Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. okt. 02, 2024 3:27



Hozzászólás a témához  [ 2012 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Következő
Motorola V3 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 29, 2010 16:21
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Motorola V3
vmi nem jó mert ezt irja: Failed flashing process.Failed flashing process.Phone[0000]: Error sending JUMP command Device API error 0xE0020035 Address: 0x3FC8010 Command:JUMP (0xE0522035);phone connected

ez a R4515_G_08.BD.D3R verziójuval történt

most felraktam ezt: R4515_G_08.BD.B3R és ez felment

ez miért lehet?


szomb. okt. 30, 2010 20:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Motorola V3
Nem kérdezted ugyan, de azért elmondom: nem kell új hozzászólást írni, ha eszedbe jut valami.
Elég szerkeszteni az előzőt amíg Te vagy az utolsó.

SIM kártya lényegtelen, de azért jobb, ha kiveszed.


szomb. okt. 30, 2010 17:36
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 29, 2010 16:21
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Motorola V3
még 1 kérdésem lenne
a SIM legyen benne?

elöször csinálok ilyet azért van ennyi kérdésem


szomb. okt. 30, 2010 17:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 29, 2010 16:21
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Motorola V3
ha van még olyan infod amit nem árt tudnom mondd nyugodtan


szomb. okt. 30, 2010 16:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Motorola V3
Motorolánál elég egy adott nyelvű teljes flash.

Nem tudok linket adni, nekem a boxom supportjáról van, ami viszont más formátumú, mint az RDS Lite-féle *.shx

Arra viszont kínosan ügyelni kell, hogy a típuskódnak szigorúan egyeznie kell (ha pl. R2611U a mostani flash kódja, akkor az újnak is R2611U-nak kell lennie)


szomb. okt. 30, 2010 13:58
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 29, 2010 16:21
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Motorola V3
oké kezd alakulni a dolog a flasher már megvan
azt meg tudnád mondani h honnan lehet leszedni a legujabb firmwaret és language packet?


szomb. okt. 30, 2010 10:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás Re: Motorola V3
Egyszerű.

Kell egy flasher program (asszem DSR Lite vagy SDR Lite a neve)
Kell egy flash file, frissebb, mint a mostani verzió.

Összekötöd a telefont a számítógéppel, telepíted a drivereket (netről beszerezhető), majd indítod a flashert, betöltöd a flash fájlt.
Majd nyomsz egy "Flash selected phone"-t, vársz, örülsz


pén. okt. 29, 2010 20:36
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 29, 2010 16:21
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Motorola V3
hali

vki meg tudná mondani hogyan kell szoftvert frissiteni a V3r-re


pén. okt. 29, 2010 16:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ha függetlenítteted (olcsóbban, mint egy turbosim), nem kéne sem a hálózati kóddal, sem a nem működő hálózattal és a turbosimmel szórakoznod.

Az ilyen turbosimes megoldásokkal többnyire csak a baj van.

Esetleg programoztasd át azzal, akitől vetted, hogy Motorola V3-hoz jó legyen.


kedd ápr. 27, 2010 20:27
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 27, 2010 16:51
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy Vodafono-s motorola V3-ba beleraktam egy turbo
sim-et, müködött rendesen kb 1 napig, és utána valamiért nem érzékelte
a SIM kártyát,
olyan van még hogy a térerősség mellet kicsivel jobbra kirak egy ilyen
kis "lakat" (mások szerint "táska")szerű ikont, és nem tudom hogy mi
az, megnéztem a leírást, abba sincs benne! szerintem valahogy
összefüggésbe van a kettő :S valakinek valami ötlete hogy lehetne
kikapcsolni vagy egyáltalán mi lehet az az ikon???illetve még annyit
tudni kell hogy amikor még nem volt meg a turbo sim akkor beraktam
egy 30-as kártyát és azt hittem hogy PIN kodot kér, de valami hálózati
vagy szolgáltatói kodot kér, és én ezt 3x elnyomtam :S és azóta nem is
kéri ezt a kodot!


kedd ápr. 27, 2010 18:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2010 17:31
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Szarvas
Hozzászólás 
nem jönnél fel msn re?


hétf. ápr. 12, 2010 22:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2010 17:31
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Szarvas
Hozzászólás 
hali köszi a választ gyorsan a következők történtek most már működik ne kérdezd hogy mert nem tudom de megy egy a gond a bekapcsolás után a pint kéri de utána a Lépjen kapcsolatba szolgáltatás szolgáltatójával jön elö és sehogy nem bírom eltüntetni


hétf. ápr. 12, 2010 22:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
*#bekapcs kombinációra pontosan mit ír ki?

Így alapból a folyamat úgy nézne ki, hogy PSD repair, flash (lehetőleg minél újabb fw-rel), unlock.

Box nélkül nem nagyon esélyes. Sajnos odakint rögtön vennie kell egy telefont, nagyon úgy néz ki...


hétf. ápr. 12, 2010 21:53
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2010 17:31
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Szarvas
Hozzászólás Bocs
még valami akár msnen bármikor de nagyon sürgős holnap utazik Angliába dolgozni köszi mindenkinek nem tudom hogy az msn címem kiírható e de beírtam a profilomba


hétf. ápr. 12, 2010 17:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2010 17:31
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Szarvas
Hozzászólás segitség
Nagyon kezdő vagyok egy ismerős lánynak elba..... ták a telefonját Motorola V3 mivel valamit konyítok a számítógéphez engem kért meg a szervizelésére a hiba a következö csak a *# bekapcs ra reagál ill a bekapcsoló gomb megnyomásakor felvillan nagyon örülnék ha valaki segítene elöre is köszönöm
UI számítógép sima USB kábel és az interneten található programok vannak szaktudás nincs és nincs sw boot loader mentés valamint magyar nyelv sem


hétf. ápr. 12, 2010 17:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 27, 2009 19:02
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hello!

Nagyon sok oldalt és fórumot átnéztem már, de sehol se akadtam rá arra hogyan lehet Motorola z6 rokr-ra témát feltenni. Odáig jutottam hogy a p2k commander felismeri, és látom a könyvtárszerkezetét. De onnantól mit hova és hogyan kell másolni? Van egy theme és egy skin mappa is, melyik kell nekem? A .dat. ini, meg .gif fájlokat ha jól tudom nem egy helyre kell másolni?! Ja és egyáltalán lehet több témát létrehozni, vagy a már meglévőket lehet csak felülírni?

Előre is köszönöm a segítséget!


vas. szept. 27, 2009 19:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 06, 2005 9:53
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás V3 játék
Sziasztok!
Tud nekem valaki segíteni abban, hogy feltesz a telefonomra egy (1) játékot.
Sok programmal kísérleteztem, de sehogy sem akart összejönni.
Előre is köszi


pén. aug. 28, 2009 13:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 29, 2009 8:38
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni mert szerintem olyan dolgokat töröltem le a motorola v3-as telomrol amit nem kellett volna!! Ha hivnak nem csörög...a csengési stilusok menüjei eltüntek! Hogyan lehetne ezeket visszahozni a telora??


pén. máj. 29, 2009 8:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vidékiviktor írta:
Én úgy tudom, hogy 2008.03-tól van rá két év garancia, de lehet, hogy rossz az infóm.
Amúgy, ha lopás miatt tilt a szolgáltató, akkor az összes szolgáltatónál tiltva lesz, nem csak nála. Lehet, hogy ezt is rosszul tudom.

Amúgy úgy gondolom én is, hogy a kártya rossz.
A Voda még mindig nem bizonyított, hogy tilt.
A T-P 100%, azonnal, egymás hálózatából, kölcsönösen.


hétf. máj. 18, 2009 21:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
Én úgy tudom, hogy 2008.03-tól van rá két év garancia, de lehet, hogy rossz az infóm.
Amúgy, ha lopás miatt tilt a szolgáltató, akkor az összes szolgáltatónál tiltva lesz, nem csak nála. Lehet, hogy ezt is rosszul tudom.

Amúgy úgy gondolom én is, hogy a kártya rossz.


hétf. máj. 18, 2009 19:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 17, 2009 20:36
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Pannon SIM
Macika írta:
Ladislaus85 írta:
Az újpesti tescoban lévő pannon-os telefonokat (minő egyezőség, hogy pont pannonnal nem megy) is árúsító boltban vettem, ami ott van az üzletsoron. Nem tudom ők hiénák-e. 2007 februári a teló vétele.
Az szerintem hivatalos viszonteladó lehet, legalábbis más TESCO-ban általában hivatalos Pannonos üzletet láttam.

Ha nem foglalkoztak használt készülék árusításával, akkor tuti hivatalos Pannon-hely.


Csak új telefont árultak. Ez is 0 perces volt, ott bontották ki a dobozt előttem, szóval minden rendben volt vele. Nem tudom mi lehet, de itt kollega azt mondja, valszeg a kártya a rossz, és mondjuk mivel t-mobillal, meg vodkával ment, én is erre hajlok...


hétf. máj. 18, 2009 18:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 17, 2009 20:36
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Akoska írta:
Ha PIN bekérés után a telefon hálózatot kezd keresni, majd közli, hogy nem hajlandó hálózatra állni, akkor le van tiltva.


Úgy volt, megkérdeztem, hogy először nem ismerte be a kártyát, utánna beismerte, és akkor nem volt okés vele a dolog. Amúgy nem tudom, vodás meg t-mobilos kártyával ment, mert más is telefonált míg az enyém volt olyankor vele, mikor mondjuk t-mobilos telója lemerült, átdobtuk a V3-ba, minden rendben volt vele. Szóval szerintem a pannon kártya lesz a hunyó.
Azt hogy tudom megnézni hogy letiltották-e? Mert mondjuk ha 3 szolgáltatóból kettő kártyájával megy, egyel meg nem akkor az gyanús, hogy inkább a pannonos kártya nem oksi... Legalábbis nékem...


hétf. máj. 18, 2009 18:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon SIM
Ladislaus85 írta:
Az újpesti tescoban lévő pannon-os telefonokat (minő egyezőség, hogy pont pannonnal nem megy) is árúsító boltban vettem, ami ott van az üzletsoron. Nem tudom ők hiénák-e. 2007 februári a teló vétele.
Az szerintem hivatalos viszonteladó lehet, legalábbis más TESCO-ban általában hivatalos Pannonos üzletet láttam.

Ha nem foglalkoztak használt készülék árusításával, akkor tuti hivatalos Pannon-hely.


hétf. máj. 18, 2009 14:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ha PIN bekérés után a telefon hálózatot kezd keresni, majd közli, hogy nem hajlandó hálózatra állni, akkor le van tiltva.


hétf. máj. 18, 2009 11:12
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 17, 2009 20:36
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Ladislaus85 írta:
Akoska írta:
Mondjuk nem először hallom, hogy Pannon SIM-ekkel felismerési probléma van. Csak a Pannonosokkal.

Ezért mondom, hogy cserét kell kérni...


Köszönöm a segítséged, mindenképpen megmondom neki! És elkövetünk mmindent hogy menjen a cucc.



Még egy kérdés, most kérdeztem meg, hogy mikor a kártyát megdörgölte akkor kérte a PIN-t, csak telefonálni nem lehetett vele, akkor most ez szintén felismerési probléma (én mezei ésszel arra gondolok, hogy a kártya kopott)? Gondolom igen, csak tényleg annyira tuskó vagyok ehhez hogy fogalmam sincs.


vas. máj. 17, 2009 21:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 17, 2009 20:36
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Akoska írta:
Mondjuk nem először hallom, hogy Pannon SIM-ekkel felismerési probléma van. Csak a Pannonosokkal.

Ezért mondom, hogy cserét kell kérni...


Köszönöm a segítséged, mindenképpen megmondom neki! És elkövetünk mmindent hogy menjen a cucc.


vas. máj. 17, 2009 21:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 17, 2009 20:36
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Pannon SIM
Macika írta:
Ladislaus85 írta:
Nem tudom a mostani tulaj mit csinált vele. Én gyárilag újonnan vettem a telót két éve, nem vodától, és nálam mindennel ment. Papírok minden megvan hozzá. Egy év garit adtak hozzá anno, vigyázva volt rá, egy két karcon kívül semmi baja nem volt, szóval ezért nem értem. Teljesen legális a telefon!
Két éve már két év garit adtak rá ha HIVATALOS helyen vetted.
Ha 1 évet adtak, akkor az HiénaGSM üzlet, és onnantól bizonytalan az eredete.


Az újpesti tescoban lévő pannon-os telefonokat (minő egyezőség, hogy pont pannonnal nem megy) is árúsító boltban vettem, ami ott van az üzletsoron. Nem tudom ők hiénák-e. 2007 februári a teló vétele.


vas. máj. 17, 2009 21:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon SIM
Ladislaus85 írta:
Nem tudom a mostani tulaj mit csinált vele. Én gyárilag újonnan vettem a telót két éve, nem vodától, és nálam mindennel ment. Papírok minden megvan hozzá. Egy év garit adtak hozzá anno, vigyázva volt rá, egy két karcon kívül semmi baja nem volt, szóval ezért nem értem. Teljesen legális a telefon!
Két éve már két év garit adtak rá ha HIVATALOS helyen vetted.
Ha 1 évet adtak, akkor az HiénaGSM üzlet, és onnantól bizonytalan az eredete.


vas. máj. 17, 2009 21:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Mondjuk nem először hallom, hogy Pannon SIM-ekkel felismerési probléma van. Csak a Pannonosokkal.

Ezért mondom, hogy cserét kell kérni...


vas. máj. 17, 2009 21:20
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 17, 2009 20:36
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Akoska írta:
Vidd be a Pannonhoz a kártyát ezzel a V3-assal és kérj cserét. Nyilván ki fogja próbálni egy másik telefonnal és látni fogja, hogy megy, a Tiéddel meg nem.


Sajna én nem tudom bevinni, de majd mondom az új tulajnak aki lakótársam amúgy. Amúgy a teló full legális papírai minden megvannak.


vas. máj. 17, 2009 21:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 17, 2009 20:36
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Pannon SIM
Macika írta:
Ladislaus85 írta:
Hello!

Motorola V3R (mivel olvastam hogy a V3 és a V3R más más) ügyben lenne egy kérdés.
Már nem az enyém a telefon: De mikor eladtam minden kártyát, (vodám volt) pannon-t T-Mobile-t mindent kezelt. Most állítólag nem viszi a pannon-t. Vodával megy, de pannonnal egyszerűen nem, kártya dörgölve lett, akkor bekapcsolt, de nem látta a hálózatot állítólag. Tesztelni nem tudtam, csak hallomás, de nem akarok ezért kártyát venni, de ha más nem akkor fogok.
Előferdülhet az ilyen? Én arra gyanakszom, hogy a kártya a rossz, mondjuk egy Nokiában megy, szóval passz. Előfordulhat, hogy a Nokia érintkezője erősebb, mint a Motoroláé, és így nem érzékeli a simet, vagy mi lehet a hiba?
Ha esetleg valaki tudna segíteni, mivel lehet letesztelni, hogy mi a baj? Nem akarom visszavenni igazából, mert mikor eladtam full jól működött, kipróbáltuk, megkímélt a telefon maga. Csak haragot se akarok emiatt, meg semmit, szóval ezért érdeklődöm. köszi a válaszokat, és a segítséget előre is!

Laci
Na hagyjuk ki azt a lehetőséget, hogy lehet hogy letiltották a telót.
Nem írsz a származásáról semmit, de ha egy készülék nem megy sem Pannonnal sem T-vel, ellenben Vodával igen, akkor nagyjából 90%, hogy tiltásra került a készülék, csak a Voda nem vett tudomást róla.


Szia!

Nem tudom a mostani tulaj mit csinált vele. Én gyárilag újonnan vettem a telót két éve, nem vodától, és nálam mindennel ment. Papírok minden megvan hozzá. Egy év garit adtak hozzá anno, vigyázva volt rá, egy két karcon kívül semmi baja nem volt, szóval ezért nem értem. Teljesen legális a telefon!


vas. máj. 17, 2009 21:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Pannon SIM
Ladislaus85 írta:
Hello!

Motorola V3R (mivel olvastam hogy a V3 és a V3R más más) ügyben lenne egy kérdés.
Már nem az enyém a telefon: De mikor eladtam minden kártyát, (vodám volt) pannon-t T-Mobile-t mindent kezelt. Most állítólag nem viszi a pannon-t. Vodával megy, de pannonnal egyszerűen nem, kártya dörgölve lett, akkor bekapcsolt, de nem látta a hálózatot állítólag. Tesztelni nem tudtam, csak hallomás, de nem akarok ezért kártyát venni, de ha más nem akkor fogok.
Előferdülhet az ilyen? Én arra gyanakszom, hogy a kártya a rossz, mondjuk egy Nokiában megy, szóval passz. Előfordulhat, hogy a Nokia érintkezője erősebb, mint a Motoroláé, és így nem érzékeli a simet, vagy mi lehet a hiba?
Ha esetleg valaki tudna segíteni, mivel lehet letesztelni, hogy mi a baj? Nem akarom visszavenni igazából, mert mikor eladtam full jól működött, kipróbáltuk, megkímélt a telefon maga. Csak haragot se akarok emiatt, meg semmit, szóval ezért érdeklődöm. köszi a válaszokat, és a segítséget előre is!

Laci
Na hagyjuk ki azt a lehetőséget, hogy lehet hogy letiltották a telót.
Nem írsz a származásáról semmit, de ha egy készülék nem megy sem Pannonnal sem T-vel, ellenben Vodával igen, akkor nagyjából 90%, hogy tiltásra került a készülék, csak a Voda nem vett tudomást róla.


vas. máj. 17, 2009 21:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Vidd be a Pannonhoz a kártyát ezzel a V3-assal és kérj cserét. Nyilván ki fogja próbálni egy másik telefonnal és látni fogja, hogy megy, a Tiéddel meg nem.


vas. máj. 17, 2009 21:11
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 17, 2009 20:36
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Pannon SIM
Hello!

Motorola V3R (mivel olvastam hogy a V3 és a V3R más más) ügyben lenne egy kérdés.
Már nem az enyém a telefon: De mikor eladtam minden kártyát, (vodám volt) pannon-t T-Mobile-t mindent kezelt. Most állítólag nem viszi a pannon-t. Vodával megy, de pannonnal egyszerűen nem, kártya dörgölve lett, akkor bekapcsolt, de nem látta a hálózatot állítólag. Tesztelni nem tudtam, csak hallomás, de nem akarok ezért kártyát venni, de ha más nem akkor fogok.
Előferdülhet az ilyen? Én arra gyanakszom, hogy a kártya a rossz, mondjuk egy Nokiában megy, szóval passz. Előfordulhat, hogy a Nokia érintkezője erősebb, mint a Motoroláé, és így nem érzékeli a simet, vagy mi lehet a hiba?
Ha esetleg valaki tudna segíteni, mivel lehet letesztelni, hogy mi a baj? Nem akarom visszavenni igazából, mert mikor eladtam full jól működött, kipróbáltuk, megkímélt a telefon maga. Csak haragot se akarok emiatt, meg semmit, szóval ezért érdeklődöm. köszi a válaszokat, és a segítséget előre is!

Laci


vas. máj. 17, 2009 20:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bubamara írta:
V3
1. Nincs rajta térerő, elfogad minden sim kártyát de egyik rendszert sem látja
2. Jojstick 4kapcsolója nem funkcionál.

mit lehet ilyenkor varázsolni és mi okozza ezeket a hibákat.

Előre is köszönöm a választ.
üdv: bubamara
1. Sajna sok minden baja lehet, szokott is lenni.
Egyáltalán jelez térerőpálcikákat? Tehát lát valami adót?

2. Nem feltétlenül a billentyűzetfólia köszönt el, bár az is lehet. De csak akkor, ha nedvességet kapott. Rosszabb esetben a billentyűzet-vezérlő IC adta be a kulcsot. Lehet cserélni, de a telefon értéke nem igazán teszi rentábilissé a javítást, főleg, hogy más baja is van, mint írtad.

Ezt így kaptad a kezedbe, vagy Nálad alakult ki?
Ha az utóbbi, akkor mi történt a telóval mielőtt ezeket produkálta?


pén. máj. 01, 2009 11:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 30, 2009 20:45
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
V3
1. Nincs rajta térerő, elfogad minden sim kártyát de egyik rendszert sem látja
2. Jojstick 4kapcsolója nem funkcionál.

mit lehet ilyenkor varázsolni és mi okozza ezeket a hibákat.

Előre is köszönöm a választ.
üdv: bubamara


pén. máj. 01, 2009 7:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 06, 2005 9:53
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Ez otthon sem jött össze, felraktam a Flashb. de nem látja a telefont, jön a csatlakozási hang, de aztán még kétszer csipog.


kedd ápr. 21, 2009 9:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 13, 2009 20:36
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Próbálkozom vele de nem sok sikerrel. Most már rámegy minden csak a belső kijelző fehéren világit a külső meg forditva adja le a képet. Ja és nem toom miért de nem megy a goimbsor panel. Ha tudtok adhatnátok olyan címet ahonnan le tudom stedni hozzá a flesht. Válaszotok és segitségetek előre is köszönöm:


szer. ápr. 15, 2009 14:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Nekem sajna csak olyan van, ami az én boxomhoz jó.

Ha sehogy sem boldogulsz vele, Bp-en elhozhatod, jó eséllyel rendberakom.


szer. ápr. 15, 2009 13:47
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 13, 2009 20:36
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Sima V3 R374-el kezdődik a soft werziója. Próbáltam az eredetit vissza fleshelni de hiába rakom vissza azzal se jön már be csak villágit egyfolytába a gombsora. Ha tudtok segitsetek honnan tudok rá leszedni olyan sw-t ami beinditaná, életre keltené a mobilom. Válaszotok előre is köszönöm.


szer. ápr. 15, 2009 6:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Úgy bizony - V3 és V3r (azaz RohS) kinézetre ugyanolyanok, belülről tök más!!

Az IMEI matrica árulkodik róla.


kedd ápr. 14, 2009 19:03
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Csak ugye a V3 eleve két teljesen különböző hardverrel készült...

Guni


kedd ápr. 14, 2009 18:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Motorolákkal sajnos nagyon kell vigyázni softozáskor.

Elég egy betű eltérés az amúgy is elég áttekinthetetlen modellszámozásban és a soft bár fölmegy, mégis komoly bajokat okozhat.

A telefonod most valószínűleg flash módban tud csak bekapcsolni.

Keresni kellene egy, az adott típushoz pontosan passzoló és az eredetivel egyező vagy annál magasabb verziójú flash fájlt és azt rátölteni.

Attól elvileg életre kellene kelnie.


kedd ápr. 14, 2009 17:44
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát én részemről nem nagyon tudok hozzászólni. :(

Guni


kedd ápr. 14, 2009 16:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 13, 2009 20:36
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Ha tudtok segitsetek. Ma megpróbáltam frissiteni a firmware-jét és naon nem úgy jött össze ahogy kellett volna:s . Flash és Backup 3.6-tal és a végeredmény egy állandóan világitó billentyűzet lett. A gép még adatkábelen látja úgy ahogy látja atelefont imei sw version és a telefon tipusa már nem írja ki. Ha lehet még vele valamit kezdeni segitsetek. Válaszotok előre is köszi. :D


kedd ápr. 14, 2009 14:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 13, 2009 20:36
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Hy. Motorola Software Update-tel próbáltam de azt írja ki angolul hogy valami warranty void.... Nem értem mi lehet vele. Jah és felvettelek msn-en. Ha tudtok kérlek segitsetek.


kedd ápr. 14, 2009 7:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Csak azt nem írtad meg, ami a lényeg volna: milyen programmal, mit ír ki, milyen softtal próbáltad/mi van most rajta...


hétf. ápr. 13, 2009 20:55
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 13, 2009 20:36
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Hali, még új vagyok itt. Lenne egy kérésem ha tud valaki segitsen. Motorola v3-van, és nem tudom frissiteni a telefon szoftverét. Hiba üzenetet ír ki a program frissitésnél.Segitségeteket előre is köszi! :oops:


hétf. ápr. 13, 2009 20:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 06, 2005 9:53
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Már kaparom a falat
Céges gép, tűzfalat nem látom
Leszedtem minden Motorolás programot és így sem adja fel, hogy új hardver van.
Pedig az eredeti moto cd látta, igaz voltak kontakt hibák

Viszem haza és próbálom ott felrakni
Köszi az eddigi segítséget


csüt. ápr. 09, 2009 12:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
A gép adja a csatlakoztatás hangot? Tűzfallal mi van?

Guni


szer. ápr. 08, 2009 13:56
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2012 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség