Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 0:31



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
Ha minden igaz, szeptember 15-én jön ki a 6-os Handy Weather, azt már ki lehet majd rakni a készenléti ikonok közé a Handy Shell progin belül.


hétf. szept. 08, 2008 10:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Sziasztok!

Nos én felraktam ezt a SymSMB csodát, kiválóan működik, annyi a
hátránya hogy szerintem elég lassú ahhoz képest hogy wifin megy.

Én a fentebb linkelt 3.50-es verziót tettem fel. Működtetése a következő:

1. Progi elindít a telcsin / TELEFONOM menü / pl. memókártya kiválasztása
2. Opciók / Megosztás. Itt adhatsz a Disk_E-től eltérő nevet is és megadhatod hogy milyen csoportnak milyen hoga legyen.
Az egyszerűsé kedvéért, a mindenki teljes jogot kapott nálam
3. Majd VEZÉRLŐPULT / KAPCSOLATOK és létrehozol egy újat, megadod
a telefon nevét és kiválasztod a kapcsolódási pontot.

4. Majd átülsz a PC-hez, ellenőrzöd, hogy a tűzfal átengedi-e a Fájl és
nyomtatómegosztás szolgáltatást (a legjobb ha ideiglenesen kikapcsolod)
5. És a sajátgépen jobbgombbal: Hálózati meghajtó csatlakoztatása.
6. Itt megadod elérésnek a következőt: \\<telefon-ip-címe>\megosztásnév
Tehát mondjuk: \\192.168.0.105\Disk_E
7. Csatlakoztatod és örülsz.

Az telcsid IP-jét kiírja a progi, ha kapcsizott a wifi-re.

Váljék egészségetekre!

Ehhez a kapcsolathoz kell router is, vagy közvetlenül létre lehet hozni a telefon és a wifi-s laptop között?


hétf. szept. 08, 2008 10:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Bármilyen fájl letöltése a beépített S60-as böngészővel

Sajnos az S60-ok beépített böngészője nem támogatja a számára ismeretlen fájltípusok (pl. torrent) letöltését, de egy kis csel segítségével könnyedén rávehetjük erre.

Hozzávalók:
- CorePlayer (pl. v1.2.5)
- X-Plore
- Y-tasks 3 része: main app, file types plug-in, mainserver part (www.drjukka.com)

A szükséges progikat tegyétek fel. Tegyétek fel és hajrá!
Figyelem! Nekem egyszer elszállt a telcsim emiatt, mert nem pontosan csináltam. Tehát mindenki kezdje egy telefon mentéssel!

1. Coreplayer elindít / Eszközök menü / Tulajdonságok / Fájl társítás

Kép
Kép
Kép

2. Itt AIF típus bepipál, majd mentés és kilépés a CorePlayerből.

3. X-plore fájlkezelővel megnyitni a c:\data\coreplayer.ext fájt, majd megkeresni azt a sort, ahol az AIF kiterjesztést beszúrta. Itt az ext=”aif”-et átírjuk ext=”torrent”-re vagy kívánság szerint másra (pl. rar, stb). Ha az adott sort megtöbbszörözzük, akkor egyúttal több fájltípust is hozzáadhatunk.

Kép
Kép
Kép


4. Y-Task-ot elindítani, file types-ot megnyitni, és megkeresni a következő bejegyzést: application/vnc.coreplayer, majd beállítani, hogy a beépített ZIP-managerrel nyissa meg az adott típust. Mentés és kilépés.

Kép

5. Ezek után, ha a beépített böngészővel rákattantok egy olyan kiterjesztésű fájlra, melyet fentebb megadtunk, pöccre elindul a letöltés
és annak végén megnyílik a Zip Managerben. Figyelem! Itt mindenképp a "Másolás" funkciót kell választani, mely után szabadon elmenthető bárhová az adott fájl. Ha a megnyitást választjátok akkor hibaüzenet lesz, mivel a CorePlayerrel akarja megnyitni az esetleges torrent fájlt.

Jó töltögetést!


hétf. szept. 08, 2008 8:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 04, 2008 19:22
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
saintex írta:
kakuk100 írta:
eriklili írta:
Sikerült letöltenem a Handy Shell progit.Szuper,regkódot sem kért./E66-ra és természetesen magyarul. :D :oops:


E66 -ra nekem is magyarul, de az N82-n csak angolul hajlandó megjelenni.Már többször leszedtem-visszaraktam. Hol a kártyára-hol a telefonra telepítettem, de hiába marad az angol. Az E66 viszont ha a kártyára telepítem akkor magyar ha a telefon memóriába telepítem angol nyelven jelenik meg.Vajon miért van ez? Még egy proginál sem vettem észre ilyet.


Lehet, hogy bután hangzik de a telefon nyelvét állítsátok át automatikusról magyarra ha magyaron van akkor automatikusra és magyarra fog változni shell nyelve.1,2,3 múkodj


Természetesen át van állítva magyar nyelvre a telefon nyelve és a bevitel nyelve is. Már akkor átállítottam mikor megvettem a telefont. Még is 3 napig angolul jelent meg a progi. Most ma délután gondolt egyet és átállt magyarra.


Örülök, hogy működik de félre értettél. Mindegy, hogy magyar vagy az automatikus van beállítva a csere a lényeg ill. az, hogy a változtatás után ujraindul a telefon.Bár most megkockáztatom, hogy egy újraindítás után is magyar lett volna a progi, de mivel az előbb leírtak után tuti, igy ezt nem próbáltam ki.
De ezért van a fórom, hogy mindenki leírja a tapsztalatait majd ti kipróbáljátok.
:wink:


hétf. szept. 08, 2008 8:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nos én felraktam ezt a SymSMB csodát, kiválóan működik, annyi a
hátránya hogy szerintem elég lassú ahhoz képest hogy wifin megy.

Én a fentebb linkelt 3.50-es verziót tettem fel. Működtetése a következő:

1. Progi elindít a telcsin / TELEFONOM menü / pl. memókártya kiválasztása
2. Opciók / Megosztás. Itt adhatsz a Disk_E-től eltérő nevet is és megadhatod hogy milyen csoportnak milyen hoga legyen.
Az egyszerűsé kedvéért, a mindenki teljes jogot kapott nálam
3. Majd VEZÉRLŐPULT / KAPCSOLATOK és létrehozol egy újat, megadod
a telefon nevét és kiválasztod a kapcsolódási pontot.

4. Majd átülsz a PC-hez, ellenőrzöd, hogy a tűzfal átengedi-e a Fájl és
nyomtatómegosztás szolgáltatást (a legjobb ha ideiglenesen kikapcsolod)
5. És a sajátgépen jobbgombbal: Hálózati meghajtó csatlakoztatása.
6. Itt megadod elérésnek a következőt: \\<telefon-ip-címe>\megosztásnév
Tehát mondjuk: \\192.168.0.105\Disk_E
7. Csatlakoztatod és örülsz.

Az telcsid IP-jét kiírja a progi, ha kapcsizott a wifi-re.

Váljék egészségetekre!


hétf. szept. 08, 2008 7:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
c3po írta:
dreamer11 írta:
Elhihezed, hogy ez megtörtént, mégis...
Azért köszi!!!


Csak hozza szeretnem tenni, hogy en is probaltam osszehozni azt, hogy a szamitogepen lassam a telefon tartalmat (keszulekmemoria es kartya is). Ugy tunt nagyon, hogy a SymSMB alkalmazas lesz az, amire szuksegem van, (ahogy szerintem dreamer11-nek is), de valahogy nem sikerult ugy osszehozni, hogy pl. total commanderben lehessen kulon meghajtokent latni a telefon sajat memoriajat es kulon meghajtokent a memoriakartyat. (Hogy pontos legyek, egyszer sikerult, de utana valamit elallitottam, es nem sikerult ujra megcsinalni, igy barmennyire is akartam utana, nem ment; abba is hagytam).
Valoban Lalamperrel leveleztem egy sort majdnem errol az E51 topicban, de a fent leirt kerdesre vegul nem kaptam valaszt. Hozzateszem, hogy Lalamper nagyon sokat segitett abban, hogy a telefonrol lassam a szamitogepet.
Az eredeti beszelgetes itt talalhato:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=873966

Ha esetleg sikerul valakinek tenyleg ugy megoldania wifin keresztul, hogy a gep meghajtokent lassa a telefon memoriait, akkor azt tovabbra is nagyon megkoszonom, ha megosztja (akar csak a beallitasokat a SymSMB alkalmazason belul is).


Van egy OBEXFTP nevu alkalmzas, ezzel teljesen jol mukodik a telefonmemoria es a memoriakartya eleres. Igaz en csak a linuxos csomagot probaltam ki belole (http://news.softpedia.com/news/Transfer ... 3116.shtml). Elvileg van win32-re is. Egy probat megerhet...


hétf. szept. 08, 2008 7:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
saintex írta:
kakuk100 írta:
eriklili írta:
Sikerült letöltenem a Handy Shell progit.Szuper,regkódot sem kért./E66-ra és természetesen magyarul. :D :oops:


E66 -ra nekem is magyarul, de az N82-n csak angolul hajlandó megjelenni.Már többször leszedtem-visszaraktam. Hol a kártyára-hol a telefonra telepítettem, de hiába marad az angol. Az E66 viszont ha a kártyára telepítem akkor magyar ha a telefon memóriába telepítem angol nyelven jelenik meg.Vajon miért van ez? Még egy proginál sem vettem észre ilyet.


Lehet, hogy bután hangzik de a telefon nyelvét állítsátok át automatikusról magyarra ha magyaron van akkor automatikusra és magyarra fog változni shell nyelve.1,2,3 múkodj


Természetesen át van állítva magyar nyelvre a telefon nyelve és a bevitel nyelve is. Már akkor átállítottam mikor megvettem a telefont. Még is 3 napig angolul jelent meg a progi. Most ma délután gondolt egyet és átállt magyarra.


vas. szept. 07, 2008 23:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 13:33
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
c3po írta:
[...]
Ha esetleg sikerul valakinek tenyleg ugy megoldania wifin keresztul, hogy a gep meghajtokent lassa a telefon memoriait, akkor azt tovabbra is nagyon megkoszonom, ha megosztja (akar csak a beallitasokat a SymSMB alkalmazason belul is).


Hálózati meghajtóként csatoljad a telefonod megosztott mappáját, total cmd-ben pl.: Hálózat/Hálózati kapcsolat...

Bár én egy ftp szerver proginak jobban örülnék symbianra :)

szerk.: viszont ha folyamatosan megy gyorsan lemerül a teló (bár lehet más alkalmazás okozza ezt a problémát, még nem tudom)


vas. szept. 07, 2008 22:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 07, 2008 21:38
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Üdv!

SymSMB konfig ez alapján biztos menni fog!
A 2.00 verziót használd!
http://www.youtube.com/watch?v=icaHyUxR108

Pet


vas. szept. 07, 2008 21:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 04, 2008 19:22
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
eriklili írta:
Sikerült letöltenem a Handy Shell progit.Szuper,regkódot sem kért./E66-ra és természetesen magyarul. :D :oops:


E66 -ra nekem is magyarul, de az N82-n csak angolul hajlandó megjelenni.Már többször leszedtem-visszaraktam. Hol a kártyára-hol a telefonra telepítettem, de hiába marad az angol. Az E66 viszont ha a kártyára telepítem akkor magyar ha a telefon memóriába telepítem angol nyelven jelenik meg.Vajon miért van ez? Még egy proginál sem vettem észre ilyet.


Lehet, hogy bután hangzik de a telefon nyelvét állítsátok át automatikusról magyarra ha magyaron van akkor automatikusra és magyarra fog változni shell nyelve.1,2,3 múkodj


vas. szept. 07, 2008 21:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
c3po írta:
Ha esetleg sikerul valakinek tenyleg ugy megoldania wifin keresztul, hogy a gep meghajtokent lassa a telefon memoriait, akkor azt tovabbra is nagyon megkoszonom, ha megosztja (akar csak a beallitasokat a SymSMB alkalmazason belul is).

Én nem próbáltam, de ez talán a segítségedre lehet: http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?s=a34edd5bcb0270c775b8caccae62165e&t=248639&page=1


vas. szept. 07, 2008 20:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 13:58
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Szia Reddors!
Kapcsolódnék ehhez a navteq-es dologhoz , tisztelettel, mert én is úgy tudom 100% a mo-i lefedettsége, már csak ha a jó öreg nokia maps-et vesszük figyelembe,és hát a navigon is hasonló jókat ír saját oldalán.

Ma volt szerencsém tesztelni a McGuidert és a CoPilot-ot egyszerre futtattam (N82) Miskolc-Debrecen szakaszon.Nagyon jó a CoPilot használhatósága ,de a térképről elfogyott az M3-as Nyíregyháza felé, a McGuider már ismerte, de roppant nagy a különbség a látvány javára a CoPilotnak.


vas. szept. 07, 2008 20:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
boxfan írta:
reddoors írta:
boxfan írta:
reddoors MESTER!Hála Neked,már a 3.navi program is fennt figyel a 6220-on.Lehetek szemtelen és még ezután kérhetek is?.......Pda-mon fennt volt a Navigon,nekem nagyon tetszett,szerintem az IGO után a legjobb navi.Nincs rá valami orvosság,hogy FP2-őn menjen?Ha valaki,akkor TE tudod..Köszi.

Igen már nézegettem én is de ha jól tudom nagyon gyenge a térkép, Magyarország lefedettsége. kB. 30%-os lehet. Nem biztos ,hogy érdemes lenne vele foglalkozni( egyenlőre).

Tudomásom szerint,majdnem 100%-os Mo-i lefedettsége van.

Akkor lehet keverem valamelyikkel :? , utánanézek mindenképpen. :wink:


vas. szept. 07, 2008 20:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
reddoors írta:
Nagyon szívesen. Sajnálom ,hogy nem működik.
Esetleg akinek maradt még kedve, ezt a verziót kipróbálhatja http://www.epocware.com/beta/HandyShell_S60_3_Beta.sis

Most olvastam egy külföldi fórumot, a tapasztalatok alapján eddig E90, Nokia 5700,Nokia 6290, és Nokia 6120 classic telefonoknál vannak problémák.
Nagyon új még az alkalmazás , a következő kiadás biztos javítva lesz.
Akinél viszont megy annak jó hír ,hogy a Handy Weather progi is kirakható aktív készenlétbe.
Kép


Sajnos a Handy Weather progit nem lehet kirakni aktiv készenlétbe!! Annak a feltétele, hogy a 6.0-ás, vagy magasabb verziót viselje, olyan meg nem létezik symbianra. De ha valaki mégis talál olyat az szóljon, komoly jutalmat kap! :D


vas. szept. 07, 2008 20:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Hozzászólás 
dreamer11 írta:
Elhihezed, hogy ez megtörtént, mégis...
Azért köszi!!!


Csak hozza szeretnem tenni, hogy en is probaltam osszehozni azt, hogy a szamitogepen lassam a telefon tartalmat (keszulekmemoria es kartya is). Ugy tunt nagyon, hogy a SymSMB alkalmazas lesz az, amire szuksegem van, (ahogy szerintem dreamer11-nek is), de valahogy nem sikerult ugy osszehozni, hogy pl. total commanderben lehessen kulon meghajtokent latni a telefon sajat memoriajat es kulon meghajtokent a memoriakartyat. (Hogy pontos legyek, egyszer sikerult, de utana valamit elallitottam, es nem sikerult ujra megcsinalni, igy barmennyire is akartam utana, nem ment; abba is hagytam).
Valoban Lalamperrel leveleztem egy sort majdnem errol az E51 topicban, de a fent leirt kerdesre vegul nem kaptam valaszt. Hozzateszem, hogy Lalamper nagyon sokat segitett abban, hogy a telefonrol lassam a szamitogepet.
Az eredeti beszelgetes itt talalhato:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=873966

Ha esetleg sikerul valakinek tenyleg ugy megoldania wifin keresztul, hogy a gep meghajtokent lassa a telefon memoriait, akkor azt tovabbra is nagyon megkoszonom, ha megosztja (akar csak a beallitasokat a SymSMB alkalmazason belul is).


vas. szept. 07, 2008 19:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 12:19
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
reddoors írta:
boxfan írta:
reddoors MESTER!Hála Neked,már a 3.navi program is fennt figyel a 6220-on.Lehetek szemtelen és még ezután kérhetek is?.......Pda-mon fennt volt a Navigon,nekem nagyon tetszett,szerintem az IGO után a legjobb navi.Nincs rá valami orvosság,hogy FP2-őn menjen?Ha valaki,akkor TE tudod..Köszi.

Igen már nézegettem én is de ha jól tudom nagyon gyenge a térkép, Magyarország lefedettsége. kB. 30%-os lehet. Nem biztos ,hogy érdemes lenne vele foglalkozni( egyenlőre).

Tudomásom szerint,majdnem 100%-os Mo-i lefedettsége van.


vas. szept. 07, 2008 19:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 07, 2008 11:23
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Elhihezed, hogy ez megtörtént, mégis...
Azért köszi!!!


vas. szept. 07, 2008 19:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
dreamer11 írta:
reddoors írta:
dreamer11 írta:
reddoors írta:
dreamer11 írta:
Üdv!

. Én nem használom, a belső memória kizárólag a programoknak van fenntartva, a memóriakártya meg amúgy is látható.


Mármint hol látható amúgy is, a total commanderben?
Mert nekem pont az a gondom, hogy ott nem látom a telefont.
Csak a Nokia Phone Browserben látom az intézőben.

Mit akarsz látni? A telefonmemóriát vagy a memóriakártyát? Nem mindegy. Na és milyen telefonod van? Ha symbi 9.x akkor adatátviteli módban csatlakozva a memóriakártyád háttértárolóként fog megjelenni.


N95 8Gb telefonom van.
Mindkettőre van lehetőségem?
Mert total commanderben eddig egyiket senm sikerült előcsalnom.
Mit értesz adatátviteli mód alatt, légyszi fejtsd ki bővebben.
Nem tartom magam műszaki analfabétának, de ez a Symbian rendszer meghaladja egy kicsit a képességeimet :D
Az igazat megvalva a Navig. progik telepítésénél adtam fel a harcot, mert elég kínainak tűnk a dolog.
Azok a progik amelyeket a Nokia Application installerrel egyszerűen fel lehet aplikálni a telefonra azok mennek is , de pl. a Navig progilk ahol ezt ide azt oda kell rakni egy kicsit megszédültem.
Pedig nagyon korrektek az útmutatásaid, nekem mégis kicsit magas a dolog :oops:

Hát akkor ne haragudj de első lépésben ajánlanám a telefon kézikönyvét átolvasni amit a készülékhez kaptál. Főleg a Kapcsolatok menüpontot. Nekem nincs energiám alap dolgokkal is foglalkozni. :?


vas. szept. 07, 2008 19:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 07, 2008 11:23
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
reddoors írta:
dreamer11 írta:
reddoors írta:
dreamer11 írta:
Üdv!

. Én nem használom, a belső memória kizárólag a programoknak van fenntartva, a memóriakártya meg amúgy is látható.


Mármint hol látható amúgy is, a total commanderben?
Mert nekem pont az a gondom, hogy ott nem látom a telefont.
Csak a Nokia Phone Browserben látom az intézőben.

Mit akarsz látni? A telefonmemóriát vagy a memóriakártyát? Nem mindegy. Na és milyen telefonod van? Ha symbi 9.x akkor adatátviteli módban csatlakozva a memóriakártyád háttértárolóként fog megjelenni.


N95 8Gb telefonom van.
Mindkettőre van lehetőségem?
Mert total commanderben eddig egyiket senm sikerült előcsalnom.
Mit értesz adatátviteli mód alatt, légyszi fejtsd ki bővebben.
Nem tartom magam műszaki analfabétának, de ez a Symbian rendszer meghaladja egy kicsit a képességeimet :D
Az igazat megvalva a Navig. progik telepítésénél adtam fel a harcot, mert elég kínainak tűnk a dolog.
Azok a progik amelyeket a Nokia Application installerrel egyszerűen fel lehet aplikálni a telefonra azok mennek is , de pl. a Navig progilk ahol ezt ide azt oda kell rakni egy kicsit megszédültem.
Pedig nagyon korrektek az útmutatásaid, nekem mégis kicsit magas a dolog :oops:


vas. szept. 07, 2008 19:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
boxfan írta:
reddoors MESTER!Hála Neked,már a 3.navi program is fennt figyel a 6220-on.Lehetek szemtelen és még ezután kérhetek is?.......Pda-mon fennt volt a Navigon,nekem nagyon tetszett,szerintem az IGO után a legjobb navi.Nincs rá valami orvosság,hogy FP2-őn menjen?Ha valaki,akkor TE tudod..Köszi.

Igen már nézegettem én is de ha jól tudom nagyon gyenge a térkép, Magyarország lefedettsége. kB. 30%-os lehet. Nem biztos ,hogy érdemes lenne vele foglalkozni( egyenlőre).


vas. szept. 07, 2008 18:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
dreamer11 írta:
reddoors írta:
dreamer11 írta:
Üdv!

. Én nem használom, a belső memória kizárólag a programoknak van fenntartva, a memóriakártya meg amúgy is látható.


Mármint hol látható amúgy is, a total commanderben?
Mert nekem pont az a gondom, hogy ott nem látom a telefont.
Csak a Nokia Phone Browserben látom az intézőben.

Mit akarsz látni? A telefonmemóriát vagy a memóriakártyát? Nem mindegy. Na és milyen telefonod van? Ha symbi 9.x akkor adatátviteli módban csatlakozva a memóriakártyád háttértárolóként fog megjelenni.


vas. szept. 07, 2008 18:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 12:19
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
reddoors MESTER!Hála Neked,már a 3.navi program is fennt figyel a 6220-on.Lehetek szemtelen és még ezután kérhetek is?.......Pda-mon fennt volt a Navigon,nekem nagyon tetszett,szerintem az IGO után a legjobb navi.Nincs rá valami orvosság,hogy FP2-őn menjen?Ha valaki,akkor TE tudod..Köszi.


vas. szept. 07, 2008 18:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 07, 2008 11:23
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
reddoors írta:
dreamer11 írta:
Üdv!

. Én nem használom, a belső memória kizárólag a programoknak van fenntartva, a memóriakártya meg amúgy is látható.


Mármint hol látható amúgy is, a total commanderben?
Mert nekem pont az a gondom, hogy ott nem látom a telefont.
Csak a Nokia Phone Browserben látom az intézőben.


vas. szept. 07, 2008 18:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 04, 2008 19:22
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
tibiba74 írta:
Üdv ! Csak egy kérdés : működik valakinek N73 ME telefonon ez a remek kis SHELL program?????mert ha igen akkó nyomok egy resetet.köszi előre is!!! :oops:


Nekem sima n73 van azon ment, én leszedni alig tudtam. :lol:


vas. szept. 07, 2008 16:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
dreamer11 írta:
Üdv!

Egy alap probémában kérném a segítségeteket!
Usb kábellel összekötve, hogyan láthatom Total Commanderben a telefonom mappáit.
Nem tartom magam kezdő usernek mégis egy ilyen apróság meghaladja a képességeimet.
Azt hittem ugyanúgy működik mint amikor egy pendrive-ot csatlakoztatok a géphez és cserélhető meghajtóként látja, de nem.

Ahhoz ,hogy láthatóak legyenek mindenképpen fel kell raknod a PcSuite programot, és Total Commander alá egy plugint.
http://rapidshare.de/files/40416345/Nok ... 4.rar.html
Majd a Hálózati helyeknél fogod látni a telefont. Én nem használom, a belső memória kizárólag a programoknak van fenntartva, a memóriakártya meg amúgy is látható.


vas. szept. 07, 2008 15:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
weekendfm írta:
Sziasztok !

Ma próbáltam telepíteni E51-re a Reddoors féle McGuider-t ( 7.52630 ),de sajnos nem indul el.KERN-EXEC 3 hibaüzenetet ír ki.Mi lehet a gond ?

Üdv!

Hi.
Az a gond, hogy nem a memóriakártya GYÖKERÉBE másoltad a mappákat. De inkább a topicban lévő verziók valamelyikét(sygic, McGuider) rakd fel mindkettő újabb verzió mint az általad említett.


vas. szept. 07, 2008 15:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 07, 2008 11:44
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Üdv ! Csak egy kérdés : működik valakinek N73 ME telefonon ez a remek kis SHELL program?????mert ha igen akkó nyomok egy resetet.köszi előre is!!! :oops:


vas. szept. 07, 2008 11:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 07, 2008 11:23
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Üdv!

Egy alap probémában kérném a segítségeteket!
Usb kábellel összekötve, hogyan láthatom Total Commanderben a telefonom mappáit.
Nem tartom magam kezdő usernek mégis egy ilyen apróság meghaladja a képességeimet.
Azt hittem ugyanúgy működik mint amikor egy pendrive-ot csatlakoztatok a géphez és cserélhető meghajtóként látja, de nem.


vas. szept. 07, 2008 11:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 13:33
Hozzászólások: 4
Hozzászólás SymSMB
Sikerült találtam hálózati programot, hálózati mappaként lehet megosztani a telefon mappáit, jogosultságokat beállítani, ill. ha jól néztem hálózati meghajtót is lehet csatolni a telefonon.

Neve: SymSMB (3.5)
Egy link: http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... .S60v3.zip


vas. szept. 07, 2008 11:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Patch a HandyShell programhoz. Akinek az eredeti(gyári) alapikonok jobban tetszenek. Szignózni kell!
http://rapidshare.de/files/40413968/Han ... d.zip.html

Kép


vas. szept. 07, 2008 10:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
reddoors írta:
kakuk100 írta:
eriklili írta:
Sikerült letöltenem a Handy Shell progit.Szuper,regkódot sem kért./E66-ra és természetesen magyarul. :D :oops:


E66 -ra nekem is magyarul, de az N82-n csak angolul hajlandó megjelenni.Már többször leszedtem-visszaraktam. Hol a kártyára-hol a telefonra telepítettem, de hiába marad az angol. Az E66 viszont ha a kártyára telepítem akkor magyar ha a telefon memóriába telepítem angol nyelven jelenik meg.Vajon miért van ez? Még egy proginál sem vettem észre ilyet.

Ráférne mindkét telefonodra egy reset(*#7370# kód:12345). Nem ajánlom ,hogy a kártyára telepítsd ,főleg mivel rendszerprogramról van szó.
Szerintem így a memóriakártyát sem tudod használni adatátviteli módban(USB kábellel) , mivel a Handy Shell -nek is szüksége van rá.
A megoldás egy reset, plusz memóriakártya formázás. Majd a telefon nyelvi beállításainál mindent magyarra állítani és utána ismét telepíteni a telefon MEMÓRIÁJÁBA!

Egy valamit azért nem tudok megérteni, (most nem feltétlen rólad van szó), mindenhol ezerszer elmondom ,kiemelem ,hogy a programokat minden esetben a telefon BELSŐ MEMÓRIÁJÁBA kell telepíteni a stabilitás, és még számos ok miatt amit itt a topicban is leírtam. Ezek a programok pár kb.-osak , minimális helyet foglalnak tehát senkinek nem okozhat gondot. Erre azért is szívatják magukat a felhasználók. Hihetetlen. :?


Igen igazad van meg fogom csinálni a reset-et és a memóriakártya formázását, csak erőt gyűjtök a visszatelepítgetésekhez ami nem kis idő annyi progi van már a telefonomon. Igen nem működik az adatátviteli mód az E 66-on, de az N82-ön a telefon memóriába telepítettem és mégis angol maradt a Handy Shell.


vas. szept. 07, 2008 9:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
kakuk100 írta:
eriklili írta:
Sikerült letöltenem a Handy Shell progit.Szuper,regkódot sem kért./E66-ra és természetesen magyarul. :D :oops:


E66 -ra nekem is magyarul, de az N82-n csak angolul hajlandó megjelenni.Már többször leszedtem-visszaraktam. Hol a kártyára-hol a telefonra telepítettem, de hiába marad az angol. Az E66 viszont ha a kártyára telepítem akkor magyar ha a telefon memóriába telepítem angol nyelven jelenik meg.Vajon miért van ez? Még egy proginál sem vettem észre ilyet.

Ráférne mindkét telefonodra egy reset(*#7370# kód:12345). Nem ajánlom ,hogy a kártyára telepítsd ,főleg mivel rendszerprogramról van szó.
Szerintem így a memóriakártyát sem tudod használni adatátviteli módban(USB kábellel) , mivel a Handy Shell -nek is szüksége van rá.
A megoldás egy reset, plusz memóriakártya formázás. Majd a telefon nyelvi beállításainál mindent magyarra állítani és utána ismét telepíteni a telefon MEMÓRIÁJÁBA!

Egy valamit azért nem tudok megérteni, (most nem feltétlen rólad van szó), mindenhol ezerszer elmondom ,kiemelem ,hogy a programokat minden esetben a telefon BELSŐ MEMÓRIÁJÁBA kell telepíteni a stabilitás, és még számos ok miatt amit itt a topicban is leírtam. Ezek a programok pár kb.-osak , minimális helyet foglalnak tehát senkinek nem okozhat gondot. Erre azért is szívatják magukat a felhasználók. Hihetetlen. :?


vas. szept. 07, 2008 7:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
eriklili írta:
Sikerült letöltenem a Handy Shell progit.Szuper,regkódot sem kért.Alap állapotban töröltem a szolgáltató oplógóját,de amikor a Shell progi müxik,akkor ujból kiteszi a vodafone.hu-t.El tudom innen is tüntetni?
Előre is köszi./E66-ra és természetesen magyarul. :D :oops:

Szerintem nem, mint ahogy arra sincs lehetőség ,hogy digitális óra helyett analóg órát használj. Hiába állítod át az óra típusát a telefon beállításainál a Handy Shell nem ezt fogja használni. A logóval is ez a helyzet.


vas. szept. 07, 2008 7:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
balu0102 írta:
Sziasztok! Van valamilyen program, amivel a telefon vakuját elemlámpaként tudnám használni? (N78-as telo)

Nincs ilyen program.


vas. szept. 07, 2008 7:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2004 13:39
Hozzászólások: 587
Tartózkodási hely: Budapest / Mauritius
Hozzászólás 
eriklili írta:
Sikerült letöltenem a Handy Shell progit.Szuper,regkódot sem kért./E66-ra és természetesen magyarul. :D :oops:


E66 -ra nekem is magyarul, de az N82-n csak angolul hajlandó megjelenni.Már többször leszedtem-visszaraktam. Hol a kártyára-hol a telefonra telepítettem, de hiába marad az angol. Az E66 viszont ha a kártyára telepítem akkor magyar ha a telefon memóriába telepítem angol nyelven jelenik meg.Vajon miért van ez? Még egy proginál sem vettem észre ilyet.


vas. szept. 07, 2008 6:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 02, 2006 14:00
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sikerült letöltenem a Handy Shell progit.Szuper,regkódot sem kért.Alap állapotban töröltem a szolgáltató oplógóját,de amikor a Shell progi müxik,akkor ujból kiteszi a vodafone.hu-t.El tudom innen is tüntetni?
Előre is köszi./E66-ra és természetesen magyarul. :D :oops:


szomb. szept. 06, 2008 21:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 16, 2008 22:20
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Sziasztok! Van valamilyen program, amivel a telefon vakuját elemlámpaként tudnám használni? (N78-as telo)


szomb. szept. 06, 2008 20:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 13:33
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: WLAN
reddoors írta:
pzssoft írta:
...

Szia!
Lalamper kolléga az E51 topicban hosszasan leírta hogyan kell csinálni ,és milyen program szükséges hozzá. Az utolsó oldalak valamelyikén megtalálod.


Köszi, megtaláltam!
Bár én olyanra gondoltam, h a telefon egyik mappáját, vagy az egész kártyát hálózati meghajtóként csatolnám a laptopon... (vagy esetleg ftp szerver program telóra :D) ha esetleg vkinek van ilyenről tudomása :)
Hnap viszont nekiállok átnézni az E51-es topicot is...


szomb. szept. 06, 2008 19:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: WLAN
pzssoft írta:
Szia!
Jó a topic, nagyon, de olyan programot nem láttam itt, mely olyant tudna, hogy wifin keresztül látnám számítógépen a mem kártyát? Tehát, ha otthon vagyok mindenféle vezetékek dugdosása nélkül tudjak másolni/szerkeszteni fájlokat a telon.
Ha van ilyen, megköszönnék egy nevet/linket.

Szia!
Lalamper kolléga az E51 topicban hosszasan leírta hogyan kell csinálni ,és milyen program szükséges hozzá. Az utolsó oldalak valamelyikén megtalálod.


szomb. szept. 06, 2008 14:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Elkészült a CoPilotLive7 telepítési útmutatója. Rövid, tömény, remélem érthető lesz azoknak akik használni szeretnék a szoftvert.
Innen: http://rapidshare.de/files/40408436/CoP ... o.zip.html


szomb. szept. 06, 2008 14:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 13:33
Hozzászólások: 4
Hozzászólás WLAN
Szia!
Jó a topic, nagyon, de olyan programot nem láttam itt, mely olyant tudna, hogy wifin keresztül látnám számítógépen a mem kártyát? Tehát, ha otthon vagyok mindenféle vezetékek dugdosása nélkül tudjak másolni/szerkeszteni fájlokat a telon.
Ha van ilyen, megköszönnék egy nevet/linket.


szomb. szept. 06, 2008 13:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 28, 2008 12:22
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
szia!

A Handy Weather-t hogy kell kirakni igy ahogy a foton van ??

Köszönöm a segitséget .. :wink:
Attila


szomb. szept. 06, 2008 13:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Nagyon szívesen. Sajnálom ,hogy nem működik.
Esetleg akinek maradt még kedve, ezt a verziót kipróbálhatja http://www.epocware.com/beta/HandyShell_S60_3_Beta.sis

Most olvastam egy külföldi fórumot, a tapasztalatok alapján eddig E90, Nokia 5700,Nokia 6290, és Nokia 6120 classic telefonoknál vannak problémák.
Nagyon új még az alkalmazás , a következő kiadás biztos javítva lesz.
Akinél viszont megy annak jó hír ,hogy a Handy Weather progi is kirakható aktív készenlétbe.
Kép


szomb. szept. 06, 2008 12:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 05, 2008 8:56
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
reddoors írta:
A 6120 classic telefonal rendelkezők ezt a verziót telepítsék: http://rapidshare.de/files/40406849/Epo ... d.rar.html
Szignózni kell!! Minden bizonnyal a HandyShell ezen verziója már működni fog.


Telepítés előtt az eredeti aktív készenlétet ki kell kapcsolni!


Nekem még ez sem működik... Majd ha holnapra sincs valami megoldás, megpróbálom formázással. Azért nagyon köszönöm Neked a fáradozásaid.


szomb. szept. 06, 2008 12:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A 6120 classic telefonal rendelkezők ezt a verziót telepítsék: http://rapidshare.de/files/40406849/Epo ... d.rar.html
Szignózni kell!! Minden bizonnyal a HandyShell ezen verziója már működni fog.


Telepítés előtt az eredeti aktív készenlétet ki kell kapcsolni!


szomb. szept. 06, 2008 10:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Üdv. szaboknak kolléga!

OPCIÓK alatt lennie kell egy Regisztráció menüpontnak (persze ,ha NEM regisztráltad előzőleg). Ide kell a kódot beírni.
Ha már van Handy program a telefonodon, megpróbálhatod a szériaszámot a már meglévő alá beírni, majd egy telo restart után ismét elindítani.

Ha nincs telepítve egyéb Handy progi ,akkor készíts egy SerialNumbers.txt-t írd be a szériaszámot és másold be az Epocware mappába.
Ha még ezek után sem működik megpróbálhatod újratelepíteni(tel.memóriába!), de előtte persze az alkalmazáskezelőben el kell távolítani. Az eltávolítás után elvileg megmarad az Epocware mappa a benne lévő SerialNumbers.txt-vel, így mikor újratelepíted elvileg a .txt olvasása után regisztráltan kellene települnie.

Egyéb ötletem sajnos nem maradt, ha így sem megy akkor elképzelhető ,hogy 6120 classicot nem szereti valami miatt.

Kép


szomb. szept. 06, 2008 9:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 8:43
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
reddoors írta:
HandyShell(magyar nyelvű, aktív készenlétszerkesztő alkalmazás)


Ezzel a nagyon hasznos programmal, aktív készenlétünket szerkeszthetjük, alakíthatjuk át igényünknek megfelelőre. Ezentúl nem lesz szükség PATCH-re , az alkalmazással minden megoldható, személyre szabható. Piros gomb megnyomásával(hívásbontó) pillanatok alatt elővarázsolható, eltüntethető a szerkesztett készenléti menünk. Mindenkinek ajánlom ,hogy próbálja ki, egy nagyon régóta várt kiváló program!
http://rapidshare.de/files/40394714/Han ... 3.rar.html

Kép


Szia!
Telepités után miért a 14 napos trial jelenik meg és aztán semmit sem tudok vele kezdeni?


szomb. szept. 06, 2008 8:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
.Tian. írta:
bandye írta:
.Tian. írta:
reddoors írta:
HandyShell(magyar nyelvű, aktív készenlétszerkesztő alkalmazás)



Feltettem 6120-ra, de nem sikerült a beállításokat előcsalogatnom. Ha a kezdő képernyőn a Trial-t választottam, nem csinált semmit. Ha a Buy-t, akkor fellépett a program oldalára.
A menü gombra előjött a memóriák állapota és a futó alkalmazások, de ennél tovább nem jutottam.
Mit csináltam rosszul?
Köszönöm a segítséget és a remek topicért is hála Mindenkinek!


Hasonló probléma... (6120) Felrakom és mikor végez a telepítéssel, elindulna a program, de csak fehér képernyő. Mi lehet a gond?


Akkor "megnyugodtam", hogy nem én vagyok béna. Ha mégis lenne valakinek megoldásra a talányra, örömmel venném!


Csak 1-2 ötletem van.

Mivel elég komoly rendszerprogramról van szó, fontos ,hogy a telefon memóriájába legyen telepítve. Ne a kártyára!!

Ha van már telepített rendszerrel összefüggő alkalmazás pl. Task manager(Best taskman stb.), akkor azt mindenképpen szedjük le és csak ezek után próbáljuk telepíteni a HandyShell progit.

Telepítés után indítsuk újra a telefont, és ezek után próbáljuk ismét elindítani. Külön mappába települ MENÜ\HANDY\SHELL


szomb. szept. 06, 2008 7:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
atesszan írta:
Most nagyon off leszek. reddoors ez a Slipknot tetszik, bár lehet egy kis generációs különbség közöttünk(44 éves vagyok)! Főleg a Dead Memories tetszik! Azért, ha érdekel, elküldöm legjobban sikerült számomat!
ON!

Off!
Azért nincs olyan nagy korkülönbség, 8 évvel vagyok fiatalabb. :wink: Persze érdekel, ha emailban lehet akkor a reddoors@freemail.hu címre.
ON!


szomb. szept. 06, 2008 7:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
bandye írta:
.Tian. írta:
reddoors írta:
HandyShell(magyar nyelvű, aktív készenlétszerkesztő alkalmazás)



Feltettem 6120-ra, de nem sikerült a beállításokat előcsalogatnom. Ha a kezdő képernyőn a Trial-t választottam, nem csinált semmit. Ha a Buy-t, akkor fellépett a program oldalára.
A menü gombra előjött a memóriák állapota és a futó alkalmazások, de ennél tovább nem jutottam.
Mit csináltam rosszul?
Köszönöm a segítséget és a remek topicért is hála Mindenkinek!


Hasonló probléma... (6120) Felrakom és mikor végez a telepítéssel, elindulna a program, de csak fehér képernyő. Mi lehet a gond?


Akkor "megnyugodtam", hogy nem én vagyok béna. Ha mégis lenne valakinek megoldásra a talányra, örömmel venném!


pén. szept. 05, 2008 22:12
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség