Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 10:41



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
YaxaoThegray írta:
Szevasztok

Te reddoors lenne egy keresem. fel tudod rakni a legujabb graminit teljes europa terkeppel, teljesen angolul?

köszönöm a segitseget....


Szevasz!

Te YaxaoThegray, nem tudom felrakni. A teljes térkép kb.1.5GB. A topicban megtalálható a torrent elérhetősége. Amúgy egy PC-s keretprogram is szükséges hozzá, ennek a beszerzéséről, telepítéséről szintén a topicban megtalálható misi útmutatójában találsz infót.


szomb. szept. 27, 2008 8:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
manworkss írta:
Sziasztok,

Garmin v5.00 telepitese elott, el kell tavolitani az elozo verziot, vagy siman felul irja?

koszi

Szerintem célszerű teljesen eltávolítani, mivel a mostani v5.00 verzió gyökeres változásokat tartalmaz. Én amúgy soha nem frissítem, mindig minden új verzió megjelenése esetén újrarakom. Semeddig nem tart és egy sor hibalehetőség elkerülhető.


szomb. szept. 27, 2008 7:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
Rootbeer írta:
új Navigon van Samsung SGH-i550-emen. :lol:


Még egy probléma. (Szerintem) a NavigationServer313523c4 nevezetű alkalmazás nem engedi a VodafoneLive! wapon időjárás info lekérését. 1Kb forgalom után leáll: "Nincs kapcsolat" felirattal.
TomTom és Garmin szépen hozza ezzel a SIM kártyával (VodafoneLive!-val) az adatokat.
Egyébként a tesztidő aktiválásánál is ez volt. Egyetlen szerencsém, hogy van VodafoneInternet SIM kártyám, amit átraktam a telefonba, és megkaptam a testmode.init. Különben a navigáció el sem indulhatott volna. Nekem ez egy kicsit fura! Internet előfizetés kell neki??? Vagy át kell állítanom valamit az adatforgalom beállításokban? Kicsit tanácstalan vagyok.
Nem találkozott vki hasonló problémával?
Nem szeretnék állandóan SIM kártyát cserélni...

PS. Úgy néz ki, tegnap este átalakult személyes bloggá a fórum! :lol: 8) :roll: :potyog:


Igen, internetkapcsolat\előfizetés szükséges, különben nem tudod megszerezni még a tesztjogot sem. Úgy gondolják ,hogy az internetkapcsolat már alapdolog. :)

Navigon v7\SIS\NAVIGON-SMS-S60v3.SIS =telepítőfájl

Navigon v7\SIS\LANG\S60v3\MN6SoundsHungarian.SIS =szerintem a hangot telepítené, én nem próbáltam ,manuálisan raktam be.

Navigon v7\install\software\MN6\navigon\sis\watcherstarter.sis=nem tudom :)

Navigon v7\install\software\MN6\private\10202dce\MobileNavigator.sis =minden bizonnyal az autorun ,de teljesen felesleges. Én a saját Garmin verziómból is törlöm a autorunt(private mappa) jobban szeretem magam telepíteni.


A testmode.ini fájl leellenőrizhető, mégpedig úgy, hogy a dátumot előreállítod 1-2évvel. Előtte persze nemárt elmenteni a testmode.ini fájlt.Ha elindul a navigáció(útvonaltervezés) akkor mindent jól csináltál.

Dátum visszaállítás után(az aktuálisra) ismét ellenőrizni kell, néha eldobja a tesztidőt. Ilyenkor semmi mást nem kell csinálni csak az előzőleg mentett testmode.ini fájlal felülírni az aktuálist és minden a régi. :)


szomb. szept. 27, 2008 7:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
új Navigon van Samsung SGH-i550-emen. :lol:


Még egy probléma. (Szerintem) a NavigationServer313523c4 nevezetű alkalmazás nem engedi a VodafoneLive! wapon időjárás info lekérését. 1Kb forgalom után leáll: "Nincs kapcsolat" felirattal.
TomTom és Garmin szépen hozza ezzel a SIM kártyával (VodafoneLive!-val) az adatokat.
Egyébként a tesztidő aktiválásánál is ez volt. Egyetlen szerencsém, hogy van VodafoneInternet SIM kártyám, amit átraktam a telefonba, és megkaptam a testmode.init. Különben a navigáció el sem indulhatott volna. Nekem ez egy kicsit fura! Internet előfizetés kell neki??? Vagy át kell állítanom valamit az adatforgalom beállításokban? Kicsit tanácstalan vagyok.
Nem találkozott vki hasonló problémával?
Nem szeretnék állandóan SIM kártyát cserélni...

PS. Úgy néz ki, tegnap este átalakult személyes bloggá a fórum! :lol: 8) :roll: :potyog:


szomb. szept. 27, 2008 7:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. aug. 16, 2008 11:25
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Sziasztok,

Garmin v5.00 telepitese elott, el kell tavolitani az elozo verziot, vagy siman felul irja?

koszi


pén. szept. 26, 2008 23:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
Ha vki is fáradozott, köszönöm. Már nem kell! Szép délutánom volt. Minden - lekopogom - klappolt: új Garmin, új Sygic és új Navigon van Samsung SGH-i550-emen. Nem kellett a reset. Átírtam a testmode.init reddoors szerint a ***46 sorban lévő 36-os 96-osra. Remélem, ez tényleg beválik. Nyilván a dátum felsrófolásával ellenőrizhatő, majd ellenőrzöm. Mindenkinek jó 7végét, s hasonló örömöket!
Tesztelni is lesz időm, remélem... :lol:


Még egy észrevétel. Testmode.ini-ben normál képernyőtájolásnál nem volt ***46-os sor, de LandscapeProval átállított képernyő már mutatott ilyet, nyilván a középső számoszlopok számának megváltozása miatt. Persze ez a lényegen nem változtat, de jó ha tudjátok.


pén. szept. 26, 2008 21:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Ha vki is fáradozott, köszönöm. Már nem kell! Szép délutánom volt. Minden - lekopogom - klappolt: új Garmin, új Sygic és új Navigon van Samsung SGH-i550-emen. Nem kellett a reset. Átírtam a testmode.init reddoors szerint a ***46 sorban lévő 36-os 96-osra. Remélem, ez tényleg beválik. Nyilván a dátum felsrófolásával ellenőrizhatő, majd ellenőrzöm. Mindenkinek jó 7végét, s hasonló örömöket!
Tesztelni is lesz időm, remélem... :lol:


pén. szept. 26, 2008 21:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Rootbeer írta:

Reddoors mester!
Próbálom manuál feltenni a v7 NAVIGONT. (...)
Amúgy mindent manuálisan tettem a kártyára. Gond nem lehet, ha bent találja már a telepítő, esetleg felülírja, gondolom. De törlés helyett látni akartam, mit írok felül mivel.
Kösz!


Más. Mivel mindent s.k. tettem át, lehet, nem a nagy telepítőt, elég a kicsit elindítanom??? 3Mb-os helyett a 6Kb-ost.
Várok még kicsit a telepítéssel.


pén. szept. 26, 2008 19:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 11, 2008 12:23
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Szevasztok

Te reddoors lenne egy keresem. fel tudod rakni a legujabb graminit teljes europa terkeppel, teljesen angolul?

köszönöm a segitseget....


pén. szept. 26, 2008 18:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Navigon v7\SIS\NAVIGON-SMS-S60v3.SIS = 19Kb (aktiváláshoz???)


Navigon v7\SIS\LANG\S60v3\MN6SoundsHungarian.SIS = 1Mb (magyar hangot teszi a helyére??? - betettem manuálisan.)


Navigon v7\install\software\MN6\navigon\sis\watcherstarter.sis = 19Kb (online adatok beszerzésére???)


Navigon v7\install\software\MN6\private\10202dce\MobileNavigator.sis
= 6Kb (Autorun???)


Reddoors mester!
Próbálom manuál feltenni a v7 NAVIGONT. Eddig fent volt a v6.7.2-es. Próbálom elkerülni a resetet. Private alatti mappákat az alklmazáskezelő mind C:\ , mind D:\ alól törölte, amikor a programot eltávolítottam a kártyáról (és a telefonról egyszersmind). Ez nekem gyanússá teszi, hogy lesz majd gond a telepítésnél. Majd meglátjuk.
RAR-t bontva a fentebbi *.SIS telepítő fájlokat találtam a csomagban a program telepítőjén felül: ezt BT-n kapta meg a telefon, manuál fogom elindítani. De micsoda ez a négy extra? Mire kell, mire jó? Egyáltalán kell-e, bezavarhat-e?
Amúgy mindent manuálisan tettem a kártyára. Gond nem lehet, ha bent találja már a telepítő, esetleg felülírja, gondolom. De törlés helyett látni akartam, mit írok felül mivel.
Kösz!


pén. szept. 26, 2008 17:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
Macika írta:
Nargoth írta:
Én ma reggel kipróbáltam kis városomban. A felülete nagyon jó lett, nekem csak a kis számjegyek hiányoznak az ikonok sarkából, hogy könnyebben érjem el. A navigációs felület is sokkal használhatóbb.
Amióta megtapasztaltam a McGuiderben, mennyire jó, hogy látszik egy kereszteződés előtt, mely sávokba jó, ha besorolok (és nem csak a tarts jobbra/balra), azóta minden navigációból hiányzik ez nekem.
A 3D-s iGO-ról nem is beszélve.

Merthogy szerintem ennek ezerszer több értelme van, mint a térhatású épület-marhaságokkal bohóckodni...

Persze persze, én most a két garmin verzióra értettem....
Én messze az a kocaautós vagyok, akinek jó, ha havonta egyszer kell a navigáció, tökéletesen meg vagyok elégedve a Garminnal. Azonkívül néha-néha bringához használom meg geoládázáshoz.


pén. szept. 26, 2008 16:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Macika írta:
Amióta megtapasztaltam a McGuiderben, mennyire jó, hogy látszik egy kereszteződés előtt, mely sávokba jó, ha besorolok (és nem csak a tarts jobbra/balra), azóta minden navigációból hiányzik ez nekem.
A 3D-s iGO-ról nem is beszélve.
Merthogy szerintem ennek ezerszer több értelme van, mint a térhatású épület-marhaságokkal bohóckodni...


És az milyen, h a CoPilot bármikor tud berepülést szimulálni, és kiteszi a képernyőre a demó beállításainak gombkiosztását is? Szerintem 5-6 navi sw-ből lehetne egy igazán kézreálló, handy cuccot keverni. Kiváncsi lennék a "jó öreg" Mester véleményére is, de pár oldallal korábban hiába aggitáltam egy általános összehasonlító szösszenet megírására...


pén. szept. 26, 2008 13:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nargoth írta:
Én ma reggel kipróbáltam kis városomban. A felülete nagyon jó lett, nekem csak a kis számjegyek hiányoznak az ikonok sarkából, hogy könnyebben érjem el. A navigációs felület is sokkal használhatóbb.
Amióta megtapasztaltam a McGuiderben, mennyire jó, hogy látszik egy kereszteződés előtt, mely sávokba jó, ha besorolok (és nem csak a tarts jobbra/balra), azóta minden navigációból hiányzik ez nekem.
A 3D-s iGO-ról nem is beszélve.

Merthogy szerintem ennek ezerszer több értelme van, mint a térhatású épület-marhaságokkal bohóckodni...


pén. szept. 26, 2008 12:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 12:19
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
A reddoors féle bemásolós változatot tettem fel,nagyon szép lett,és minden téren csak jókat tudok róla mondani,már többször teszteltem élesben is.Nem lassú,nem akad,mint sokan írják.Szóval jó.


pén. szept. 26, 2008 10:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
NT-s térképpel tényleg lassúbb kicsit, kétszer is volt késés, de az üzeneteket mindig időben mondta.
Ma tervezési anomáliám sem volt :) A 'tarts jobbra/balra' is mindig pontos volt!
Olyan kilépések, mint amit a nokiaprogramok fórumában van, nekem nem jönnek elő, pedig 4 térkép is fent van.


pén. szept. 26, 2008 7:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
Sziasztok!
Nokiaprogramokon kap hideget-meleget az új Garmin. Jó lenne, ha tapasztalataikat megosztanák a többiekkel itt is olyanok, akik élesben is próbálták már. Én még nem telepítettem a v5-öst, csak 4.20.20-ra frissítettem legutóbb. Remélem, csak beállításprobléma vagy RAM/CPU kapacitásprobléma a fő oka, hogy egyeseknél nagyon félrenavigál, ill. többször szakad a kép, mint a v4-esnél szaggatott. :? :shock:

Én ma reggel kipróbáltam kis városomban. A felülete nagyon jó lett, nekem csak a kis számjegyek hiányoznak az ikonok sarkából, hogy könnyebben érjem el. A navigációs felület is sokkal használhatóbb. Az én N95-ömön akadozást nem észleltem, a nagyítás-kicsinyítés sem volt lassú, igaz sima és nem NT-s térképpel használtam. Belső GPS kapásból ment, A-GPS is tette a dolgát, 15-20 mp-en belül volt jel, egyszer sem akadozott.
Ellenben tervezett egy akkora baromságot egy 5 km-es út alkalmával, hogy csak néztem -a totál egyenes főútvonalról le akart vinni egy mellékutcába ahonnan újabb két kanyarral vitt volna vissza a főútra -, egy másik helyen egy felüljárós csomópontban totál nem ismerte a haladási irányokat, át akart vinni egy kőterikésen. De persze ez lehet a térkép hibája is, sajnos nem próbáltam a 4.20.80-at ugyanezen az útvonalon. Holnap kipróbálom majd az NT-s térképpel is.

Én a reddors féle csomagot raktam fel. (Ugye abban már az 5-öshöz passzoló hangok vannak? :) )


csüt. szept. 25, 2008 19:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Sziasztok!
Nokiaprogramokon kap hideget-meleget az új Garmin. Jó lenne, ha tapasztalataikat megosztanák a többiekkel itt is olyanok, akik élesben is próbálták már. Én még nem telepítettem a v5-öst, csak 4.20.20-ra frissítettem legutóbb. Remélem, csak beállításprobléma vagy RAM/CPU kapacitásprobléma a fő oka, hogy egyeseknél nagyon félrenavigál, ill. többször szakad a kép, mint a v4-esnél szaggatott. :? :shock:


csüt. szept. 25, 2008 18:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
csak a drive a maps, meg a Res kell! Többi mehet ki.

Köszi :wink:

Más.Létezik olyan üzemmódváltó program ami képes témát is váltani egyszerre a móddal?


csüt. szept. 25, 2008 16:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A napokban ért véget egy külföldi fórumon illetve weblapon meghirdetett verseny.
Ezen a versenyen a 21 legtehetségesebb(olasz) témaszerkesztő alkotásai szerepeltek.
Első helyezett lett Travis ANDROID témája.
Hatodik (a másik kedvenc) Giambi STAIRS alkotása.
Mindkettő innen letölthető:
:arrow: http://data.hu/get/658458/Travis_Giambi.zip.html
Kép
Kép


csüt. szept. 25, 2008 8:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 12:19
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Nagyon jó az új Garmin 5-ös verzió!Köszönjük szépen!


csüt. szept. 25, 2008 8:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Garmin v5.00 a hivatalos oldalról is letölthető.
:arrow: https://buy.garmin.com/shop/store/downl ... 8&pID=9796


csüt. szept. 25, 2008 7:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás Re: MapID
Macika írta:
Google be van kötve Hozzád?


MAXIMUM pontos duma volt, Macika!!!
:mrgreen: :gigalol:


csüt. szept. 25, 2008 6:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: MapID
unscarred írta:
Sziasztok!
Szükségem lenne ezen tétképek ID kódjaira:
Atlas Czech 7
Adria Route 2.10
City Navigator Europe NT 2008
NavyGuide Hungary 5.0 NT
OFRM Bulgaria v4.60
SCG Route 1.70
Slovakia Roads v6
Kösz :lol:
A Google be van kötve Hozzád?


szer. szept. 24, 2008 23:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. aug. 30, 2008 15:54
Hozzászólások: 5
Hozzászólás MapID
Sziasztok!
Szükségem lenne ezen tétképek ID kódjaira:
Atlas Czech 7
Adria Route 2.10
City Navigator Europe NT 2008
NavyGuide Hungary 5.0 NT
OFRM Bulgaria v4.60
SCG Route 1.70
Slovakia Roads v6
Kösz :lol:


szer. szept. 24, 2008 22:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Digger57 írta:
joe2119 írta:
Lenne egy fontos kérdésem,sajnos a telóm E51 nem akar adatkábelen csatlakozni az EPSON Stylus DX5000 Series nyomtatóhoz USB - port van .
Kérdésem van-e olyan progi amivel ez megoldható ?


Kicsit megkésett a válaszom, de hátha aktuális még.
A nyomtatás nekem E51-el, Asus WL500gP routerre dugott HP-1200 lézerrel szépen megy. Drót nélkül wifi-n.
A varázsszó a DRÓT NÉLKÜL!

Itt arról volt szó, hogy RÁDUGVA a telóra...


szer. szept. 24, 2008 18:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Hello
Sygic drive téma.Ha fennt van a telón és már használom is akkor mappákat törölhetem a gyökérből vagy azoknak ott kell lenniük?
Pontosan ezekre gondolok
2577\
drive\
maps\
navi\
Res\
SetupSymbianS60.sis
SetupSymbianUIQ.sis
SetupWinMobile.exe

csak a drive a maps, meg a Res kell! Többi mehet ki.


szer. szept. 24, 2008 18:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 28, 2008 7:56
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Gyula
Hozzászólás 
joe2119 írta:
Lenne egy fontos kérdésem,sajnos a telóm E51 nem akar adatkábelen csatlakozni az EPSON Stylus DX5000 Series nyomtatóhoz USB - port van .
Kérdésem van-e olyan progi amivel ez megoldható ?


Kicsit megkésett a válaszom, de hátha aktuális még.
A nyomtatás nekem E51-el, Asus WL500gP routerre dugott HP-1200 lézerrel szépen megy. Drót nélkül wifi-n.


szer. szept. 24, 2008 17:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Hello
Sygic drive téma.Ha fennt van a telón és már használom is akkor mappákat törölhetem a gyökérből vagy azoknak ott kell lenniük?
Pontosan ezekre gondolok
2577\
drive\
maps\
navi\
Res\
SetupSymbianS60.sis
SetupSymbianUIQ.sis
SetupWinMobile.exe


szer. szept. 24, 2008 16:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Efit írta:
Sziasztok. Olyan programra lenne szükésgem E51-re ami felhangosítja a telefon csengőhangerejét. Sajnos bármilyen csengőhangot választok, ha a telefon hátlappal lefelé van az asztalon, semmit nem hallok maximum hangerőn, csak ha fejjel lefelé teszem le.
Szerintem hardveres okai vannak, a max felé aligha lehet emelni a hangerőt.


szer. szept. 24, 2008 16:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 09, 2008 11:01
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Sziasztok. Olyan programra lenne szükésgem E51-re ami felhangosítja a telefon csengőhangerejét. Sajnos bármilyen csengőhangot választok, ha a telefon hátlappal lefelé van az asztalon, semmit nem hallok maximum hangerőn, csak ha fejjel lefelé teszem le.


szer. szept. 24, 2008 15:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
Vanka írta:
Ennyi új Navigációt :shock:
Most fennt van a Garmin 4.20.20 ez nekem az N82-en 20m-rel le van maradva.A Sygic jól néz ki de a tervezés szerintem még mindig xar.A Navigon nagyon bejött. Most érdemes az új Garmint felrakni?


Érdemes!!!Azért a Nokia Maps is elég jó! :D


szer. szept. 24, 2008 15:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 15:45
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Ennyi új Navigációt :shock:
Most fennt van a Garmin 4.20.20 ez nekem az N82-en 20m-rel le van maradva.A Sygic jól néz ki de a tervezés szerintem még mindig xar.A Navigon nagyon bejött. Most érdemes az új Garmint felrakni?


szer. szept. 24, 2008 14:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Rosszul fogalmazol: ez IS megy a belsővel. Csak a keygent kell hozzá használni...


szer. szept. 24, 2008 12:20
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 05, 2008 17:23
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
reddoors írta:
Akkor az egyszerűbb memóriakártyára másolós verzió.

A GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50000.rar tartalmát (Garmin ,private(mappákat ) és a GarminMobileXT.sis) felmásoljuk a memóriakártya gyökérbe, majd telepítjük a GarminMobileXT.sis-t. A csomag minden kiegészítőt tartalmaz. Az előzőleg elkészített sw.unl, és gmapsupp.unl fájlok használhatóak.


Aki nem rendelkezik a szoftver és térkép regisztrálásához szükséges .unl fájlokkal annak értelemszerűen el kell készítenie! A topicban megtalálható telepítési útmutatóban talál erre vonatkozó segítséget.
Innen: http://data.hu/get/654655/GarminMobileX ... 0.rar.html


Hogyan készül a bemásolás verzió?

Az eredeti számítógépen futtatható .exe fájlos kiadás, egy teljesen üres USB PENDRIVE –ra van telepítve, majd törölve vannak a felesleges idegennyelvű súgófájlok, amelyek számunkra amúgy is feleslegesek ,csak a helyet foglalnák.

Ezek után kiegészítésre kerül a magyar hanggal, alaptérképpel, Magyarország térképpel, Poi adatokkal, esetleg plusz járművekkel, majd össze van rakva egy .rar fájlba.

Tehát csupán annyi különbség van a két verzió között, hogy a bemásolós megkönnyíti azoknak a felhasználónak a dolgát akik még nem kellően járatosak a Garmin telepítésében.


Ugye ez se megy belső GPS-el (NOKIA E71)


szer. szept. 24, 2008 12:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 05, 2008 17:23
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Nargoth írta:
Paruka írta:
Sziasztok!
HandyShell-el kapcsolatos a kérdésem. Névjegyzékre váltok, és "Sz"-el kezdődő neveket keresnék, de esélytelen nem találja, ha az "S" után beírom a a "z"-t semmit se talál. Van e ötletetek mi a bibi.
Köszönettel.


Nálam tökéletesen megy! Ugye az 's' betűhöz nem nyomod megy négyszer a 7-es gombot? Mert a handy shell, mint az Alone ContactGuide is, T9 szótár szerűen keres a nevek között, tehát az 'SZ' betühöz elég a egyszer a 7-est és a 9-est megnyomni!


E71-t használok ami ugye QWETY tehát a válasz nem.Most hogyan tovább??
kössz


szer. szept. 24, 2008 11:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Macika írta:
Nagyon köszi!!!!!

Nagyon szívesen! :wink:


szer. szept. 24, 2008 9:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nagyon köszi!!!!!


szer. szept. 24, 2008 9:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Akkor az egyszerűbb memóriakártyára másolós verzió.

A GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50000.rar tartalmát (Garmin ,private(mappákat ) és a GarminMobileXT.sis) felmásoljuk a memóriakártya gyökérbe, majd telepítjük a GarminMobileXT.sis-t. A csomag minden kiegészítőt tartalmaz. Az előzőleg elkészített sw.unl, és gmapsupp.unl fájlok használhatóak.


Aki nem rendelkezik a szoftver és térkép regisztrálásához szükséges .unl fájlokkal annak értelemszerűen el kell készítenie! A topicban megtalálható telepítési útmutatóban talál erre vonatkozó segítséget.
Innen: http://data.hu/get/654655/GarminMobileX ... 0.rar.html


Hogyan készül a bemásolás verzió?

Az eredeti számítógépen futtatható .exe fájlos kiadás, egy teljesen üres USB PENDRIVE –ra van telepítve, majd törölve vannak a felesleges idegennyelvű súgófájlok, amelyek számunkra amúgy is feleslegesek ,csak a helyet foglalnák.

Ezek után kiegészítésre kerül a magyar hanggal, alaptérképpel, Magyarország térképpel, Poi adatokkal, esetleg plusz járművekkel, majd össze van rakva egy .rar fájlba.

Tehát csupán annyi különbség van a két verzió között, hogy a bemásolós megkönnyíti azoknak a felhasználónak a dolgát akik még nem kellően járatosak a Garmin telepítésében.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors szer. szept. 24, 2008 9:34-kor.



szer. szept. 24, 2008 8:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Garmin navigációs szoftver újabb verzió(v.5.00).

Kép
Kép
A hivatalos telepítős verzió letölthető innen:
:arrow: http://rapidshare.com/files/147817076/G ... _50000.exe
Az új verzió arculata gyökeresen megváltozott, bővült plusz funkciókkal, a kezelőfelület és ikonok megváltoztak stb.
A régi .unl fájlok továbbra is használhatóak.
A kártyára másolós verzió hamarosan, ami minden kiegészítőt tartalmazni fog, nyelv, hang, alaptérkép, Magyarország legfrissebb térképe, sebességmérők, magyar súgó stb.


Akkor az egyszerűbb memóriakártyára másolós verzió.

A GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50000.rar tartalmát (Garmin ,private(mappákat ) és a GarminMobileXT.sis) felmásoljuk a memóriakártya gyökérbe, majd telepítjük a GarminMobileXT.sis-t. A csomag minden kiegészítőt tartalmaz. Az előzőleg elkészített sw.unl, és gmapsupp.unl fájlok használhatóak.

Aki nem rendelkezik a szoftver és térkép regisztrálásához szükséges .unl fájlokkal annak értelemszerűen el kell készítenie. A topicban megtalálható telepítési útmutatóban talál erre vonatkozó segítséget.
Innen: http://data.hu/get/654655/GarminMobileX ... 0.rar.html


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors szer. szept. 24, 2008 9:36-kor.



szer. szept. 24, 2008 8:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
_szabi_ írta:
sziasztok, ujra:
a c:\private mappához hogyan lehet hozzáférni?


Meg kell hekkelni a telefont. Több módja van. Itt a topikban is olvashatsz róluk. De a Symbiangear oldal és mások is részletesen beszámoltak az új trükkről (ahogy Reddoors itt a saját topikjában, ugye), a HelloCarbide-osról. "Jó szerencsét!", ahogy a bányászok mondják.


köszönöm szépen!


kedd szept. 23, 2008 19:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
_szabi_ írta:
sziasztok, ujra:
a c:\private mappához hogyan lehet hozzáférni?


Meg kell hekkelni a telefont. Több módja van. Itt a topikban is olvashatsz róluk. De a Symbiangear oldal és mások is részletesen beszámoltak az új trükkről (ahogy Reddoors itt a saját topikjában, ugye), a HelloCarbide-osról. "Jó szerencsét!", ahogy a bányászok mondják.


kedd szept. 23, 2008 18:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
weekendfm írta:
Sziasztok !

Nekem az E51-en az McGuider 7.52-es verziója van fent.Az uj verzió telepítése előtt ezt el kell távolítani ?

Uj térképek milyen időközönként jönnek ki az McGuiderhez ?

Üdv !


El kell.


kedd szept. 23, 2008 18:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
sziasztok, ujra:
a c:\private mappához hogyan lehet hozzáférni?


kedd szept. 23, 2008 18:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 23, 2007 6:30
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Sziasztok !

Nekem az E51-en az McGuider 7.52-es verziója van fent.Az uj verzió telepítése előtt ezt el kell távolítani ?

Uj térképek milyen időközönként jönnek ki az McGuiderhez ?

Üdv !


kedd szept. 23, 2008 14:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás 
Paruka írta:
Sziasztok!
HandyShell-el kapcsolatos a kérdésem. Névjegyzékre váltok, és "Sz"-el kezdődő neveket keresnék, de esélytelen nem találja, ha az "S" után beírom a a "z"-t semmit se talál. Van e ötletetek mi a bibi.
Köszönettel.


Nálam tökéletesen megy! Ugye az 's' betűhöz nem nyomod megy négyszer a 7-es gombot? Mert a handy shell, mint az Alone ContactGuide is, T9 szótár szerűen keres a nevek között, tehát az 'SZ' betühöz elég a egyszer a 7-est és a 9-est megnyomni!


kedd szept. 23, 2008 14:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ez volt az utolsó személyeskedő hozzászólás. Ha valaki nem bírja ki, hogy most abbahagyja, visszatörlöm az egész topikot a 'hasznos' részig.

Köszi


kedd szept. 23, 2008 13:31
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás Re: Symbiangear akcio
Winston_Wolf írta:
atesszan írta:
...Ha figyeltél volna, akkor láthattad volna hogy nem kérdeztem semmit, főleg tőled nem!...


Valójában elég lett volna ennyit írnod: " Jéé tényleg, de hü lye voltam"


De nem is kell... Azt sem írjuk le, hogy szépen süt a nap :DDDDDDDD


Amúgy meg a roppantul komplikált első lapon, ha rákattintasz az arányaiban tekintve kb fél A4-es oldalnak megfelelő Oktoberfest Bannerre, akkor ide jutsz:

http://www.symbiangear.com/en/eur/newsd ... wsid=28111


Valóban nem kattintottam rá a bannerra, (bár az arányérzéked picit megcsal) figyelmetlen voltam. Egyből arra a menüpontra kattintottam, amit leirtam. Amugy meg te ne az én angolommal foglalkozz, hanem az arcodból vegyél vissza picit és oktasd a "barátnőidet" a Kék Osztrigában! :D


kedd szept. 23, 2008 13:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Symbiangear akcio
atesszan írta:
...Ha figyeltél volna, akkor láthattad volna hogy nem kérdeztem semmit, főleg tőled nem!...


Valójában elég lett volna ennyit írnod: " Jéé tényleg, de hü lye voltam"


De nem is kell... Azt sem írjuk le, hogy szépen süt a nap :DDDDDDDD


Amúgy meg a roppantul komplikált első lapon, ha rákattintasz az arányaiban tekintve kb fél A4-es oldalnak megfelelő Oktoberfest Bannerre, akkor ide jutsz:

http://www.symbiangear.com/en/eur/newsd ... wsid=28111


kedd szept. 23, 2008 11:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Létezik olyan WiFi kereső, mely a csatornaszámokat is jelzi? Esetleg jel-zaj szintet is? (E51-en fusson azért)
Köszi


kedd szept. 23, 2008 10:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 05, 2008 17:23
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Sziasztok!
HandyShell-el kapcsolatos a kérdésem. Névjegyzékre váltok, és "Sz"-el kezdődő neveket keresnék, de esélytelen nem találja, ha az "S" után beírom a a "z"-t semmit se talál. Van e ötletetek mi a bibi.
Köszönettel.


kedd szept. 23, 2008 9:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség