Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 12:36



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
Zaji írta:
Üdv!

Miért írja USB kábel csatlakoztatásánál, ha az adatátvitel módot választom, hogy nem aktiválható, mert a memóriakártyát más alkalmazás használja?
A válaszokat előre is köszönöm!
Külön köszönet Reddoors-nak, aki nagyon sok hasznos információval látta el ezt a fórumot.
Feltehetőleg azért, mert az üzenetbeállításoknál a tárolást a mem.kártyára állítottad be. Állítsd át belső memóriára.


kedd szept. 30, 2008 18:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 20:31
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Üdv!

Miért írja USB kábel csatlakoztatásánál, ha az adatátvitel módot választom, hogy nem aktiválható, mert a memóriakártyát más alkalmazás használja?
A válaszokat előre is köszönöm!
Külön köszönet Reddoors-nak, aki nagyon sok hasznos információval látta el ezt a fórumot.


kedd szept. 30, 2008 17:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 13:58
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek!

Először is köszönet Reddorsnak a navikért az N82-esen tökéletesen működnek ,bár az új garmint még nem volt időm kipróbálni.
Lenne egy kérdésem.Valaki az okosok közül dobjon meg egy válasszal.
-Telefon formázás után az eredeti gyárilag szállított keretprogram áll vissza,vagy ha már frissítettem akkor az a frissített települ újra.Csak azért kérdem mert a legújjabbra nem szeretnék frissíteni a pillanatnyi hackelt változatra települő alkalmazások miatt, de a kamera geotagging funkciója már nem a gyári fw-ben van hanem a frissítettben ezt viszont nem szeretném elveszteni.

Előre is kösz a választ. :roll:


kedd szept. 30, 2008 17:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 16:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás OfficeSuite
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy az OfficeSuite 4.60 progihoz tud-e valaki magyaritást? Aki tud kérem segitsen!


kedd szept. 30, 2008 16:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 06, 2008 8:43
Hozzászólások: 53
Hozzászólás Re: CorePlayer
bandika5 írta:
Lalamper írta:
Mi a búbánat f@rkának akarod szignózni? Hello Carbide-dal meghekkeled
a telcsit, oszt csá.. ;);)


Kis linket meg, meg szájba rágóst kérnék lécci, tök hülye vagyok ehhez, avagy Láma!!!!! Múúúúúúúúúú


It van minden leirással:
http://data.hu/get/529799/Feltores.rar.html


kedd szept. 30, 2008 11:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 09, 2006 1:55
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: CorePlayer
Lalamper írta:
Mi a búbánat f@rkának akarod szignózni? Hello Carbide-dal meghekkeled
a telcsit, oszt csá.. ;);)


Kis linket meg, meg szájba rágóst kérnék lécci, tök hülye vagyok ehhez, avagy Láma!!!!! Múúúúúúúúúú


kedd szept. 30, 2008 10:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 9:33
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
reddoors írta:
Akkor az egyszerűbb memóriakártyára másolós verzió.

A GarminMobileXTforSymbianS603rdEdition_50000.rar tartalmát (Garmin ,private(mappákat ) és a GarminMobileXT.sis) felmásoljuk a memóriakártya gyökérbe, majd telepítjük a GarminMobileXT.sis-t. A csomag minden kiegészítőt tartalmaz. Az előzőleg elkészített sw.unl, és gmapsupp.unl fájlok használhatóak.


Aki nem rendelkezik a szoftver és térkép regisztrálásához szükséges .unl fájlokkal annak értelemszerűen el kell készítenie! A topicban megtalálható telepítési útmutatóban talál erre vonatkozó segítséget.
Innen: http://data.hu/get/654655/GarminMobileX ... 0.rar.html


[/b]


Szia reddoors,

Mi lehet a gond ezzel a verzióval? E51-m van a 4.20.20 simán okés volt letöröltem a kártyáról teljesen és a bemásolóst tettem fel de a kép szétesik és magától kilép. Előre is köszi

peter


kedd szept. 30, 2008 9:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás Re: CorePlayer
bandika5 írta:
Hali!
Valahol a közepén a fórumnak megtaláltam CorePlayer-t, az 1.25-ös verziót! le is töltöttem, de a francnak se sikerült signózni, vagy nem működik oldal, vagy nem csinál semmit! Kérnék segítséget hozzá, megvan ez az 1.03-as Mobile Signer, és semmi más, kérnék hozzá helpet!!
Kösszi


Mi a búbánat f@rkának akarod szignózni? Hello Carbide-dal meghekkeled
a telcsit, oszt csá.. ;);)


kedd szept. 30, 2008 8:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 09, 2006 1:55
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás CorePlayer
Hali!
Valahol a közepén a fórumnak megtaláltam CorePlayer-t, az 1.25-ös verziót! le is töltöttem, de a francnak se sikerült signózni, vagy nem működik oldal, vagy nem csinál semmit! Kérnék segítséget hozzá, megvan ez az 1.03-as Mobile Signer, és semmi más, kérnék hozzá helpet!!
Kösszi


kedd szept. 30, 2008 1:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
7db átlátszó alapú háttérkép.
http://data.hu/get/675908/Creature_Pack.rar.html
Kép


hétf. szept. 29, 2008 17:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
reddoors írta:
rittinger zoltán írta:
Más.Létezik olyan üzemmódváltó program ami képes témát is váltani egyszerre a móddal?

Persze vannak olyan profilváltó(üzemmód) programok. A best profiles(megtalálható a topicban),és Dr Jukka ingyenes témaváltója\profilváltója amit innen letölthetsz http://www.drjukka.com/ThemeScheduler.html
http://www.drjukka.com/ProfScheduler.html
Mindkét alkalmazást szignózni és telepíteni kell.Csak akkor működik az automata témaváltás ha mindkettő telepítve van. A topicban találsz ezekről is bővebb infót.

Köszi,nagyon frankón működik :) és hála a hellocarbide-nek már a szignózási mizéria is letudva.


hétf. szept. 29, 2008 16:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Köszönöm!

Ki fogom próbálni!


hétf. szept. 29, 2008 12:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Lalamper írta:
reddoors írta:
Ez nem szerkeszthető. A gyártó megcsinálta a szerkesztést helyettünk minden térkép már image formátumban van.
Pont az általad említett okok miatt van szétbont régiókra, tehát azt a régiót használhatod ahova éppen utazol.
De akár több régió is felrakható egyszerre.
A NaviGuide NT 5.0 használható a City Navigator 2008 NT -től függetlenül. Ha belföldön navigálsz max. kikapcsolod a Térképek menüben a City Navigator 2008 NT térképet.


Köszi szépen!

Valahogy így sejtettem én is.. Tehát érdemes több régiót leszedni a cserélgetéshez vagy a teljest.

Pl. Nekem fent van ugye a Mapsource és amikor magam állítom össze
térképet, akkor a Naviguide-ból benyomom a teljes Magyarországot,
a CN NT2008-ból meg pl. a környező országot, ahová épp megyek.
Majd a progi megszerkeszti a gmapsupp.img-t és felvarázsolja a telcsire.

Már csak az a kérdés, hogy ez vajon frissebb-e és hogyan lehet több térképet elhelyezni ha nem egy fájlba szerkesztetetted a Mapsource-al?
Mi a szabály? Több fájl sorszámozva valahogy?

Előre is köszi!


Összesen 3 térkép lehet felrakva + a basemap(alaptérkép amit nem célszerű lecserélni). Mindegyikhez természetesen külön feloldófájl szükséges. A számozásról a most elkészített segédletben egy -két mondat erejéig kitérek.
Természetesen Mapsource-ban is össze lehet gyúrni, sőt ha patcheted a progit akkor kb. 10-szer gyorsabban a számítógépedre csinálja az image fájlt(átviteli sebesség miatt).

Érdekes ,hogy a gyártó által felrakott teljes Európa valamivel nagyobb mint az általam készített Mapsource programos. Nem tudom mi az oka de az is lehet ,hogy frissebb a térkép.

Ez a lehetőség azoknak előnyös akik nem szeretnének a Mapsource programmal "bajlódni" vagy mert nem érdekli őket vagy mert bonyolult számukra. :)


hétf. szept. 29, 2008 12:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
reddoors írta:
Ez nem szerkeszthető. A gyártó megcsinálta a szerkesztést helyettünk minden térkép már image formátumban van.
Pont az általad említett okok miatt van szétbont régiókra, tehát azt a régiót használhatod ahova éppen utazol.
De akár több régió is felrakható egyszerre.
A NaviGuide NT 5.0 használható a City Navigator 2008 NT -től függetlenül. Ha belföldön navigálsz max. kikapcsolod a Térképek menüben a City Navigator 2008 NT térképet.


Köszi szépen!

Valahogy így sejtettem én is.. Tehát érdemes több régiót leszedni a cserélgetéshez vagy a teljest.

Pl. Nekem fent van ugye a Mapsource és amikor magam állítom össze
térképet, akkor a Naviguide-ból benyomom a teljes Magyarországot,
a CN NT2008-ból meg pl. a környező országot, ahová épp megyek.
Majd a progi megszerkeszti a gmapsupp.img-t és felvarázsolja a telcsire.

Már csak az a kérdés, hogy ez vajon frissebb-e és hogyan lehet több térképet elhelyezni ha nem egy fájlba szerkesztetetted a Mapsource-al?
Mi a szabály? Több fájl sorszámozva valahogy?

Előre is köszi!


hétf. szept. 29, 2008 12:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Király vagy Reddoors!

Még annyit ha meg tudnál mondani, hogy ez vajon használható-e a Garmin féle Mapsource progival. Ugyanis én azzal szoktam összeállítani az
aktuális térképet, amikor pl. külföldre megyek, így nem foglal sok helyet
a kártyán "potyára".

A Mapsource-omban NaviGuide NT 5.0 és City Navigator 2008 NT (v.10.00) térkép van.

Ez ennél frissebb??

Köszi!

Ez nem szerkeszthető. A gyártó megcsinálta a szerkesztést helyettünk minden térkép már image formátumban van.
Pont az általad említett okok miatt van szétbont régiókra, tehát azt a régiót használhatod ahova éppen utazol.
De akár több régió is felrakható egyszerre.
A NaviGuide NT 5.0 használható a City Navigator 2008 NT -től függetlenül. Ha belföldön navigálsz max. kikapcsolod a Térképek menüben a City Navigator 2008 NT térképet.


hétf. szept. 29, 2008 12:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Király vagy Reddoors!

Még annyit ha meg tudnál mondani, hogy ez vajon használható-e a Garmin féle Mapsource progival. Ugyanis én azzal szoktam összeállítani az
aktuális térképet, amikor pl. külföldre megyek, így nem foglal sok helyet
a kártyán "potyára".

A Mapsource-omban NaviGuide NT 5.0 és City Navigator 2008 NT (v.10.00) térkép van.

Ez ennél frissebb??

Köszi!


hétf. szept. 29, 2008 12:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Hogyan szerezhetjük be legegyszerűbben a Garmin navigációhoz jelenleg legújabb Garmin City Navigator®Europe NT 2008 térképet?

A válasz nagyon egyszerű!

A SAMSUNG i780 –as készülék a Garmin navigációval kerül forgalmazásra.
Ebben az esetben is letölthető a gyártó oldaláról a próbaverzió egybecsomagolva a TELJES, illetve régióra osztott Garmin City Navigator®Europe NT 2008 térképpel. A térképek természetesen image (gmapsupp.img ) formátumban vannak gyárilag csomagolva , tehát további teendőnk már nincs vele.

Letöltjük a teljes ,vagy a régiónknak megfelelő térképkészletet.

A letöltött fájl egy .exe fájl , ami tartalmazza az említett térkép és a windows mobile garmin verzióját.

A legegyszerűbb, ha átnevezzük az .exe fájlt .rar-ra , így telepítés nélkül "belenézhetünk" és kimásolhatjuk a számunkra szükséges tartalmakat. Érdekes ,hogy az alaptérkép is jóval bővebb érdemes ezt is használni.

Az alaptérképet(gmapbmap.img) a GMobileCard\WM\Garmin\gmapbmap.img útvonalon találjuk.
A számunkra fontos FŐ térképet a img\gmapsupp.img útvonalon.

Mindkettőt kimásoljuk egy tetszőleges mappába, majd a FŐ térképet célszerű átnevezni gmapprom.img-re( ha egyéb térképet is használunk, akkor mindenképpen). A feloldási kód megszerzése után már használhatóak is! Az összes térképkészlet feloldási kódja azonos, tehát bármelyiket lehet használni, cserélgetni.

Innen letölthetőek a térképek: http://www.garmin.com/garmin/cms/site/u ... fragment-3
Innen egy új telepítési útmutató(vázlat) ami remélhetőleg érthető lesz mindenki számára:
http://data.hu/get/674545/Garmin_kiegeszito.zip.html


Kép
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors hétf. szept. 29, 2008 19:03-kor.



hétf. szept. 29, 2008 11:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 29, 2008 10:37
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Navigon v7
Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy egy linket találtam ahonnan le lehet szedni a Navigon 7-et, de ott miután kiválasztom a nyelvet egyből rákérdez hogyan is akarok fizetni (amit ugye nem akarok :)), ezt hogyan lehet kikerülni ill. máshonnan nem lehet leszedni?
Előre is köszi a segítséget!


hétf. szept. 29, 2008 11:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 23, 2007 6:30
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
TOZ írta:
weekendfm írta:
Sziasztok !

Sajnos semmilyen módon nem sikerül fileokat szignóznom. A http://s60web.extra.hu/ oldalon található módszerek közül már kipróbáltam a két kínai módszert,de nem sikerül szignózni. A telefon Tanusítványhibát ír ki. Megpróbáltam a Telefonon szignózás-t is,de már az elején a telepítéseknél ugyanaz a hiba lépett fel "TANUSÍTVÁNYHIBA".
Mit lehet ilyenkor tenni ?


Topic 3. oldal:
"Tanúsítványhiba, lépjen kapcsolatba az alkalmazás forgalmazójával!

– az alkalmazáskezelőben a Szoftvertelepítést (MIND)- Online .tanúsítvány ellenőrzése (KI) állásra legyen beállítva."

Ezt megcsinaltad?


Köszi a segítséget ! Megcsináltam,mostmár felmentek a progik,de még most sem működik a szignózás.Ez már a harmadik variáció volt ami csődött mondott nekem az E51-en. Eszem megáll ezen a Symbian rendszeren.Más ötletetek van esetleg ?

ÜDv !


hétf. szept. 29, 2008 9:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
weekendfm írta:
Sziasztok !

Sajnos semmilyen módon nem sikerül fileokat szignóznom. A http://s60web.extra.hu/ oldalon található módszerek közül már kipróbáltam a két kínai módszert,de nem sikerül szignózni. A telefon Tanusítványhibát ír ki. Megpróbáltam a Telefonon szignózás-t is,de már az elején a telepítéseknél ugyanaz a hiba lépett fel "TANUSÍTVÁNYHIBA".
Mit lehet ilyenkor tenni ?


Topic 3. oldal:
"Tanúsítványhiba, lépjen kapcsolatba az alkalmazás forgalmazójával!

– az alkalmazáskezelőben a Szoftvertelepítést (MIND)- Online .tanúsítvány ellenőrzése (KI) állásra legyen beállítva."

Ezt megcsinaltad?


hétf. szept. 29, 2008 8:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 23, 2007 6:30
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
Sziasztok !

Sajnos semmilyen módon nem sikerül fileokat szignóznom. A http://s60web.extra.hu/ oldalon található módszerek közül már kipróbáltam a két kínai módszert,de nem sikerül szignózni. A telefon Tanusítványhibát ír ki. Megpróbáltam a Telefonon szignózás-t is,de már az elején a telepítéseknél ugyanaz a hiba lépett fel "TANUSÍTVÁNYHIBA".
Mit lehet ilyenkor tenni ?


hétf. szept. 29, 2008 8:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Dátum visszaállítás után(az aktuálisra) ismét ellenőrizni kell, néha eldobja a tesztidőt. Ilyenkor semmi mást nem kell csinálni csak az előzőleg mentett testmode.ini fájlal felülírni az aktuálist és minden a régi. :)


Köszönet, hogy ilyen körültekintő tanácsot adtál. Valóban, ellenőrzés után még jó volt, de egy telefon-újraindítás után aktiváltatni szerette volna a szoftvert, úgyhogy ment vissza a mentett testmode.ini + az activecode.ini (vagyis a Private navigonos tartalma). Nagy erény, hogy jó tanár módjára adod a hasznos tanácsokat, nem pedig nagyképű zsargonban. RESPECT :!:


vas. szept. 28, 2008 22:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 21:53
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Karcag
Hozzászólás 
Csáó! Nagyon frankó eza fórum! Sok hasznos dolgot találtam, egy kérdés megmaradt bennem. Hozzáértők: Ha választani kéne akkor mely GPS progi lenne az amit felraknátok telefonotokra? És melyik amit semmiféleképpen sem. Válaszotok előre köszönöm! Illetve köszönöm a tartalmakat melyekhez tőletek jutottam hozzá!


vas. szept. 28, 2008 21:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Idézet:
Aki nem rendelkezik a szoftver és térkép regisztrálásához szükséges .unl fájlokkal annak értelemszerűen el kell készítenie. A topicban megtalálható telepítési útmutatóban talál erre vonatkozó segítséget.
Innen: http://data.hu/get/654655/GarminMobileX ... 0.rar.html

De hol? :(


vas. szept. 28, 2008 17:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 24, 2007 9:11
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
És itt is van rengeteg, nem is bírtam még végignézni mindet :)
Itt is regisztráció szükséges a letöltéshez.

66Mobile


vas. szept. 28, 2008 15:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 24, 2007 9:11
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Ezt a progit ismeritek?

BatteryVoice_English_v4


vas. szept. 28, 2008 15:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 24, 2007 9:11
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Itt nagyon szép témákat találtam a letöltések között. Egyszerű regisztráció kell a hozzáféréshez.
Upfone


vas. szept. 28, 2008 15:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 23:46
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: az alföld, tengersík vidéke
Hozzászólás Re: témák,hátterek
Macika írta:
206cc írta:
Sziasztok!
Segítséget kérnék!N95 8GB-m van és erre a készülékre szeretnék témát vagy csak háttereket telepíteni.Ez ügyben kérem a fárumtársak segítségét!!pl az előző oldalon található "Travis Android" nagyon tetszik,letöltötem,kicsomagoltam.Kaptam 4 sis kit.fájlt.Mindet telepíteni kell vagy van ami háttér van ami ikon esetleg betűtipust tartalmaz??Szóval hogyan müxik ez a terület???
Remélem érthetően kérdeztem?!
Köszönet előre is!
Üdv!
Természetesen jó privibe is!
206cc
Szerintem nyugodtan próbáld ki, baj nem lehet belőle, a sis-eket lehet uninstallálni simán.


Szia Macika!
Köszönet!!!!!


vas. szept. 28, 2008 14:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: témák,hátterek
206cc írta:
Sziasztok!
Segítséget kérnék!N95 8GB-m van és erre a készülékre szeretnék témát vagy csak háttereket telepíteni.Ez ügyben kérem a fárumtársak segítségét!!pl az előző oldalon található "Travis Android" nagyon tetszik,letöltötem,kicsomagoltam.Kaptam 4 sis kit.fájlt.Mindet telepíteni kell vagy van ami háttér van ami ikon esetleg betűtipust tartalmaz??Szóval hogyan müxik ez a terület???
Remélem érthetően kérdeztem?!
Köszönet előre is!
Üdv!
Természetesen jó privibe is!
206cc
Szerintem nyugodtan próbáld ki, baj nem lehet belőle, a sis-eket lehet uninstallálni simán.


vas. szept. 28, 2008 14:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 23:46
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: az alföld, tengersík vidéke
Hozzászólás témák,hátterek
Sziasztok!
Segítséget kérnék!N95 8GB-m van és erre a készülékre szeretnék témát vagy csak háttereket telepíteni.Ez ügyben kérem a fárumtársak segítségét!!pl az előző oldalon található "Travis Android" nagyon tetszik,letöltötem,kicsomagoltam.Kaptam 4 sis kit.fájlt.Mindet telepíteni kell vagy van ami háttér van ami ikon esetleg betűtipust tartalmaz??Szóval hogyan müxik ez a terület???
Remélem érthetően kérdeztem?!
Köszönet előre is!
Üdv!
Természetesen jó privibe is!
206cc


vas. szept. 28, 2008 13:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 70
Hozzászólás 
Aki sokat jar Szlovakiaban feltetlenul frissitsen erre a v6-ra, mert nagyon nagy a kulombseg a regi es -e kozott.[/quote]

Szia, honnan lehet letölteni?


vas. szept. 28, 2008 5:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 27, 2008 18:42
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
reddoors írta:
adriankoooo írta:
Udv,

Slovakia Roads v6 MAP ID-t tudtok adni? Probaltam 715-tel, de nem jo. Neten meg nem sok info van az uj v6-rol

Próbáld meg ezt :arrow: 1315


Kkovetkeztethettem volna a mappa nevebol is erre... koszonom!

Aki sokat jar Szlovakiaban feltetlenul frissitsen erre a v6-ra, mert nagyon nagy a kulombseg a regi es -e kozott.


szomb. szept. 27, 2008 22:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
reddoors írta:
atesszan írta:
Hello! Annak idején feltelepitettem Skyfire progit, persze nem tudtam használni, mert nem volt személyes kódom hozzá. Le is szedtem az alkalmazáskezelőből. Most ugy néz ki, hogy megvan a kód. Ujra leszedtem a progit az E-mailben kapott linkről, de amint telepiteni akarom, azt mondja, hogy frissitési hiba! Annak idején egy kisebb verziószámu bétát tettem fel, tehát megpróbáltam ugyanazzal, de szintén frissitési hibát ir! Közben mielőtt telepiteném közli velem, hogy már telepitve van, akarom-e ujratelepiteni? Bementem az alkalmazáskezelőbe hátha ott van nem telepitettként, de nincs ott! Ilyenkor mi a pálya?

Talán annak idején a memóriakártyára lett telepítve és , nem lett megfelelően eltávolítva. Esetleg időközben még a mem.kártya is formázva lett. Lehet csak a jól bevált format oldja meg a problémát. :?


Ez könnyen lehet! Kösz


szomb. szept. 27, 2008 20:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
adriankoooo írta:
Udv,

Slovakia Roads v6 MAP ID-t tudtok adni? Probaltam 715-tel, de nem jo. Neten meg nem sok info van az uj v6-rol

Próbáld meg ezt :arrow: 1315


szomb. szept. 27, 2008 19:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
atesszan írta:
Hello! Annak idején feltelepitettem Skyfire progit, persze nem tudtam használni, mert nem volt személyes kódom hozzá. Le is szedtem az alkalmazáskezelőből. Most ugy néz ki, hogy megvan a kód. Ujra leszedtem a progit az E-mailben kapott linkről, de amint telepiteni akarom, azt mondja, hogy frissitési hiba! Annak idején egy kisebb verziószámu bétát tettem fel, tehát megpróbáltam ugyanazzal, de szintén frissitési hibát ir! Közben mielőtt telepiteném közli velem, hogy már telepitve van, akarom-e ujratelepiteni? Bementem az alkalmazáskezelőbe hátha ott van nem telepitettként, de nincs ott! Ilyenkor mi a pálya?

Talán annak idején a memóriakártyára lett telepítve és , nem lett megfelelően eltávolítva. Esetleg időközben még a mem.kártya is formázva lett. Lehet csak a jól bevált format oldja meg a problémát. :?


szomb. szept. 27, 2008 19:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Átlátszó alapú háttérképek.
http://data.hu/get/667062/Dragon_Pack.rar.html
Kép

És a hozzátartozó téma:
http://data.hu/get/667078/SinbyTravis.zip.html
Kép


szomb. szept. 27, 2008 18:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 27, 2008 18:42
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Udv,

Slovakia Roads v6 MAP ID-t tudtok adni? Probaltam 715-tel, de nem jo. Neten meg nem sok info van az uj v6-rol


szomb. szept. 27, 2008 18:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
Hello! Annak idején feltelepitettem Skyfire progit, persze nem tudtam használni, mert nem volt személyes kódom hozzá. Le is szedtem az alkalmazáskezelőből. Most ugy néz ki, hogy megvan a kód. Ujra leszedtem a progit az E-mailben kapott linkről, de amint telepiteni akarom, azt mondja, hogy frissitési hiba! Annak idején egy kisebb verziószámu bétát tettem fel, tehát megpróbáltam ugyanazzal, de szintén frissitési hibát ir! Közben mielőtt telepiteném közli velem, hogy már telepitve van, akarom-e ujratelepiteni? Bementem az alkalmazáskezelőbe hátha ott van nem telepitettként, de nincs ott! Ilyenkor mi a pálya?


szomb. szept. 27, 2008 18:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 27, 2008 18:09
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Föld
Hozzászólás 
Sziasztok figyelemmel kísérem eddigi írásokat
Én jelenleg a Navigon V7 kapcsolatba,mint reddoors kollega irt azzal kapcsolatba hogy bizonyos 46 sor hogy 9 irjunk 2 hónap lesz az tesztidő ez igaz, de ha 9es elé egy 8 írunk hogy 89 akkor 2010 is próbáltam és müxik
Köszönöm eddigi írásaitokat nagyon hasznosak


szomb. szept. 27, 2008 18:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Mivel elég nagy itt a kavar bizonyos sorokkal kapcsolatban és hogy mit hol kell átírni, engedelmetekkel leírom hogyan működik egy HEX editor.

Vegyük az alábbi példát (Reddoors által linkelt kép)

Kép

Az első oszlopban találhatók a címek. 16-os számrendszerben értendő.
Ez azt mutatja, hogy hol állsz a fájlban, gyakorlatilag hanyadik bájton (karakteren).

Mivel az X-plore 5 bájtot ábrázol egy sorban ezért értelemszerűen a cím
számozása 5-el nő minden egyes sorban. (000032, 000037, 00003c, ...)

Ez a szám mindig az első értékre vonatkozik az adott sorban, tehát
a példánál maradva a 000032 címen lévő érték hexa alakban 00, s ahogy
jobbra lépünk eggyel nő a cím, s más az érték.

Tehát:
000032: 00
000033: 00
000034: 33
000035: 40
000036: 1e
000037: 3c (itt megint a sor elején vagyunk)

A szélső oszlopban (kék betűk) pedig ansi alakban mutatják az értéket.
A fentieknél maradva ez a következőt jelenti:
00: .
00: .
33: 3
40: @
1e: .

Tehát amikor hexa editorral átírunk valamit, akkor nem azt adjuk meg,
hogy pl. 46-os sor, második oszlopába kell átírni (hiszen ez a képernyőfelbontás miatt változhat), hanem hogy konkrétan melyik címen, milyen értéket miről mire.

Ez a NAVIGON esetében (ha jól értelmeztem a leírtakat) a következő:

0x000047 címen a 0x35 értéket 0x95-re. (a 0x a hexadecimális alakot jelöli)


Remélem volt akinek ez segített..


szomb. szept. 27, 2008 15:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 27, 2008 11:11
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Köszi a segítséget,most már műkszik. :)


szomb. szept. 27, 2008 13:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
madbiker írta:
Hát igen,nem csináltam semmilyen feloldókódot,meg semmit,csak annyit,h bemásoltam azt a néhány mappát.
Akkor ha csinlok ilyen felolódkódot,akkor minden ok lesz?
Letöltöttem a magyar térkép 5-ös verzióját.Azt hova kell másolni?(meg ehhez is kér 25 szj-ű kódot.Azt honnan szerezzek?)

A csomagban amit készítettem minden benne van, a legfrissebb Magyarország térkép is.
Már említettem ,hogy találsz útmutatót a topicban, van egy egyszerűbb és egy bővített linkelve. A további kérdések előtt azt kéne megkeresni és elolvasni.


szomb. szept. 27, 2008 13:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 27, 2008 11:11
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Hát igen,nem csináltam semmilyen feloldókódot,meg semmit,csak annyit,h bemásoltam azt a néhány mappát.
Akkor ha csinlok ilyen felolódkódot,akkor minden ok lesz?
Letöltöttem a magyar térkép 5-ös verzióját.Azt hova kell másolni?(meg ehhez is kér 25 szj-ű kódot.Azt honnan szerezzek?)


szomb. szept. 27, 2008 12:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
madbiker írta:
Na,nemjó :(

Amikor elindul a progi,és kiírja,h 'GPS készülék keresése',akkor utána nem talál. :S (pedig elvileg az N95-ben beépített van,vagy mi..)

Mi lehet a gond?

A PRIVATE mappa nem szükséges, az abban lévő fájl csak az autorun funkcióért felel.
Azért keresi a GPS készüléket mert rossz a generált kódod, vagy nem megfelelő formátumban van a feloldáshoz szükséges fájl(nem .unl), vagy lehet ,hogy egyáltalán nem is készítettél feloldókódokat?
Találsz a topicban útmutatót.


szomb. szept. 27, 2008 12:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 27, 2008 11:11
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Na,nemjó :(

Amikor elindul a progi,és kiírja,h 'GPS készülék keresése',akkor utána nem talál. :S (pedig elvileg az N95-ben beépített van,vagy mi..)

Mi lehet a gond?


szomb. szept. 27, 2008 12:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 27, 2008 11:11
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Úhh remélem ez lesz a baj.
Köszönöm szépen!

(ha nem jó,akkor még írok-persze,ha nem baj)

Mégegyszer köszi


szomb. szept. 27, 2008 11:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
madbiker írta:
Helló Reddoors!

Először is köszönöm szépen a Garmin 5.0-át,nagyon frankó!
A kérdésem is ezzel a progival lenne.Föltettem az N95-ösömre,de nem működik,mert nem találja a navigációs készüléket. (viszont a pontos jelenlegi helyemet be tudja mérni) Mi lehet a gond?
Még kiegészítésnek írnám,h a 'private' mappát nem tudtam fölmásolni a gyökérbe,mert nem engedte,és abból csak a .sis fájlt másoltam föl.

Nagyon hálás lennék,ha segítenél.

Előre is köszi,

Tamás


Gondolom a Pc Suite-tal próbálkoztál, az nem is engedi. adatátviteli módban már menni fog!


szomb. szept. 27, 2008 11:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 27, 2008 11:11
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Helló Reddoors!

Először is köszönöm szépen a Garmin 5.0-át,nagyon frankó!
A kérdésem is ezzel a progival lenne.Föltettem az N95-ösömre,de nem működik,mert nem találja a navigációs készüléket. (viszont a pontos jelenlegi helyemet be tudja mérni) Mi lehet a gond?
Még kiegészítésnek írnám,h a 'private' mappát nem tudtam fölmásolni a gyökérbe,mert nem engedte,és abból csak a .sis fájlt másoltam föl.

Nagyon hálás lennék,ha segítenél.

Előre is köszi,

Tamás


szomb. szept. 27, 2008 11:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
boxfan írta:
Nagyon jó az új Garmin 5-ös verzió!Köszönjük szépen!

Nagyon szívesen!


szomb. szept. 27, 2008 8:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Rootbeer írta:
csak a drive a maps, meg a Res kell! Többi mehet ki.

Köszi :wink:

Más.Létezik olyan üzemmódváltó program ami képes témát is váltani egyszerre a móddal?

Persze vannak olyan profilváltó(üzemmód) programok. A best profiles(megtalálható a topicban),és Dr Jukka ingyenes témaváltója\profilváltója amit innen letölthetsz http://www.drjukka.com/ThemeScheduler.html
http://www.drjukka.com/ProfScheduler.html
Mindkét alkalmazást szignózni és telepíteni kell.Csak akkor működik az automata témaváltás ha mindkettő telepítve van. A topicban találsz ezekről is bővebb infót.


szomb. szept. 27, 2008 8:08
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség