Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 10:12



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Én az E51-re már vagy 2x feltelepítettem, majd letöröltem. Nagyon kiszámjthatatlanul működik, inkább bosszúság, mint szórakozás. Van, hogy egyáltalán nem,van, hogy bizhonyos előadokkal nem lehet elérni...


csüt. jan. 01, 2009 19:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 16, 2008 14:58
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
buek először is ..

felraktam a e61i telómra a youtube playert, **** meg is találja amit akarok nézni de valami streamer vagy milyen hibaüzenettel nem indítja el a videókat, a videókat hasonló szisztémában megtalálja mint PC-n, nagyon tetszik unaloműzésnem király lenne ha van wifi a közelben :D

mit lehet ezzel csinálni hogy elinduljon a lejátszás? ti hogyan használjátok?


csüt. jan. 01, 2009 19:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. feb. 01, 2008 22:47
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
col írta:
hency írta:
Sziasztok!
A hello carbide progit honnan tudom letölteni? és mit kell tudni a telepítésével kapcsolatban?
BUÉK mindenkinek!!


A topic első oldalán vannak felsorolva a fontosabb programok, részek. Többek között ez is, teljes leírással.
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35993&postdays=0&postorder=asc&start=200
Hogy ne kelljen sokat keresgélned... pedig ennyit igazán megtehetnél..:)

De ha mindez nem lenne elég, itt egy másik link is:

http://s60web.extra.hu/legegyszerubb.php#9.2


Köszi szépen!
BUÉK


csüt. jan. 01, 2009 18:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2009 10:55
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Jatanka írta:
Köszönöm.

Titkon reméltem, hogy valami magyar rsc file és/vagy a kétszámjegyű nyelvi kódokat tartalmazó file módosításával valahogy előcsalogatható az XX firmware-ben a magyar nyelv, hiszen más modelleknél az XD, XE és XX verziókban van magyar nyelv.

Ami fura, hogy amikor vettem, akkor egy régebbi ázsiai DX fw verzió volt rajta és magyar nyelvű volt. Aztán azon nyomtam egy hard resetet, mert tele volt szemetelve mindenfélével és utána már nem volt kiválasztható a magyar. Nem zavart annyira, mert ez annál frissebb, de abból kiindulva vélelmeztem, hogy esetleg ez is moddolható...

Jatanka


A PtiHungarian.rsc file csak a T9 beviteli nyelvet érinti vagy a menü nyelvét is? Ennek bemásolása a megfelelő mappába a nem magyar nyelvű készülékbe segíthet?

Jatanka


csüt. jan. 01, 2009 17:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 16:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás Re: X-plore 1.22
col írta:
ko_la írta:
B.U.É.K. Sziasztok! Nokia 6120C hackelt telefon, volt rajta X-plore 1.22 progi, azt irta ki, hogy keressek ujabb verziot és kilépett. Letöröltem. Ha ujratelepitem, ugyan ez a válasz. Tud valaki segiteni? Előre is köszi.


Keresd meg itt a topicban az 1.20-as all hack verziót. Azzal menni fog.
Imhol van, az oldal első harmadában (képpel, leírással, síppal, dobbal, nádihegedűvel..):
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35993&postdays=0&postorder=asc&start=50

Hogy miért nem olvassátok el legalább a topic első részét, ahol a fontos infók mind, mind megvannak...:(


Teljes mértékben igazad van a visszaolvasással. Köszi a linket. Siker.


csüt. jan. 01, 2009 17:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás Re: X-plore 1.22
ko_la írta:
B.U.É.K. Sziasztok! Nokia 6120C hackelt telefon, volt rajta X-plore 1.22 progi, azt irta ki, hogy keressek ujabb verziot és kilépett. Letöröltem. Ha ujratelepitem, ugyan ez a válasz. Tud valaki segiteni? Előre is köszi.


Keresd meg itt a topicban az 1.20-as all hack verziót. Azzal menni fog.
Imhol van, az oldal első harmadában (képpel, leírással, síppal, dobbal, nádihegedűvel..):
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35993&postdays=0&postorder=asc&start=50

Hogy miért nem olvassátok el legalább a topic első részét, ahol a fontos infók mind, mind megvannak...:(


csüt. jan. 01, 2009 16:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
hency írta:
Sziasztok!
A hello carbide progit honnan tudom letölteni? és mit kell tudni a telepítésével kapcsolatban?
BUÉK mindenkinek!!


A topic első oldalán vannak felsorolva a fontosabb programok, részek. Többek között ez is, teljes leírással.
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35993&postdays=0&postorder=asc&start=200
Hogy ne kelljen sokat keresgélned... pedig ennyit igazán megtehetnél..:)

De ha mindez nem lenne elég, itt egy másik link is:

http://s60web.extra.hu/legegyszerubb.php#9.2


csüt. jan. 01, 2009 16:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2008 16:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás X-plore 1.22
B.U.É.K. Sziasztok! Nokia 6120C hackelt telefon, volt rajta X-plore 1.22 progi, azt irta ki, hogy keressek ujabb verziot és kilépett. Letöröltem. Ha ujratelepitem, ugyan ez a válasz. Tud valaki segiteni? Előre is köszi.


csüt. jan. 01, 2009 16:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. feb. 01, 2008 22:47
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
Sziasztok!
A hello carbide progit honnan tudom letölteni? és mit kell tudni a telepítésével kapcsolatban?
BUÉK mindenkinek!!


csüt. jan. 01, 2009 15:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2009 10:55
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem vagyok biztos benne, de talán segítség lenne az X-plore_All_files szabadon telepíthető, szignózott verziója. Ebből csak OPDA signed verziót leltem, de az esetemben nem telepíthető, ugyebár.

Ezzel bemásolhatnám az installservert a megfelelő helyre és talán működne a dolog.

Jatanka


csüt. jan. 01, 2009 14:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2009 10:55
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Elvonatkoztatva a magyar nyelvtől esetleg valami ötlet a HelloCarbid problémámra?

Néhány külföldi oldalon olvasható ugyanez a gond, de megoldást egyelőre sehol nem találtam.

Jatanka


csüt. jan. 01, 2009 13:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2009 10:55
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Köszönöm.

Titkon reméltem, hogy valami magyar rsc file és/vagy a kétszámjegyű nyelvi kódokat tartalmazó file módosításával valahogy előcsalogatható az XX firmware-ben a magyar nyelv, hiszen más modelleknél az XD, XE és XX verziókban van magyar nyelv.

Ami fura, hogy amikor vettem, akkor egy régebbi ázsiai DX fw verzió volt rajta és magyar nyelvű volt. Aztán azon nyomtam egy hard resetet, mert tele volt szemetelve mindenfélével és utána már nem volt kiválasztható a magyar. Nem zavart annyira, mert ez annál frissebb, de abból kiindulva vélelmeztem, hogy esetleg ez is moddolható...

Jatanka


csüt. jan. 01, 2009 13:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Samsungokon nincs nyelvcsere külön.

Ha egy softban nincs magyar, akkor az egészet cserélni kell.

Ha az XX-ben nem volt, akkor XD-set kell keresni, ami eredetileg rajta volt, ahogy írtad.

Nem vagyok biztos benne, hogy a hackek nem csak a Nokia S60 telókkal kompatibilisek-e, szerintem igen.


csüt. jan. 01, 2009 12:46
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Jatanka írta:
Esetleg lehet-e magyar nyelvet utólag tenni egy olyan fw-re, amiben nincsen?

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=32024
Ezt nézd át.


csüt. jan. 01, 2009 12:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2009 10:55
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Samsung G810
Sziasztok!

Régóta olvasgatom a fórumot, sok hasznos dolgot találtam.

A saját Samsung i550-esemen sikerrel végrehajtottam a Hackpaket telepítését. Most megakadtam a fiam Samsung G810-esével. Szerettem volna erre is feltenni az installservert és egyéb szükséges dolgokat.
Gondjaim:
- a telefon fw. verziója G810XDHE3 A Samsung féle HackPaketben lévő HelloCarbid a Menu1-re azonnal újraindítja a telefont. A weben azt írják, hogy G810XXHG5 fw kellene hozzá. Ezt felraktam a telefonra, de ebben meg nincsen magyar nyelv.
- a Drakkarious 3.0 FP1 féle HelloCarbid a Menu1-re nem csinál semmit.
- mi a hézag ezzel az OS és vagy fw verzióval?

Minden segítséget nagy örömmel veszek.

Esetleg lehet-e magyar nyelvet utólag tenni egy olyan fw-re, amiben nincsen?

Előre is köszönöm

Jatanka


csüt. jan. 01, 2009 11:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás 
SIS!

Köszi igazad van, hogy erre nem gondoltam.
BÚÉK


szer. dec. 31, 2008 19:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
Attka írta:
Szia!

Mindegy a film adatai, mert ha az automatikus elforgatás be van kapcsolva az N82-n és efordítom fizikailag a telefont akkor kirakja a TV-OUT-on is teljes képernyőre, csak mivel a tartóm fix álló, ezért így nem jó nekem, ezért keresem azt a lehetőséget, hogy én mondjam meg neki, hogy hiába áll a telefon, olyan legyen mintha feküdne. Remélem nagyjából érthető voltam. :)

Hali


Sziasztok!

Ha valakinek a fenti esetre lenne szüksége, akkor a megoldás a RotateMe program, abból is 1.50Beta verzió ugyanis, az újabb verziókban gombnyomásra már nem lehet változtatni az elforgatást, mert már automatikus.

Hali


szer. dec. 31, 2008 18:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Medical írta:
Az előző oldalon volt egy kérdésem, de nem kaptam rá választ, újból kérdezem E71 mobilom Hack-t, reddoors által leírtak szerint, már egy jó ideje, az ünnepek alatt a fiamét is megcsináltam.
Azt szeretném kérdezni, hogy utólag capsOnOff alkalmazást szeretném telepíteni, mint tudjuk nem férhető hozzá a sys>bin mappához, így nem tudom bemásolni a CProfDriver_SISX.ldd fájlt.
Újra meg kell csinálni a Hack-t vagy van más meg oldás?
Köszi.

B.Ú.É.K. Miden kedves fórum társamnak.


Nem igazán értem miért kell újra megcsinálni a Hack-t, már megcsináltad egyszer amikor feltelepítetted a HelloCarbide programot. Gondolom nem vetted le, mert később is hasznos lehet, például ilyenkor.
Ha elindítod a háttérben az X-plore fájlkezelőt, és meghívod a HelloCarbide programot (belépsz a megfelelő menüpontba) akárhányszor írhatod a sys>bin mappát. Én is piszkáltam már utólag. Csak annyi, ha kész, újra kell indítani a telefont.
:D :D :D
Boldog Újévet Kívánok minden kedves fórumtársnak !!!


szer. dec. 31, 2008 18:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Old rocker írta:
öööö ... most a filmre gondolsz, vagy az együttesre?

Sepultura
The Doors
A utóbbiból film is készült de nem szeretném tovább "OFF" -olni a topicot mert ugyebár nem Rólam szól. :wink:


szer. dec. 31, 2008 18:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Ági, csak nem tudok omertát tartani, off ide, off oda: amikor az általad említett felszólítást tennék a mosogató szivaccsal, hogy azért vagyok nő, na akkor mondanám összes nőiességemet összeszedve, hogy "azt ám, a palif@szát!"


szer. dec. 31, 2008 18:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Szerintem újra kell karbidoznod. BUÉK.


szer. dec. 31, 2008 18:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás 
Az előző oldalon volt egy kérdésem, de nem kaptam rá választ, újból kérdezem E71 mobilom Hack-t, reddoors által leírtak szerint, már egy jó ideje, az ünnepek alatt a fiamét is megcsináltam.
Azt szeretném kérdezni, hogy utólag capsOnOff alkalmazást szeretném telepíteni, mint tudjuk nem férhető hozzá a sys>bin mappához, így nem tudom bemásolni a CProfDriver_SISX.ldd fájlt.
Újra meg kell csinálni a Hack-t vagy van más meg oldás?
Köszi.

B.Ú.É.K. Miden kedves fórum társamnak.


szer. dec. 31, 2008 17:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
öööö ... most a filmre gondolsz, vagy az együttesre?


szer. dec. 31, 2008 17:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Old rocker írta:
Naaztakkó mi van?? :D Még jó, hogy nem léptünk bele.

Reddoors, én is gratulálok a topikhoz. A nicked és a paint it black szövege között van valami összefüggés?
"I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black
I see the girls walk by dressed in their summer clothes
I have to turn my head until my darkness goes"


Talán annyi összefüggés van ,hogy mindkettő egy együttest takar , két különböző stílusban(mondjuk a két kedvenc).
A "red"-nek külön jelentése van de erre most nem térnék ki.
Remélem kielégítő volt a válasz. :)

Gondolom mint "Old rocker" jól ismered mindkettőt. Ha esetleg nem akkor segítek. :)
Amúgy köszi a gratulációt. :wink:


szer. dec. 31, 2008 16:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. márc. 25, 2006 22:40
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: Font
Eragon írta:
gvala írta:
Heló! 6120-amon volt régebben font magnifier (más betűnövelő nincs), de mégegyszer nem tudom fölrakni a dátum visszaállítással, a hackalés bonyolultnak tűnik, félek, valamit elcseszek.
Buék!
Hali!Nekem is 6120 van és az a véleményem,hogy nagyon nehéz elcseszni a hackelést.Ha mégis,hát egy hard reset mindent rendbehoz.De,ha nem akarod nem csinálod meg.Az alábbi betűméret növeléshez a leírás szerint nem is kell a hack.Az enyém fel van törve,ezért nem vagyok biztos a dologban.Az viszont tuti,hogy működ,mert én is ezt használom a telón betű nagyításra.Ha akarod a betűtípust is meg lehet változtatni bármelyik számítógépről átmásolt .ttf fájllal,ami ékezetes.De ez nem muszáj,csak extra.Lényeg,hogy pontosan kövesd a leírást!
Gratula a topic forgalmához,sikeréhez Reddoorsnak!
Boldog új évet mindenkinek!:)



Kösz, megcsinálom, de már csak az újévben, mert már elkezdtünk itt sörözni, hát..Buék!


szer. dec. 31, 2008 16:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Köszönöm, Old rocker. Bár az igazi hátraszaltó nem a feleségül menés lehet, hanem amikor felszólítanak, hogy mosogass el, végül is te vagy a nő :evil: Hát hol van ráírva a mosogató szivacsra, hogy Ágikáé :lol: Jaj, a női ruhadarabok felvételétől viszont nem tudok eltekinteni...
De mostmár tényleg befejeztem az offolást. (Dorombolás ide vagy oda :wink: ) BUÉK


szer. dec. 31, 2008 15:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Naaztakkó mi van?? :D Még jó, hogy nem léptünk bele.

Reddoors, én is gratulálok a topikhoz. A nicked és a paint it black szövege között van valami összefüggés?
"I see a red door and I want it painted black
No colors anymore I want them to turn black
I see the girls walk by dressed in their summer clothes
I have to turn my head until my darkness goes"


szer. dec. 31, 2008 15:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Old rocker írta:
Meglehetősen hülye, száraz és ironikus humorom van

Igen
Észrevettem
Cool :D


szer. dec. 31, 2008 15:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
kukinyo írta:
És mi a biztosíték arra hogy te nő vagy? Én is lehetnék jenets jekszon :D
:D :D :D :D


szer. dec. 31, 2008 15:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
Na ennyit az egyenlőségről :evil: Egyébként a férfiak csak hiszik, hogy egyik nő sem szeret telefonnal, vagy teszem azt autóval foglalkozni. Ilyen felfogásból gondolják az "édi" lila, rózsaszín buta telefonról, hogy női. Macika, ákoska bocs az offért befejeztem. 8)

Kedves Ági! Most én is offolni fogok, ezért elnézést mindenkitől, dehát egyszer van egy évben Szilveszter...
Szóval kedves Ági, én örülök neki, hogy férfi lettem; így nem voltam kitéve annak, hogy feleségül megyek valakihez a fajtámból...
Beállítottságomból adódóan egyformán utálom a hímsovinisztákat és a kékharisnyákat; ugyanakkor jogosnak találom az észrevételedet, még ha létszámilag kisebbségben is vagy ezen a fórumon: ezért felajánlom, hogy kárpótlásul hiányos öltözékben kész vagyok neked egy hastáncot járni - a női intim ruhadarabok felvételét mellőzném... Esetleg te viselhetnél, mint nézőközönség... BUÉK!


szer. dec. 31, 2008 15:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
Macika, ákoska bocs az offért befejeztem. 8)

Hát doromblni azt tudsz!!!! :D


szer. dec. 31, 2008 15:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás Re: Font
gvala írta:
Heló! 6120-amon volt régebben font magnifier (más betűnövelő nincs), de mégegyszer nem tudom fölrakni a dátum visszaállítással, a hackalés bonyolultnak tűnik, félek, valamit elcseszek.
Buék!
Hali!Nekem is 6120 van és az a véleményem,hogy nagyon nehéz elcseszni a hackelést.Ha mégis,hát egy hard reset mindent rendbehoz.De,ha nem akarod nem csinálod meg.Az alábbi betűméret növeléshez a leírás szerint nem is kell a hack.Az enyém fel van törve,ezért nem vagyok biztos a dologban.Az viszont tuti,hogy működ,mert én is ezt használom a telón betű nagyításra.Ha akarod a betűtípust is meg lehet változtatni bármelyik számítógépről átmásolt .ttf fájllal,ami ékezetes.De ez nem muszáj,csak extra.Lényeg,hogy pontosan kövesd a leírást!
Gratula a topic forgalmához,sikeréhez Reddoorsnak!
Boldog új évet mindenkinek!:)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eragon szer. dec. 31, 2008 15:41-kor.



szer. dec. 31, 2008 15:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
kukinyo írta:
Na látod
Én sem hiszek a csodákban,sőt ki is próbáltam de semmi változást nem tapasztaltam gyorsulás (lassulás :D ) téren.Mégse gúnyolódom.Ha placebo hatás is,és ettöl valaki jobban érzi magát:hát legyen.
AQmit írtál, nekem dunsztom nem volt eddig róla.
Képzeld el mi lenne akkor ha mindenki tudna mindent?
Boldog új évet neked is öreg pajtás :D

Na de pajtás, én nem gúnyolódtam! Meglehetősen hülye, száraz és ironikus humorom van, de csak a véleményemet írtam, az Indul a bakterház gyöngyszemét meg tényleg csak a vicc és azok kedvéért idéztem, akik olvasták; akik meg nem, sürgősen pótolják, alapmű és végig röhögi a könyvet! BUÉK neked is!!


szer. dec. 31, 2008 15:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Na ennyit az egyenlőségről :evil: Egyébként a férfiak csak hiszik, hogy egyik nő sem szeret telefonnal, vagy teszem azt autóval foglalkozni. Ilyen felfogásból gondolják az "édi" lila, rózsaszín buta telefonról, hogy női. Macika, ákoska bocs az offért befejeztem. 8)


szer. dec. 31, 2008 15:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
És mi a biztosíték arra hogy te nő vagy? Én is lehetnék jenets jekszon :D


szer. dec. 31, 2008 15:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
Először is nagyon boldog újévet mindenkinek, és jövőre sok szép szimbis telefont.
Másodszorra egy kérés. Szép ez a sok nénis háttérkép, de nem lehetne egy pár pasit is egy szál harisnyakötőben a női fórumtársaknak? Csak az egyenlőség jegyében...

szerintem a legnagyobb gond, hogy az ilyen témakörökben megforduló emberek ~99%-a hímnemű, és akik a témákat szerkesztik, azok inkább 100%-osan ilyenek, és nem hiszem, hogy jó gyomorral meg tudnának szerkeszteni pasis képeket egy szál harisnyakötőben, főleg annak a tudatában, hogy a célközönség 99%-a szintén csak undorodna tőle :)


szer. dec. 31, 2008 15:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Először is nagyon boldog újévet mindenkinek, és jövőre sok szép szimbis telefont.
Másodszorra egy kérés. Szép ez a sok nénis háttérkép, de nem lehetne egy pár pasit is egy szál harisnyakötőben a női fórumtársaknak? Csak az egyenlőség jegyében...


szer. dec. 31, 2008 15:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Na látod
Én sem hiszek a csodákban,sőt ki is próbáltam de semmi változást nem tapasztaltam gyorsulás (lassulás :D ) téren.Mégse gúnyolódom.Ha placebo hatás is,és ettöl valaki jobban érzi magát:hát legyen.
AQmit írtál, nekem dunsztom nem volt eddig róla.
Képzeld el mi lenne akkor ha mindenki tudna mindent?
Boldog új évet neked is öreg pajtás :D


szer. dec. 31, 2008 12:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Old rocker írta:
Hát... kövezzetek meg, de szerintem placebo hatás. Olyasmi, mint az indul a bakterházban: osztán most hogy érzi magát keee?? - hááát, mintha egy kicsinyég jobban vónék...
Legalábbis nem tudom elképzelni, hogy egy adott dátumon tett naptári bejegyzés, majd elvégzetté nyilvánítás beleszólna a telefon szoftverének a működésébe; vagy ha igen, akkor már régen rossz. Akkor bizonyos bejegyzésektől esetleg lassul?


Hallottatok már arról a fogalomról, hogy "easter egg"? Anno pl. a microsoft excelben
is volt egy beépített ilyen, annál ha jól emlékszem valami flipper játékot vagy repülésszimulátort lehetett előhozni vele.. Szóval ilyen biztos hogy léteznek, S60-on is, itt egy példa ráadásként:

1. S60-as gyári böngésző elindít,
2. webcím megnyit http:// előtag nélkül: about:browser
3. 18767 beüt és csodálkozik

(4. a képernyő el fog kékülni, majd kis idő múlva bejön valami "stáblista")


Passz.... Én alapból szkeptikus vagyok, (failor, ergo sum, kételkedek, tehát vagyok) de az E51-em gyorsaságával sincs semmi bajom. AQmit írtál, nekem dunsztom nem volt eddig róla.


szer. dec. 31, 2008 12:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás Re: Font
gvala írta:
Heló! 6120-amon volt régebben font magnifier (más betűnövelő nincs), de mégegyszer nem tudom fölrakni a dátum visszaállítással, a hackalés bonyolultnak tűnik, félek, valamit elcseszek.
Nincs egy olyan fájl, amit ki kellene törölni, hogy az imei-re ne emlékezzen?
Vagy nem is így működik? Vagy vegyem meg 10euróért a licencet? Az is meddig tart, egy évig?
Buék!

A hackelés csak látszatra bonyolult. Én is idegenkedtem tőle, brrr, belenyúlni a telefonba ... De egyébként ha jól emlékszem, a font magnifier csak 8. valamennyi euró a nokia shopban. Nem egy éves a licence.

BUÉK mindenkinek.


szer. dec. 31, 2008 12:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Kép
A hölgyek már NOKIA 5800-ra is optimalizálva. :D
Kép


szer. dec. 31, 2008 10:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Font
gvala írta:
Heló! 6120-amon volt régebben font magnifier (más betűnövelő nincs), de mégegyszer nem tudom fölrakni a dátum visszaállítással, a hackalés bonyolultnak tűnik, félek, valamit elcseszek.
Nincs egy olyan fájl, amit ki kellene törölni, hogy az imei-re ne emlékezzen?
Vagy nem is így működik? Vagy vegyem meg 10euróért a licencet? Az is meddig tart, egy évig?
Buék!

Ha formázod a telefont nem fog emlékezni az IMEI számra(*#7370# kód alapesetben 12345). Más lehetőség nem igazán van persze a vásárlástól eltekintve.


szer. dec. 31, 2008 10:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. márc. 25, 2006 22:40
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Font
Heló! 6120-amon volt régebben font magnifier (más betűnövelő nincs), de mégegyszer nem tudom fölrakni a dátum visszaállítással, a hackalés bonyolultnak tűnik, félek, valamit elcseszek.
Nincs egy olyan fájl, amit ki kellene törölni, hogy az imei-re ne emlékezzen?
Vagy nem is így működik? Vagy vegyem meg 10euróért a licencet? Az is meddig tart, egy évig?
Buék!


szer. dec. 31, 2008 10:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
reddoors írta:

OK. Már értem, ezen a problémán viszont nem hiszem, hogy programmal orvosolható.
Milyen felbontásban van konvertálva optimalizálva a film?



Szia!

Mindegy a film adatai, mert ha az automatikus elforgatás be van kapcsolva az N82-n és efordítom fizikailag a telefont akkor kirakja a TV-OUT-on is teljes képernyőre, csak mivel a tartóm fix álló, ezért így nem jó nekem, ezért keresem azt a lehetőséget, hogy én mondjam meg neki, hogy hiába áll a telefon, olyan legyen mintha feküdne. Remélem nagyjából érthető voltam. :)

Hali


szer. dec. 31, 2008 9:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Attka írta:

Szia reddoors!

Nem az a gondom, hogy a telefonon nem rakja ki teljes képernyőre, hanem TV-OUT-on keresztül az LCD monitorra nem rakja ki. Most olvasgatva megtaláltam ez a Landscape Pro progit, lehet, hogy ez segít majd nekem, de csak délután tudom kipróbálni.

Köszi a segítséget.

OK. Már értem, ezen a problémán viszont nem hiszem, hogy programmal orvosolható.
Milyen felbontásban van konvertálva optimalizálva a film?


szer. dec. 31, 2008 9:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
reddoors írta:
Attka írta:
Szia reddoors!

BUÉK viszont.

Létezik olyan program, ahol ezt az automatikus elforgatást Én tudom szabályozni attól függetlenül, hogy hogy áll a telefon?

Az a gondom, hogy van egy kis LCD monitor amire kiteszem a képet, és van egy fix tartó amiben áll a telefon, és a képet nem teszi ki teljes képernyőre, csak ha elfordítom a telefont, hiába állitom be a programon belül a fekvőmódot, Pl. Smartmovie-nál.

Hali


Szia!

Sajnos már nagyon régóta nem nézek filmet a telefonon, de annak idején a DivxPlayert használtam.
Nekem jobban bejött mint a SmartMovie.
Próbáld ki a programot, itt alapból álló módban indul a film és tetszés szerint forgatható ,rakható ki teljes kijelzőre(5 gomb).



Szia reddoors!

Nem az a gondom, hogy a telefonon nem rakja ki teljes képernyőre, hanem TV-OUT-on keresztül az LCD monitorra nem rakja ki. Most olvasgatva megtaláltam ez a Landscape Pro progit, lehet, hogy ez segít majd nekem, de csak délután tudom kipróbálni.

Köszi a segítséget.


szer. dec. 31, 2008 9:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Old rocker írta:
Hát... kövezzetek meg, de szerintem placebo hatás. Olyasmi, mint az indul a bakterházban: osztán most hogy érzi magát keee?? - hááát, mintha egy kicsinyég jobban vónék...
Legalábbis nem tudom elképzelni, hogy egy adott dátumon tett naptári bejegyzés, majd elvégzetté nyilvánítás beleszólna a telefon szoftverének a működésébe; vagy ha igen, akkor már régen rossz. Akkor bizonyos bejegyzésektől esetleg lassul?


Hallottatok már arról a fogalomról, hogy "easter egg"? Anno pl. a microsoft excelben
is volt egy beépített ilyen, annál ha jól emlékszem valami flipper játékot vagy repülésszimulátort lehetett előhozni vele.. Szóval ilyen biztos hogy léteznek, S60-on is, itt egy példa ráadásként:

1. S60-as gyári böngésző elindít,
2. webcím megnyit http:// előtag nélkül: about:browser
3. 18767 beüt és csodálkozik

(4. a képernyő el fog kékülni, majd kis idő múlva bejön valami "stáblista")


szer. dec. 31, 2008 9:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Attka írta:
Szia reddoors!

BUÉK viszont.

Létezik olyan program, ahol ezt az automatikus elforgatást Én tudom szabályozni attól függetlenül, hogy hogy áll a telefon?

Az a gondom, hogy van egy kis LCD monitor amire kiteszem a képet, és van egy fix tartó amiben áll a telefon, és a képet nem teszi ki teljes képernyőre, csak ha elfordítom a telefont, hiába állitom be a programon belül a fekvőmódot, Pl. Smartmovie-nál.

Hali


Szia!

Sajnos már nagyon régóta nem nézek filmet a telefonon, de annak idején a DivxPlayert használtam.
Nekem jobban bejött mint a SmartMovie.
Próbáld ki a programot, itt alapból álló módban indul a film és tetszés szerint forgatható ,rakható ki teljes kijelzőre(5 gomb).

Ingyenes a program, viszont időkorlátos kiadás. Kb. áprilisig használható, amit követően az újabb ingyenes verziót kell beszerezned.

Kép

Kép


szer. dec. 31, 2008 9:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Boldog Új Évet Kívánok Minden Fórumtársnak!
:D


szer. dec. 31, 2008 9:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: itt-ott
Hozzászólás 
reddoors írta:
Az év utolsó napján a topic túl van a 300000 találaton.
Remélem a jövő évben is rengeteg hasznos programról, érdekességről, újdonságról fogunk beszélgetni. :)

Boldog Új Évet Kívánok Minden Fórumozónak!



Szia reddoors!

BUÉK viszont.

Létezik olyan program, ahol ezt az automatikus elforgatást Én tudom szabályozni attól függetlenül, hogy hogy áll a telefon?

Az a gondom, hogy van egy kis LCD monitor amire kiteszem a képet, és van egy fix tartó amiben áll a telefon, és a képet nem teszi ki teljes képernyőre, csak ha elfordítom a telefont, hiába állitom be a programon belül a fekvőmódot, Pl. Smartmovie-nál.

Hali


szer. dec. 31, 2008 8:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség