Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd okt. 01, 2024 14:36



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: pén. okt. 03, 2008 15:23
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
reddoors írta:
A kártyára másolós verzió hamarosan, ami minden kiegészítőt tartalmazni fog, nyelv, hang, alaptérkép, Magyarország legfrissebb térképe, sebességmérők, magyar súgó stb.


üdv (itt is) reddors
a fenti idézetben szereplők.. mikor lesznek meg?
köszi


pén. okt. 03, 2008 15:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
SymSMB program segítségével fájlokat oszthatunk meg WIFI kapcsolaton keresztül PC és telefonunk között.
A programot szignózni kell!
Lalamper kolléga leírta pár mondatban hogyan kell a programot beállítani, a topic 1.oldalán linkelve van.
Innen: SymSMB
Kép


pén. okt. 03, 2008 12:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
reddoors írta:
Atos írta:
...

Mit értesz az alatt ,hogy nem akar működni? Nem sikerül telepíteni?- telepítés után nem indul?-nem talál hálózatot?. Melyiket próbáltad? (1.16 tört verziót?)

Működik!!! :)
Az 1.17 volt feltelepítve, de hiába adtam meg a böngészőben a Psiloc Connect hozzáférési pontot, nem csatlakozott a wifi-re. Ha közvetlenül a wifi hp-ját adtam meg, akkor persze ment.
Most megpróbáltam leszedni és feltenni az általad említett 1.16-ot, hátha azzal megy, de nem volt hajlandó elindulni, mert kérte, hogy tegyem fel a legfrissebb verziót. Úgyhogy visszakerült az 1.17 és most működik, pedig mindent ugyanúgy csináltam mint korábban. Ki érti ezt!? :D


pén. okt. 03, 2008 12:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
atesszan írta:
Körülményesen, de megoldódott! Az a verzió, amit a linkben küldött a "gyártó cég", ami az igazán félrevezető volt, az nem települt az emlitett hibák miatt! A nokiaprogramokon feltöltött(az régebbi verzió) az sem!!!! Egy külföldi oldalról letöltöttem egy unsigned verziót, az ment, de hát ki emlékezett arra, hogy annak idején is külföldi oldalról töltöttem le a müködő verzát! Egy a lényeg: a balta a szekrényben, a Skyfire meg játssza a magyar TV adásokat- már ami fogható-bár a Coreplayer aHirtv-t és a Digit tudja, de azt sokkal jobb minőségben! :D :D :D

Vége a blognak!


Halihó!!

Hogy is van ez a TV adást fogó program?? Skyfire vagy mi?


pén. okt. 03, 2008 10:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. szept. 29, 2008 8:24
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
reddoors írta:
berkidezso írta:
Üdv.Abban kérném a segítségetek,tudomásum szerint van olyan progi,ami sms értesítést küld egy megadott tel számra,egy másik tel ellopása esetén. Előre is KÖSZÖNÖM.

Üdv.
Advanced Device progit próbáld ki: :arrow: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php? ... &start=150
Köszi szépen. Üdv:BD


pén. okt. 03, 2008 9:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Atos írta:
Annó az E61(i)-ben olyan jól megoldották a hozzáférési pontok csoportba rendezhetőségét, hogy öröm volt használni. Csak betettem egy csoportba az otthoni és a munkahelyi wifi hálózatot és a böngészőben (ill. más hálózatot használó proginál) csak megadtam a csoportot alapértelmezett hp-ként. Így minden kérdés nélkül automatikusan kapcsolódott az épp elérhető hálózathoz.
Nem értem ezt a teljesen logikus funkciót miért hagyták ki más típusokból (azóta volt E51 és most E71-em, de mindkettőből hiányzik).
Találtam egy programot (Psiloc Connect), ami elvileg ezt a hiányosságot igyekszik orvosolni, csak éppen nem akar működni.
Van valaki aki használja (és persze jól működik neki)? Vagy létezik esetleg más hasonló progi?

Mit értesz az alatt ,hogy nem akar működni? Nem sikerül telepíteni?- telepítés után nem indul?-nem talál hálózatot?. Melyiket próbáltad? (1.16 tört verziót?)


pén. okt. 03, 2008 9:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Annó az E61(i)-ben olyan jól megoldották a hozzáférési pontok csoportba rendezhetőségét, hogy öröm volt használni. Csak betettem egy csoportba az otthoni és a munkahelyi wifi hálózatot és a böngészőben (ill. más hálózatot használó proginál) csak megadtam a csoportot alapértelmezett hp-ként. Így minden kérdés nélkül automatikusan kapcsolódott az épp elérhető hálózathoz.
Nem értem ezt a teljesen logikus funkciót miért hagyták ki más típusokból (azóta volt E51 és most E71-em, de mindkettőből hiányzik).
Találtam egy programot (Psiloc Connect), ami elvileg ezt a hiányosságot igyekszik orvosolni, csak éppen nem akar működni.
Van valaki aki használja (és persze jól működik neki)? Vagy létezik esetleg más hasonló progi?


pén. okt. 03, 2008 0:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Bogyo74 írta:
Köszi a segítséget Reddoors!
De ez sajnos akkor sem műxik. Csak a Shift+Ok -ot fogadja el HotKey-nek, és ha ezt alaphelyzetben beütöm, akkor a kettőskersztet akarja hírüzenetként küldeni, vagy menteni a névjegyzékbe.
Szerintem ez a porgi nem kompatibilis az E51-el.
Na, mostmár felizgattál, leszedtem és mindjárt felrakom az E51-emre ezt a csodaprogit...


Szerk:
És igen.
Egyetlen billentyűre sem engedi meg definiálni a hotkey-t, mindegyikhez alteráló billentyű kellene.

Hát akkor így járt...


csüt. okt. 02, 2008 23:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 20:51
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
reddoors írta:
Bogyo74 írta:
Sziasztok!

Senki nem válaszolt a problémámra. :cry:
E51-em van, én nem tudom hogy mi ez a kombináció: Space+OK
Vagy bármi más HotKey jólenne, de semmit nem fogad el a progi.

Nem használok elemlámpa programot, de itt találsz infót a működéséről.
http://www.smartphoneware.com/torch-for ... roduct.php


Köszi a segítséget Reddoors!
De ez sajnos akkor sem műxik. Csak a Shift+Ok -ot fogadja el HotKey-nek, és ha ezt alaphelyzetben beütöm, akkor a kettőskersztet akarja hírüzenetként küldeni, vagy menteni a névjegyzékbe.
Szerintem ez a porgi nem kompatibilis az E51-el.


csüt. okt. 02, 2008 20:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
reddoors írta:
atesszan írta:
Elnézést az idézgetésekért! 5x formáztam a telót és a memóriaegységet egymás után, minden variációt kipróbáltam, nem megy fel a Skyfire, az ami már egyszer rajta volt!!!! Itt van mellettem a balta, most már ott tartok, lesz ami lesz összetöröm az egészet!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Á, én ebben nem hiszek. A háromgombos hard reset mindent visz. Melyik az a verzió?- szívesen kipróbálnám ha feltöltöd valahova.


Körülményesen, de megoldódott! Az a verzió, amit a linkben küldött a "gyártó cég", ami az igazán félrevezető volt, az nem települt az emlitett hibák miatt! A nokiaprogramokon feltöltött(az régebbi verzió) az sem!!!! Egy külföldi oldalról letöltöttem egy unsigned verziót, az ment, de hát ki emlékezett arra, hogy annak idején is külföldi oldalról töltöttem le a müködő verzát! Egy a lényeg: a balta a szekrényben, a Skyfire meg játssza a magyar TV adásokat- már ami fogható-bár a Coreplayer aHirtv-t és a Digit tudja, de azt sokkal jobb minőségben! :D :D :D

Vége a blognak!


csüt. okt. 02, 2008 20:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Bogyo74 írta:
Sziasztok!

Senki nem válaszolt a problémámra. :cry:
E51-em van, én nem tudom hogy mi ez a kombináció: Space+OK
Vagy bármi más HotKey jólenne, de semmit nem fogad el a progi.

Nem használok elemlámpa programot, de itt találsz infót a működéséről.
http://www.smartphoneware.com/torch-for ... roduct.php


csüt. okt. 02, 2008 20:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
snapscan írta:
Nahh, új fw (30-as) Akoska jóvoltából felkerült az N82-re, de nem megy rajta a fenti programmal (sem) a hack!

Igen, sajnos a 30-as szoftverrel nem megy a hack. A kínai módszerek még működnek.


csüt. okt. 02, 2008 20:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 20:51
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Sziasztok!

Senki nem válaszolt a problémámra. :cry:
E51-em van, én nem tudom hogy mi ez a kombináció: Space+OK
Vagy bármi más HotKey jólenne, de semmit nem fogad el a progi.


csüt. okt. 02, 2008 19:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
foki írta:
Neo. írta:
snapscan írta:
Neo. írta:
Telepítsd a dakkarius 2.02-es programot (nokiaprogramokon fennt van) és ez feltelepít olyan HelloCarbide-t ami viszi a 30 fw-t. A progi feltelepítéséhez a dátumot vissza kell állítani.

Tuti megy? Melyik telón próbáltad?

N95 és N958GB-is.

pont N82-vel is (30 fw) kellene, hogy menjen :roll:


Nahh, új fw (30-as) Akoska jóvoltából felkerült az N82-re, de nem megy rajta a fenti programmal (sem) a hack!


csüt. okt. 02, 2008 19:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
atesszan írta:
Elnézést az idézgetésekért! 5x formáztam a telót és a memóriaegységet egymás után, minden variációt kipróbáltam, nem megy fel a Skyfire, az ami már egyszer rajta volt!!!! Itt van mellettem a balta, most már ott tartok, lesz ami lesz összetöröm az egészet!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Á, én ebben nem hiszek. A háromgombos hard reset mindent visz. Melyik az a verzió?- szívesen kipróbálnám ha feltöltöd valahova.


csüt. okt. 02, 2008 19:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
atesszan írta:

Elnézést az idézgetésekért! 5x formáztam a telót és a memóriaegységet egymás után, minden variációt kipróbáltam, nem megy fel a Skyfire, az ami már egyszer rajta volt!!!! Itt van mellettem a balta, most már ott tartok, lesz ami lesz összetöröm az egészet!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Most fogsz megszeretni... :lol:
Okoskodom :roll: :idea: :!:

Ez a program úgy ette be magát a C:/-re és/vagy a Z:/-re, hogy a format érintetlenül tudta hagyni. Meg kellene nézni, mit ír be, ill. mit ír át a program első telepítéskor. (Másik telefonon, persze.) Ehhez nyilván vmi jó Unistaller progi kellene S60-ra, olyan, amelyik elmenti telepítés előtt és után is a telefon állapotát, s kiadja a kettő közti különbséget, mint az összes nyomot, amit hagyott az új progi. Tudtommal ilyen nincsen sajnos. Manuálisan ezt ellenőrizni szinte lehetetlen...

Gyári format, majd oprendszer telepítése biztos siker, de rohadt körülményes, időigényes, macerás.

Nem ismerem a programot, de pl az imént egy spec orosz OM 2.0 jobban működött egy biz. környezetben, mint a fejlesztett verzák. Vagyis esetleg a program kiadásai között érdemes (még!) kutakodni, mondjuk orosz vagy arab oldalakon.

Na, megint okos voltam. :oops:

***
Remélem, a baltát belefőzted inkább a levesbe, ahogy a mesében... Üdv.
:lol:


csüt. okt. 02, 2008 17:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
atesszan írta:
Rootbeer írta:
atesszan írta:
reddoors írta:
atesszan írta:
Hello! Annak idején feltelepitettem Skyfire progit, persze nem tudtam használni, mert nem volt személyes kódom hozzá. Le is szedtem az alkalmazáskezelőből. Most ugy néz ki, hogy megvan a kód. Ujra leszedtem a progit az E-mailben kapott linkről, de amint telepiteni akarom, azt mondja, hogy frissitési hiba! Annak idején egy kisebb verziószámu bétát tettem fel, tehát megpróbáltam ugyanazzal, de szintén frissitési hibát ir! Közben mielőtt telepiteném közli velem, hogy már telepitve van, akarom-e ujratelepiteni? Bementem az alkalmazáskezelőbe hátha ott van nem telepitettként, de nincs ott! Ilyenkor mi a pálya?

Talán annak idején a memóriakártyára lett telepítve és , nem lett megfelelően eltávolítva. Esetleg időközben még a mem.kártya is formázva lett. Lehet csak a jól bevált format oldja meg a problémát. :?


Na rászántam magamat: hard reset+ mem. egység formázása. Ezután láss csodát, azt mondja frissitési hiba! Ilyet még életemben nem láttam!!!


Kedves Atesz (TT)!
Gondolom, még véletlenül sem a softreset ment (*#7780# vagy telefonon: "gyári állapot visszaállítása"), hanem a hard, vagyis a *#7370#. Bocs a feltevésért, nálam tapasztaltabb róka vagy, régi fórumos, és ezért is RESPECT :!:
Csak én is megrökönyödtem azon, amit írsz... :roll:

Két ötlet: :idea:
1. Memókártya telefon általi újraformázása (ez stabilabb működést biztosít, mint a PC-s);
2. Újabb hard-reset! Minden mindegy alapon. Hátha nem volt tökéletes az előző.

Azt hiszem, nem vmi nagy ötletek ezek, csak a jótét lelkem és az üres fejem ennyit hoztak össze most...
Üdv


Köszönöm, hogy válaszoltál, de azt hiszem elég világosan leirtam a mondanivalómat: hard reset, bekapcsgomb+ zöld gomb+ 3-as+ * gomb! Ezenkivül memóriaegységet irtam, ami nem külső kártyát jelent, hanem jelen esetben 8gb flash memóriát! Sajnos még nem jöttem rá, mi lehet a gond! Üdv


Elnézést az idézgetésekért! 5x formáztam a telót és a memóriaegységet egymás után, minden variációt kipróbáltam, nem megy fel a Skyfire, az ami már egyszer rajta volt!!!! Itt van mellettem a balta, most már ott tartok, lesz ami lesz összetöröm az egészet!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


csüt. okt. 02, 2008 16:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
berkidezso írta:
Üdv.Abban kérném a segítségetek,tudomásum szerint van olyan progi,ami sms értesítést küld egy megadott tel számra,egy másik tel ellopása esetén. Előre is KÖSZÖNÖM.

Üdv.
Advanced Device progit próbáld ki: :arrow: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php? ... &start=150


csüt. okt. 02, 2008 11:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. szept. 29, 2008 8:24
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Üdv.Abban kérném a segítségetek,tudomásum szerint van olyan progi,ami sms értesítést küld egy megadott tel számra,egy másik tel ellopása esetén. Előre is KÖSZÖNÖM.


csüt. okt. 02, 2008 11:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 8:02
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Nem értem mi a f@roknak kell a Font Magnifiert kombinálni az Opera Minivel.
Az OM-ben lehet állítani font méretet.. Vagy az sem elég? Mekkora
betűket akarsz? Egy szó egy oldal??? :)

Egyébként az OM-nek van külön topicja..


Nagyon kedves vagy, de nem az opera volt a probléma, nem abban akartam nagyobb betüket. Ha elolvasod az alap hsz-t, láthattad volna, ahelyett, hogy felhuzod magad.


csüt. okt. 02, 2008 10:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Nem értem mi a f@roknak kell a Font Magnifiert kombinálni az Opera Minivel.
Az OM-ben lehet állítani font méretet.. Vagy az sem elég? Mekkora
betűket akarsz? Egy szó egy oldal??? :)

Egyébként az OM-nek van külön topicja..


csüt. okt. 02, 2008 9:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 8:02
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
foki írta:
hammer írta:
Feltettem egy 2.0 verzióju operaminit, és azzal már " együttmüködik" Font Magnifier.
foki !
Köszönöm a segitséget!


Eddig milyen verziójú operaminit használtál? Mert már a 4.1.11355-ös a legújabb (hivatalos)
sok sikert...


Hát pont ez az, a legujabbat használtam eddig, azzal nem müködött.Ez egy módositott (orosz) 2.0 verzió.


csüt. okt. 02, 2008 7:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
hammer írta:
Feltettem egy 2.0 verzióju operaminit, és azzal már " együttmüködik" Font Magnifier.
foki !
Köszönöm a segitséget!


Eddig milyen verziójú operaminit használtál? Mert már a 4.1.11355-ös a legújabb (hivatalos)
sok sikert...


csüt. okt. 02, 2008 7:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 8:02
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Feltettem egy 2.0 verzióju operaminit, és azzal már " együttmüködik" Font Magnifier.
foki !
Köszönöm a segitséget!


csüt. okt. 02, 2008 6:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 12:19
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Nagyon jó,hogy az első oldalon minden cucc megvan 1 helyen,nem kell keresgélni semmit.Köszönjük szépen.


csüt. okt. 02, 2008 5:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Válasz PÜ ment. Amúgy természetesen éleszthető (box)...


szer. okt. 01, 2008 16:43
Profil ICQ
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
Neo. írta:
Csinálj PcSuitéval egy mentést, és probáld ki ezt, hátha összejön, ezt a progit azért próbáltam ki mert egy 6124-en az összes hellocartbide csödöt mondott, de ez simán ment.


Köszi, majd alkalom adtán kipróbálom, de egyelőre phoenix-el való fw frissítés vége felé meghalt a teló. Várok Ákoska válaszára, hátha meg tudja oldani valahogy, mert dead BB5 opcióval sem megy.


szer. okt. 01, 2008 16:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 70
Hozzászólás 
foki írta:
Neo. írta:
snapscan írta:
Neo. írta:
Telepítsd a dakkarius 2.02-es programot (nokiaprogramokon fennt van) és ez feltelepít olyan HelloCarbide-t ami viszi a 30 fw-t. A progi feltelepítéséhez a dátumot vissza kell állítani.


Tuti megy? Melyik telón próbáltad?


N95 és N958GB-is.


pont N82-vel is (30 fw) kellene, hogy menjen :roll:


Csinálj PcSuitéval egy mentést, és probáld ki ezt, hátha összejön, ezt a progit azért próbáltam ki mert egy 6124-en az összes hellocartbide csödöt mondott, de ez simán ment.


szer. okt. 01, 2008 15:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
atesszan írta:
reddoors írta:
atesszan írta:
Hello! Annak idején feltelepitettem Skyfire progit, persze nem tudtam használni, mert nem volt személyes kódom hozzá. Le is szedtem az alkalmazáskezelőből. Most ugy néz ki, hogy megvan a kód. Ujra leszedtem a progit az E-mailben kapott linkről, de amint telepiteni akarom, azt mondja, hogy frissitési hiba! Annak idején egy kisebb verziószámu bétát tettem fel, tehát megpróbáltam ugyanazzal, de szintén frissitési hibát ir! Közben mielőtt telepiteném közli velem, hogy már telepitve van, akarom-e ujratelepiteni? Bementem az alkalmazáskezelőbe hátha ott van nem telepitettként, de nincs ott! Ilyenkor mi a pálya?

Talán annak idején a memóriakártyára lett telepítve és , nem lett megfelelően eltávolítva. Esetleg időközben még a mem.kártya is formázva lett. Lehet csak a jól bevált format oldja meg a problémát. :?


Na rászántam magamat: hard reset+ mem. egység formázása. Ezután láss csodát, azt mondja frissitési hiba! Ilyet még életemben nem láttam!!!


Kedves Atesz (TT)!
Gondolom, még véletlenül sem a softreset ment (*#7780# vagy telefonon: "gyári állapot visszaállítása"), hanem a hard, vagyis a *#7370#. Bocs a feltevésért, nálam tapasztaltabb róka vagy, régi fórumos, és ezért is RESPECT :!:
Csak én is megrökönyödtem azon, amit írsz... :roll:

Két ötlet: :idea:
1. Memókártya telefon általi újraformázása (ez stabilabb működést biztosít, mint a PC-s);
2. Újabb hard-reset! Minden mindegy alapon. Hátha nem volt tökéletes az előző.

Azt hiszem, nem vmi nagy ötletek ezek, csak a jótét lelkem és az üres fejem ennyit hoztak össze most...
Üdv


Köszönöm, hogy válaszoltál, de azt hiszem elég világosan leirtam a mondanivalómat: hard reset, bekapcsgomb+ zöld gomb+ 3-as+ * gomb! Ezenkivül memóriaegységet irtam, ami nem külső kártyát jelent, hanem jelen esetben 8gb flash memóriát! Sajnos még nem jöttem rá, mi lehet a gond! Üdv


szer. okt. 01, 2008 13:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
profimail legújabb verzió (2.93) az éppen használatban lévő téma dizájnját is támogatja... nagyon szép :lol:


szer. okt. 01, 2008 13:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
atesszan írta:
reddoors írta:
atesszan írta:
Hello! Annak idején feltelepitettem Skyfire progit, persze nem tudtam használni, mert nem volt személyes kódom hozzá. Le is szedtem az alkalmazáskezelőből. Most ugy néz ki, hogy megvan a kód. Ujra leszedtem a progit az E-mailben kapott linkről, de amint telepiteni akarom, azt mondja, hogy frissitési hiba! Annak idején egy kisebb verziószámu bétát tettem fel, tehát megpróbáltam ugyanazzal, de szintén frissitési hibát ir! Közben mielőtt telepiteném közli velem, hogy már telepitve van, akarom-e ujratelepiteni? Bementem az alkalmazáskezelőbe hátha ott van nem telepitettként, de nincs ott! Ilyenkor mi a pálya?

Talán annak idején a memóriakártyára lett telepítve és , nem lett megfelelően eltávolítva. Esetleg időközben még a mem.kártya is formázva lett. Lehet csak a jól bevált format oldja meg a problémát. :?


Na rászántam magamat: hard reset+ mem. egység formázása. Ezután láss csodát, azt mondja frissitési hiba! Ilyet még életemben nem láttam!!!


Kedves Atesz (TT)!
Gondolom, még véletlenül sem a softreset ment (*#7780# vagy telefonon: "gyári állapot visszaállítása"), hanem a hard, vagyis a *#7370#. Bocs a feltevésért, nálam tapasztaltabb róka vagy, régi fórumos, és ezért is RESPECT :!:
Csak én is megrökönyödtem azon, amit írsz... :roll:

Két ötlet: :idea:
1. Memókártya telefon általi újraformázása (ez stabilabb működést biztosít, mint a PC-s);
2. Újabb hard-reset! Minden mindegy alapon. Hátha nem volt tökéletes az előző.

Azt hiszem, nem vmi nagy ötletek ezek, csak a jótét lelkem és az üres fejem ennyit hoztak össze most...
Üdv


szer. okt. 01, 2008 13:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 24, 2008 22:15
Hozzászólások: 104
Hozzászólás 
reddoors írta:
atesszan írta:
Hello! Annak idején feltelepitettem Skyfire progit, persze nem tudtam használni, mert nem volt személyes kódom hozzá. Le is szedtem az alkalmazáskezelőből. Most ugy néz ki, hogy megvan a kód. Ujra leszedtem a progit az E-mailben kapott linkről, de amint telepiteni akarom, azt mondja, hogy frissitési hiba! Annak idején egy kisebb verziószámu bétát tettem fel, tehát megpróbáltam ugyanazzal, de szintén frissitési hibát ir! Közben mielőtt telepiteném közli velem, hogy már telepitve van, akarom-e ujratelepiteni? Bementem az alkalmazáskezelőbe hátha ott van nem telepitettként, de nincs ott! Ilyenkor mi a pálya?

Talán annak idején a memóriakártyára lett telepítve és , nem lett megfelelően eltávolítva. Esetleg időközben még a mem.kártya is formázva lett. Lehet csak a jól bevált format oldja meg a problémát. :?


Na rászántam magamat: hard reset+ mem. egység formázása. Ezután láss csodát, azt mondja frissitési hiba! Ilyet még életemben nem láttam!!!


szer. okt. 01, 2008 12:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 8:02
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
foki írta:
hammer írta:
Sajnos, a probléma ugyanaz. Töröltem az operát, aztán ujra feltettem, de igy sem müködik.


úgyértem a 2.03-as fontmagnifiert tedd fel... itt már nincs gond egyik opreamini verzióval sem


Értettem, és azt is tettem fel, csak az olyan egyértelmünek tünt, hogy nem irtam le. Szóval a 2.03.-ast tettem fel, hiba ua., és aztán csináltam azt, amit leirtam. Bocs, ha nem volt egyértelmü.


szer. okt. 01, 2008 12:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
Neo. írta:
snapscan írta:
Neo. írta:
Telepítsd a dakkarius 2.02-es programot (nokiaprogramokon fennt van) és ez feltelepít olyan HelloCarbide-t ami viszi a 30 fw-t. A progi feltelepítéséhez a dátumot vissza kell állítani.


Tuti megy? Melyik telón próbáltad?


N95 és N958GB-is.


pont N82-vel is (30 fw) kellene, hogy menjen :roll:


szer. okt. 01, 2008 11:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
hammer írta:
Sajnos, a probléma ugyanaz. Töröltem az operát, aztán ujra feltettem, de igy sem müködik.


úgyértem a 2.03-as fontmagnifiert tedd fel... itt már nincs gond egyik opreamini verzióval sem


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára foki szer. okt. 01, 2008 11:59-kor.



szer. okt. 01, 2008 11:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 70
Hozzászólás 
snapscan írta:
Neo. írta:
Telepítsd a dakkarius 2.02-es programot (nokiaprogramokon fennt van) és ez feltelepít olyan HelloCarbide-t ami viszi a 30 fw-t. A progi feltelepítéséhez a dátumot vissza kell állítani.


Tuti megy? Melyik telón próbáltad?


N95 és N958GB-is.


szer. okt. 01, 2008 11:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 8:02
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Sajnos, a probléma ugyanaz. Töröltem az operát, aztán ujra feltettem, de igy sem müködik.


szer. okt. 01, 2008 8:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 8:02
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Köszönöm szépen, kipróbálom! (Akkor ezek szerint a korábbi nem csak nekem okozott problémát. )


szer. okt. 01, 2008 8:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
hammer írta:
Gratulálok a topichoz ! Nagyon sok hasznos infót találtam benne, viszonylag friss 6220c telóm van.
A kérdésem: Font Magnifier 2.0-val növeltem a betüméretet. Ujrainditás után az Operamini inditáskor kiirta, hogy "ellenőrzi a betütipusaimat, amely több percig is tarthat " majd a teló kb. 10 mp. mulva kikapcsolt. A teló többi része a növelt betümérettel tökéletesen müködik.
Lehet ezzel valamit csinálni ? Előre is köszönöm.


rakd fel a legújabb 2.03-ast... tökéletesen kezeli már az operamini-t is


szer. okt. 01, 2008 8:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 01, 2008 8:02
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Gratulálok a topichoz ! Nagyon sok hasznos infót találtam benne, viszonylag friss 6220c telóm van.
A kérdésem: Font Magnifier 2.0-val növeltem a betüméretet. Ujrainditás után az Operamini inditáskor kiirta, hogy "ellenőrzi a betütipusaimat, amely több percig is tarthat " majd a teló kb. 10 mp. mulva kikapcsolt. A teló többi része a növelt betümérettel tökéletesen müködik.
Lehet ezzel valamit csinálni ? Előre is köszönöm.


szer. okt. 01, 2008 8:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
Neo. írta:
Telepítsd a dakkarius 2.02-es programot (nokiaprogramokon fennt van) és ez feltelepít olyan HelloCarbide-t ami viszi a 30 fw-t. A progi feltelepítéséhez a dátumot vissza kell állítani.


Tuti megy? Melyik telón próbáltad?


szer. okt. 01, 2008 7:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 293
Hozzászólás Re: Sign
bandika5 írta:
hali
Azért érdekes, hogy még a Core Player is szenved a YouTube videókka, holott az EmTube és a MobiTubia pedig símán mennek!!
Kösszi a segítséget a szignózáshoz srácok!! Már nekem is sikerült, és tényleg megy!!!

üdv. :nevet:


Nálam N95-ön a Core érezhetően simábban játssza le a Youtube-os videókat, mint a másik kettő. Volt olyan videó, amiben bármelyikkel is néztem, akadt a hang, míg a CorePlayer simán lejátszotta. Olyan néha előfordul, hogy valamiért akadozik a CorePlayer, ilyenkor egy telefon restart után mindig jó, de ilyen ritkán fordult elő eddig.


szer. okt. 01, 2008 7:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 70
Hozzászólás 
snapscan írta:
HelloCarbide nem játszik, mert az új, 30-as fw-hez kellene a szignó..


Telepítsd a dakkarius 2.02-es programot (nokiaprogramokon fennt van) és ez feltelepít olyan HelloCarbide-t ami viszi a 30 fw-t. A progi feltelepítéséhez a dátumot vissza kell állítani.


szer. okt. 01, 2008 7:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 09, 2006 1:55
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Sign
hali
Azért érdekes, hogy még a Core Player is szenved a YouTube videókka, holott az EmTube és a MobiTubia pedig símán mennek!!
Kösszi a segítséget a szignózáshoz srácok!! Már nekem is sikerült, és tényleg megy!!!

üdv. :nevet:


kedd szept. 30, 2008 23:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 20:51
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Sziasztok!

Először is GRATULÁLOK a topikhoz!!!
Még soha nem volt Szimbi János (ezt itt olvastam, és sokat röhögtem rajta) telefonom. Kb két hete vettem egy E51-et. Nagyon sokat tanultam az itteni írásokból! Viszont akadt egy kis problémám. Telepítettem egy Best Torch nevű programot, és HotKey-t kellene beállítani az indításához. De semmit nem tudok beállítani neki. Például egy másik proginál Shift + OK a HotKey, de azt sem tudom indítani, mert nem tudom melyik ez a kombináció. Már mindent próbáltam nyomkodni, de semmi.


kedd szept. 30, 2008 21:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
Valakinél működik a kínai oldal? 28.-án még működött, beírtam a szükséges adatokat, de azóta nem tudom elérni, se tegnap, se ma nem ment.
A symbian signed oldalon keresztül sem lehet már megoldani, mert már nem lehet feltölteni .csr fájlt, publisher ID fájl nélkül meg nem működik a DevCertRequest program sem. Ebből szereztem egy régebbi verziót, de azzal meg csak .key és .csr fájlt lehet készíteni.
Más megoldás esetleg? HelloCarbide nem játszik, mert az új, 30-as fw-hez kellene a szignó..


kedd szept. 30, 2008 20:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Aztabetyármindenitéshétszázát!!! Ez mekkora ötlet!

Király Reddoors, király!
(és köszönet hogy a nevem is ott figyel..) :)


kedd szept. 30, 2008 19:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Mivel eléggé megszaporodott az oldalszám, kezd káosz lenni a topicba. :D Ennek megakadályozására próbálom rendszerezni a tartalmakat. Még ugyan nincs kész de alakulóban van. :D
Az első oldalon rendszerezve lesznek a fontosabb tartalmak.
Valahogy így: :arrow: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35993&start=0


kedd szept. 30, 2008 19:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 20:31
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
Zaji írta:
Üdv!

Miért írja USB kábel csatlakoztatásánál, ha az adatátvitel módot választom, hogy nem aktiválható, mert a memóriakártyát más alkalmazás használja?
A válaszokat előre is köszönöm!
Külön köszönet Reddoors-nak, aki nagyon sok hasznos információval látta el ezt a fórumot.
Feltehetőleg azért, mert az üzenetbeállításoknál a tárolást a mem.kártyára állítottad be. Állítsd át belső memóriára.

Köszönöm szépen, tényleg csak ennyi volt. :oops:


kedd szept. 30, 2008 18:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. dec. 09, 2006 1:55
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: CorePlayer
szaboknak írta:


Kösszi :)


kedd szept. 30, 2008 18:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség