Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 8:21



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
atesszan írta:
Hello! Kipróbáltam én is a stream progit, szuperül megy N81 8gb-on! :D
Sajnos hangot nem közvetit!


Szia!

Örülök hogy ment neked, ki fogom próbálni.

Viszont még olyan megoldást keresek, hogy egy sima PC-s webkamera
képét tudjam a telcsiről megnézni, úgy hogy azt nem egy szerveren
keresztül streamelem, hanem a telcsi direktbe kapcsolódik a PC-hez.


kedd szept. 16, 2008 23:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
muga írta:
Igen csak nekem nem sikerült egyik módszerrel sem a szignózás! 6120c
Feladtam :)


Én nemrég tettem alkalmassá szignózást igénylő programok teljes körű futtatására egy 6120c-t, úgyhogy merem bátran ajánlani a 9 lépéses mókát, ami után nem lesznek ilyen problémáid. :wink:


kedd szept. 16, 2008 14:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
ChrisPapa írta:
Lalamper írta:
Sziasztok! Egy kérdés.

Hamarosan megyek külföldre és érdekelne egy olyan megoldás (ha van),
amivel (E51) wifi hálón lehet esetleg videotelefonálni. Keresgettem már
de csak valami TELME cég szoftverét találtam egy óriási kamu marketing
szöveggel karöltve (mint aki megváltja a világot és elhozza a
kommunikációs kánaánt), ezért aztán ezt még nem is próbáltam.

Tehát esetleg valami olyan SW kellene, amivel wifin (neten) át megy a videocall, másik oldalon mondjuk PC-s klienssel.

Tudtok ilyenről?
Köszi!


Még régebben találtam a symbianfreak-en az octrovideo névre hallgató okosságot.

Azzal reklámozták, h. webkamerává alakíthatod a telefonod - és tényleg... vagy mi.

Szóval a feltelepített program pl. wifi-n keresztül felstreameli a telefon kamerája által "vett" videót az octro szerverére és böngészőn keresztül lehet nézni a stream-et.

Kipróbáltam, E66-on pöpecül működött. Hanggal nem tudom, h. mi a helyzet, de gondolom, h. el lehet küldeni a háttérbe és pl. skype-on csetelni közben...

Egyébként a weboldalon ezt állítják
Octro site írta:
Anybody with a web browser can view what you are streaming. Call using OctroTalk or regular cell phone to convert it into a Video Conference.


Hello! Kipróbáltam én is a stream progit, szuperül megy N81 8gb-on! :D
Sajnos hangot nem közvetit!


kedd szept. 16, 2008 13:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 09, 2007 18:46
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
reddoors írta:
muga írta:
BestReminder progihoz nem tudok működő kódot generálni sajna. :cry:

Próbálkozni kell többféle variációval,(betű szám egyben stb.). Biztos működik, próbáltam, és a külföldi fórumon( ahol megtalálható) is sikerrel járnak. Csak van aki szerencsés és egyből talál.
A szignótlan verzióval nem kell tökölni, csak szignózni és telepíteni. :)


Igen csak nekem nem sikerült egyik módszerrel sem a szignózás! 6120c
Feladtam :)


kedd szept. 16, 2008 9:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 20, 2005 21:51
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Tizenháromker-AngyalfŐd
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Sziasztok! Egy kérdés.

Hamarosan megyek külföldre és érdekelne egy olyan megoldás (ha van),
amivel (E51) wifi hálón lehet esetleg videotelefonálni. Keresgettem már
de csak valami TELME cég szoftverét találtam egy óriási kamu marketing
szöveggel karöltve (mint aki megváltja a világot és elhozza a
kommunikációs kánaánt), ezért aztán ezt még nem is próbáltam.

Tehát esetleg valami olyan SW kellene, amivel wifin (neten) át megy a videocall, másik oldalon mondjuk PC-s klienssel.

Tudtok ilyenről?
Köszi!


Még régebben találtam a symbianfreak-en az octrovideo névre hallgató okosságot.

Azzal reklámozták, h. webkamerává alakíthatod a telefonod - és tényleg... vagy mi.

Szóval a feltelepített program pl. wifi-n keresztül felstreameli a telefon kamerája által "vett" videót az octro szerverére és böngészőn keresztül lehet nézni a stream-et.

Kipróbáltam, E66-on pöpecül működött. Hanggal nem tudom, h. mi a helyzet, de gondolom, h. el lehet küldeni a háttérbe és pl. skype-on csetelni közben...

Egyébként a weboldalon ezt állítják
Octro site írta:
Anybody with a web browser can view what you are streaming. Call using OctroTalk or regular cell phone to convert it into a Video Conference.


kedd szept. 16, 2008 9:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
muga írta:
BestReminder progihoz nem tudok működő kódot generálni sajna. :cry:

Próbálkozni kell többféle variációval,(betű szám egyben stb.). Biztos működik, próbáltam, és a külföldi fórumon( ahol megtalálható) is sikerrel járnak. Csak van aki szerencsés és egyből talál.
A szignótlan verzióval nem kell tökölni, csak szignózni és telepíteni. :)


kedd szept. 16, 2008 3:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 09, 2007 18:46
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
BestReminder progihoz nem tudok működő kódot generálni sajna. :cry:


hétf. szept. 15, 2008 22:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 13, 2008 13:12
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: kérdés
TOZ írta:
En ezta kovetkezo modszert hasznalom (bar erzesem szerint ez offtopic, hisz a modszer nem csak symbianos telefonokkal mukodik, de hatha hasznalhato masoknak is...):
...


Nagyon szépen köszönöm :)


hétf. szept. 15, 2008 21:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
reddoors írta:
BestReminder

A program az elmulasztott sms illetve hívásra figyelmeztet.
A beállítható jelzés lehet, fény, hang vagy akár rezgő figyelmeztetés, (egyszerre vagy külön-külön) az általunk meghatározott időközönként.
Szignózni kell!
http://rapidshare.de/files/40478890/Bes ... 3.zip.html
Kép

Az eredeti szignós kiadás! A mellékelt .txt fájlt kérem elolvasni!

http://rapidshare.de/files/40480343/Sma ... 1.zip.html
További jelzőhangok .wav formátumban bemásolhatók a c:\BReminder mappába.


hétf. szept. 15, 2008 19:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
reddoors írta:
scorpeeon írta:
"A program az elmulasztott sms illetve hívásra figyelmeztet. "

milyen teló nem tud ilyet alapból? ez szerintem egy 3310-estől már alapfunkció volt :)

Nem igazán értem a felvetésed. :? de, ha a telefonod alapból tudja ,hát én elhiszem neked :) . Az én E66-om esetleg fénnyel jelzi alapból. (természetesen az sms-ek tekintetében a még NEM olvasottakra értendő a jelzés. )

arra gondolok, hogy a készenléti menün kiírja, hogy elmulasztott hívás volt vagy sms jött.. abszolút alapvető funkciója egy telefonnak, hogy tudd, hogy kerestek vagy sms-t kaptál, ha nem hallottad meg a csörgést bármi miatt.. ilyet ne tudna valamelyik okostelefon?
szerk.: közben leesett, szóval időközönkét figyelmeztet, ilyet valóban nem szoktak alapból tudni a telefonok. nálam mondjuk egy LED villog egy időtartamig ilyen események után.


hétf. szept. 15, 2008 18:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
"A program az elmulasztott sms illetve hívásra figyelmeztet. "

milyen teló nem tud ilyet alapból? ez szerintem egy 3310-estől már alapfunkció volt :)

Nem igazán értem a felvetésed. :? de, ha a telefonod alapból tudja ,hát én elhiszem neked :) . Az én E66-om esetleg fénnyel jelzi alapból. (természetesen az sms-ek tekintetében a még NEM olvasottakra értendő a jelzés. )


hétf. szept. 15, 2008 18:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
"A program az elmulasztott sms illetve hívásra figyelmeztet. "

milyen teló nem tud ilyet alapból? ez szerintem egy 3310-estől már alapfunkció volt :)


hétf. szept. 15, 2008 17:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
reddoors írta:
HandyShell(magyar nyelvű, aktív készenlétszerkesztő alkalmazás)


Gyerekek, ez irtó jó program! Kipróbáltam a tört verziót (e71), nagyon tutti! Egyetlen probléma van, próbáltam leszedni a paragon/epocware honlapjáról, de nincs ott! Felvettem velük a kapcsolatot, azt irták, ohgy szept 15-től elérhető.... De nincs.
Fura :)


hétf. szept. 15, 2008 17:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
BestReminder

A program az elmulasztott sms illetve hívásra figyelmeztet.
A beállítható jelzés lehet, fény, hang vagy akár rezgő figyelmeztetés, (egyszerre vagy külön-külön) az általunk meghatározott időközönként.
Szignózni kell!
http://rapidshare.de/files/40478890/Bes ... 3.zip.html
Kép


hétf. szept. 15, 2008 16:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Frissítések

Fájlkezelő: Y-BROWSER

A legjobb ingyenes profilváltó: Profile Scheduler

Témaváltó:Theme Scheduler
http://www.drjukka.com/YBrowser.html
Kép


hétf. szept. 15, 2008 15:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Garman
Paruka írta:
Tud e segíteni valaki ?? Felraktam a Garmint, minden ok megy szépen látja a belső GPS-t (E71) de azt mondja hogy nincs térkép?? Hogyan tovább tudtok e segíteni. Köszönöm.
Nem elég a progit megtörni, a térképet is kell. 2 db unl. fájl kell legyen a Garmin könyvtárban.


hétf. szept. 15, 2008 14:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 05, 2008 17:23
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Garman
Tud e segíteni valaki ?? Felraktam a Garmint, minden ok megy szépen látja a belső GPS-t (E71) de azt mondja hogy nincs térkép?? Hogyan tovább tudtok e segíteni. Köszönöm.


hétf. szept. 15, 2008 13:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás Ujabb Symbian-Gear akcios het
Ezen a heten (14-21) ismet akciozik a symbiangear.com

Minden nap mas programot lehet 2.5 EUR-ert megvenni.

Az en erdeklodesemet leginkabb a Papyrus szeptermber 17-i legalizalasnak lehetosege keltette fel.


hétf. szept. 15, 2008 10:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 09, 2008 8:57
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: kérdés
viztelen írta:
Üdv
Nem tudom,hogy jó helyre teszem-e fel a kérdést, de remélem igen...

Szóval arról lenne szó ,hogy Symbianos teló naptárját+emaileket szeretném szinkronizálni PC-vel, és Outlook-on kívül van más lehetőség?
(Thunderbird-öt szeretnék használni,de abban nem találtam naptárt, Outlook-ot meg egyenlőre ingyen használom, de amint vége a sulinak, le kell mondanom róla, így kéne alternatíva...meg ugye az outlook nem túl biztonságos...)

Addig nem igazán állnék neki, amíg nincs biztos válasz, mivel mikor az outlook-ot állítottam be, valahogy sikeresen törölte az összes levelemet mind a szerverről mind a gépről, és ezt nem ismételném meg...

Előre is köszi a válaszokat


Először a thunderbirdet állítsd be úgy, hogy szinkronizáljon a google naptároddal, majd a google naptárral tudod szinkronizálni a telódat.
Ez így bonyolultnak tűnik, de ha egyszer beállítodtad, akkor a naptárbejegyzésed automatikusan szinkronizálódik.

Bakker megelőztek :D


hétf. szept. 15, 2008 9:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás Re: kérdés
viztelen írta:
Üdv
Nem tudom,hogy jó helyre teszem-e fel a kérdést, de remélem igen...

Szóval arról lenne szó ,hogy Symbianos teló naptárját+emaileket szeretném szinkronizálni PC-vel, és Outlook-on kívül van más lehetőség?
(Thunderbird-öt szeretnék használni,de abban nem találtam naptárt, Outlook-ot meg egyenlőre ingyen használom, de amint vége a sulinak, le kell mondanom róla, így kéne alternatíva...meg ugye az outlook nem túl biztonságos...)

Addig nem igazán állnék neki, amíg nincs biztos válasz, mivel mikor az outlook-ot állítottam be, valahogy sikeresen törölte az összes levelemet mind a szerverről mind a gépről, és ezt nem ismételném meg...

Előre is köszi a válaszokat


En ezta kovetkezo modszert hasznalom (bar erzesem szerint ez offtopic, hisz a modszer nem csak symbianos telefonokkal mukodik, de hatha hasznalhato masoknak is...):

Sajat domain alatt futo mailcimem a gmaillel kezeltetem. Naptarnak Google Calendart hasznalok. (Ez lehet sokaknak Nagytestver parat okoz, engem nem zavar.)

Outlook eleve nem jatszik (Linux User)...

Tehat Thunderbird + Lightning (ez lenyegeben egy naptar extension TB ala) + Provider for Google Calendar kiterjesztes, hogy a Lightning szinkronizalodjon a GCallal. (Ezzel megoldottam az notebook naptaram es a webes naptar szinkronizalasat.)

Ahhoz, hogy a telefon (jelen esetben Nokia E51) is szinkronban legyen a goosync.com szolgatatasat hasznalom (SyncML alapon). Ezzel lehetoseg van 30 napos szinkronizalasra - egesz pontosan t+30 nap elore es t-7 nap visszafele- (vagy 3x font megfizetese utan - mint "orokvaltsag" - 365 nap szinkronizalason tul a nevjegyzek gmailes fiokkal torteno szinkronban tartasara is.)

A fentiekkel teljes szinkronitasban tudom tartani a telefon naptarjat a webes naptaramat es a szamitogepen levo naptarat.

A mail szinkronizalas pedig a gmail IMAP protokoljan keresztul szinten nem problema.

Lehet, hogy van egyszerubb modszer is, de nekem ez bevalt es megfelelo.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TOZ hétf. szept. 15, 2008 10:13-kor.



hétf. szept. 15, 2008 9:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 13, 2008 13:22
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
kerelyfe írta:
_szabi_ írta:
Minek Neked egyáltalán telefon? Hogy otthon, wifi-s környezetben netezz INGYEN? Illetve hogy a wifin keresztül INGYEN telefonálj?

Ezekkel mi a baj?


Gondolom, semmi. Csak lajoskala úgy nyomult, hogy automatikusan jönnie kellett egy kisebb pedagógiai pofonnak. Szerintem. :roll: 8)
Az sem árt, ha valaki nemcsak mindig rabolni, venni, szerezni akar a maga számára a lehető legkevesebb befektetés mellett!!! :evil:
Legyen szeme arra is, hogy fórumozó társai becsülettel olvastak és kutattak előbb (legalább a saját telefonjuk használati útmutatója és a fórumszabályzat pár sora erejéig), s csak aztán kértek, de egyúttal arra is törekedtek, hogy adjanak valamit, saját "kutatást", eredményt próbáltak felmutatni, segíteni a fórumozók problémáit megoldani. :potyog:
juhi_ például, aki Reddoorst akarta telefonon zargatni az imént, megúszta a keményebb helyreigazítást. Szerencséjére a mestert most jó hangulatában találta... :oops:

Sziasztok!
Ha megengedtek egy pár szót: Nem zargatni akartam Reddorst, hanem egy kis segítséget kérni. Viszont nem akartam a tisztelt fórumozókat zaklatni a kérdésemmel. Ennyi...
Azt hiszem nem akadékoskodtam senkivel sem, és nem is fogok, mert rengeteget lehet lehet itt tanulni. Amúgy találkozott valaki már az én problémámmal? Mert csak Reddors mester válaszolt...

üdv:Pisti


hétf. szept. 15, 2008 9:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 04, 2008 19:22
Hozzászólások: 41
Hozzászólás Re: Handybook
gvala írta:
Heló! Tud valaki olyan progit ami pdf ből vagy word ből csinál handybook típusú olvasni valót?
Tudom, hogy ezeket szimplán megnyitja a teló a progikkal, de kényelmesebb lenne a jobbra-vissza.lefele scrollozás helyett csak lefelé lapozgatni.


Próbáld ki a QReadert (google) ami txt formátumot simán visz.Lapozható, megjegyzi hol tartottál. Ja és beállítható szinte minden, szín (text, háttér), fektetett képernyő, betűméret, kódolás stb. Txt meg ugye könnyen konvertálható.


vas. szept. 14, 2008 21:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 14, 2008 21:16
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni ,hogy a nokia maps loaderrel letöltött térképeket hova rakja fel a program.Azt írja hogy az E/-re de ott nem találom,pedig a teljesméret/szabad terület alapján ott van.Milyen fájlokat keressek?köszönöm!


vas. szept. 14, 2008 21:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 12:19
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Szia reddoors!
Bocsi a tegnapi értetlenkedésemért,az volt a gond,hogy nem a Te utmutatásod alapján volt felrakva a hack,és nem volt jó.Most letöröltem,újraraktam,jó a hack,felment xplore új verza és a Navigon is ok,ment a tesztidő meghosszabbítása is.Köszönöm és sorry.


vas. szept. 14, 2008 18:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
szaboknak írta:
reddoors!
Te tudsz kijelölni pontot a térképen vagy csak böngészni lehet?

Nem lehet,csak böngészni. Úticélokat lehet menteni. De már a böngészés is nagy előrelépés mert a 6x verziókban nem tudtam.


vas. szept. 14, 2008 16:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 8:43
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
szaboknak írta:
reddoors!
Te tudsz kijelölni pontot a térképen vagy csak böngészni lehet?

A v6.7-essl nem lehetett. Hátha a v7 tudja. De ne várjunk ugrásszerű fejlődést... :lol:


Nekem a 7-es van fent de nem találok olyan funkciót, ezek után semmit sem ér a térkép böngészési lehetőség.


vas. szept. 14, 2008 16:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
szaboknak írta:
reddoors!
Te tudsz kijelölni pontot a térképen vagy csak böngészni lehet?

A v6.7-essl nem lehetett. Hátha a v7 tudja. De ne várjunk ugrásszerű fejlődést... :lol:


vas. szept. 14, 2008 16:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 8:43
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
reddoors!
Te tudsz kijelölni pontot a térképen vagy csak böngészni lehet?


vas. szept. 14, 2008 16:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. márc. 25, 2006 22:40
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Navigon-ID
Heló! Navigon 6.3-hoz tud valaki ID-t?
Vagy egy olyan telepítőcsomagot amihez van, vagy amihez nem kell
Csak offline szeretném a térképeket használni.


vas. szept. 14, 2008 16:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
Óh, hogy rohadjon meg! :D
Sejtettem én, hogy az AL nevü ország nem az enyém lesz, de vhogy nem tudtam megváltoztatni. Köszi Rootbeer és reddoors! :wink:


vas. szept. 14, 2008 15:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Én is próbáltam ezt a verziót, működött...


Öregem (csak mert egyidősek vagyunk, nem személyeskedés)!
Már sok navigációs programot kipróbáltál. Mint tesztelő nem is vagy akárki a fórumozók között. Megtennéd, hogy egyszer majd összegezed a tapasztalataidat, és megírod valahová?
Gondolom, tartalma szerint, a Nokiaprogramok összahasonlító tesztekre létrehozott topikjában. Vagy akár itt, ahol már majdnem mindegyikről szó volt, s te is komoly munkát végeztél velük, nemcsak telepítőcsomagok összerakásával, hekkeléssel, de éles próbákkal is jeleskedtél... Remélem, nem érzed túl nagy kérésnek, s hasznosságával egyet is értesz. :idea:


vas. szept. 14, 2008 15:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
atesszan írta:
reddoors írta:
atesszan írta:
Hi all! Feltelepitettem a Navigon 6.8.024 verzát, a belinkelt Samsung oldalról letöltöttem a DVD-t, arról bemásoltam a térképet stb. a Navigon mappába. Nálam az a helyzet, hogy bármilyen cimet beirok, azt :mondja ismeretlen cim. Még a Bp-et sem fogadja el, ugyanakkor, ha a mutasd a térképet opciót választom, akkor pontosan mutatja hol vagyok!
Vajon mit szurok el?

Én is próbáltam ezt a verziót, működött normálisan. Miért ezt raktad vissza? Szerintem a 7-es jobb, többet tud.


Nem raktam vissza, eleve azt raktam fel. Most leszedtem, feltettem a 7-est, ugyanaz a helyzet, a térképek opcióknál ott van, közép Európa, de amint egy otthoni, vagy bármilyen más cimet akarok beirni, azt mondja: akeresés nem járt eredménnyel, már a várost sem találja! Még hozzá sem kezdtem a tesztidőszak meghosszabbitásához! Egyszerüen nem értem!

És a beállítások jól vannak? Itt arra gondolok amit Rootbeer kolléga említett!
Más probléma nem nagyon lehet. A 7-es verzióban aktív GPS kapcsolat nélkül is lehet keresni.
Kép


vas. szept. 14, 2008 15:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
reddoors írta:
atesszan írta:
Hi all! Feltelepitettem a Navigon 6.8.024 verzát, a belinkelt Samsung oldalról letöltöttem a DVD-t, arról bemásoltam a térképet stb. a Navigon mappába. Nálam az a helyzet, hogy bármilyen cimet beirok, azt :mondja ismeretlen cim. Még a Bp-et sem fogadja el, ugyanakkor, ha a mutasd a térképet opciót választom, akkor pontosan mutatja hol vagyok!
Vajon mit szurok el?

Én is próbáltam ezt a verziót, működött normálisan. Miért ezt raktad vissza? Szerintem a 7-es jobb, többet tud.


Nem raktam vissza, eleve azt raktam fel. Most leszedtem, feltettem a 7-est, ugyanaz a helyzet, a térképek opcióknál ott van, közép Európa, de amint egy otthoni, vagy bármilyen más cimet akarok beirni, azt mondja: akeresés nem járt eredménnyel, már a várost sem találja! Még hozzá sem kezdtem a tesztidőszak meghosszabbitásához! Egyszerüen nem értem!


vas. szept. 14, 2008 15:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
atesszan írta:
Hi all! Feltelepitettem a Navigon 6.8.024 verzát, a belinkelt Samsung oldalról letöltöttem a DVD-t, arról bemásoltam a térképet stb. a Navigon mappába. Nálam az a helyzet, hogy bármilyen cimet beirok, azt :mondja ismeretlen cim. Még a Bp-et sem fogadja el, ugyanakkor, ha a mutasd a térképet opciót választom, akkor pontosan mutatja hol vagyok!
Vajon mit szurok el?


Amikor címet írsz be, fent jobbra a "H" betűjelet látod? Mert ki kell választani előbb Magyarországot, akkor majd ő maga ajánlja fel Budapestet, illetve kerületeit, s aztán jöhet a cím! Bocs, most ezt kapásból mondom, anélkül, hogy a telefonomon ellenőriztem volna, de nekem is ez volt a helyzet nyáron, amikor telepítettem a 6.7-est.


vas. szept. 14, 2008 15:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. márc. 25, 2006 22:40
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Handybook
Heló! Tud valaki olyan progit ami pdf ből vagy word ből csinál handybook típusú olvasni valót?
Tudom, hogy ezeket szimplán megnyitja a teló a progikkal, de kényelmesebb lenne a jobbra-vissza.lefele scrollozás helyett csak lefelé lapozgatni.


vas. szept. 14, 2008 15:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
atesszan írta:
Hi all! Feltelepitettem a Navigon 6.8.024 verzát, a belinkelt Samsung oldalról letöltöttem a DVD-t, arról bemásoltam a térképet stb. a Navigon mappába. Nálam az a helyzet, hogy bármilyen cimet beirok, azt :mondja ismeretlen cim. Még a Bp-et sem fogadja el, ugyanakkor, ha a mutasd a térképet opciót választom, akkor pontosan mutatja hol vagyok!
Vajon mit szurok el?

Én is próbáltam ezt a verziót, működött normálisan. Miért ezt raktad vissza? Szerintem a 7-es jobb, többet tud.


vas. szept. 14, 2008 14:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
Hi all! Feltelepitettem a Navigon 6.8.024 verzát, a belinkelt Samsung oldalról letöltöttem a DVD-t, arról bemásoltam a térképet stb. a Navigon mappába. Nálam az a helyzet, hogy bármilyen cimet beirok, azt :mondja ismeretlen cim. Még a Bp-et sem fogadja el, ugyanakkor, ha a mutasd a térképet opciót választom, akkor pontosan mutatja hol vagyok!
Vajon mit szurok el?


vas. szept. 14, 2008 13:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
_szabi_ írta:
Minek Neked egyáltalán telefon? Hogy otthon, wifi-s környezetben netezz INGYEN? Illetve hogy a wifin keresztül INGYEN telefonálj?

Ezekkel mi a baj?


Gondolom, semmi. Csak lajoskala úgy nyomult, hogy automatikusan jönnie kellett egy kisebb pedagógiai pofonnak. Szerintem. :roll: 8)
Az sem árt, ha valaki nemcsak mindig rabolni, venni, szerezni akar a maga számára a lehető legkevesebb befektetés mellett!!! :evil:
Legyen szeme arra is, hogy fórumozó társai becsülettel olvastak és kutattak előbb (legalább a saját telefonjuk használati útmutatója és a fórumszabályzat pár sora erejéig), s csak aztán kértek, de egyúttal arra is törekedtek, hogy adjanak valamit, saját "kutatást", eredményt próbáltak felmutatni, segíteni a fórumozók problémáit megoldani. :potyog:
juhi_ például, aki Reddoorst akarta telefonon zargatni az imént, megúszta a keményebb helyreigazítást. Szerencséjére a mestert most jó hangulatában találta... :oops:


vas. szept. 14, 2008 11:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
_szabi_ írta:
Minek Neked egyáltalán telefon? Hogy otthon, wifi-s környezetben netezz INGYEN? Illetve hogy a wifin keresztül INGYEN telefonálj?

Ezekkel mi a baj?


vas. szept. 14, 2008 10:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Sajnos én is úgy látom ,hogy nem érdemes foglalkozni a programmal.

A program 14 napos tesztverzióként működik, viszont csak azzal a verzióval és térképpel amelyikkel aktiválva lett. Tehát hiába rakunk fel régebbi vagy újabb verziót a térkép azonnal zárolva lesz, függetlenül attól ,hogy még tart a 14 napos tesztidő.

Aktiváláskor az IMEI számunkat, térképet, és szoftververziót regisztrálnak egyszerre, tehát nem sok lehetőség van a trükközésre.
Időközben megtaláltam egy eredeti 8.0.11540-est, ami tökéletesen működött magyar nyelven, (vagy amit kiválasztunk) persze térkép nélkül.
Ha ezt frissítem a jelenlegi legújabb verzióra 8.0.15336 akkor sajnos elfelejthetem a nyelvet. Csak angolul hajlandó működni. Semmilyen más nyelven. Kicsit különös mert ez is hivatalos frissítés a magyar oldalról.
http://www.66.com/support/index.php?cid ... ail&prod=2

Az okára nem jöttem rá, a telepítője közel 10Mb. úgyhogy történik egy s más. :D :D
Nézegettem külföldi fórumokon ott sincs még megoldás , függőben van.

Kép


vas. szept. 14, 2008 10:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 13, 2008 13:22
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
ok


vas. szept. 14, 2008 10:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
juhi_ írta:
reddoors írta:
juhi_ írta:
reddoors írta:
juhi_ írta:
Sziasztok!
A Navigonnal kapcsolatban kellene egy kis segítség...
Már kétszer is letöltöttem,de mindig CRC hibával elszáll a talapítés...
Valami ötlete valakinek?
Vagy én csinálok valamit rosszul?


üdv: juhi

Milyen CRC hiba? Írtam, hogy nevezd át .rar-ra és másold ki a szükséges dolgokat hang, térkép stb. Vagy tölts le egy frissebb winrart.


A Maps mappában nincs .ini fájl, a SIS mappában pedíg nincs NAVIGON-MN7-S60v3.sis fájl, csak "watcherstarter.sis .

Akkor nálad egyedi módon kerül letöltésre a fájl. :D Ebben nem tudok segíteni. :D de szerintem ilyen rejtélyes esetben más sem.


Dobnál egy telefonszámot?
Inkább felhívnálak...

Nézd én nem vagyok ügyeletes telefonos szolgálat. Leírtam mindent ami fontos, sajnos telefonon sem tudom helyetted megcsinálni.


vas. szept. 14, 2008 10:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 13, 2008 13:22
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
reddoors írta:
juhi_ írta:
reddoors írta:
juhi_ írta:
Sziasztok!
A Navigonnal kapcsolatban kellene egy kis segítség...
Már kétszer is letöltöttem,de mindig CRC hibával elszáll a talapítés...
Valami ötlete valakinek?
Vagy én csinálok valamit rosszul?


üdv: juhi

Milyen CRC hiba? Írtam, hogy nevezd át .rar-ra és másold ki a szükséges dolgokat hang, térkép stb. Vagy tölts le egy frissebb winrart.


A Maps mappában nincs .ini fájl, a SIS mappában pedíg nincs NAVIGON-MN7-S60v3.sis fájl, csak "watcherstarter.sis .

Akkor nálad egyedi módon kerül letöltésre a fájl. :D Ebben nem tudok segíteni. :D de szerintem ilyen rejtélyes esetben más sem.


Dobnál egy telefonszámot?
Inkább felhívnálak...


vas. szept. 14, 2008 10:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
szaboknak írta:
A lefedetsége ugyan az mint a nokia maps ...


Rootbeer írta:
Ráadásul a holland cég a honlapján világossá teszi, hogy csak a fő utak térképét adja a programhoz Kelet-Európában.


Most akkor...?


Elnézést, én még mindig a v7-nél tartok, annál volt ez a helyzet. Az aktuális helyzet az, hogy v8-cal már Eastern Europe CD jár, aminek a lefedettsége nyilván jobb. Még böngészem az oldalt én is. De itt a link "per tutti":

http://www.66.com/route66/index.php?cid ... elected=52

Plusz link a lefedettségről, azért nem valami fényes a helyzet, első látásra (klikk "georgraphic coverage"):
http://www.66.com/route66/index.php?cid ... rodid=5416

Ahogy kinagyíton a gifet, úgy látom, hogy csak Bpest és környéke 100-as, esetleg Siófok v Balatonpart, a többi olyan 80-asnak tűnik, az sem rossz, sokkal jobb mint a pár hónappal ezelőtti helyzet a v7-essel adott térképnél.
Talán megéri a fáradozást mégis okoskodni vele...


vas. szept. 14, 2008 9:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
szaboknak írta:
A lefedetsége ugyan az mint a nokia maps ...


Rootbeer írta:
Ráadásul a holland cég a honlapján világossá teszi, hogy csak a fő utak térképét adja a programhoz Kelet-Európában.


Most akkor...?


vas. szept. 14, 2008 8:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 8:43
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
reddoors írta:
Próbálta már valaki a ROUTE 66 mobile 8-at?

Ha jól emlékszem, a Route 66 volt az első progi, ami használta az N95 belső gps-ét, ki is próbáltam, de a nagyon gyenge lefedettség miatt hamar letettem róla. Szerintem a Nokia Maps, a Garmin vagy a Navigon mellett most sem érdemes sokat kínlódni vele.


A lefedetsége ugyan az mint a nokia maps de a tudása és a megjelenése sokkal komolyabb és hibátlanul müködik de sajnos csak 14 napig.


vas. szept. 14, 2008 8:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
reddoors írta:
Próbálta már valaki a ROUTE 66 mobile 8-at?

Ha jól emlékszem, a Route 66 volt az első progi, ami használta az N95 belső gps-ét, ki is próbáltam, de a nagyon gyenge lefedettség miatt hamar letettem róla. Szerintem a Nokia Maps, a Garmin vagy a Navigon mellett most sem érdemes sokat kínlódni vele.


vas. szept. 14, 2008 7:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Sziasztok! Egy kérdés.

Hamarosan megyek külföldre és érdekelne egy olyan megoldás (ha van),
amivel (E51) wifi hálón lehet esetleg videotelefonálni. Keresgettem már
de csak valami TELME cég szoftverét találtam egy óriási kamu marketing
szöveggel karöltve (mint aki megváltja a világot és elhozza a
kommunikációs kánaánt), ezért aztán ezt még nem is próbáltam.

Tehát esetleg valami olyan SW kellene, amivel wifin (neten) át megy a videocall, másik oldalon mondjuk PC-s klienssel.

Tudtok ilyenről?
Köszi!


vas. szept. 14, 2008 7:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Próbálta már valaki a ROUTE 66 mobile 8-at?


Én csak végigolvastam a topikot nokiapr...-on, de nem is próbálkoztam, mivel állítólag a telepítés önkényesen töröl a memókártyáról. És hogy csak a 14 napos fut - bár többen próbálták hekkelni, így route_66_mobile kolléga is - nem tartottam érdemesnek próbálkozni vele. Ráadásul a holland cég a honlapján világossá teszi, hogy csak a fő utak térképét adja a programhoz Kelet-Európában.
Aztán egyszer rátévedtem egy BinPDA-s crackelt változatra, de elnéztem egy évvel az évszámot, én hülye. Eléggé blamáltam magam, mivel jelentettem a hírt az említett fórumon, de szerencsére hamar korrigáltam a hozzászólást.
Szerintem most sokan várakozó állásponton vannak. Én is abban reménykedem, hogy találsz valamit vagy neten, vagy a programban, ami elmozdíthatja a dolgot a holtpontról!
Üdv.


vas. szept. 14, 2008 7:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
juhi_ írta:
reddoors írta:
juhi_ írta:
Sziasztok!
A Navigonnal kapcsolatban kellene egy kis segítség...
Már kétszer is letöltöttem,de mindig CRC hibával elszáll a talapítés...
Valami ötlete valakinek?
Vagy én csinálok valamit rosszul?


üdv: juhi

Milyen CRC hiba? Írtam, hogy nevezd át .rar-ra és másold ki a szükséges dolgokat hang, térkép stb. Vagy tölts le egy frissebb winrart.


A Maps mappában nincs .ini fájl, a SIS mappában pedíg nincs NAVIGON-MN7-S60v3.sis fájl, csak "watcherstarter.sis .

Akkor nálad egyedi módon kerül letöltésre a fájl. :D Ebben nem tudok segíteni. :D de szerintem ilyen rejtélyes esetben más sem.


vas. szept. 14, 2008 7:10
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség