Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. szept. 30, 2024 22:30



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. aug. 18, 2008 17:24
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Lenne egy kérdésem Nokia E51 nem tudok nyomtatni USB porton keresztül sajnos , Bluetooth eszközt keres mindig :roll: A kérdés lehet - e USB kábellel valahogyan nyomtatni , vagy van - e valamilyen nyomtató progi hozzá ?


vas. aug. 31, 2008 18:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. aug. 31, 2008 18:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás MOSH HELP!!!
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy a MOSH-ról valaki tudott-e letölteni valamit, mert én regisztrálva is vagyok de nem mindig sikerül letölteni mindent, van amit csak megnyit(pl.:akkumulátor órával).
De van amit viszont elsőre sikerül letölteni.
Van valakinek valamilyen tapasztalata a MOSH-al kapcsolatban?
Előre is köszönöm! Üdv!


vas. aug. 31, 2008 18:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
Igazad van, csak S40 fejjel gondolkodva egyszerűbben meg lehetett találni. :)
Ebben viszont Neked van igazad, aláírom!


vas. aug. 31, 2008 18:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Macika írta:
Szerintem nem ártana megismerned a telefonod tulajdonságait, képességeit (esetleg elolvasni a leírását, amit adtak hozzá), mielőtt ilyet leírsz. :)


Igazad van, csak S40 fejjel gondolkodva egyszerűbben meg lehetett találni. :)


vas. aug. 31, 2008 18:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
Olyan híváslistázó programot keresnék, ami kijelzi, hogy a kiválasztott számmal mnnyi ideig beszéltek (tárcsázott és fogadott hívás esetén is). Az S40 alapból tud ilyet, de az S60 meg nem...
Bizony nem, csak a 7650 óta, ami ugye az első S60-as volt.

Szerintem nem ártana megismerned a telefonod tulajdonságait, képességeit (esetleg elolvasni a leírását, amit adtak hozzá), mielőtt ilyet leírsz. :)


vas. aug. 31, 2008 18:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
Hauptmann írta:
Olyan híváslistázó programot keresnék, ami kijelzi, hogy a kiválasztott számmal mnnyi ideig beszéltek (tárcsázott és fogadott hívás esetén is). Az S40 alapból tud ilyet, de az S60 meg nem...


Dehogynem tud. bele kell menni a naplóba és a jobb fülön ott van az összes kommunikáció, időre, byte-ra meg mindenre..


vas. aug. 31, 2008 18:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 195
Hozzászólás 
Olyan híváslistázó programot keresnék, ami kijelzi, hogy a kiválasztott számmal mnnyi ideig beszéltek (tárcsázott és fogadott hívás esetén is). Az S40 alapból tud ilyet, de az S60 meg nem...


vas. aug. 31, 2008 18:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
reddoors írta:
Á, nem akadnak össze , mindenképpen próbáld ki, :D érdekes mikor egymás után tervezgetnek. Ha memóriával bírja a telefonod nem lesz gond. Egy jó proci sem mellékes. :D


521 KB RAM, abból kb. 150 KB free (MemoryUp mellett);
329 MHz CPU; - ezt tudja a SAMSUNG SGH-i550. Jók ezek a mutatók a piacon? Nincs összehasonlítási alapom, előző készülékem egy SE K750i volt. Imádtam.

(Kösz, hogy megnézed a CoPilot Live7 progit. Nokiaprogramokon is van fóruma, de Te, gondolom, inkább eredeti külföldi oldalakon okosodsz, hogy elsőkézből szerezz infót... Van egy-két remek arab, dán és orosz oldal is, de ezt te még jobban tudod, mint én)

A progi már a telefonon is van, most nézegetem, sajnos a trial feloldására a kód nem jött össze 15perc próbálkozás után sem . Kicsit idegesítő a játék, nem tudom lesz-e türelmem hozzá. :D
Egy két képet azért csináltam a programról szokásom szerint. :D
Tényleg szép!
Kép
Kép


vas. aug. 31, 2008 17:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
reddoors írta:
Rootbeer írta:
_szabi_ írta:
reddoors írta:
_szabi_ írta:
sziasztok,

nekem is elharapja a szavak végét Mónika... Mit lehet ezzel tenni?

Az új javított hangot próbáltad? A most feltöltött verziókban az van.


Ezt a verziót tettem fel: http://rapidshare.de/files/40349425/SYGIC_DRIVE_750529.rar.html. És "harap" Monika :)


Bocs, h Reddoors mester helyett válaszolok. Remélem, leveszem a válláról a terhet. :lol:

Nos. Az új hang, ha tehát nem a Reddoors-félét tetted föl, elérhető Nokiaprogramokon (letöltések), de ha nem vagy regisztrált, vedd le innen:

[url] http://data.hu/get/567471/HUNGARIAN2.rar.html

A régi hang az "a"-t á-nak ejtette. Tesztje így hangzott: "Háromszáz méter után kányárodjon bárrá". Az új egész más hangot szimulál, kivették ezt a zavaró á-zást, és már nem "harap". Csomagold ki, majd mentsd a mappát a memóriakártyád Res/Voices könyvtárába! Ha meg akarod tartani a régit is, mentsd el Hungarian_2-ként vagy másképpen. Én szeretem a régi Mónit, alalpvetően hűséges vagyok. Bár azért nem tudtam megállni, hogy kipróbáljam az újat is... 8) [/url]



Hát mindkét csomag a SYGIC és a McGuider is az ÚJ javított hanggal lett csomagolva, nálam tökéletesen működik. Jelenleg a McGuider 408-as verzióját használom ,ugyanazt ami itt az oldalon is van. A hang tökéletesen működik és nem "harapós" MÓNIKA :D


megnéztem amit itt ajánlottatok, illetve a nokiaprogramokra feltett "hungarian.rar"-t is, ami ugyanaz byte-ról byte-ra, és ugyanúgy "harap". N78-on.


vas. aug. 31, 2008 16:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Á, nem akadnak össze , mindenképpen próbáld ki, :D érdekes mikor egymás után tervezgetnek. Ha memóriával bírja a telefonod nem lesz gond. Egy jó proci sem mellékes. :D


521 KB RAM, abból kb. 150 KB free (MemoryUp mellett);
329 MHz CPU; - ezt tudja a SAMSUNG SGH-i550. Jók ezek a mutatók a piacon? Nincs összehasonlítási alapom, előző készülékem egy SE K750i volt. Imádtam.

(Kösz, hogy megnézed a CoPilot Live7 progit. Nokiaprogramokon is van fóruma, de Te, gondolom, inkább eredeti külföldi oldalakon okosodsz, hogy elsőkézből szerezz infót... Van egy-két remek arab, dán és orosz oldal is, de ezt te még jobban tudod, mint én)


vas. aug. 31, 2008 15:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
reddoors írta:
...
A McGuider nagyon szépen figyelmeztetett a sebességkorlátozásokra (hanggal) , vasúti átjáróra(ha be van állítva) stb. ...


Úgy érted, beeppel vagy más effekttel? Úgy emlékszem ezt lehet beállítani Sygicon, emberi hang szimuláció figyelmeztetésre nem áll rendelkezésre. Vagy az új hang/legújabb programverzió már ezt is tudja??? (50[=52].514 fut i550-emen) Egy ideje a fantasztikus CoPilotot használom-tesztelem, úgyhogy nem vagyok biztos a dolgomban, de PoiPlazában sincs hangos poi Sygicra, csak Garminra legjobb tudomásom szerint.
Okosíts, maestro, ha lesz érkezésed!

ps. Érdekes ez a szimultán teszt! Jó, hogy nem akadnak össze!!! Nincs kedved belebocsátkozni egy kicsit a CoPilot rejtelmeibe??? Nem ártana, ha egy magadfajta szaki kicsit utána nézne egy ilyen szuper felülettel rendelkező proginak... (Csak ötlet, tudom, hogy nincs sok időd.)


Persze beepel. Ok. utánanézek, nem ismerem a programot, de ki fogom hamarosan próbálni. Mostanság eléggé sok navigációs program megfordult a telefonomon. :D :D .
Á, nem akadnak össze , mindenképpen próbáld ki, :D érdekes mikor egymás után tervezgetnek. Ha memóriával bírja a telefonod nem lesz gond. Egy jó proci sem mellékes. :D


vas. aug. 31, 2008 15:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
reddoors írta:
...
A McGuider nagyon szépen figyelmeztetett a sebességkorlátozásokra (hanggal) , vasúti átjáróra(ha be van állítva) stb. ...


Úgy érted, beeppel vagy más effekttel? Úgy emlékszem ezt lehet beállítani Sygicon, emberi hang szimuláció figyelmeztetésre nem áll rendelkezésre. Vagy az új hang/legújabb programverzió már ezt is tudja??? (50[=52].514 fut i550-emen) Egy ideje a fantasztikus CoPilotot használom-tesztelem, úgyhogy nem vagyok biztos a dolgomban, de PoiPlazában sincs hangos poi Sygicra, csak Garminra legjobb tudomásom szerint.
Okosíts, maestro, ha lesz érkezésed!

ps. Érdekes ez a szimultán teszt! Jó, hogy nem akadnak össze!!! Nincs kedved belebocsátkozni egy kicsit a CoPilot rejtelmeibe??? Nem ártana, ha egy magadfajta szaki kicsit utána nézne egy ilyen szuper felülettel rendelkező proginak... (Csak ötlet, tudom, hogy nincs sok időd.)


vas. aug. 31, 2008 14:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Ma volt ismét egy rövid teszt(belváros) kicsit különleges módon. A Garmin és az McGuider egy időben egyszerre futott ugyanazzal a tervezett útvonallal, útvonalakkal.
A navi hangerő kb. egyforma erősségűre lett belőve. A két hang jól megkülönböztethető egymástól így le lehetett mérni a különbségeket, mivel a hangos navigálás sem egyszerre történt.
Volt pont, ahol a Garmin mondta az ésszerűbb útvonalat és volt ahol a McGuider. Ha olyan helyen navigálsz amit jól ismersz könnyen előfordul ,hogy jómagad egy harmadik útvonalon mennél mert számodra az lenne a leglogikusabb.:D
A McGuider nagyon szépen figyelmeztetett a sebességkorlátozásokra (hanggal) , vasúti átjáróra(ha be van állítva) stb. Engem nem akart tévesztett útvonal esetén mindenáron visszafordítani, szépen tervezett újat.
Egyszer fordult elő az ,hogy kicsit nehézkesen született meg az új útvonal . Ez egy eredetileg tervezett útvonalra párhuzamos utcában történt de érdekes módon mutatta a pontos helyzetem miközben a tervezett útvonalat is aktívan mutatta egyidőben, közben ugrált a jelenlegi és aktív útvonal között. Megjegyzem közben a Garmin sem állt a helyzet magaslatán. :D
Akinek elég telefonmemóriával rendelkezik (KB. 40-50MB szabad) próbálja ki, érdekes dolgokat fog tapasztalni. :D
A két szoftver tökéletesen fut egyszerre a háttérben semmiféle instabilitást nem okoz. Egy TASK progival a futó navigációk között egy-két gombnyomással ugrálhatunk. A fokozott figyelem megtartására egy másodpilótát nem árt alkalmazni. :D :D


vas. aug. 31, 2008 12:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
gidano írta:
Sajnos a letöltendő Hungarian2.rar állomány 0 byte hosszúságban érkezik a gépemre... :shock:
-
Rootbeer javítanád a linket?

üdv. gidano


Bocs. Töröltem a linket, mivel a Reddoors anyagában megtalálod. Ha nem is telepíted újra az alkalmazást, onnan egyszerűen átmásolhatod a magyar hangot a memo megfelelő helyére. Üdv.


vas. aug. 31, 2008 11:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
gidano írta:
Sajnos a letöltendő Hungarian2.rar állomány 0 byte hosszúságban érkezik a gépemre... :shock:
-
Rootbeer javítanád a linket?

üdv. gidano

Ugyanazt találod az itt feltöltött McGuider csomag RES\VOICES\hungarian mappájában.


vas. aug. 31, 2008 11:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
_szabi_ írta:
reddoors írta:
_szabi_ írta:
sziasztok,

nekem is elharapja a szavak végét Mónika... Mit lehet ezzel tenni?

Az új javított hangot próbáltad? A most feltöltött verziókban az van.


Ezt a verziót tettem fel: http://rapidshare.de/files/40349425/SYGIC_DRIVE_750529.rar.html. És "harap" Monika :)


Bocs, h Reddoors mester helyett válaszolok. Remélem, leveszem a válláról a terhet. :lol:

Nos. Az új hang, ha tehát nem a Reddoors-félét tetted föl, elérhető Nokiaprogramokon (letöltések), de ha nem vagy regisztrált, vedd le innen:

[url] http://data.hu/get/567471/HUNGARIAN2.rar.html

A régi hang az "a"-t á-nak ejtette. Tesztje így hangzott: "Háromszáz méter után kányárodjon bárrá". Az új egész más hangot szimulál, kivették ezt a zavaró á-zást, és már nem "harap". Csomagold ki, majd mentsd a mappát a memóriakártyád Res/Voices könyvtárába! Ha meg akarod tartani a régit is, mentsd el Hungarian_2-ként vagy másképpen. Én szeretem a régi Mónit, alalpvetően hűséges vagyok. Bár azért nem tudtam megállni, hogy kipróbáljam az újat is... 8) [/url]



Hát mindkét csomag a SYGIC és a McGuider is az ÚJ javított hanggal lett csomagolva, nálam tökéletesen működik. Jelenleg a McGuider 408-as verzióját használom ,ugyanazt ami itt az oldalon is van. A hang tökéletesen működik és nem "harapós" MÓNIKA :D


vas. aug. 31, 2008 11:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 29, 2008 15:10
Hozzászólások: 75
Hozzászólás 
Sajnos a letöltendő Hungarian2.rar állomány 0 byte hosszúságban érkezik a gépemre... :shock:
-
Rootbeer javítanád a linket?

üdv. gidano


vas. aug. 31, 2008 11:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
_szabi_ írta:
reddoors írta:
_szabi_ írta:
sziasztok,

nekem is elharapja a szavak végét Mónika... Mit lehet ezzel tenni?

Az új javított hangot próbáltad? A most feltöltött verziókban az van.


Ezt a verziót tettem fel: http://rapidshare.de/files/40349425/SYGIC_DRIVE_750529.rar.html. És "harap" Monika :)


Bocs, h Reddoors mester helyett válaszolok. Remélem, leveszem a válláról a terhet. :lol:

Nos. Az új hang, ha tehát nem a Reddoors-félét tetted föl, elérhető Nokiaprogramokon (letöltések), de ha nem vagy regisztrált, vedd le innen:

[url] http://data.hu/get/567471/HUNGARIAN2.rar.html

A régi hang az "a"-t á-nak ejtette. Tesztje így hangzott: "Háromszáz méter után kányárodjon bárrá". Az új egész más hangot szimulál, kivették ezt a zavaró á-zást, és már nem "harap". Csomagold ki, majd mentsd a mappát a memóriakártyád Res/Voices könyvtárába! Ha meg akarod tartani a régit is, mentsd el Hungarian_2-ként vagy másképpen. Én szeretem a régi Mónit, alalpvetően hűséges vagyok. Bár azért nem tudtam megállni, hogy kipróbáljam az újat is... 8) [/url]


vas. aug. 31, 2008 10:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
reddoors írta:
_szabi_ írta:
sziasztok,

nekem is elharapja a szavak végét Mónika... Mit lehet ezzel tenni?

Az új javított hangot próbáltad? A most feltöltött verziókban az van.


Ezt a verziót tettem fel: http://rapidshare.de/files/40349425/SYGIC_DRIVE_750529.rar.html. És "harap" Monika :)


vas. aug. 31, 2008 9:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
viraxo írta:
Nos... hát nekem lenne egy igazi láma kérdésem, amit fel is teszek, de aztán megmagyarázom miért is kérdezek ilyet!
Szóval szerintetek melyik mobil navigációs progi a legjobb - kimondottan a magyarországi térképrészletesség szempontjából? Pl. a Nokia Maps nekem tetszene, csak azt vettem észre, hogy nem minden utcában ismer házszámokat, így néha egész furcsa irányokba képes navigálni, mert az ilyen utcákat mindig csak valamelyik végük felől közelíti meg és kihagyja a "cél" utcába becsatlakozó más utcákat a számításból! Nem tudom érthető volt ez a kissé suta magyarázat?
Sajnos nagyon keveset vezetek autót (egyenlőre nincs saját) de amikor mégis, akkor viszont nagyon kéne egy pontos nav. soft. És sajnos pont ez okból kifolyólag, egyszerűen nincs alkalmam rendesen letesztelni mondjuk egy Garmint, vagy más cuccot. A Maps tört verziója már itt csücsül az N82-őmön, tehát azt próbálgatom. Ha van köztetek olyan aki a többi programot már jó alaposan megismerte és nem csak Pesten, hanem vidéki kisebb városokban, segítsen nekem, melyiket tegyem fel, vagy hagyjam meg esetleg a Nokia térképeit?


Ha itt ajánlhatok másik fórumot, akkor olvasd el ezt, hátha megkönnyíti a választást (De igaza van Reddoorsnak, a pudding próbája az evés):

[url] http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... sc&start=0

(Ha ez nem lenne "etikus", elnézést kérek, és törölni fogja a moderátor vaqy az adminisztrátor)


vas. aug. 31, 2008 8:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 17:14
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Görcsöny
Hozzászólás 
Már egy ideje járogatok ide s csak olvasgfatok s ámulok. Főképp REDDORS-nak köszönhetően alakul az e90-m! Köszönöm! Amúgy szavaznék ha tudnám hol kell... Net udkiaz! Mar adok kiváltó tíszt el ettel maga atörök Zultán!


vas. aug. 31, 2008 6:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 16, 2008 22:20
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
ok..köszönöm


szomb. aug. 30, 2008 21:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
balu0102 írta:
Szia reddoors. Ami McGuider navi programot linkeltél ma be, az ugye nem ugyanaz amit a nokiaprogramokra töltöttél? Ha jól láttam az Tele Atlas Mc Guider néven volt. A Tele Atlas Mc Guider-t hogy lehet leszedni a memóriakártyáról? Formázni kell az egészet?

Szia!

Ez nem az a változat. Időközben találtam egy oldalt ahol elvileg a közelmúltban kiadott "hivatalos" verziók szerepelnek és a nokiaprogramos nem volt közötte .
Arról a változatról nagyon megoszlanak a vélemények, van aki a legújabbnak mondja és van aki FAKE verziónak. Megmondom őszintén már magam sem tudom.
Kicsit azért különös a márciusi tanúsítványa és, hogy csak a "NOKIA" verziót tartalmazza.
Kipróbálni kipróbáltam, jól működött de jelenleg a McGuider 408-ast használom, tesztelgetem. Szerintem mindenki megkevertek ezzel a kétlicences dologgal, hiszen a program\fejlesztés szinte ugyanaz csak két különböző néven fut.

Én sem foglalkozom régóta ezzel\ezekkel a programmal , de nagyon jónak tűnik, megéri egy kevés energiát ráfordítani.

A fennlévő verziódat csak szedd le az alkalmazáskezelőben, majd vagy formázod a memóriakártyát, vagy törlöd a program mappáit. Ha van rá lehetőség akkor a formázás gyorsabban megy. :)


szomb. aug. 30, 2008 21:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 16, 2008 22:20
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Szia reddoors. Ami McGuider navi programot linkeltél ma be, az ugye nem ugyanaz amit a nokiaprogramokra töltöttél? Ha jól láttam az Tele Atlas Mc Guider néven volt. A Tele Atlas Mc Guider-t hogy lehet leszedni a memóriakártyáról? Formázni kell az egészet?


szomb. aug. 30, 2008 20:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
_szabi_ írta:
sziasztok,

nekem is elharapja a szavak végét Mónika... Mit lehet ezzel tenni?

Az új javított hangot próbáltad? A most feltöltött verziókban az van.


szomb. aug. 30, 2008 17:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
unscarred írta:
reddoors írta:
unscarred írta:
Szia Reddors!
1 kérdés: Sygic-hez vagy McGuider-hez további térképeket hol találok és ha már megtaláltam ugyanúgy összefűzhetem őket a MapSource-val mint a Garmin-hoz vagy nem?
kösz :wink:


Csak simán be kell másolni a Maps mappába, úgy ahogy a Magyarország térkép is van ( hun). Más teendő a továbbiakban nincs. Ez nem úgy működik mint a Garminnál, majd a program összefűzi neked. :D
A linkek nagy része még él.
http://data.hu/get/563425/maps.zip.html


Kösz a választ még 1 kérdés: az normális hogy gps vevő nélkül nem látja a térképeket csak az all_maps-t, állandóan ezt irja: A térkép betöltése nem sikerült?

A kijelzőn mindig az utolsó aktív GPS pozíciót látod. Ha nem volt még aktív GPS kapcsolat akkor sajnos nem látható a térkép, viszont keresni, böngészni ,tervezni stb. lehet vele.


szomb. aug. 30, 2008 17:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. aug. 30, 2008 15:54
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
reddoors írta:
unscarred írta:
Szia Reddors!
1 kérdés: Sygic-hez vagy McGuider-hez további térképeket hol találok és ha már megtaláltam ugyanúgy összefűzhetem őket a MapSource-val mint a Garmin-hoz vagy nem?
kösz :wink:


Csak simán be kell másolni a Maps mappába, úgy ahogy a Magyarország térkép is van ( hun). Más teendő a továbbiakban nincs. Ez nem úgy működik mint a Garminnál, majd a program összefűzi neked. :D
A linkek nagy része még él.
http://data.hu/get/563425/maps.zip.html


Kösz a választ még 1 kérdés: az normális hogy gps vevő nélkül nem látja a térképeket csak az all_maps-t, állandóan ezt irja: A térkép betöltése nem sikerült?


szomb. aug. 30, 2008 17:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
sziasztok,

nekem is elharapja a szavak végét Mónika... Mit lehet ezzel tenni?


szomb. aug. 30, 2008 17:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 15, 2008 23:29
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
reddoors írta:
symposium írta:
Szia reddoors!

Sajna nem tudom letölteni a Sigic-et erről a linkről!

SYGIC INNEN: http://rapidshare.de/files/40349425/SYG ... 9.rar.html

Király a topic! :lol:

Szia!

Miért is nem tudod? Letöltésvezérlőt nem szabad használni csak a beépített windowsost. A FREE-re kell klikkelni.


Bocsi, csak a netemmel volt vmi, szomszédnál lejött! :? :P


szomb. aug. 30, 2008 16:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
unscarred írta:
Szia Reddors!
1 kérdés: Sygic-hez vagy McGuider-hez további térképeket hol találok és ha már megtaláltam ugyanúgy összefűzhetem őket a MapSource-val mint a Garmin-hoz vagy nem?
kösz :wink:


Csak simán be kell másolni a Maps mappába, úgy ahogy a Magyarország térkép is van ( hun). Más teendő a továbbiakban nincs. Ez nem úgy működik mint a Garminnál, majd a program összefűzi neked. :D
A linkek nagy része még él.
http://data.hu/get/563425/maps.zip.html


szomb. aug. 30, 2008 16:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. aug. 30, 2008 15:54
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Szia Reddors!
1 kérdés: Sygic-hez vagy McGuider-hez további térképeket hol találok és ha már megtaláltam ugyanúgy összefűzhetem őket a MapSource-val mint a Garmin-hoz vagy nem?
kösz :wink:


szomb. aug. 30, 2008 15:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
reddoors írta:

[b]McGuider navigációs program(legújabb hivatalos verziója).


Jol latom, hogy van lehetoseg a gps nelkuli ("offline") hasznalatra? Nem hasznalok navigaciot - bringan eleg maceras, jogsim meg nincs ugye - , de egy jo terkep jo ha keznel (telefonnal) van...


szomb. aug. 30, 2008 15:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Travis új színes témái ( alakikonos verzió is). 4 szín x 4 kiadásban, 16db. összesen.

http://rapidshare.de/files/40355446/BRIGHT.zip.html


Kép

http://rapidshare.de/files/40361779/Cop ... s.zip.html

Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors vas. aug. 31, 2008 14:16-kor.



szomb. aug. 30, 2008 15:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
symposium írta:
Szia reddoors!

Sajna nem tudom letölteni a Sigic-et erről a linkről!

SYGIC INNEN: http://rapidshare.de/files/40349425/SYG ... 9.rar.html

Király a topic! :lol:

Szia!

Miért is nem tudod? Letöltésvezérlőt nem szabad használni csak a beépített windowsost. A FREE-re kell klikkelni.


szomb. aug. 30, 2008 14:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 15, 2008 23:29
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Szia reddoors!

Sajna nem tudom letölteni a Sigic-et erről a linkről!

SYGIC INNEN: http://rapidshare.de/files/40349425/SYG ... 9.rar.html

Király a topic! :lol:


szomb. aug. 30, 2008 14:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
viraxo írta:
Nos... hát nekem lenne egy igazi láma kérdésem, amit fel is teszek, de aztán megmagyarázom miért is kérdezek ilyet!
Szóval szerintetek melyik mobil navigációs progi a legjobb - kimondottan a magyarországi térképrészletesség szempontjából? Pl. a Nokia Maps nekem tetszene, csak azt vettem észre, hogy nem minden utcában ismer házszámokat, így néha egész furcsa irányokba képes navigálni, mert az ilyen utcákat mindig csak valamelyik végük felől közelíti meg és kihagyja a "cél" utcába becsatlakozó más utcákat a számításból! Nem tudom érthető volt ez a kissé suta magyarázat?
Sajnos nagyon keveset vezetek autót (egyenlőre nincs saját) de amikor mégis, akkor viszont nagyon kéne egy pontos nav. soft. És sajnos pont ez okból kifolyólag, egyszerűen nincs alkalmam rendesen letesztelni mondjuk egy Garmint, vagy más cuccot. A Maps tört verziója már itt csücsül az N82-őmön, tehát azt próbálgatom. Ha van köztetek olyan aki a többi programot már jó alaposan megismerte és nem csak Pesten, hanem vidéki kisebb városokban, segítsen nekem, melyiket tegyem fel, vagy hagyjam meg esetleg a Nokia térképeit?


Hát ez nagyon nehéz kérdés, kb. olyan mintha azt kérdezted volna ,hogy melyik a legjobb telefon. Én azt javaslom próbáld ki mindegyiket, használd pár napig és amelyik jobban tetszik és használhatóbb számodra azt hagyd fent.
Akár több is lehet egyidejűleg ,semmi problémát nem okoz. Nekem jelenleg a Garmin és a McGuider is telepítve van. Az utóbbi sokkal jobban tetszik mint az eddig használtak. (McGuider és SYGIC nem lehet egyidejűleg telepítve, vagy egyik vagy másik)

A McGuider még tesztelés alatt áll de eddig rosszat nem tudok mondani róla. Nagyon szép ,nagy tudású, logikusan felépített szoftver.


szomb. aug. 30, 2008 13:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Kép

McGuider navigációs program(legújabb hivatalos verziója).

Ez a verzió lett kiadva hivatalosan SD kártyán (SD másolat). Multi platform kiadás viszont az McGuider egyenlőre UIQ rendszerre nem fejleszt, így a csomagban még windows , windowsCE változat található, és a telepítési útmutató PDF-ben.

Ugyanazt a térképet használja ( 100% lefedettség) mint a SYGIC kiadás, ehhez is csatolva van a javított magyar hanggal együtt.

A kiegészítő teendők, telepítés ugyanazok mint a SYGIC esetében ezért nem írom le ismét.
A plusz menüket természetesen itt is be lehet kapcsolni(igény szerint).

A gyártó oldala és a támogatott készüléklista: http://www.mcguider.com/en

http://www.mcguider.com/en/compatible_devices.html

Térkép infók : http://navigation.teleatlas.com/en/shop ... r6449.html
És végezetül egy cikk: http://www.pdamania.hu/content/12392/

Letölthető innen: http://rapidshare.de/files/40354215/McG ... 8.rar.html




Kép
Kép


szomb. aug. 30, 2008 11:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Nekrofil írta:
topic elején találtam talán az 5dik odlal környékén a Beeper nevű cuccot,abban nem találtam hogy induljon e a felvétel automatikusan!abban is be kell/lehet állítani valamerre?vagy van anál jobb cucc?

Nem arra gondoltam bocsi. Akkor kettő van :D . Igen sokkal jobb is megtalálható szerintem a 10-17 oldal valamelyikén.


szomb. aug. 30, 2008 10:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. feb. 27, 2008 15:34
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
topic elején találtam talán az 5dik odlal környékén a Beeper nevű cuccot,abban nem találtam hogy induljon e a felvétel automatikusan!abban is be kell/lehet állítani valamerre?vagy van anál jobb cucc?


szomb. aug. 30, 2008 10:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 172
Hozzászólás 
Nos... hát nekem lenne egy igazi láma kérdésem, amit fel is teszek, de aztán megmagyarázom miért is kérdezek ilyet!
Szóval szerintetek melyik mobil navigációs progi a legjobb - kimondottan a magyarországi térképrészletesség szempontjából? Pl. a Nokia Maps nekem tetszene, csak azt vettem észre, hogy nem minden utcában ismer házszámokat, így néha egész furcsa irányokba képes navigálni, mert az ilyen utcákat mindig csak valamelyik végük felől közelíti meg és kihagyja a "cél" utcába becsatlakozó más utcákat a számításból! Nem tudom érthető volt ez a kissé suta magyarázat?
Sajnos nagyon keveset vezetek autót (egyenlőre nincs saját) de amikor mégis, akkor viszont nagyon kéne egy pontos nav. soft. És sajnos pont ez okból kifolyólag, egyszerűen nincs alkalmam rendesen letesztelni mondjuk egy Garmint, vagy más cuccot. A Maps tört verziója már itt csücsül az N82-őmön, tehát azt próbálgatom. Ha van köztetek olyan aki a többi programot már jó alaposan megismerte és nem csak Pesten, hanem vidéki kisebb városokban, segítsen nekem, melyiket tegyem fel, vagy hagyjam meg esetleg a Nokia térképeit?


szomb. aug. 30, 2008 9:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Nekrofil írta:
sziasztok!
oylan programra van szükségem,ami felveszi a telefonbeszélgetéseket!tudom hogy van a telefonban alapból is hangrögzítő,de olyanra lenen szükségem ami azonnal elkezdi felvenni,szóval nem kell nyomogatni a gombokat mélg fél óráig hogy elkezdje felvenni,hanem amint kicsöng a telefon,vagy felveszi a másik fél indul a rögzítés!

Ezt szinte az összes hívásrögzítő tudja megfelelő beállítás ellenében. A topicban is van egy hívásrögzítő, ami N82-ön és még pár típuson beep nélkül rögzíti a hívásokat. A symbi9.3-as telokon is működik de itt már beep-el rögzít.(6220classic, N78 STB.)


szomb. aug. 30, 2008 9:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. feb. 27, 2008 15:34
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
sziasztok!
oylan programra van szükségem,ami felveszi a telefonbeszélgetéseket!tudom hogy van a telefonban alapból is hangrögzítő,de olyanra lenen szükségem ami azonnal elkezdi felvenni,szóval nem kell nyomogatni a gombokat mélg fél óráig hogy elkezdje felvenni,hanem amint kicsöng a telefon,vagy felveszi a másik fél indul a rögzítés!


szomb. aug. 30, 2008 9:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Igen, valóban feleslegesek az általad említett mappák ,ha symbis(NOKIA) telefonra telepítjük. Azért nem lettek kiszedve mert nagyon sokan vannak akik windows rendszerű készülékkel is rendelkeznek. Így ki tudják azon is próbálni. Problémát nem okoznak egyik és másik készüléken sem ,mivel a windows-ra vagy UIQ -ra írt fájlokat nem tuja értelmezni a symbian(NOKIA).
A plusz menüket jó ,hogy megemlítetted, viszont ezt egy mozdulattal be lehet kapcsolni a beállításokba. Alapban így lett megírva a szoftver. Amire szükséged van az tetszés szerint aktiválni lehet.
DRIVE\SYMBIAN\menu.ini értékeit átírod 0-->>1-re
Kép

Az általad említett McGuider néven futó változatról is lesz szó ma vagy holnap Erről talán annyit kell tudni ,hogy szinte ugyanaz a szoftver csak más a licencadó.


szomb. aug. 30, 2008 8:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Reddoors mester írta:
"A SYGIC_DRIVE_750529.rar tartalmát másoljuk a memóriakártya GYÖKERÉBE!!!!(2577,DRIVE,MAPS,NAVI,RES, és a három telepítő), ez vonatkozik mindhárom támogatott rendszernél és futtassuk a rendszernek megfelelő telepítőt."

2 hónapja használom a programot. Meggyőződésem, hogy az eredeti (Sygic Drive) - mivel a fejlesztésben előbbre jár - jobb a licenszjogos McGuidernél. Én is meg vagyok elégedve vele. Sok szempontból. A menüje verhetetlen. Örömteli, hogy van már PoiPlaza támogatottsága is, ahol igény szerinti csomagot állíthatunk össze. Mónika hangja bájos-vidékies, tényleg meg lehet szeretni. (Javítom magam: Reddoors csomagjában már az új magyar hang található. Le a kalappal: ez a hang nagyon jól szól!) 8) A program fő hibája, hogy a legrövidebb út mint lehetőség elmaradt. Ebből következik, hogy nagyon makacs tud lenni: vissza akar fordítani minden áron, míg aztán végre hajlandó újratervezni. De igazad van, ha fejlesztik, lehet még vezető szoftver. Kösz, hogy mindig uptodate telepítési csomagokat állítasz össze!!! :D

Kiegészítésképpen mondom, hogy Symbianra felesleges telepíteni a "2577" és a "NAVI" mappákat, ill. a "Drive"-ból is csak a Symbian mappa szükséges (az *.exe fájl sem kell), ezzel is helyet takaríthatunk meg a memóriakártyán. Nyilván a telepítőket sem szükséges akkurátusan bemásolnunk.

ps. Nokiaprogramokon, Sygic témában van vhol egy link kiterjesztett menüre (pl. képelforgatási funkció), ha nem találom felteszem data.hu-ra.

Here we go: http://data.hu/get/560603/Menu.rar.html 8)


szomb. aug. 30, 2008 0:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
reddoors írta:
john30 írta:
Szeretem használni a Slide Helper kis progit (N95), a v1.02-es van fennt.
Mivel elérhető a v1.06 is, gondoltam, felteszem.

Sajnos nem lehet, "Frissítési hiba" fogad, próbálkoztam a korábbi, v1.05-el is, annál is ez a probléma.
Természetesen minden szignózatlan programot fel tudtam telepíteni (amikre szükségem volt,carbide), ez kifogott rajtam.
:evil:

Minden bizonnyal fut a program a háttérben.Távolítsd el a régit és csak utána rakd fel az újabb verziót.



Köszönöm szépen reddoors, így már sikerült feltelepíteni.
Pedig mielőtt elkezdtem volna feltelepíteni, a háttérben futó korábbi verziót leállítottam a Handy Taskman-nal, de úgy látszik, ez kevés volt neki. :!:


pén. aug. 29, 2008 20:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Kép

SYGIC DRIVE navigációs szoftver, legújabb verziója.

A gyártó hivatalos oldala http://www.sygic.com/

Sokak számára minden bizonnyal ismeretlen a SYGIC név, sajnos nem kapott akkora nyilvánosságot mint a Garmin. Pedig igazán megérdemelte volna.

Kicsit kételkedve próbáltam ki pár napja, de nagyon pozitívak a tapasztalatok. Kis túlzással azt is mondatnám, hogy a Garminnál egy jobban használható programot ismertem meg, azóta is ezt használom.

A program multi platform tehát egyaránt telepíthető windows, UIQ, és s603rd rendszerekre (persze a megfelelő telepítő futtatása után).

A csomag tartalma, teljes magyar nyelvi(és egyéb) támogatás, Magyarország legfrissebb térképe, ami megközelítőleg 100%-os részletességű. Természetesen igény szerint a későbbiekben további térképekkel bővíthető.

A szoftver számos extra funkciót tartalmaz, a számológéptől az időszinkronizáláson keresztül minden megtalálható benne. Nagyon szép logikusan felépített menü, villámgyors útvonaltervezés, pontos navigálás.

Egyaránt támogatja a beépített és bluetooth GPS vevőket.

Aki teheti ,mindenképpen próbálja ki, szerintem hamarosan jobban megkedveli mint a Garmint.
------------------------------------------------------------------------------
A SYGIC_DRIVE_750529.rar tartalmát másoljuk a memóriakártya GYÖKERÉBE!!!!(2577,DRIVE,MAPS,NAVI,RES, és a három telepítő), ez vonatkozik mindhárom támogatott rendszernél és futtassuk a rendszernek megfelelő telepítőt.

Miután ez megtörtént olvassuk el ezt a pár sort: http://data.hu/get/558925/SYGIC_OLVASS_EL.zip.html :D
SYGIC INNEN: http://rapidshare.de/files/40378001/MUL ... 4.rar.html


Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors kedd szept. 02, 2008 17:40-kor.



pén. aug. 29, 2008 18:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
john30 írta:
Szeretem használni a Slide Helper kis progit (N95), a v1.02-es van fennt.
Mivel elérhető a v1.06 is, gondoltam, felteszem.

Sajnos nem lehet, "Frissítési hiba" fogad, próbálkoztam a korábbi, v1.05-el is, annál is ez a probléma.
Természetesen minden szignózatlan programot fel tudtam telepíteni (amikre szükségem volt,carbide), ez kifogott rajtam.
:evil:

Minden bizonnyal fut a program a háttérben.Távolítsd el a régit és csak utána rakd fel az újabb verziót.


pén. aug. 29, 2008 16:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 12:34
Hozzászólások: 449
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Szeretem használni a Slide Helper kis progit (N95), a v1.02-es van fennt.
Mivel elérhető a v1.06 is, gondoltam, felteszem.

Sajnos nem lehet, "Frissítési hiba" fogad, próbálkoztam a korábbi, v1.05-el is, annál is ez a probléma.
Természetesen minden szignózatlan programot fel tudtam telepíteni (amikre szükségem volt,carbide), ez kifogott rajtam.
:evil:


pén. aug. 29, 2008 16:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 27, 2008 16:31
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
skynet írta:
kkornel írta:

Köszönöm szépen, sajnos az 1M USD-t nem tudom így kifizetni viszont.


akkor reddoorsnak 1%-át, nekem pedig 1 ezrelékét fizesd csak :wink:

vagy tudod mit, én eltekintek az 1 ezreléktől :D inkább a tapasztalataidat írd le, pl azt, hogy neked is elfelejti-e a kódot egy idő után.


Végül úgy döntöttem, hogy nem telepítem, így nálam problémamentesen nem fut a program, és újraregisztrálni sem kell. A 3 mp-es világítással rá kéne kötnöm valami jóféle Perion teherautóakksit, és az lehúzná a mellényzsebem.
Már nem tudok fizetni részösszegeket se, mert az erre szánt lóvét odaadtam egy kutyamenhelynek, esetleg kérd el Blökiéktől.


pén. aug. 29, 2008 15:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
skynet írta:
Atos írta:
skynet írta:
telepíteni akartam az oplogo changert, először nem is hagyta elkezdeni, aztán aláírtam, így eljut addig, hogy azt mondja: a szükséges alkalmazáshozzáférés nincs megadva.

mi lehet ez? az alkalmazáskezelőben a beállítások: online ellenőrzés ki, szoftvertelepítés mind.

Gugli segítségével a nokiaprogramokon ezt találtam:
"Az oplogochanger-nek szüksége van az all files hack-re..." ;)


:oops: :oops: :oops:

pedig itt is be van kötve a google :oops: csak a text fájlban, ami mellette van, azt olvastam, hogy nem kell hozzá semmi hack, oszt' azt gondoltam, én rontok el valamit a telepítésnél. köszi!

Vissza kell állítanod a telefonod dátumát, pár hónappal. A topicban ez a dátum is le van írva(sajna nem jut most eszembe a pontos időpont). Hack nem kell hozzá.


csüt. aug. 28, 2008 20:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség