Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 10, 2024 19:27



Hozzászólás a témához  [ 166 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
HTC S730 WINGS 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
ii77 írta:
Sziasztok,
jómúltkor vettem full házat(speedshop) az s730-asomra. Sajna egy utcán ügyeskedő BMX-esnek 'hála' kapott a készülék(nem tudtam elkapni, pedig de szívesen...:twisted: ), így a gari nem él. Ha az e-care-rel cseréltetem ki, garanciavesztéssel jár. Ezért ha tudtok megbízható embert/boltot Budapesten, aki ért hozzá és átvarázsolja nekem okosba, megköszönném elérhetőségét.
Bevallom, s730-at még nem szereltem, de mobiltelefont már többszázat. ESETLEG megpróbálnám, erőfelmérés után. Ha nem megy, ne aggódj, nem fogom elrontani, akkor inkább hozzá sem kezdek.


csüt. aug. 06, 2009 14:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 21:28
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyócker
Hozzászólás 
Sziasztok,
jómúltkor vettem full házat(speedshop) az s730-asomra. Sajna egy utcán ügyeskedő BMX-esnek 'hála' kapott a készülék(nem tudtam elkapni, pedig de szívesen...:twisted: ), így a gari nem él. Ha az e-care-rel cseréltetem ki, garanciavesztéssel jár. Ezért ha tudtok megbízható embert/boltot Budapesten, aki ért hozzá és átvarázsolja nekem okosba, megköszönném elérhetőségét.


csüt. aug. 06, 2009 12:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Nekem is repedezik a csavaroknál a fedőlap.Ma voltam az e-carenél és nagyon kedvesen kicserélték volna gariban úgy hogy 3-4 óra múlva megyek érte (vásárhelyi vagyok),de minent törölnek róla,bár a szoftvert ugye ez nem érinti,de le kell jelenteniük a garis javítást és az teljes új installálással jár.Így nem hagytam ott,mert erre nem készültem.Nagyon sok minden van a telon,sok egyéni beállítás,vásárolt progik is.Hogy tudok leszedni mindent hogy minimális munkával a visszatöltés után úgy működjön rajta minden mint most?


Párszor már cserélték az enyémen..és bizony ez hard reset-tel jár.
Magam részéről csak a névjegyzéket szoktam lementeni, a programokat inkább újra rakom, legalább átgondolom mi kell és mi nem :-)
Adatmentéshez a Sprite Backup-ot tudom ajánlani. Itt a legfrissebb verzió (nem teszteltem, ha nem menne korábban is linkeltem már be működő verziókat)
http://rapidshare.com/files/243757707/S ... 6.Full.CAB


kedd jún. 16, 2009 11:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Kuncsaku: Kicsit megkésve ugyan... Nem hinném, hogy ennek köze lenne az Operához, márcsak azért sem, mert a két rendszer teljesen inkompatibilis. Az Opera gondok nem tudom hogy Hermes specifikusak-e, vagy más pda-knál is ez a gond, de az tény, hogy ezek az Operák hivatalosan béta verziók. Viszont gondolom Touch Pron is van Opera és ott gondolom azért működik is. Egyébként a 2000-es build előtti verziók támogatják a hardveres billentyűzetet.

Nesra: Nem tudom, hogy a Standard verziónál is ugyanaz-e a helyzet, mint a Professionalnél, de kétlem hogy más lenne. Így gyakorlatilag annyit tehetsz, hogy az adataidat leszinkronozod, vagy pl olyan progival csinálsz mentést, mint a Pim Backup, de a telepített programjaid és azok beállításai el fogank veszni.

Guni


pén. máj. 29, 2009 21:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Nekem is repedezik a csavaroknál a fedőlap.Ma voltam az e-carenél és nagyon kedvesen kicserélték volna gariban úgy hogy 3-4 óra múlva megyek érte (vásárhelyi vagyok),de minent törölnek róla,bár a szoftvert ugye ez nem érinti,de le kell jelenteniük a garis javítást és az teljes új installálással jár.Így nem hagytam ott,mert erre nem készültem.Nagyon sok minden van a telon,sok egyéni beállítás,vásárolt progik is.Hogy tudok leszedni mindent hogy minimális munkával a visszatöltés után úgy működjön rajta minden mint most?


pén. máj. 29, 2009 16:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Köszönöm az információt Guni. Lehet, hogy ezért küzdünk mi az Mda-nkkal és az Opera mobilelal? Amiben bántó ugyebár, hogy nem használható a qwerty billentyűzet.


pén. ápr. 17, 2009 17:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Szerintem maga a Microsoft sem tudja. :) A Smartphone egy régebbi elnevezeés, jelen pillanatban ha jól tudom Windows Mobile Standard és Professionalnak hívják az éritőképernyő nélküli és az érintőképernyős mobil oprendszereket.

Guni


pén. ápr. 17, 2009 10:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Na én at se tudom, miről pötyögtök :D. Professional, meg smartphone :o? Kipróbálom. Ha megy megy, ha nem, akkor takarítás, vagy fel se települ.


csüt. ápr. 16, 2009 20:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
bfeco írta:
Ez standard..gondolom..smartphone verzió. Nem tudom érintőképernyőn hogyan működik.

A PPC verzió letölthető a penreader.com/download/Pocket-PC-ről, viszont ehhez nem biztos hogy jó a crack.


Biztos hogy nem. A smartphone és a Professional tudtommal semmilyen mértékben nem kompatibilisek egymással. Azért köszi.

Guni


csüt. ápr. 16, 2009 16:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Annyira irigyellek hogy így vágod ezeket.Hogy kell csinálni az exe fájl cseréjét?
Ma több progit is rátettem a telóra de egyik sem indult mind keresett még vmi összetevőt.Ezek voltak:Lavellamobile (netrádió),PocketFinance,PocketDictionary.Nem tudom mi lehetett a gond...Egyébként hol lehet találni a lgtöbb progit,ami gond nélkül felmegy?


A telepítés változó, attól függően éppen milyen fájlt töltöttél le.

Az exe fájlokat általában a számítógépeden kell telepíteni, úgy hogy előtte csatlakoztattad a telót a géphez. Ez is ilyen.
Miután befejezted a telepítést (ehhez a gépen és a telón is kell ügyködni amikor kéri a program) annyit kell tenned, hogy a mellékelt slovoed.exe fájlt átmásolod, a telefon program files/slovoed 7 mappájába és felülírod az ott meglévő telepített fájlt. Ezzel regisztráltad a progit ;)

Amiket írtál nem ismerem. Előfordulhat, hogy nem smartphone, hanem pocket pc verziót próbáltál telepíteni, amely az érintőképernyős pda-kon működik.
Ha számítógéped azt írja ki futtatáskor, hogy nem nod32 alkalmazás, akkor valószínűleg csak fel kell másolni a telefonra és működik telepítés nélkül.

Ha cab fájlt töltöttél le, azt át kell másolni a telóra és a telefon fájlböngészőjével kell elindítani, így tudod telepíteni.

Én rendszerint a pda4x.com-ról, vagy a forum.ppcwarez.org-ról szedek le dolgokat, de persze nincs garancia arra, hogy működik a telefonon.


csüt. ápr. 16, 2009 13:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
guni. írta:
Leszedtem, köszi, csak azért Kuncsakutól kértem, mert nekünk HTC Hermesünk van WM Pro-val. Ez mihez való, Prohoz vagy Standardhez?

Guni


Ez standard..gondolom..smartphone verzió. Nem tudom érintőképernyőn hogyan működik.

A PPC verzió letölthető a penreader.com/download/Pocket-PC-ről, viszont ehhez nem biztos hogy jó a crack.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bfeco csüt. ápr. 16, 2009 13:04-kor.



csüt. ápr. 16, 2009 12:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Leszedtem, köszi, csak azért Kuncsakutól kértem, mert nekünk HTC Hermesünk van WM Pro-val. Ez mihez való, Prohoz vagy Standardhez?

Guni


szer. ápr. 15, 2009 21:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Annyira irigyellek hogy így vágod ezeket.Hogy kell csinálni az exe fájl cseréjét?
Ma több progit is rátettem a telóra de egyik sem indult mind keresett még vmi összetevőt.Ezek voltak:Lavellamobile (netrádió),PocketFinance,PocketDictionary.Nem tudom mi lehetett a gond...Egyébként hol lehet találni a lgtöbb progit,ami gond nélkül felmegy?


szer. ápr. 15, 2009 20:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
guni. írta:
Honnan lehet szerezni slovo ed-et?

Guni


Felraktam.
telepítés 14 napos verzióval, kódot ne adj meg.
telepítés után exe fájl csere és kész!

http://www.mediafire.com/?onmjwnjmroz


szer. ápr. 15, 2009 19:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Honnan lehet szerezni slovo ed-et?

Guni


hétf. ápr. 13, 2009 20:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Én a Slovoed nevű szótárprogramot használom. Lehet használni sima szótárként, tehát beírva a szót lefordítja. Vagy lehet windoes környezetben lévő szavakat kijelölni, majd hosszúklikkel előjövő menüben lefordíttatni. Továbbá tanít is a program, a "nap szava" funkcióval, amivel naponta néhány szót tanít meg a felhasználónak. Szépen működik, semmi gondom nem volt vele eddig. Szókincse egészen baráti.


hétf. ápr. 13, 2009 17:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Hi!
Úgy néz ki vhogy mégis sikerült feltennem,hurrá!
Viszont tud vki vmi jó fordítóprogit amiben pl angol magyar is van?


hétf. ápr. 13, 2009 17:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Sziasztok!
Remélem mindenki sok piros tojást kapott a locsolásért!
Szeretném feltenni a skypot a telora.A skype honlapról többször próbáltam de sajnos a telefonon hibás telepítést és hiányzó adatokat ír ki.Egyáltalán fel lehet tenni rá vagy vmit rosszul csinálok?Köszi a segítséget


hétf. ápr. 13, 2009 13:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 01, 2009 13:27
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Most már, nagyjából, rendben van a dolog-, hálás köszönetem a fáradozásért, és az irántam való türelmetekért:

György


kedd márc. 03, 2009 16:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Erdődi György írta:
Kedves Hölgyek és Urak!
Nem vagyok éppen fiatal, ezért haboztam kissé az írás miatt, számotokra ez biztosan egy lerágott csont lesz, de mégis -, mivel kaptam egy HTC S 730 wing-s okosfiút (vagy lányt) - még nincs rajta a HTC által (vagy a windows ?? által kiadott rom frissítés), szeretném használni..., mégpedig az internet részét (is). De- a beállítások, bár T-Mobilosnak néznek ki (magam is az vagyok), szóval üresek, ennek megfelelően nem tudok kilépni az internetre. Sajna nincsenek hozzá kiegészítők, így kábel se, gondoltam bluetooth segítségével menni fog, (egy sima 3G-s telefonnal évek óta használom mobilinternetre)- szóval gondoltam, de nem megy, gondolom a pontos adatok megadása híányában! A T-Mobile küldött egy segítő pdf-t, de az valami varrio-ra jó, itt nem találok olyan menüpontokat.
Ja és persze, az MMS, és a wap része sincs beállítva.
Nézzétek el nekem, de nem vagyok szakember ezen a téren, és ha lenne valami rémesen nyugott ember akinek rengeteg türelme van, akkor nagyon boldoggá tenne, mert ilyen telefonom még nem volt és... úgy látom nem buta készülék. Sajna nem vagyok milliomos (gondolom úgy könnyebb lenne segítséget találni), viszont magam nem boldogulok!
Előre is, és hálásan köszöm a segítséget:

György


A ROM frissítés a néha akadozó térerőt hivatott javítani. Szerintem érdemes telepíteni. Egyszerűen csak le kell tölteni a HTC honlapról és telepíteni kell a számítógépen keresztül. A beállításokat utána kell megcsinálni, mert a ROM frissítése Hard reset-tel jár, amikoris elvész minden beállítás (a telefonszámok és sms-ek is..ezeket érdemes archiválni pl jeyo mobile companion programmal)

A netkapcsolathoz és az mms-hez is meg kell csinálni néhány beállítást:

START/SETTINGS/CONNECTIONS/GPRS
new.. -ra kattintva létre kell hozni az alábbiakat:
1.
description: T-Mobile Internet
Connects to: the Internet
access point: internet
user name: <ide a net előfizetéssel járó username kell>
password: <ide pedig a jelszó>
2.
description: T-Mobile WAP
Connects to: the Internet
access point: wap
user name: wap
password: Wap
3.
description: T-Mobile MMS
Connects to: secure wap network
access point: mms
user name: mms
password: mms (ebben nem vagyok biztos, ha nem jó, megnézem este)

START/SETTINGS/CONNECTIONS/PROXY
new.. -ra kattintva létre kell hozni:
description: T-Mobile PROXY
connects from: The internet
connects to: WAP network
Proxy: 212.51.126.2:9201
type: wap

START/SETTINGS/CONNECTIONS/jobb oldali MENU gomb, majd ADVANCED
Internet connections: automatic
Work connections: automatic
Wap connections: T-Mobile WAP
Secure wap connections: T-Mobile MMS

START/Message options
Menu/MMSC settings
Menu/new
Name: T-Mobile MMSC
* MMSC Url: http://mms.t-mobile.hu/servlets/mms
Wap gateway: 212.51.126.10
Port: 8080
connect via: secure wap network
max sending size: 300K
wap version: wap 2.0

Azt hiszem ennyi. Sok sikert! :)

* javítva 2009.04.07


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bfeco kedd ápr. 07, 2009 9:09-kor.



kedd márc. 03, 2009 9:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 194
Hozzászólás 
Nekem xperiam van, de ugyan az az oprendszer, WM 6.1.
ROM frissítés után sms beállítása: start/settings/personal fül alatt a Phone indítása aztán secvices fül, és ott a get settings. Hálózatot nem tudom, hogy beállítja-e, de ha nem, akkor itt is próbáld meg:
start/settings/connections alatt van egy connection setup, azt futtasd.


vas. márc. 01, 2009 20:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 01, 2009 13:27
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Kedves Hölgyek és Urak!
Nem vagyok éppen fiatal, ezért haboztam kissé az írás miatt, számotokra ez biztosan egy lerágott csont lesz, de mégis -, mivel kaptam egy HTC S 730 wing-s okosfiút (vagy lányt) - még nincs rajta a HTC által (vagy a windows ?? által kiadott rom frissítés), szeretném használni..., mégpedig az internet részét (is). De- a beállítások, bár T-Mobilosnak néznek ki (magam is az vagyok), szóval üresek, ennek megfelelően nem tudok kilépni az internetre. Sajna nincsenek hozzá kiegészítők, így kábel se, gondoltam bluetooth segítségével menni fog, (egy sima 3G-s telefonnal évek óta használom mobilinternetre)- szóval gondoltam, de nem megy, gondolom a pontos adatok megadása híányában! A T-Mobile küldött egy segítő pdf-t, de az valami varrio-ra jó, itt nem találok olyan menüpontokat.
Ja és persze, az MMS, és a wap része sincs beállítva.
Nézzétek el nekem, de nem vagyok szakember ezen a téren, és ha lenne valami rémesen nyugott ember akinek rengeteg türelme van, akkor nagyon boldoggá tenne, mert ilyen telefonom még nem volt és... úgy látom nem buta készülék. Sajna nem vagyok milliomos (gondolom úgy könnyebb lenne segítséget találni), viszont magam nem boldogulok!
Előre is, és hálásan köszöm a segítséget:

György


vas. márc. 01, 2009 14:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
jedda írta:
Szia! Letöltöttem a rar, de üres sajnos. Ha tudnál segíteni nagyon megköszönném. Üdv. Jedda :cry:


Szia, felrakom a legfrissebbet. CorePlayer v1.3.0 Build-6213
Ez cab file, csak másold fel a telóra és indítsd el!
http://www.mediafire.com/?ltdotsdzvtn


Ez pedig egy nagyon egyszerű, nem túldíszített és bonyolított (VÉGRE!) mp3 lejátszó és szintén cab file
gsplayer v 2.29
http://www.mediafire.com/?4lxeynnxrym


hétf. feb. 23, 2009 16:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
jedda írta:
Szia! Letöltöttem a rar, de üres sajnos. Ha tudnál segíteni nagyon megköszönném. Üdv. Jedda :cry:
Akkor valamit rosszul csináltál/töltöttél le, a rar kifogástalan!


hétf. feb. 23, 2009 11:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 23, 2009 10:01
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
bfeco írta:
Megjelent a Coreplayer újabb verziója. Ezzel már könnyedén nézhető a youtube is.

CorePlayer Platform
Mobile: Windows Mobile, Smartphone (ARM), CE (MIPS)
Pro: Windows
Version 1.2.5 build 4506 (20080603):

- FIX: Inconsistencies in the display of the time
- FIX: Don't prerotate almost square bitmaps
- FIX: Avoid treating an empty .pls file as .m3u
- FIX: Relative path handling in playlists
- FIX: HTTP long URL redirections (like YouTube)
- FIX: WinCE: More checks for the QTV detection
- FIX: WinCE: Window resizing issue when fullscreen mode changes menu and toolbar is temporarily created
- ADD: Handle the x-audio/mp3 MIME Type
- ADD: WinCE/WM: WMP Plug-ins Preferences page w/new plug-in detection scheme
- 300+ other changes.

http://www.mediafire.com/?4d0ylnwdldy

Van egy δεrial ( 8T40QX-N9LXZE-XQ8534-D4407V-Y24VQQ ) bár nálam nem kérte :)






Szia! Letöltöttem a rar, de üres sajnos. Ha tudnál segíteni nagyon megköszönném. Üdv. Jedda :cry:


hétf. feb. 23, 2009 10:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Mindenkinek boldog,sikeres új évet kívánok!És köszönöm a Tőletek kapott segítséget!


szer. dec. 31, 2008 14:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 10, 2008 8:46
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Üdvözletem!
Szeretném megkérdezni, hogy a Symbol képernyőn hogyan tudom átírni a betűk sorrendjét? Minden oldalon azt javasolják, hogy írjam át a sym.txt fájlt, de sajnos ezt nem találom a Windows könyvtáron belül!


szer. dec. 10, 2008 8:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Én sem találtam, beszéltem a Krusell képviselettel is, de érdekes módon a HTC szinte minden termékéhez van náluk tok, kivéve ezt, így aztán amolyan félmegoldásként vagy fél éve megvettem a speedshopban azt a brutál alu tokot.
Ez legalább megvédi a telót a külső sérelmektől, igaz meglehetősen csökkenti a térerőt, na meg tényleg hatalmas :)


szer. dec. 10, 2008 8:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 21:28
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyócker
Hozzászólás 
Sziasztok!
Mivel több bolt polcára is felkerült a full burkolat (eleje, háta és a fém mechanizmus), vettem egyet. Mert pár hónapos korában leejtettem s csúnya repedés tátong a hátán. Vmint a képernyő alatti gombsor is kapott egyet(ezt 1 bmx-es srác kormányának köszönhetem). E hibákat érthető módon gariba nem javítják. Úgyhogy keresek 1 szakit, aki kicseréli, így garivesztés nélkül újjá varázsolom. Utángyártott, Duino márkájú akksit is vettem, mert a gyári már 1/3-ad napot sem bírt. Most, lekopogom, már nincs problémám a hsdpa részével, megy rendesen. Viszont még mindig nem találtam Mo-on megfelelő tokot, pedig csak akkor teszem rá az új burkolatot is. Vmi kinyitható, guszta darab kéne, pl.: http://www.expansys.hu/p.aspx?i=171155
Ti találtatok már számotokra kívánatos tokot?


kedd dec. 09, 2008 16:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Egyszer sikerült tegnap szinkronizálni azóta viszont egyszerűen nem tud kapcsolódni a pchez,nem ismeri fel a telót,pedig mindent ugyanúgy csinálok.Mi lenne a teendő?Vagy hogy lehetne a pct visszaállítani és újra installálni a kapcsolatukat?Előre is köszi a segítséget


Ha megnyitod a szinkonizáló központot a PCn, ott elvileg törölhető a partnerség, de ez nem magyarázza meg miért nem látja a telót.
Ha a telefonon csinálsz egy hard resetet azzal is törlöd a pc-s partnerséget, utána újból fel kell ismernie a telefont.
Intézőben sem látszik semmi?
Az is lehet hogy a miniusb csatlakozóval van valami gond...

Vagy a winfossal...de persze mint tudjuk ez nem lehetséges :twisted:


kedd dec. 09, 2008 15:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Egyszer sikerült tegnap szinkronizálni azóta viszont egyszerűen nem tud kapcsolódni a pchez,nem ismeri fel a telót,pedig mindent ugyanúgy csinálok.Mi lenne a teendő?Vagy hogy lehetne a pct visszaállítani és újra installálni a kapcsolatukat?Előre is köszi a segítséget


hétf. dec. 08, 2008 20:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Csöppet felidegesített h a telóm ma újra elvesztette a hálózatot, ezért aztán feltelepítettem a frissítést, hátha ezzel a radio verzióval megszűnnek a térerő gondok.
Picit be voltam ijedve, de gond nélkül felment a ROM, persze hard resettel (ismét :roll: )

Majd kiderül...


kedd nov. 18, 2008 19:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Köszi!Meg is néztem az oldalt:32 vagy 64 bitest érdemes letölteni?
Az előlap cserével az a bibi hogyha nem várható meg akkor Hódmezővhelyről nem egyszerű...


Asszem' a VISTA alapból 32 bit-es verzióban fut...

Én Debrecenből intéztem az előlap cserét és valóban...egy hónap volt.
Próbáld meg felhívni őket és talán meg lehet beszélni, hogy reggel beviszed és estére (4-ig, merthogy addig dolgoznak) megcsinálják...habár eddigi tapasztalataim alapján vajmi kevés esély van rá. :evil:


kedd nov. 18, 2008 16:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Köszi!Meg is néztem az oldalt:32 vagy 64 bitest érdemes letölteni?
Az előlap cserével az a bibi hogyha nem várható meg akkor Hódmezővhelyről nem egyszerű...


hétf. nov. 17, 2008 20:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nesra írta:
Sziasztok!
Ma raktam fel a pcmre a Vistát,utána fel akartam rakni a 730 lemezét a syncronhoz de azt írta ki hogy nem komp a Vistával.Mi a teendő most?Van hozzá valahol más progi?Köszi a segítséget!Egyébként az enyém is csavarnál picit meg van repedve,még nem vészes.


Vistához nem az activesync kell.
Van egy beépített progi, amit azonban frissíteni kell ahhoz, hogy jól működjön.

http://www.microsoft.com/windowsmobile/ ... enter.mspx

Csak arra vigyázz, mit pipálsz ki szinkronizálásra (javaslom a semmit), mert képes tükrözni a telót a pc-re és ha véletlenül letörlöd onnan, törli a telefonról is! A contactokról nem is szólva :)

A repedés miatt pedig gariban cserélik az előlapot...


hétf. nov. 17, 2008 14:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Nesra írta:
Sziasztok!
Ma raktam fel a pcmre a Vistát,...
Vészes könnyelműség volt...


vas. nov. 16, 2008 22:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. máj. 12, 2008 9:37
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Sziasztok!
Ma raktam fel a pcmre a Vistát,utána fel akartam rakni a 730 lemezét a syncronhoz de azt írta ki hogy nem komp a Vistával.Mi a teendő most?Van hozzá valahol más progi?Köszi a segítséget!Egyébként az enyém is csavarnál picit meg van repedve,még nem vészes.


vas. nov. 16, 2008 19:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Nos ha figyelemmel kísérjük az asztali számítógépünk frissítési folyamatát, akkor azonnal látjuk, hogy nem mindig az újabb a jobb. Én ezt megerősítem a saját mobilomon is Htc Hermes. Persze ettől még lehet, hogy nektek jobb a 6.1, de én sebesség különbséget nem vettem észre. És ami látványos különbség a 6.1 fagyása, a programok kiszállása. A sima 6-osra azt tudom írni, hogy 95%-osan stabil. Biztosan kilehet fagyasztani ezt is, de én naponta kikapcsolom, nem használt alkalmazásokat zárom (tudtommal így is kell), így nagyon szépen működik, elégedett vagyok vele.


szer. nov. 12, 2008 19:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Én is el-elgondolkodom a 6.1-en, de félek tőle, hogy instabil lesz és nem tudok pont olyant visszarakni rá, mint ami most van és teljesen jól működik.

Egyébként wm7 csak 2010 q1-ben lesz, azért 2009 februárban kiadnak egy kisebb (nagyobb?) upgradet, ez lesz a 6.5.

Guni


szer. nov. 12, 2008 17:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Igen, mivel a fejlődés nem áll meg, ezért mindig lesz KÉSŐBB ÚJABB/JOBB valami.

Ezen a logikán haladva még mindig a gyalogolnánk, hiszen minek a kerékpár, ha utána lesz autó, de az is fölösleges, mert lesz majd repülőgép és egyébként meg lesz űrhajó is... :)


szer. nov. 12, 2008 15:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
kuncsaku írta:
Én más típusú HTC-t használok, de nekem a sima 6-os WM sokkal jobban bejön mint a 6.1-es. A hatoson bizonyos alkalmazások teljesen jól működnek, míg a 6.1-en kiszállnak, de fagyásom is előfordult már. Így én visszatettem a sima 6-ost és azóta teljes harmóniában élünk :D.


Egyelőre, Official upgrade híján nem telepítek semmit, mert garanciavesztéssel jár..de az Xda fórumozók tapasztalatai alapján a 6.1 gyorsabb és jobb, mint a WM6.0 (ami ugyebár 5.2 igazából)
Persze lehet h más telón ez fordítva igaz :)

ps: állítólag hamarosan jön a WM6.5, de már a WM7-et is emlegetik :roll:


szer. nov. 12, 2008 15:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Én más típusú HTC-t használok, de nekem a sima 6-os WM sokkal jobban bejön mint a 6.1-es. A hatoson bizonyos alkalmazások teljesen jól működnek, míg a 6.1-en kiszállnak, de fagyásom is előfordult már. Így én visszatettem a sima 6-ost és azóta teljes harmóniában élünk :D.


kedd nov. 11, 2008 19:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
ÉS ÍME A VÁRVA VÁRT FRISSÍTÉS!?
(A HTC hivatalos honlapján..a dátum érdekes, mert pár napja még nem volt letölthető semmi :lol: )


"ROM Upgrade for HTC S730 Date: 2008-11-06 Category: ROM Upgrade

An updated ROM is now available for HTC S730 users to download. As always, HTC is committed to providing customers with the best possible mobile experience.
Installation Instructions: Follow the instructions below to install this software onto your device.
Improved Functions and Fixes

*Improved 3G network performance
Sometimes the network signal strength may show good reception but its not possible to call out or receive any phone calls."

Talán ez mégsem az a várva-várt...de legalább eszükbe jutott, hogy gyártottak ilyen telefont is.
Windows 6.1 pedig még mindig csak az S740-ről leszedett :(


kedd nov. 11, 2008 13:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Másfél hónap után, múlthét kedden végre kész lett a telefonom.
Megjegyzem, finoman fogalmazva nincs valami jó véleményem az E-Care-ről... :evil:

Dióhéjban: Kicserélték a kamerát, igaz csak másodjára, mert elsőre tévedésből a hibátlan lcd kijelzőt sikerült :shock: , majd ennek örömére úgy összerakták a telót, hogy ismét megrepedt az előlap (ami egyébként szerintük ismert hiba..egyszerűen csak picit túlhúznak néhány csavart és elreped..úgyhogy garanciális!) az Lcd-m pedig hullámzott mint a víz, ha valamelyik softkey-hez értem.
Képesek így visszaküldeni egy telefont! :roll:
Másodjára személyesen vittem be és gyakorlatilag ott kellett állni, hogy megcsinálják és ne tököljenek még egy napig vele..
Remélem többé nem kell még a környékre sem mennem!

Úgy látom mintha megállt volna itt az élet...
Ha lesz időm néhány progit majd töltök fel! ;)


hétf. nov. 10, 2008 14:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. okt. 22, 2008 11:34
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Én most vettem ilyen telefont, nagyon tetszik és igazából a témához hozzászólóknak szeretném megköszönni a sok hasznos hozzászólást, egy halom gondom megoldódott :D


szer. okt. 22, 2008 11:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 21:28
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyócker
Hozzászólás 
Ezt olvastam ki a készülékemből:

CE op.rendszer: 5.2.1622
(Build: 18128.0.4.4)

Rádió verziója:
25.62.30.03H_1.58.17.02

Tegnap este úgy 2órát neteztem PC-vel összekötve hibátlanul. Abbahagytam kicsit(vacsi), rálestem a tel.képernyőjére és megint megszakadt a széllessávú kapcsolat s ingadozott/térerő hiány lett úrrá - rajtam meg a pipa.
Már vírusra is gondoltam: Ráküldtem a NOD vírusírtót a PC-re, de nem talált vírust. A Wingsre meg telepítettem az F-Secure mobil triál verzióját, kínszenvedve sikerült frissíteni(muszáj, e nélkül mintha nem szkennelné át a telót. Ekkor már lehúztam a PC-ről) a már ismert komm. problémák miatt, de semmi kártevő. A végén nyomtam neki egy Expert-->Tárhely kiürítése s azóta megint működik. Azóta PC-vel nem dugtam össze.


pén. okt. 03, 2008 10:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
ii77 írta:
E-care-be egyik reggel elvittem a gépet. Már du. hívtak, h. másnap mehetek érte. ROM-ot frissítettek, azaz újrazúzták a Windowst. Lekopogom, egyelőre jobb, mint azelőtt!

Viszont: Kérdeztem, mi volna ha rendelnék tőlük burkolatot s le is cseréltetném velük?: -Garanciavesztés. Ugyanis, ha a gyári burkolatodnak akár semmi baja és te mégis le szeretnéd cseréltetni, ugyanúgy ugrik a garid. Mekkora!


Azért arra kíváncsi vagyok milyen ROMra frissítettek!?
Elvileg még nem adtak ki semmilyen frissítést, bár ha az xda-developers fórumot nézem, akkor ott többféle típus megjelenik...
A térerő gondokat egyébként alighanem egy rádió frissítés oldhatná meg, de egyelőre hivatalosan az sincs, csak a Kaiser rádiót buherálták át a hozzáértők.
Ez a burkolat dolog azonban tényleg jó nagy marhaság! :shock:


pén. okt. 03, 2008 7:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd feb. 26, 2008 21:28
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Nyócker
Hozzászólás 
E-care-be egyik reggel elvittem a gépet. Már du. hívtak, h. másnap mehetek érte. ROM-ot frissítettek, azaz újrazúzták a Windowst. Lekopogom, egyelőre jobb, mint azelőtt!

Viszont: Kérdeztem, mi volna ha rendelnék tőlük burkolatot s le is cseréltetném velük?: -Garanciavesztés. Ugyanis, ha a gyári burkolatodnak akár semmi baja és te mégis le szeretnéd cseréltetni, ugyanúgy ugrik a garid. Mekkora!


csüt. okt. 02, 2008 19:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 29, 2008 20:30
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
bfeco írta:
kekeckukac írta:
Az en Wingsem is rosszalkodik. Idonkent nem hajlando hivasokat fogadni, a haverok azt mondjak nem vagyok elerheto, mintha ki lenne kapcsolva. Pedig be van, terero is van rendesen. Talalkozott mar valaki hasonloval?


Nos, az enyém most van másodjára szervizben. Először megrepedt a ház, most viszont pixelhibás lett a kamera, és nem mellékesen ugyanilyen térerő gondokkal küzdök.
Teljes térerő mellett sem tudnak elérni, illetve sms-ek fél nap késéssel jönnek meg...
Magam részéről bármennyire is szeretem, de lessen kezdi kihúzni a gyufát a teló!
szerviz meg minimum egy hónap :evil:


Megneztem, az enyemen is vannak kis repedesek, pont ott ahol a csavarok vannak, valszeg tulhuztak oket a gyarban vagy ilyesmi...
A vicces az hogy az smsek viszont rendesen megjonnek, es telefonalni barmikor tudok vele. Csak engem nem mindig tudnak hivni...
Egy altalanos szervizben azt mondta az ember, hogy a pannonnak vannak olyan sim kartyai amiket nem minden telefon kezel rendesen, mar nokiat is vittek hozza ilyen problemaval. Remelem tenyleg csak ennyi a gond, akkor egy sim csere jo esellyel megoldja.


szer. okt. 01, 2008 16:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. jún. 30, 2005 14:19
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
kekeckukac írta:
Az en Wingsem is rosszalkodik. Idonkent nem hajlando hivasokat fogadni, a haverok azt mondjak nem vagyok elerheto, mintha ki lenne kapcsolva. Pedig be van, terero is van rendesen. Talalkozott mar valaki hasonloval?


Nos, az enyém most van másodjára szervizben. Először megrepedt a ház, most viszont pixelhibás lett a kamera, és nem mellékesen ugyanilyen térerő gondokkal küzdök.
Teljes térerő mellett sem tudnak elérni, illetve sms-ek fél nap késéssel jönnek meg...
Magam részéről bármennyire is szeretem, de lassan kezdi kihúzni a gyufát a teló!
szerviz meg minimum egy hónap :evil:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bfeco pén. okt. 03, 2008 7:18-kor.



szer. okt. 01, 2008 11:59
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 166 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség