Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 0:32



Hozzászólás a témához  [ 3373 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Következő
SonyEricsson T68i 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
nem tudja valaki, hogy honnan lehetne letölteni az eredti ericsson t68m háttérképeket? nem az "i"-s verziós kéne, mert azok nekem is megvannak és nagyon szeretném az "m"-eseket.
ha esetleg valakinek megvan átküldené mailen a gsmmester/kukac/gmail/pont/com-ra?
köszi szépen


szomb. jan. 20, 2007 15:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
én kicserélem neked hétfőn pesten ha elmész az alkatrészért a gigatelbe és hozol, egy sört :D


pén. nov. 03, 2006 8:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Győr - Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nem tudtok GYŐRBEN, MA-HOLNAP vagy HÉTFŐTŐL Pesten egy szervízt ahol a bill.fóliámat kicserélik?

Köszi
ÜDV: Gyuri


pén. nov. 03, 2006 8:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
nincs meg valakinek véletlenül az a téma, ami anno még a sima t68m-ben volt benne és olyan volt a háttérképe, mintha be lenne törve a kijelző? mert nekem az nagyon bejött és keresem mindenhol, de nem találom!


csüt. okt. 05, 2006 6:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Oké, köszi a felajánlott segítséget. Majd látjuk mi lesz.


szomb. feb. 04, 2006 23:26
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Sajnos nem pesti vagyok, elég messze vagyunk egymástól. Majd látom mit mond a bátyám. Ha esetleg Pesten járok, akkor előtte elővesszük a témát. Csak ezért felutazni nem éri meg. Van másik telefonja, azt használja. Az pedig a falhoz vágást is túlélte. :D
OK, nem hajt a tatár, a jövő héten is Pesten lakom, meg jővő ilyenkor is remélhetőleg. :)
Ha jössz, csináljuk, ha nem, akkor marad úgy. Azért írtam csak, hogy tudjad, ha úgy alakul, akkor megoldható a dolog.


szomb. feb. 04, 2006 17:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Macika írta:
Landsmann írta:
A bátyám telefonja kimúlt. Bluetooth adatátvitel közben egyszercsak lefagyott. Csak az akku levételével lehetett kikapcsolni. Azóta viszont nem kapcsol be. Az égvilágon semmit sem csinál. Se a kijelző, se a led nem villan fel bekapcsoláskor sem. Adatátvitelkor az akku feltöltött állapotban volt. Azóta kipróbáéltam az én akkummal, azzal sem csinál semmit.
Szerintetek kuka, vagy van még esély hogy életre keljen?
Ha gondolod, várlak szeretettel a telóval...


Sajnos nem pesti vagyok, elég messze vagyunk egymástól. Majd látom mit mond a bátyám. Ha esetleg Pesten járok, akkor előtte elővesszük a témát. Csak ezért felutazni nem éri meg. Van másik telefonja, azt használja. Az pedig a falhoz vágást is túlélte. :D


szomb. feb. 04, 2006 13:39
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Landsmann írta:
A bátyám telefonja kimúlt. Bluetooth adatátvitel közben egyszercsak lefagyott. Csak az akku levételével lehetett kikapcsolni. Azóta viszont nem kapcsol be. Az égvilágon semmit sem csinál. Se a kijelző, se a led nem villan fel bekapcsoláskor sem. Adatátvitelkor az akku feltöltött állapotban volt. Azóta kipróbáéltam az én akkummal, azzal sem csinál semmit.
Szerintetek kuka, vagy van még esély hogy életre keljen?
Ha gondolod, várlak szeretettel a telóval...


szomb. feb. 04, 2006 3:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát egy flashelést szvsz mindenképp megér...

Guni


szomb. feb. 04, 2006 3:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A bátyám telefonja kimúlt. Bluetooth adatátvitel közben egyszercsak lefagyott. Csak az akku levételével lehetett kikapcsolni. Azóta viszont nem kapcsol be. Az égvilágon semmit sem csinál. Se a kijelző, se a led nem villan fel bekapcsoláskor sem. Adatátvitelkor az akku feltöltött állapotban volt. Azóta kipróbáéltam az én akkummal, azzal sem csinál semmit.
Szerintetek kuka, vagy van még esély hogy életre keljen?


pén. feb. 03, 2006 23:23
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
vasti írta:
pg írta:
Hát csak működik azon is a JABBA-BA.


Áááááá! Megnéztem ;-) Ezt látom:

R2A013
prgCXC125399
R2A013
prgCXC125418_TAE

...meg még pár sort, de gondolom ez is bőven elég. Abból, hogy Grass kolléga szoftverének száma R8A015 arra következtetek, hogy ez nagyon régi lehet ;-)))) Végülis nekem mindegy, ha működik...

Ja, lejjebb látok olyan sorokat az LCD Software akármi körül, hogy Test: 200109110 Az sem tegnap volt ;-)))
Jók ezek a LiIon akkuk, ennyi pihi után is milyen szépen működnek! A srác kicsomagolta, feltöltötte és odaadta nekem a készüléket péntek délután, azóta nem volt kikapcsolva, beszéltem is vele több, mint egy órát, és szerinte még 64 órát bírni fog! És ez még javul elvileg... Nem egy villanyzabáló telefon ez ;-)

Üdv!
Ha sokat állt, nem fog igazán javulni. Legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.

A sw-t pedig ajánlott lecserélni. 2-3e nem sok érte. Jóval kevesebb bug lesz a telóban, és használhatóbb is lesz.


pén. jan. 20, 2006 9:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
próbáld még ki az infrát, meg a wapot, pulssz ha van adatkábeled. ha ezek is működnek, akkor szerintem egyelőre jó az.


pén. jan. 20, 2006 8:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 882
Hozzászólás 
Hozzámkerült egy T68i, ami a MM-ból származik, nem túl régi, elvileg beázott, gariban nem csinálták meg, és fél éve egy fiókban aludt.
Most feltöltöttem, bekapcsoltam, úgy tünik, tökéletesen müködik.
BT headset megy vele, hivás, hfogadás, BT szinkronizálás, sms küldes, minden.
Mit érdemes még megnézni rajta?
Meddig nyúzzam, és mit próbáljak ki, hogy azt mondhassem: tutira hibátlan?


csüt. jan. 19, 2006 22:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
pg írta:
Hát csak működik azon is a JABBA-BA.


Áááááá! Megnéztem ;-) Ezt látom:

R2A013
prgCXC125399
R2A013
prgCXC125418_TAE

...meg még pár sort, de gondolom ez is bőven elég. Abból, hogy Grass kolléga szoftverének száma R8A015 arra következtetek, hogy ez nagyon régi lehet ;-)))) Végülis nekem mindegy, ha működik...

Ja, lejjebb látok olyan sorokat az LCD Software akármi körül, hogy Test: 200109110 Az sem tegnap volt ;-)))
Jók ezek a LiIon akkuk, ennyi pihi után is milyen szépen működnek! A srác kicsomagolta, feltöltötte és odaadta nekem a készüléket péntek délután, azóta nem volt kikapcsolva, beszéltem is vele több, mint egy órát, és szerinte még 64 órát bírni fog! És ez még javul elvileg... Nem egy villanyzabáló telefon ez ;-)

Üdv!


szer. okt. 19, 2005 16:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
vasti írta:
Grass írta:
Milyen szoftver van azon a telefonon?


Majd ha rájövök, hogy hogyan kell, megnézem ;-))


Hát csak működik azon is a JABBA-BA.
(StarWars rajongók előnyben.)

"A"=*
J=Jobb
B=Bal

Gyengébbek kedvéért: Jobb-*-Bal-Bal-*-Bal-*

Üdv


szer. okt. 19, 2005 15:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Grass írta:
Szívesen és ha még bármi lenne ez a topic valóban azért van. ;-)


Jóvanna, nem kell itten felemlegetni az embernek a hibáit ;-)

Grass írta:
A szoftverfrissítést meg a helyedben átgondolnám, akár itt a fórumon is találhatsz olyat aki tud segíteni a témában.


Csakhogy én zalaegerszegi vagyok... Itt akiket ismerek, 2-3.000 forint alatt nem nyúlnak hozzá a telefonhoz :-(((

Grass írta:
A telefonhoz pedig gratula, a kicsit más logikát meg meg kell szokni.


Persze, pár nap után még furcsa. De már kezdek megbarátkozni vele! Remélem, tartós kis készülék lesz... Ha 2-3 évet kibír, akkor már büszke leszek rá ;-))

Üdv!


szer. okt. 19, 2005 15:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vasti írta:
Több kérdésem egyenlőre nincs is, köszönöm a válaszodat!

Üdv!

Szia,

Szívesen és ha még bármi lenne ez a topic valóban azért van. ;-)
A szoftverfrissítést meg a helyedben átgondolnám, akár itt a fórumon is találhatsz olyat aki tud segíteni a témában.
A telefonhoz pedig gratula, a kicsit más logikát meg meg kell szokni.

Üdv: Gabesz


szer. okt. 19, 2005 14:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Grass írta:
Milyen szoftver van azon a telefonon?


Majd ha rájövök, hogy hogyan kell, megnézem ;-)) Amúgy nem tud magyarul a készülék és szerintem a szoftvere "ősi" lehet, mivel az elsők közül való, és azóta becsomagolva pihent a polcon.

Mivel nem fogok a szoftverfrissítésért, és az esetleg ezzel járó apróbb kénylemi dolgokért több ezer forintot fizetni, ezért megbarátkozok a bonyolultabb számtárolással azt hiszem... Bár az aktuális készülékek mellett, pontosabban azok szervizelése alatt áthidaló megoldásként évek óta használt Motorola T2288 is okosabban oldja ezt meg ;-)))

Grass írta:
Ahhoz pedig, hogy kifejezést írhass nem kell a saját menübe felvenni a telefonkönyv ezen pontját... Ahogy írtad elég csak jobbra tartani a joy-t pár mp-ig és mehet a keresendő szórészlet... ennek oka, hogy a menübe lépve a telefonkönyv az 1. menüpont, abban pedig a keresés az első.


Aha, ez a tipikus esete, amikor csinál valamit az ember, és azt hiszi, hogy okos volt ;-)) Tényleg semmi köze hozzá a saját menünek, mert a feleségem T230 telóján sincs benne, de (természetesen) mégiscsak keres a hosszú jobbra nyomásra.

Azt hiszem, hogy akkor egyenesbe is jöttem téhatvannyolcilag: ez a készülék sem tökéletes (természetesen) ;-) A naptár része furcsa-nehézkes még egy kicsit nekem, de végülis csipog, amikor kell, és ez a lényeg. Több kérdésem egyenlőre nincs is, köszönöm a válaszodat!

Üdv!


szer. okt. 19, 2005 12:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vasti írta:
Sziasztok!


Szia,

vasti írta:
Hogyan lehet egyszerűen menteni a híváslistából számot? Mert a feleségemnek T230-a van, ott a híváslistában az Opciók gombra megjelenő menüben van olyan, hogy mentés, de ebben nincs :-(( Egy ismerősöm mutatott olyat, hogy ha a telefonkönyvben új bejegyzést készítek, akkor valamelyik telefonszám mezőn ha megnyomom az Opciók gombot, akkor bejönnek a híváslistában lévő, még nem mentett számok. Ez OK, de egyszerűbben nem lehetne?


Milyen szoftver van azon a telefonon? R8A015-tel az enyém simán engedi a "minimenü" gomb (Yes alatti) használatát. Használatával egy számon állva felajánlja, hogy új kontaktként vagy létezőhöz akarom-e csatolni.
Persze van az a kicsit bonyolultabb módszer, amit mutattak neked és még lenne egy lehetőség...
Ha enged esetleg olyat, hogy visszahívást szeretnél kezdeményezni, de nem rögtön a Yes-t nyomva, hanem megint csak a "minimenü"-be gondolkozva, azt megnyomva a hívás előtt szerkeszt opciót kiválasztva, persze ha van olyan pontja... Ekkor megjelenik a képernyőn a szám, mintha te ütötted volna be és akkor újra "mm" és szintén csak régi szoftveremlékezeteim szerint lennie kellene szám mentésének/tárolás opciónak...
Ez a 3 lehetőség volna, de szerintem a 4. járhatóbb. ;-)

vasti írta:
A másik: alapesetben a fel-le joystick mozdításra megjelenő telefonkönyvben csak az első betűre lehet keresni, ami nekem kevés: viszont a telefonkönyv menüben lehet "rendesen" is keresni. Addig sikerült eljutnom tegnap, hogy a MyShortcuts menüben csináltam 4-es linket a Call Contact-ra, és így a joystick-et hosszan jobbra nyomva bejön a nekem megfelelő keresés: de azt nem lehetne valahogy beállítani, hogy a fel-le mozdítsra is "rendes" keresés jöjjön be?


Kontakt keresés márpedig a fel-le nyíl esetében csak kezdőbetűs marad. Ahhoz pedig, hogy kifejezést írhass nem kell a saját menübe felvenni a telefonkönyv ezen pontját... Ahogy írtad elég csak jobbra tartani a joy-t pár mp-ig és mehet a keresendő szórészlet... ennek oka, hogy a menübe lépve a telefonkönyv az 1. menüpont, abban pedig a keresés az első. A jobbra nyilat egyszer megnyomva a menübe kerülsz a kapcsolatokon állva, hosszan meg annak az 1. menüpontját érvényesíted! A balranyíl működése teljesen analóg módon történik csak épp a saját menü és annak első helyre tett (szabadon választott) menüpontjára nézve!

vasti írta:
Üdv!


Üdv: Gabesz


szer. okt. 19, 2005 9:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Sziasztok!

Kaptam egy original T68-at, fóliás, még be sem volt kapcsolva ;-))) Végre úgy néz ki, hogy lesz egy normális telefonom a Siemens CV65 helyett, amit már többedszerre sem javítanak meg gariban :-((( De már nem is érdekel, mert ez a "kis vacak" tetszik! Kézreálló, lehet látni a kijelzőjét, + nem csak 2 napot bír az akkuja (pénteken töltttem, és még mindig él - igaz, "csak" 50 percet beszéltem vele)

Lenne viszont vele kapcsolatban kérdésem, mivel még nem volt SE telóm, és kicsit más, mint az eddigiek...

Hogyan lehet egyszerűen menteni a híváslistából számot? Mert a feleségemnek T230-a van, ott a híváslistában az Opciók gombra megjelenő menüben van olyan, hogy mentés, de ebben nincs :-(( Egy ismerősöm mutatott olyat, hogy ha a telefonkönyvben új bejegyzést készítek, akkor valamelyik telefonszám mezőn ha megnyomom az Opciók gombot, akkor bejönnek a híváslistában lévő, még nem mentett számok. Ez OK, de egyszerűbben nem lehetne?

A másik: alapesetben a fel-le joystick mozdításra megjelenő telefonkönyvben csak az első betűre lehet keresni, ami nekem kevés: viszont a telefonkönyv menüben lehet "rendesen" is keresni. Addig sikerült eljutnom tegnap, hogy a MyShortcuts menüben csináltam 4-es linket a Call Contact-ra, és így a joystick-et hosszan jobbra nyomva bejön a nekem megfelelő keresés: de azt nem lehetne valahogy beállítani, hogy a fel-le mozdítsra is "rendes" keresés jöjjön be?

Egyenlőre ennyi. Ja, a 99 oldalas magyar doksit végigbogarásztam, de nem lettem tőle okosabb... Lehet, hogy felületes voltam, akkor bocs.

Üdv!


szer. okt. 19, 2005 9:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Köszi Landsmann! Ugyanez a hibajelenség nálam is, csak itt fokozatosan halt meg: először csak kicsit lötyögött, de kellő "erőkifejtéssel" még hatásos volt, most meg már tényleg csak szabadon mozog. Azonnal beadom a telefonszerelő szakimhoz. ;)


kedd aug. 16, 2005 8:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
A hangerőszabályozó kapcsoló vált le a panelről nagy valószínűséggel. Így járt a bátyám mikor egyszer elejtette, a haver meg mikor addig csörgették, hogy lemászott az asztalról. A kis gomb csak mozog, de nem csinál semmit. Célszerű minél hamarabb megnézetni szakemberrel, mert ha tényleg ez a baja, akkor a kapcsoló fém részei nehogy rövidzárlatot csináljanak, mert lenne mit összezárni. A másik két problémára sajnos nem tudok mit írni, olyan hibákat sosem tapasztalatam, pedig már két és fél éve megvan.


kedd aug. 16, 2005 6:28
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nekem is néha rosszalkodnak a gombjaim. Most épp a YES áll hadilábon, meg néha a joy, de az rendbe szokott jönni "magától".
Viszont amire nem tudok rájönni: a telefonom folyamatosan visszamászik a WAP-ra. Hiába lövöm ki, hogy szálljon le, egy idő után megint ott látom a földgömböt. Ilyenkor generál is forgalmat, igaz pénzben kifejezve viszonylag keveset (havi 5-600 Ft), de egyszer kértem papíralapú hívásrészletezést (ingyen volt) és kereken 100 (!!!) oldal lett a számlám, két A4-es borítékban küldték ki. (Jót röhögtem is rajta, mennyibe kerülhetett a nyomtatás :) Azóta a nyomtatóban használom ezeket piszkozatlapnak :D)

Szóval... beállítási probléma vagy bug?

A másik gondom, hogy az oldalán lévő csúszka (amivel meg lehet nézni az aksiállapotot is és ami fontosabb, a hívás közben a hangerőt) megpusztult. Nem áll vissza középre és egyik végállásban sem reagál. A hangerő viszont kb. 4-es szinten rögzült a 8-ból, így forgalmas helyen alig hallom a túloldalt. Lehet ennek valamit csinálni?

És a harmadik: néha a telefonom kikapcsol, néha pedig ki is kapcsol, de utána újraindul. Az előbbit onnan szoktam észrevenni, hogy a család a barátnőm mobilján keres, az utóbbit pedig a 3 pittyenésről. Valaki tud valami okosat mondani ezügyben?

Na jó sokat írtam. Köszönöm a válaszolók türelmét előre is. ;)


hétf. aug. 15, 2005 22:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
A helyzet nálam is fenn ált, a megoldás nálam az volt, hogy szétszedtem a telcsit, a billentyűfóliát leszedtem, és átmostam az egészet alkohollal, majd egy tiszta radirral megkapirgáltam a gombérintkezőket, meg a fólián lévő kis fémpöcköket is. nálam bejött, hátha neked is működik! :idea:


vas. feb. 20, 2005 14:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 40
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Sziasztok!
Problámám van a T68-ammal...
Már napok óta a no gomb nehezen működött, ma meg kikapcsoltam és már nem tudom visszakapcsolni....
Szóval nagy a gond...billentyűzet folia csere?
Hol lehet csinálni?
Házilag megoldható?
Hol lehet kapni hozzá? és mennyiért?
Ha valaki járt már így akkor kérem válaszoljatok!

Ja...ha lehet, akkor Székesfehérváron jó lenne...

Üdv:
András


pén. feb. 18, 2005 17:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Árulják ezt még újonnan valahol? Olcsó, kicsi, bluetoothos teló kéne.


OFF: Sharp GX-15 nem jó? Az talán nem csak Pesten van... :)


szer. feb. 16, 2005 18:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
nade van akkor most valakinek képe? én ugyanis holnap veszek egyet és azon "i" sw van, de azon viszont asszem nincsenek rajta ezek a képek :cry: . szal ha vkinek megvan, akkor tegye meg légyszi, hogy átdobja egy mailen: gsmmester@freemail.hu.
köszi


szer. feb. 16, 2005 16:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Ez utóbbi engem is érdekelne :)

Egyébként használt mobilos boltokban viszonylag olcsón lehet még kapni. :) Nekem is ilyen telóm van, és a lassúságától eltekintve tökéletes.


szer. feb. 16, 2005 15:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
valaki meg tudná mondani, hogy a gyári t68m-es háttérképeket honnan tudom letölteni??? esetleg átküldené valaki pü-ben? nagyon megköszönném! a leginkább az a betört kijelzőt ábrázoló, a Hold-Föld kilátásos kéne. köszönöm


hétf. feb. 14, 2005 16:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Kössz. Az EW egyszerűen kiesik nekem. Vidéki vagyok, és nincs kocsim. :(


hétf. feb. 14, 2005 10:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Árulják ezt még újonnan valahol? Olcsó, kicsi, bluetoothos teló kéne.


a múltkor volt 25-ért valamelyik elektronikai cégnél, azszem az electroworldben. Talán ott nézz szét.

Microbi: a lényege, ha olyan keresést csináltál, mint pl. egy nortoncommanderes vagy egy windozos filekeresés és sms tartalom alapján akartad megtalálni, akkor - lehetséges - hogy ezért nem találtad.

Ilyenkor ennél finomabb eszközökre van szükség. Pl. progival küldesz/fogadsz egy sms-t, majd átnézed a frissen módosult fileokat.


hétf. feb. 14, 2005 10:13
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Árulják ezt még újonnan valahol? Olcsó, kicsi, bluetoothos teló kéne.


hétf. feb. 14, 2005 9:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 15:17
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Köszönöm a gondolat-futamodat T68m !
Esetleg lefordítanád ezt magyarra is, mert egyszerű halandóként nem tudok mit kezdeni a fent leírtakkal ! :oops:

Üdv : Microbi


hétf. feb. 14, 2005 8:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Microbi írta:
OFF
Kérdés : lehet-e ezt egyáltalán, mert én seholsem találom az sms-eket a vinyón :oops: :cry: :oops:

Szerintetek ?


Üdv : Microbi


igazán nem akarlak megzavarni a keresgélésben, de egyátalán nem biztos, hogy 8bites ascii-ban tárolja a progi az sms-eket. Lehet, hogy pdu-ban vagy 7bites gsmabcben. Vagy akármiben.... (de ez csak egy gondolat)


szomb. feb. 12, 2005 1:11
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 15:17
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
OFF

Hi Mindenkinek !

A következő gondom van :

Formatálás előtt áll a pc-m. Szeretném megmenteni róla a Handset-tel lementett sms-eket !!! (A telefonkönyv sima dolog volt)

Kérdés : lehet-e ezt egyáltalán, mert én seholsem találom az sms-eket a vinyón :oops: :cry: :oops:

Szerintetek ?


Üdv : Microbi


pén. feb. 11, 2005 12:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Jelentem, eppen mennek a letoltesek.


szomb. jan. 22, 2005 23:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 381
Hozzászólás 
Hypp írta:
Hát ez nekem kínai! Letöltöttem a programot, de onnantól nem tudok vele igazából mit csinálni... Egyből meg akar nyittatni velem valami "Binaries" fajta filet, és nekem nincs olyanom a PCn. Ha szeretnéd, hogy segítsek, írd le, hogy mit, hogy, miért stbstbst... Előre szólok, hogy nincs kábelem, csak bluetooth-om (ez egyáltalán fontos?).

A .bin fajlt azert akarja megnyittatni, mert igazabol abban lehet normalisan "kibontva" kepeket talaltni. Hogy a firmware-t .bin-re konvertald kelleni fog az sbn2bin konver ( http://pappfer.uw.hu/firmware.php Div es Egyebek -- most epp nem megy, mert a szolgaltato torolte a fajljainkat, de remelhetoleg hamarosan fenn lesz ismet).
Kabel nem kell hozza, csak akkor, ha "elesbe" akarod tesztelni, akkor viszont nem eleg a BT, Terminator kell.

Orulok, hogy Benned meg van a szandek! ;-)


szomb. jan. 22, 2005 19:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Macikat keresd meg. Nala van egy nem uj, de meg garancialis.


pén. jan. 21, 2005 23:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 17:17
Hozzászólások: 879
Hozzászólás 
Lehet még új t68ast kapni(nem felujitottat)ez lenne a kérdésem mert az 1ik ismerősömnek ilyen képen :D de ujba :lol: De ezé megkérdezem itt is .


pén. jan. 21, 2005 22:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
A telefonokhoz valo flash fajlokat tudod vele szerkeszteni. Ha van terminatorod, akkor tudod igazan kiprobalni.


pén. jan. 21, 2005 22:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
pappfer írta:
Van egy uj program Sony Ericsson telefonokhoz!
Kerem teszteljetek, es segitsetek adatbazis kesziteseben.

Bovebb infok:
http://pappfer.uw.hu/forum/viewtopic.php?p=4725


Hát ez nekem kínai! Letöltöttem a programot, de onnantól nem tudok vele igazából mit csinálni... Egyből meg akar nyittatni velem valami "Binaries" fajta filet, és nekem nincs olyanom a PCn. Ha szeretnéd, hogy segítsek, írd le, hogy mit, hogy, miért stbstbst... Előre szólok, hogy nincs kábelem, csak bluetooth-om (ez egyáltalán fontos?).


pén. jan. 21, 2005 16:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 381
Hozzászólás 
Van egy uj program Sony Ericsson telefonokhoz!
Kerem teszteljetek, es segitsetek adatbazis kesziteseben.

Bovebb infok:
http://pappfer.uw.hu/forum/viewtopic.php?p=4725


pén. jan. 21, 2005 12:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 24, 2004 8:31
Hozzászólások: 95
Hozzászólás 
Hali! Eladó egy sárga ericsson t68i. 1,5 éve vodás töltövel. Korához képest jó állapotban (vigyáztam rá mint a szemem fényére:) semmi baja csak +tetszett egy k500i és most arra szeretném lecserélni (ja amúgy ez a telefonom volt +a legtovább eddig ez jött be a legjobban) aksija bírja 4-5 napig. Ha kell vkinek akkor: roy777@freemail.hu vagy +36-70-50-90-206 esetleg ide írjatok. Ára(15e, de lehet alkudni :)


csüt. nov. 25, 2004 15:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Győr - Budapest
Hozzászólás 
EGO

1. Aksi biztos jó?
- azt is próbáld más telón...

2. Ha igen:
Szedd szét...
A rendszercsatlakozót belülről, is tisztogassad meg...

ÜDV


csüt. nov. 25, 2004 9:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 185
Hozzászólás 
Xterm7 írta:
SE-nek vannak szervizei Pesten.


Azt gondoltam.. ugye a telefon 10-14e -et ér. A márkaszervizek 10e alatt hozzá se szoktak nyúlni telefonhoz. Na ezért kérdeztem, hogy ki tud elfogadható áron jó szervizt.


szer. nov. 24, 2004 22:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
SE-nek vannak szervizei Pesten.


szer. nov. 24, 2004 21:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 185
Hozzászólás 
Akkor senki nem tudja? Hol érdemes (?) megcsináltatni?


szer. nov. 24, 2004 16:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 185
Hozzászólás T68 nem vesz fel töltést
Hi,

T68-as nem vesz fel töltést. A töltõ jó, mert másik telefont tölt. A csatlakozó nem koszos.

Mivel lehet a gond, és hol csinálják meg olcsón és szakszerûen?
Üdv,
EG0


szer. nov. 17, 2004 12:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: kártyacsere
M62 írta:
Kimented őket a SIM-kártyádra, korlátozott lehetőségeket biztosító megoldás, de létező. :)

Viszont ez a megoldás is lassítással jár. Minél több sms-t mentettél a SIM-re annál nehezebben nyitja meg a mappákat. :-/ Persze átmeneti esetben én is kihasználtam már ezt a lehetőséget, de mindennapos használatban szerintem, az eleve nem túl kapkodós használati gyorsaságát dupla annyi idővé alakítja... így jó, ha 1-2 sms-t tárolok a SIM-emen és ahogy LaC is írta archiválok.

Gabesz


csüt. okt. 21, 2004 6:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
Legegyszerűbb módja annak, hogy ne vesszenek el az SMS-eid, hogy gyakran archiválsz. MobileAgent progi tudja ezt, és akár html-ben is tudod menteni.
Persze ha nincs mire mentened pont olyankor amikor kellene, akkor ideiglenesbe marad a SIM kártyára mentés.
Ez engem is zavar(t) a T68i -ben, de gondolom az SE nem véletlenül csinálta így.


szer. okt. 20, 2004 21:23
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3373 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség