Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 12:16



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
1.00(1)-et a Symbian telepítő ír ki gondolom. Akkor az ugyanaz mint az én 1.01-em. Sajnos nincs több ötlet, próbáld meg Wifi-vel. Azzal be fog lépni, és eljutsz a beállításokig. Hátha utána menni fog.


hétf. jan. 05, 2009 13:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 15:17
Hozzászólások: 1273
Tartózkodási hely: Otthon
Hozzászólás 
nemete02 írta:
Bepróbáltam Pannon W@P GPRS-el (eddig csak Wifi-t használtam):

Idézet:
Urgh, socket connection failed!
-Change acces point
-Use HTTP Connection
-Use Nimbuzz web


Itt a HTTP-t kiválasztva fel is jelentkezik szépen.

Szerk: Visszaolvastam a hozzászólásodat. Szóval neked rögtön elkezdi HTTP-vel a kapcsolódást, miután sockettel nem jött össze, és nem dobja ki a választási lehetőségeket. Nekem a legújabb verzió van a telómon. Neked?

1.00(1) verziom van


hétf. jan. 05, 2009 13:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Akkor nem tudom. :( Próbáld meg esetleg WiFi-vel, hátha azzal fel tud jelentkezni.

Bepróbáltam Pannon W@P GPRS-el (eddig csak Wifi-t használtam):

Idézet:
Urgh, socket connection failed!
-Change acces point
-Use HTTP Connection
-Use Nimbuzz web


Itt a HTTP-t kiválasztva fel is jelentkezik szépen.

Szerk: Visszaolvastam a hozzászólásodat. Szóval neked rögtön elkezdi HTTP-vel a kapcsolódást, miután sockettel nem jött össze, és nem dobja ki a választási lehetőségeket. Nekem a legújabb verzió van a telómon. Neked?


hétf. jan. 05, 2009 13:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 15:17
Hozzászólások: 1273
Tartózkodási hely: Otthon
Hozzászólás 
nemete02 írta:
Option -> Settings -> Nimbuzz -> Connection

A Connection type-nél próbáld ki a többit is. Nekem Wifi-vel pl csak Socket-ben megy, HTTP-ben sokszor megszivatott. (Bár ha jól emlékszem Socket az alap beállítás)

Nimbuzz inditásakor rögtön a kapcsolódás kiválasztásával indul a progi. Kiválasztom én neki hogy mms, vagy prs, vagy mobilvideo vagy mi...
de nem tud kapcsolódni egyikkel sem.
"Connecting..." közben csak a Cancel gombot tudom megnyomni, de amint megszakitom, kilép a program.
A beállításokat be sem tudom hozni. :(


hétf. jan. 05, 2009 13:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Option -> Settings -> Nimbuzz -> Connection

A Connection type-nél próbáld ki a többit is. Nekem Wifi-vel pl csak Socket-ben megy, HTTP-ben sokszor megszivatott. (Bár ha jól emlékszem Socket az alap beállítás)

De azért egy próbát megér! :wink:


hétf. jan. 05, 2009 13:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 15:17
Hozzászólások: 1273
Tartózkodási hely: Otthon
Hozzászólás 
reddoors írta:
Nimbuzz a mindenes (Skype, MSN, Yahoo, ICQ, stb.).
Kiváló ingyenes messenger program, jómagam ezt használom a windows live messenger helyett.

Megpróbáltam feltenni, de nem ment. Feltelepült, beregisztráltam a nimbuzz oldalán magam, a pc-s változathoz konnektáltam az msn azonosítómat, tehát a pc-n tudom használni de a telefonomon nem.
E51-esem van, és a Nimbuzz nem tud csatlakozni, ezt az üzenetet dobja:
Couldn't setup a socket connection. Testing HTTP connection...
és semmi nem történik, le kell állítani a kapcsolódást. Pannon gprs-en próbálok kapcsolódni, de nem sikerül.
Mit ronthattam el? (internetezni tudok a telefonnal)


hétf. jan. 05, 2009 12:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 16, 2008 14:58
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
január 2án kijött egy új verzió 2.0.0

nekem most 1.8.1 van fent

szerk: feltettem a 2.0.0-t de sok változást nem észlelek, ugyanazokat mutatja mint az 1.8.1


hétf. jan. 05, 2009 12:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás 
tomtrial írta:
érdekes egy reggelem volt :)

tegnap este a 2 hetes itthonlét után bekapcsoltam a handy alarm pro-ban az ébresztésemet, utána kikapcsoltam a telót és reggel nem ébresztett :( fél órát késtem melóhelyről az első munkanapon ...

most ez a progi kikapcsolt állapotban nem működik????



Sajnos nem! Mivel telepített program, kikapcsolod nem fut... Csak a gyárii ébresztő fog zörögni kikapcsolt telefon esetén.


hétf. jan. 05, 2009 12:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. okt. 22, 2008 20:24
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
CartmanX360 írta:
Én is letöltöttem a PhoNetInfo -t N82-re, nagyon jó kis progi, de van néhány dolog amit nem értek. Azt írja hogy 201MHz-es ARM4-es proci van benne és 122mega RAM, de én nem ezt olvastam az N82-ről :(


Próbáld meg a legújabbat :) Az már jól mutatja 8) Nekem legalább is igen és N82 van.


hétf. jan. 05, 2009 11:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 16, 2008 14:58
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
érdekes egy reggelem volt :)

tegnap este a 2 hetes itthonlét után bekapcsoltam a handy alarm pro-ban az ébresztésemet, utána kikapcsoltam a telót és reggel nem ébresztett :( fél órát késtem melóhelyről az első munkanapon ...

most ez a progi kikapcsolt állapotban nem működik????


hétf. jan. 05, 2009 7:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 12, 2008 19:04
Hozzászólások: 10
Hozzászólás Re: szignó,hack
jammyxxx írta:
...szeretnék váltani e66 vagy.e 71re ,megéri??? ha csak a kínais szignózást nézem hát jóó...


Az új (110.07.127-es) firmware-es E71 nem hackelhető (nyilván egyelőre), a kínais szignózó fájlokkal viszont mindent visz.
Hogy egyébként megéri-e, hát azt neked kell tudnod.
Bárkivel beszéltem, aki E51-ről E71-re váltott, senki nem bánta meg. Magamat is kérdeztem; én sem :lol:


vas. jan. 04, 2009 22:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
Old rocker írta:
SIS írta:
Ja, ahol beriaszt a vírusirtó, azt én törlöm az biztos. Mert ugye az a jó nem legális, ami nem riaszt. :D :D :D


Nem tudom, mit használsz, én NOD 32 -t. Az többször riasztott már ilyen khm. irreguláris telepítésnél. Én is lecsapkodom őket, pedig a webmesterem mindig esküdözik: telepítsem nyugodtan, az nem vírusos! Azóta nem hiszek neki (sem), amióta egy ilyen nem vírusos, de a nod által annak vélt exe futtatása miatt a gépem is újra kellett telepíteni.


szerintem figyelni kell mit akar a progi csinálni. kaspersky mindig írja hogy mit akar művelni, ha tudom mi célt szolgál a telepítendő program akkor tényleg lecsapandó ha a windows system könyvtárába akar másolni illetve a registry automatikusan indító részében key-t létrehozni... viszont sosem fogok tudni egy drivert telepíteni ha lecsapom az installer registry módosító próbálkozásait.

szóval a lényeg hogy a fürdővízzel együtt mit öntünk ki: mindenki döntse el maga :).


vas. jan. 04, 2009 15:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
kukinyo írta:
Köszönöm ez megoldotta a problémát. :D
Nincs mit!:) Annyit még hozzátennék-ha jól működ a mini-,hogy arról a meghajtóról ahová telepítetted a /Private/102033E6/MIDlets alatt az egyik mappa tartalmazza a mini.jar-t.Innen kimásolod és nem kell újra letölteni.


vas. jan. 04, 2009 14:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás Re: szignó,hack
jammyxxx írta:
szerintetek lesz e az uj szoftwre hack? e51 emvan régi szoft al (nem frissítettem okulva...)ezen jó a hack,,, szeretnék váltani e66 vagy.e 71re ,megéri??? ha csak a kínais szignózást nézem hát jóó jó (a semminél) de azért azt a szabadságot nem adja mint az allfiles , tehát t mobil szerintetek friss softal adja az e66/71et? van valakinek tapasztalat? vett mostanában valaki?


köszönöm a válaszokat


Az E51-nél megreszkíroztam a 220.-os frissítést. Meglepetésemre: szoftverfrissítés után mindenem megmaradt. 2. Továbbra is lehetett hackelni. (Újra kipróbáltam a hallocarbide-ot, m¨xik-e, működött.)


vas. jan. 04, 2009 14:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
SIS írta:
Ja, ahol beriaszt a vírusirtó, azt én törlöm az biztos. Mert ugye az a jó nem legális, ami nem riaszt. :D :D :D


Nem tudom, mit használsz, én NOD 32 -t. Az többször riasztott már ilyen khm. irreguláris telepítésnél. Én is lecsapkodom őket, pedig a webmesterem mindig esküdözik: telepítsem nyugodtan, az nem vírusos! Azóta nem hiszek neki (sem), amióta egy ilyen nem vírusos, de a nod által annak vélt exe futtatása miatt a gépem is újra kellett telepíteni.


vas. jan. 04, 2009 14:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2009 10:55
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Rootbeer írta:

Én azért - samu i550-es fórumozóként - meggondolnám a váltást olyan stabil telefonról, mint amilyen ez a típus. De mindig: valamit valamiért. :roll:


Szia!

Köszönöm Neked is és a többieknek is a válaszokat.

Tőled azt kérdezném, hogy a nevezett rögzítő progik közül valamelyik működött Nálad?

A stabiltásról: pl. a PhoNetInfo progi utolsó, HAL fülére lapozáskor a Samsung minden esetben azonnal újraindul... (??) Miben érezhető a stabilitása? Valóban nem utólag szeretnék rájönni.

Jatanka


vas. jan. 04, 2009 14:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 04, 2009 10:44
Hozzászólások: 7
Hozzászólás szignó,hack
szerintetek lesz e az uj szoftwre hack? e51 emvan régi szoft al (nem frissítettem okulva...)ezen jó a hack,,, szeretnék váltani e66 vagy.e 71re ,megéri??? ha csak a kínais szignózást nézem hát jóó jó (a semminél) de azért azt a szabadságot nem adja mint az allfiles , tehát t mobil szerintetek friss softal adja az e66/71et? van valakinek tapasztalat? vett mostanában valaki?


köszönöm a válaszokat


vas. jan. 04, 2009 12:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Eragon írta:
Valószínű,hogy az a mini hibás.
Szedd le innen a verisign verziót a teló gyári böngészőjével.

Old Rocker írta:
Ha jól emlékszem, 1x régen nekem volt valami hasonló zűröm az Opera minivel;letöröltem, más relációból felraktam, azóta semmi...

Köszönöm ez megoldotta a problémát. :D


vas. jan. 04, 2009 11:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 12, 2008 0:35
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Budapest, V. ker.
Hozzászólás 
Jatanka írta:
Sziasztok!

Samsung i550-esem van... Ha szükséges, váltok inkább Nokiára... Jatanka


Én azért - samu i550-es fórumozóként - meggondolnám a váltást olyan stabil telefonról, mint amilyen ez a típus. De mindig: valamit valamiért. :roll:


vas. jan. 04, 2009 10:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 16, 2008 14:58
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
én ALONMP3Dictaphone_s60_3rd -t használok és ez egyből mp3-ba tömöríti le a filet

nekem azért kellett mert az e61i-m beépített felvevője csak 1 percet tud venni utána mindig újra kell indítani, de ezzel a mmóriakártyát vágigtuom venni ha szükséges


vas. jan. 04, 2009 10:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Jatanka írta:
Sziasztok!

Samsung i550-esem van, ami csak az OS-ben (9.2 UI 3.1) azonos a Nokiákkal.

Feltelepítettem néhány hangrögzítő programot, de nálam, ezen a telefonon nem működnek:
- Best Answering machine
- Best Call recorder
- Psiloc Xelnex Lite recorder
- Total recorder

A hiba azonos, azaz egyáltalán nem vesznek fel hangot. Legjobb esetben egy 0 másodperces file keletkezik. A beállításokat többször átrágtam, minden rendben. Van, ami még a bejelentkező hangomat sem hajlandó rögzíteni.

Arra gondoltam, hogy hiába az azonos OS, a hardver más, így a Nokiára optimalizált szoftverek nem kezelik jól a Samsungokat.

Mivel a hívások automatikus hangrögzítése és néhány esetben az üzenetrögzítő számomra fontos lenne, így kérdezném, hogy ezek működnek-e valakinél probléma mentesen? Ha szükséges, váltok inkább Nokiára... Én a nem csúszkás modelleket kedvelem, így pl. az N79 tetszene. Fontos, hogy hackelhető legyen!

Előre is köszönöm

Jatanka
Próbáld ki az Ultimate voice recordert, ha jól tudom az N79 nem hackelhető, ha mégis a cserén gondolkodsz nagyon nézd meg az N79 gombjait mielőtt megvennéd, mert egy katasztrofa a kezelhetősége :wink: akkor már inkább N78


vas. jan. 04, 2009 10:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
Én ugyan nem használok hívásrögzítő progit,de olvastam,hogy pl az utóbbi kettő többeknél is működik rendesen.Sőt!A xelnex csipogás nélkül vesz fel.
Azt viszont tudom,hogy az N 79 pont a hackelhetetlen kategóriába tartozik egyelőre.Úgyhogy,ha cserélni akarsz más típussal barátkozz!:)


vas. jan. 04, 2009 10:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jan. 01, 2009 10:55
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Samsung i550-esem van, ami csak az OS-ben (9.2 UI 3.1) azonos a Nokiákkal.

Feltelepítettem néhány hangrögzítő programot, de nálam, ezen a telefonon nem működnek:
- Best Answering machine
- Best Call recorder
- Psiloc Xelnex Lite recorder
- Total recorder

A hiba azonos, azaz egyáltalán nem vesznek fel hangot. Legjobb esetben egy 0 másodperces file keletkezik. A beállításokat többször átrágtam, minden rendben. Van, ami még a bejelentkező hangomat sem hajlandó rögzíteni.

Arra gondoltam, hogy hiába az azonos OS, a hardver más, így a Nokiára optimalizált szoftverek nem kezelik jól a Samsungokat.

Mivel a hívások automatikus hangrögzítése és néhány esetben az üzenetrögzítő számomra fontos lenne, így kérdezném, hogy ezek működnek-e valakinél probléma mentesen? Ha szükséges, váltok inkább Nokiára... Én a nem csúszkás modelleket kedvelem, így pl. az N79 tetszene. Fontos, hogy hackelhető legyen!

Előre is köszönöm

Jatanka


vas. jan. 04, 2009 8:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nekem is riasztott már hiába a számítógépes virusírtóm. Pedig azt már milyen régóta csiszolgatják az okosak.


szomb. jan. 03, 2009 22:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
A régebbi symbianokra volt egy restart progi,amire szintén visított a virnyákgyilok.Pedig nem volt az.Csak mivel rendszer prog volt a gyilok benézte.


szomb. jan. 03, 2009 22:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Aha... Én is így jártam, aztán kiderült nem vírus, hanem valami titkosítási algoritmus... Amit a Nod32 néha benéz...


szomb. jan. 03, 2009 22:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Ja, ahol beriaszt a vírusirtó, azt én törlöm az biztos. Mert ugye az a jó nem legális, ami nem riaszt. :D :D :D


szomb. jan. 03, 2009 22:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
LukacsAgi írta:
Nem telepítettél még fel ...khm finoman szólva nem teljesen legális progit a számítógépedre? Ott is sokszor beriaszt a virusírtó. (Én nem tom , mer én nem...úgy mesélték 8) )[/b]


Két tmp file-ben is megtalálta, ami melléktermék lehetett. De lehet hogy ez az eset fordult elő amit mondasz. De az azért nagyon vírusra, féregre emlékeztet, hogy pont a reset tiltódott le, amivel rendbe tudtam volna szedni a telót? Hmmmm. A belső is, és a kódos is. Hát nem tudom, legyen egyedi eset.


szomb. jan. 03, 2009 22:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem telepítettél még fel ...khm finoman szólva nem teljesen legális progit a számítógépedre? Ott is sokszor beriaszt a virusírtó. (Én nem tom , mer én nem...úgy mesélték 8) )[/b]


szomb. jan. 03, 2009 22:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. jan. 03, 2009 18:29
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
col írta:
nedudgi írta:
Sziasztok egy kis segítséget kérnék.
Az első oldal leírás alapján próbáltam felrakni a hello carbide-t egy E66-ra de azt irja ki hogy tanusítványhiba. De minden másnál is xplor,rompatch semmit nem tudok rátenni. ha valaki tud valami megoldást az nagyon jó lenne. Köszi :cry:


Próbáld ki ezt, illetve ellenőrizd:
Menü/Telepítések/Alk. kezelő
Opciók/Beállítások:
Szoftvertelepítés MIND
Online tanúsítv.ell. KI


Köszi. Úgytűnik ez vot aprobléma.
Remélem a többivel se lesz gond. :wink:


szomb. jan. 03, 2009 22:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
OK, ez volt az utolsó ilyen hosszú hozzászólás. Lehet hogy nem vírus, akkor viszont kérdés, az F-secure (mobile-security-s60-os91-fsc-oem.sisx) miért helyezte karanténba, a két tmp file-al egyetemben. Az mindenesetre jó, hogy az InstallServer.exe-ben már nem talált vírust.


szomb. jan. 03, 2009 22:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Ezután minden programot fel tusz telepíteni a telefonodra,vagyis csak azokat amik s60-ra íródtak.


szomb. jan. 03, 2009 21:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 16, 2008 14:58
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
sikerült vgre az első oldalon lévő hellocarbide-s hack

csak azt szeretném megkérdezni hogy ezek után minen symbianos alkalmazást feltudok telepíteni? vagy ez az installserver.exe is csak egy ideig működik?

mert amióta megcsináltam azok a progik is felmennek amik eddig ne nagyon ..

még1× köszi a jó leírásért !!!


szomb. jan. 03, 2009 21:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
kukinyo írta:
Már többször feltelepítettem az opera minit és ahányszor csak böngészni akarok,mielött betöltödne ujra indita a telefont.(N95)Lehetséges hogy egy másik progival akad össze?Vagy mi lehet a baja?
Köszi :(


Ha jól emlékszem, 1x régen nekem volt valami hasonló zűröm az Opera minivel;letöröltem, más relációból felraktam, azóta semmi...


szomb. jan. 03, 2009 20:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Sziasztok !
Hát, nekem volt egy nagyon furcsa esetem a mobilommal, elmesélem, más ne járjon úgy mint én. Egy Nokia 6650 kagylótelefonom van.
Feltettem már vagy 2 hete a HelloCarbide programot, segítségével másoltam a sys\bin könyvtárba az installserver.exe-t . (Ezután sok alkalmazást, köztük a Garmint is installáltam, kiválóan működtek.)
Ma annyit csináltam, hogy kicseréltem a SIM kártyát, mert volt egy domino kártyám, amin sok elküldhető ingyen SMS volt. Visszahelyezés után, egyszer csak kivilágosodott a külső kijelző , majd ezután a pontos idő és a dátum 180-al elfordítva, háttér nélkül jelent meg, háttérkép nélkül. (Közben törölgettem a külső kijelzőt, lehet hogy több gomb egyidejű megnyomásának is köze volt a jelenség kiváltásához.) Így nézett ki (kicsit rossz felvétel) :
http://kepfeltoltes.hu/090103/DSC01867_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Gondoltam adok egy gyári visszaállítást, de amikor beléptem a gyári visszaállítás menübe, a kijelző bal felső sarkában megjelent az a kép, ahogy a külső kijelző előzőleg kinézett. Akkor lepődtem meg, amikor be akartam írni a telefonkódot, mert akkor a a jobb sarokban megjelent külső kijelző kiírta, hogy "nyissa ki a telefont a folytatáshoz"
http://kepfeltoltes.hu/090103/DSC01863_ ... es.hu_.jpg
Ezzel bezárult a kör, ill. még megpróbáltam a *#7370#, sajnos a helyzet ugyanaz. Régi külső kijelző a bal sarokban, nyissa ki (persze hogy nyitva volt)...
Hát, ekkor biztos voltam benne hogy ez egy vírus, és féltem hogy szerviz lesz belőle. Ekkor elővettem a leggyanúsabb programot, a HelloCarbide-t, elindítottam, és ebben a pillanatban megjelent a telefonkód inputja, be tudtam írni, és le is resetelődött a telefonom.
Mondanom sem kell, hogy a "beteg" telefonnal készült mentés nem töltődött vissza, pedig rendben lement, szerencsére volt egy héttel ezelőtti. Azadatok visszatöltése után az F-secure free változatát tettem fel legelőször. Azután jött volna a HellpCarbide, amit az F-secure azonnal megakadályozott (vírust jelzett). Mivel a HAck-ot meg akartam csinálni, volt még bátorságom kilépni az GF-secure-ből, felmásoltam az installserver.exe programot, majd újra elindítottam a víruskeresőt. Azonnal karanténba tette a HelloCarbide.exe-t, és még két darab átmeneti fájlt. Hát nagyjából ez a történet, számomra az a tanulság, hogy mégis illik félni kicsit a mobilvírusoktól, eljött ez a kor, és Macikának volt igaza, amikor egy hozzászólásában azt írta ő inkább tartózkodik at efféle Hack-tól, inkább egyedileg szignózza a progikat. A HelloCarbide-t leinstalláltam, lehet többet nem teszem fel, igaz megmenteni is ő mentett meg de szerintem a bajt is ő okozta. Kíváncsi lennék a ti véleményetekre, bocs hogy kicsit hosszú lett.


szomb. jan. 03, 2009 20:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
kukinyo írta:
Már többször feltelepítettem az opera minit és ahányszor csak böngészni akarok,mielött betöltödne ujra indita a telefont.(N95)Lehetséges hogy egy másik progival akad össze?Vagy mi lehet a baja?
Köszi :(
Valószínű,hogy az a mini hibás.
Szedd le innen a verisign verziót a teló gyári böngészőjével.


szomb. jan. 03, 2009 20:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 20:45
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
Old rocker írta:
reddoors írta:
A szignózásra, pontosabban a tanúsítványfájlok(cer, key) beszerzésére elvileg van még egy a kínaihoz hasonló megoldás, ami lényegesen egyszerűbbnek tűnik.
Reményeim szerint hamarosan bemutatásra kerül.


Remélem, a 6120C frissített változatára is lesz valami orvosság....

Ezt már én is nagyon várom,mert idegesít így egy kicsit hackelés nélkül a teló.


szomb. jan. 03, 2009 20:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Már többször feltelepítettem az opera minit és ahányszor csak böngészni akarok,mielött betöltödne ujra indita a telefont.(N95)Lehetséges hogy egy másik progival akad össze?Vagy mi lehet a baja?
Köszi :(


szomb. jan. 03, 2009 19:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
reddoors írta:
A szignózásra, pontosabban a tanúsítványfájlok(cer, key) beszerzésére elvileg van még egy a kínaihoz hasonló megoldás, ami lényegesen egyszerűbbnek tűnik.
Reményeim szerint hamarosan bemutatásra kerül.


Remélem, a 6120C frissített változatára is lesz valami orvosság....


szomb. jan. 03, 2009 19:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. dec. 22, 2007 11:09
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
nedudgi írta:
Sziasztok egy kis segítséget kérnék.
Az első oldal leírás alapján próbáltam felrakni a hello carbide-t egy E66-ra de azt irja ki hogy tanusítványhiba. De minden másnál is xplor,rompatch semmit nem tudok rátenni. ha valaki tud valami megoldást az nagyon jó lenne. Köszi :cry:



Ez fantasztikus! A lehetséges megoldáshoz még lapoznod sem kell, ezen az oldalon van néhány bejegyzéssel feljebb, legalább azt olvassátok el ahova írtok... Ez már engem idegesít, pedig én is elég amatőr vagyok, de azért igyekszem... :?


szomb. jan. 03, 2009 19:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
Sziaszttok és BUék!

Kb. egy hete már kérdeztem, de nem jött semmi, megpróba mégegyszer:

"sziasztok,

valaki nem tud esetleg egy e71-re való T-s Mobil TV alkalmazást? Próbálom letölteni netről, wapról, de aszongya, hogy nem kompatibilis a készülékem, pedig igen. Alapban nincs rajt, mert ez még az elsök közül való független, nem brandelt sw-vel van. Ha valakinek van egy t-s e71-e, akkor ha elkezdi letölteni a t- wap vagy netröl, akkor telepités elött el tudja menteni, és akkor már küldhetö Smile

elöre is köszi"

szal köszi


szomb. jan. 03, 2009 19:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A szignózásra, pontosabban a tanúsítványfájlok(cer, key) beszerzésére elvileg van még egy a kínaihoz hasonló megoldás, ami lényegesen egyszerűbbnek tűnik.
Reményeim szerint hamarosan bemutatásra kerül.


szomb. jan. 03, 2009 19:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
nedudgi írta:
Sziasztok egy kis segítséget kérnék.
Az első oldal leírás alapján próbáltam felrakni a hello carbide-t egy E66-ra de azt irja ki hogy tanusítványhiba. De minden másnál is xplor,rompatch semmit nem tudok rátenni. ha valaki tud valami megoldást az nagyon jó lenne. Köszi :cry:


Próbáld ki ezt, illetve ellenőrizd:
Menü/Telepítések/Alk. kezelő
Opciók/Beállítások:
Szoftvertelepítés MIND
Online tanúsítv.ell. KI


szomb. jan. 03, 2009 18:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. jan. 03, 2009 18:29
Hozzászólások: 67
Hozzászólás 
Sziasztok egy kis segítséget kérnék.
Az első oldal leírás alapján próbáltam felrakni a hello carbide-t egy E66-ra de azt irja ki hogy tanusítványhiba. De minden másnál is xplor,rompatch semmit nem tudok rátenni. ha valaki tud valami megoldást az nagyon jó lenne. Köszi :cry:


szomb. jan. 03, 2009 18:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás Re: walkie talkie?
. írta:
sunone írta:
bluetoothon keresztül beszédátvitel másik telefonra?
Két autóval utaznánk, mindkettőben symbianos teló, inkább csevegnénk kékfoggal, mint percdíjért..

Köszi...
Szerintem a bluetooth kapcsolat hatótávolsága nem lesz megfelelő.
PMR rádiók ilyen célra szerintem megfelelnének.
Van jónéhány ilyen alkalmazás.A nokiaprogramokon beírod a kereső cím,és/vagy leírás ablakába hogy: walkie és kidobja a progikat.
A legutóbb feltöltött ilyen progi a VoiceOver Bt
http://www.nokiaprogramok.hu/modules/le ... p?id=21152


szomb. jan. 03, 2009 18:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. szept. 20, 2008 15:39
Hozzászólások: 72
Hozzászólás 
..I..


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára col szomb. jan. 03, 2009 18:38-kor.



szomb. jan. 03, 2009 18:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
tomtrial írta:
:) jól szóltál tetszett a kis meséd

de... szerintem nem kell ilyen pici apró balgaságokból ekkora ügyet csinálni hogy OFF-oljuk a topicot mint ahogy azt teszem én is, ma hajnal 3ig tanultam a szignózást és több szignózással kapcsolatos kérdésem már nincs is mert mindenre találtam választ mert rohadtúl vettem a fáradságot és átnyálaztam a 60 oldalt ami ittvan ...

de ha csak egy pici segítségre van szüksége valakinek miért nem lehet egyszerűen csak egy rövid válasszal válaszolni ... jó igaz ezt nagyon rendesen meg is tette COL, amit nagyon szépen megköszöntem és erre Ő írta amit az előbb idéztél, na ez az ami szerintem teljesen fölösleges ...


Neki nem tetszett annyira, már priviben intézzük, hogy ne offoljunk. Neki - és általában az informatikusoknak - azt nehéz megérteni a számtechre zsugorodott agyukkal, hogy én pl. a filozófusokat, a szépirodalmat bogarásztam ilyen lelkesedéssel, de felhasználói szinten azért a pécét is használom rendesen, lévén televíziós műsorszerkesztő. S mint olyan, nem csak szerkesztek, hanem montírozok is - ma pl. egészen eddig egy EDIUS nevűvágóprogramon "szórakoztam", a következő műsorom szinkronjainak a vágásával. S bizony, vannak emberek, akiknek az elfoglaltságuk sokkal összetettebb annál, hogy mindenre rákeressenek.Ezért sokkal egyszerűbb kérdezni - esetenként még hülyeséget is az ilyen segítőkész, mégis ambivalens hozzáállású zseniktól.


szomb. jan. 03, 2009 18:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 8:51
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Volt régen egy ilyen progi a Nokia 6267-esen próbáltuk. Bluetooth Walkie-talkie volt a neve, java alapon müködött... volna a leírás szerint. Nekünk nem sikerült műkődésre bírni.


szomb. jan. 03, 2009 16:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Én ilyenről még nem hallottam. Vedd fel hangrögzítőn, és küld át BT-n.
:)
Amúgy nem hinném, hogy működhet, ráadásul még ott van a hatótávolság is, azt is folyamatosan tartani kellene.


szomb. jan. 03, 2009 16:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 18:58
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: ...
Hozzászólás Re: walkie talkie?
sunone írta:
bluetoothon keresztül beszédátvitel másik telefonra?
Két autóval utaznánk, mindkettőben symbianos teló, inkább csevegnénk kékfoggal, mint percdíjért..

Köszi...
Szerintem a bluetooth kapcsolat hatótávolsága nem lesz megfelelő.
PMR rádiók ilyen célra szerintem megfelelnének.


szomb. jan. 03, 2009 16:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség