letöltöd a térképeket pc-re, majd felmásolod a letöltött cuccot a telóra.
Szóval ha valaki ezt használja, és megoldotta a GSM navigációt, akkor szóljon!
Mostmár hogy utánakerestél, már sokkal összerakottabb az elképzelésed.

Azért azt megmagyarázhatnád, mit akartál a GSM-tornyoktól az előző hozzászólásodban...


vas. aug. 10, 2008 10:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 17:27
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Hozzászólás 
Bocs, de tudom hogyan működik. Létezik egy Gmap maker nevű program, amivel le lehet szedni a Google térképeit, img formátumban. Le is töltöttem párat, meg is nyitja, de ettől függetlenül csatlakozni akar. Azért kérdeztem, hátha tud valaki segíteni.
Ezen az oldalon kijelölöd ami kell: http://www.mgmaps.com/create és letöltöd a koordinátákat amit ad.
Aztán a GMapMaker progival a megadott koordináták alapján letöltöd a térképeket pc-re, majd felmásolod a letöltött cuccot a telóra.
Szóval ha valaki ezt használja, és megoldotta a GSM navigációt, akkor szóljon!


vas. aug. 10, 2008 9:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
freeware írta:
Feltettem a Google Maps-ot, de minden áron wlan-t, vagy intetnetet akar használni. Hogy lehet neki megadni, hogy GSM torony jeleit keresse? Vagy le lehet tölteni neki a térképeket pc-n is? Eddig nem sikerült megoldani.
Biztosan átgondoltad, mielőtt leírtad ezt a hsz-t????

SZERINTED honnan lesz grafikus, nagyfelbontású térképed??? A GSM-tornyok jeleiből??? Vagy abból a 226 kB-os installból lesz felfújva nagyfelbontású, utcaszintű világtérkép, ami az install.sis? :D

Azt hiszem, halvány fogalmad sincsen, hogyan működik a Google Maps, sem telefonon, sem PC-n.

Mellesleg az összes, legnagyobb felbontású térkép az egész világról sok TB. Hogyan töltenéd le azt PC-n? És hogyan töltenéd be azt a mobilba?


szomb. aug. 09, 2008 10:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 17:27
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Hozzászólás 
Feltettem a Google Maps-ot, de minden áron wlan-t, vagy intetnetet akar használni. Hogy lehet neki megadni, hogy GSM torony jeleit keresse? Vagy le lehet tölteni neki a térképeket pc-n is? Eddig nem sikerült megoldani.


szomb. aug. 09, 2008 9:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Valaki használta már az A2DP, AVRCP képességét a telefonnak? Elvileg támogatja ezeket a bluetooth szabványokat, de fingom sincs hogyan lehet
előcsalni belőle.. Elvileg A/V továbbításra, pl. ,mediacenterbe lehet használni..

En is varom a tapasztalatokat, bar en egy stereo bt fulesben gondolkodom.


pén. aug. 08, 2008 14:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
mikrowelle írta:
Sziasztok!

Nem tud valaki olyan programot, amivel egy bizonyos számról kapott smst tudok tiltani, hogy meg se kapjam? Néztem a nokiaprogramok.hu-n, működő hívásszűrőt találtam is, de az sms nem működött.:-/ Előre is köszi.

Itt :arrow: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php? ... &start=200


pén. aug. 08, 2008 14:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Valaki használta már az A2DP, AVRCP képességét a telefonnak? Elvileg támogatja ezeket a bluetooth szabványokat, de fingom sincs hogyan lehet
előcsalni belőle.. Elvileg A/V továbbításra, pl. ,mediacenterbe lehet használni..


pén. aug. 08, 2008 13:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 08, 2008 10:33
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nem tud valaki olyan programot, amivel egy bizonyos számról kapott smst tudok tiltani, hogy meg se kapjam? Néztem a nokiaprogramok.hu-n, működő hívásszűrőt találtam is, de az sms nem működött.:-/ Előre is köszi.


pén. aug. 08, 2008 10:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:51
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Tirpákia
Hozzászólás 
Macika írta:
hungazsi írta:
Lehet, hogy csak nekem nem esett le eddig, de a google maps gsm hálózaton 5000 méteres pontosságú, kettős módban 1800. Nektek milyen értékeket ad?
Ugyanazt.
Ráadásul 3G-nél pontosabb, a valódi tartózkodási helyemhez közelebbi pontot ad meg.
Valószínűleg 3G-n más tornyokkal (is) kommunikál.

Vagy kisebb hatótávolságú egy 3G-s torony (ha már találgatunk :) )


csüt. aug. 07, 2008 20:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
freeware írta:
Lehet bele nagyobb akkut tenni? Konkrétan BL-6F /N78/az eredeti BP-6MT helyett.


Na ez engem is érdekelne....

Jav: Mintha a BL-6F kicsit magasabb lenne, azaz nem biztos hogy ugyanolyanok a méretarányaik.


szer. aug. 06, 2008 12:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
hungazsi írta:
Lehet, hogy csak nekem nem esett le eddig, de a google maps gsm hálózaton 5000 méteres pontosságú, kettős módban 1800. Nektek milyen értékeket ad?
Ugyanazt.
Ráadásul 3G-nél pontosabb, a valódi tartózkodási helyemhez közelebbi pontot ad meg.
Valószínűleg 3G-n más tornyokkal (is) kommunikál.


szer. aug. 06, 2008 10:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:51
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Tirpákia
Hozzászólás 
Lehet, hogy csak nekem nem esett le eddig, de a google maps gsm hálózaton 5000 méteres pontosságú, kettős módban 1800. Nektek milyen értékeket ad?


kedd aug. 05, 2008 22:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Eddig többtucatnyian fordultak hozzám ilyen problémával, KIVÉTEL NÉLKÜL ez volt a probléma, a duplázott (triplázott) számok kitörlésével megoldódott minden.


szomb. aug. 02, 2008 13:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
K.Zolee írta:
igen-igen az os-oreg 7110 nekem is volt egy ilyen. 4.88as sw-vel. :D


En egy 6300 tipuson talalkoztam hasonloval. A szam el volt mentve, de tobb alkalmazasbol (pl. sms-iras, naplo, stb.) sem volt elohivhato. Akkor irtam a megfelelo forumba, de nem jott valasz, az ismerosom pedig lecserelte egy masik tipusra a telcsijet annyira zavarta.


pén. aug. 01, 2008 21:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 17:27
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Hozzászólás 
Lehet bele nagyobb akkut tenni? Konkrétan BL-6F /N78/az eredeti BP-6MT helyett. Ez 1200 mAh-ás, 150-nel több, mint az eredeti. Nem tudom a pontos méreteit sajna, de hátha valakinek van mindkét telefonja:)
Azt mondjuk nem tudom, mennyivel menne tovább az E51 vele.

Egyéb kérdés: még nem vettem meg, ezért kíváncsi vagyok, mennyi ideig tart feltölteni teljesen az E51 aksiját?


pén. aug. 01, 2008 17:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
igen-igen az os-oreg 7110 nekem is volt egy ilyen. 4.88as sw-vel. :D


pén. aug. 01, 2008 17:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Khm.

Nem biztos.


Jártam én már úgy Nokiával - igaz régen volt egy 7110-es - hogy volt olyan szám amit az Istennek sem volt hajlandó úgy elmenteni, hogy később be tudja azonosítani. Szerencsém volt. Anyám telefonszámát nem ette. Bementem vele - akkor még a Westel-hez - a szervizbe és mondtam a szervizesnek, hogy itt van ez a szám mentse el úgy, hogy ha ez hív akkor kiírja a nevet.


Szoftverelte, formatálta, mindent csinált vele... Nem tudta. Cserélték gariban egy másikra. Az ugyanazzal a szoftverrel tökéletesen tette a dolgát...


Az élet rejtelmei...


pén. aug. 01, 2008 11:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
dombyy írta:
Lalamper írta:
Pedig más nem nagyon lehet! :)

hát ez kizárva pedig, direkt megnéztem :/
Pedig úgy van, ahogy tanult kollégám írta.

Amennyiben az utolsó 7 számjegy egyezik, akkor azonosnak veszi a számot (lehet az 06-tal, +36-tal vagy előhívószám nélkül beírva, mindegy), és csak a számot jelzi ki.

Hidd el, ha nem jelzi ki a nevet, akkor nem nincs benne többször, hanem csak még nem találtad meg.

Ez 1000 %!

Keress! :)


pén. aug. 01, 2008 11:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Pedig más nem nagyon lehet! :)

hát ez kizárva pedig, direkt megnéztem :/


pén. aug. 01, 2008 8:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Pedig más nem nagyon lehet! :) Vagy a kártyán és a telcsiben is tárolva van


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lalamper pén. aug. 01, 2008 8:47-kor.



pén. aug. 01, 2008 8:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Több névhez van ugyanaz a szám rendelve! Hmmm?


Sajna nem. És biztos jo szám van beirva, +36 országkóddal.


pén. aug. 01, 2008 8:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Több névhez van ugyanaz a szám rendelve! Hmmm?


pén. aug. 01, 2008 8:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
Sziasztok!
Van egy t-mobileos e51-em, és 4-5 telefonszámhoz nem jeleníti meg a nevet, pedig a telefonkönyvben benne van.
Van valakinek ötlete hogy mi lehet a gond? Az előző pannonos e51-em is csinálta ezt egy pár telefonszámmal.

köszi


pén. aug. 01, 2008 8:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 17:27
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Hozzászólás 
Akkor nem a legjobb :?
Na, az Electro World webshopban meg 59000... Akkor a boltban jobban megéri, ha csak nem vitték fel ott is az árát múlt hét óta.
Mondjuk úgy is csak szeptemberben veszem meg.

Egy újabb kérdés: van olyan navigátor progi ami csak a cellainfókból megmutatja körülbelül hol vagyok? /és nem fizetős :?: /
Közben olvasgattam, tehát a Nokia Maps/Google maps az elvileg tud ilyet. Ez pontosan hogy működik? Lehet-e használni a térképeket gps nélkül is?


kedd júl. 29, 2008 14:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
"Hullámzik" a hangja... :( De ha folyamatosan, levegővétel nélkül beszél akkor talán jól fogod visszahallani.. :)


kedd júl. 29, 2008 12:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. júl. 28, 2008 17:27
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Hozzászólás 
A Electro Wordben, Media Marktban 48000 Ft 2 év garanciával!
A Nokia márkaboltban 56000.

Ami viszont érdekelne a telóval kapcsolatban: ha diktatfonként használjátok, akkor mennyire érzékeny? Ha egy teremben beszél egy előadó akkor azt vissza tudom majd hallgatni, vagy semmi nem hallatszik belőle?


kedd júl. 29, 2008 7:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
niches írta:
igen, igazad van, az tuti hogy én is csak gyári garival fogom megvenni... arrókl nem is beszélve, hogy használtat eszem ágában sincs :)
de gondolom netről is lehet gyári garisat találni?
Gondolkozzunk együtt, jó?!

Netről gyári, Magyarországon érvényes garis E51-et, ami új?

A Nokia E51 a nagykerben most olyan 59.000 + ÁFA körül van.
Erre van VALÓBAN gyári, magyar gari, 24 hónap. Ennyi pénzért.

Szerinted az általad elképzelt ár és az új, brutto 71.000 Ft-os ár közötti különbözetet ki fogja kifizetni a két szép szemedért???

Szerintem nem árt, ha maradsz a realitások talaján.

Aki ismer, tudja, nem vagyok az a rádumálós fajta.
Úgy néz ki, ma már viszik is alku nélkül 39e-ért a telót, tehát nem azért írom, mert kellene a vevő.
De az, hogy finnyáskodsz, azzal legalább 15 rugót vesztettél és cserébe pedig egy valóban új (bár 7 hete nálam lévő) E51-et kaphattál volna.
Ráadásul azért a pénzért, amit kb. rászánsz, SOHA a b. életben nem fogsz kapni új, Nokia garis, független készüléket.

Szerk.:
Elvitték. Örültek neki, amikor látták, hogy valóban makulátlan.


vas. júl. 27, 2008 9:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
Dannyboy írta:
niches írta:
Sziasztok!

Most tervezek egy ilyen telót venni ...


Anélkül, hogy popsinyalósnak tűnne a hsz-em, én ajánlanám, hogy nézz be az Adok-veszek topikba, ahol Macika az ezüst E51-ét árulja, igen jó áron. Tudni kell, hogy Macika telefonjai még 3-4 év után is olyan, mintha előtted venné ki a dobozából, tehát nem valami sokszor leejetett, beázott hulladék és garanciális is. Persze megveheted többért, szíved joga. :)

hogyhogy eladja? mégiscsak elég 1 darab is belőle? :)
Az a helyzet, hogy lett egy alkalmi vétel N95-2-re, így kell a pénz, sajnos az egyik E51-et (amelyiket nem használtam, csak tartaléknak vettem) el kell adnom. Pedig nagyon szeretem őket...


vas. júl. 27, 2008 9:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 15, 2004 9:14
Hozzászólások: 66
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
igen, igazad van, az tuti hogy én is csak gyári garival fogom megvenni... arrókl nem is beszélve, hogy használtat eszem ágában sincs :)
de gondolom netről is lehet gyári garisat találni?


vas. júl. 27, 2008 8:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
niches írta:
Sziasztok!

Most tervezek egy ilyen telót venni ...


Anélkül, hogy popsinyalósnak tűnne a hsz-em, én ajánlanám, hogy nézz be az Adok-veszek topikba, ahol Macika az ezüst E51-ét árulja, igen jó áron. Tudni kell, hogy Macika telefonjai még 3-4 év után is olyan, mintha előtted venné ki a dobozából, tehát nem valami sokszor leejetett, beázott hulladék és garanciális is. Persze megveheted többért, szíved joga. :)

hogyhogy eladja? mégiscsak elég 1 darab is belőle? :)

niches: SEMMIKÉPPEN ne vedd ott. ha jót akarsz, csak olyan helyen vedd meg, ahol 2 év hivatalos Nokia garanciát adnak, párezerrel drágábban meg is kapod így sok helyen. vagy megéri spórolni most 2ezret aztán szívni a szürkeimport minden hátrányával meg egy esetleges elcsesződésnél az egész javítási költség fizetésén? naugye hogy nem. még a kockázatot sem éri meg, még akkor sem, ha 10 ezer forint lenne a különbség.


vas. júl. 27, 2008 0:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
niches írta:
Sziasztok!

Most tervezek egy ilyen telót venni ...


Anélkül, hogy popsinyalósnak tűnne a hsz-em, én ajánlanám, hogy nézz be az Adok-veszek topikba, ahol Macika az ezüst E51-ét árulja, igen jó áron. Tudni kell, hogy Macika telefonjai még 3-4 év után is olyan, mintha előtted venné ki a dobozából, tehát nem valami sokszor leejetett, beázott hulladék és garanciális is. Persze megveheted többért, szíved joga. :)


szomb. júl. 26, 2008 20:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 15, 2004 9:14
Hozzászólások: 66
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Sziasztok!

Most tervezek egy ilyen telót venni, ismerősnek van, és nagyon bejön.
A hsz lényege az lenne, hogy szeretném nyilván minél olcsóbban megvenni, így neten keresgéltem. Van valakinek tapasztalata, hogy honnan érdemes venni? Hol nem vernek át stb.
Pl. itt van ez: http://www.mobilphone.hu
itt csak 46 000 ft lenne, ami elég jól hangzik....

előre is köszi a válaszokat!


szomb. júl. 26, 2008 20:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 03, 2005 18:51
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Tirpákia
Hozzászólás e51
Sziasztok!
Végre sikerült elolvasnom ezt a 21 oldalt végig. 4 hónapja én is boldog tulajdonosa vagyok ennek a csöppségnek. (régi fw)
Rengeteg dologra szerettem volna reagálni, de lekéstem róla, most gyorsan néhányat azért megteszek. Hátsó fedőlap lötyög, minden billentyű lipityókaszerűen mozog, az eredeti védőfólia rajta van még a képernyőjén de így is porosodik, de hogy hol arról fogalmam sincs. Egyszer leejtettem és kipattant egy gombja(vissza sikerült rakni). Ennyit a fizikai előéletéről.

Most kicsit szedett-vedett mondatok következnek, de tartalmuk lesz megígérem :)

Google maps és gmail fel van rakva megy is mind2 rendesen, csak a My Location pannonnál Nyíregyházán 5kmes sugarat mutat, ami a főtértől a bokortanyák elejéig terjed :)

Nekem is egy fekete típus van eddig semmi kopás nem látszik csak a klasszikus ujjlenyomat.

Gyári füles elég jó, csak halk, ezért a régi (mpx200-hoz vett) 2,5 3,5 átalakítóval egy logitech hs04a simán torzítás nélkül hallható. De amikor egy másik nokiához való minijackes headsetet akarok belerakni "nem támogatott..." üzit kapok. Ha ebben van megoldás arra nyitott vagyok.

A pannon flottakövetést felvetette valaki, de az ahogy néztem (pannonnál) fizetős.

A 72 órás visszavételhez annyit, hogy azt Aladár reklámozta az "1 euróért megmondom" sorozatban és az valami eu-s dolog lehet és tuti van még (törvényben is). Nem vagyok jogász, de így logikus.

Valaki mondta hogy be kell állítani a a pannonos telefonját internetre, én pannontól vettem és 3 kapcsolat volta benne: Mobilvideo, Pannon MMS, Pannon net gprs. Ezek tuti működnek, mert leszedett 5-6 ezret sunyiban, ez volt a tanulópénzem.(utána szolgáltatáslemondás) :?

A faxra én is emlékszem c35ön tényleg volt valami nyoma a dolognak, de újabb telefonoknál nem is láttam ilyesmit, de nem is hiszem hogy 1-2 %-nál nagyobb igény lenne rá az e-mailek korában.

Másvalaki felvetette, hogy a realplayer háttérben felcsatlakozik a beállított wifi helyett egy másik hálózaton. Nekem is volt ilyen, de a realplayer beállításai közt van olyan, hogy hozzáférési pont beállítása vagy valami ilyesmi, oda a szolgáltatós telefonoknál (az enyémből kiindulva) a szolgáltatóé van alapértelmezve. Azt átállítottam az aktuális wifire és már ment is a youtube.

Erre a wlanos megosztásra a windowsnak (xp, többit nem tudom) van egy komponense, amit a webszerver üzemeltetésére használnak: asszem a legújabb verziója az iis v6 (talán netről töltöttem) és hogyha ezzel csináljuk és forwardoljuk a 21-es portot (lehet hogy 80as is jó), akkor ha be van kapcsolva kívülről is el lehet érni.

Am nagyon jó kis készülék. Beépített zenelejátszója pont jó (külső lejátszóknak valahogy gyengébb a minőségük: mpx200, e51-nél is).
Videós képességét 640*480 videóval teszteltem konvert nélkül, hibátlan.
Vagy 4-5 fajta fájlböngésző kipróbálása után a legjobbnak az X-plore bizonyult. Szótár kezelhetőség szempontjából slovoed, bár winmo-n kicsit mintha ez a progi kicsit jobban kidolgozott lenne.
Beépített böngésző és opera mini is kiválóan teljesít, bár néha lefagyott a beépített és újraindult magától, ha túlterheltem. Kár hogy opera mobile-t nem támogatja. (felraktam rá, elindult, de nem működött) Később megnéztem:hivatalosan nem is támogatja. Tomtom, garmin, fring megy, bár gps egységgel, meg SIP, vel nem próbáltam, de térkép-nézegetés, időjárás előrejelzés és wlm/skype beszélgetés megy.
Találtam még egy érdekes programot: Mobiola webcam 3 (webkameraként használhatod a telefont). Tudom hogy ez már volt, de talán a wifi-s képességét nem említettétek meg, mert bizony azon keresztül is hibátlanul működik. Viszont a headet 1.0 nem megy valami miatt, már a csatlakozásnál elakad.


Néhány problémámra a javítást előre is köszönöm!!!!


szomb. júl. 26, 2008 12:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kirula írta:
Köszi, ezeket már elolvastam, a Voipcheap-et próbáltam is telepíteni, menne is, de ugye az már csak 1 percet engedélyez ingyen. (Meg hallottam, h vki feltöltötte az egyenlegét, és úgy sem működött megfelelően) Nekem olyan kéne, amivel ingyenesen hívhatók külfölni vezetékes számok. Ilyen létezik?
Én eddig hármat próbáltam. Freecall, VoipCheap és VoipDiscount.
Mindegyikkel kiválóan ment a dolog, szerintem több, mint 150€-t feltöltöttem már és lebeszéltem az elmúlt 2 év alatt, az ingyenes időszakkal együtt...


kedd júl. 22, 2008 19:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 22, 2008 9:44
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Ismét én... A fring-gel kapcsolatban van egy kérdésem (az előzőre azért még várom a választ:)) Telepítettem, de hiába próbálom bontani a kapcsolatot, (Akt. adatkap/Opciók/Kapcs. bontása) bontja, aztán újra kapcsolódik. Hol lehet ezt beállítani, hogy ne legyen automatikus a csatlakozás? Köszi a válaszokat!


kedd júl. 22, 2008 14:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 22, 2008 9:44
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Köszi, ezeket már elolvastam, a Voipcheap-et próbáltam is telepíteni, menne is, de ugye az már csak 1 percet engedélyez ingyen. (Meg hallottam, h vki feltöltötte az egyenlegét, és úgy sem működött megfelelően) Nekem olyan kéne, amivel ingyenesen hívhatók külfölni vezetékes számok. Ilyen létezik?


kedd júl. 22, 2008 13:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kirula írta:
Sziasztok, ma jött meg az E51-esem, és a kérdésem a következő: hogyan lehet vezetékes irányba ingyenes hívásokra alkalmas programot telepíteni rá, ill. van-e egyáltalán ilyen, ami tényleg működik? A voip-cheap pl. tökéletes lenne, de fogalmam sincs, hogy tudom letölteni/hívást kezdeményezni, a beállításokat módosítani, egyáltalán lehet-e az E51-esről. Lécci, ha vki tudja, írja le részletesen egy totál mobil-analfabéta részére! :)
KÖszönöm!
1. Olvasd el a készülékhez adott leírást a témában.
2. Olvass (keress) vissza a topicban, ahol leírtam/-tuk, hogyan kell beállítani a készüléket az internethíváshoz.


kedd júl. 22, 2008 11:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd júl. 22, 2008 9:44
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok, ma jött meg az E51-esem, és a kérdésem a következő: hogyan lehet vezetékes irányba ingyenes hívásokra alkalmas programot telepíteni rá, ill. van-e egyáltalán ilyen, ami tényleg működik? A voip-cheap pl. tökéletes lenne, de fogalmam sincs, hogy tudom letölteni/hívást kezdeményezni, a beállításokat módosítani, egyáltalán lehet-e az E51-esről. Lécci, ha vki tudja, írja le részletesen egy totál mobil-analfabéta részére! :)
KÖszönöm!


kedd júl. 22, 2008 9:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
sziasztok

mióta megjelent az E51-es kb. azóta szeretnék egyet, de munkahely miatt csak kamera nélküli jöhet számításba, mondjuk nem hiszem hogy használnám bármikor is a kameráját.

Tud vki forrást hogy hol lehet E51-2-t kapni? Csak kártyafüggetlen és 2 év garos érdekelne. Hivatalos győri t-mobile kereskedésben (sparban van) kérdeztem, azt mondták, hogy ilyen telefon nem is létezik. :shock: :roll: gyorsan meg is köszöntem a "segítséget" :lol:

előre is köszi
mazzi


hétf. júl. 21, 2008 21:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Olvastam, hogy a 100-as fw-vel a beepített böngésző gyakran elszáll. Nálam a 200-assal is ez a helyzet. Másnál is ez a helyzet, vagy nálam van a hiba?


hétf. júl. 21, 2008 21:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Ablakos írta:
Mp3 stream fájlokat, hogyan tud lejátszani a tel ? Kell hozzá külön progi ?

coreplayer biztosan tud ilyet sztem, ha más nem.


vas. júl. 20, 2008 23:23
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2544 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 51  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség