Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 03, 2024 14:17



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás Re: backup
jammyxxx írta:
sziasztok !ha van egy olyan firmw.es telóm amely még hackelhetö és erröl készitett mentést töltök vissza az uj firmw.re akkor visszajön a hack is?-a restore viszarakja a c re az installserv.exét? vagy ez hülyeség??és nem és semmit?
Ha meg van hackelve a teló és úgy frissítesz megmarad.Nem a backup rakja vissza a hacket.De az első formázás után már nem tudod majd feltörni a rendszert.
Nem biztos,hogy az új firm megéri a "hacknélküliseget"!


szer. jan. 21, 2009 8:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Efit írta:
Nokia Push Mail Client:

......e-mail setup alkalmazásban tudod majd beállítani a pontos mail fiók adataidat! .....

Letöltöttem, feltelepítettem (E51, 200.xx.xx sw)., elindul, felcsatlakozik wifire. Start-ra klikkelve beírom az email címemet, tököl egy kicsit (Getting email settings), és az alább olvasható hibaüzenettel eldob:

Idézet:
Unable to connect with the information provided. Please try aagain.


kedd jan. 20, 2009 23:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Efit írta:
Nokia Push Mail Client:

Az új E51 szoftban található a program itt: "C:\Installation\signed_nims.sis"

http://email.nokia.com/account/home.action

Sign Up-ra nyomsz, kitöltessz mindent! fontos, hogy valódi adatokat adj meg! a telefonszám a legfontosabb,arra fogod kapni a programot, ami beépíti az aktív készenlétbe a push emailt (ha új szoftod van a második sorban lévő elérhetőségről is telepítheted)! a telepítések/e-mail setup alkalmazásban tudod majd beállítani a pontos mail fiók adataidat! a progi INGYENES, beta licenszet ad. (ha fizetős lesz, értesíteni fog!)


Nekem nem tölti le a progit az E51. Valaki fel tudná tenni valahova? Köszönöm


kedd jan. 20, 2009 22:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 04, 2009 10:44
Hozzászólások: 7
Hozzászólás backup
sziasztok !ha van egy olyan firmw.es telóm amely még hackelhetö és erröl készitett mentést töltök vissza az uj firmw.re akkor visszajön a hack is?-a restore viszarakja a c re az installserv.exét? vagy ez hülyeség??és nem és semmit?


kedd jan. 20, 2009 21:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 15:53
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Jah végülis igaz!!!Elküldtem az imeit makd lesz vmi!!!!!:):)


kedd jan. 20, 2009 21:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
RAR kicsomagoló program a sokak által ismert junnikokuki jóvoltából.
Az X-PLORE fájlkezelő rendelkezett még hasonló képességekkel.

Ingyenes , szignózott verzió.
Kép
Kép
FreeUnRAR


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors kedd jan. 20, 2009 21:41-kor.



kedd jan. 20, 2009 21:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás Re: Betűnövelés
gvala írta:
Üdv!

Már régóta ezen bírkózom, 6120 legnagyobb gyári betűnagysága nem sokat ér
Én a Smartnewson ismertetett módszert használom 6120on a betűméret növelésére.
kioto írta:
Ha már elküldted az IMEIt, nem felesleges az aggódás? :lol:


kedd jan. 20, 2009 21:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás Re: Betűnövelés
guest írta:
gvala írta:
Üdv!

Neten van hivatalos 8-10 euróért, viszont a kártyám adatait nem adnám meg.
Nincs valakinek eladó teljes verzió, mondjuk 2e Huf-ért?


Kérjél meg valakit, hogy vegye meg neked, akinek van külön internetes vásárlásra használt kártyája.(pl.Macika :lol: ) De ha hackelhető a telód, akkor telepítsd fel a Secman v1.1 progit, tlepítsd fel a B**PDA root tanusítványt és utána fel tudod tenni pl. a nokiaprogramokon fennt lévő korlátlan verziót.[/quote

öööö én teljesen megértem. Én is vettem font magnifiert a 6120C-ra, sőt, az E51-re is és azóta pszichiáternél kezelnek, mert állandó szorongásom van. Attól félek, mi lesz, ha egyszer levonnak Psiloc Font Magnifierre 245 655 789 EU-t???? Én meg becsődölök és éhen döglök! Bár sose adtam volna kimagam!!! Még a párnám alatt is zsíroskenyér van elrejtve: holnap talán már nem telik.


kedd jan. 20, 2009 21:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Én úgy tudom, hogy az IMEI számot ma már házi körülmények között módosítani nem lehet. Így letiltott készülékre nem tudják a Te IMEI-d feltenni. De ebben talán Ákoska/Macika tud majd okosabbat nyilatkozni.


kedd jan. 20, 2009 19:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 15:53
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Szevasztok skaccok!!!
annyit szeretnék kérdezni hogy tudjátok offline szignozáshoz kell nekem cer&key file!!!Ipmart forumon már el is küldtem illetve private massage -be
az IMEI számot!!!!!!Az lenne a kérdés hogy nem veszélyes kiadni másnak az
IMEI számomat??nem tudnak vele visszaélni??nem vagyok tisztába evvel Imei témával kapcsolatban!!Elmagyarázná nekem ezt valaki????

Köszönöm szépen

Kioto


kedd jan. 20, 2009 19:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: vhol
Hozzászólás 
Itt egy kis segítség a szignózás kikerülésére:
1. Telepítsd fel a secman programot. http://rapidshare.com/files/186570300/binsecma.zip.html
2. Indítsd el, majd telefon restart.
3. Indítsd el, majd opciók-> install root certificates
4. ha ez kész, utána bármely program telepíthető ami a csomagban található RootSign.exe programmal lett szignózva. Nem kell IMEI stb.

Persze van több módszer is, de szerintem ez a legegyszerűbb, és legbiztonságosabb. Fontos!, hogy aláíratlan programok ezután sem telepíthetőek a telefonra, és a lejárt tanusítvánnyal rendelkezők sem, de ha szignózzátok a rootsign.exe programmal, akkor már azokat a programokat fel lehet telepíteni. (Fontos! Veszélyes ismeretlen programokat feltelepíteni!!! Mindenki saját felelősségére telepítsen akármilyen programot.)


kedd jan. 20, 2009 15:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: vhol
Hozzászólás Re: Betűnövelés
gvala írta:
Üdv!

Neten van hivatalos 8-10 euróért, viszont a kártyám adatait nem adnám meg.
Nincs valakinek eladó teljes verzió, mondjuk 2e Huf-ért?


Kérjél meg valakit, hogy vegye meg neked, akinek van külön internetes vásárlásra használt kártyája.(pl.Macika :lol: ) De ha hackelhető a telód, akkor telepítsd fel a Secman v1.1 progit, tlepítsd fel a B**PDA root tanusítványt és utána fel tudod tenni pl. a nokiaprogramokon fennt lévő korlátlan verziót.


kedd jan. 20, 2009 15:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: vhol
Hozzászólás 
pleti írta:
Sziasztok! Tud valaki olyan programot, amivel a telefonon felvett videót el tudom forgatni 90 fokkal? (e51)


Coreplayer, Smartmovie (4.00-tól)


kedd jan. 20, 2009 14:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Betűnövelés
gvala írta:
Üdv!

Már régóta ezen bírkózom, 6120 legnagyobb gyári betűnagysága nem sokat ér, volt már a telómon Font Magnifier, bármely verziót fölrakom, Imei alapján azonosí, vagy valahova beírta magát a progi a telómba?
Neten van hivatalos 8-10 euróért, viszont a kártyám adatait nem adnám meg.
Nincs valakinek eladó teljes verzió, mondjuk 2e Huf-ért?
Lassan tíz éve használom a dombornyomásos bankkártyámat internetes vásárlásra. Eddig senki sem akart lehúzni.

Tudom, a tájékozatlan embereket lehet a legjobban ijesztgetni, (bocsánat) hülyíteni (ebben a média óriási felvevőpiacra talált, mert ezt még talán az újságírók is megértik (ha felfogni nem is tudják)) de aki az oldalán bankkártyás vásárlást csinál, az úgy vigyáz a tisztességére, mint a heréire.
Mert lehúzni nagyon kevés embert tudhat, aztán mindenképpen bukás, de ha becsületesen csinálja, akkor a világon bárhonnan tudnak vásárolni nála. És ez óriási dolog.

Mi magyarok vagyunk csak úgy bekötve, hogy CSALÁS lehet. Mert talán magunkból, a honfitársainkból indulunk ki.
Amerikában és nyugat-Európában sokkal természetesebb a bankkártya/hitelkártya használata.

Mellesleg itthon is vásárolok neten keresztül, eddig szintén semmi bajom nem volt.

Na de ameddig az emberek imádnak félni, tartani valamitől, ismeretlentől, addig...
És nem az a cél, hogy megismerkedjenek az ismeretlennel, hogy jót mosolyogjanak saját korábbi korlátoltságukon. Nem!

Inkább keltik a pánikot másokban is, mert félni valamitől, na, az jó... :)


kedd jan. 20, 2009 13:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. márc. 25, 2006 22:40
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Betűnövelés
Üdv!

Már régóta ezen bírkózom, 6120 legnagyobb gyári betűnagysága nem sokat ér, volt már a telómon Font Magnifier, bármely verziót fölrakom, Imei alapján azonosí, vagy valahova beírta magát a progi a telómba?
Neten van hivatalos 8-10 euróért, viszont a kártyám adatait nem adnám meg.
Nincs valakinek eladó teljes verzió, mondjuk 2e Huf-ért?


kedd jan. 20, 2009 12:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 20, 2008 8:52
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Sziasztok! Tud valaki olyan programot, amivel a telefonon felvett videót el tudom forgatni 90 fokkal? (e51)


kedd jan. 20, 2009 12:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. máj. 30, 2007 6:25
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Malmö
Hozzászólás 
Macika írta:
kezman írta:
:roll:
Bocsánat, hány helyen akarod még megkérdezni?

Bocs de mikor ide írtam még nem kaptam választ, egyébként igazad van és elnézést kérek


kedd jan. 20, 2009 11:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Efit írta:
Nokia Push Mail Client:

Az új E51 szoftban található a program itt: "C:\Installation\signed_nims.sis"

http://email.nokia.com/account/home.action

Sign Up-ra nyomsz, kitöltessz mindent! fontos, hogy valódi adatokat adj meg! a telefonszám a legfontosabb,arra fogod kapni a programot, ami beépíti az aktív készenlétbe a push emailt (ha új szoftod van a második sorban lévő elérhetőségről is telepítheted)! a telepítések/e-mail setup alkalmazásban tudod majd beállítani a pontos mail fiók adataidat! a progi INGYENES, beta licenszet ad. (ha fizetős lesz, értesíteni fog!)
Nagyon jó a progi tényleg, csak hát úgy meríti a telefon akksiját, hogy öröm nézni! :(

Wlanról annyit fogyaszt, hogy melegszik a teló.
GPRS-ről pedig szinte mintha folyamatosan beszélnék rajta.

Sajnos a 'b.ni is és szűznek is maradni' még mindig paradoxon.

Ha valakinek azonnal kell a levele, nem elég a gyárilag beépített, szabadon beállított időnként ellenőrző kliens, akkor meg kell 'fizetni' az árát.


kedd jan. 20, 2009 11:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 09, 2008 11:01
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Nokia Push Mail Client:

Az új E51 szoftban található a program itt: "C:\Installation\signed_nims.sis"

http://email.nokia.com/account/home.action

Sign Up-ra nyomsz, kitöltessz mindent! fontos, hogy valódi adatokat adj meg! a telefonszám a legfontosabb,arra fogod kapni a programot, ami beépíti az aktív készenlétbe a push emailt (ha új szoftod van a második sorban lévő elérhetőségről is telepítheted)! a telepítések/e-mail setup alkalmazásban tudod majd beállítani a pontos mail fiók adataidat! a progi INGYENES, beta licenszet ad. (ha fizetős lesz, értesíteni fog!)


kedd jan. 20, 2009 10:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: vhol
Hozzászólás 
Sziasztok!
Hackeléssel kapcsolatban kérdezném, hogy van valamilyen program, amivel lehet írni a c:-n a rendszermappákat? Külső progira gondolok, pl. Phoenix, vagy nss!?


kedd jan. 20, 2009 8:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
kezman írta:
A

Ma újra próbáltam, lehet hogy igazad volt, most rendesen működik, :lol:
6120c-ra raktam egy nagyon jó órát, ki rakja képernyő kimélőnek de egy idő után el megy alvóba, ezen a telón ez gyárilag így van vagy be lehet valahogy állítani?? kösz és bocs ha láma voltam :roll:


A 6120C ilyen. Így is elég hamar kell etetni.


kedd jan. 20, 2009 7:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. aug. 13, 2004 0:16
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Old rocker írta:
Macika írta:
Tusky írta:
Sziasztok!

Frissítettem az újonnan vett E51-em szoftverét (220.34.37-re) és az első oldalon (vagyis ötödiken) linkelt Hellocarbid dátumhiba miatt nem megy fel.

Tud vki 1 működő linket?

Más: CapsOff és ON link is kellene a fenti típushoz.

Előre is köszönöm mindenki segítségét!
Úgy tudom, hogy sem a 220.xxx, sem a legfrisebb, a 300.xxx nem hackelhető még.
A 220.xx egészen biztos hackelhető. Úgy tűnik, nem csak az én megfigyelésem, hogy ezzel a fw-val valamivel többet kajál, mint a 200.xx-el. Még egy érdekesség: amikor első körben frissítettem 200.xx-ről 220.xx-re, minden megmaradt a telefonon. Aztán az utóbbi időben egy telepítés után furcsa dolgokat kezdett csinálni; újra frissítettem, csaknem mindent legyalult róla.
Tényleg hackelhető. A fogyasztással kapcsolatban van vkinek infója? Tényleg igaz?


kedd jan. 20, 2009 0:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. dec. 22, 2007 11:09
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
reddoors írta:
sarlon írta:
Nem tudja véletlenül valaki, hogy melyik program okozhat olyan "elváltozást", ami miatt nem tudom a képeimet szerkeszteni??
Valamikor feltelepíthettem rá egy progit, viszont az azóta készült képeknél nincs szerkesztés funkció.. Amit az előtt készítettem, gond nélkül bele lehet nyúlkálni. Sőt, amit nem tudok szerkeszteni, azt MMS ben sem tudom elküldeni, nem engedi átméretezni, amit alapból automatikusan megcsinál...
Most azt írja ki, h 300kb nál nem lehet nagyobb a kép... :cry:
Várom az ötleteket!
Köszi!

Az új OVI (ONLINE megosztás) programot nem raktad véletlenül fel?



Nem telepítettem. Hacsak valami más programmal nem tette fel, de az alk. kezelőben sem találom. :(


hétf. jan. 19, 2009 20:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: sig
jammyxxx írta:
azt mondjátok meg nekem hogy miért kell a szignozáshoz saját cer és key file.hisz vannak olyan progik amit valaki valamikor szignózott mégis fel tom rakni legfeljebb visszadátumozni kell.ezek hogyan mennek? Bocs ha lama vok de nemrég keZDtem a symbit.


Vannak olyan programok amelyekhez személyes tanúsítvány szükséges ami IMEI alapú. A tanúsítványfájlokban az IMEI számod van bekódolva egy bizonyos algoritmus alapján, amit telepítés során a készüléked ellenőriz, így CSAK a saját készülékedre használható.

A topicban bővebben olvashatsz ezekről a dolgokról. :wink:


hétf. jan. 19, 2009 20:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
sarlon írta:
Nem tudja véletlenül valaki, hogy melyik program okozhat olyan "elváltozást", ami miatt nem tudom a képeimet szerkeszteni??
Valamikor feltelepíthettem rá egy progit, viszont az azóta készült képeknél nincs szerkesztés funkció.. Amit az előtt készítettem, gond nélkül bele lehet nyúlkálni. Sőt, amit nem tudok szerkeszteni, azt MMS ben sem tudom elküldeni, nem engedi átméretezni, amit alapból automatikusan megcsinál...
Most azt írja ki, h 300kb nál nem lehet nagyobb a kép... :cry:
Várom az ötleteket!
Köszi!

Az új OVI (ONLINE megosztás) programot nem raktad véletlenül fel?


hétf. jan. 19, 2009 20:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 04, 2009 10:44
Hozzászólások: 7
Hozzászólás sig
azt mondjátok meg nekem hogy miért kell a szignozáshoz saját cer és key file.hisz vannak olyan progik amit valaki valamikor szignózott mégis fel tom rakni legfeljebb visszadátumozni kell.ezek hogyan mennek? Bocs ha lama vok de nemrég keZDtem a symbit.


hétf. jan. 19, 2009 20:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. dec. 22, 2007 11:09
Hozzászólások: 44
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem tudja véletlenül valaki, hogy melyik program okozhat olyan "elváltozást", ami miatt nem tudom a képeimet szerkeszteni??
Valamikor feltelepíthettem rá egy progit, viszont az azóta készült képeknél nincs szerkesztés funkció.. Amit az előtt készítettem, gond nélkül bele lehet nyúlkálni. Sőt, amit nem tudok szerkeszteni, azt MMS ben sem tudom elküldeni, nem engedi átméretezni, amit alapból automatikusan megcsinál...
Most azt írja ki, h 300kb nál nem lehet nagyobb a kép... :cry:
Várom az ötleteket!
Köszi!


hétf. jan. 19, 2009 19:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
kezman írta:
Ma újra próbáltam, lehet hogy igazad volt, most rendesen működik, :lol:
6120c-ra raktam egy nagyon jó órát, ki rakja képernyő kimélőnek de egy idő után el megy alvóba, ezen a telón ez gyárilag így van vagy be lehet valahogy állítani?? kösz és bocs ha láma voltam :roll:
Bocsánat, hány helyen akarod még megkérdezni?

Ajánlom figyelmedbe a fórumszabályzatot!


hétf. jan. 19, 2009 19:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 19, 2009 18:22
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hali!
Va egy Samsung Innov8-am,és felraktam rá a Navigon-t,de amikor elindítom a térképet,azt írja ki,hogy általános rendszerhiba!
A 7.1004-el és az újabbal is ez van!
Mi lehet a gond?


hétf. jan. 19, 2009 18:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. máj. 30, 2007 6:25
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Malmö
Hozzászólás 
A telót két napja vettem, szoftvert direkt nem cseréltem újra, természetesen le formáztam, és a 1.20-ast tettem fel, ma próbáltam az 1.22-est de a generált kód be írása után hibás kód-ot írt ki , ezért visszatettem a 1.20-ast :roll:[/quote]
Akkor figyelmesebben írd be az IMEI számod a generátorba. :D[/quote]

Ma újra próbáltam, lehet hogy igazad volt, most rendesen működik, :lol:
6120c-ra raktam egy nagyon jó órát, ki rakja képernyő kimélőnek de egy idő után el megy alvóba, ezen a telón ez gyárilag így van vagy be lehet valahogy állítani?? kösz és bocs ha láma voltam :roll:


hétf. jan. 19, 2009 17:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 506
Tartózkodási hely: Győr-Tatabánya
Hozzászólás Re: uiq
jammyxxx írta:
hallo mindenki!ha a garmint uiq ra akarom felrakni ugy megy mint s60 on? Van még egyébb trükközés? A feloldók ugyan oda másolandók? És ugyan ugy kell elkésziteni?köszi


Ha az UIQ-s változatot rakod fel akkor ua. a módszer, legalább is SE M600i-n az volt...


hétf. jan. 19, 2009 17:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 04, 2009 10:44
Hozzászólások: 7
Hozzászólás uiq
hallo mindenki!ha a garmint uiq ra akarom felrakni ugy megy mint s60 on? Van még egyébb trükközés? A feloldók ugyan oda másolandók? És ugyan ugy kell elkésziteni?köszi


hétf. jan. 19, 2009 17:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
tomtrial írta:
azt szeretném megkérdezni hogy az Opera Mini-ben nem e lehet olyat csinálni mint pl msn-ben hogy a háttérbe futtatom, tehát nem lépek ki hanem csak hide és a hátérből gyorsan elő lehessen hozni

uncsi amikor böngészek, és valamit meg kell néznem a telón, pl egy jegyzetet és akkor ki kell lépnem a mini-ből, majd újraindítani a böngészőt ...

remélem értitek mire gondoltam :)


Symbianon igen, csak megnyomod a menü gombot (az újakon házikó).


hétf. jan. 19, 2009 13:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 16, 2008 14:58
Hozzászólások: 64
Hozzászólás 
azt szeretném megkérdezni hogy az Opera Mini-ben nem e lehet olyat csinálni mint pl msn-ben hogy a háttérbe futtatom, tehát nem lépek ki hanem csak hide és a hátérből gyorsan elő lehessen hozni

uncsi amikor böngészek, és valamit meg kell néznem a telón, pl egy jegyzetet és akkor ki kell lépnem a mini-ből, majd újraindítani a böngészőt ...

remélem értitek mire gondoltam :)


hétf. jan. 19, 2009 13:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
handras írta:
Lehet, hogy csak városi legendA?
http://index.hu/tech/mobil/vimo090113/
Nem, nem az.

Valóban lehet ilyen alkalmazás, de - mint a szakember is mondta - sokszoros figyelmeztetést kell figyelmen kívül hagyni.

Ha valak icsak jogtiszta programokat telepít a készülékéra, 1000%, hogy nem kell ilyen 'vírustól' tartania.

Aki pedig ÉSZ NÉLKÜL telepít fel minden hackelt vackot, az bele kell számolja, hogy bizony a hozzáértést/rutint nem adják ingyen, könnyen szopóágra kerül az ember.


hétf. jan. 19, 2009 13:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Lehet, hogy csak városi legendA?
http://index.hu/tech/mobil/vimo090113/


hétf. jan. 19, 2009 12:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
handras írta:
Macika írta:
Most vagyok bajban.
Megvettem a Handy Weathert még a nyáron.
Az E51-em lemerül bő 1 nap alatt.
Az Energy Profilerrel kimértem, hogy HW nélkül 0,04 W-ot fogyaszt, HW-vel >0,08-at.
Szóval dupla fogyasztás.

Főleg az 5.xx megjelenése óta van ez. A korábbi verziókkal nem.
Ez a 6.01 a legnagyobb fogyasztású.


Én is megvettem :).
Nem mértem ugyan, de az a tapasztalatom, hogy ha nem használom képernyővédőként is, kevesebbet fogyaszt.
Lemértem.
30 perces ciklus átlagát számolva a HW képernyő'kímélő'jével 0,074 W, nélküle 0,044 W.
Ez tetemes különbség!


hétf. jan. 19, 2009 11:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 323
Hozzászólás 
Macika írta:
Most vagyok bajban.
Megvettem a Handy Weathert még a nyáron.
Az E51-em lemerül bő 1 nap alatt.
Az Energy Profilerrel kimértem, hogy HW nélkül 0,04 W-ot fogyaszt, HW-vel >0,08-at.
Szóval dupla fogyasztás.

Főleg az 5.xx megjelenése óta van ez. A korábbi verziókkal nem.
Ez a 6.01 a legnagyobb fogyasztású.


Én is megvettem :).
Nem mértem ugyan, de az a tapasztalatom, hogy ha nem használom képernyővédőként is, kevesebbet fogyaszt.


hétf. jan. 19, 2009 9:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Minden tiszteletem DrJukka-é, hogy programokat irogat, de a FakeSMS-nek nem sok gyakorlati hasznát vettem. Persze már a leírásából lehetett gyanítani, hogy ha nincs szükséges hálózati kapcsolatra, akkor itt nem fogok másnak jópofa sms-t írni. Magamnak meg minek...úgyis tudom kitől jött.


hétf. jan. 19, 2009 7:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
reddoors írta:
DrJukka hasznos alkalmazásai, amelyek már Nokia 5800-al is kompatibilisek.
Mindhárom alkalmazás ingyenes és szabadon szignózható a Symbian Signed portálon. Symbian Signed
További útmutató a topic 1.oldalon.
Theme Scheduler, Profile Schedule , Fake Message


Szia! Ha jól okoskodok, best profiles és profile schedule alkalmazás együtt felesleges a teflonra; a téma időzítő ízlés és felhasználó dolga...?


hétf. jan. 19, 2009 7:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
Macika írta:
Tusky írta:
Sziasztok!

Frissítettem az újonnan vett E51-em szoftverét (220.34.37-re) és az első oldalon (vagyis ötödiken) linkelt Hellocarbid dátumhiba miatt nem megy fel.

Tud vki 1 működő linket?

Más: CapsOff és ON link is kellene a fenti típushoz.

Előre is köszönöm mindenki segítségét!
Úgy tudom, hogy sem a 220.xxx, sem a legfrisebb, a 300.xxx nem hackelhető még.


A 220.xx egészen biztos hackelhető. Úgy tűnik, nem csak az én megfigyelésem, hogy ezzel a fw-val valamivel többet kajál, mint a 200.xx-el. Még egy érdekesség: amikor első körben frissítettem 200.xx-ről 220.xx-re, minden megmaradt a telefonon. Aztán az utóbbi időben egy telepítés után furcsa dolgokat kezdett csinálni; újra frissítettem, csaknem mindent legyalult róla.


hétf. jan. 19, 2009 7:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
nemete02 írta:
E51 220.34.37-ben ha jól rémlik már a "megfelelő" módon van beállítva, tehát nem kell hozzányúlni. (Azért erre nem vennék mérget, legközelebb ha kell reset, megjegyzem :) )

Amúgy ez a sw hack-elhető, csak a 300as nem.

Szerintem nem jól rémlik. :wink: Nyomj egy resetet. :)


hétf. jan. 19, 2009 7:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 17:34
Hozzászólások: 164
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Macika írta:
reddoors írta:
Macika írta:
Igaz, de szokott ez máshogyan állni?
Nekem eddig 3 db S60 v3-as telóm volt és mindegyik így állt.

Igen, szokott! Az N-szériás telefonoknál minden esetben a képen látható módon van a beállítás, viszont az E-szériás telefonok esetében biztonsági okok miatt a Csak Aláírt beállítás a jellemző.
Akkor az E51-nél nem figyeltem rendesen, az N95-2 és az N85 meg értelemszerűen úgy volt, ahogy írod.

Köszi!


E51 220.34.37-ben ha jól rémlik már a "megfelelő" módon van beállítva, tehát nem kell hozzányúlni. (Azért erre nem vennék mérget, legközelebb ha kell reset, megjegyzem :) )

Amúgy ez a sw hack-elhető, csak a 300as nem.


vas. jan. 18, 2009 22:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Most vagyok bajban.
Megvettem a Handy Weathert még a nyáron.
Az E51-em lemerül bő 1 nap alatt.
Az Energy Profilerrel kimértem, hogy HW nélkül 0,04 W-ot fogyaszt, HW-vel >0,08-at.
Szóval dupla fogyasztás.

Főleg az 5.xx megjelenése óta van ez. A korábbi verziókkal nem.
Ez a 6.01 a legnagyobb fogyasztású.


vas. jan. 18, 2009 22:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
reddoors írta:
Old rocker írta:
Vöröskapuk törzsfőnök!
Az xplore ezen újabb változata miben jobb, mint az egyhúszas?
Üdv:
Öregtróger

Öreg rocker Varázsló!

Az 1.22-es tartalmaz RESTART funkciót és gondolom a kompatibilitást is javították bizonyos készülékeknél. Viszont az időkorlát érvényességében nagy különbség van a különböző verziók ,kiadások között. Az időkorlát független attól , hogy hivatalosan megvásároltad vagy sem. Egy idő után lejár és kénytelen leszel frissíteni az újabb verzióra, ha a továbbiakban is használni szeretnéd, vagy visszaállítód a telefon dátumát az időkorlát lejárta előtti időpontra.

Ha jól emlékszem az 1.22 verziónak kb. 4kisadása volt , és ez az utolsó rendelkezik ilyen hosszú időkorláttal. Alapesetben 6hónap és 1év között szokott lenni. Ez az összes eddig kiadott verzióknál így működött. A régebben kiadott 1.22 verziók egy része már 2009 jan.1-től lejárt.

Az 1.20-as tört verzió sajnos nálam nem működik stabilan, mint a fentiekben írtam , bizonyos időközönként(naponta) 5nappal előrepörgeti a dátumot. Lehet nem tökéletes a törés , és az időkorlát valami módon zavart okoz a telefonban.


Köszi, nagy fehératya,vörös kapuk és nagy mobilvarázsló :) Amíg az 1.20-as volt fent a 6120C-on, addig csinált olyan svindlit, hogy hétfőn vasárnapra, vagy szombatra ébredtünk, azaz a család elkésett a munkanapok szerinti ébresztés kimaradása miatt. Ezek szerint ez az oka?
Mert amióta 1.22-vel van ellátva, megkomolyodott.
Az 1.30 xplore viszont a telefon témáját használja, ergonómiailag remek.


vas. jan. 18, 2009 22:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Macika írta:
Igaz, de szokott ez máshogyan állni?
Nekem eddig 3 db S60 v3-as telóm volt és mindegyik így állt.

Igen, szokott! Az N-szériás telefonoknál minden esetben a képen látható módon van a beállítás, viszont az E-szériás telefonok esetében biztonsági okok miatt a Csak Aláírt beállítás a jellemző.
Akkor az E51-nél nem figyeltem rendesen, az N95-2 és az N85 meg értelemszerűen úgy volt, ahogy írod.

Köszi!


vas. jan. 18, 2009 20:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Tusky írta:
Hibás volt a beállított dátum, 2008-at írtam :(
Szinte biztos voltam benne :)


vas. jan. 18, 2009 20:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Macika írta:
Igaz, de szokott ez máshogyan állni?
Nekem eddig 3 db S60 v3-as telóm volt és mindegyik így állt.

Igen, szokott! Az N-szériás telefonoknál minden esetben a képen látható módon van a beállítás, viszont az E-szériás telefonok esetében biztonsági okok miatt a Csak Aláírt beállítás a jellemző.


vas. jan. 18, 2009 19:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. aug. 13, 2004 0:16
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Hibás volt a beállított dátum, 2008-at írtam :(


vas. jan. 18, 2009 19:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
reddoors írta:
Tusky írta:
A Fring sem megy fel rá :(

Van lehetőségem visszatenni a régi szoftot és ha igen, akkor hogyan?

A beállításokról sem feledkezzünk meg. Alkalmazáskezelő\Beállítások\Szoftvertelepítés( MIND) \Online.Tan.ellen(KI) ÁLLÁSBAN legyen.
Kép
Igaz, de szokott ez máshogyan állni?
Nekem eddig 3 db S60 v3-as telóm volt és mindegyik így állt.


vas. jan. 18, 2009 19:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség