Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 05, 2024 8:36



Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ] 
Hogyan kell Dvd videót írni???Segítsetek !Légyszike:) 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Persze ugy ertettem, hogy az irando lemezt rontotta el.


szer. nov. 12, 2003 11:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Különnböző kodokhoz nem értek, de ha a Decrypter leszedte
akkor már nincs rajta másolásvédelem.


szer. nov. 12, 2003 11:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Aha, akkor hulyeseget kerdeztem. Szoval 2 eset volt, az egiknel DVDXCopyval probaltam atmasolni, de nem masolta at, csak tonkretette a lemezt.
A masiknal szinten ugyanugy probaltam, de ott az olvasasnal mar megakadt.
A Decrypter szintugy megakadt, aztan kesobb megis megette.

Szoval ha sikerult levennem, akkor mar nem erdekes a masolasvedelem? Az csak az olvasast probalja megakadalyozni?

Mindketto dvd CSS/CPPT (asszem, vagy ilyesmi) masolasvedett volt.


szer. nov. 12, 2003 10:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
"Sikerult "decryptelnem", de hogyan tovabb"
Már bocs, de a kérdést sem értem. Ha sikerült akkor mi a
gond?


szer. nov. 12, 2003 10:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok, elolvastam nagyjabol a forumot, de arra nem talaltam valaszt (vagy csak atsiklottam felette), hogy mi van akkor, ha a DVD masolasvedelemmel (CSS a decrypter szerint) van ellatva.

Sikerult "decryptelnem", de hogyan tovabb?

Koszi:

Fuzy


szer. nov. 12, 2003 9:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Ha aspit hiányol akkor rakd fel a 4.60-as (1021) aspi drájvert.


vas. nov. 09, 2003 18:33
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Na felraktam mind kettőt. A dvd2dvd 1,61 azt hiszem...elínditanám és valami Aspi bigyót ír ki:((( És nem indul ... A cce 2,5 full Az meg kódol egy 8 kb -os fájlt...Valamit elcseszek :((((Segítsetek !!!!!!!4 Légyszi sziasztok.


vas. nov. 09, 2003 10:54
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
NA cijasztok :)))))))))))) őőő milyen rég voltam itt :(((((8
Pedig én kérdeztem.....Sorry Na valahogy már képbe vagyok.Bajaim voltak az új gépemmel :(((Ezért nem voltam egyiknek kínyírtam a videókártyáját a másiknak meg a biosa volt sz***.Szóval most már vagyok :)Na akkor engem csak a KÉP érdekel nekem se kell menü semmi csak a film.Szóval akkor dvd2dvd progi.Megnézem ha valami lezs szólk :P Ja és a hangot hogy leht dtsb-be?? vagy 5,1-be milyen progival??
Csákány a hátatokba :OP


szomb. nov. 08, 2003 19:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hi
Az az igazság hogy ez nem az én topikom :))
De csubakka már küldött 1 leírást nekem a maestros topikba amit nagyon köszönök főleg a történtek után ezt linkelni is lehet bár még nem olvastam át de meg fogom tenni. Próbálok több forrásból minél több infót beszerezni mert mindenki máshogy csinálja alapon! Ha elakadok nem ide fogom feltenni a kérdést hanem oda majd sztem 1-2 nap és áttanulmányozom!

Thx Lipy


kedd nov. 04, 2003 17:36
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Itt egy kis leírás a DVD íráshoz: http://silent.wbteam.com/schwarcz/dvdkodolas.html


kedd nov. 04, 2003 10:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Lipy1
De ez szól másnak is. Egy kicsit kiadtuk a mérgünket,
nevezzük kikapcsolódásnak. De most már kezdjük el az érdemi
segítséget. Tehát Lipy1 kérdezzél ha van mit és mi segitünk
ha tudunk.

Egyenlőre annyit, hogy szerintem aki DVDvel akar
foglalkozni a Maestro elkerülhetetlen programm. A mi
célunkra tökéletes. Aztmondtad teszteled. Tehát ha elakadsz
vagy valami nem tiszta akkor kérdezz nyugodtan.


kedd nov. 04, 2003 10:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hi

Köszi a választ a Maestróra megmondom őszintén nem is vártam rá már semmi érdemlegest. Sajna jártam azon az oldalon meg van más forrásbol is 1 infóm de a menüzésnél 1ik se említette hogy előtte kell megszerkeszteni a dolgot 1 másik progiban, csak azt említette hogy berakom a menüs képet. Azért én a kérdések előtt próbálok utánnaolvasgatni a dolognak ha tudok meg ha lehet. De néha átsiklok rajta az is előfordul és ebből származnak a másnak 1értelmű kérdéseim. Sajna ez van én sem vagyok tökéletes :)))
Sajnos nemsokan vállalkoznak arra hogy leírják ugyanazt lépsről lépésre még ha 1x is és utánna arra tényleg konkrétan vissza lehet mutatni.(lásd mamutsegg is)
Végül is a forumnak az a lényege hogy kérdezzek mégha ugyanazt is. Mert nem kell bemutatni nektek a számítógépet az is hogy fejlődik 1 hónap és már másik a jó lehet ez a progik terén is lehet hogy van újabb ha nem progi akkor felhasználó aki pl máshogy csinálja meg a dolgot. (nem naponta való ugyanolyan kérdésekre gondolok)
A hwsw.hut pl én 1 hónapja ismerem és pont azt a topikot amit te adtál. Ebben a fórumban kaptam meg a linkjét mikor dvd írót kerestem és véleményeket vártam. Azóta se érkezett több hozzászólás csak az a link és az elég is volt!
De nagyon tévedtek 1 dologban a topikot nem én indítottam hanem Attika ezt azért ne nekem rójátok fel!!!!! Abban 1et értek hogy mostanában minden 5. fórum erről vagy ehez kapcsolódó témát tárgyal és lehet benne olvasgatni!

Lipy


kedd nov. 04, 2003 0:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Nem is kell az egészet kinyomtatni, főleg most hogy tele vannak szinte ugyanazokkal a felesleges kérdésekkel, és foglalják a helyet. Én csak a fontos tudnivalókat másoltam ki egy doksiba, ezért sikerült az első lemezem.
Amúgy én sem csipem mikor a kezdők kioktatnak bárkit, hogy nem vagyunk hajlandók leirni nekik a megfelelő lépéseket. És ez már szinte minden héten igy van, mert sokat kellene olvasniuk, de nincs rá idő, mert a 10 perces dvdiróval negyed óra múlva már filmet kéne irni.


hétf. nov. 03, 2003 20:23
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Úgy igaz, ahogy mondjátok...én mikor kezdtem, pont a dvd írás másolás topikot teljes egészében kinyomtattam a melóhelyen, lefűztem és nulláról eljutottam elég normális szintre egy hónapnyi TANULÁS után. Mert azt a topikot tanulmányoztam(nyomtatásban ugyi) addig. Utána már csak azt a pár kérdést kellett feltennem ahol végleg elakadtam. Ez így barátságos sztem. Mert minden itt van, csak meg kell keresni és össze kell szedni az infót. Én gondolom mennyivel könnyebb ha valaki leírja töviről hegyire, csak kevesen vállalkoznak rá hetente egyszer. Azt gondolom egy pár régi nagyágyú is azért nem jár már ide mert unta ugyanazt leírni 60-szor(Pl. Mammutsegg is. Apropó Maestro ügyben: www.mammutsegg.szittyózium.hu ).


hétf. nov. 03, 2003 19:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
:)))))))))
Jó kis adok-kapok vita lett.
Ha (Lipy1) kicsit jobban átnézted volna a topikcimeket, találsz olyat hogy "DVD irás, másolás". Na mint a cime is mutatja, az való neked, vagy a másik alap, a hwsw.hu ( http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi ) -> Háttértárak -> Beszélgetés a DVD-R/RW + DVD+R/RW mediákról, írókról és irásról (V.) (1. Oldal) !!! Mint láthatod, ott már az 5. rész megy, vagyis 4X20 oldalt találsz. Mindenkinek aki kezdő ajánlott!!! Alapvetően!!! És végig kell olvasni az első résztől kezdve, akármilyen hosszú is. Én sem igazán szeretem a felesleges hozzászólásokat olvasni, hogy hogy kell... ezt+azt , mert nincs kedvem végigolvasni. Két éve kb, mikor bejöttek a marha drága dvdirók, már akkor tudtam hogy lesz nekem is. Azóta figyelem az irásra vonatkozó fórumokat, igy mikor februárban megvettem az irót, az első lemez hibátlanul sikerült. Ehez csak sokat kellett olvasni, amit bárki megtehet a megfelelő fórumokban.

Na mint kezdők választhattok hogy kell menü vagy nem. Jó minőség kell vagy mindegy, csak lemez legyen. Engem nem érdekel a menü, csak a szuper minőség, ezért CCE-t használok baromi egyszerű módon, a DVD2DVD-R segitségével. ( http://www.dvd2dvd-r.de/ ) Regisztrálni kell a letöltéséhez, a CCE-t külön kell megkeresni, főleg hogy "jólműköggyön" különben beteszi a logóját a filmre. Azt hiszem itt: http://www.fukrulez.com/ , regisztrálni a letöltéshez. A 2.50-es az alap.
Utána még kiirás előtt (mivel én két nyelven két felirattal csinálom) az Ifoedittel egy kicsit megbuherálom hogy ha berakom a lejátszóba, melyik nyelv, vagy felirat induljon, igy hozzá sem kell nyúlni a távkapcsolóhoz. Jó ha tudjátok, hogy ha a feliratoknál 2 magyarfelirat lehetőség van, mindig válasszátok ki mindegyiket, mert némelyik filmnél kellenek segéd feliratok, pl. ha valami plakátot, vagy üzletfeliratot kell megjeleniteni egy szinkronizált filmnél.
Igy:
""""" Ifoeditbe betöltöd a Vts_01_0.ifo-t.
Felső ablakban lenyitod a VTS_PGCITI-t, majd ráállsz a VTS_PGC_1-re.
Alsó ablakban lapozol lefelé, olyanok vannak hogy Audio stream, Sub-picture stream, Color. Majd jön valami olyasmi hogy No PGC Command table, vagy valami hasonló. Legalábbis én menü nélkül készitem a filmet, nálam ilyesmi van.
Ráállsz a szövegre, jobbklikk, add precommand, ráállsz a precommandra, jobbklikk edit command. NOP-ot lenyitod, kiválasztod a set audio stream nr-t, ha 2 hangod van és nem a magyarral kezd, akkor 1-es stream. (a 0 pl az angol ilyenkor).
Ha felirat is kell pl BIZONYOS HELYEKEN MAGYAR SZINKRON MELLETT is kellhet, és a magyar feliratból 2 van: a 2. tartalmazza ezeket a szövegeket, ugyanez a lépéssor. Tehát 2 precommand kell egymás után. Set subpicture stream nr. Na hogy itt hanyas szám kell azt próbálgatni szoktam. Save, majd én ilyenkor a H+ -al elinditom, azon egyből látom hogy mit állitottam be.
Ha a Precommand subpicture stream sorában ott van zárójelben hogy (Off), akkor dupla klikk a precommandon és a hex edit module ablakban a számsor közepén levő 8-at átjavitod c -re (pl. 81 helyett c1) OK majd Save, próba. """""
Na ennyi


hétf. nov. 03, 2003 18:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hi

macisajt111 az az igazság hogy én nem kérdeztem ebben a topikban de szerettem volna olvasgatni és nekem csubakka válaszadása nem tetszett! pl azért hogy teljesen elvetette a megoldásom amit igaz nem minőségi dvd írásra tettem fel igaz ez avi vagy egyéb fileformátumokra jó! Addig mindent elfogadok amíg ajánlanak jobbat helyette!
Ha a közlekedési példát nézzük én azt mondom hogy amit írtál az minden rossz amivel közlekedsz ide oda amoda nem nevezek meg helyette más közlekedési módot akkor hogy fogsz közlekedni? Helyette adok 1 újságot és olvasgasd amiben 2 sor van a közlekedésről és legalább 10000 oldalas!
Palostól megint elnézést kérek mert ő magára vette pedig nem neki szántam a dolgot!
Biztos van neked is néha olyan dolog amit nem tudsz és meg akarod kérdezni mástol és sztem nem szeretnéd azt a választ kapni hogy használj keresőt! Elismerem vannak olyanok akik nem néznek utánna semminek de vannak olyanok is akik előtte a szűkös szabadidejüket rááldozzák és a topikban még ha nem is elég konkrét a kérdés amit nem én indítottam akkor vissza is lehet kérdezni de láttam olyan topikot is ahol 1 kérdést igazán kicikiztek ez addig jó míg nem te indítottad és nem neked jelent megoldásra váró dolgot.
Én pl választottam 1 módot a dvd írásra amit meg is osztottam. A kérdést úgy fogtam fel hogy valamiből mpgt készítek amit fel lehet használni a dvd íráshoz. Ezen a szálon sztem már el lehet indulni és a topikindító meg majd szól hogy nem ez kell neki, de legalább értelmes dolgokról volt szó!
Bár ezzel a véleménnyel látom csak én vagyok egyedül, hogy he nem is jó a dolog akkor ki kell javítani ha meg el vetek valamit akkor mondani kell helyette 1 jobbat konkrétan!(az más kérdés hogy kinek mi a jobb)
Ez lehet hogy csak nekem van így én látom azt hogy 1 topiknak az a lényege hogy valakit 1 lehetséges megoldásból újboli keresgélésre küldjünk akkor nekem mindenre van megoldásom pedig nem értek semmihez.
A fórunon nem akarok megbántani senkit nem az a célom mint látod elnézést kértem mind a 2 illetőtöl akit érintett pedig nem lett volna kötelező! Remélem nincs harag azért köztünk bár kicsit félreérthetőre sikerültek a hozzájuk való szólásaim.

Lipy1


hétf. nov. 03, 2003 15:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 168
Hozzászólás 
Lipy1: javaslom, hogy konkrét kérdéseket vess fel, azokra sokkal könnyebb (és ráadásul érdemeseb is) válaszolni - márha van valakinek ingerenciája. Merthogy ezen a fórumon senki se kötelezett válaszadásra.
Többiek: szerintem adja magát a másik oldalnak szóló javaslatom....

Amúgy, nézzünk egy analóg példát arra, hogy mivel kell (kéne) DVD videót írni és az legyen az, hogy ki mivel közlekedik:
Az én válaszom úgy szól, hogy lakhelyemen tömegközlekedek, de este, vagy ha sietek taxi (a TX888 taxitársaságra esküszöm), külföldre viszont repülő (a FrigidAir a kedvenc társaságom), de vidékre beérem a vonattal.
Na, hát ennyit az általánosságokról...


hétf. nov. 03, 2003 14:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Lipy1
Hát nem mondhatom, hogy jól estek szavaid de nem vagyok az
a sértődős tipus. Elnéztem!
Először is. Az hogy "kezdőnek" az nem azt jelenti, hogy mi
nem használjuk ezeket a progikat. De ha jó minőséget akarsz
elérni akkor CCE-vel kell "tömöríteni".
Lehet hogy én tudom rosszul, de a Maestro nem tudja az
avit. Azt írtam az elején elkészíti a DVDt, de neked kell a
hozzávalókat elkészítened a dvd szabvány szerint.
http://www.4me2.de/ igaz német nyelvü de tele van képekkel.
Igen lehet benne menüzni, de a program annyiban tér el a
Tmpgenc DVD-től, hogy a dvd szabványnak megfelelően több
videó, hang és, subtitlére képes. + még egy csomó minden de
az most nem lényeges.
Tehét ami most téged érdekel, hogy igen is kell egy
átkodoló progi is.
És ahogy írták lent, jó lenne ha elmondanád mire kellenek a
progik, mit akarsz csinálni. Mert hát ez sem mindegy.
Segíteni csak akkor lehet!


hétf. nov. 03, 2003 13:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
csubaka

Nem akartalak megsérteni de a dvd.lap.hu nem igazán jó link volt sztem a doom9 az már tényleg a dvd ről illetve dvdre mentéssel foglalkozik meg hasonlókkal!
Nekem csak az az észrevételem volt feléd hogy lenézted a 2 konkrét progit amivel minőséget nem nézve lehet dvdt szerkeszteni de nem ajánlottál jobbat!!!
Pedig olyan választ vártam mint palos61é volt (amire való reagálásom félreértette sajnos) mert ő írt konkrét progit amit te jóváhagytál és megmondtad honnan tudom tán beszerezni!

Én is infót gyűjtögetek soxor háttérbe de van mikor nincs elég idő hozzá és lehet hogy 1xűen tudnak rá válaszolni még ha lehetetlennek is tűnik nekem.

Ha megbántottalak elnézést kérek tőled de ha tudsz jobbat akkor oszd meg ha meg nem akarod akkor ne nézd le a másikat mégha nem is jót illetve tökéleteset mondott!!!

Lipy


hétf. nov. 03, 2003 13:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hi

Pallos te ne érts félre te konkrét progi nevet adtál és tényleg ezt várom(tuk) ez a fórum címének lényege! Te konkrétan leírtad amit kell és nem nagyvonalúskodsz!
Ha rosszallást éreztél szavaimban elnézést kérek de nem úgy értettem főképp nem neked!!!

A maestros dologban is igazad van ez sem volt itt kérdés de viszont a menüzés beletartozik a dvd írásba sztem!
(Ha nolmálisabbat akarok készíteni)

Ha valaki elvet 1 progit ami működik az mondjon jobbat helyette!!! (csubakkára vonatkozot) De ha nem tud ne nézze le ha meg nem akar mondani akkor meg ne szóljon! Nem szégyenlem én se, kezdő vagyok én is és segítséget várok!

A linkekkel kapcsolatban igazad van de én nem is a konkrét linkre gondoltam ami tényleg a témával foglalkozik de a dvd.lap.hu az hogymondjam nem konkrétan ezt írja nekem le.
Pl a dvd.lap.hun találtam 1 olyat hogy forumok: terminál és visszajutottam ide azért ez jó link. :)))
Arra meg nincs időm hogy a különböző filmelőzetesekből és árlistákból kiszürjem a konkrét oldalt és az is lehet hogy ha ott is van átsiklok rajta mert nem tűnik nekem fel. :(

Tmpgenc az tömörít de a Tmpgenc DVD az szerkeszt ha jól tudom. A DVDMaestro is tud aviból dolgozni kodekkel de gondolom azt is tömöríteni kell neki de lehet hogy csak az infóm téves de tényleg szerkesztésre jobb mint a Tmpgenc DVD.

Remélem jól és nem félreérthetően fogalmaztam.
A progikat tesztelem majd!
Az lenne a kérdésem mivel írtátok hogy kezdőknek ez kell akkor ti mit használtok?

Lipy


hétf. nov. 03, 2003 13:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Egy kis segitseg! Csatlakozva Csubakka-hoz:
http://forum.terminal.hu/messages.php?l ... &sb=4&ow=2

Udv.


hétf. nov. 03, 2003 11:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Lipy1
Továbbra is fenntartom amit írtam. Használd a keresőt. Jó szándékkal írtam amit írtam. Úgy érzem az elég konkrétum hogy a shrink nevü progit ajánlottam. Egy kezdő is viszonylag könnyen elboldogul vele.
Annak idején mikor kezdtem nem fordultam egyik fórumhoz sem, hogy ugyan mán lépésről lépésre vezessetek végig. Háttérben olvasgattam a topicokat és szívtam az infókat.Nem pedig a válaszolót sértegettem. Ehhez léteznek elég jó leírások, ha csak a fórumon belül keresel már nagyon sok mindenre rájössz sok sok leírással.
Részemről ezzel lezárult a téma.
Üdv Csubakka.


hétf. nov. 03, 2003 11:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Nekem nem igazan derult ki, hogy mit akarsz irni?

Sajat felvetelt (miniDV-rol)?

Filmet atirni?

AVI-t kiirni??????? :(

?????????


hétf. nov. 03, 2003 11:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Lipy1
Sajna, de nagyon nincs igazad. Konkrét kérdésre nagyon
szivesen válaszolok én és még sokan itt. De úgylátom
továbra is téves uton jársz.
Először is. Olvasd el a topic címét. Én erre válaszoltam.
És ehhez a Maestronak semmi köze "nem is abban a topikban
írtam".
És ne becsüld le azokat az infókat - mint a elérési utat
adnak meg, mint
pl.:http://www.bennydog.com/clipper/phpBB2/viewtopic.php?
t=179
Sokkal egyszerübb mint bemásolgatni állandóan havonta.


hétf. nov. 03, 2003 10:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hi

Palos61 oké ezt vártuk! :))
A dvd maestroval ha jól tudom kb hasonló menüt lehet összehozni mint a dvdken van (felírat és hang kiválasztása ha van miből) de én mint kivehető volt szavaimból is még nem ismerem a progit most tanulmányozom de többet tud mint a tmpgenc dvd menü készítésre. A maestro elfogad 1-2 formátumot köztük avit is kódekkel. Ezt dolgozza össze ahogy leírtad! Válaszodat köszönöm!

De sztem könnyebb volt leírnod a 2 progi nevet mint holmi terelőutat mondani hogy ha erre mész juthatsz valahova!
Ez a téma nem ma indult hogy dvdt hogy tudok írni és ha valaki már benne van mint ahogy a hozzászólásból nekem az derült ki akkor vagy ne írjon átlagosat vagy konkrétizálja!
Mert jól nézne ki ez a fórum ha minden kérdésre azt válaszolnák hogy google search keresd ott biztos van!
Remélem nem mentem messzire és nem bántottam meg vele az illetőt vagy csak az én elképzelésem más a fórumról az is lehet!
Még 1 észrevétel! Én szintén tegnap indítottam 1 topicot azzal hogy DVD Maestro kb ez alatt volt 4-5tel ha már az volt hogy hagyjuk ezt a progit legalább ott leírhatta volna a működését mert nekem kb ez volt ott a kérdésem! De lehet hogy ő sem ismeri ennyire a progit vagy nem jutott csak az 1. sorig a topikokban!

Lipy


hétf. nov. 03, 2003 10:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Ígyvan
Használd a Shrink-et (megtalálod a www.doom9.org -on) az gyakorlatilag mindent megcsinál neked csak egy két beállítást kell eszközölnöd.
A tmpgencoder tömörít a maestro meg profi szerkesztő program a kettő külömböző!
Használj íráshoz RecordNow Maxot és ne Nerot (főleg régebbit ne!)
3 órás filmnél már valóban **** minőségű a produktum, na ilyenkor jön a cce + ifoedit ill. maestro.
Na üdv!


hétf. nov. 03, 2003 10:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Már bocs, de aki nem olvassa el az infókat, és teljesen kezdő, az mért nem használja a "DVD SHRINK v. DVD2one" progikat?

Lipy1
DVDMaestro nem mínőséget produkál, hanem csak összerakja azt amit TE produkálsz!


hétf. nov. 03, 2003 9:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
HI

Ha haggyuk a tmpgencodert meg a dvdmaestrot akkor milyen progit ajánlasz a megoldásra????(pl: te mit használsz) Mert a dvd.lap.hu sztem kicsit tág fogalom!!!

A kritikát elismerem hogya tmpgenc nem a legjobb minőséget hozza de ezt le is írtam hogy kb svcdt produkál!
A maestrot még nem tudom milyen minőségűt készít mert most akarok belemélyedni de ez elvileg többet tud mint a tmpgenc!

Lipy


hétf. nov. 03, 2003 9:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
??????????????????????????????????
Na de gyerekek, legalább vegyétek magatoknak a fáradtságot és olvassátok el a megfelelő topicokat!
Haggyátok mán a tmpgencodert meg a dvdmaestrot, előbb ismerkedjetek meg a dvd fájlrendszerével---> dvd.lap.hu pl. innen kiindulhattok!!!
többiek egyetértetek?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


vas. nov. 02, 2003 22:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hi

Én is kezdő vagyok de lehet hogy 1 kicsit többet tudok már de nem sokkal.
Ha síma 1xűt akarsz amit lejácc a dvd akkor azt a TMPGenc megoldja neked(szerény menü). (kb olyan mint az svcd csak 1 lemezen van)
De ha te többre vágysz akkor a DVDMaestro az lehet a megoldás kulcsa de sajna nem tudom kezelni még (ma nyitottam topikot én is).
Ganyí minőséget úgy tudod dvd minőségben kiírni hogy a ganyínak lesz dvd minősége és nem a tartalmának! Tehát ganyíból nem lesz dvd minőség! De ahogy olvasgattam a topikokat az avit se tartják már dvd minőségűnek.
Dvd formátumhoz az mpg alappal boldogulni tudsz már de nem mindegy a képméret sem.

Na én kb ennyit tudok de nem bizti hogy minden ok de tmpgenc dvd az bizti megcsinálja mpg formátumból neked lejátszhatóra!

Ha valami nem így van javítsatok ki!
Lipy


vas. nov. 02, 2003 21:29
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Na szijasztok!
Szeretnék mindenkit megkérni hogy írja le hogy kell írni dvd-t,mivel,hogyan.Teljesen kezdő vagyok azt se tudom hol kezdjem el.Meg hogy mivel milyen fájl forrás kell hozzá avi vagy Mpg??JA és ha ganyí a mínősége hogy írja ki dvd mínőségbe????
Előre is kőszi mindenkinek :))


vas. nov. 02, 2003 20:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 31 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség