Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 13:38



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás 
foki írta:
staca írta:


el tudnád küldeni vagy felrakni valahova?


Már nálam sem megy a link :(


szomb. nov. 29, 2008 13:50
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
staca írta:


el tudnád küldeni vagy felrakni valahova?


szomb. nov. 29, 2008 13:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Végigolvastam mindent, de a következő dologra nem találtam semmit. A programok folyamatosan nyafognak a jogosultságok miatt. (Használhatja-e a WiFi-t, használhatja-e a fájlrendszert, stb...)
Egy idő után zavaró, hogy mindig rákérdez, melyik csatlakozási pontot használhatja.

A kérdésem az, meg lehet-e oldani, hogy pl a Yahoo GO!-nak mindig legyen joga használni a WiFi-t, amihez épp kapcsolódva vagyok.

Egyszóval a jogosultságok kezelésére lenne jó valami.

Előre is köszi!


szomb. nov. 29, 2008 13:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 19:25
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Nokia N96 (12.043 FW.) + 8 GB Micro SDHC
Hozzászólás 
igo8.sis Nálatok működik???

http://rapidshare.com/files/168514640/i ... 4.sis.html


szomb. nov. 29, 2008 13:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 18, 2008 21:28
Hozzászólások: 54
Hozzászólás 
reddoors írta:
Amúgy semmi értelme, mivel a megjelenítésük korlátozva van 1-60mp között. Az idő leteltével ismét az alapértelezett képernyővédő kerül bekapcsolásra(automatikusan) ami a mi esetünkben az idő és dátum.



Én ennek kiküszöbölésére a JbakTaskMan-t használom.
N95-ön jól működik, rögtön bekapcsolás után kilövi a képernyővédőt.
Persze fogalmam sincs, hogy így a flash alapú bejön-e, még nem próbáltam.

Kép


szomb. nov. 29, 2008 13:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Alighanem a legkisebb és legegyszerűbb zenelejátszó tálcán kínálva :)

Handy Music v1.00.S60v3

Kép Kép Kép

http://www.mediafire.com/download.php?dyozgne2wot


Én kipróbáltam, de minek? Le is dúrtam. Ott a "beépített" lejátszó, a CorePlayer, Mobiola Player...


szomb. nov. 29, 2008 12:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Reddoors írta
Idézet:
1.
Arra figyelj ,hogy csak symbian 9.x rendszerre írt programokat témákat próbálj telepíteni, ugyanis lefele nem kompatibilis.

2. Van flash fájl a telefonodon, hogy be tudd rakni? Amúgy semmi értelme, mivel a megjelenítésük korlátozva van 1-60mp között. Az idő leteltével ismét az alapértelezett képernyővédő kerül bekapcsolásra(automatikusan) ami a mi esetünkben az idő és dátum.

3. A wlan keresés opció készenléti kijelzőn szoftververzió függő is. Lehet frissítened kellene(vigyázni ha nem magyar piacra készült a telefonod!!!). Már nem emlékszem az E61 esetében pontosan ,h. van de az N80-vál 100% ,h. szoftververzió függő.


1. Symbian 9.x-es progikkal is csinálja.
Pl.: erről a fórumról szedtem le az mconnection 0.0.5 progit és sérült file hibaüzenettel eldobta a telepítést a szignózás után.
Tegnap a netről leszedtem ugyanezt és az csont nélkül felment.
De az OPDA oldalról letöltött Handy programok(Symbian 3rd) telepítésénél is ugyanevvel a SÉRÜLT FILE hibával lép ki a teló. Nem értem.

Időközben megoldódni látszik:oops:
Ha aPC Suite-tal próbálom, csak akkor dob el sérült file-lal, de ha felmásolom a memória kártyára a sis fileokat akkor símán felmegy minden.

2. Van flash rajta, bár ha ilyen megkötés van, hogy max.1 perc múlva visszalép, akkor nem is érdekes annyira. :D

3.A nokia hivatalos oldala szerint ez a legfrisebb szoft ami rajta van.
Hackelni nem szeretném a telót , annyira nem értek hozzá, inkább többet kísérletezek a progikkal, és a nekem tetszőeket és működésképeseket félrerakosgatom :D

Köszönöm a segítséget


szomb. nov. 29, 2008 10:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 29, 2008 10:00
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Garmin Maps 2009 Mapsource verzió
Légyszives rakd fel mégegy két napra, mert nem tudtam letölteni az egészet!!

Köszi.


szomb. nov. 29, 2008 10:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
ActiveLock a már jól ismert ActiveFile(fájlkezelő) gyártójától.
A program segítségével adatainkat védhetjük le , szükség esetén akár az egész telefon zárolható. Alapértelmezett kód: 12345

Ami nagyon fontos ,hogy ingyenes kiadás(így egyedülálló a hasonló programok piacán) mint a fájlkezelő társa, és a teszt során ugyanolyan megbízhatóan működik(N78).
A programot szignózni kell!
Kép
Kép


szomb. nov. 29, 2008 9:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
nemete02 írta:
Gratulálok ehhez a fórumhoz!! Hihetetlen sokat segített, minden elismerésem!!

Egyetlen vágyamra nem találtam csak megoldást, az pedig a számítógép irányítása bluetooth-on. (E51em van) Ami programokat találtam azok vagy infrásak, vagy régebbi Symbianra valók voltak.

Remélem van rá progi. :?

Előre is köszi a segítséget!


Időközben megtaláltam a megoldást a saját bajomra: Bluetooth RC v4.0 :roll:


szomb. nov. 29, 2008 8:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 14, 2008 11:29
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Garmin
reddoors írta:
bb78 írta:
reddoors írta:
bb78 írta:
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám. E71-es telem van felraktam rá az új Garmin-t.
Minden nagyon szépen és jól müködik kivéve hogy térképet nem tudok beletenni mivel nem tudom a feloldó kodot az iszenért sem megcsinálni. Valószínű én vagyok ennyire szerencsétlen igy kérnék valami jól leirt segítséget. A forumot már 100 átnéztem oda vissza de a leirt megoldások nekem nem sikerülnek.

Hálás Köszönet annak aki segít!
E-mail: bekesibalazs@gmail.com

A megoldás le van írva a topicban három kiadásban is. Kettőt jómagam írtam és egyet Misi. Ezek segítségével mennie kell, mivel más megoldás nem nagyon van úgyhogy javaslom a figyelmesebb olvasást.

Valóban le van irva több helyen is. Párszor átlapoztam már ezt a remek forumot de sajnos bármilyen kodot is generálok egyszerüen egyik sem olda fel a térképet. Ma már vagy 3 órája ezzel szívok. Felraktam régebbi garminokat is meg a legujabbat is de egyikkel sem sikerül. A program elindulásakor kiirja hogy "Nem lehet feloldani a(z) 1224373889 azonosítot"
Ezt az azonosítot az Imei számból generáltam. Utána is mindent a leirtak szerint csináltam de valamiért nem oldja fel a térképet.

És arra figyeltél ,hogy helyes-e a fájl formátuma?
SW.UNL(a helyes) és NEM---> SW.UNL.TXT!!! A többi fájlnál úgyszintén.

Végre sikerült megoldanom :) Nem tudom hogy de most már müködik.
Köszi Redoors a hozzászólát de a fáljnevekre különösen figyeltem mivel mindenhol felívták rá a figyelmet. Nem az volt a probléma de szerencsére már királyul megy. Mégegyszer köszi


pén. nov. 28, 2008 22:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Garmin
bb78 írta:
reddoors írta:
bb78 írta:
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám. E71-es telem van felraktam rá az új Garmin-t.
Minden nagyon szépen és jól müködik kivéve hogy térképet nem tudok beletenni mivel nem tudom a feloldó kodot az iszenért sem megcsinálni. Valószínű én vagyok ennyire szerencsétlen igy kérnék valami jól leirt segítséget. A forumot már 100 átnéztem oda vissza de a leirt megoldások nekem nem sikerülnek.

Hálás Köszönet annak aki segít!
E-mail: bekesibalazs@gmail.com

A megoldás le van írva a topicban három kiadásban is. Kettőt jómagam írtam és egyet Misi. Ezek segítségével mennie kell, mivel más megoldás nem nagyon van úgyhogy javaslom a figyelmesebb olvasást.

Valóban le van irva több helyen is. Párszor átlapoztam már ezt a remek forumot de sajnos bármilyen kodot is generálok egyszerüen egyik sem olda fel a térképet. Ma már vagy 3 órája ezzel szívok. Felraktam régebbi garminokat is meg a legujabbat is de egyikkel sem sikerül. A program elindulásakor kiirja hogy "Nem lehet feloldani a(z) 1224373889 azonosítot"
Ezt az azonosítot az Imei számból generáltam. Utána is mindent a leirtak szerint csináltam de valamiért nem oldja fel a térképet.

És arra figyeltél ,hogy helyes-e a fájl formátuma?
SW.UNL(a helyes) és NEM---> SW.UNL.TXT!!! A többi fájlnál úgyszintén.


pén. nov. 28, 2008 21:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 14, 2008 11:29
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Garmin
reddoors írta:
bb78 írta:
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám. E71-es telem van felraktam rá az új Garmin-t.
Minden nagyon szépen és jól müködik kivéve hogy térképet nem tudok beletenni mivel nem tudom a feloldó kodot az iszenért sem megcsinálni. Valószínű én vagyok ennyire szerencsétlen igy kérnék valami jól leirt segítséget. A forumot már 100 átnéztem oda vissza de a leirt megoldások nekem nem sikerülnek.

Hálás Köszönet annak aki segít!
E-mail: bekesibalazs@gmail.com

A megoldás le van írva a topicban három kiadásban is. Kettőt jómagam írtam és egyet Misi. Ezek segítségével mennie kell, mivel más megoldás nem nagyon van úgyhogy javaslom a figyelmesebb olvasást.

Valóban le van irva több helyen is. Párszor átlapoztam már ezt a remek forumot de sajnos bármilyen kodot is generálok egyszerüen egyik sem olda fel a térképet. Ma már vagy 3 órája ezzel szívok. Felraktam régebbi garminokat is meg a legujabbat is de egyikkel sem sikerül. A program elindulásakor kiirja hogy "Nem lehet feloldani a(z) 1224373889 azonosítot"
Ezt az azonosítot az Imei számból generáltam. Utána is mindent a leirtak szerint csináltam de valamiért nem oldja fel a térképet.


pén. nov. 28, 2008 21:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Garmin
bb78 írta:
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám. E71-es telem van felraktam rá az új Garmin-t.
Minden nagyon szépen és jól müködik kivéve hogy térképet nem tudok beletenni mivel nem tudom a feloldó kodot az iszenért sem megcsinálni. Valószínű én vagyok ennyire szerencsétlen igy kérnék valami jól leirt segítséget. A forumot már 100 átnéztem oda vissza de a leirt megoldások nekem nem sikerülnek.

Hálás Köszönet annak aki segít!
E-mail: bekesibalazs@gmail.com

A megoldás le van írva a topicban három kiadásban is. Kettőt jómagam írtam és egyet Misi. Ezek segítségével mennie kell, mivel más megoldás nem nagyon van úgyhogy javaslom a figyelmesebb olvasást.


pén. nov. 28, 2008 21:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
hency írta:
Sziasztok! Melyik progival tudom a Garmin EU térképből kiszedni azokat amiket használnék? Hogy ne foglaljon akkora helyet a Mem karin. Meg valami leírás is kellene hozzá.
Köszi Előre is! ÜDV minden fórumtagnak!

Hát nem tudom, már fillérekbe kerülnek a nagy kapacitású memóriakártyák. Úgy gondolom 1.6GB már nem jelenthet gondot senkinek, ha mégis a Garmin keretprogrammal (Mapsource) szerkeszthető a telepítős térképverzió.


pén. nov. 28, 2008 21:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
dreamlaci írta:
Sziasztok. Volna pár kérdésem.
Nokia e61 em van
1.
A leírtak alapján beszereztem a kínai oldalról a certificáláshoz szükséges fileokat.

A sisware programmal sikerült is megcsinálni, mégis telepítés során nagyon sok esetben
SÉRÜLT FILE!
hibaüzenettel eldobja.
Mitől lehet ez?

2.
A Téma beállításoknál az energiatakarékos módban nekem csak szöveget és dátom-időt enged állítani,így nem tudok flasht betenni.
Lehet ezt orvosolni?

3.
A leírásoknál a screenshoot alapján többször láttam a wlan keresés ki
lehetőséget a névnap alatt.
Ez melyik program aktiválásakor kerül oda?

Ugyanis jó lenne, ha nem mindig manuálisan keresné az elérhető hálózatokat, hanem automatán.

A válaszokat előre is köszönöm.

Továbbá elnézést a láma kérdésekért, de még igen gyerekcipőben jár a symbianos ismeretem, de igyekszem ;-)



1. Az dicséretes ,hogy sikerült beszerezni a fájlokat de azt nem értem h. a SISWARE programmal kapcsolatban mi lenne a kérdés("sisware programmal sikerült is megcsinálni") ?
Arra figyelj ,hogy csak symbian 9.x rendszerre írt programokat témákat próbálj telepíteni, ugyanis lefele nem kompatibilis.

2. Van flash fájl a telefonodon, hogy be tudd rakni? Amúgy semmi értelme, mivel a megjelenítésük korlátozva van 1-60mp között. Az idő leteltével ismét az alapértelezett képernyővédő kerül bekapcsolásra(automatikusan) ami a mi esetünkben az idő és dátum.

3. A wlan keresés opció készenléti kijelzőn szoftververzió függő is. Lehet frissítened kellene(vigyázni ha nem magyar piacra készült a telefonod!!!). Már nem emlékszem az E61 esetében pontosan ,h. van de az N80-vál 100% ,h. szoftververzió függő.


pén. nov. 28, 2008 20:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
.:Jeff:. írta:
Hi mindenkinek!

Sajnos senki nem ajánlott linket nekem :oops:

Németország és Ausztria térkép Garminra biztos nincs senkinek? Nagy szükség volna rá :shock:

Miért nem rakod fel a 2009-es EU térképet?. Abban benne van minden. A linket az első oldalon megtalálod.


pén. nov. 28, 2008 20:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 12, 2008 3:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
szisztok nekem az a gondom ,hogy hiába csinálok bár mit nem tudoma szignózást megcsinálni, sehogy nem lesz a sis file megnyitható. Pedig már a leg ujabb hello carbide progit is leszedtem ,meg is kérdez mindent nyomom a yest végig de semmi. utánna nem tudom megnyitni a sist az xplore progival,se másolni bele a installserver dolgot .mi lehet a gond? nokia 6110 navigátorrol van szó. Készülékszoftver V 06.01


pén. nov. 28, 2008 20:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
dreamlaci írta:






Ja és ha hackelhető a telefonod én nem vacakolnék a helyedben a szignózással hanem átolvasnám pl a hellocarbide idevonatkozó részét.A topik elején megtalálod a tartalomjegyzéket ahonnan ki tudsz indulni.



Nekem szimpibb a szignózás.


pén. nov. 28, 2008 19:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
dreamlaci írta:
3.
A leírásoknál a screenshoot alapján többször láttam a wlan keresés ki
lehetőséget a névnap alatt.
Ez melyik program aktiválásakor kerül oda?



Ha be van kapcsolva az aktív készenlét,akkor ott van a kijelzőn automatice.Ezt a beállításokban kell beállítanod valahol a testreszabásban.Nem tudom pontosan e61-ben hogy vannak a menüpontok.E-s telefonokon állítólag tök más az egész.

Ja és ha hackelhető a telefonod én nem vacakolnék a helyedben a szignózással hanem átolvasnám pl a hellocarbide idevonatkozó részét.A topik elején megtalálod a tartalomjegyzéket ahonnan ki tudsz indulni.


pén. nov. 28, 2008 19:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Alighanem a legkisebb és legegyszerűbb zenelejátszó tálcán kínálva :)

Handy Music v1.00.S60v3

Kép Kép Kép

http://www.mediafire.com/download.php?dyozgne2wot


pén. nov. 28, 2008 19:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Hi mindenkinek!

Sajnos senki nem ajánlott linket nekem :oops:

Németország és Ausztria térkép Garminra biztos nincs senkinek? Nagy szükség volna rá :shock:


pén. nov. 28, 2008 16:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok. Volna pár kérdésem.
Nokia e61 em van
1.
A leírtak alapján beszereztem a kínai oldalról a certificáláshoz szükséges fileokat.

A sisware programmal sikerült is megcsinálni, mégis telepítés során nagyon sok esetben
SÉRÜLT FILE!
hibaüzenettel eldobja.
Mitől lehet ez?

2.
A Téma beállításoknál az energiatakarékos módban nekem csak szöveget és dátom-időt enged állítani,így nem tudok flasht betenni.
Lehet ezt orvosolni?

3.
A leírásoknál a screenshoot alapján többször láttam a wlan keresés ki
lehetőséget a névnap alatt.
Ez melyik program aktiválásakor kerül oda?

Ugyanis jó lenne, ha nem mindig manuálisan keresné az elérhető hálózatokat, hanem automatán.

A válaszokat előre is köszönöm.

Továbbá elnézést a láma kérdésekért, de még igen gyerekcipőben jár a symbianos ismeretem, de igyekszem ;-)


pén. nov. 28, 2008 14:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. nov. 21, 2008 18:47
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: South Park
Hozzászólás 
Old rocker írta:
CartmanX360 írta:
Van néhány olyan progi amihez szükséges vmilyen python. Vki tudna nekem segíteni hogy azt honnan tudnám letölteni?



A 9. oldalt lapozd fel.


Kösz, megtaláltam :)
Már fel is telepítettem a pythont és a scriptshellt, de a megapymodulepackot nem tudom. Mikor telepíteni akarom akkor azt írja ki hogy frissítési hiba, már több verzióval is próbálkoztam de semmi. Tudja esetleg vki hogy ez mért van?


pén. nov. 28, 2008 14:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 14, 2008 11:29
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Garmin
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám. E71-es telem van felraktam rá az új Garmin-t.
Minden nagyon szépen és jól müködik kivéve hogy térképet nem tudok beletenni mivel nem tudom a feloldó kodot az iszenért sem megcsinálni. Valószínű én vagyok ennyire szerencsétlen igy kérnék valami jól leirt segítséget. A forumot már 100 átnéztem oda vissza de a leirt megoldások nekem nem sikerülnek.

Hálás Köszönet annak aki segít!
E-mail: bekesibalazs@gmail.com


pén. nov. 28, 2008 11:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 12:19
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
hency írta:
Sziasztok! Melyik progival tudom a Garmin EU térképből kiszedni azokat amiket használnék? Hogy ne foglaljon akkora helyet a Mem karin. Meg valami leírás is kellene hozzá.
Köszi Előre is! ÜDV minden fórumtagnak!

Szia!
Mapsource.Garmin oldaláról letöltheted a legfrissebb verziót.


pén. nov. 28, 2008 8:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. feb. 01, 2008 22:47
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
Sziasztok! Melyik progival tudom a Garmin EU térképből kiszedni azokat amiket használnék? Hogy ne foglaljon akkora helyet a Mem karin. Meg valami leírás is kellene hozzá.
Köszi Előre is! ÜDV minden fórumtagnak!


pén. nov. 28, 2008 7:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 12, 2008 3:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
sziasztok nekem az a gondom ,hogy 6110 navigátorom van és sehogy sem működik a szignozás. A Hello carbide progi nem kérdez semmit mikor a menu1-et választom hanem egyből kilép. a c-sis mappa meg nem nyitható meg és semmit nem tudok bemásolni. Tud valaki valami okosat? Meg esetleg tudná valaki a magyar hangot,honnan lehet letölteni,hogy az üzeneteket magyarúl olvassa fel a teló elöre is köszi a segitséget


pén. nov. 28, 2008 7:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Medical írta:
Old rocker írta.
Én nem tudom, mit cseszhettem el, de ahányszor totál recal-t raktam fel, mindig fél másodpercet rögzített, vagy egyet,lényeg, hogy utána leállította a felvételt...l

Settings, itt kikapcsolod a Display rec. timert


Köszönöm, most már műxik.


pén. nov. 28, 2008 6:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás 
Rootbeer: kösz megoldottam az elvárásomnak megfelelő!


csüt. nov. 27, 2008 20:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás 
Old rocker írta.
Én nem tudom, mit cseszhettem el, de ahányszor totál recal-t raktam fel, mindig fél másodpercet rögzített, vagy egyet,lényeg, hogy utána leállította a felvételt...l

Settings, itt kikapcsolod a Display rec. timert


csüt. nov. 27, 2008 18:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Én nem tudom, mit cseszhettem el, de ahányszor totál recal-t raktam fel, mindig fél másodpercet rögzített, vagy egyet,lényeg, hogy utána leállította a felvételt...l


csüt. nov. 27, 2008 17:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Medical írta:
saintex

Total Recall; erre gondoltam, szuper. Köszi.
Sikerült letöltenem a SKYE CALLER PRO progit, fel is telepítettem, de licence codot kér.
Tudtok hozzá codot, nagyon megköszönném.
Még egy kérdés, a Skye Caller progi teljes képernyő nagyságban csak SMS érkezéskor teszi ki a hívó fotóját, mert én olyan progit keresek, ami híváskor is ki rakja a fotót.

Beállítás kérdése. Sőt a kimenő hivásokat is kiteszi, ha akarod, teljes képernyőre.
Krekkelt programot vadásztál, mert az volna jó... Az nem kér ilyesmit. Nézelődj Nokiaprogramokon! :idea:


csüt. nov. 27, 2008 17:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 04, 2008 8:28
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
gyoref írta:
Rootbeer írta:
gyoref írta:
Sziasztok!

Felraktam a Sygicet és azt tapasztaltam,hogy
berakott 1 csomó képet a galériába. :cry:
Eléggé zavar , hogy lehet ezeket eltüntetni,?
Kitörölni nem merem,hátha a progi használja. :oops: :roll:
Memokari megfelelő könyvtárában (Res/Icons) a programhoz tartozó képeket (*.bmp fájlok) rejtetté kell tenni, X-plore-ral nehézkes, Y-Browserrel megy, vagy PC-n - mondjuk - TotalCommanderrel. :)
Köszi, x-plorem van :roll:
A nehézkes mit jelent?
és ha rejtett akkor törölhetem?vagy nem fogom látni?
Ne töröld!!! :shock:
X-plore nem tud fájlformátum szerint egyszerre többet kijelölni, ezért nehézkes egyenként a rejtetté tevés. Ha rejtett, nem fog okoskodni a galériában! Gondolom, ez a célod. 8)
Igen,ne lássam :wink:


csüt. nov. 27, 2008 16:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás 
saintex

Total Recall; erre gondoltam, szuper. Köszi.
Sikerült letöltenem a SKYE CALLER PRO progit, fel is telepítettem, de licence codot kér.
Tudtok hozzá codot, nagyon megköszönném.
Még egy kérdés, a Skye Caller progi teljes képernyő nagyságban csak SMS érkezéskor teszi ki a hívó fotóját, mert én olyan progit keresek, ami híváskor is ki rakja a fotót.


csüt. nov. 27, 2008 16:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Tegnap végleg elszállt az E51-em. Nem volt vele szerencsém, már a megvétel után 3 órával úgy lefagyott,hogy akksi ki-be se szüntette meg, irány a szerviz. Ez péntek délután volt, vasárnap megint lefagyott, hard reset segített. Azóta egy párszor volt fagyás, többször, mint a másikon, a 6120C-n egy év alatt. Pedig az E51-et két hónapja vettem. Már egész jól "be volt rendezve". Tegnap egy dokumentumot akartam megnyitni, nem bírtam, aztán kiírta, nincs license. Ez azért érdekes, mert 5.0-ra ápgrédelt jogtiszta, fizetős progi volt. Aztán lefagyott, az akksis játék utánmég ment, de lassított felvételben, végülakövetkező bekapcsolásnál kiírta, a telefon nem indítható, forduljon a márkakereskedéshez. Minden variációt megpróbáltam, offline mód, reset különböző változatai, de mindig ez volt a vége. Ma szerviz, küldik Pestre, nem voltak hajlandóak rögtön cserélni.Mint mondják, nagy valószerűséggel hardveres. Ez az E51-nél előforduló meghibásodások 2%-ban fordul elő.


csüt. nov. 27, 2008 16:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
gyoref írta:
Rootbeer írta:
gyoref írta:
Sziasztok!

Felraktam a Sygicet és azt tapasztaltam,hogy
berakott 1 csomó képet a galériába. :cry:
Eléggé zavar , hogy lehet ezeket eltüntetni,?
Kitörölni nem merem,hátha a progi használja. :oops: :roll:


Memokari megfelelő könyvtárában (Res/Icons) a programhoz tartozó képeket (*.bmp fájlok) rejtetté kell tenni, X-plore-ral nehézkes, Y-Browserrel megy, vagy PC-n - mondjuk - TotalCommanderrel. :)



Köszi, x-plorem van :roll:
A nehézkes mit jelent?
és ha rejtett akkor törölhetem?vagy nem fogom látni?


Ne töröld!!! :shock:
X-plore nem tud fájlformátum szerint egyszerre többet kijelölni, ezért nehézkes egyenként a rejtetté tevés. Ha rejtett, nem fog okoskodni a galériában! Gondolom, ez a célod. 8)


csüt. nov. 27, 2008 13:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Gratulálok ehhez a fórumhoz!! Hihetetlen sokat segített, minden elismerésem!!

Egyetlen vágyamra nem találtam csak megoldást, az pedig a számítógép irányítása bluetooth-on. (E51em van) Ami programokat találtam azok vagy infrásak, vagy régebbi Symbianra valók voltak.

Remélem van rá progi. :?

Előre is köszi a segítséget!


csüt. nov. 27, 2008 13:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
colos128 írta:
na akkor még 1vmi...remélem még nem volt téma
szal: ha beteszek egy képet háttérnek levágja az alját és tetejét vmiért ésott ugyebár a téma képe láccik...ezt vhogy meglhet oldani? :hm:
Örülök,hogy sikerült a témás manőver!:)
Képeket nem tudsz csak úgy berakni háttérnek.Témát kell készíteni a képből gépen,vagy neten,de ez elég macerás.Egy egyszerű telefonra telepíthető témakészítő progi a ThemeDIY.Ezzel full kijelzős lesz a kép,de semmi extra.


csüt. nov. 27, 2008 12:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 04, 2008 8:28
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Hozzászólás 
Rootbeer írta:
gyoref írta:
Sziasztok!

Felraktam a Sygicet és azt tapasztaltam,hogy
berakott 1 csomó képet a galériába. :cry:
Eléggé zavar , hogy lehet ezeket eltüntetni,?
Kitörölni nem merem,hátha a progi használja. :oops: :roll:


Memokari megfelelő könyvtárában (Res/Icons) a programhoz tartozó képeket (*.bmp fájlok) rejtetté kell tenni, X-plore-ral nehézkes, Y-Browserrel megy, vagy PC-n - mondjuk - TotalCommanderrel. :)



Köszi, x-plorem van :roll:
A nehézkes mit jelent?
és ha rejtett akkor törölhetem?vagy nem fogom látni?


csüt. nov. 27, 2008 11:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
gyoref írta:
Sziasztok!

Felraktam a Sygicet és azt tapasztaltam,hogy
berakott 1 csomó képet a galériába. :cry:
Eléggé zavar , hogy lehet ezeket eltüntetni,?
Kitörölni nem merem,hátha a progi használja. :oops: :roll:


Memokari megfelelő könyvtárában (Res/Icons) a programhoz tartozó képeket (*.bmp fájlok) rejtetté kell tenni, X-plore-ral nehézkes, Y-Browserrel megy, vagy PC-n - mondjuk - TotalCommanderrel. :)


csüt. nov. 27, 2008 11:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. okt. 04, 2008 8:28
Hozzászólások: 46
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Hozzászólás 
Sziasztok!

Felraktam a Sygicet és azt tapasztaltam,hogy
berakott 1 csomó képet a galériába. :cry:
Eléggé zavar , hogy lehet ezeket eltüntetni,?
Kitörölni nem merem,hátha a progi használja. :oops: :roll:


csüt. nov. 27, 2008 11:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 10:53
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
na akkor még 1vmi...remélem még nem volt téma
szal: ha beteszek egy képet háttérnek levágja az alját és tetejét vmiért ésott ugyebár a téma képe láccik...ezt vhogy meglhet oldani? :hm:


csüt. nov. 27, 2008 11:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 10:53
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Eragon írta:
colos128 írta:
hali!
remélem vki tud nkem segiteni
n85-öm van és nemtalálom hol lehetne törölni a témákat amiket felraktam (alk kezelőbe nincs)
előre is köszi :D
Üdv mindenkinek!:) Gratula a topichoz,nagyon sok hasznos dolgot olvastam itt!
Tehát a válasz:ha a kártyára telepítetted a témákat töröld az E:\privat\10207114\import-ban és az E:\resource\skin-ben lévő mappákat.Ezek tartalmazzák a témák összetevőit.
De egyszerűbb,ha újra telepíted a témákat felülírva a fent lévőket és a telefonmemóriába rakod őket.Így már valószínű,hogy látható lesz az alkalmazáskezelőben.

na sikerült megoldani :D köszi szépen...már egy ideje idegesített a dolog :D


csüt. nov. 27, 2008 11:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
A héten eladtam régi navimat és teljesen áttértem az e71 Garminra. Namost jelenleg a 5.00.10 van fent Magyarország térképpel.

Olyan gondom lenne, hogy Ausztria és Németország térképre lenne szükségem. Hogyan lehetne ezt orvosolni?

Mivel a magyar térképpel stabil, nem szívesen szedném le, csak ha más megoldás nincs.

Köszönöm!


csüt. nov. 27, 2008 9:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
dzsozefo írta:
Nokia E 51 miért nem megy a szignózás? 220.34.37 softal!

Vissza állitom x-plore nél a dátumot de nem felel meg a tanusitvány! Semmit nem tudok telepiteni egyelőre.

Régi softal tökéletesen működött. thx :shock:


Megcsináltad a hack-et? (hellocarbide)


csüt. nov. 27, 2008 8:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
Szia Reddoors. Engem is érdekelne, érdemes-e Garmin 5.00.10-ről, 5.00.20-ra frissíteni?
Nálam ez a verzió már nem lép ki, ha a kedvencekből akarok navigálni.


csüt. nov. 27, 2008 8:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
colos128 írta:
hali!
remélem vki tud nkem segiteni
n85-öm van és nemtalálom hol lehetne törölni a témákat amiket felraktam (alk kezelőbe nincs)
előre is köszi :D
Üdv mindenkinek!:) Gratula a topichoz,nagyon sok hasznos dolgot olvastam itt!
Tehát a válasz:ha a kártyára telepítetted a témákat töröld az E:\privat\10207114\import-ban és az E:\resource\skin-ben lévő mappákat.Ezek tartalmazzák a témák összetevőit.
De egyszerűbb,ha újra telepíted a témákat felülírva a fent lévőket és a telefonmemóriába rakod őket.Így már valószínű,hogy látható lesz az alkalmazáskezelőben.


csüt. nov. 27, 2008 7:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Köszönöm Rootbeer.


csüt. nov. 27, 2008 5:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok.
Most lettem egy e61 Boldog tulajdonosa ;-)
Egyszer el kell kezdeni :D

Rengeteg hasznos dolgot tudtam meg a topicból, gratuláok hozzá!!

Viszont keresnék egy olyan megoldást, ami az akku töltöttségi állapotát nagyobb méretben, vagy %-os arányban kiteszi a képernyőre, mert ami a feső sarokban van az igen miniatűrre sikeredett.

Végigbogarásztam az egész topicot, de vagy elkerülte a figyelmemet, vagy tényleg nem találtam ilyet.

Minden megoldás érdekel :lol:


csüt. nov. 27, 2008 0:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség